Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Gadżety Klubowe - Dywaniki z logo klubu:)

cobramas - 2015-05-17, 15:06
Temat postu: Dywaniki z logo klubu:)
Powitać:)

ostatnio szukałem sobie dywaników do auta welurowych i tu wpadłem na pomysł:)

w mojej głowie zrodził się pomysł na dywaniki z logiem naszego forum:)

napisałem do firmy która wykonuje hafty komputerowe czy podejmie się czegoś takiego i poprosiłem o wstępną wycenę. Logo znajdowało by się na obu przednich dywanikach.

Jeżeli podejmą się to ja na pewno będę miał takie w aucie:) i tu pytanie czy był by ktoś jeszcze czymś takim zainteresowany bo przy większej ilości cena będzie na pewno mniejsza.

niestety nie mam możliwości wykonania projektu jak ktoś posiada PS albo inny programik to prosił bym o wykonanie wstępnie czegoś takiego:)


no to czekam na opinie mojego szatańskiego planu:)

hotdriver - 2015-05-17, 20:03

ja bym takie przytulil :)
vwjanekvento - 2015-05-17, 22:20

Warte zainteresowania, akurat szukam dywaników do swojego dupowoza ;)
Docki - 2015-05-18, 00:08

Jeśli ktoś da mi jakieś obrazki logo itd, to coś skleje w programie :)
hotdriver - 2015-05-18, 07:07

Moom zdaniem najlepsze by byly takie jak orginalne i zamiast logo vw logo forum zeby nie bylo przesadyzmu i wiochy
cobramas - 2015-05-18, 09:02

dzisiaj dostałem odpowiedź od firmy muszę im zawieźć najpierw dywanik żeby sprawdzili czy upchają go do maszyny, a jeżeli tak to cena zależy od wielkości haftu.

co do wzoru to myślałem nad samym napisem VOLKSWAGEN VENTO KLUB POLSKA na boku dywaniku

gdyby chcieć zamieścić całe logo okrągłe z obrysem auta to wydaje mi się że cena może powalić z nóg ale to jeszcze nic pewnego...

zawiozę im dywanik i zapytam o ceny samego napisu ewentualnie całego loga np na środku dywanika i będziemy myśleć co dalej:)

Docki - 2015-05-18, 09:12

Kumpel orietnowal się o haft na czapce akurat, ale ceny wachają się od 15 zł do nawet 120 za ten sam nadruk. Więc baaardzo duzo zalezy od firmy, mysle ze bedzie to kompletnie nieoplacalne. Jakby ktos chcial koszulki, naklejki z logo klubu to mam kumpla który robi takie rzeczy za grosze. Ewentualnie jeśli ktos chcialby jakies koszulki dla siebie itd, okolicznosciowe, na urodziny komus czy cos to niech sie oddzywa, jest mega tanio, a koszulka prana w 90' jest dalej jak nowa ;d
cobramas - 2015-05-18, 12:50

pewnie wprasowuje nadruki:P wystarczy drukarka i papier za kilka zł:) na dywaniku to raczej nie przejdzie:P
Docki - 2015-05-19, 20:50

Ma ploter, prasę i takie pierdoły, a nie papier za kilka zł ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group