Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Hyde Park - Opis jak potrktowała mnie firma PLAY

MustangGT - 2016-09-06, 19:29
Temat postu: Opis jak potrktowała mnie firma PLAY
Witam serdecznie w linku niżej opis jak zostałem po traktowany przez firme PLAY

http://majsterek-debescia...id=1209#pid1209

Końcówka wszystko wyjaśnia jak nieche się dużo czytać pozdro.

Hitchhiker - 2016-09-07, 20:17

Szczerze to nawet nie czytam. Jedną sprawę sądową ze mną przegrali i od tej pory trzymam się jak najdalej od nich. Ale czego się spodziewać od firmy która regularnie płaci kary za kłamstwa i oszustwa oraz zostałą wyrzucona z Chin za niską jakość usług...
theority - 2016-09-08, 12:39

Ja mam przeboje z Plusem i smartDomem.

Najpierw twierdzili że nie przysługuje mi ulga na drugą usługę "bo nie", mimo iż TV z cyfrowego mam z 3 lata. Jak im to wykazałem i przedstawiłem konkretne zapisy w ich własnym regulaminie to dopiero uznali że jednak mogę przystąpić do programu smartdom (oczywiście nie przeprosili za swoje błędy).
Teraz natomiast mam "LTE bez limitu"... taaa... bez limitu do 60Gb... po wykorzystaniu nie idzie nawet forum załadować...
Żenada i nic więcej :(

daropaszk - 2017-06-07, 11:56

Ja np. ostatnio dowiedziałem się od bardzo nieuprzejmej Pani w punkcie w Play, że rejestrując numer wyraża się zgodę jak to powiedziała "na wszystko", czyli m.in, na przekazywanie nr tel i podstawowych danych osobowych podmiotom trzecim i na umieszczenie w spisie abonentów. Gdybym nie był dociekliwy, a ona się nie obraziła to nigdy bym się tego nie dowiedział, bo powiedziała mi to w nerwach...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group