Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Nasze Ventki - Mój VIENCZYSŁAW vw-mały

vw-maly - 2011-10-31, 18:24
Temat postu: Mój VIENCZYSŁAW vw-mały
czesc jstem na forum moze od miesiaca i tez chce zaprezentowac moje vento
silnik 1,9 d
rok 93 i w sumie zadnego wyposarzenia
.nie mam zdjec od kupna bo sie usuneły mi z karty bo miałem na tel. :( moje pierwsze mody i zmianki tez nie zostana pokzane niestety
kiedys miał duzo chromu i był cały ciemny akii typowy germanczyk bez gleby :) ale teraz wygląda tak...



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
tutaj hokej od golfa 4



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

dalsze plany to gleba jakies -40 moze -50
sticker bomb z przodu i z tyłu oraz moze sie skusze na ruda maske hmm..
.ale pomysle nad tym
do tego całe niebieskie alu co myslicie???

Vento-Łukasz - 2011-10-31, 18:41

Fajne vento :oklaski: :oklaski:
ja bym wywalił te paski chromowane i napis vento ten z boku i pomyslał bym na twoim miejscu nad mniejszym profilem opony bo fela fajna i plany na niebieski kolor tez ale balon troche psuje wyglad.
gleba musi byc ;) pzdro i powodzenia w modach

speedy gonzales - 2011-10-31, 18:53

Całkiem fajnie się Ventyl prezentuje. Ja osobiście wprowadził bym takie zmiany:
- choć lekka gleba (wiadomo, im niżej tym lepiej :D )
- chromowany pasek oraz napis - out
- no i ta rynna z tyłu też taka sobie :]
powodzonka

vw-maly - 2011-10-31, 19:05

heh własnie ten chrom do okała mi sie podoba a z napisem pomyśłe jak sie bedzie prezentował ze sticker bombka, u mnie w okolicy znajomi tez chca taki napis i pytaja sie o niego...
a co nazywasz rynna ?? ??

Raziel500 - 2011-10-31, 21:47

fajny kolorek :P
tylko ta dokładka od IV trochę nie pasuje i wydech troszkę schowaj :D

vwkrzysio - 2011-11-01, 07:55

vw-maly napisał/a:
a co nazywasz rynna ?? ??

wydech :]

Hormon - 2011-11-01, 10:18

Dokładka od golfa jest, inna niż wszystkie, te felgi albo całe niebieskie albo rant w inny kolor. Po za tym auto całkiem dobrze wygląda, na tył pewno bym jeszcze założył lampy czarno-czerwone.
vw-maly - 2011-11-01, 10:23

miałem lampy czarno-czerone... kiedys robiłem go na całego carnego ale teraz cos napewno bede zmieniał co sezon to inne mody :) a hokej od 4 zostanie podejrzewam ze jak siadzie na glebie to bede musiał sie go pozbyć...
Swistakes - 2011-11-01, 15:42

Witam, Vento Dobre,
Alemimo wszystko jestem zdania kolegow wyżej jesli chodzi o chromowane paski i napis vento ale kto ja woli :)
Powodzenia w modach i czekamy na glebe ;p :oklaski:

TomeQTomeQ - 2011-11-01, 16:40

jak zrobisz ten sticker i rost to juz bedzie choinka całkowice jak patrze na to foto co samochód bokiem stoi wydaje mi sie jak by było robione gdzies u ruskich oni lubia takieTJUNINGI mi sie nie podoba wogóle ja bym wywalił te chromy zmył farbe z lamp i zmalował ten niebieski z felg i dał go nizej jeszcze da sie uratować ten samochód
vw-maly - 2011-11-02, 22:07

jak przyjdzie stcker to napis wyale bo nie bedzie pasowało a o roscie na masce mysle nie jest powiedziane ze zrobie...
iVWan - 2011-11-02, 22:22

w sumie to zgodzę się z przedmówcami :D
- ja bym też chromy i napis wywalił
- co do felg to rant w polerke a sroedk kremowy
- lampy tylne też do wymiany
- a tylną "rynne" zamieniłbym na chromowany kranik
- i szukałbym ori dokładki
poza tym to ok, i powodzenia w modzeniu

vw-maly - 2011-11-02, 22:26

a tu taka mała jesienna sesja z kolesiem...

[/URL] ImageShack.us

ImageShack.us

ImageShack.us


ImageShack.us

ImageShack.us

ImageShack.us
ImageShack.us
ImageShack.us

Swistakes - 2011-11-03, 11:17

Dobra sesja
vw-maly - 2011-11-03, 14:53

DZIEKOWA :hejka: :hejka: robiłem tel. podczas 15 min spotkania,TO TYLKO 1/3 zdjec...
,a co do napisu to zniknie jek ogarne sticker bombe narazie niech sobie bedzie na drzwiach przez zime :
a jeszcze jedno foto )

Uploaded with ImageShack.us

KondziorR - 2011-11-04, 09:18

Mały moim zdaniem możesz zrobić tak, jeśli zależy Ci na niebieskim a w sumie całkiem fajnie wygląda to:
-zamiast chromu niebieski
-napis *&#@$^*(^ do kosza dobranoc
-gleba
-środki felg w kolor budy
-dół lamp zmyj, góre zostaw bo imho będzie tak pasować a pomarańczka tak niezbyt
-koncówki tłumika troche bardziej schowaj ogólnie nie są złe a co do kranów zawsze będą mi sie kojarzyły z dieselami którymi gardze :strzela:
-stickerbomb z 1 strony :faja:
-a co do hojeka to są gusta i guściki, jak już zglebisz maszyne to się okaże dopiero co i jak można montować
Dziękuję za uwagę, pozdrowienia :hejka:

vw-maly - 2011-11-04, 11:10

wiec jak juz pisałem... napis pojdzie do kosza... ale za to sticker bomb
mniej wiecej tak

Uploaded with ImageShack.us
i z tyłu cos maznac w stick.
gleba tez sie pojawi ale ,ale przy całych niebieskich alu sie upre. badz rant w polerke
kolega z forum łukasz doradził mniejszy profil opon tez sie pomyśli...
lampy tez raczej zostana choc jescze czas pokaze.
tłumik pieknie chodzi a zchowac bedzie go ciezko poniewaz nie mam garazu i wszystkie przerobki robie samodzielnie pod blokiem albo gdzies u znajomych.
a co do hokeja mam rownierz takie same zdanie, przyjdzie gleba to sie okaze czy zostanie od 4ki czy bedzie ori... wszystko zalezy od kasy i czy na wiosne postaram sie ogarnac
aha ale z tym niebieskim paskiem do okoła to cos co mi sie podoba a nie myślałem ze jest cos takiego, hmmm moze byc ciekawy projekt! mozesz ogarnac jakies vt tego wszystkiego??
dzieki za opinie... i propozycje

KondziorR - 2011-11-04, 14:03

VT to raczej nie moja broszka, ale w golfach3 jahre z tego co pamiętam były czerwone paski w zderzakach.
http://www.fotosik.pl/pok...ed04e8acc4.html
http://www.fotosik.pl/pok...0e9dcd69ab.html
http://www.fotosik.pl/pok...7a760f2e01.html

pawel39106 - 2011-11-04, 14:50

vw-maly napisał/a:
sticker bomb
vw-maly napisał/a:
ale przy całych niebieskich alu sie upre
vw-maly napisał/a:
tłumik pieknie chodzi
:głupek2:
vw-maly napisał/a:
moze byc ciekawy projekt!

ech ja już to widzę :mur:

vw-maly - 2011-11-04, 15:03

kontynuuj pawel39106... ?? ?
zlotykamil - 2011-11-04, 16:35

kolege to chyba poznałem u tłumikarza jak sie myle? Pamietam dokladke i napis na boku :)
pawel39106 - 2011-11-04, 21:20

vw-maly napisał/a:
kontynuuj pawel39106... ?? ?

Wybacz kolego ale felgi w oczojebnym kolorze, naklejki zakrywające rdzę i ryczące tłumiki to nie mój styl, stąd moja reakcja.
vw-maly napisał/a:
tłumik pieknie chodzi
ale wtedy kiedy go prawie nie słychać ;)
ale to Twoje auto więc rób jak Ci się podoba.

vw-maly - 2011-11-04, 23:00

napis nie zakrywa rdzy... a alu w takim kolorze to własnie mi sie podoba...poza tym pisałem ze planuje zmiany w vw...
vw-maly - 2011-11-04, 23:03

zlotykamil napisał/a:
kolege to chyba poznałem u tłumikarza jak sie myle? Pamietam dokladke i napis na boku :)

he he no witam witam ja tez pamietam :] miło widziec kogos znajomego na forum
...

vw-maly - 2011-11-06, 21:37

Zabrałem dzisiaj rodzinke i Vienia na niedzielny jesienny spacer :D :D :D
musiało mieć miejsce kilka cykniec :D
Uploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded withImageShack.usUploaded withImageShack.usUploaded withImageShack.us

..iiii...doznałem nowej wizji co do ventka... ale to dopiero na wiosne...a zchecia bym juz to ogarna :D :D :D

vw-maly - 2011-11-10, 19:59

dopadł nie dół... dowiedziałem sie ze mam nagrzewnice do wymiany i zawieszenie mi walło do końca :( :( :( :( z przodu dzwoni a z tyłu tłucze lekka zalamka... ale jakos to przezyje
Aeternus - 2011-11-10, 21:31

vw-maly, szczerze mówiąc to Twoja ventka ma zadatki na fajnego czarnuch jak np Kolegi Raziel500 czy Kolegi Skoczek. Dużo do szczęścia nie trzeba bo gleby i innego koła. Mi również jakoś te chromy nie podchodzą i napis. Wydech to istne działko przeciwlotnicze ale i tak nie ma tragedii. Osobiście jakoś mi stickery nie podchodzą w takich miejscach jak błotniki ale np na grilu czy lusterkach delikatny akcent to ok. Plan na fele fajny ale np środek na niebiesko a rancik jakiś poler. Wtedy Masz kontrast. Polukaj do tego tematu:

http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=7890

to może Cię zainspiruje ;) A co do mechaniki to nie łam się tylko kasę ciułaj i bierz się za to :P

vw-maly - 2011-11-10, 21:55

bo wydech jest od bm-ki remusa i tak wyszło :D :D :D a co do napisów to maja zniknac, zawias tez ma sie zmienic, a rant w polerce tez jest w planach :D :D :D czyli wszystko na miejscu co do stickerów musze cos wymysłic chocby na maske błotnik i klape bo komus przeszkadzało moje vento i przezyło lekki zamach na swoje zycie :mur: :mur: :mur: :mur:

ale po obejrzeniu postów to powiem ze kolega skoczek ma takie vento do jakiego drze...cacy cacy :D :D :D :D :D pozdr

Aeternus - 2011-11-10, 22:28

vw-maly, może delikatne cofnięcie wydechu by pomogło :cwaniak: Maska sticker i klapa... Hmm może i fajnie by wyszło ale błotnik? Może pomyśl nad zakonserwowaniem tego na zimę a do wiosny uzbierasz kasę na lakierke albo znajdziesz błotnik pod kolor na allegro. Często w tym lakierze są. Może nawet Skoczek ma bo to chyba ten sam kod ;)
vw-maly - 2011-11-10, 22:51

podejrzewam ze nie nazbieram,a sticker jest fajny :D juz tak mi sie uparlo no...
teoretycznie chodzi mi o cos takiego

Uploaded with ImageShack.us
to pomazane białe to bra :D :D :P bawiłem sie w paincie a szare to taki niby mat heh :P :P :P pogladowo

Rafik - 2011-11-10, 22:54

vw-maly, jak na moje za dużo stickersów ;) wiesz co za dużo to nie zdrowo ;) nie spapraj dobrej bazy Pozdro ;)
vw-maly - 2011-11-10, 23:05

cos wymyslimy :D :D :D do wiosny jeszcze troche a mam codziennie inna wizje... pewnie na wiosne bedzie cos jeszze innego... czas pokaze ale to moje pierwsze plany oklejenia...
Swistakes - 2011-11-11, 10:42

Rafik napisał/a:
nie spapraj dobrej bazy

Dokładnie

Vento-Łukasz - 2011-11-11, 18:38

vw-maly, zalezy jak chcesz jeszcze robisc tego stickera czy kupic kazda naklejke osobno czy folie odrazu jak kazda naklejke osobno to musisz wziasc pod uwage to ze wyniesie cie to mniej wiecej tyle samo co polakierowanie np,blotnika i maski(w zaleznosci ile tych naklejek) a jak chcesz kupic folie to lepiej sobie odpusc bo to mega tragicznie wyglada i tylko popsujesz wyglad auta.
vw-maly napisał/a:
komus przeszkadzało moje vento i przezyło lekki zamach na swoje zycie

i ty chcesz zakaldac biala bre i zostawiac pod blokiem na noc ?? rob jak chcesz ale jak juz komus przeszkadzało vento i ci porysował to jak załozysz biala bre to odrazu bedziesz mial ja załatwiona.

vw-maly - 2011-11-11, 19:56

planowałem kupic folie i dołozyc jeszcze swoje naklejki np folie czarno biała a swoje kolorowe lub całosc kolor zastanawiam sie...! jest taniej a efekt jest bardzo podobny... a z bea tak tez własnie myslałem ale tez sie zastanawiam jak nad wszystkim
pawelvw - 2011-11-11, 20:28

jak masz zamiar kupowac gotową folię sticker boom na metry to sobie odpuśc ten rodzaj tuningu i nie mów że efekt jest podobny porównując każda naklejke naklejona osobno a naklejając fałą gotowa folie bo jedno do drugiego nie ma porównania i nie ma takiego efektu ale to twój plac zabaw i rób jak chcesz
Vento-Łukasz - 2011-11-11, 21:52

tak jak pisze paweł folia to jest porażka no ale zrobisz jak uwarzasz ale nie spodziewaj sie pozytywnych komentarzy na temat foli bo to bagno w porównaniu z naklejkami.
arabian - 2011-11-11, 22:57

Jego cyrk jego małpy tzn Ventyl :P
Aeternus - 2011-11-11, 23:02

gotowe stickery na folii to porażka i właśnie cały urok w tym by mieć osobno każdą naklejkę a im ciekawsza i dziwniejsza tym lepiej ;)
vw-maly - 2011-11-12, 10:15

no wiecie panowie ale koszta inne... heh wy to potraficie mnie naproadzic na dobra droge
podziekowac!!!

karolek_ust - 2011-11-12, 10:24

vw-maly napisał/a:
no wiecie panowie ale koszta inne... heh wy to potraficie mnie naproadzic na dobra droge
podziekowac!!!


My ci dobrze radzimy a nie na zła drogę wprowadzamy . Po to jest forum by sobie doradzać i trzeba być gotowym nawet na słowa krytyki . Wstawienie auta w dział Nasze Ventki wiąże się z tym że jednym się będzie podobać a drugim nie . I każdy ma prawo wypowiedzieć się co o tym myśli.

Dla mnie gotowa folia to jakaś pomyłka widziałem już nie raz maskę w folii i maskę obklejoną naklejkami. Nie jest sztuka kupić gotowy projekt nakleić i wszystko . Sztuką sticker jest zrobić samemu i wtedy powiem ci każdy ciebie pochwali za odwagę i czas spędzony przy wyklejaniu .

Ale jak piszą twój cyrk i twoje Vento możesz nawet sobie go gazetami wykleić jak Ci się to podoba . ;D

vw-maly - 2011-11-12, 14:53

jestem na to przygotowany..spoko... poto jest to forum jak napisałes :]

a teraz troche z innej beczki... jak rano zobaczyłem szron na szybach aut stwierdziłem ze juz czas na zimówmki i sa :D vieniu na zimówkach...mała prezentacja

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Aeternus - 2011-11-13, 08:47

Cytat:
Cytat:
Ale jak piszą twój cyrk i twoje Vento możesz nawet sobie go gazetami wykleić jak Ci się to podoba . ;D


Już na manii w tym roku ktoś miał ten motyw zz gazetami i powiem szczerze że wyglądało to mega!!! Gazety zwiazane ze wszystkimi modelami vw :P

vw-maly, z doświadczenia powiem Ci kolego że czasem warto czegoś nie robić na wariata, poczekać, odłożyć więcej kasy i dopiero się za coś zabierać. Nie jedna osoba na tym forum Ci to powie bo mamy za sobą pewne sytuacje w których chciałoby się mieć pełny portwel dolarów a tu bida panie...

Cytat:
jak rano zobaczyłem szron na szybach aut stwierdziłem ze juz czas na zimówmki i sa :D vieniu na zimówkach...mała prezentacja


w sumie to najwyższa pora ;) Ja dzisiaj wracając z roboty widziałem jak auta na letnik tańcują polkę :diabełek:

vw-maly - 2011-11-13, 11:16

heh no z gazetami ti przesada ale widziałem z dolarami... ciekawe jak na aucie sie prezenci...
pawelvw - 2011-11-13, 11:24

jak mozna to coś ci poradzę zamiast kupowac tą folię gotową sticker boom na allegro lub pojedyncze naklejki na allegro, które są w cenie od 3zł do 8zł +koszt wysyłki w zależności od wielkości, to posciągaj sobie różne loga, które cię interesują z netu nagraj na pamięc przenośną i polataj po drukarniach i się zorientujesz za ile ci to wydrukują na arkuszu 1metr na 1metr, a ty sobie sam to powycinasz, ja tak właśnie zrobiłem i mnie jedna naklejka w drukarni kosztowała 0,55gr za sztukę czyli jak ja zamówiłem 8 artuszy naklejek 1metr na 1 metr, a na każdym arkuszu było 100sztuk naklejek to przelicz sobie i bedziesz wiedział czy się lepiej opłaca kupic pojedyncze naklejki na allegro czy wydrukowac w drukarni
vw-maly - 2011-11-13, 12:03

całkiem ciekawe wyjscie... :oklaski: :oklaski: :oklaski:
vw-maly - 2011-11-24, 17:14

odświerzając temat!!! zaczeło sie zbieranie :] :] pierwsza dostawa stickerów


Uploaded with ImageShack.us

Raziel500 - 2011-11-24, 18:10

no zbieraj, naklejaj i pokazuj :D
vw-maly - 2011-11-26, 15:35

w miedzy czasie... pare fotek




Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

vwkrzysio - 2011-11-26, 17:19

fajne fotki :]
karolek_ust - 2011-11-26, 17:32

Elegancko brakuje tu tylko smoked przodu i tył org ciemne Hellenki
Aeternus - 2011-11-26, 22:23

foto z kluczykiem dobre ;)
vw-maly - 2011-11-27, 00:13

jak dla mnie to brakuje gleby. alu a nie stalówek i troche stikerów :P :] :]
vw-maly - 2011-11-27, 00:15

Aeternus napisał/a:
foto z kluczykiem dobre ;)

dla mnie tez rewelka tak jakos przyszo mi na spontanie jak cała sesja... fotek duzo wiecej bo przwie 100, moze sie jeszcze pokaza w miedzy czasie

Raziel500 - 2011-11-27, 14:45

fantastyczne foty :oklaski:
vw-maly napisał/a:
jak dla mnie to brakuje gleby. alu a nie stalówek i troche stikerów

to bierz się za modzenie i nie gadaj tyle :P

vw-maly - 2011-11-27, 18:17

wszystko rozchodzi sie o pln-y :(


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

vw-maly - 2011-11-29, 16:41

nie oczekiwany wydatek pekł kielich trzymajacy amor i sprezyne... strasznie tłukło w srodku ale ogarniete pod blokiem heh dwa popołudnia i zrobione fotka starego i nowego...

Uploaded with ImageShack.us

vw-maly - 2011-12-01, 21:32

wiem ze to jeszcze nie to i napewno dojdzie jeszcze pare sztuk stickerów bo za mało kolorowo,ale juz sie nie mogłem doczekac i powoli zaczełem bombardowanie :P :P


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

vwkrzysio - 2011-12-02, 07:23

to ty listwy chrom masz nawet w środku ?? No powiem Ci że to już profanacja vento jest :D

a naklejki gód dzob :P

gdzie je kupowałeś ??

Rafik - 2011-12-02, 09:01

vw-maly napisał/a:
strasznie tłukło w srodku ale ogarniete pod blokiem heh dwa popołudnia i zrobione fotka


co Ty z tym robiłeś dwa popołudnia ?? :faja:

vw-maly - 2011-12-02, 17:28

vwkrzysio napisał/a:

a naklejki gód dzob :P

gdzie je kupowałeś ??

dostałem na allegro ale dojda jeszcze bo planuje caly panel okleic!



vw-maly napisał/a:
strasznie tłukło w srodku ale ogarniete pod blokiem heh dwa popołudnia i zrobione


co Ty z tym robiłeś dwa popołudnia ?? :faja:
no w jedno popoludnie rozkreciłem cały zawias a w drogi zkreciłem i zamontowałem
dwa popoludnia tzn. jakies 1,5 godz bo koncze prace po 14ej a o 16 juz ciemno i zimno w sumie to jakies moze 3 godz!! :] :] :] jak na mnie cukiernika to mysle ze dobrze hi hi hi

vw-maly - 2011-12-21, 00:26

naklejki sie zbieraja! prace nad niebieskim alu trwaja:) lecz bez fotek zato pare innych

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

karolek_ust - 2011-12-21, 08:34

Przecież już raz pokazywałeś nie który z tych zdjęć.
vw-maly - 2011-12-21, 11:13

to z tego samego miejsca ale fakt jedno sie powtarza! sorka to jeszcze trzy :)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

vw-maly - 2011-12-22, 15:53

pierwsze plany projekty realizacje... rant co prawda nie polerka ale srebrny...


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

lecz zastanawiam sie nad całym niebieskim...

Uploaded with ImageShack.us

karolek_ust - 2011-12-22, 17:10

A dlaczego rant nie w polerce co ?
vw-maly - 2011-12-22, 18:37

bo jakos nie mam jak tego ogarnac,a poza tym 14 cali to jakos zamało na polerke jakby t były 16 to juz cos!
harasio - 2011-12-22, 23:33

Wez kolega showaj ten tlumik bo wyglada to tragicznie i powiedz mi dlaczego to auto tak pieje podstawa dobrego wygladu jest fela i gleba. Odluz se troche kasy i kup jakies 16ki ta felga nie bedzie dobrze wygladac nawet jak ja pozlocisz albo poplatynujesz.
Ventyla masz ladnego zapal do modzenia widze te jest trza cie nakierunkowac i cosik z tego bedzie pozdrawiam

vw-maly - 2011-12-23, 13:04

przykro mi kolego ale auto jest do codziennego urzytku a nie tylko na zloty i nie mam tyle pln-ow zeby odpicowac furke jak twoja wentka!
harasio - 2011-12-23, 17:56

Przeciez ja tylko chcialem doradzic zeby zmienic fele na jakas tania ale cos co wyglada np borbet w 9 cala za 800 zl na allegro idzie cos wybrac w dobrych piniundzach :) tym bardziej 4x100. Ja auta tez uzywam na codzien
karolek_ust - 2011-12-23, 18:02

harasio, ma racje nikt tu nie mówi od razu od feldze za 2 tys. kupić borbet BS 9 " i masz ładny rancik i większe koło.
vw-maly - 2011-12-23, 18:43

nie no spoko, tylko twoj projekcik troche wchłona pln-ow nie mow ze nie! a jak zmieniac to zmienił bym na takie jakie mam tylko wieksze lub własnie jak mowicie takie borbety sa tez ładne...lub bbs-ki rs ale to jak bedzie mnie stac! narazie z tymi po kombinuje...! no jak sie trafi okazja to moze sie wtedy skusze...! narazie to chyba ostatni powod wydania pieniedzy... z reszta zobaczymy jak te beda sie prezentowac na glebie!
Aeternus - 2011-12-24, 19:49

vw-maly, Kolego mogę Ci z własnego doświadczenia powiedzieć, że te detale zabierają najwięcej kasy. Tak jak pisze harasio warto odłożyć kasę na glebę i koło i będzie zmiana niesamowita! Sam jeżdżę autem na co dzień i nawet pompując dużo kasy małymi krokami można odstawić furę jak trzeba ;)
Buli - 2011-12-25, 03:13

witam kolege z okolic. ventka totalna porazka jak dla mnie pierwsze co to zmiana koła bo w te kapcie szkoda tych naklejek a 2 to zmiana zawieszenia bo nic ciekawego bez tego nie wymordzisz no chyba ze seria nooo to znowy te kolory bija po głowie jak bys był zainteresowany mam fajne 15 8j 4x100 za 400zł
vw-maly - 2011-12-29, 16:05

wiec tak... zaczeło sie od przyklejenia jednej naklejki i jeszcze jednej i jeszcze jednej,,,
a skonczyło sie na rozkreceniu kilku plastikow i zbombardowaniu wnetrza mojego vwienia... jak dla mnie prawdziwa bomba!!!! wiem ze nie wszystkim to przypasuje ale mi akurat tak :D :D :D stanowczo rozwesela wnetrze :D :D

Uploaded with ImageShack.us
no i całość
Uploaded with ImageShack.us

pawel39106 - 2011-12-29, 21:02

Bez urazy ale porażka, wygląda jakby dzieci się w nim bawiły. Chromy nie pasuja do wnętrza venta a naklejki :stryczek:
vw-maly - 2011-12-29, 22:02

no to trafiłes bo woze w nim dzieci... a mi to akurat pasuje...dobrze sie komponuje z cała tylnia kanapa i półka maskotek...
vst93 - 2012-01-06, 01:31

Stickerów nie lubię wcale, o niebo lepiej elegancka seria z pazurem. Może i byłoby to akceptowalne przy jednym zbombardowanym elemencie dla lekkiej odmiany wnętrza. Gdyby dany był mi samochód z taką jarmarczną deską to następnego dnia po zakupie byłaby albo reanimacja dechy albo wywalenie i kupno nowej. No ale najważniejsze, że Tobie się podoba.
Odpuść na razie naklejki, poleruj ranty. Środek felgi na czarno, biało albo w kolor venta. Rant w poler koniecznie bo niebieski nie pasuje. Listwy chromowe out- nie pasują do stylistyki venta. Masz dobrą bazę na germana (udaję, że nie widziałam bomby w środku). Napisów mam nadzieję, że już nie ma?

vw-maly - 2012-01-09, 20:00

napisy jeszcze sa bo nie chce mi sie ich sciagac ale znikna! sticker w srodku zrobiłem dla siebie,bo nie spodziewam sie sprzedarzy vienia,predzej sie rozleci :D :D :P :P narazie rant mi sie nie pali bo za mała fela i jakos nie czuje tego ze musi koniecznie byc! W tym roku wziełem za cel mechanike i dokonczenie planu stickersa...bo jak zaczełem to juz skoncze... a co sie zmieni w miedzy czasie to sie zobaczy...bo sam nie wiem! lista jest długa :diabełek: :diabełek:
zeniTh - 2012-01-18, 17:55

i jak tam prace ??
miałeś wrzucić fotki :diabełek:

vw-maly - 2012-01-20, 20:35

nagrzewnica wymieniona fotki z pracy
ImageShack.us i kierowniczka zamieszania

Uploaded with ImageShack.us
do tego sticker zaczał atakowac na zewnatrz :D :D :D narazie lusterka :D :D :D
Uploaded with ImageShack.us
narazie nie mam lepszych fotek...

no i korzystajac z okazji wypatroszenia srodka kratki nawiewu wrociły do czerni a srodki niebieskie PREZENTACJA!!!!
Uploaded with ImageShack.us

oraz podswietlenie podwozia tez wyladuje w srodku bo na zewnatrz zadko jest urzywane no i mi sie znudziło... ale to pozniej narazie zostało odłaczone kwestia zabawy z kabelkami :D :D :D :D :D :D :D

Hormon - 2012-01-20, 21:00

Ściągnij te pokrowce, kratki rób na czarno bo tragicznie wygląda ten niebieski, to samo zrób ze znaczkiem na grillu.
Przemek - 2012-01-20, 21:00

kratki :buuu:
Aeternus - 2012-01-20, 22:10

szczerze mówiąc to zbyt pstrokato się zrobiło. Efekt byłby lepszy z całymi czarnymi kratkami!
czarnysauber - 2012-01-20, 23:28

ale znaczek niebieski bym zostawił :OK:
zeniTh - 2012-01-21, 10:28

skąd ja znam te lusterka :diabełek:

kratki zrób całe na czarno, efekt będzie dobry z tym stickerem w środku
chromy pościągaj
listwe na drzwi tylne lewe załóż i już będzie dobrze :mniam:

vw-maly - 2012-01-21, 21:17

no znasz znasz :diabełek: :diabełek: jak dostane to zazłoze ta listwe ;) a wnetrze takie zostanie na razie... zapomniałem dodac ze białe zegary tez wpadły :diabełek: :diabełek: :diabełek:


Uploaded with ImageShack.us

vw-maly - 2012-01-25, 16:33

z powodu ciszy pisze tylko ze po wymianie nagrzewnicy powoli po godz dziennie rozkrecam ponownie srodek bo kilka plastikow uległo połamaniu i trzeba pokleic i do konca ogarnac opcje nawiewu bo nieszczelne i wogule nie działa jak trzeba meksyk sie tam dzieje...!!! no i zbieranie komponentow do delikatnej zmiany vwentka... na wiosenke
vw-maly - 2012-01-27, 17:51

kurde pomocy!!! ventek sie zbuntował,drzwi mi sie zatrzasneły od pasarzera.myslałem ze przymarzły ale nie jak zamknołem przed wczoraj to juz nie otworze.ciagne za klamke i nic musiał drut zpasc z zamka w srodku chyba :młotek: zna ktos metode na rozkrecenie zamknietych drzwi lub zamka???
pawel39106 - 2012-01-27, 18:30

vw-maly napisał/a:
.myslałem ze przymarzły ale nie

A skąd pewność że zamek nie zamarzł?

vw-maly - 2012-01-27, 19:52

no pewnosci nie mam ma prawo bo stoi pod blokiem bez podszybia połowy nawiewu bo wygladał tak

Uploaded with ImageShack.us troche kombinacji, kleju i srubek w razie odrzucenia kleju przez materiał

Uploaded with ImageShack.us no i filcu od srodka w miejsce klejenia,nie wiem po co ale niech sobie bedzie moze cos pomoze zabezpieczyc klej przed powietrzem ;) czy cos takiego

Uploaded with ImageShack.usdopiero jak to zamontuje i nagrzeje w srodku to sie dowiem czy tylko przymarzło czy cos grubszego.

pawel39106 - 2012-01-27, 20:36

vw-maly, http://www.youtube.com/watch?v=WHGLvGJK_yY to działa :D
dzisiaj np. u mnie zadziałało, tylko nie wolno się szybko zniechęcać ;) możesz jeszcze psyknąć odmrażaczem gdzie nie gdzie i targać za klamkę aż puści, tylko lekko żeby nie urwać ze złości :]

vw-maly - 2012-01-27, 21:17

ze złosci to napier****łem z piesci w drzwi od srodka i nic... jak zamontuje to sprawdze
pawel39106 - 2012-01-28, 09:13

Ze środka nic bicie nic da :P
Aeternus - 2012-01-28, 15:30

vw-maly, ja wczoraj walczyłem ze swoimi zamkami bo mi zamarzły. Jedyna opcja to trzeba wyjąć zamki i klamki z wkładkami rozłożyć na czynniki pierwsze, wykąpać w benzynie i nasmarować smarem teflonowym. Zobaczymy czy pomorze ale gorzej nie będzie raczej. Podgrzej sobie suszarką do włosów drzwi i nie ma rady, dłubać trzeba.,,
vw-maly - 2012-01-28, 17:36

zamontowałem juz nawiew i nagrzałem troszke w aucie i nic dalej zamkniete :( moze słano nagrzane???? nie wiem narazie to musze je jakos otworzyc :P
arabian - 2012-01-29, 08:59

grzej je kolego z zewnątrz opalarka w szparę między drzwiami przód a tył na wysokości zamka. Ta zapadka w zamku przymarza . potem jak otworzysz drzwi zdejmij tapicerkę , ogrzej opalarką wewnątrz zamek . Kup na stacji odmrażać do szyb taki w płynie jak do mycia szyb. Po piskaj tego pełno tam i tak zostaw to jest na spirytusie i już będziesz miał problem z głowy. Ja tak zrobiłem i już 2 tygodnie i zamek nie zamarzł , a tak codziennie musiałem grzać.
vw-maly - 2012-01-29, 11:10

trzeba bedzie po kombinowac...
vw-maly - 2012-01-31, 18:16

no i doszła paczuszka od ocia :D :D a w niej lampki smoked
no i mała prezentacja przez juniora powrotu napisu vento lecz na front :D :D

ociu - 2012-01-31, 19:02

Czekam na prezentacje lampek na autku :)
Będe śledził mody :faja:

vwkrzysio - 2012-01-31, 21:25

Ciekawy jestem jak ten hokej będzie wyglądał na aucie
wally44 - 2012-01-31, 22:02

vwkrzysio napisał/a:
Ciekawy jestem jak ten hokej będzie wyglądał na aucie


Zapewne bedzie to calkiem ladnie wygladac ale zobaczymy po montazu :D

vw-maly - 2012-02-01, 14:35

wiekszosc montuje napis na grilu dlatego zdecydowałem sie na hokej... ;) bedzie fajnie :D
karolek_ust - 2012-02-01, 15:06

vw-maly napisał/a:
wiekszosc montuje napis na grilu dlatego zdecydowałem sie na hokej... ;) bedzie fajnie :D


Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś miał napis Vento na grillu GTI lub VR6 to tak ale napisa Vento to nie . Według mnie nie będzie to ładnie wyglądać ani na grillu ani na Hokeju.

vw-maly - 2012-02-01, 17:47

no ja widziałem u jednego jetteIII i własnie te inne znaczki na grilu dlatego dałem go na hokej jak bedzie brzydko to sie sciagnie phi,,, zaden problem! juz taki jestem ze sam musze sie przekonac samemu ze jednak jest zle :P :D
KondziorR - 2012-02-01, 18:40

Znaczek Jetta III ma u siebie loocyfer_9 i wygląda to całkiem przyjemnie ;) Ogółem zobaczymy jak się będzie prezeńcić hokej ze znaczkiem na maszynie i wtedy będzie co komentować. Nie ma co nastawiać się negatywnie za wczasu :)
vw-maly - 2012-02-01, 19:01

Tak dokladnie na dziffce :) nie chcialem zgapiac wystarczy ze sticker bedzie podobny...
no niech tylko mrozy odejda to zaczne walczyc z frontem... Trzeba cos modzic no nie

KondziorR - 2012-02-01, 19:07

No i to jest prawidłowe podejście :diabełek: Ja czekam do 10 na wypłatę i chyba zacznę dogrzewać garaż farelką :P Tak na marginesie ten Twój nowy hokej to średni nie ?
vw-maly - 2012-02-01, 19:50

Szczerze to niewiem taki mialem przy kupnie chyba to ori zwykly ale w przyszlosci bedzie od vr6 szeroki zalezyjeszcze od tego jak VW Vieniu sie zblizy do ziemi... :D
Rafik - 2012-02-02, 09:15

Karolek ja miałem napis vento na grillu wyglądało to jakoś ale był przyklejony na klej i sam odpadł po jakimś czasie :D
vw-maly - 2012-02-02, 10:47

ja przykleiłem na tasme taka jaka był oryginalnie ale do smaruje jeszcze klejem zeby sie trzymał...
vw-maly - 2012-02-02, 16:39

druga str. hokeja :P :D jak cale auto bedzie miało dwie str :] zwariowałem na punkcie naklejek :]


Uploaded with ImageShack.us
no i dotarł do mnie przełacznik do szybra w koncu bo brakowało mi do układanki :]

vwkrzysio - 2012-02-02, 19:45

może być aż za dużo tych naklejek :(
vw-maly - 2012-02-02, 20:03

nie bedzie tak zle :P trzeba tylko to wszystko dobrze złaczyc :diabełek: :diabełek: widziałem na necie jedne foto pewnego auta i wyglada to całkiem całkiem...do podobnego efektu darze!

Wiekszy problem mam bo nie wiem jak otworzyc zatrzasniete drzwi pasarzera:( :połbie: :połbie: zna ktos jakis sposob???

KondziorR - 2012-02-02, 20:05

vw-maly zaklądaj w końcu ten hokej ciekaw jestem jak się będzie prezentował :diabeł:
vw-maly - 2012-02-02, 23:22

tez sie nie moge doczekac! narazie schnie bo poleciałem go akrylem ale bez gleby podejrzewam ze nie bedzie az tak fajnie i szałowo i chyba poczekam z nim jeszcze troche:diabełek: :diabełek: :diabełek:
KondziorR - 2012-02-08, 08:37

Ja u siebie nie miałem żadnego hokeja, teraz gdy założyłem vr6 w końcu nie wygląda jak motorówka z zadartym dziobem, więc nie czekaj i zakładaj, czekamy na fotki :)
zlotykamil - 2012-02-08, 14:11

dawaj na spota jakiegos musze zobaczyc te pstrokate wzorki jak tylko odpale swoja 19stke:D
vw-maly - 2012-02-08, 16:34

dam znac o jakims spocie na lubuskim temacie! he he literka czy dwie w ta czy w ta :P to sie wybierzemy i znowu spotkamy :P :P hihihi... do planowanego spotu jeszcze cos przybedzie :D :D
vw-maly - 2012-02-24, 18:09

pierwsze zmianki do zblizajacego sie sezonu! na pierwszy ogien poszło oswietlenie srodka ktore jest w trakcie przerobek i znikna napis z drzwi :]

...CDN...

karolek_ust - 2012-02-24, 18:16

No i od razu lepiej bez tych napisów , widzę idziesz w dobrym kierunku .
vw-maly - 2012-02-24, 18:30

reszta zmian w najblizszym czasie przy odrobinie czasu... fanciki w domu tylko troche czasu na montaz by sie przydało no i ciepłej pogody..
zeniTh - 2012-02-24, 18:44

te chromowane listewki pozdzieraj
stalówki przemaluj na czarno i będzie super już ;)

vw-maly - 2012-02-24, 18:52

nad chromem sie zastanawiam a stalowki beda na nastepna zime własnie czarne lub cos takiego...
zeniTh - 2012-02-24, 19:06

vw-maly napisał/a:
nad chromem sie zastanawiam

zdzieraj ;D

vw-maly napisał/a:
stalowki beda na nastepna zime własnie czarne lub cos takiego


:oklaski:

vw-maly - 2012-02-24, 19:50

polatam troche bokiem to sam odpadnie :P :P ;) narazie powol musze ogarnac moje wiosenne plany
vw-maly - 2012-02-27, 15:45

polatałem i zgubiłem chrom... :P powiem szczerze niby mała listwa a auto diametralnie ciemniejsze :P


dzien wolnego to odrazu wywaliłem hokej 4ki i załozyłem ori po modach


oraz przykleiłem kilka stickerow...

narazie tyle...co dalej to w swoim czasie :D
cdn :P !! !

zeniTh - 2012-02-27, 16:08

no już prawie że miodnie jest, jeszcze jedna rzecz mi sie nie podoba
mianowicie tłumnik końcowy, sam w sobie jest ok, tylko za duzo wystaje, jakby wystawał tak z 1-2 cm to by było ok ;)
podziałaj z tym :diabełek:

vw-maly - 2012-02-27, 16:26

a mianowicie zeby go schowac to trzeba odspawac i na nowo wspawac wszystkie uchwyty, a policja sie niby u nas czepia bo tłumik musi wystawac poza błotnik tak słyszałem od tego co to robił! :(
a co do stickerow to na zywo jakos bardziej mi sie podobaja niz na foto.. chyba nie umiem robic zdjec :D :P

zB3ig - 2012-02-27, 16:30

nawet fajnie się prezentuje, a tłumik tłumikiem, mnie bardziej w oczy razi że dupskiem bez załadunku po asfalcie szorujesz :młotek:
vw-maly - 2012-02-27, 16:44

no własnie taki jest od kad go kupiłem, a ja planuje go jeszcze posadzic na -60 :D :D przod ok ale tyłu własnie sie obawiam...ze jak cos lub kogos zapakuje to nie ujade :( :( hmm...
zeniTh - 2012-02-27, 17:12

vw-maly napisał/a:
a policja sie niby u nas czepia bo tłumik musi wystawac poza błotnik tak słyszałem od tego co to robił!

to zmień mechanika ;) policja może się doczepić właśnie jak tłumik wystaje poza obrys auta czyli dalej niż zderzak, a nigdy nie przyczepi się jak tłumik będziesz miał schowany
w nowych autach w większości robi się tak że tłumik jest pod zderzakiem i go nie widać
także każdemu kto kupił noe auto by musieli zabrać dowód ;P

a co do zawieszki to seryjne vento po latach ma przód wyżej niż tył :P tak to niestety jest

vw-maly - 2012-02-27, 20:14

heh to odłoze pln. i jak znajde chwile to podjade do niego niech go schowa...
a zawieszke jak zmienie na -60 to dupa nie bedzie mi tarła przy kims na tylniej kanapie czy czyms w bagazniku ?? ?tego sie obawiam troche.

Kruchy69 - 2012-02-27, 20:20

vw-maly napisał/a:
a co do zawieszki to seryjne vento po latach ma przód wyżej niż tył :P tak to niestety jest


Właśnie niedawno to zauważylem... Ostatnio ogladałem zdjecia mojej ventki jak ja kupiłem i kurde tak pieknie stała, a teraz to jak koza... ryj zadarty a dupa po ziemi sie ciagnie... :D

vw-maly - 2012-02-27, 20:23

dlatego niewiem moze posadzic tylko przod ? bo jak posadze całosc to nie bedzie takiego samego efektu tylko ze nizej ze dupa na doł a przod jednak wyzej.?hmm
Rafik - 2012-02-27, 20:55

vw-maly, tak jak Zenith pisze tak jest przewaznie ze dupa siedzi a przód jest wyzej dlatego może lepiej kit -60/-40 badz tylne amorki z regulacją na talerzykach i sobie dopasujesz ;)
arabian - 2012-02-27, 20:58

Nie będzie różnicy wysokości . Jak dasz sam przód niżej będzie twardszy niż seryjny tył i będziesz miał skaczący tył. Więc daj zawieche przód i tył i bedziesz miał twardziej i bedzie rowno stac
vw-maly - 2012-02-27, 21:45

hmm... ktos cos jeszcze ma ciekawego do napisania???
no i oczywiscei rozpurki na przod i tył koniecznie...??

zB3ig - 2012-02-27, 21:58

vw-maly napisał/a:
no i oczywiscei rozpurki na przod i tył koniecznie...??

jak kto woli, podobno nie łupie tak na nierównościach bo się buda usztywnia. ja jestem zwolennikiem rozpórek mimo że jeszcze nie posiadam, na razie projektuje w wolnym czasie na wykładach bo te błyszczące aluminiowe cuda z allegro za 2 bańki to mnie nie zachwycają...

Aeternus - 2012-02-27, 22:52

vw-maly, po primo zmiany na wielki + i popieram przedmówców! :oklaski:

Po secundo z zawiechą masz 2 opcje. Kupić kit 60/40 i tył jak będzie za wysoko opuścić na tależyku sprężyny ( na amorku masz kilka rowków do regulacji ;) ) albo poczekać i kupić gwint ( przerabiałem w swoich autach te 2 opcje i gwint jest lepszy :D Możesz wyregulować wysokość w zależności od potrzeb i moim zdaniem jest lepsza kultura pracy. No i nic nie będzie obcierało więc to kolejny plus. Można wsadzić koło z et powyżej 50 bo gwint jest węższy od kitu). Różnica w cenie nie jest duża więc zastanów się!

Co do rozpórek to niedawno je zamontowałem i różnica jest kolosalna! Nie ma przechyłów których nie wyeliminował gwint, plastiki nie trzeszczą, buda się nie gnie np przy podjeżdżaniu pod krawężnik i w zakrętach jest baja. Cena relatywnie niska a efekt petarda. No i trochę blingu pod maska i w bagaju jest ;P POLECAM!!! Looknij na stronkę Mapeta bo ma rozpóry w dobrych pieniądzach!

A sie kurde rozpisałem :P

vw-maly - 2012-02-28, 15:56

no tak ale nie mam na gwint a i tak chce wziac kit uzywany! dalej do tego rozpurki wiadomo. no i czy jak padnie mi amor w gwincie to co jest tansze,wymiana amora w kicie czy renowacja gwintu ? czy w gwincie mozna wymienic sam amor jak w kicie?
zB3ig - 2012-02-28, 17:08

vw-maly napisał/a:
renowacja gwintu ?
z opinii od znajomych gra nie warta świeczki...
vw-maly - 2012-02-28, 17:43

dlatego sie pytam. czy jak padnie amor w gwincie to mozna go wymienic czy trzeba kupowac całosc? i jakie tego koszta?
Aeternus - 2012-02-28, 19:28

vw-maly, można zarówno w gwincie jak i w kicie wymienić sam wkład a ceny są podobne. Czasem na allegro i na forach są do kupienia same wkłady do gewinde. Jak to wygląda z kitem to nie wiem. Powiem tak... Mnie też ciągnęło do gleby i popełniłem podstawowy błąd. Na wariata kupiłem kit, potem żałowałem bo żeby uzskać twardość gwintu musiałem wybulić dodatkową kasę którą jak bym uzbierał przez kolejny miesiąc bym miał nowy gwint. Wiadomo że każdy ma inną sytuację materialną ale na prawdę nie ma co szaleć i trochę dłużej poodkładać. Uwierz mi że to Ci oszczędzi czasu i nerwów. Późniejsze ustawianie zbierzności, rozkładanie wszystkiego parę razy to nieopłacalne w dalszej perspektywie. Ale co zrobisz to Twoja decyzja
zeniTh - 2012-02-28, 19:54

jakbyś był zainteresowany to będę miał na handel gwint na tył na czasie :diabełek:
vw-maly - 2012-02-28, 20:58

zeniTh dzieki juz mam na oku zawieszke.Narazie chce kit i chce sprobowac! jak bedzie poraszka to za jakis czas kupie gwint, bo jak brac gwint to tylko nowy.Juz mam taki charakter ze musze zrobic po swojemu i sam sie przekonac czy naprawde jest zle i ewentualnie to naprawic ;) :P
vw-maly - 2012-03-01, 18:15

ciag dalszy układanki puzzli zimowych :D bo dla mnie marzec to juz wiosna to układam i tak... zamontowałem lampki smoked wiecie od kogo :D efekt git...jak było przed nie trzeba chyba pokazywac :P



no i pierwsze wlepy na tył wiem ze napis na szybie do poprawki bo trzeba go podgrzac ale zrobie to jak najszybciej :P :D

no to biore sie za dalsza akcje wiosna 2012 vwienia :D
PS.sorki ale cos sie stało i nie dało rady wstawic miniaturek ;)

zB3ig - 2012-03-01, 18:41

ładnie ładnie froncik na + , a blendy masz ori ciemne czy malowane ?
vw-maly - 2012-03-01, 18:45

malowane...po kosztach :D :P kiedys go rozjasniałem ale spodobało mi sie ciemniej...
zB3ig - 2012-03-01, 18:49

malowane najładniejsze, najciemniejsze :faja: sam mam takie :P
vw-maly - 2012-03-01, 18:55

ty masz w macie ja w połysku :P ale wazne ze swieca na pomaranczowo
hrubek18 - 2012-03-01, 18:57

vw-maly, i od razu lepiej z ciemnymi lampkami pozbycie się chromów na bardzo wielki + :) autko od razu zrobiło się ciemniejsze :) oby tak dalej ;)
vw-maly - 2012-03-01, 18:59

co ja sie na skrobałem kleju po chromie to moje :] masakra...ciezko było sie go pozbyc ale nie załuje wyglada lepiej. niby mały cieki pasek a wiele ciemniej
hrubek18 - 2012-03-01, 19:13

mam nadzieję że nie odszedł lakier ze zderzaka :)
vw-maly napisał/a:
co ja sie na skrobałem kleju po chromie

ja dzisiaj alu czyściłem przed sezonem to znam ten ból ;) ponad 2 godziny jedna fela myślałem że mi palce odpadną :P a jeszcze jedna mi została :/

vw-maly - 2012-03-01, 19:20

delikatne ryski gdzie nie gdzie w tym wgłebieniu zdesia,bo skrobałem nozem ale zapastuje sie i bedzie dobrze...
Aeternus - 2012-03-01, 21:06

vw-maly, od razu lepiej! Rób go na niskiego, black mutherfuckera :diabeł:
vw-maly - 2012-03-01, 21:11

ale z domieszka stickera :P potem sie znudza to sie zobaczy,bo bóg wie co bedzie modne :] :]
wally44 - 2012-03-01, 22:09

froncik super :oklaski: i ten hokej :D
Aeternus - 2012-03-01, 22:12

Cytat:
bo bóg wie co bedzie modne :] :]


rób to co nie modne a może zapoczątkujesz nowy trend ;)

vw-maly - 2012-03-02, 14:55

albo zostane wysmiany :]
vw-maly - 2012-03-02, 18:27

chłopaki ma pyt.? jak okleje błotnik to zakładac sierp czy nie bo sie własnie zastanawiam... bo zakryje mi troche stickera! hmmm...nie wiem...
Kruchy69 - 2012-03-02, 21:26

zakładaj bo to nie bd wygladało jak bd miał 3 sierpy...
zB3ig - 2012-03-03, 18:34

dawaj sticker na sierp !! znajomy ma wszystkie sierpy pozaklejane i nie ma lipy :D
Wydym - 2012-03-03, 20:29

zB3ig napisał/a:
nie ma lipy

Tylko maksymalna pompa :diabełek: :diabełek: :diabełek:

vw-maly - 2012-03-03, 21:14

nie nie chyba ze tylko ten sierp co błptnik,ale nie wszystkie,
oj tam,oj tam! narazie sierpy zostaja czarne...ale powoli kleje

vw-maly - 2012-03-04, 14:19

wczorajsze prace nad tyłkiem :P ;) jakos mi to nie gra jak w moich planach! cos trzeba by chyba dopracowac tylko nie wiem co??? a moze mi sie tylko wydaje hmmm... narazie wiem tyle ze z głowy paruje,i boli :D jakie wasze zdanie?? :diabełek: :diabełek: :diabełek:

szefuniopaslek - 2012-03-04, 14:55

Mi tam się podoba :D zawsze coś innego, ciekawego.

Kolorowo wesoło i o to chodzi xD

karolek_ust - 2012-03-04, 15:11

Nie wiem mi się to nie podoba , ale Twój samochód i każdy robi jak uważa
zB3ig - 2012-03-04, 19:41

fajnie to wygląda, tylko jeszcze skombinuj listwę na drzwi :P
arek07 - 2012-03-04, 20:03

vw-maly napisał/a:
jakos mi to nie gra

według mnie to wszystkie te naklejki lipnie wyglądają ;)
z twoim kolorem zrobiłbym go na (czarnego) bandyte :D

vw-maly - 2012-03-04, 22:13

jak sie znudza stickery to kto wie,ale raczej bedzie czarnuch.. :P :D
ociu - 2012-03-04, 22:17

Fajne lampki :P
Znam je skądś....
I co nie za jasne jednak :)
Ładnie leżą w tym kolorku

vw-maly - 2012-03-04, 22:36

tak dokładnie na furce sie prezentuja inaczej... ciemniej :oklaski: dzieki za biznes...
jest dobrze :P

ociu - 2012-03-04, 22:37

Przekonywałem a nie chciałeś uwierzyć
To się ciesze że sie podoba :)

vw-maly - 2012-03-04, 22:44

juz datki zemnie niedowiarek :P :diabełek:
vw-maly - 2012-03-05, 11:00

zB3ig napisał/a:
fajnie to wygląda, tylko jeszcze skombinuj listwę na drzwi :P


listwa sie załatwia wiec bedzie :P

arek07 napisał/a:
vw-maly napisał/a:
jakos mi to nie gra

według mnie to wszystkie te naklejki lipnie wyglądają ;)
z twoim kolorem zrobiłbym go na (czarnego) bandyte :D


narazie jest na kolorowo,za jakis długi czas dla odmiany bedzie znowu ciemno i niebiesko. :P ;) :diabełek: :diabełek: :diabełek:

vw-maly - 2012-03-06, 14:47

moze mała ankieta???
jak wiecie wygłada to tak
i cos mi tu nie gra??? teraz pytanie!
zostawic jak jest?
dokleic cały element?
czy cos innego?

szefuniopaslek - 2012-03-06, 15:45

Jak dla mnie to zostawić jak jest :D
W sumie można jeszcze dokleić trochę stickerów ale nie za dużo, bo jak cały element na równo zakleisz t obędzie lipa. :)

vw-maly - 2012-03-06, 16:07

na rowno?hmm...cały element,w sensie cały błotnik,az po dach!to jest cały element.
Swistakes - 2012-03-06, 16:17

Hmmm Sam nie wiem co o tym mysleć, tez mi cos tu nie gra;p
vw-maly - 2012-03-06, 16:31

maja przyjsc wlepy na tylnia szybe ale beda tylko z lewej str i niebiesko,białe-czarne! no i usunołem z bocznej szyby wlepy zostawiłem tylko 4szt. zeby było mniej.
Swistakes - 2012-03-06, 16:39

OOo No wlasnie na tej szybie bylo ich za duzo, dobrze ze juz nie jest cala zaklejona;p
vw-maly - 2012-03-06, 16:54

cos takiego...
no i chyba to to,co dalej to nie wiem ;)

szefuniopaslek - 2012-03-06, 16:56

Dobrego koła tu brakuje :)
vw-maly - 2012-03-06, 16:58

narazie beda moje po renowacji... dalej sie zobaczy... jeszcze przez chwile stalowki!
vw-maly - 2012-03-06, 19:29

ankieta trwa!!! jeszcze jakies propozycje??? :diabełek: :diabełek: :diabełek:
vw-maly - 2012-03-08, 19:02

wysprzatałem auto,odkurzyłem,polerkowałem :P i wypucowałem bo pogoda za oknem była cieplutka i akurat dzien wolnego był... wstałem za dwa dni a tam co! snieg za oknem :mur: :mur: :mur: po co to wszystko??? o kant d*py rozbic... :mur:
KondziorR - 2012-03-08, 19:28

vw-maly tak dobrze Cie rozumiem, w sobotę wypucowałem auto 1 dzień popadało a cały wentyl jest biały od soli :mur: Co do stickera, to przeciągnij go jeszcze kawałek na bagatka i tak jakby w prawo na skos do dołu w stronę zderzaka :D
vw-maly - 2012-03-08, 19:34

ja myslałem zeby go zmniejzyc bo jednak mi jakos za duzo :( niewiem...
a to fotka z koncowki klejenia bo tak wciagneło :D :P moze lepiej???


zeniTh - 2012-03-08, 21:53

polakieruj to dobrze bo będzie Ci schodzić ... najlepiej jak najszybciej ;P wiem po swoim
ten wydech kiedy ogarniesz ? :P

pawelvw - 2012-03-08, 21:59

żeby nic się nie odlkejało to ja bym proponował pomalować ten sticker laminatem w płynie
vw-maly - 2012-03-08, 22:03

sa polakierowane akrylem spoko,spoko! o laminacie w płynie nie słyszałem jeszcze???
a jak odejdzie to bedzie bez ;)
narazie tłumik jest z tyłu.dosłownie i w przenosni.
narazie musze opłacic ubezp.a mam naprawde drogie:( :mur:
no i zawieszenie na pierwszym planie jest teraz bo juz nie idzie jezdzic tak strasznoe chodzi zwłaszcza przod...

pawelvw - 2012-03-08, 22:38

podjedz do firmy drukarskiej i się zapytaj o laminat w płynie
vw-maly - 2012-03-08, 22:56

narazie sa pokryte akrylem w sprayu kilkoma warstwami.... cos sie bedzie działo to sie zobaczy co dalej...
vw-maly - 2012-03-10, 15:49
Temat postu: spot 09.03.12
oznaka ze istnieje.
ventka na pierwszym spocie w tym roku w GorzoVWie :diabełek: :diabełek:
sticker sie przyja :P ;)

no i grupowe :P

vw-maly - 2012-03-12, 20:46

chłopaki pomozcie nie wiedziałem czy zakladac nowy temat wiec pisze u siebie! czy jest mozliwe i dozwolone w polsce zrobienie u siebie takiego tyłu?? chodzi mi kakretnie o dokładke tylniego zderzaka.taka sie kupuje,czy trzeba zgrzewac plastik od innej dokładki...??? mam zamiar zchowac tłumik i ukryc go za dokładka.foto pogladowe...
Kruchy69 - 2012-03-12, 20:52

gdzies juz widziałem to, alcze czmu by to miało byc niedozwolone...?
pawelvw - 2012-03-12, 21:17

jak by byłó takie coś nie dozwolone to wszystkie nowe diesle a raczej ich właściciele mieli by zabierane przez misiaków dowody rejestracyjne i otrzymywali by mandaty
karolek_ust - 2012-03-13, 08:41

dużo jest samochodów co mają tłumiki pod zderzakiem seryjnie tak i nikt nikomu dowodu nie zabrał jeszcze .
Jak było by zabronione na przeglądzie by nie podbijali za takie coś

zB3ig - 2012-03-13, 11:39

dokładnie jak koledzy piszą, za schowany tłumik nic nie grozi, gorzej jak wystaje poza obrys auta jak u Ciebie :P ja na Twoim miejscu bałbym się bardziej całych lampek czarnych, podobno odbłyski czerwone z tyłu nie mogą być zaklejone ani zamalowane :mysli:
vw-maly - 2012-03-13, 14:59

nie wystaje tylko jest rowny ze zderzakiem :P :P
no dobra a jak to ogarnac? jest dostepna taka dokładka na rynku? czy trza samemu konbinowac???

zB3ig - 2012-03-13, 16:10

patrz --> allegro . A jaktam nie ma tegoco Cie intresuje to samu coś wykminić, zawsze to tańszaopcja i oryginalniej wychodzi, tylko trzeba mieć pomysł i czas na jegorealizację ;)
zeniTh - 2012-03-13, 21:17

na moje oko to trzeba by kawałek innego zderzaka i dospawać ten kawałek co brakuje i pomalować strukturą cała dokładkę żeby jednakowo wyglądała
roboty nie wiele, a koszty też nie za duże, jakbyś mieszkał bliżej bym Ci to zrobił ;)

Aeternus - 2012-03-13, 22:35

wycinasz kawałek dokładki ze zderzaka dawcy w prostokącie około 30 cm i wpasowujesz w wycięcie o takim samym kształcie i rozmiarze i tyle ;)
majkel00230 - 2012-03-15, 22:10

Witam zią ! mam pytanko ? Sam zrobiłeś te dymione lampy z tylnie ?? ? jeśli tak podpowiedz jak ?? był bym wdzięczny ! pozdro
zB3ig - 2012-03-16, 08:30

użyj opcji szukaj albo wygogluj, i nie irytuj ludzi takimi pytaniami...
majkel00230 - 2012-03-16, 19:50

marnując czas na pisanie tej "miłej" wiad mogłes wstawić linka zamiast dennego komenta . zaoszczędziło by to czasu Tobie i mi !!

BTW. sprzedawana folia na lampy z allegro będzie wystarczająca ?>

zB3ig - 2012-03-16, 20:03

omg, trudny przypadek, ale cóż...
folia wystarczy, plusem jej jest to, że będziesz miał równo ciemne wszystkie elementy, tylko za pierwszym razem dość oporni mi np. wychodziło,
bądź spray do lamp, tylko tu jest ryzyko zacieków, bądź nierównomiernego przyciemnienia, ale niech cię vw- mały wypowie na temat sprayowanie bo on u siebie nim robił.

Hormon - 2012-03-16, 20:04

majkel00230 napisał/a:
marnując czas na pisanie tej "miłej" wiad mogłes wstawić linka zamiast dennego komenta . zaoszczędziło by to czasu Tobie i mi !!

BTW. sprzedawana folia na lampy z allegro będzie wystarczająca ?>


Wystarczająca, albo farba do lamp. Co kto woli.

majkel00230 - 2012-03-17, 02:33

folia jest odporna na wszelkiego rodzaju mycia karoserii ?? ? myjki ciśnieniowe, chemikalia itp??

Dzięki za odpowiedzi :*

vwkrzysio - 2012-03-17, 08:59

majkel00230 napisał/a:
folia jest odporna na wszelkiego rodzaju mycia karoserii ?? ? myjki ciśnieniowe, chemikalia itp??

wydaje mi się że nic jej nie będzie. przynajmniej nikt chyba jeszcze nic nie pisal o takim przypadku

vw-maly - 2012-03-18, 10:41

troche mnie nie było i sporo mnie omineło w temacie wiec!
jezeli chodzi o folie na lampy to niewiem ale wydaje mi sie ze powinna byc odporna na wszystko,
co do sprayu to jest mankament własnie zaciekow trzeba delikatnie i rownomiernie kilka warstw. ja u siebie przegiełem na jednej lampie i mam zaciek:( [dlatego jak wezme sie za prace nad tyłkiem to planuje kupic ori ciemne albo zmyje i na nowo pomaluje jak sie uda] trzeba tez uwazac z iloscia warstw bo za ciemno tez byc nie moze bo nie bedzie widac jak swieca.
ja osobiscie jak malowałem to chyba tylko trzema warstwami i nie wiecej.
lampy zdjete po malowaniu sa bordowe,przebijał kolor lamp i wydawało mi sie ze jest za jasno,ale po załozeniu ciemnieja i jest dobrze.Wiec nie maluj na kakretna czern bo bedzie dupa! i nie bedzie widac czerwieni i pomaranczy.o białym nawet nie wspominam...! mam nadz ze pomogłem :P :D

zeniTh - 2012-03-18, 11:03

miałem folie u siebie na lampach przez połtora roku, nic jej nie bylo, a myłem na myjkach bezdotykowaych auto i stosowałem kosmetyki różnego rodzaju
folia jest lepsza niż spray poniewaz po pierwsze ładnie sie blyszczy jak ori lampa, spray matowieje
po drugie w razie kontroli mozesz szybko zerwac folie, a farby tak szybko nie zmyjesz i masz po dowodzie
po 3 folia kosztuje 10 zł z wysylka na allegro, a za spray trzeba dac 15-20 zł ?

tyle w temacie

majkel00230 - 2012-03-18, 22:04

Dzięki chłopaki ! Pozdrawiam !
vw-maly - 2012-03-19, 16:44

przykleił sie do mnie znaczek WOLFSBURGa :D odrazu poszedł w kolor :P montaz na dniach :diabełek: :diabełek:

Kruchy69 - 2012-03-19, 20:00

Miałem takie w golfie 2... I teraz zaluje ze poszly razem z cała blacha na złom... :/
Maksio - 2012-03-19, 21:23

że niby pasuje idealnie do MK3, w miejsce kierunku?
Na pewno jest za mały ;) (o ile to ten z MK2)

vw-maly - 2012-03-19, 21:55

ale kto powiedział ze on bedzie w miejsce keirunku??? :diabełek: :diabełek: :diabełek:
ale tak to z mk2 :P :P :P

vw-maly - 2012-03-20, 15:33

chwilowa zajawka z czarnym znaczkiem :P

[cos ze stronka nietak nie dało sie mniejszego foto]
no i zabawy ze znaczkiem... w zwiazku z nieruwnosciami i nie zabardzo widocznym niebieskim na aucie poszedł znowu w kolor,recznie malowany w delikatnie ciemniejszym odcieniu do znaczka wolfsburga :P na ucie foto pozniej :diabełek: :diabełek: :diabełek:

zeniTh - 2012-03-20, 16:53

gosciuniu zostaw znaczek na czarno !! ! jest mega lepiej
pomaluj sobie te chromowane ramki na tablice na czarno i zobaczysz jak bedzie fajnie wygladało

vw-maly - 2012-03-20, 18:03

ramka niech se bedzie az takiej duzej roznicy nie robi ... zabacze z tym znaczkiem jak zkoncze front bo pracuje nad nim nieustannie...!ogolnie ma byc ciemno niebiesko w przyszłosci :P :diabeł: :diabeł: :diabełek: :diabełek:
Hormon - 2012-03-20, 20:02

Ramka robi ogromną różnice, pomalują ją na czarno albo kup takie, koszt 20zł.
Swistakes - 2012-03-20, 20:51

Tez radziłbym zostawic na czarno bo naprawde wyglada spoko
vw-maly - 2012-03-21, 21:26
Temat postu: sticker bomb vw vento
znaczek juz znowu jest niebieski ale zobacze jak to bedzie sie wszystko prezentowac razem złozone do kupy.pomalowanie go to chwila...a w miedzy czasie pierwsza polerka,kakretne mycie i krotka sesja odsłaniajaca całego stickera na aucie w sezon 2012,ale i ciemna strone vienia jeszcze na białych stalowkach nadal w trakcie zmian...



wiecej sie nie dało bo bateria siadła :P

karolek_ust - 2012-03-22, 15:19

Z czarnym znaczkiem dużo lepiej wyglądał , i ten znaczek na hokeju mi jakoś nie pasuje tam .
vw-maly - 2012-03-22, 19:25

prace nad frontem trwaja...z powodu ze obie wizje mi sie podobaja to tak sie prezentuje znaczek wolfsburga na aucie...
ale ostatecznie jest po waszemu,ciemna ramka i znaczek,tak jest ciemniej :P :P :P :diabełek: :diabełek: :diabełek: :diabełek: :diabełek: jak dobrze ze mam was,potraficie doradzic... dziekowac :D :brawa: :brawa:

szefuniopaslek - 2012-03-22, 19:28

No i gitara :D tylko wywal ten znaczek wolfsburga bo jak dla mnie to trochę nie pasuję :P
vw-maly - 2012-03-22, 19:32

heh no co ty!!!! dzisiaj go przykleiłem... troche mało widoczny hmmm moze znaczek kolor???albo cos wykombinuje jeszcze... :P :P :diabeł: :diabeł: :diabełek:
karolek_ust - 2012-03-22, 19:43

To są znaczki które powinny być w miejscu kierunkowskazu w golfie mk II a nie na grillu. Zdejmij go i to jak najszybciej .
vw-maly - 2012-03-22, 20:32

no nie! :mur: miało sie podobac...?! :P :P :diabełek:
MANIEK - 2012-03-22, 21:02

vw-maly, najwazniejsze ze tobie sie podoba :D
vw-maly - 2012-03-22, 21:43

pewnie ze tak...ale przepuszczam ze :D cos sie jeszcze zmieni...
vw-maly - 2012-03-25, 09:42

przed swietami dostarczono mi zawieszonko :diabełek: :diabełek: :diabełek: montaz prawdo podobnie przed swietami lub po,nie wstawiałem fotek bo nie wychodziły zbytnio dobrej jakosci robione fonem...
karolek_ust - 2012-03-25, 12:36

Gwincik zakładasz czy Kita ?
vw-maly - 2012-03-25, 12:45

na poczatek kit-a...jak przypadnie mi do gustu i naucze sie jezdzic to wtedy sie kupi cos kakretnego...
karolek_ust - 2012-03-25, 12:55

a jakie obniżenie?
Wydym - 2012-03-25, 13:40

karolek_ust napisał/a:
a jakie obniżenie?

-180 :diabełek:
he szkoda że od razu winta nie kupiłeś byś miał większe pole manewru...

vw-maly - 2012-03-25, 14:59

-60/-60 hm podejrzewam ze bedzie za niskie ale sie okaze po załozeniu... :diabełek: :diabełek:
zeniTh - 2012-03-25, 15:03

vw-maly napisał/a:
-60/-60


tył ci może nizej siedzieć niż przód i troche głupio to może wyglądać, szkoda że nie -60/-40 lepiej by pasowało, no ale zobaczymy ;)

zakładaj i sie chwal !

karolek_ust - 2012-03-25, 15:05

ja miałem -60/-60 u mnie i nie było za niskie a za wysokie ;P
vw-maly - 2012-03-25, 15:14

zobaczymy jak to bedzie wygladac... :diabełek: :diabełek: :diabełek: :diabełek:
zB3ig - 2012-03-25, 17:11

najwyżej dystans pod talerzyk dasz i będzie równo zawiecha.
Paweł J. - 2012-03-25, 17:26

zB3ig, ma racje....z tyłem jest pikuś i da sie dopasować.

Dobrze, że dajesz zawias na minusie bo "stikery" i seria zawias....hmmmm.....jakoś się gryzie ;)

vw-maly - 2012-03-25, 20:41

wiem ze sie gryzie dlatego działam z zawieszka :P :diabeł: :diabełek: :diabełek:
vw-maly - 2012-03-26, 21:19

wiecie co? zajechałem dzisiaj sobie na pizze i usłyszałem od obcych ludzi ze ventek sie podoba :D :D :D :D :D :diabełek: :diabełek: :diabełek: hi hi mozna byc zadowolonym... :P :P
Swistakes - 2012-03-26, 22:58

Co do tego znaczka na grilu t faktycznie troche nie leży, spróbuj na czarno go pociągnąć, mze bedzie lepiej;p A co do kita to napewno Ci sie spodoba jazda;p
Kruchy69 - 2012-03-27, 12:39

A rośnie ego jak ktoś chwali Twój samochód, przynajmniej wiadomo, ze praca włozona w niego nie poszła na marne. ;)
vw-maly - 2012-03-27, 14:47

moze na grillu bez znaczka by lepiej wygladał?? :diabełek: :diabełek:
zB3ig - 2012-03-27, 16:39

kombinuj, kombinuj, a się okaże jak zobaczysz efekt :]
vw-maly - 2012-03-28, 17:30

no i doszły ostatnie juz elementy układanki projektu stickera :P :P na aucie dopiero jak VWienu wroci od mechanika... :P

vw-maly - 2012-03-29, 20:02

no i sie doczekałem... autko na glebie... szybkie dwie fotki wiecej juz jutro...!!! :diabełek: :diabełek: :diabełek: :diabełek: :diabełek: :diabełek:
zapomniałem dopisac ze odrazu olej,filtry, no i urwana sroba w kole juz wyjeta i nowa pieknie wkrecona :D jutro dojdzie lepsza prezentacja...

zeniTh - 2012-03-29, 20:06

:brawa: :brawa: :brawa: :faja:
zB3ig - 2012-03-29, 20:14

jest dobrze :D a tył nie opadł za nisko ??
vw-maly - 2012-03-29, 20:16

no własnie jest w miare dobrze...jak zdaze to moze cos jeszcze dzisiaj wstawie...
Aeternus - 2012-03-29, 22:44

ładnie sucz leży :diabeł: Ale tył jest niżej troszku. Podnieś na talerzyku o 1 do góry k będzie git ;)
KondziorR - 2012-03-29, 23:05

vw-maly, Kit czy gwint, bo jakoś nie jestem w stanie stwierdzić z tego foto, tak czy inaczej ładnie się wentyl do gleby zbliżył :oklaski:
EDIT. właśnie doczytałem, czekam na zestaw springów -60/60 od karolek_ust, żeby tylko szybciej ta kasa doszła, bo nie mogę patrzeć na mój traktor ;P

vw-maly - 2012-03-30, 01:10

aeternus na foto swiezo po wyjezdzie od mechanika w srodku całe zawieszenie seryjne i pare innych ciezkich gratow sie wala jak posprzatam w bagazniku to jutro porobie wiecej fot to sie zobaczy... :diabełek: :diabełek: :diabełek:
vw-maly - 2012-03-30, 15:25

wiec jak pisałem zrobiłem dzisiej wiecej fotek specjalnie do porownania...
tyłek nie zabardzo legł na glebe ale przod jest ok!! :diabełek: :diabełek: :diabełek: :diabełek: do tego zostały wymienione sworznie i gumy na wachaczach no i olej!!!
teraz kilka fotek :P :P :P
:diabełek: :diabełek: :diabełek:

Hormon - 2012-03-30, 15:41

Hmm, jakoś wysoko stoi to auto. Niektórzy jak zakładali springi -40 to opony równały się z nadkolami, a u ciebie jeszcze jest szpara.
vw-maly - 2012-03-30, 15:46

własnie tez sie zastanawiam dlaczego????...
to tylko 15"moze jak kiedys załoze inne koło to cos sie zmieni...??????nie wiem,ale juz jest lepiej jak przed wtedy mogłem wsadzic głowe pod samochod bez podnoszenia go hi hi hi...teraz niema szans :D :D :D :D :D na poczatek mysle ze wystarczy!!!

zeniTh - 2012-03-30, 17:31

zakładałeś springi na seryjne amorki ? jeśli tak to przez to ;)
ja miałem na początku springi -40 i o wiele niżej było niż u Ciebie, ale miałem sportowe amorki (przód)

zB3ig - 2012-03-30, 17:45

ładnie poszedł w dół, ale i tak za mało jak na -60. zawsze lepiej tak niż miał przód stercze jak koza :P
zeniTh - 2012-03-30, 17:54

a wez obetnij odboje bo może na odbojach siadł ?
Migal1 - 2012-03-30, 19:22

ja mam niby -60 ale dokładnie jest 9 cm do wahacza od ziemi dodam że w sprężynach mam wsadzone gumy bo się 16" nie mieściły

jak dla mnie to -40 kolego masz

Hormon - 2012-03-30, 21:05

zeniTh napisał/a:
a wez obetnij odboje bo może na odbojach siadł ?



Dobrze piszesz, pewno siadł na odbojach. Trzeba je obciąć bo szybko amortyzatory pójdą do kosza. W poprzednim poście się pomyliłem pisząc -40, a przy -60 to auto powinno ostro siedzieć.

vw-maly - 2012-03-30, 21:30

zaieszenie od lesnego sie u mnie pojaiwło chyba by nie oszukał????? amorki tez sa -60 mts i springi -60 f&k wiec nie wiem czemu tak jest??? a jak ogarnac te odboje bo nie ogarniam troche???! :mur: :mur:
Hormon - 2012-03-30, 21:33

vw-maly napisał/a:
narazie jest tak... amorki tez sa -60 mts wiec nie wiem czemu tak??? a jak ogarnac te odboje bo nie ogarniam troche???! :mur: :mur:



Odboje masz gumowe czy piankowe ? Jak gumowe to są za długie, musisz znowu ściągnąć springi i przyciąć odbój. Ewentualnie kombinować bez ściągania sprężyn, tylko podnieś auto aby sprężyna nie była ściśnięta.

vw-maly - 2012-03-30, 21:37

aha aha... znajdie sie chwila czasu to cos sie pozaglada..
Hormon - 2012-03-30, 21:40

Tu masz temat Migal1, porównaj sobie jego glebę do twojej http://forum.vwvento.org/...=9190&start=105
vw-maly - 2012-03-30, 21:44

on ma wieksze alu i mniejsza chyba opone... mnie sie wydaje podobnie?!
Hormon - 2012-03-30, 21:53

To popatrz na to

To moja fotka po założeniu sprężyn na przód -40. Koło 14 175/65 bodajże. Koło które ma Migal1 to chyba 195/50 15 cali felga. Wysokość ta sama co podałem 14 calową moją. Nie wiem jaką masz teraz oponę, ale jak dla mnie, to na -60 auto sterczy jak u mnie w tej chwili przy -20.

Jak dla mnie to Migala1 Vento znacznie niżej siedzi od twojego.

vw-maly - 2012-03-30, 22:17

no to nie wiem... jak dla mnie narazie jest dobrze...choc nie mowie ze juz chciałbym nizej ;) cos tu jest nie tak w taki razie... :mur: :mur: :mur:
lesny1982 - 2012-03-31, 00:45

tak moj siedzial tylko wez poprawke ze ja 150kg muzy wozilem caly czas w bagazniku to przod do gory a tyl na dol szedl ale tyl byl na najwyzszym ustawieniu i odboje sa normalne obetnij se je bez sciagania zawieszki po kawalku i juz ;)

http://imageshack.us/f/541/dsc00506l.jpg/

http://imageshack.us/f/227/dsc00508v.jpg/

http://imageshack.us/f/59/dsc00580tv.jpg/

http://imageshack.us/f/826/dsc00568.jpg/



i tak na szybko jak mialem oponke 195/50/15 od wahacza mialem 6,7 cm na 195/45/15 troszke mniej ;)

a u Migal1 15 borbet a 7j et 20 oponki 205/50 ale ma nakladki wszedzie i takie robi zludzenie ;)

wiec vw-maly zmierz ile masz od wahacza i bedziesz wiedzial czy na czyms auto wisi :P

Migal1 - 2012-03-31, 08:24

koledzy u mnie są gumy w springach bo zostały po kołach 16 wiec tak się tylko wydaje wysoko

a tak powinno to wyglądać na zawiasie -60


zeniTh - 2012-03-31, 08:37



u mnie było tak na -40
koła 15 195/50

vw-maly - 2012-03-31, 14:56

hmm... narazie jest fajnie i podoba mi sie roznica!pierwsze obnizenie :P nie wiem czy ujade na nizszym,ale kusza mnie jeszcze jakies 3cm nizej ...
pozniej moze bede kombinował z odbojami,a jakosc jazdy nie bedzie gorsza jak je utne?? zobacze jak to bedzie na 14"-kach !?

vw-maly - 2012-03-31, 15:18

jeszcze jedno foto z bliska...
na poczatek chyba jest dobrze... :tazz:

Hormon - 2012-03-31, 21:07

Tu nie chodzi o to czy się podoba, czy nie, tylko czy chcesz za miesiąc wymieniać amortyzatory albo na nich jeździć jeszcze dobry sezon. A co najgorsze na pierwszym lepszym zakręcie pójdzie w rów jak cie odbije.
vw-maly - 2012-04-01, 16:30

no odpowiedz jest jasna bezpieczenstwo nr.1 jak mam ucinac i pozniej miec jakies problemy to wole za rok kupic gwint :P :P w koncu czasem tez dzieci jezdrza w aucie...

chłopaki mam prozbe! ktos kiedys u kogos w temacie wysyłał mi namiary na goscia ktory robi tablice US. na zamowienie,własnego nr.blachy. Moge prosic namiary, bede miał odrazu w swoim temacie?
tablice US i takie oryginalne US typu callifornia czy hawaii ,tez mile widziane! ;)

PS.znalazłem kilka linkow ale nie aktualne lub error sttrony :(

zeniTh - 2012-04-01, 17:25

http://ago.konst.pl/ ;)
vw-maly - 2012-04-01, 18:58

dzieki... a macie namiary na takie tablice???
no i odrazu pyt.? chciałbym tak zrobic zderzak na gładko! czy jak pojade do lakiernika zrobi mi to, czy lepiej samemu to szpachlowac,jak tak to czym?

karolek_ust - 2012-04-01, 19:02

http://www.ago.konst.pl/ tutaj dorabiasz tablice pisze maila 3 dnia i masz tablice w domu .

A zęby zrobić taki zderzak trzeba zaspawać wnękę tablicy i do tego się wykorzystuje plastik z tylnego zderzaka. Musisz kupić tylni zderzak od Vento i z niego wyciąć i wspawać w przedni i wtedy zaszpachtlować i lakierowc lakierować

vw-maly - 2012-04-01, 19:13

no tak o ta wneke własnie mi chodzi...a tego to nie wiedziałem,myslałem ze sia jakos szpachluje czyms czy cos takiego...
karolek_ust - 2012-04-01, 19:15

Za duzo byś musiał nałóżyć i by to prędko popękało i spadło ;D
vw-maly - 2012-04-01, 19:16

a jak by tam wcisnac jakis styropian czy cos tam takiego i tylko wyrownac? i jest jakis specjalny szpachel do takich rzeczy?
zeniTh - 2012-04-01, 19:17

amerykanskie tablice kupisz na allegro za grosze
a zderzak nie szpachlować ! tylko kupić dawce tylny zderzak z golfa wyciac kawałem i wspawać w Twój zderzak
dobry majster zrobi to tak zeby obeszło się bez grama szpachli jak to miał zrobione Piru z forum mapeta



vw-maly - 2012-04-01, 19:27

aha to trzeba sie rozgladac :) tylko ze ja kierunki przednie chce zostawic...!
zeniTh - 2012-04-01, 19:30

vw-maly, spoko, nikt Ci nie karze robic tak samo, mozesz zaspawać tylko miejsce na tablice
vw-maly - 2012-04-01, 19:43

no spoko, tylko ze wtedy bede musiał chyba pomalowac czarna listwe na błotniku w kolor,a czarna mi sie podoba! bo ta wneka na tablice tez jest w tej listwie :P
a zainspirowało mnie dzisiaj to foto po zdjeciu tablic!
odrazu prezentacja nowych stickerow...


Paweł J. - 2012-04-01, 21:11

Gaz do kuchenek.....he he he.....zawsze bawią mnie takie napisy, tym bardziej na klekocie ;)
vwkrzysio - 2012-04-01, 22:47

dokładiej to gaz do kuchenki a nie do bmki :diabełek:
tomek87 - 2012-04-02, 10:05

vw-maly, spawanie prosta sprawa :D tylny zdes na dawce, lutownica w rękę i do dzieła ;) ja robiłem u siebie sam i jest spoko, a czarny może zostać, trzeba tylko na nowo strukturę prysnąć
vw-maly - 2012-04-02, 14:46

pokaz jak to wyszło u ciebie jak sam robiłes?
tylko pozniej lakiernik zostaje :) zawse jakies mniejsze koszta :D

karolek_ust - 2012-04-02, 15:01

Lakier samemu a nie lakiernik :P
tomek87 - 2012-04-02, 18:12

vw-maly, odwiedź mój temat :P
vw-maly - 2012-04-02, 18:28

karolek_ust - heh ok ale na pomalowanie nie mam garazu i sprzetu... :D :D
wiec nie mam jak.. :(

tomek87- przegladałem i fotki nie dadza sie otworzyc w pełnym rozmiarze wiec nie widac dokładnie...

rozmyslajac o przodzie doszły ostatnie juz stickery na tylnia szybe..zaplanowane juz duzo wczesniej. OZNAJMIAM!!!, ze wiecej juz chyba nie bedzie i prawdo podobnie znikna jako ostatnie :P :P :P

no i cały tył nad ktorym zabieram sie do pracy bo front juz jakos tam wyglada teraz doiero VIENIU zaczyna mi sie naprawde podobac :P :P

levis521 - 2012-04-02, 19:27

u mnie zobacz przedni zdes,teraz jeszcze org heleny czarno czerwone,dobre kolo,dobra gleba i usunac ten komin i malina bedzie.
ociu - 2012-04-02, 20:26

levis521,

Lampki leża umnie ale vw-maly, nie chce kupić :P
A lampki już pomodzone :P
Zdeś jak najbardziej zgładzić ale kierunki zostawić, max beton nie pasuje do vento :)

vw-maly - 2012-04-02, 20:55

Paweł J- oto chodzi ma smieszyc :D :D :hejka:
ogolnie to napewno komin sie zchowa i lampy beda ori ale ciemne... :P :P a moze z tych zrobie czerwono-czarne jak sie da cos wymodzic...gleba narazie zostanie zeby mogł ktos usiasc na tylniej kanapie albo mogł zapakowac cos do bagaznika... koło to moze za rok sie zmieni... MOZE!!! :P zobaczycie co wymodze i w jakim czasie bo wiecie PLN-Y musza byc...

vw-maly - 2012-04-03, 17:57

mam pyt.? czy jak pojde po tablice usa do wydziału komunikacji to nie wydadza mi przypadkiem takiej ?? ?
czy bedzie idealnie pasowac do naszej blendy us?

Rafik - 2012-04-03, 18:10

nie wydadza Ci takiej dzisiaj bylem w wydziale komunikacji zeby jakos zalatwic zsprawe z ta rejka nie da rady a psiaki sie za to czepiaja wiec lipa troche bo tej duzej napewno nie chce ale innej Ci nie wydadza
vw-maly - 2012-04-03, 20:25

to znaczy po dobrym bajerze wydadza :P tylko ze bedzie taka duza!??? kurde to jak na motor... nie chce miec nie legelnej tablicy ale jak nie bedzie innego wyjscia... :młotek:


WIDZIAŁEM DZISIAJ VENTO w "NA WSPOLNEJ" ładne miało aluski hi hi hi...

Rafik - 2012-04-03, 20:53

ja na jakis miesiac zdejmuje blende misiaki daly mi tydzien na usuniecie rejestracji a pozniej mam plan inny ale sparwa musi przyschnac :twisted: troche chore wedlug mnie no ale nie bede co chwile latal po dowód i placił mandatów bo jak misiek sie uprze to nie ma bata na to i tyle w sumie oni wykonuja tylko swoja robote i nie mozna ich z to winic :P

vw-maly napisał/a:
WIDZIAŁEM DZISIAJ VENTO w "NA WSPOLNEJ" ładne miało aluski hi hi hi...


juz od 8 miesiecy nie ogladam na wspolnej :D

vw-maly - 2012-04-03, 21:46

juz myslałem zeby zamowic tablice i przykleic hologram od ori blachy...moze by przeszło??? wole mic wszystko legalne zobacze co mi w wydziale kom.powiedza...
Rafik - 2012-04-03, 22:10

Ci mowie co Ci powiedzą bo dzisiaj tam bylem i powiedzieli ze nie ma tekiej opcji zeby oni zrobili taką tablice bo jest przepis ministra są znaki i wzór wielkośc liter itp itd szmery bajery i powiedzieli ze nikt mi takiej tablicy w polsce nie zrobi :diabełek: z hologramem też chce tak zrobic ale pozniej tylko ze pozniej moze przejdzie a moze sie skonczyc na sprawą w sadzie z tego co czytalem na jakimś tam forum hondy czy czegoś tam :P
szefuniopaslek - 2012-04-03, 23:44

Z przyklejeniem hologramu może być problem jak się dopatrzą.

A co jak by podciął trochę rejestracje? W sumie to też zły pomysł.

Albo zrobić otwór na górze albo na dole i wsunąć trochę tablicę?

vw-maly - 2012-04-04, 10:22

bo wozic w bagazniku druga na zamiane...??? zawsze wtedy moga sie przyczepic czegos innego jak beda chcieli... :młotek:
karolek_ust - 2012-04-04, 11:21

Ja tam jeżdżę na blasze dorobionej i nikt się nie czepia ;D
vw-maly - 2012-04-04, 11:30

jak uda mi sie znalezc blende us to wtedy zaryzykuje i kupie blaszke jak ty i połowa z nas tutaj :D :D :D
Maksio - 2012-04-04, 15:28

Ja dwa razy już byłem zatrzymany za tablice. Raz jechałem ze znajomym, co znał policjanta, a drugi raz chcieli zabrać dowód i dać 500zł mandatu, ale dali 5min na podmianę rejestracji na ori ;) .
Rafik - 2012-04-04, 16:32

Maksio, no własnie ja mam tak teraz a bogaty nie jestem zeby 500 dac za nic komus juz mozna lepiej cos zrobic innego z taka kwotą ;) a smigasz na niej dalej ?
vw-maly - 2012-04-04, 22:57

500 zł za nie kapletne tablice?? oj to wole ogarnac prawdziwa i jakos ja wcisnac w blende lub z blenda po modzic!!! albo skonczy sie na ori...niestety :( :mur: :mur: :mur:



tak poza tematem... koncze dzisiaj prace po 22-ej otwieram auto a tam??????????????????????????????? krece kluczkiem a rygiel stoi w miejscu :mur: :mur: :mur: skonczyło sie na tym ze wchodziłem przez bagaznik,na dodatek dzielona kanapa gdzie był przypiety fotelik bo druga str. kanapy zacieta tak samo jak zamek od pasarzera :mur: :młotek: :młotek: :młotek: mało tego zamknac tez nie moge! teraz auto zamkniete,bo zamykałem od srodka!jutrp z rana rozkrecam zamek i drzwi,moze cos sie uda zrobic jak nie to nie wiem co??!! bede wchodził przez bagaznik

Maksio - 2012-04-05, 08:00

Rafik, jeżdżę na niej dalej ;) zmieniłem sobie z powrotem, jak dojechałem do domu ;) . Mówili, że brakuje homologacji i nie można mieć tej tablicy.

Ostatnio mnie znów gonili ci sami policjanci chyba, ale szybko stanąłem na stacji i wszedłem do środka :P , to tylko przejechali obok i wrócili na swoją kryjówkę ;) .

To też zależy od policjanta, bo przez ponad rok nie miałem żadnej kontroli, a jechała za mną policja niejednokrotnie. Innym razem miałem kontrolę to nic nie powiedzieli na temat tablicy ;) .

vw-maly - 2012-04-05, 11:48

chyba zaryzykuje...

i h*j zamek mam do wymiany,pekła wkładka co jest przy klamce i wchodzi w zamek w drzwiach :( ciekawe czy wraz z kluczem musze wymienic?! teraz moge zamknac auto ale od srodka a wchodzic przez bagaznik :mur: :mur:

Migal1 - 2012-04-05, 13:17

centralny na pilota podłącz :P
Migal1 - 2012-04-05, 13:17

centralny na pilota podłącz :P
Aeternus - 2012-04-05, 14:13

vw-malyprzekładasz zapadki z bębenka na swoje i śmiga ;) Musiałbyś podesłać foty jak to wygląda to Cię poinstruuję.
vw-maly - 2012-04-05, 23:34

postaram sie jutro podesłac,ale od rana bede jezdził po czesciach uzywanych moze cos dostane jak nie to allegro... i po swietach dopiero przyjdzie :( :(

a centralke na pilota mam w planach ale dalekich... ;)

wally44 - 2012-04-05, 23:47

U Ciebie to jest dopiero nisko :] nie przyrysowales jeszcze michy :D
vw-maly - 2012-04-05, 23:50

no włsnie nie! a liczyłem tak szczere na to :P ;) ale podoba mi sie moze jak kiedys dojdzie dokładka od VR6 to bedzie ciut nizej... ale jak na pierwsze w zyciu obnizenie jestem zdowolony z efekttu...
vw-maly - 2012-04-06, 00:30

Aeternus napisał/a:
vw-malyprzekładasz zapadki z bębenka na swoje i śmiga ;) Musiałbyś podesłać foty jak to wygląda to Cię poinstruuję.


no i juz wiem co jest do wymiany wkładka zamka wraz z kluczykiem bo pekło na łaczeniu gdzie sprezynka cos takiego...
http://allegro.pl/vw-golf...2200218256.html i to musze kupic! rano wycieczka do sklepu z zamkami samochodowymi jak nie bedzie na miejscu to biore na allegro własnie to... terz bede miał dwa kluczyki jeden do drzwi drugi do odpalania :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :evil: :evil: :evil:

Rafik - 2012-04-06, 08:29

vw-maly, niewiem jak Ty masz ja miałem walniety zamek znaczy sie podchodze do samochodu przekrecam kluczyk w zamku a on sobie tak fajne lekko chodzi i nici z otwarcia drzwi od kierowcy i trzeba bylo otwierac kluczkiem od strony pasazera ale moj majster zrobil mi tak ze zamek na nowo sie otwiera dokładnie Ci nie powiem ale cos grzebał z wkładką od zamka nie pamietam to bylo jakos 2.5 roku temu poprostu wiem ze tam sie ułamał jezyczek czy cos takiego i on to wymienił .
vw-maly - 2012-04-06, 08:55

no u mnie własnie tez sie ułamał jezyk...! moze dam komus co sie bawi zamkiami moze to ogarnie...
vw-maly - 2012-04-06, 11:48

no i ogarniete! podjechałem do fachowca a on wymienił mi wkładke z jezykiem w zamku na miejscu i mam dalej jeden kluczyk... koszt to agatela 20pln :D :D :D :D

jadac do domu napotkałem na drodze młoego kierowce co jechał za mna i czasem obok na pasie i krecił filmik fonem jak jade! ludze sa jednak dziwni...

KondziorR - 2012-04-06, 12:14

vw-maly, będziesz niedługo na jakimś filmie AWOL czy coś, nie ma co narzekać :P
vw-maly - 2012-04-06, 12:57

AWOL?????
wally44 - 2012-04-06, 20:23

vw-maly napisał/a:
adac do domu napotkałem na drodze młoego kierowce co jechał za mna i czasem obok na pasie i krecił filmik fonem jak jade! ludze sa jednak dziwni...


Moze sie mu spodobales :diabełek: :diabełek:

Rafik - 2012-04-06, 22:15

Cytat:
no i ogarniete! podjechałem do fachowca a on wymienił mi wkładke z jezykiem w zamku na miejscu i mam dalej jeden kluczyk... koszt to agatela 20pln :D :D :D :D


no i gut :)

vw-maly napisał/a:
czasem obok na pasie i krecił filmik fonem jak jade! ludze sa jednak dziwni...


no ludzie sa dziwni pełno teraz takich wkoło sami transwezcyci i homosie :diabełek: :diabełek:

a z kolei dizsiaj za mna jechalo dwóch typów w oplu corsie kiedy skrecalem na posesje do wujasa oni sie zatrzymali i sie patrzyli caly czas na vento i tez niewiem oco im chodzilo :diabełek:

Wydym - 2012-04-07, 10:21

vw-maly napisał/a:
mam pyt.? czy jak pojde po tablice usa do wydziału komunikacji to nie wydadza mi przypadkiem takiej ?? ?[url=http://images46.foto...98m.jpg]Obrazek[/URL]
czy bedzie idealnie pasowac do naszej blendy us?


co prawda odkop tematu ale ustrzeliłem w sieci takie coś

vw-maly - 2012-04-07, 10:30

ciekawe jak on ja tam wcisna,albo to zamawiana?! tylko ze widac naklejke po prawej str???pojde do wydziału przy okazji i sie dowiem!

rafik. czasem irytuja mnie tacy ludzie stoja i PACZA! :D

wally44-raczej mu sie nie spodobałem bo mnie nie widac zza szyby :P :P

Wydym - 2012-04-07, 11:19

hmm podejrzewam że zrobił to na Gientarce Dekarskiej...Wymiary tej tablicy to zapewne 305×214 mm w blendę wchodzi 16,5cm więc pewnie pozaginał od góry i od dołu tablice po 2,4cm i to mu weszło..montaż zapewne na taśmę dwu stroną....Ale to tylko moje przypuszczenia ;)
Maksio - 2012-04-07, 11:27

Hehehe, bo to auto Wydyma :P
vw-maly - 2012-04-07, 12:22

no ładnie ładnie...nie wiedziałem!! dzieki za podpowiedz co do blach i wkrecenie :oklask :diabełek: i: :diabełek: :diabełek:
vw-maly - 2012-04-07, 16:37

takie tam spotkanie na drodze... az musiałem sie zatrzymac i zrobic fotke...
:diabełek: :diabełek:

karolek_ust - 2012-04-07, 17:04

Jak bym miał wybierać to wolałbym Caddego moje marzenie ;D
vw-maly - 2012-04-07, 18:21

tak mi sie spodobał ze musiałem zrobic ta fotke...
vw-maly - 2012-04-10, 16:25

co do tyłu to jeszcze wrocimy do tematu! ale mam pyt. co do przodu!
robiac zderzak na gładko to wycinac miejsce na tablice i wgrzac w to miejsce dawce, czy na ta wneke co jast przygrzac tylko czesc od dawcy???

Dostałem paczuszke,a w niej???!!! :D :D :D
:diabełek: :diabełek: :diabełek:

tomek87 - 2012-04-10, 17:46

Wyciąć i wstawić dawce ;)
vw-maly - 2012-04-10, 20:58

no i pierwsze finały frontu...poza gładkim zdesiem! małe porownanie teraz i z tamtego sezonu... teraz czas na tyłek :D :D :D

vw-maly - 2012-04-11, 15:44

Panowie! biorac sie za tył pewien specjalista powiedział mi ze zchowanie tłumika za zderzak i dokładke.istnieje prawdopodobienstwo stopienia plastiku (zderzaku) po jakims czasie??? prawda to czy robic swoje?!
Aeternus - 2012-04-11, 16:26

vw-maly, kupujesz tłumik od tdi i kraniki są w dół skierowane i nie wiem co miałoby się stopić?
vw-maly - 2012-04-11, 17:52

a jak bym zostawił ten co mam ale w odległosci ok.5cm od zderazka???
vwkrzysio - 2012-04-11, 19:50

raczej się nie stopi, w czasie jazdy na pewno nie
Kruchy69 - 2012-04-11, 20:47

to nie jest turbo-benzyna zeby topilo. :pp ogniem z nury Ci nie strzela. :p ja jak cos mam rurki ze starego wydechu z tdi, to jesli zaplacisz za przesylke to Ci moge je wyslac. ;)
Aeternus - 2012-04-11, 23:41

Cytat:
a jak bym zostawił ten co mam ale w odległosci ok.5cm od zderazka???


chyba będzie si bo jednak żeby stopić plastik grubości centymetra to musiałoby buchac tam ze 200 stopni :P

karolek_ust - 2012-04-12, 08:19

mówisz szukasz blendy wystarczy wejść na allegro i masz http://allegro.pl/blenda-...2270639962.html .
vw-maly - 2012-04-12, 15:34

wchodziłem,szukałem :] dzieki karolek_ust obserwuje sie zobaczy jak to wyjdzie :D
Aeternus tez tak myslałem i ze cos za bardzo mnie wkreca!!! robie po swojemu! tylko teraz albo blenda albo dół ogarne...

vw-maly - 2012-04-12, 16:10

no i wyladowała u mnie kolejna paczuszka narazie za szybe bo nad reszta pracuje i kapletuje... :P :P
:diabeł: :diabeł: :diabeł:

vwjanekvento - 2012-04-12, 19:02

GDzie taka fajna bre kupiles? :oklaski:
vw-maly - 2012-04-12, 19:48

bre! hm... ze tak powiem na indyw.zamowienie poza allegro :D miała byc niebieska z czarnym krzyzem ale odcien mi nie pasował i jest na odwrot... :P
vw-maly - 2012-04-13, 21:25

no to teraz Vienczysław prezentuje sie tak w tym sezonie... kolorowo :D :D :D tyłu nie pokazuje bo nad nim pracuje :P hi hi
:P :P i jak??

arabian - 2012-04-13, 21:28

A więc tak będę szczery :

1. Tłumik mi się nie podoba , wstaw od TDI polerowane krany
2. Znaczek Vento na Hokeju wyrzuć
3. Znaczek w grillu wogóle nie pasuje
4. Opony bardzo baloniaste
5. Niżej ziemi go położ

krzeszak - 2012-04-13, 21:34

arabian napisał/a:
A więc tak będę szczery :

dobry tekst... teraz tez tak zaczynam każda swoja wypowiedz na temat furek i oczywiscie wszystko na nieee :D
:diabełek: :diabełek: :diabełek:

arabian - 2012-04-13, 21:37

Nie że na nie napisałem tylko co mi nie odpowiada czyli wiadomo że reszta jest spoko ;D
vw-maly - 2012-04-13, 21:37

he he!! 1.nad tłumikiem i cała dupcia zaczynam mody jak bys czytałlub znał moj temat to bys wiedzieł ale spoko luz ;)
2.vento na hokeju to kwestia gustu mi sie widzi.
3.jezdrze VW wiec to jednak musi byc.
4. na mniejszych oponach nie da rady bo teraz tre czasem.nie chce czuc kazdego kamyczka i innych przeszkud na drodze, zreszta to 14" wiec felgi prawie wcale za to opona jest...
5. 4-ka wyklucza 5-ke! tymczasowo (chyba) :) :P :D

arabian - 2012-04-13, 21:40

chodzi mi o znaczek z golfa II wolsburg a nie o VW
vw-maly - 2012-04-13, 21:42

he he aha... kurde ja zawsze wszystko robie po swojemu! mi tez sie widzi...
lubie robic cos innego niz kto kolwiek... byc innym!!

arabian - 2012-04-13, 21:45

No właśnie widzę Twój styl jest inny niż wszystkich , ale spoko każdy robi tak jak uważa . Jeden woli blondykę drugi rudą. Tylko szkoda kasy pakować w głupoty lepiej kupować org i robić coś konkretnie . Zdesie usa bledna bixenon gleba i koło i nic wiecej nie potrzeba.
vw-maly - 2012-04-13, 21:48

arabian a jest twoje vento na forum?bo chyba nie widziałem?! zdes na gładko jest w planie i takie tam inne trzeba czytac? :D :D :P !!
pawel39106 - 2012-04-13, 22:20

vw-maly napisał/a:
lubie robic cos innego niz kto kolwiek... byc innym!!

Robić ulepa, bo tak wygląda to auto, nasrane wszystkiego a konkretnego nie ma w nim nic.

krzeszak - 2012-04-13, 22:28

pawel39106 napisał/a:
Robić ulepa, bo tak wygląda to auto, nasrane wszystkiego a konkretnego nie ma w nim nic.

pawel39106, - jak pamiętam za takie durne wypowiedzi i obrażanie innych już raz bana dostałeś ...ale widzę żadnych wniosków nie wyciągnąłeś :(

vwjanekvento - 2012-04-13, 22:46

Mi sie tam podoba twoj ventyl, kazdy ma swoj styl i kazdy robi na swoj sposob a mi sie akurat podoba :hejka:
hrubek18 - 2012-04-13, 22:59

vw-maly, :oklaski: mi się podoba ;) wyróżnia się z tłumu innych aut :) fele ładnie kontrastują z autkiem :) a nie myślałeś o bagolu na dach?bo jak patrze na ostatnie zdjęcie to brakuje czegoś na dachu :) ogólnie zmiany na plus i oby tak dalej :) teraz zostało czekać na fotki z prac nad dupką :mniam:
Przemas - 2012-04-14, 01:47

Jak dla mnie to jest okk jedyne co to za dużo tych naklejek ;)
szefuniopaslek - 2012-04-14, 02:06

Jak dla mnie to jest git malina :)
Jeszcze pare modów i będzie konkret.
Jedynie co mi nie pasuje to kolor felg, jakby za ciemny czy coś, tylko to bym zmienił, ale to tylko moje nic nie warte zdanie :diabełek:

Kruchy69 - 2012-04-14, 08:48

Robisz po swojemu, Tobie sie podoba, widac taki pozytyw. A odnosnie czyjegos zdania bylo takie przyslowie 'masz prawo miec wlasne zdanie, ale ja mam prawe miec je w dupie' :D
wally44 - 2012-04-14, 09:39

Cytat:
kazdy ma swoj styl i kazdy robi na swoj sposob

:OK: swiete slowa :) a co do pewnego komentarza to miej go w :dupa:
To twoj wlasny projekt i sam nad nim pracujesz grunt ze Tobie sie podoba wiec powodzonka w dalszych modach :brawa:

KondziorR - 2012-04-14, 10:37

Dla mnie wszystko poza tłumikiem jest elegancko ogarnięte, koła pewnie z czasem wpadną inne. Zresztą to projekt otwarty z tego co wiem, więc co małemu wpadnie do głowy to zrobi i o to w tym chodzi :faja:
vw-maly - 2012-04-14, 15:07

dzieki chłopaki! fajnie ze sa tacy ktorym sie podoba! w tym roku postawiłem na szał koloru :P :P

KondzioR - tak to otwarty projekt i zmiany beda duze i co jakis czas w zaleznosci od PLN-ow
przemas - jak tak patrze na niego to tez czasem wydaje mi sie ze jest za duzo naklejek zwłaszcza z tyłu.
hrubek18 - tak mysle o bagazniku dachowym ale powoli nie wszystko na raz bo nie bedzie o czym pisac w temacie :P :P :P
szefuniopasek - dokładnie tak jaszcze troche pomodze i badzie fajnie czuje to :D :D a koloru nie mogłem dostac bardziej oczojebnego ale tak chyba nie jest zle :]

pawel39106 - 2012-04-14, 18:58

Kruchy69 napisał/a:

A odnosnie czyjegos zdania bylo takie przyslowie 'masz prawo miec wlasne zdanie, ale ja mam prawe miec je w dupie' :D

Oczywiście, ja nie potrzebuje poparcia w swoim zdaniu i kolega vw-maly, wcale się nim przejmował napewno nie będzie, ale wyrazić je mogę i to zrobiłem. Nazywanie tego projektem jest krzywdzące w stosunku do tego co robią z samochodami np. Wydym, Wąski, Harasio czy Vezet - ich samochody to górna pólka i to są PROJEKTY a ten to za przeproszeniem taka paćka, lepiej najzwyklejszą serią i na blaszakach jeździć niż tak cudować no ale cóż. Tyle ode mnie i bez urazy vw-maly, ale taka jest moja ocena Twojego samochodu, pozdro.

vw-maly - 2012-04-15, 09:02

nie porownujmy wydyma , harasio, czy waskiego bo ta auta innej wysokiej klasy!

"a ten to za przeproszeniem taka paćka, lepiej najzwyklejszą serią i na blaszakach jeździć niż tak cudować" no własnie nie dla mnie, ja wole cudowac, modzic i zmieniac po swojemu byle nie miec zwykłej szarej serii, bo ci co maja auto w dupie byle by jezdziło i nie odruzniaja alu od stalówek czy ciemnych lamp od jasnych lub szyb (bo znam i takich) jezdrza zwykła seria ... to takie moje zdanie...

vwjanekvento - 2012-04-15, 10:23

Ja tez tak uwazam jak vwmaly rob dalej to co robisz i nie przejmuj sie opinia pawel39106 ja tez powoli zaczynam modzic swoje auto i to mi sie podoba serie to bym mogl miec jako drugie autko jakies fajne Td lub Tdi, a tymczasem zakupilem juz wygluszenie maski i bre na maske takze wkrotce nowe foto :] aha i mam nadzieje ze wkrotce zob twoje autko moze nie dzis w swiebodzinie ele kiedys tam :]
vw-maly - 2012-04-15, 10:47

jak widac sie nie przejmuje bo nigdy auto nie spodoba sie kazdemu! auto jest robione w granicach rozsadku i jakies tam modzenie bo jest uzywane do jazdy a nie tylko na pokaz bo mam...jak bym miał garaz i drugie auto to jednym bym jezdził a drugie modził kakretnie jak co nie ktorzy na forum,poprostu niema warunkow na kakret to robie co moge!

jak bedzie jakis wiekszy spot w okolicy to dam znac w dziele lubuskim napewno...było by fajnie spotkac kogos w koncu z tego forum :D :D bo tak to same vento bez bagaznika (golfy) moze dwa venta sa czasem :P :diabełek:

tomek87 - 2012-04-16, 10:50

W sumie bardzo fajnie :D Każdy ma swój gust ;) Ale jak dla mnie naklejki albo z przodu albo z tylu, teraz jest tego za dużo ;) No i ten znaczek z mk2 nie pasuje kompletnie
vw-maly - 2012-04-16, 15:29

vieniu na otwarciu sezonu vagu lubuskiego,świebodzin 2012! :) :)

i furka mojego juniora :P :P :D

vwkrzysio - 2012-04-16, 15:36

nie no fura juniora klasyk :oklaski: :D
szefuniopaslek - 2012-04-16, 17:43

Fajnie sie prezentuje, nie ma co! :)
vw-maly - 2012-04-16, 22:10

nie no musze sie pochwalic... :P :D :D
http://www.gazetalubuska....20419590#block2
wcisnijcie "czytaj dalej" jutro na papierze w sklepach :)

arabian - 2012-04-16, 23:08

Wow będziesz w VW Trends czy Volxzone ;D
vw-maly - 2012-04-17, 15:04

jak czytasz? chyba jest nazwa gazety w linku???
vw-maly - 2012-04-18, 23:09

przyszedł do mnie dawca na foto juz pociety :D i struktura do plastiku powoli dziełam :P


odrazu pytanie do was chłopaki! jak sadzicie stanie sie cos jak zkryje te otwory w zderzaku? one nie słuza do chłodzenia chamulców czy cos takiego??

szefuniopaslek - 2012-04-18, 23:32

Chyba te otwory służą do chłodzenia, ale nie jestem pewien :)

A jak by zaspawał te blendy na kierunki a kierunki wsadzić w te kratki? :diabełek:


Miałem tak robić u siebie, no ale nie startowałem z projektem :(

pawelvw - 2012-04-19, 09:42

co do tych kierunków to mogą się miski czepiać że są za nisko i że nie widac ich dobrze no ale niech sie wypowiedza tez inni na ten temat
majkel00230 - 2012-04-19, 10:29

vw-maly, No ładnie w tym Rio się prezentowało ;> Szacun za Furkę potomka xD zabieraj ją wszędzie bo rządzi ! i Gleba do niej koniecznie ! :P :mniam: :tazz:
Maksio - 2012-04-19, 10:32

Czyli paczka doszła ;) .
Powodzenia ;) .

A moim zdaniem te otwory nie służą do chłodzenia. Ja jedną kratkę miałem pełną - bez dziur, więc tam powietrze nie wlatywało.

vw-maly - 2012-04-19, 16:04

tak doszła pisałem chyba na pw !? moze nie poszło bo miałem jakoes zawieszki inter... zastanawiam sie własnie czy zakrywac te dziury czy nie u mnie i tak ciemno to mało je widac :) a co do kierunkow to chce je miecc na ori miejscu...
miałes byc majkel i cie nie widziałem...?? były tylko 3 ventki!

hrubek18 - 2012-04-19, 16:47

jako że masz zwykłego diesla to możesz zakrywać z prawej strony jest klakson a z lewej jest inek u mnie ale ja mam w TDI :) wiec śmiało zasłaniaj ewentualnie zajrzyj przez te otwory i zobaczysz co tam siedzi :P
majkel00230 - 2012-04-19, 16:50

Tylko 3 Ventylki ?? ??! Skandal ! :P musiałem zawieść kolegę na wyjazd do danii i to za Gorzów wlkp. wracałem przez Rio koło 11 godziny i byłem okularem też rasowany ale nie chciałem czekać i pchać się nim na zlot VAG-a. a do domu wróciłem przed 15 i już ventem bym nie zdążył (znaczy bym zdążył ale mam 24 pkt i nie chcę ryzykować) ;) żałuje.

ps. ale w Roten na milion będe ;> Ty już też pewne ?? ?

hrubek18 - 2012-04-19, 17:09

majkel00230 napisał/a:
mam 24 pkt

ja bym na twoim miejscu jezdził rowerem :P zapomnisz o pasach i po prawku

vw-maly - 2012-04-19, 17:29

to jak ty jezdzisz??? he he
tak raczej bede na pewno! tylko wjazd 5 euro od glowy czy auta??? bo jak od gołowy to nie jade!
:P w rio byłem od 15 do 18 wiec mogłes wpasc... ajc!

majkel00230 - 2012-04-19, 21:47

hrubek18, mam nawyk zapinania pasów nawet jak jadę 20 metrów ;> wina a raczej zasługa pikającego czujnika w lagunie ;) a najlepsze jest to że przez 3 lata kadencji ani jednego mandatu a te 24 pkt za jednym razem ;O i do tego było 1000 zł ;>

vw-maly, niestety z tego co wyczytałem to od głowy to 5 ojro ! ;/

vw-maly - 2012-04-20, 19:22

ja tam bez czujnika zapinam pasy taki innych dziwiacy nawyk :P
Kruchy69 - 2012-04-21, 18:31

3 lata masz prawko i juz 24 pkt...!? :D
majkel00230 - 2012-04-21, 18:42

Kruchy69, dostałem tylko jeden mandat ;) a nie powiem km robię i robię;>
vw-maly - 2012-04-21, 20:47

no a zwłaszcza dzisiaj :P my troche wiecej he he he... ale raz kiedys!
majkel00230 - 2012-04-21, 20:59

powrót był bezproblemowy mały ?? jak droga ?:>
vw-maly - 2012-04-21, 22:21

tak bez problemu i awarii!!! i bez grilla! bo w drodze do domu złapała mnie goraczka i łamanie w kosciach... masakra! ale dwie przerwy i w domu okolo 19ej... dzieki za wspolny wypad i zgubienie sie w tłumie hi hi h i no i droge :D
majkel00230 - 2012-04-21, 22:30

luxno nie ma sprawy ;) bo niby słońce ale wiało trochę cały czas i czasami trochę cienia i złapało/ ale warto było chyba co ;p xD
ps. akurat ja się rzadko gubiłem xD pamiętaj o fotach for me ;)

vw-maly - 2012-04-22, 11:02

tak tak masz dwie podczas jazdy ale lekko rozmazane no i z biwaku he he he ci co pomylili roten z woodstockiem :) beda beda łacznie mam ich 518szt. młoda sei pytała czy robiłem fotke kazdemu autu hi hi hi ze az tyle.
majkel00230 - 2012-04-22, 11:18

haha woodstock z rothen xD no to ładnie narobiłeś ja mam jakieś 200 sztuk ;P
vw-maly - 2012-04-22, 11:22

200 na aparacie 300 w tel.ale pewnie powtarzajace sie lub jakies zlej jakosci usune... przejrze dokładnie wybiore gdzie jestec i ci podesle...
majkel00230 - 2012-04-22, 11:23

okey czekam ;)
vw-maly - 2012-04-23, 10:53

taka tam jedna foka z rotten vienia i zmarnowana ekipa godz przed zjazdem do domu :D :D



Uploaded with ImageShack.us

Swistakes - 2012-04-23, 11:15

Pies na masce tez nie żywy hehe
vw-maly - 2012-04-25, 12:03

he he he no bylismy zmarnowani,masakra! ale juz w domu i czas rozpoczac przygotowania do dalszej pracy nad modami... made in mały... :diabełek: :diabełek: :diabełek: :diabełek:
vw-maly - 2012-04-26, 12:53

z powodu braku czasu i spłukania pienieznego prawie do zera,co wiaze sie z rozleniwieniem. po rottenie wpadłem w kapleksy i na tyłku zaczełem powoli i mozolnie od zdzierania stickera nie wiem jeszcze czy zniknie w całosci czy tylko zmniejszy, zobaczy sie podczas prac co wpadnie do głowy,ale raczej zniknie a beda tylko pojedyncze nalepki :P

vw-maly - 2012-04-28, 12:34

co sadzicie o tym?do zderzakow przod,tył taki lakier wystarczy czy trzeba kupic cos jeszcze?
http://allegro.pl/motip-a...2247375329.html

Swistakes - 2012-04-28, 13:20

vw-maly napisał/a:
,ale raczej zniknie a beda tylko pojedyncze nalepki

I to myślenie zaczyna mi sie podobać !! !!!!!! Tak trzymaj
A co do spraya to czekam na wypowiedzi bo musze tak samo przedni zdeś malować

vw-maly - 2012-05-03, 12:58

pare fotek ze istnieje,bo cisza w temacie... zbieram pomysły i plan na tył... :D :faja: :]

i cos jeszcze z frontem mam w planie... :diabełek: :diabełek: :diabełek: chciałbym wszystko na raz ale wiem ze tak sie nie da...


Andrzej Akier - 2012-05-03, 13:10

Kolego a gdzie można kupić te naklejki i jaka jest tego cenna
Andrzej Akier - 2012-05-03, 13:15

ładnie veciak wygląda
vw-maly - 2012-05-03, 13:25

dziekowac!! ja kleiłem kazda naklejke osobno wiec troche zbierania na allegro i odjazdowenaklejki.pl :) ale jak chcesz to mam tez pakiet całosci tzw. folio-bomb metr na poł moge od sprzedac bo kupiłem a nie uzyłem.!!

ps. jak wyslesz posta i chcesz cos do pisac to jest cos takiego jak edytuj w prawym gornym rogu, ;)

Andrzej Akier - 2012-05-03, 13:30

vw-maly słuchaj ja bym chciał na maskę , dach i klapę
a jaka cenna tego twojego i to na allegro można dostać

vw-maly - 2012-05-03, 13:41

dach i klape jeszcze ok bo sam chciałem ale maska to juz za duzo. sam mam jak widac dwa błotniki i za duzo juz chce sciagac :) !! zenith miał na dachu przejrzyj temat zobaczysz ze fajnie wyglada i klapa tył do tego było by dobrze...!!! tak dostaniesz na allegro, ale inne wzory jakies wysle ci fotke i cenen na PW.
Andrzej Akier - 2012-05-03, 13:44

ok mówisz ze była by przesada z maska
Andrzej Akier - 2012-05-03, 13:50

A mały słuchaj a jak to się nazywa
vw-maly - 2012-05-03, 16:38

sticker bomb...
pawelvw - 2012-05-03, 21:57

o wiele taniej jest pościągac sobie wzory w dobrej rozdzielczości z neta i pójść z tym do drukarni i o wiele taniej będzie niż kupować pojedyncze sztuki na allegro takie jest moje zdanie
vw-maly - 2012-05-03, 22:02

tak wiem,bo sam tak zrobiłem :P + kilka naklejek kupionych i wyszło ;)
Swistakes - 2012-05-04, 01:33

Dobre foty hehe
zlotykamil - 2012-05-04, 11:59

jak zjechałem do Gorzowa po 10 godz nocnej jazdy przy padajacym sniegu i deszczu - byłem juz tak zameczony ze zatrzymałem sie na fajke, po dobrej chwili spogladam w góre a tam stoi ten Hitmen (czy co to tam jest) - zbaraniałem!!! nie wiedzialem czy mi sie sni czy uciekac - to coś na BP w Deszcznie to postrach dla zmeczonych kierowców :P :P
vw-maly - 2012-05-08, 17:13

wiecie co chłopaki?! ostatnio kreci mnie taki klasyczny tył... no normalnie jest ładniutki :D
do tego małe co nieco na tył co myslicie???
tylko nie wiem jak by to sie miało do naklejek na szybie ?? hmm...

dżodżo1986 - 2012-05-08, 18:23

tak czytam temat, i od razu wydało mi się pierwsze zdjęcie znajome z postu wyżej :P
vw-maly - 2012-05-08, 18:28

twoje ?? !! niewiem czyje to i nie wiem z kad to po prostu mi sie podoba :P :P znalazłem na necie i zaporzyczyłem


a no tak twoje :P wystawiłem cie jako przykład to bez urazy :brawa: ładny kolorek i fajnie zachowany ... :D :D

Aeternus - 2012-05-08, 19:17

vw-maly, to co proste jest najlepsze ;)
vw-maly - 2012-05-08, 19:52

no to chyba zaczne sie prostowac i gładzic :) :) :P :P :diabeł: :diabeł: :diabeł:
Swistakes - 2012-05-09, 00:05

vw-maly napisał/a:
no to chyba zaczne sie prostowac i gładzic

:oklaski: :oklaski:

karolek_ust - 2012-05-09, 08:20

W końcu wracasz na dobrą drogę :) :brawa:
dżodżo1986 - 2012-05-09, 09:43

vw-maly, moje byłe vento, już ponad 3-4 lat nie mam, pewnie na forum znalazłbyś gdzieś temat, może by Cię pokierował w lepszą stronę, choć obecnie wydech w moim byłym vento nie podoba mi się, teraz bym założył dwie fifki od TDIka
vw-maly - 2012-05-09, 15:26

karolek_ust napisał/a:
W końcu wracasz na dobrą drogę :) :brawa:

kiedys trzeba :)


dzodzo.
choć obecnie wydech w moim byłym vento nie podoba mi się, teraz bym założył dwie fifki od TDIka

ja o swoim nie wspominam bo mnie drazni powoli...

majkel00230 - 2012-05-09, 17:02

vw-maly,
widzę ostro za mody się zabrałeś ?:P chyba Rotten tak wpłynął na Ciebie ;p ?

vw-maly - 2012-05-09, 17:22

tak dokładnie rotten mnie nawróciło :P wpadłem w kapleksy po tym zlocie...
karolek_ust - 2012-05-09, 18:58

i dobrze ze się nawróciłeś :D
majkel00230 - 2012-05-09, 20:02

Cytat:
wpadłem w kapleksy po tym zlocie...


ja trochę też ;p trzeba działać ;p

KondziorR - 2012-05-10, 09:32

vw-maly, masz gdzieś może poukładane naklejki w pliku tak aby to zanieść do drukarni, bo tak sobie szukałem wzorów i duża część jest w małej rozdzielczości co da efekt nie oszukujmy się czerstwy :P
majkel00230 - 2012-05-10, 13:33

ja mały kupiłem coś takiego

http://allegro.pl/sticker...2266776136.html

poszło na lusterka i na elementy wnętrza. a wzór 0cc

vw-maly - 2012-05-10, 14:44

KondziorR napisał/a:
vw-maly, masz gdzieś może poukładane naklejki w pliku tak aby to zanieść do drukarni, bo tak sobie szukałem wzorów i duża część jest w małej rozdzielczości co da efekt nie oszukujmy się czerstwy :P

nie juz nie mam usunołem zaraz po wydrukowaniu... to sciagaj tylko te duze rozmiary...

heh ja sciagam wy zakładacie :P hi hi miło bedzie popatrzec na innych furkach stickera

majkel
ja mały kupiłem coś takiego
http://allegro.pl/sticker...2266776136.html
poszło na lusterka i na elementy wnętrza. a wzór 0cc

pokaz pochwal sie w temacie jak wyglada?!

vw-maly - 2012-05-13, 12:27

siema!
musze sie pochwalic! ze Vienczysław dojechał do wrocławia i wrocił! co prawda z wielkimi problemami bo na sam start zgubiłem przednie lewe koło,całe szczescie auto osidło na kole i zdazyłem sie zatrzymac a nie podczas jazdy a cała os opadła na ziemie ...podjechała pomoc drogowa i chłopaki pomogli mi podniesc auto i dali swoje sruby bo w starych pourywałyi ztarły sie gwinty. całkiem za darmo!takie mieli dobre serce całe szczescie ze sa tacy ludzie!dziwnym trafem wykreciły sie 4sruby z koła ?? ktore znalazłem wracajac sie!hmmm... wyjazd opoznił sie o godz.
złozac auto do kupy...z samego rana! gdzies około swiebodzina okazało sie ze lewe ale tylnie koło mi trze o nadkole przy pełnym bagazniku i 5 osob! no to co lewarek koło pod auto gdzies na stacji klucz i pukanie na maxa! udało sie nie trze jedziemy dalej... wszystko spoko oprócz kilku obtarc i szorowania po ziemi...! dojezdrzajac do wrocławia na ładnej 8ce chyba dowiedziałem sie ze moge z niego wycisnac 180h/km i w takiej predkosci przez chwile wgniata przednia szybe do srodka!
bo wyskoczyła z zaczepow lewa listwa trzymajaca przednia szybe!! masakra serce staje! wczepiajac listwe na konczacym sie pasie !!
jakis czas pozniej brawo dojechalismy do wrocka no i po spacerze we wrocławiu i galeri dominikanskiej juz wszystko było wporzo poza dwiema kontrolami policji juz w gorzowie bo sie dowiedziałem ze nie mam lewej postojówki :P ale całe szczescie obie kontrole były wyrozumiałe i nie zabrali mi dowodu! z wielkimi nerwami dojechałem do domu jakos w nocy!

z tego wszystkiego zgubiłem stickery na tylnim błotniku.. zostało kilka sztuk i wyglada to tak...

no to sie rozpisałem ale zadko sie przezywa tyle w ciagu doby...

pawelvw - 2012-05-13, 12:35

no wycieczka pełna przygód i niespodzianek ale sróby tak same z siebie się nie luzujuja i nie odkręcają albo sam nie dokręciłeś albo ktoś ci odkręcił
vw-maly - 2012-05-13, 12:59

podejrzewam ze ktos ale auto stało pod blokiem blisko okna! bym słyszał chyba! az tak by mi ktos zle rzyczył?? !!
majkel00230 - 2012-05-13, 13:02

to konkret ;o po prostu OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE xD całe szczęście, że nic się nie stało nikomu!!

ps. ja dzisiaj swoim 195 km/h aż w szoku byłem ;>

pawelvw - 2012-05-13, 13:02

to nie znasz tego powiedzenia że pod latarnią jest naj ciemniej i co z tego że stał pod blokiem blisko okna 2 min. i już są luźne śruby
vw-maly - 2012-05-13, 16:00

cos w tym jest! pawelvw
majkel przezyc było no i nerwów troche zjadłem ale jestem cały i zdrowy w domu
ja tez byłem w szoku ze wycisnołem 180 :hejka: :hejka: ale były warunki to mogłem.!

arabian - 2012-05-13, 23:12

Pierw Ci kolo odpada potem coś jeszcze a za chwile lecisz 180 nie bałeś się , że może coś się urwać znów ?

A z tymi naklejkami to dobrze robisz mam nadziej zginą wszystkie i te ciemne lampy zmienisz .

vw-maly - 2012-05-14, 09:05

koło tak nagle samo z siebie nie odkreca sie! skoro wszystko było zrobione odrazu to czemu miałem sie bac! lampy mam zamiar zmienic, bo jak pisałem juz kiedys to tylko tymczasowe,malowane ale czy wszystkie stickery znikna to nie wiem !! ! ale chyba cos jeszcze pozamieniam cos z tyłu bo nie widzi mi sie do konca!! :P :P :faja:
vw-maly - 2012-05-14, 22:50

no i o to kolejny element tylniej układanki ktory przyszedł dzisiaj....

no a tak pierwsza przymiarka na aucie.. narazie tyle... :P

vwjanekvento - 2012-05-14, 23:11

Fajnie fajnie szkoda tylko ze polska tablica ma taki paskudny wymiar :]
Rafik - 2012-05-14, 23:29

te lampy psuja caly efekt :/
wojtas83 - 2012-05-15, 00:49

vw-mały pochwal się z kąd taki rarytas wyrwałeś :diabełek:
karolek_ust - 2012-05-15, 08:13

Zmień jak najprędzej te lampy bo teraz to nie wygląda .
majkel00230 - 2012-05-15, 14:19

1 liga mały !! ! a skad dorwałes ten us ??
vw-maly - 2012-05-15, 14:46

heh chłopaki lampy sa w planach.powoli! miały tez juz przyjsc ale cos kontakt sie urwał i czekam! i tak narazie jezdrze na zwykłej bo musze ogarnac wydział komunikacji zeby wydali mi blache w kwadracie i jakos ja zmiescic !! !
a blende us wychaczyłem od od od od !! ! UWWWWAAAAGGGAAAA!!!!

kolegi z forum :hejka: :hejka: od słowa do słowa i i tak wyszło ze jest u mnie !! !
wielkie dzieki wojtas83...

vw-maly - 2012-05-21, 16:58

nowy image znaczka na tyłku... :P
vw-maly - 2012-05-22, 12:33

no i mała zmiana na przodzie! zmniejszył sie sticker...

PS.do administracji! jest mozliwosc połaczenia moich postów zeby nie były dwa pod soba? no chyba ze to nie przeszkadza.pozdro

karolek_ust - 2012-05-22, 14:44

Od razu lepiej , widzę chłopie wchodzisz na dobrą drogę . Tą resztę ze zderzaka też odklej i będzie estetyczniej wyglądać .
vw-maly - 2012-05-22, 15:11

odklejej tuz przed malowaniem ! narazie zostało same serduszko :P
vw-maly - 2012-05-24, 15:47

mozna? mozna... kolejny przykład wyzywania sie na aucie! bo nie odda... no chyba ze zrobił to własciciel !! !
karolek_ust - 2012-05-24, 20:02

Zdarza się jak właściciel komuś podpadł :)
vw-maly - 2012-05-24, 20:48

mnie sie wydaje ze to sam sobie zrobił lub zrobiła!! za ładnie na zrobienie na złosc!

a tu takie moje pyt? słyszałem ze umnie wydział komunikacji robi problem z zamiana na blache kwadratowa to co myslicie o takim rozwiazaniu ??

pawelvw - 2012-05-24, 21:02

nie przesadzaj to nijak wygląda
Aeternus - 2012-05-24, 21:20

porażka :bije:
karolek_ust - 2012-05-24, 21:20

Paweł ma rację , jak juz to włóż za szybe org blache
vw-maly - 2012-05-24, 21:25

ale mam ciemna i nie bedzie widac :młotek: cos musze wykombinowac! kurde. ale jak nie bedzie wyjscia to poprostu zamowie podjeb*e jak wy...
WAFEL - 2012-05-30, 15:02

wiocha nieogar i brak jakiego kolwiek stylu...... tyle jesli chodzi o twoj samochod. sory ale wiekszosc pewnie tak uwaza.
vw-maly - 2012-05-30, 17:56

szkoda ze ta wiekszosc nie jest w stanie to napisac...
trudno nie kazdemu sie musi podobac! mi tak, no i moje planowane zmiany ktorych sie niemoge doczekac

vwjanekvento - 2012-05-30, 18:03

vw-maly ma racje jemu ma sie najbardziej podobac robi to dla siebie a nie dla kogos!! wafel w tej "wiekszosci" napewno nie jestem Ja bo mi sie podoba :oklaski:
majkel00230 - 2012-05-30, 18:23

dokładnie o to w tym chodzi ! Ma się podobać właścicielowi i ma mieć frajdę z ręcznie robionych modów bo w tym cała frajda !
vw-maly - 2012-05-30, 18:27

budujca obrona dzieki chłopaki :oklaski: podczas rozmyslaniem nad tyłem umyłem [jeszcze lecz juz nie długo] wystajacy tłumik jaki był przedtem?? ? czarny. narazie tył zostaje taki... ale powoli układam sobie wyglad tyłka.mało pracy i zmian ale za to duzo kasy! cdn...
majkel00230 - 2012-05-30, 19:32

że się wcześniej nie wziełeś za ten tłumik to głowa mała ! teraz genialny efekt !
vw-maly - 2012-05-30, 19:48

heh i tak zrobie znim porzadek jak ostatni element na tyle cos czuje... :P bo szykuja m sie ogromne wydatki :( wiadomo sa tez wazniejsze sprawy niz auto...
zB3ig - 2012-05-30, 20:00

dobrze jest, mi tam też się podoba. fajnie wypucowałeś tłumik, ciekawe jak on brzmi przy kopciuchu ?? bo mam podobny w piwnicy i chyba go założę na czas jak będę krany z mego tdi polerował ;)
vw-maly - 2012-05-30, 20:35

hmm.. napisze ci tak!! delikatnie i głebokim basem sobie buczy... nie za głosno lecz w sam raz! załozyłem na próbe i juz buczy ponad rok :D
WAFEL - 2012-05-30, 21:17

no dobra ale chodzi o to zeby szedł jakims stylem a nie rzezba i drutami. i chyba nie chodzi o to zeby kazdy sie smial ? (kazdy chodzi o ludzi w temacie ktorych nie bawia takie oklejanie wydechy itp bo widze ze was to kreci)
vw-maly - 2012-05-30, 21:25

kazdy ma swoje zboczenia!!! spokojnie powoli a ventka nabierze rumiencow i wygladu, do takiej jakiej chce!!mam juz plan który staram sie zrealizowac! kwestia pieniedzy i czasu...
hose - 2012-05-30, 22:03

vw-maly napisał/a:
kazdy ma swoje zboczenia!!!


I cel żeby "zbudować" coś innego niż wszyscy. Powodzenia!!! ;)

karolek_ust - 2012-05-31, 08:25

vw-maly, musisz się liczyć z tym że forum to nie tylko dobre słowo ale też oceny krytyki , i trzeba to wziąć na swoja klatę .
Moje Vento też mi się podoba i niektórym, a na pewno są tacy którzy myślą inaczej i liczę się z tym.

WAFEL - 2012-05-31, 15:35

kasa kasą ale po co ci tyle naklejek ? w to miejsce juz bys mial w miare dobry kit i przedewszystkim dlaczego masz naklejke WWW ? jestes na ich forum ? krytyka jest dobra bo nakierunkowuje na dobra droge ;) pozdro
vw-maly - 2012-05-31, 16:24

tu sie mylisz... bo naklejki sa duzo tansze! a kit mam... naklejki mi sie podobaja to je mam... a oco chodzi z tym www to nie czaje bo jestem na tym forum?!!
licze sie z krytyka przeciesz nie jestem zły czy cos takiego?! spoko to tylko moja obrona,moje zdanie heh...

vw-maly - 2012-05-31, 22:30

dobra!!! z powodu czestych nie dogodzen i takich tam napisze swoje plany co do vienia bo nie pisałem w temacie chyba jeszcze wogóle... wiec po koleji jak chcem to zrobic!

1.to ogarniecie tablicy tyniej na us
2.przedni zderzak us z modyfikacjami moimi i szerokim hokejem [byc moze]
3.lampy tył ciemne [nie malowane] do tego obrysy czarne lub opcja druga na czerwono lapy tył kierunki i obrysy...[tez sie zobaczy]
4.zostawic stickera na błotniku i tylniej szybie.
5.lampy przod ringi
TO TYLE PLANUJE W TYM ROKU ILE SIE DA TO NIE WIEM...dalej
6.jakies inne alu
7.bagaznik dachowy.
8.kakretny gwint. lub nowy kit taki co mam
9.odnowienie lakieru
10.swap elektr. szyb.i centr. zamka
11.aha czarna podsófitka wraz z słupkami...
takie moje plany i marzenia ale z moim funduszem i czestym wpadaniem w problemy mysle ze wyrobie sie w dwa lub 3 lata :D :D :D poto zeby jezdzic jak najdłuzej :diabełek: :diabełek: :diabełek: :diabełek: :diabełek:

vwjanekvento - 2012-05-31, 22:46

Plany widze masz zacne co do ventylka :oklaski: oby to sie udalo :D
wojtas83 - 2012-06-01, 00:05

vw-maly tak trzymaj, Twoja ventka-Twój wybór. Plany zacne :oklaski:
Kruchy69 - 2012-06-03, 22:56

no no, :bravo: plany fajne, ale ja bym zamineił kolejnosciamy dwie rzeczy, a mianowicie:
vw-maly napisał/a:
5.lampy przod ringi

to
vw-maly napisał/a:
6.jakies inne alu


z tym ;)

Andrzej Akier - 2012-06-06, 21:02

VW-mały powiedzenia w realizowaniu modów
vw-maly - 2012-06-16, 10:46

no i nie po kolei z planu ale narazie takie tylnie lampki... ... a moich bede sie pozbywał! czerwone moze na nastepny sezon wraz z obrysami i kier...
karolek_ust - 2012-06-16, 13:10

od razu lepiej ale widziałbym tutaj org hella czarno-czerwone , ale to już są o niebo lepsze
vw-maly - 2012-06-16, 14:03

miałem kiedys. całkiem fajnie,wygladalo ale ze wzgledu ze ma je 3/4 forumowiczów i inni uzytkownicy vento to juz ich nie chce...na nowy sezon beda i tak inne!

nie lubie tego co maja wszyscy
dlatego mam vento a nie golfa czy civic-a :P :P :P

vw-maly - 2012-06-18, 12:19

wiec panowie u mnie wymiana tablic wyglada tak. zabieraja mi dowód i blachy i karte pojazdu,płace 180zł i dostaje jedna tablice norm.druga kwadratowa. z automatycznie nadanym nowym nr. bo inaczej sie nieda! poniewaz jest inny dowód do tablic dwurzedowych. to tak jakbym przerejstrował auto od nowa !! ! hmm to dopiero w pazdzierniku...
Maksio - 2012-06-18, 12:31

Mówisz, że zgubiłeś jedną i zamiast niej chcesz kwadratową...
karolek_ust - 2012-06-18, 12:45

Maksio ma racje nic nie myślisz a po co ci ona dorób taka jak ja mam i z głowy
vw-maly - 2012-06-19, 11:27

chciałem miec legalna... bo nie wiem jak policja reaguje na takiego typu tablice tu u nas...!
Swistakes - 2012-06-20, 10:33

i bedziesz przycinal? czy giął ?
vw-maly - 2012-06-20, 14:36

bede zamawiał podróbke! jak chłopaki!! dopiero jak sie przyczepia panowie policjanci to wykosztuje sie w wydział kom. i bede giął ...
Swistakes - 2012-06-21, 12:14

to git :tazz:
vw-maly - 2012-06-21, 16:02

no i przyszło :) az boje sie zakładac zeby sie tylko policja nie czepiała bo bedzie nie dobrze :(
a z ramka zeby łatwiej zamontowac bez dziór ...
no i z tyłu tylko zdes został i tłumik

karolek_ust - 2012-06-21, 16:02

Tablicy z ramka do blendy nie zmieścisz ;D
vw-maly - 2012-06-21, 16:03

no co ty??? az zaraz przymierze... to jak ja zamontowac??
karolek_ust - 2012-06-21, 16:08

klej do szyb i przyklejasz do blendy ;D
vw-maly - 2012-06-21, 16:14

o jaaa !! ! całe szczescie mam w bagazniku. ale to juz jak bedzie pogoda.bo pada.albo wywierce 4 dziurki jak w ori :( a chciałem zeby było tak ładnie w rameczce! jak policja mnie złapie to bedzie na ramke na sciane he he he :)
vw-maly - 2012-06-21, 21:08

przyklejona... nie mogłem czekac... :diabeł: montaz na dniach... :diabełek: :diabełek:
ale z delikatną osłonka gombeczki jak bym kiedys chciał sprzedac blende zeby nie była brudna od kleju, troche odstaje około 1cm ale mysle ze jest dobrze...

foto z bardzo bliska
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: tylko pilnowac zeby sie nie odklejała i policja nie czepiała :prosi: :prosi: :prosi: :prosi: :prosi: :prosi: :prosi: :prosi:


podobnie podkleiłem bre zeby maski nie rysowała..tylko ze bez kleju hi hi hi...

karolek_ust - 2012-06-21, 21:27

Przykleiłeś tablice na gąbkę a potem na blendę ?
Przecież tak ona od drgań może odpaść a po drugie tak czy tak na blendzie będzie klej . Jeszcze nie masz jej na aucie a już myślisz co będzie jak ją sprzedawać będziesz .
Klei z blendy potem pójdzie wyczyścić bez problemu.

vw-maly - 2012-06-21, 22:11

własnie nie powinna odpasc... juz tłumacze! ten filc juz sam w sobie ma klej, jest tu i tu po srodku klej do szyb dodatkowo gabka nasiakła klejem i trzyma mocniej... tak samo sie trzyma napis vento na hokeju i jest !! ! jak zauwarze jakies odchylenia od normy to zrobie to bez gabki...
Kruchy69 - 2012-06-21, 22:47

tylko ile wazy znaczek a ile tablica... Ja bym temu nie ufał i zrobił tak jak mówi Karol. ;)
vw-maly - 2012-06-21, 23:52

sie zobaczy jak to bedzie... i czy zda egzamin...
Swistakes - 2012-06-22, 00:34

w koncu, czekam na fote po montażu
!! a nad ta gąbką to bym sie zastanowil

vw-maly - 2012-06-22, 15:03

ja zastanawiam sie czy sie policja nie czepi bo u mnie w okolicy jeszcze chyba nikt nie ma takiej tablicy...troche sie wacham ale nie poto składałem tył us zeby go nie załozyc he he :diabełek: :diabełek:
Maksio - 2012-06-22, 18:51

Bez sensu ta gąbka... jak to będzie wyglądać? Rejestracja na 5cm będzie wystawać...

Czego się tak boisz? Najwyżej poleci dowód :P

Dowód zawsze można odzyskać.

vw-maly - 2012-06-22, 20:20

nie 5 tylko 1 no i odbiór dowodu kosztuje...
karolek_ust - 2012-06-23, 07:48

Jak już sikasz ze policja Ci dowód weźmie to po co chcesz to zakładać . Jak ja bym chciał patrzeć za co mogą mi dowód zabrać to auto bym dawno w garażu miał i nie wystawiał .
A jak zatrzymuje Ciebie policja , mówisz nie masz dowodu przy sobie i dostajesz 50 zł .

karolek_ust - 2012-06-23, 07:49

Jak już sikasz ze policja Ci dowód weźmie to po co chcesz to zakładać . Jak ja bym chciał patrzeć za co mogą mi dowód zabrać to auto bym dawno w garażu miał i nie wystawiał .
A jak zatrzymuje Ciebie policja , mówisz nie masz dowodu przy sobie i dostajesz 50 zł .

vw-maly - 2012-06-23, 10:55

i tak dzisiaj załoze :P :P to pozniej moze jakies fotki wstawie... spoks takie tam moje oawy poprostu!!! bede woził blaszke przy sobie moze da sie zmienic na miejscu po prostu sie zobaczy bede jezdził az mnie nie zatrzymaja !! ! potem bede kombinował z ori i tyle... :P :P
Wvojtek - 2012-06-23, 13:05

nie beda az tak sie czepiac. Przy niebiskim podmienisz blache i tyle
Maksio - 2012-06-23, 15:56

Zależy od policjanta, mi pozwolili wymieniać.

Ale teraz to jakby mnie złapali, to by mi chyba zabrali :P .

Czerwone kierunki z tyłu, rejestracja z tyłu nieoryginalna, z przodu rejestracji brak, świecące kierunki, brak postojówek w lapach, tylko w kierunkach, przyciemnione lampy przednie, itd.

Nie ma co sie bać :D

vw-maly - 2012-06-24, 22:42

no i tylnia blaszka na miejscu... :D pare fotek trzeba było zrobić!!

zB3ig - 2012-06-25, 00:16

fajne to to Twoje autko :mniam: coraz to lepiej wygląda, nawet na alu 14'' ładnie siedzi, patrząc na foto mam chęć na taką glebę :D
karolek_ust - 2012-06-25, 09:14

od razu lepiej wygląda ;D jeszcze ten tłumiczek i będzie malina
vw-maly - 2012-06-25, 15:07

tak tłumiczek zniknie,napewno...juz starczy mi mruczenia nad uchem heh... :diabełek:

a alu zostana narazie moze profil zmniejsze to tez siadzie nizej... ale nie teraz mi to w głowie i planie

Andrzej Akier - 2012-06-25, 17:57

No no ładne autko :oklaski: :oklaski: :oklaski:
piotr nowok - 2012-06-28, 22:35

sory za o to ale fajnie sie czytal o na temat malej tablicy :D

jak juz mala kleic to polecam tasme 2 stronna z app lub bola mniej babrania niz klejem do szyb i 100% ze nie odpadnie jak masz lek smigac na malej to zrub sobie kwadratowa i na ramce przymontuj ja tak obecnie mam i zadne giecie ani przycinanie przeca za to tez wezma dowod

vw-maly - 2012-06-29, 11:47

wiem piotrze jak masz widziełem w rotten... :D nawet mi to grało,zrobie po twojemu lub bede giał dopiero jak bede scigany przez policje za ta co mam teraz!

odrazu dopisze ze zrobiłem porzadek z naklejkami na tylnim błotniku... fotki jak skoncze cały tyłek bo juz mało zostało... na dniach:)

vwjanekvento - 2012-07-06, 21:46

vw maly fajnie to zaczyna wygladac coraz lepiej :D sledze temat z twoja blenda bo zamierzam do siebie zakupic :D
vw-maly - 2012-07-07, 17:54

kupuj kupuj fajny bajer tył juz skonczony tłumik znikna,auto zacichło! jeszcze tylko ogarnac! zdes tył i finish... ale to juz w tym tyg napewno :)
vw-maly - 2012-07-10, 21:02

no i tylek skonczony...


małe porównanie przed i po


teraz powracam do frontu :P :faja: :faja:

pawelvw - 2012-07-10, 21:07

no teraz jest bardzo dobrze i zgrabna dupcia
Przemek - 2012-07-10, 21:45

musisz prysnąć strukturą bo widać miejsce gdzie było miejsce po wydechu.
vwjanekvento - 2012-07-10, 22:03

O niebo lepiej teraz to wyglada :] bardziej mi sie podoba :D
vw-maly - 2012-07-10, 22:08

ventylek86 tak wiem to juz na jutro zostawilem! to foto zaraz po skonczniu pracy...fajnie ze sie podoba...
zeniTh - 2012-07-10, 22:55

podoba się i to bardzo, bo chyba takiego motywu nikt na forum jeszcze nie robił ;)
wywal troche tych naklejek z tylenj szyby, za dużo tego i chaotycznie ponaklejane

Przemek - 2012-07-11, 08:19

jeszcze jak nie będzie oczka do holowania to zderzak będzie wyglądał jak w passku b4
vw-maly - 2012-07-17, 22:36

kilka fotek przed długa przerwa do jesieni,bo wyjezdrzam w sobote! jak wróce biore sie za zmianefrontu i takie tam pare rzeczy do wymiany!pozdro chłopaki!

majkel00230 - 2012-07-18, 12:44

No Pawełek tył to zrobiłeś bardzo elegancko ! Gratulacje i powodzenia na obczyźnie !
vwjanekvento - 2012-07-18, 22:27

Niezle to teraz wyglada :D powodzenia w dalszych modach :D
vw-maly - 2012-10-09, 20:38

siemka po przerwie... autko jeszcze działa :P
w planie dalsze kombinacje z modami lecz finansów brak bo wyjazd nie wypalił jak miał ale powoli cos sie wykombinuje i zaczne realizowac swoje plany co do dalszej pracy nad vw... :]
moze mi któs odp.? który bezpecznik odp za swiało w podsufitce i czas w zegarze? bo resetuje mi sie za kazdym razem jak gasze silnik a swiatło nie swieci? pozdrawiam...

pawel66600 - 2012-10-10, 09:58

Bezpiecznik 21 i 16 :D 15A :]
vw-maly - 2012-10-10, 17:56

bardzo wielkie dzieki przyda sie na przyszłosc... :brawa:
pawel66600 - 2012-10-10, 21:34

A nie ma za co :P jak bawiłem się zapalniczką w samochodzie to strzeliły :P i już zapamiętałem :D
vw-maly - 2012-10-13, 16:47

pare jesiennych fotek


Rafik - 2012-10-13, 23:23

dobre fotki ;)

i jak czepiają sie misiaki o blache ?

vw-maly - 2012-10-14, 13:01

dzieki :] jak narazie nie ,moze dlatego ze mało jeżdrze :P :D
vw-maly - 2012-10-17, 21:42

chłopaki chciałbym spróbowac pomalowac swoje zderzaki macie jakies lakiery do polecenia
czy to sie nadaje? http://moto.allegro.pl/la...2722669608.html

zeniTh - 2012-10-17, 21:51

sprayem całego zderzaka nie ma szans, jakieś zaprawki byś zrobił ale nie cały zderzak
jeśli masz w ori lakierze jakieś podrapane czy coś to zostaw tak, później bedziesz narzekał że wogole się za to brałeś

Rafik - 2012-10-17, 22:21

nie baw sie sprayem bo lipa wyjdziejak pisał zeniTh, jak już to dobra sprężarka i oczyścić zderzak dać dobry podkład i wtedy lakier
vw-maly - 2012-10-17, 22:34

aha to jakies tam fragmenty da rade? bedzie to wygladac? jak dobrze dobiora lakie to powinno byc cacy?
Swistakes - 2012-10-18, 12:30

|Albo szukac zderzak pod kolor, taniej wyjdzie niz malowanie chyba ze po znajomoscii czy cuś
Rafik - 2012-10-18, 20:00

vw-maly, zależy ile lakieru bedziesz dorabiał i pamietaj też o tym że zależy kto jaki podkład dawał czarny czy biały bo bedzie sie lekko różnić odcień wtedy lakierowanie zderzaka kosztuje 100 policzyć materiał jaki musisz kupić to chyba sie nie opłaca po mojemu
vw-maly - 2012-10-18, 20:34

jak by kosztowalo 100 to bym sie nie bawił samemu tylko odstawił do lakiernika biora 300 od elementu... ale popytam jeszcze!


PS.dlaczego zawsze po dodaniu postu pokazuje mi sie BŁAD OGÓLNY a post zotaje i tak zamieszczony????

Rafik - 2012-10-18, 21:17

vw-maly, bo jest jakiś błąd na forum

niewiem ale u mnie to kosztuje u lakiernika 100 max 150 ale zależy pewnie od mieściny

zeniTh - 2012-10-18, 21:45

vw-maly, szkoda że tak daleko mieszkasz bo bym Ci to zrobił po taniości ;) tak po znajomości forumowej

Rafik napisał/a:
niewiem ale u mnie to kosztuje u lakiernika 100 max 150 ale zależy pewnie od mieściny


to jakiś kiepski ten lakiernik, za 100 to szkoda iść do garażu bo się nie zwróci nawet za prąd ;P

vwjanekvento - 2012-10-18, 21:52

to jakiś kiepski ten lakiernik, za 100 to szkoda iść do garażu bo się nie zwróci nawet za prąd ;P[/quote]

Racja za 100 to moze sprejem bym maznal ale tak to 250-300zl :]

vw-maly - 2012-10-19, 17:32

no własnie dlatego zderzak nie jest taki głatki jak tylni ma dziury to mysle ze jakos dam rade...
vwjanekvento - 2012-10-19, 19:18

A tak wogole to wszystkiego najlepszego :pijacy: :pijacy: :pijacy:
Rafik - 2012-10-19, 20:50

100 Lat Wszystkiego Najlepszego :) :piwo:

zeniTh napisał/a:
to jakiś kiepski ten lakiernik, za 100 to szkoda iść do garażu bo się nie zwróci nawet za prąd ;P


no maluje pędzelkiem i farbkami plakatowymi :diabełek: wasza sprawa ile wy płacicie ja Wam mówie ile biorą w moich okolicach a lakiernicy normalni więc niewiem o co kaman :diabeł: Pozdro

vw-maly - 2012-10-20, 18:28

dziekowka !! !
juz postanowione postaram sie sam ogarnac,to tylko plastikowy nie wielki zderzak... :P :D :D

vwjanekvento - 2012-10-20, 18:55

Kiedys musi byc ten pierwszy raz :P
vw-maly - 2012-11-28, 11:06

narazie temat vienia odstawiony na bok... pojawiły sie inne priorytety no i naprawa go bo nie nachodzie i nie wiem kiedy bedzie.wszystko rozchodzi sie o pln-y. :( ..! :(
majkel00230 - 2012-11-28, 11:43

a co za awaria ?
Swistakes - 2012-11-28, 12:02

Co sie ventylowi stało ?
Bimber - 2012-11-28, 12:34

Pisz co z nim bo ciekaw jestem tez jak majkel00230, i Swistakes, :D
vw-maly - 2013-01-08, 16:58

w sumie to nie wiem zachaczyłem gdzies w trasie od spodu, potem wpadłem w koleiny i tarłem przez chwile az cos strzeliło w układzie chłodzenia... cieknie gdzies przy bloku :( miedzy paskami rozrzadu a alternatora jedno koło zupełnie lata... :/ silnik sie grzeje no i niema ogrzewania normalka bez chłodzenia!
majkel00230 - 2013-01-08, 17:17

dlatego nie jestem za tym żeby glebować auto którym się jeździ na codzień ;/ współczucie !
vw-maly - 2013-01-08, 18:00

wiesz po miescie luz ale w trase po polsce to naprawde lipa!!!
vwjanekvento - 2013-01-08, 22:04

vw-maly ale Ty masz kit to nie jest tak nisko, Ja tez mam kit i bylem i w gorach i nad morzem (lezace policjanty i to wielkie :mur: ) i nie bylo az tak strasznie, czasem prztarlo sie hokej ale nie ma tragedii :D
vw-maly - 2013-01-09, 15:54

no niby nie jest ale w miescie w kilka miejsc musze jechac do okoła bo nie wjade no i tez zwiedziłem poł polski...i prawie wszedzie tarłem wiec jest wystarzcajaca nisko. ale o dziwo hokej cały w wiekszosci od dołu tarło :mur:
we wrocku zawisłem na lezacym policjancie na mc donaldzie... he he :P :P :P :hejka:

majkel00230 - 2013-01-09, 17:29

vwjanekvento, ale gorzów jest trochę inny i jest tragedia z drogami ;p
majkel00230 - 2013-03-26, 18:03

czemu sprzedajesz fure ?":>
Hormon - 2013-03-26, 20:08

A takie plany na mody były.
vw-maly - 2013-03-27, 16:16

najpierw musi ktos go kupic !! ! :( :(
no były plany ale troche sie po piepszyło i chce sprzedac nie naprawie go tak szybko choc koszt podejrzewam nie jest wielki naprawy, no i inne tak problemy sie dołaczyły,jak nie znajdzie sie chetny to sie zobaczy co z nim bedzie.moze sie odrodzi projekt...

Swistakes - 2013-03-27, 16:57

Glupi pomysl na sprzedaż
vw-maly - 2013-03-27, 17:44

głupi nie głupi... kasa pilnie potrzebna... jeszcze nikt go nie kupił wiec narazie spoko chłopaki...
pawel66600 - 2013-06-25, 22:15

Co taka cisza w temacie? :) mam nadzieje że Vento u Ciebie jeszcze jest :)
vwjanekvento - 2013-06-25, 22:18

No raczej nie chyba poszlo na graty :(
pawel66600 - 2013-06-25, 22:21

A właśnie widziałem w dziale giełda parę fantów, ale myślałem że może zmieniła się koncepcja
vw-maly - 2013-06-25, 22:36

vieniu bedzie na sprzedarz...bez dodatkow. nastala taka koniecznsc niestety, to jak byscie cos chcieli na zamiane np kierunki ciemne na pomaranczki to spoko :) heh wszystko w dziale giełda :-(
vw-maly - 2014-01-26, 17:32

vieniu sprzedany mozna zamknac temat pozdrawiam...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group