Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Gadżety Klubowe - Koszulki, kubki itp

spyro - 2006-04-15, 14:46
Temat postu: Koszulki, kubki itp
Witam, pomyślałem o stworzeniu nowego działu o gadżetach Klubowych.
Roznawiam właśnie z paroma firami wykonującymi gadżety reklamowe i pomyślałem o zrobieniu paru rzeczy z logo naszego Klubu:
KUBKI
KOSZULKI
DŁUGOPISY

Czy ktoś chciałby takowe?

Tak z wstęopnych rozmów wynegocjowałem ceny:
Koszulki - około 30-35 zł
długopisy - 1-2 zł
Kubki- 15-30 zł
Zapalniczka metalowa benzynowa - 20-25 zł.
zapalniczka plastikowa gazowa -1-2 zł


Czekam na odpowiedzi czy to dobry pomysł i czy ktoś by chciał jakieś gadżety...

Pozdrawiam

kovval - 2006-04-15, 21:41

pomysl jak zwykle trafiony :) juz siebie widze ....i mysle ze was tez.....na jakims zlocie wszyscy tak jak w mundurkach w szkolach to my w koszulkach klubowych. to by byla jazda. na koszulki to ja sie napewno pisze. ze 3 szt. na poczatek :) tylko pewnie znowu problem bedzie w tym ze bys musial np 100 ich zamowic. znowu trzeba na to najpierw kaske wylozyc. ale pomysl gut
marecki2R - 2006-04-15, 22:01

Bardzo dobry pomysł z tymi gadżetami myślę ze ja też ze 3 koszulki 10 długopisów i 4 kubki bym wciągnoł bez problemu :D . Troszkę mobilizacji z naszej strony i napewno coś się ruszy z tymi gadżetami :mrgreen:
Gavel - 2006-04-15, 22:16

Jak przeczytałem to pomyślałem doładnie tak jak kovval - pomysł bardzo dobry ale cięzko będzie z realizacją. Nawet identyczna myśl wpadła mi do głowy na temat tych koszulek na zlocie :D
A co do realizacji to wpadł mi do głowy taki pomysł, że większość z nas mogłaby zamówić sobie np. koszulki we własnym zakresie :!: Spójrzcie tutaj i kliknijcie na dole na Gadżety:
http://www.euro.com.pl/euro_wywolywaniezdjec.xml
Spyro mógłby przygotować np. konkretne logo i umieścić link na forum, a kto by chcial to ściąga, nagrywa sobie np. na CD i zanosi do najbliższego sklepu Euro. Każdy by miał wtedy takie samo wykonanie a pozbylibyśmy się problemu np. zamawiania 100 sztuk. Co Wy na to?

spyro - 2006-04-15, 22:56

No właśnie cały cymes polega na tym, że nie trzeba brac setek sztuk, tylko długopisów trzeba wziąć minimum setkę, ale one nie są aż takie xddrogie i za to mogę wyłożyć, a kubki i koszulki można brać nawet po jednej sztuce, także może być fajna sprawa... Wiem napewno, że koszulki są super jakości no i firmowe: Fruit Of The Loom.
Po świętach będe już wiedział co ijak.

[ Dodano: 2006-04-15, 23:12 ]
apropos długopisów:
http://www.allegro.pl/ite...wkanagwint.html

59 zł/100 sztuk

http://www.allegro.pl/ite...nadrukiem_.html
83 zł/100 sztuk

http://www.allegro.pl/ite...m_nadrukie.html
98 zł/100 sztuk

A tu buttony:
http://www.allegro.pl/ite...dn_okazja_.html

Napisałem tez w parę miejsc apropos koszulek, są po 24,99 tyle, że z opisu aukcji wynika, że nie robią w pełnym kolorze, tylko w paru, więc raczej odpada, bo jak zrobią nasze logo?

A o koszulkach z euro rtv agd nie mam dobrego zdania, to są zwykłe naprasowanki na bardzo kiepskiej kakosci koszulkach, a koszulka musi mieć koło 200 g/m2 żeby po praniu wyglądał a tak samo :-)
Zobaczymy co poświętach powiedzą mi z tej drukarniw Łodzi, mają mi dac odpowiedź czy są w stanie zrobić druk w pełnym kolorze przy paru sztukach koszulek...

Gavel - 2006-04-17, 00:31

Co do tych koszulek z Euro to ja akurat słyszałem że nie są najgorsze ale sam nie miałem okazji ich "testować" więc może i masz rację. Ich "atutem" była jedynie cena bo do tych 30-35 zł, o których pisałeś na początku trzeba też przesyłke doliczyć a tak każdy by sobie sam na miejscu odebrał. Ale mniejsza o to bo skoro miałyby być orginalne Fruity to jestem jak najbardziej za, bo wiem co się dzieje z "cienkimi" koszulkami po kilku praniach 8)
W takim razie czekam co uda Ci się załatwić w tej drukarni :)

spyro - 2006-04-25, 10:46

No więc Panowie, moja propozycja jest taka:

Robimy gadżety reklamowe naszego Klubu.
Co prawda nikt nie chce zrobić pełnokolorowego nadruku na koszulkach (za mała ilość) ale możemy zrobić w paru kolorach, dlatego wymyśliłem, że zrobimy sam napis jakąś fajna czcionką, co Wy na to

[ Dodano: 2006-04-25, 12:34 ]
no więc już wszystko wiem!
Koszulki w bardzo dobrej jakości z pełnokolorowym nadrukiem - 30 zł/szt
w dobrej jakości - 20 zł/szt
minimum zamówienia - 10 sztuk

Kto by się pisał?

Zaraz będę wiedział o kubkach i długopisach

[ Dodano: 2006-04-25, 12:37 ]
Kubki za 15 zł/sztuka

[ Dodano: 2006-04-25, 12:37 ]
to czekam w takim razie na odpowiedź kto by chciał i zamawiamy

[ Dodano: 2006-04-25, 12:38 ]
Koszulki myślę, że zrobimy białe z czrnym logo, czy wolicie na odwrót?

Gavel - 2006-04-25, 13:34

Spyro troche zamieszałeś - już się pogubiłem. W końcu będzie pełnokolorowy nadrk z logo czy tylko napis?
Tak czy siak ja się piszę na koszulke (a może nawet i dwie).
Co do kolorów ja bym najchętniej wziął jedną białą a drugą czarną :) ale jak miałbym wybierać tylko jednen kolor to wolałbym białą.

spyro - 2006-04-25, 13:39

no wiem, że namiesząłem na maxa. poprostu znalazłem właśnie inną firmę, która zrobi w pełnym kolorze.
Także koszulki będą z pełnokolorowym drukiem naszego logo.
Myślę, że nie będzie problemu ze zrobieniem dwóch rodzajów koszulek, robię właśnie nasze lgo w białym kolorze, bo musi być w dużej rozdzielczości, żeby ładnie wyszło na koszulkach...

Także reasumując:
Koszulki w bardzo dobrej jakości z pełnokolorowym nadrukiem - 30 zł/szt
w dobrej jakości - 20 zł/szt
Kubki za 15 zł/sztuka
Długopisy 1 zł/sztuka

BANDERAS_RR - 2006-04-25, 22:45

ja tez bym chcial czarna i biala a nadruk tez w jednym kolorze czarnym na bialej i bialy na czarnej i na przyklad mozna by pod logo dac nasze ksywy np.banderas_rr u mnie ,albo na srodku duze logo a na piersi ksywke to tylko propozycje
spyro - 2006-04-25, 23:13

no i tak trzeba bedzie zrobić, logo i pod nim ksywka każdego z nas... Myślę, że nie powinno to być problemem dla drukarni :-)

A co do reszty gadżetów co tym sądzisz?

BANDERAS_RR - 2006-04-25, 23:17

no kubek ok dlugopisy nie koniecznie,wiec ja to napewno na koszulke sie pisze jak nie dwie a kubek to sie zobaczy a te cos do pisania sobie daruje
kovval - 2006-04-25, 23:29

koszulki, koszulki :) dawaj tu jakies zdjatka jak juz uda ci sie cos wykombinowac to sie powybiera
Gavel - 2006-04-25, 23:43

z tą ksywką to całkiem niezły pomysł :D
Można by zrobić tak że np. duże logo z przodu a ksywka na plecach - jak piłkarze :)
albo np. sam adres stronki mógłby być na plecach - też ciekawe rozwiązanie.

BANDERAS_RR - 2006-04-26, 00:23

no ten adres tez dobry pomysl co glowa to inne pomysly chyba cos z tego sie wybierze
spyro - 2006-04-26, 10:35

WIęc sprawa wygląda tak, jest podobnie jak z naklejkami, czyli prosiłbym o wpłatę pieniędzy za to co chcecie i wtedy ja przeleję pieniądze na konto tej firmy ( z Lublina są bodajże), minimum koszulek jakie musismy zamówić to 10 sztuk, myślę, że nie będzie problemu, ja napewno wezmę 2 sztuki, czyli jeszcze 8
Kubek może być nawet jeden (nie dają minimum sztuk)

Pasuje Wam takie załatwienie sprawy?

[ Dodano: 2006-04-26, 10:40 ]
Dzwoniłem własnie do nich, ale niestety są na targach w Poznaniu, jutro dryndnę jeszcze raz co do tego napisu plecach i ksywki z przodu, czy nie będą chcieli więcej za to, oby nie, a tak wogóle to jest adres ich stronki: http://upominki.info.pl

Czyli długopisy odpuszczam sobie w takim razie.

Gavel - 2006-04-26, 11:46

To ja się powtórze, że chciałem 2 więc zostaje jeszcze 6 :)
Kubki mnie nie interesują.

Gość - 2006-04-26, 22:24

a moze tak z tylu logo klubowe a na prawym rekawku ksywka na tablicy rejestracyjnej a lewym znaczek VW i na piersi nazwa klubu lub tylko klubowe logo z tylu na prawym rekawku ksywka badz imie na tablicy rejesracyjnej a z przedu nic co wy na to
spyro - 2006-04-26, 23:17

No to proszę o decyzję jak ma wyglądać koszulka, bo jak już zamówię to będzie po ptokach...

Jutro mam dryndnąć do nich i dowiem się czy coś więcej to będzie kosztowac jak zrobią jeszcze nadruk ksywki z przodu i z tył€ link do stronki, jak b edą chcieli więcej to niech spadają, trzeba będzie szukać dalej...

Gavel - 2006-04-27, 00:25

Myślę że z tymi rękawkami to już przesada bo mogliby za to chcieć nie wiadomo ile.
Logo z przodu + ksywka no i ewnetualnie adresik na plecach - najlepiej w takim lekkim półkolu jak masz na tylniej szybie o ile dobrze kojarze :)

spyro - 2006-04-27, 10:53

TO jest zapis mojej rozmowy na gg z tą firmą:

Spyro 10:38:16

Witam, rozmawialiśmy przedwczoraj o koszulkach i kubkach z logo mojego Klubu Vento

Poligrafia-koszulki,kubki itp 10:38:29

witam

Poligrafia-koszulki,kubki itp 10:38:32

w czym moge pomóc?

Spyro 10:38:36

Mam jeszcze jedno pytanie, czy w tej cenie możemy zrobić jeszcze adres strony WWW na tyle koszulki

Spyro 10:39:02

Czyli wyglądałoby to tak: z przodu logo Klubu i pod spodem ksywka danego Klubowicza a z tyłu adres strony WWW

Poligrafia-koszulki,kubki itp 10:39:41

każdy dodatkowy napis w innym miejscu to koszt 10,00 zł

Spyro 10:40:56

a jakbym zrobił w tym jpgu czy tiffie ksywki razem z logo, czyli poprostu na każdą koszulkę byłby jeden plik?

Spyro 10:42:26

wtedy cena pozostałaby taka sama?

Poligrafia-koszulki,kubki itp 10:42:33

jesli będzie z jednej strony i zmieści się w formacie 30x20cm to cena zostanie bez zmian




Także chyba musimy odpuścić sobie napis z tył€, bo to już wychodzi pierońsko drogo...

kovval - 2006-04-27, 20:26

30+10+10=50 + wysylka .....hmmm no nieciekawie
spyro - 2006-04-27, 21:23

no włąśnie, to nie ma żadnego sensu! Dlatego też zorientujcie się, może w waszej okolicy jest jakaś sensowna firma, któa robi takie rzeczy...
Ogólnie z tej rozmowy wynika, że jeśli zrobię w jednym pliku logo i ksywkę to będzie Ok i pozostanie ta sama cena, także w ostateczności zostaniemy przy tym i wtedy koszulka w super jakości będzie kosztować 30 zł...

Gavel - 2006-04-27, 23:20

Jak ma być naprawde dobrej jakości to dla mnie może być nawet bez ksywki, ale jak bedzie to nie pogardze :mrgreen:
spyro - 2006-04-28, 10:03

Ksywka będzie, zrobię dl akażdego taki pliczek elektryczek :-) który będzie z ksywką...
BANDERAS_RR - 2006-04-28, 19:10

no to git to ja tez wezme 2 szt w rozmiarze L i XL tak na wszelki wypadek bo wielki nie jestem a koszulki roznie wypadaja

[ Dodano: 2006-04-28, 19:10 ]
no i jeden kubeczek

[ Dodano: 2006-04-28, 19:11 ]
a takie na malego tez sa no dzieciece

Gość - 2006-04-28, 19:14

przeslijcie mi te logo i powiedzcie co ma byc dokladnie na tych koszulkach gdzie i jaki napis ja mam zaprzyajzniona firme ktora wykonuje nadruki bede mial po cenach hurtowych dowiem sie jaka dokladnie cena i napisze na forum podaje maila bo nie moge sie zalogowac bo jeszcze nie dostalem autoryzacji bad._boy@poczta.fm pozdrawiam Kamil NMR
spyro - 2006-04-28, 22:03

No to czekamy na cennik w sprawie koszulek, tylko zależy nam na koszulkach w bardzo dobrej jakości, nie najtańśze, bo te nawet prania nie wytrzymają...
BANDERAS_RR - 2006-04-28, 22:21

dokladnie musza byc dobrej jakosci bo nie bede jej sciagal tak dlugo az sama nie spadnie he he he zartowalem ale mam koszulke ze zlotu motocyklowego z 98 roku i teraz to juz sie podarla ale napis byl do konca
marmarmarek - 2006-05-10, 14:47

koszulki- fajna sprawa :)co do kubkow i dlugopisow-to nie przywiazuje wagi do tego z czego pije, a pisze piorem... :) ale na koszulke bym sie pisal :) . pozdrawiam
Gavel - 2006-05-10, 14:53

marmarmarek napisał/a:
nie przywiazuje wagi do tego z czego pije
no tak - ważniejsze co się pije :D

A wracając do tematu - coś się ruszyło w sprawie koszulek czy nadal faza projektu i szukania odpowiedniej firmy?

spyro - 2006-05-10, 15:00

Niestety nadal szukam jakiejś firmy, proszę Was zobaczcie w swoich okolicach, może jest ktoś kto robi koszulki itp...

Chyba że zrobimy to w ten sposób, że każdy sobie zamówi koszulkę, kubek czy co by tylko chciał w tej firmie internetowej, któej link wcześniej podałem i już. Bo tak zanim znowu zbierzemy się wszyscy z zamówieniem to minie rok, co Wy na to?

marmarmarek - 2006-05-10, 21:23

no jezeli kazdy bedzie mogl sobie projekt pobrac z net, to mysle, ze sobie firme znajdzie-u mnie cos takiego chyba w okolicy jest (przynajmniej jak robilem koszulki zespolowe na granie, to firme znalazlem :) ) . pozdrawiam
Gavel - 2006-05-10, 23:37

Temat przeczytałem od początku i jeśli dobrze rozumiem to sprawa wygląda tak:
jak "uzbieramy" 10 sztuk to mamy fajne koszulki za 30 sztuka.
Licząc od początku kto ile chciał:
kovval - 3
marecki2R - 3
Spyro - 2
Gavel (ja) - 2
BANDERAS_RR - 2
marmarmarek - 1
Jak łatwo policzyć wychodzi nam 13 a więc magiczne minimum 10 przekroczone :)

Spyro - może roześlij do w/w prywatne wiadomości (albo maile od razu) z zapytaniem czy nadal są zainteresowani i jeśli te minimum 10 uzbieramy to każdy szybko przelewa kaske np. do Ciebie i zamawiasz choć te kilka sztuk dla najbardziej zainteresowanych?

spyro - 2006-05-11, 11:03

dobry pomysł, zaraz do nich napisze...
kovval - 2006-05-11, 17:43

podaj tylko konkret cene. ile za koszulke + przesyla. i wtedy powiem czy 2 czy 3. mam nadzieje ze mi funduszy starczy na 3 :)
marmarmarek - 2006-05-11, 18:20

wlasnie. a i przy okazji mam pytanie-bo znajomy, ktory coprawda w klubienie jet, venta tez nie posiada-ale czesto ze mna jezdzi tez by chcial taka- moze sobie zamowic? :)
Gavel - 2006-05-11, 19:46

Skoro lubi Vento to napewno mógłby też mieć - w końcu to "darmowa" reklama dla Klubu więc ja jestem za :wink:
marmarmarek - 2006-05-11, 20:24

ale glos decydujacy ma Spyro ;)
Gavel - 2006-05-11, 20:52

no jakby nie patrzeć masz racje
ale myśle że nie bedzie miał nic przeciwko

spyro - 2006-05-11, 21:41

marmarmarek napisał/a:
wlasnie. a i przy okazji mam pytanie-bo znajomy, ktory coprawda w klubienie jet, venta tez nie posiada-ale czesto ze mna jezdzi tez by chcial taka- moze sobie zamowic?



No jasne, że tak, ważne żeby czół to co my do naszych ukochanych ventyli :-) A tak na poważnie, ważne, że jest fanem motoryzacji więc jak tylko chce to ja nie widzę żadnego problemu. Ja druga koszulkę chcę wziąć dla mojej pięknej, chociaż nie ma Ventylka (wozi się moim jako opasażer)

marmarmarek - 2006-05-11, 22:38

a co do koloru- to tak mysle, ze czesciej beda noszone latem (bo to w koncu koszulki)-a skoro tak, to moze lepiej, zeby byly jasne(biale), zeby tak nie absorbowaly promieni slonecznych, bo w czarnym na sloncu mozna pasc ... :| :)
spyro - 2006-05-11, 23:53

racja!
kovval - 2006-05-12, 08:03

racja......ale chyba sie nie ubieracie tylko latem. a w zime co na golasa latacie ? ja bym byl za biala, czarna (napewno) i moze czerwona.

poza tym lato ma byc kiepskie
poza tym niektorzy lubia czarne bardziej od bialego (czytaj ja :) )
poza tym chyba nie chcecie stac w tych koszulkach tylko na sloncu, do wyjscia gdzies tez sie beda nadawaly, aby zaprezentowac barwy klubowe
poza tym......jednym zdaniem jestem tez za czarnymi i byc moze czerwonymi

BANDERAS_RR - 2006-05-12, 10:46

ja juz pisalem ze chcilbym bila i czarna jednak jesli to bylby problem to moze byc jeden z tych dwoch kolorow bardziej czarny.pozdrawiam
spyro - 2006-05-12, 12:20

Puściłem już na PW info do zainteresowanych z numerem konta, czekam na Waszą reakcję i możemy zamawiać koszulki...
marmarmarek - 2006-05-12, 13:16

ale zima sie zadzeij t-schirt nosi ;) -pozatym nosi sie go pod czym jak juz :) ale spoko-kazdy ma swoje ulubione kolory (szczerze tez wole czarny, ale staram sie praktycznie na to spojrzec-jeszcze nie wiem jaka wezme, pewnie zdecyduje sie dopiero przy zamowieniu ;) . pozdrawiam
BANDERAS_RR - 2006-05-12, 13:17

ja jestem za czarnym
spyro - 2006-05-12, 14:41

Będą takie i takie, zamówimy białe i czarne, także przy przelewie napiszcie mi jakie chcecie...

[ Dodano: 2006-05-15, 12:40 ]
No wiec mam już wpłąty na 4 koszulki plus za 2 moje czyli razem 6. Jeszcze 4 sztuki i będę mógł zamówić.

BANDERAS_RR - 2006-05-18, 22:53

i co nie ma chetnych ja juz sie zdecydowalem
spyro - 2006-05-18, 22:55

No Panowie i Panie, tyle było chętnych... Musimy uzbierać te 10 sztuk... Mam już kasę na 6 sztuk - 2 od Gavela, 2 od Bandersa i 2 dla mnie...
Marekmamrek pisałeś mi, że chcesz w końcu 3 sztuki...

Gavel - 2006-05-18, 23:53

Naprawde nikt więcej nie chciałby koszulki z klubowym logo?? No nie wierze. Na pewno jeszcze ktoś chce :wink:
30 zlotych za koszulke naprawde dobrej jakości to nie jest chyba dużo. A poza tym jaki to rarytas mieć koszulke którą ma w Polsce tylko kilka osób :wink:

marmarmarek - 2006-05-19, 02:35

przepraszam, ze jeszcze nie ma przelewu, ale kumpel jeszcze sie teraz zastanawia, wiec moze beda 4. a ze o przelew poprosilem kolego, zeby zrobil, to jutro go ponagle troszke, bo kase juz dostal :) . pozdrawiam
spyro - 2006-05-19, 09:02

No to , jak Marekmarek już wpłaci to będziemy mogli zamawiać :-)
kovval - 2006-05-19, 09:47

sorki zagapilem sie :( ja napewno 2 czarne koszulki. jedna XL a druga Mczy S. wieczorem dam dokladna odpowiedz. przelew postaram sie jak najszybciej cisnac
spyro - 2006-05-19, 09:55

No to luzik, zaraz powinniśmy mieć już 10 sztuk.
Pozdrówki

marecki2R - 2006-05-19, 09:59

Spyro jak już będziesz miał przelew odemnie to dla mnie rozmiar Koszulki XXL i tak jak pisałem wcześniej 3 szt
kovval - 2006-05-19, 10:09

dobr aspyro odemnie poszlo :) tylko jak sa koszulki o rozmiarze M to zamiast L-ki daj mi taka jedna, bo to dla kobity.
spyro - 2006-05-19, 10:13

Spox, nie ma sprawy, aha ale jakie kolory, dwie czarne czy jedna taka druga taka czy dwie białe?Ogólnie najlepiej w tytule przelewu napisać jakie chcecie koszulki...

Aha i robimy w końcu z ksywkami naszymi czy odpuszczamy i poprostu logo na przodzie?

Mogę zrobić z ksywkami, tak trochę na około, żeby było w tych 30 zł mogę zrobić dla każdego osobney plik logo a pod nim ksywka i to oddać do drukarni...

kovval - 2006-05-19, 10:20

napisalem w przelewie tak jak kazales : " 2 czarne koszulki L i XL" . bo zobaczylem w twojej wiadomosci do mnie ze sa do wyboru tylko miedzy L-XXL. a ze kobita jeszcze sie nie spasla to by chciala M czarna, jakby byla :)

Co do ksywek :) jakby chcialo ci sie roibic, to czemu nie, nawet zajebiscie by bylo. Dla mnie oczywiscie KOVVAL (plis tylko zeby V i V nie zlaczylo sie i wyszlo W) na XL'ce. A dla kobity niech bedzie ARLA

Gavel - 2006-05-19, 10:47

Spyro a mógłbyś przedstawić jakiś wzór z jedną z ksywek - chodzi mi o to jak proporcjonalnie wyglądałaby ksywka do loga.
spyro - 2006-05-20, 17:10

W sumie całośc może mieć max 30x20cm
Więc czekam na propozycje jak ma to wyglądać no i jaką czcionką zrobić nasze ksywki?

marmarmarek - 2006-05-20, 17:38

le no-jezeli chce Ci sie to robic to super by bylo :)
Gavel - 2006-05-20, 18:16

admin napisał/a:
W sumie całośc może mieć max 30x20cm
Więc czekam na propozycje jak ma to wyglądać no i jaką czcionką zrobić nasze ksywki?

Miałem nadzieje że to Ty właśnie wyjdziesz z tą propozycją a my ocenimy :lol:
No ale skoro nie to ja powiem swoje zdanie :) :
Skoro całość ma mieć wysokość 20 to wysokość ksywki powinna mieć nie dużo więcej niż 10% - dajmy na to max 3 cm żeby ksywka nie rzucała się bardziej w oczy od głównego loga.

[ Dodano: 20 Maj 2006, 18:44 ]
Tak na szybkiego zrobiłem :)
Myśle że większe być nie powinno. Co Wy na to?

[ Dodano: 20 Maj 2006, 18:46 ]
Acha - dla jasności - cały biały obszar to "wymagane" 30x20 a czarna ramka po prostu została, nie chciało mi się jej przycinać :)

marmarmarek - 2006-05-20, 19:00

ciekawie:)
spyro - 2006-05-20, 22:17

super!
Gavel - 2006-05-20, 22:46

Skoro się podoba to ktoś musi takowe zrobić :wink:
Ja się nie podejmuje bo żeby zrobić to na koszulce to musi to być chyba w bardzo dobrej rozdzielczości, a ja nie posiadam żadnych programów graficznych (nie licząc painta w którym zrobiłem powyższy przykład).

spyro - 2006-05-21, 09:28

Spox, ja zrobię w photoshopie...
TO prześlijcie mi dokładnie ksywki, jakie mają być umieszczone na koszulkach, bo braliście po 2 sztuki, więc opróćz waszych ksywek to co ma być na tych drugich? Ja 2 koszulkę biorę dla swojej dziewczyny i ona chce samo logo na koszulce...

kovval - 2006-05-21, 11:36

na ja tak jak juz mowilem KOVVAL (przez v) :) plis tylko zeby W z tego nie wyszlo. a drugie ARLA. kasa doszla?
Gavel - 2006-05-21, 11:57

Ja co prawda obie biore dla siebie ale ksywke GAVEL (tylko broń boże nie przez W i przypadkiem nie żadne Ł :) ) prosze tylko na białej a czarną z samym logo.
spyro - 2006-05-21, 12:15

kovval napisał/a:
kasa doszla?

jasne, że doszła. Żeby nikt nie myślał, że ja tu jakiś wałek kręce, kasę mam już od paru osób, ale mogę zamówić jak będę miał za 10 koszulek, ale to lada chwila, marecki też niedługo wpłąci jak już będzie w Polsce, marekmarek zadeklarował wzięcie 3 sztuk, więc lada dzień będzie już komplet i zamawiamy!

kovval - 2006-05-21, 18:29

spoksik, tak sie tylko pytam czy mnie internetowe konto nie przekrecilo :)
spyro - 2006-05-21, 21:18

Nie no nie podejżewałem Cię nawet o to, w końcu już troszkę mnie znacie, napisałem tak dla mniej udzielającyh się na forum klubowiczów, żeby wiedzieli, że nie ma tu żadnego wałka...
BANDERAS_RR - 2006-05-26, 13:24

to juz wiadomo co kiedy i jakie bo jakos ostatnio jestem wybity
Gavel - 2006-05-31, 11:55

Spyro jak tam sytuacja z koszulkami? Czekasz jeszcze na wpłate od kogoś czy może złożyłeś już zamówienie?
marecki2R - 2006-05-31, 12:16

Spyro kaska odemnie powinna już być u ciebie na koncie tak jak się umawialiśmy 3 koszulki XXL A reszta tak jak ustalaliliscie , dla mnie nie ma znaczenia kolor
marmarmarek - 2006-05-31, 12:41

przepraszam panowie-ociaga sie to przeze mie. jak najszybciej sie dostosuje. pozdrawiam
spyro - 2006-05-31, 23:02

Dzięi marecki kaska jest już na moim koncie, mam już kasę na 10 sztuk, także jutro zamawia koszulki.
Pozdrówki

Gavel - 2006-05-31, 23:07

Jak przyjemnie :)
Juz nie moge się doczekać az założe koszulke klubową i zakozacze na mieście :mrgreen:

spyro - 2006-05-31, 23:47

Ja podobnie, jeszcze raz sorki chłopaki, że tyle to trwało, ale musdiałem mieć kasiorę za minium 10 sztuk, bo od tej ilości zaczynają firmy wogóle rozmawiać...
marecki2R - 2006-06-01, 01:25

EEE to moja wina ze to tak długo trwało , to ja się ociągałem z wpłatą pieniążków , , jeszcze raz Przepraszam :oops:
spyro - 2006-06-01, 11:04

Nie ma sprawy, dzisiaj będa zamówione koszulki, wysłałem do nich już maila, czekam teraz na odpowiedź...

[ Dodano: 2006-06-01, 22:16 ]
Panowie, mam pytanie. Czy mogsa być koszulki bez ksywek? Sorki, że tak kręcę, ale jak złożyłem zamówienie zażądali dodatkową kaskę za ksywki, więc czy możemy pozostać przy samym logo na przedzie koszulki?

Gavel - 2006-06-01, 23:02

Faktycznie kręcisz :)
Chociarz tak prawde mówiąc to oni pewnie te wałki kręcą a nie Ty..

A tak poważnie to mi nie przeszkadza - może być bez ksywek, z samym logo. Też będą ładne :)

spyro - 2006-06-01, 23:21

Gavel, jaki ty chciałeś rozmiar, bo reszty osób mam zapisane, aha i jest możliwośc damskiej wersji koszulki bo z tego co pamiętam to chciałeś dla swojej kobiety...
Gavel - 2006-06-01, 23:30

to źle pamiętasz :) obie są dla mnie więc za damską wersje dziękuje :D
pisałem Ci to od razu w PW i tak jak chciałeś w tytule przelewu ale nie ma sprawy, moge powtórzyć: obie XL, jedna biała, jedna czarna

spyro - 2006-06-01, 23:33

Już wiem, że to Kovval mówił o tym, chrzani mi się już wszystko, rozpisałem sobie już na kartce jaka komu...
Gavel - 2006-06-01, 23:39

spoko - dasz rade
trzymam kciuki :mrgreen:

spyro - 2006-06-01, 23:46

Dzisiaj jestem coś zakręcony, byłem na torze sanoczkowym na rudzkiej góze w Łodzi (taki letni tor) i nie wychamowałem przed ostatnim zakrętem i mnie wywaliło z trasy :-) Trochę się poobijałem i ciężko mi się myśli :-) Stąd te pytania do Was...
marmarmarek - 2006-06-02, 00:56

przyzwyczajony do predkosci w Vencie, to pozniej szaleje nawet n torze saneczkowym ;) hehe
spyro - 2006-06-02, 20:02

Koszulki już zamówione, mniej więcej wyglądać to będzie w ten sposób:
Gavel - 2006-06-02, 23:16

ale kańciaste - chyba wyprasowane :mrgreen:

A ta firma podała ile dni będzie trwała realizacja zamówienia czy po prostu będą jak będą?

spyro - 2006-06-03, 10:00

Niby mają czas chyba 14 dni, ale napisał mi, że to tak regulaminowo, a ogólnie trwa to dużo krócej.
marecki2R - 2006-06-04, 01:12

CZyli czekamy , jak i tak jestem cierpliwy ale GaveL to widze ze aż przebiera w miejscu nogami :mrgreen:

pozdro GaveL :wink: :D

spyro - 2006-06-04, 10:16

no trochę to trwało, ale jak wiecie cieżko było uzbierać 10 koszulek, ale teraz już wszystko będzie z górki... I po raz kolejny marecki2r uratował nas kupując aż 3 koszulki!!! Dzięki.
Gavel - 2006-06-04, 22:03

:lol: hehehe

tup tup tup :mrgreen:

Ano się doczekać się nie moge :)

W sumie w Klubie jestem od niedawna ale taka tu miła atmosfera panuje że czuje się jakbym tu był od zawsze więc z chęcia i przy pomocy koszulek zareklamuje Klub :)

[ Dodano: 4 Czerwiec 2006, 22:06 ]
marecki2R napisał/a:
pozdro GaveL
oczywiście pozdrawiam również :)
spyro - 2006-06-04, 22:26

Żałuję, że wcześniej nie zrobiłęm tego forum... I mówiąc szczerze nie spodziewałem się, że tak mnie to wciągnie no i że będzie taka fajna atmosfera... Koszulki już zamówione, jutro raniuto robię do nich przelew, więc mam nadzieje, że w tym nadchodzącym tygodniu koszulki już będą...

[ Dodano: 2006-06-15, 20:19 ]
Powiedziali mi właśnie w firmie, w któej zamówiłem koszulki, że w środe zostały wysłane, więc jutro powinny juz być u mnie... Albo najpóźniej w poniedziałek, w zależności czy wysłali priorytetem, czy zwykłym...

Już normalnie nie mogę się doczekać...

marecki2R - 2006-06-16, 12:50

Spokojnie - my też :D

[ Dodano: 2006-06-16, 12:52 ]
admin napisał/a:
Już normalnie nie mogę się doczekać...


:mrgreen:

Gavel - 2006-06-16, 13:00


spyro - 2006-06-16, 14:45

Własnie odebrałem paczkę z koszulkami, są SUPER!!!
Jeszcze dzisiaj roześlę je do Was! Sa rzeczywiście grube i dobrze uszyte, także wszystko tak jak byc powinno!

Gavel - 2006-06-16, 14:57

no to jeszcze raz HURA!!

spyro - 2006-06-16, 17:55

Paczuszki rozesłane priorytetami, także jutro bądx najpóźniej w poniedziałek będą u Was...
kovval - 2006-06-16, 22:26

jes , jes, jes :)
marecki2R - 2006-06-17, 02:07

Fajnie nie długo fotka na forum w koszulce klubowej a jak :D
spyro - 2006-06-17, 16:21

Co prawda wyszedłem tu jakbym ważył z 200 kg, ale zdjęcie robiłem samowyzwalaczem :-)
marecki2R - 2006-06-18, 00:30

Nie no 200 to nie ale ze 120 kg to już prawie ., Ok zobaczymy ile ja bede ważył w tej koszulce hehe
kovval - 2006-06-18, 01:53

ale blisko 200kg to napewno :)
spyro - 2006-06-18, 11:49

marecki2R napisał/a:
ze 120 kg to już prawie


Ano wtrafiłeś... Gavel. no bez przesady, co ja słoń jestem żebym 2 setki ważył...

Gavel - 2006-06-18, 12:12

admin napisał/a:
Gavel. no bez przesady, co ja słoń jestem żebym 2 setki ważył...

A czy ja coś takiego powiedziałem :?: :?: :lol:

spyro - 2006-06-18, 12:25

Sorki, to Kovval napisał... Oczywiście do niego to napisałem...
Gavel - 2006-06-18, 12:29

Nie chce mi sie sprawdzać ale o ile dobrze pamiętam to chyba nawet w tym temacie już raz mnie z kovvalem pomyliłeś więc chyba Ci się mylimy albo to z przepracowania :mrgreen:
spyro - 2006-06-18, 12:47

Ano podobnie brzmiące ksywki i oczywiście moje zakręcenie magisterką powodują to, że się mylę:-)
Także sorki raz jeszcze będę już uważał na to żeby nie mylić Was ze sobą...

Gavel - 2006-06-18, 13:13

Spoko ja się nie gniewam i stawiam że kovval też nie.
A co do magisterki to masz już wyznaczony termin obrony? Bo koniec czerwca zbliża się wielkimi krokami. Wiem bo też odliczam :mrgreen:
Mój promotor powiedział że jak do końca czerwca nie bede miał 40% pracy to mi seminarki nie zaliczy w tym semestrze a ja nawet 10% jeszcze nie mam :(

spyro - 2006-06-18, 15:00

Powiem Ci tak, ja długo oewałem magisterke ciągle myśląc, że ejszcze mam kupę czasu. Aktualnie musze do 30 czerwca dkończyć wszystko, dac całośc do poprawek mojej promotorce i mam nadzieje, że nie będzie za dużo poprawek żebym zdążył w pierwszym tygodniu lipcsa się obronić. Ogólnie jak się przysiądzie porządnie pracujac po 15-16 godzin dziennie to w miesiąc czasu napiszesz cała magisterkę, oczywiście porządnie i sensownie. Aktualnie oztsało mi jeszcze ze 4 strony ostatniego rozdziału, resztę już mam. Najłatwiej mi było z pisaniem wstępu i zakończenia, to idzie jak burza a najgorzej z przeprowadzeniem badań, bo niestety ludzie4 niesą zbytnio pomocni i mają w du.. studentów i poprostu nie chcą brać udział w aniektach... Ja bdałem nastawienie przedsiebiorców do kształćenia się ich pracowników i powiem szczerze, że gdyby nie pomoc mojej Matuli, która uruchomiła wszystkich znajomych to byłoby ciężko, każdy na mój telefon reagowała podobnie: prosze oztsawić nr telefonu a oddzwonimy i oczywiscie nikt nie oddzwonił...
kovval - 2006-06-18, 16:02

1. o tych 0,2 t :) no to zarty byly. ale aparacik troche rozciaga :)
2. klubowicze chyba sie tak szybko nie onbrazaja, za przekomarzanki. ja napewno nie:)
3. Master Degree Exam. widze ze tu wszyscy u schylku studiow. ja tez. dzis robie okladke na plyte. jutro ostateczne drukowanie i oddanie calosci. juz po poprawkach jestem i innych takich. 0kolo 27 czerwiec obrona.

4. moze sprubojemy sie kto ma DEBILNIESZY tytul pracy....zakladam ze mojego nikt nie przebije, ale zawsze mozecie prubowac :) uwaga : "Badanie mozliwosci zastosowania pryzmatow trojprostopadlosciennych w autokolimacji wiazek zbierznych"

spyro - 2006-06-18, 16:22

Kovval, przebiłeś mnie na maxa:-)
Tytuł mojej magisterki to "Społeczeństwo edukacyjne".

Gavel - 2006-06-18, 16:28

admin napisał/a:
Najłatwiej mi było z pisaniem wstępu i zakończenia, to idzie jak burza a najgorzej z przeprowadzeniem badań
ja akurat takich badań nie mam bo projekt robie i w moim przypadku to właśnie ze wstępem mam największy problem bo jakoś nie wiem jak to zacząć :(

kovval faktycznie Twój temat (przynajmniej mnie) nie napawa optymizmem (czytaj: nic nie rozumiem oprócz trzech pierwszych słów :mrgreen: )
Mój temat jest w miare prosty do powtórzenia więc raczej nie wygram w konkursie: "Projekt wstępny siłowni statku do przewozu 200 osób w żegludze przybrzeżnej".

spyro - 2006-06-18, 17:01

Fajnie, że każdy z nas robi co innego :-)

W każdym razie temacik Kovvala jest ciężki do zrozumienia dla laika...

kovval - 2006-06-18, 18:00

no nie przecze :) sam sie do 2 tyg uczylem zanim powtorzylem bezblednie. ale sobie wyobrazcie jak musialem sie napocic zeby to na angielski przelozyc na interview ze szkotem ktory ani slowa po polksu. jak skonczylem nastala cisza.....a potem " yes, yes, i knew it.....easyyyyy" i smiech :)
marecki2R - 2006-06-19, 00:39

O kurcze ale niezle to tylko ja tu po średnim, na szczęscie z maturą (" brak czasu pogoń za kasą ") taki by był mój temat :mrgreen: :wink:
spyro - 2006-06-19, 01:37

Daj spokój marecki, dla chcącego nic trudnego, jeszcze zdążysz :-) A to prawda, jak już się zaczyna zarabiać to nie ma szans na naukę...
marmarmarek - 2006-06-19, 02:50

dlatego: kuj zelazo poki goroce... :)
spyro - 2006-06-19, 16:21

no i jak, doszły do Was koszulki?
Gavel - 2006-06-19, 22:15

Do mnie nie doszły :(
Ale się nie przejmuje - u mnie chyba poczta pracuje z wyjątkową szybkością: dziś doszła do mnie paczka którą gość z allegro wysłał we wtorek więc mam nadzieje że kuszulki też dojdą :)

[ Dodano: 19 Czerwiec 2006, 22:19 ]
admin napisał/a:
A to prawda, jak już się zaczyna zarabiać to nie ma szans na naukę...
Niestety tak to już bywa :(
Mnie m.in. dziś też to dotknęło - od 7 do 19 w pracy, po powrocie do domu prysznic i ciepły obiadek, krótka wizyta na forum oczywiście i do łóżka bo jutro znowu na 7 :( I gdzie ja mam znaleźć czas na napisanie tego $#%$#@% wstępu :?:

marecki2R - 2006-06-19, 23:56

A ja już mam koszulki :D jutro fotke zrobie to zapodam na forum ,

Dostałem 2 Białe i jedną czarną , pasują jak ulał wziełem XXL a tam przeczytałem na metce ze XXL to na faceta 188cm troche się zląkłem bo ja mam tylko 180 cm , zakładam i zarabiscie pasuje i do tego materiał SUPER .

Nic tylko pochwalić Spyro i pomysł z koszulkami

spyro - 2006-06-20, 14:13

Cieszę się, że wyszło jak należy. Ja już myślę o azmówieniu następnych, może tym razem polóweczkę...

Tez jestem zadowolony...

browar1 - 2006-06-20, 14:48

spyro daj mi jakis namiar bo chcem te naklejki pozdro
spyro - 2006-06-20, 18:05

WYsłąłem Ci PW z danymi do przelewu .
Pozdrówki

marecki2R - 2006-06-20, 21:32

A oto ja w koszulce klubowej
Gavel - 2006-06-20, 21:52

Ale fajnie ręce "ułożyłeś" - normalnie jak Lucky Luke :mrgreen:
Dla porównania:

spyro - 2006-06-21, 08:59

No i super! :-)

Fajne te koszulki, teraz możemy śmiało paradowac po ulicach, niech każdy widzi :-)

marecki2R - 2006-06-21, 19:18

Gavel napisał/a:
Ale fajnie ręce "ułożyłeś"


A bo samowyzwalacz mam tylko na 2 sec i nie zdążyłem pożądnie stanąć :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-21, 19:29 ]
admin napisał/a:
niech każdy widzi



I własnie o to chodzi , dzisiaj podeszły do mnie 2 laski i spisywały adres z naklejki na aucie , a że szybki przyciemnione to nawet nie zauważyły ze siedze i troche się speszyły ale ogólnie luz , usmiech na twarzy głowa do góry i kokojumbo :mrgreen:

Gavel - 2006-06-21, 23:25

no jak 2 laski to już wogule cocojambo :mrgreen:
ciekawe czy zajrzą na forum i to pczeczytają :D

Poźno bo późno ale dziś koszulki przywędrowały i do mnie :)
Niestety aparatu teraz nie mam więc na zdjęcia bedziecie musieli poczekać..

marecki2R - 2006-06-22, 15:40

Gavel napisał/a:
więc na zdjęcia bedziecie musieli poczekać..


Ano poczekamy poczekamy Gavel :D

spyro - 2006-06-22, 16:18

Poczekamy Gavel i teraz my pojedziewmy o Tobie :-) Oczywiście żartowałem, a co do samowyzwalacza to ogólnie zdjecia wychodzą dośc dziwne :-) Dzisaj właśnie paradowałem po mieście w koszulce Klubowej i powiem szczerze, że efekt jest zamierzony, co do naklejki na ucie to miałem ostatnio przypadek, koleś mnie gonił, w końcu na czerowynym opuścił szybę i śmiejąc się powiedział: ale Pan zwiewałeś przede mną a ja tylko adres stronki chciałem spisać :-)
kovval - 2006-06-22, 17:13

no do mnie tez dotaryly koszuleczki, material naprawde pierwsza klasa :)
spyro - 2006-06-22, 17:19

Cieszę się, że wszystko jest OK. Trwało to trochę zanim zebraliśmy całą kakę na koszulki, ale myślę, że warto było czekać....
marecki2R - 2006-06-22, 17:22

Zdecydowanie było warto i do tego niesamowita frajda z posiadania takiego gadżetu :wink:
marmarmarek - 2006-06-22, 17:49

admin napisał/a:
ale Pan zwiewałeś przede mną

tez tak macie, ze jak ktos zaczyna was gonic, to sie nie dajecie ? :P ;)

kovval - 2006-06-22, 20:59

no ja dzis pierwszy raz paradowalem w koszulce.....po supermarkiecie :) . wrazenia przedstawie w sposob opisowy:
"Juz teraz wiem jak sie czuja kobiety z wielka klatka piersiowa i duzym dekoltem :) jak wszyscy im sie najpierw tam patrza a dopiero potem w oczy" :) ....powiem szczerze zajebiste uczucie :) . jalepsza byla pani od wedlin, troche starszawa, widocznie wzrok kiepski bo dosc dlugo sie gapila i skladala sobie literki. ale nie przeszkadzalem jej , pozwolilem przeczytac :)

BANDERAS_RR - 2006-06-23, 14:06

hey witka koszolki doszly wraz z naklejkami teraz to juz tylko paradowac dzieki spyro pozdrawiam
spyro - 2006-06-23, 17:35

No problem, jakbyście chciali jeszcze jakieś koszulki to walcie śmiało. Teraz mogę zamawiać jużo d jednej sztuki, mają matryce do obydwu kolorów logo, więc problemu nie ma. Ja myślę właśnie nad polóweczką, bo smycz klubową już mam...
Gavel - 2006-06-24, 00:07

admin napisał/a:
Poczekamy Gavel i teraz my pojedziewmy o Tobie :)
Tak to ja się nie bawie - nie bedzie fotek...
spyro - 2006-06-24, 00:16

No daj spokój, to miał być żarcik. Daj spokój, nie obrażaj się...
Gavel - 2006-06-24, 00:20

Żartowałem :mrgreen:
Zdjęcie przed chwilą zrobiłem i na kompa musiałem zgrać :)
Tak więc możecie się nade mną pastwić :D

spyro - 2006-06-24, 13:24

Z zamieszczonym w tym poście naszych zdjeć wiemy już osobie:

Ja reprezentuje styl masywny
Marecki a;la Lucky Luck
Gavel a'la taniec ludowy (hopsasa)

[ Dodano: 2006-06-24, 13:26 ]
A tak na poważnie zajebiś... się cieszę, że stanowimy tak zwartą paczkę!!! Oby tak dalej!

Gavel - 2006-06-26, 16:38

hehe dobre :mrgreen:

spyro - 2006-06-28, 15:30

Chłopaki, jedna sprawa apropos koszulek. Pierzcie je ręcznie, bo ja z mareckim wypraliśmy w pralce (ja w 40 st) i niestety logo Klubu zsarzałao, z koszulką nie stało się nic, ale nadruk stracił na jakości), także pozostaje nam pranie ręczne (zresztą na metce nawet jest napisane o praniu ręcznym...:-))
Gavel - 2006-06-28, 15:33

a jak byk jest napisane 30° :D
moja była prana właśnie ręcznie i nadruk jak nowy :)

spyro - 2006-06-28, 18:11

U mnie akurat moja matula zadziałała i wrzuciła wszystko do pralki, nie pierwszy raz zresztą :-(

Ale i tak będe nosił a w waacje kupię sobie jeszcze następne koszulki...

marecki2R - 2006-06-30, 00:00

Mi narazie na wakacje wystarczy - ewentualnie zamówie na zime do spania z długim rękawem :wink:

Gavel co taki wystraszony jesteś na tym zdjęciu :wink:
Ok fajnie chociaż się poznamy z widzenia i extra :D

Gavel - 2006-06-30, 00:04

Flesz mnie przestraszył :D

A tak poważnie to na modela się nie nadaje bo zawsze na zdjęciach wyglądam jak przez dziurke od klucza....

[ Dodano: 23 Lipiec 2006, 11:14 ]
Do tej pory pokazywaliśmy białe koszulki więc może pokaże że czarne też ładnie się prezentują :)

marecki2R - 2006-07-30, 16:59

Nie no tu to jesteś typowy turysta / Ventomaniak :wink:
kamilzmc - 2006-07-30, 17:45

spyro napisał/a:
bo smycz klubową już mam...


ile za smyczke?? i jak mniej wiecej wyglada? :]

spyro - 2006-07-30, 21:31

GAVEL, brawa:-) Zdjęcie w sam raz pasujace do pogody - MORZE - pozazdrościc tylko...

Ja właśnie czekam na koszulkę w kolorze czarnym...
kamilzmc napisał/a:
ile za smyczke?? i jak mniej wiecej wyglada?

Ja robiłem już dawno temu, kupiłem przez Allegro ale ta firma co robi nam koszulki robi też smycze, kubki itp. Nie pamiętam dokłądnie ale chyba 12 zł za sztukę.

Polibo - 2006-07-30, 23:03

Mam pytanko ile za komplecik biały i czarny??
A może jest też mozliwość czapeczki z daszkiem i oczywiscie logiem klubu, szczególnie przydaje mi się teraz w te upane dni??

Gavel - 2006-07-30, 23:12

komplecik?? hehe ładnie to nazwałeś :)
jedna koszulka kosztuje 30 zł - nieważne czy czarna czy biała więc za dwie 60 + przesyłka

spyro - 2006-07-30, 23:23

Tak dokłądnie jak napisał GAVEL. Chyba że chcesz koszulkę gorszej jakości, wtedy 20 zł.
Co do czapeczki z daszkiem to jest taka możliwosć, kosztuje coś koł 20 zł z tego co pamiętam. Kolor podobnie, czarny lub biały.

Polibo - 2006-07-31, 00:07

Ewentulane zamówienia gdzie kierować??
spyro - 2006-07-31, 00:49

Do mnie, bardzo proszę. Napisz na maila klubowego albo PW co byś chciał, kolor, rozmiar itp itd
Paweł J. - 2006-08-05, 00:12

kurcze a jak zrobic żeby za pomocą jednej wpłaty mieć cały zestawik bajerów???? bo chciałbym przynajmniej ramki na tablicę...a resztą też nie pogardzę...
Polibo - 2006-08-05, 04:20

spyro, jak wiem macie też ramki jakbyś mógł to zapodaj fotkę to może i ja się skuszę bo moje są troche połamane.
spyro - 2006-08-05, 10:08

Z ramkami to jest tak: Zapodaliśmy temat i nikt nie chciał opróćz mnie, mreckiego i Gavla.
Ale niema problemu, nadal możemy je zamówić.

Tygrysisko, co by Cie jeszcze interesowało? Jakie gadżety?

Polibo - 2006-08-05, 14:07

chodzi mi o to sspyro, aby zobaczyć na focie i z jakim napisem?
chyba że napis jest dowolny??

spyro - 2006-08-05, 14:33

Napis:
Volkswagen Vento Klub Polska http://www.vwvento.org

Myślę, że taki byłby najlepszy.
Aha, jest temat na forum o podkłądkach pod tablicę, w dziale Gadżety Klubowe, tam rozwodziliśmy się wszyscy co miałoby być i doszliśmy tdo wnisoku że taki będzie najlepszy - najlepiej widoczny.

Paweł J. - 2006-08-06, 04:08

Jeśli chodzi o mnie to zainteresowałaby mnie naklejka przeciwsłoneczna na przednią szybę z logo klubu lub adresem czy cuś takiego. ...lub (duza rzucająca się w oczy)naklejka na tylną szybę z logo klubu...to byłoby coś!!!!

[ Dodano: 2006-08-06, 04:15 ]
ale ramki to ja muszę miec. Spyro gdyby była taka możliwość to skombinuj i dla mnie.... bywam żadko na forum ale jeśli je zdobędziesz to od rzazu prześlę na Twoje konto określoną sumę kasy a Tobie wysle "mejlem" kopię potwierdzenia wpłaty.
Jakby co to moje autko jest pod nr 43(jeśli dobrze pomiętam) a tam też jest mój e-mail.

Andzia - 2006-09-13, 23:51

Spyro a masz moze jakas fotke tych damskich koszulek?
spyro - 2006-09-14, 00:50

Andzia napisał/a:
Spyro a masz moze jakas fotke tych damskich koszulek?

Madzia ma takową to zrobię jej fotkę i wrzuce na forum.

Gavel - 2006-09-14, 02:13

Spyro posta przeniósł więc ja zanim pojawi się fotka podam LINKA do firmy ktora nam robi te koszulki, a na ich stronie można zobaczyć że ten damski krój wygląda TAK.
Andzia - 2006-09-14, 09:35

wielkie dzieki chlopaki :mrgreen:
udalo mi sie tez znalezc ten kroj jak przegladałam cały temat o koszulkach :>
blondynka a czasem potrafi sobie poradzic :P
ale zdjecie Madzi w koszulce i tak chetnie zobacze
tylko nie wiem czy dobrze zrozumialam jej cene: 30+10 (nie wiem za co ale tak bylo napisane) +koszt wysyłki ?? ?

Gavel - 2006-09-14, 12:17

a ja pytałem wcześniej czy chcesz koszulke to nie chciałaś
no cóż - kobieta zmienną jest :bezradny:

spyro - 2006-09-14, 14:36

Nie patrzcie tylko na ceny tam podane... Bo to są hurtowe, żeby nie było że coś na Was przycinam, w końcu jesteśmy jak jedna wielka Rodzina :lol:
Andzia - 2006-09-14, 16:20

ojjjj Gavel, marudzisz :P
Ty tez nieraz najpierw czegos nie chcesz a pozniej chcesz :terefere:

spyro - 2006-09-14, 16:32

Wogóle to pertraktuje właśnie z tą firmą, żeby można było to załatwiać po sztuce, czyli wtedy koszty wysyłki byłyby mniejsze, bo jest to trochębezsens, że ksozulka musi najpierw dojsć do mnie a potem ja ją wysyłam dalej. W ten sposób płacimy podwójne koszty wysyłki... Wtedy wyglądałoby to tak, że oni od razu wysyłaliby paczuszkę do danej osoby.

Wogóle jak się np zamówi pare rzeczy, to mogę ugadać jakiś rabacik. Np jak przed zlotem zamawiałem pare koszulek( dla siebie, Mamy itp:-)) +smycz + kubek + czapkę to ugadałem rabat. W sumie zapłąciłem 18 zł mniej... Więc jest o co walczyć...

Takze najlepiej to byłoby zrobić tak, żee zebrać się w parę osób i zrobić większe zamówienie, wtedy dadzą jakiś upust...

Ja pisze się teraz na polarek z logo klubu. Są naprawde fajne. Kto by jeszcze chciał?

Andzia - 2006-09-14, 17:29

jaka jest cena polarku??
no i czy masz jakies jego zdjecie??

spyro - 2006-09-14, 20:38

Za polarek chcą 60 zł od sztuki. Myślę, że jak się w parę osób skrzykniemy to będzie po 55 zł. Polarek wyglądaj mniej więcej tak jak na zdjęciu, tyle że będzie miał gdzie logo klubu.

Teraz pytanie, gdzie to logo zrobimy? Ja myślałem o logo na plecahc i mnijeszym z przodu z boku. CO do kolorów polaru to może być ich dużo, ale chyba standard czarny i biały będa najlepsze, myślałem jeszcze o granatowym w ostateczności...

Gavel - 2006-09-14, 20:57

Troche dużo ale może Andzia mi sprezentuje :lol:

Wstępnie jestem zainteresowany ale powiedz mi Spyro jak to logo będzie zrobione na polarze? Bo skoro to polar to chyba taki nadruk jak na koszulkach kiepsko będzie wyglądał czy się myle? Najlepszy efekt by wyszedł jakby to wyhaftowane było ale to chyba drogo by wyszło :co?:

spyro - 2006-09-14, 21:11

Gavel napisał/a:
Najlepszy efekt by wyszedł jakby to wyhaftowane było ale to chyba drogo by wyszło

ojoj, hacik to masakra finansowa no i minimalne zamówienie to tylko 1000 (czyt. tysiąc) sztuk...

Właśnie czekam na odpowiedź od nich jaką metoda oni to nadrukowują...

kovval - 2006-09-15, 12:25

ten nadruk, czy cokolwiek to bedzie MUSI byc bardzo wysokiej jakosci! polar to juz nie przelewki. ten nadruk na koszulkach jest calkiem ok.....tylko ze jak ja pralem w reku w letniej wodzie i to i tak 30% wyblakło i pogniotlo sie. takze spyro musisz tych drukarzy na to uczulic
spyro - 2006-09-15, 12:47

Nie wiem czemu zszedł ci nadruk. Wiesz ja po zlocie wrzuciłem tą koszulkę do pralki, tyle, że nastawiłem program pranie ręczne i nic się nie stało...

Co do polarów to cały czas czekam na odpowiedź od nich jaką metodą to nadrukują. Najfajniejszy byłyby haft, ale to niestety jest tylko możliwe przy dużej ilości zamówienia, bo za projekt haftu (wysyłam im obrazek, a oni z teg robią projekt do haftu) jest cholernie drogi i nie opłacalny przy paru sztuklach. Wszędzie mówili mi , że klalkuluje się przy zamówienie co najmniej tysiąca sztuk, więc zdziebko za dużo :-)

Jak tylko dostanę odpowiedź to dam Wamznać jaką metoda oni to robią...

[ Dodano: 2006-09-15, 13:48 ]
oto odpowiedź jaką dostałem na temat nadruku na polarach:

Witam

Nadruk na smyczach i koszulce jest taki sam czyli termodruk. jest to najbardziej trwała technika. Tylko w przypadku nadruków na koszulce w pełnym kolorze jest to sublimacja.
haft oczywiście ale od 100 szt. i jest to dość drogie

Andziula - 2006-09-15, 15:44

My pewnie tez sie skusimy na polarki i koszulki z logo klubu. Tylko musze Przemusia uswiadomic ze ma kase przygotowac. Ogladalam te kubki i spodobaly mi sie te szronione tylko ciekawe jak z uzytkowaniem ich, bo pod nimi bylo napisane, ze wrzatkiem nie mozna zalewac. Ma ktos z Was juz takie kubki? :bezradny:
Andzia - 2006-09-15, 15:58

jaka w końcu techniką zrobia ten nadruk na polarach ??
bo ja tego nie zrozumiałam :( :hmmm:

spyro - 2006-09-15, 18:29

no podobną do koszulek... Twierdzą, że jest to odporne i wygląda dobrze... Ja zamówię dla siebie jeden i porobię zdjęcia, wtedy już będziecie wiedzieć co i jak...

[ Dodano: 2006-09-20, 18:40 ]
No więc w końcu mam fotki damskiej wersji koszulki klubowej, za modelkę posłużyło moje piękne dziewcze - Madzia :-)

Andzia - 2006-09-20, 22:27

pytanko do Madzi:
jaki to jest rozmiar tej koszulki ??

podoba mi sie ale wolalabym czarna ;)

spyro - 2006-09-20, 22:58

Może być i czarna.
Te koszulki wykonane są z innego materiału jak tenasze tshirty, tzn z takiego prążkowanego.
Co do rozmiaru to patrząc po tej co zamówiłem dla Madzi to rozmiarówka jest zawyżona.

Andziula - 2006-09-21, 00:52

A Madzie tez mozna zamowic z bluzka razem?
:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Gavel - 2006-09-21, 01:05

a chciałabyś ??
czy Przemek się dopomina? :mrgreen:

Andzia - 2006-09-21, 09:27

o zawyzonej rozmiarówce Madzia coś wspomniała w Krzeczowie dlatego chciałabym wiedzieć jaki jest rozmiar tej koszulki co ma na zdjeciu (bo tej wiadomosci juz nie pamietam ) ;)
spyro - 2006-09-21, 10:37

Jak tylko przyjdzie do mnie to napisze, bo ja szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia :-)
Andzia - 2006-09-21, 14:47

to czekam :)
jestem zainteresowana koszulka ale czarna
no i jak bedziesz juz cos wiedzial w sprawie polarow to tez czekam na jakies info :mrgreen:

spyro - 2006-09-21, 17:30

Magda właśnie mi powiedziała, że rozmiar tej koszulki to M.
Andziula - 2006-09-21, 21:24

Przemka nie ma wiec to tylko ja mam takie pytanie. ale znajac przemusia to pewnie nie mialby nic przeciwko, bo przeciez Madzia to rowna dziewzyna :OK:
Madzia - 2006-09-23, 12:47

Andziula napisał/a:
przeciez Madzia to rowna dziewzyna


Bardzo dziękuję :zawstydzony:

arlosza - 2006-09-29, 14:56

Madzia - prezentujesz te koszulke jak prawdziwa modelka :)

ja też chciałabym taką koszulkę - podobnie jak Ania czarną!!!!

spyro - 2006-09-29, 16:28

Nie ma problemu z koszulkami. Napiszcie mi mailem dokładnie jaka ma być i zamówimy. Mam w tej chwili z tą firmą taki układ, że zrobią nawet 1 sztukę dla nas.
Andzia - 2006-10-03, 10:19

jaka jest dokladna cena za koszulke damska ??
wiesz juz cos o polarach ?? zamawiales w koncu dla siebie czy jeszcze sie wstrzymujesz ??

spyro - 2006-10-04, 00:07

Co do damskiej koszulki to własnie zamówiłem dla SArloszy. Koszt to 35 zł koszulka + 5 wysyłka

Polaru jeszcze nie zamówiłem z niestety banalnego powodu - brak kasy... Ale mam się spotkać z chłopakiem z Klubu Kangoo (dzięki Gavel za namiary) i obczaić jak oni to robią... B mają polarki z haftem i są całe 10 zł droższe od tych co proponuje "nasza" firma.

arlosza - 2006-10-18, 22:36

ja już swoją koszulke mam i prezentuje się bardzo fajnie :OK:
spyro - 2006-10-18, 22:43

Wrzuć fotkę na forum... Znaczy fotkę siebie w koszulce klubowej, tak jak pyknołem foty Wogóle planuje zrobić dział na stronie - Kobiety Klubowiczów, także fotki będa jak znalazł...
arlosza - 2006-10-18, 22:52

na tę fotkę to musisz poczekać bo samej sobie troszkę ciężko zdjęcia cykać... Bartolinii wróci to porobi żonie zjdęcia :wysmiewacz:
a co do działu Kobiety Klubowiczów... myślałam że ja już jestem klubowiczką :bezradny: a nie wciąż ogonem Klubowicza :( ... :dokuczacz: a może zróbmy dział mężczyźni Klubowiczek... tak dla odmiany?? Madzia, Andzia, Nelcia i reszta spółki .... poprzecie mnie?????????????????

spyro - 2006-10-18, 22:56

Oj Arla, Ty to się z moją Madzią dogadasz, podobne poglądy... :-(

TO powiedz mi jak nazwać takowy dział? Oczywiście że jesteś, nawet masz kartę członkowską w Stowarzyszeniu :-)

Czekam na propozycję, normlanie zrobię zaraz nowy temat na forum nan azwę takowego działu...

Afotkę możesz cyknąć samowyzwalacze tak w drodze wyjaśnienia, Ja i Marecki tak robiliśmy przy pierwszych fotach koszulek, choć przyznam że dziwnie się wychodzi na samorobionych fotkach :-)

arlosza - 2006-10-18, 23:15

ależ Spyro my już dogadujemy się wspaniale z Madzią :lol2:
spyro - 2006-10-18, 23:15

No wiem, macie takie charrrrrakterrrrki... :boisię:
Gavel - 2006-10-19, 01:01

spyro napisał/a:
Ja i Marecki tak robiliśmy przy pierwszych fotach koszulek
A ja? A ja ?? O mnie zapomniałeś :)

No ale skoro Arla nie chce się w samowyzwalacz bawić to mam nadzieje ze zobaczymy koszulke na żywo w Toruniu :)

arlosza - 2006-10-19, 10:51

no baaaaaa pewnie że tak :) no chyba że znowu wypiorę koszulkę w pralce i będzie po koszulce :mrgreen:
spyro - 2006-10-19, 11:14

arlosza napisał/a:
no chyba że znowu wypiorę koszulkę w pralce i będzie po koszulce

Włącz w pralce program pranie ręczne i będzie OK, ja tak piorę i jaknarazie (odpukać) nic się nie dzieje z tą czarną, bo biała Matula mi załatwiła pierwszym praniem w temp 60 stopni:-)

Andzia - 2006-10-19, 12:26

arlosza napisał/a:
może zróbmy dział mężczyźni Klubowiczek... tak dla odmiany?? Madzia, Andzia, Nelcia i reszta spółki .... poprzecie mnie?

ja jestem jak narbardziej za :D
z checia umiescilabym jakies "troche dziwne" i smieszne zdjecia naszych Klubowiczow ale zapewne oni postawia spory opor i nie zgodza sie.... :dół:

Arla, zabierz tylko koszulke do Torunia. Bede mogla zobaczyc ja w realu i moze w koncu zdecyduje sie na jakis rozmiar.Koszulke chce juz od dawna ale nie wiem jaki rozmiar sobie wziasc :co?:

spyro - 2007-09-13, 22:36

Powracam do tematu kubków, nowa firma i nowa jakość wykonania...


Właśnie przyszły do mnie kubki klubowe, które zamówiłem, czy ktoś chętny na Kubek?

Kubki wykonane są rewelacyjnie, tzn. żadna temperatura im nie straszna, można zmywać, myć w zmywarce itp itd (wypróbowane przeze mnie na moim). Kubek jest gładziutki, to nie jest żadna naklejka, czy coś w tym stylu, kubek jak te co kupuje się w sklepach, nie ścieralny.

Także polecam. Wziąłem narazie 10 sztuk bo na więcej już kaski nie miałem ze swoich, wyszło 215 z wysyłką, czyli dzieląc na 10 sztuk daje 21,5 za sztukę. Jedną wziąłem do razu dla siebie, czyli zostaje 9 sztuk...
Kto się pisze w takim razie na kubeczek klubowy?

Fotki poniżej (kiepskie, bo komórką robione, w rzeczywistości wygląda o niebo lepiej...

Ogólnie mogę mieć każdą ilośc także chętnych zapraszam do kontaktu...

arlosza - 2007-09-29, 13:12

... i ja juz kubeczek VW Vento w mojej kolekji mam :)
spyro - 2007-09-29, 13:26

O dobrze, że przypomniałaś Arla :-)

Kto chciałby kubeczek jeszcze bo ja nawet dla siebie nie mam, wszystkie poszłuy na Zlocie :-(
Chciałbym zamówić następną partię kubków, ja na pewno chciałbym 2 sztuki, czyli jeszcze 8 i zamawiamy.

Kto chętny?

Polibo - 2007-09-30, 01:11

Ja też mam.
dwie sztuki i bardzo dobrze się z niego korzysta. Jeden w pracy mam ja a drugi zona. :lol2:

spyro - 2007-10-01, 20:40

no ludziska, kto chce kubeczek? Czy nie możemy zebrać się w 10 osób?
Gavel - 2007-10-02, 00:01

ja jeszcze jeden wezmę :]
spyro - 2007-10-02, 00:28

No to mamy 3 sztuki.

A teraz bardzo dobra wiadomość.
Jutro podpisze umowę jako stowarzyszenie o współpracy z tą nową firmą (nie ta co robiła nam do tej pory koszulki itp.)

Kubki będą po 15 zł sztuka i koszulki t-shirt po 25 złociszy sztuka (bardzo dobrej jakości 185 g/m2)

Kto chętny na gadżety klubowe? Myślę, że taniej już sie nie da. Aha no i będzie nowy wzór na koszulki klubowe, ale to już niedługo uchylę tajemnicy, narazie nie mam dostępu do kompa stacjonarnego bo mi monitor padł niestety a tam na dysku leży i wyleguje się nowy projekt na koszulki klubowe...

Respect - 2007-11-14, 20:00

Chłopaki dostałem meila z oferta jakiś ciekawych bluz klubowych? Ale nic nie widze na ten temat na forum, jakaś nowość? I kiedy będzie coś konkretnie wiadomo czy można zamawiac?
zdun_VW - 2007-11-14, 23:37

No Ja właśnie też w sprawie majla o tych bluzach, gdzie sa prowadzone jakies zapisy :?:

A co do kubka, wziąłbym jedną sztuke. Jak wygląda wtedy sprawa płatności :?:

spyro - 2007-11-15, 00:36

Temat bluz jest tutaj:

http://forum.vwvento.org/...p?p=33501#33501

Co do kubków, nie ma problemy za jedną paczka to załatwimy, czyli razem z bluzą byś dostał kubek, zaoszczędzisz na wysyłce w ten sposób.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group