Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Hyde Park - Jakie wycieraczki kupić?

daropaszk - 2017-09-13, 20:17
Temat postu: Jakie wycieraczki kupić?
Moje wycieraczki zakończyły swój żywot i strasznie mnie denerwuje ich piszczenie. Postawiłem na moim zdaniem średnią półkę, Valeo. Tak się zastanawiam jakie teraz kupić. I tutaj pytanie do was forumowicze. Lepiej kupić droższe, np. Bosha, czy tańsze np. Kamoka? Jednych i drugich jeszcze nie miałem, ale słyszałem opinie, że terasz wszystkie są takiej samej jakości i lepiej kupić tańsze. Co myślicie?
tom cio - 2017-09-13, 22:53

Boscha wycieraczki podskakuja i halasuja mocno, bralem ostatnio najtansze Alca i lepiej od boscha chodza. A w vento mam juz 4 lata heyner i nadal ok, choc vento za wiele w deszczu nie jezdzi.
daropaszk - 2017-10-09, 08:39

O Alca nie słyszałem, Bosch właśnie usłyszałem że się zepsuł strasznie co mi powiedział sprzedawca, w końcu kupiłem te Kamoki bo były i korzystne cenowo i do tego sprzedawca wspomniał że będą się sprawować, a nie przepłacam.
daropaszk - 2017-11-18, 09:28

2 miesiąca jazdy i póki co super zbierają, a cena 11 zł za sztukę. Także polecam Kamoki.
Aezmo - 2017-11-19, 08:53

Ja z "nie drogich" wycieraczek mogę zdecydowanie polecić firmę Oximo. Koszt około 15zł/szt, ale w porównaniu do większości wycieraczek w tym budżecie znoszą o wiele więcej.
oqude - 2017-11-24, 14:11

również mogę się podpisać pod tym, że wycieraczki Kamoka są bardzo dobre. Tanie, kosztują grosze a u mnie już trochę służą :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group