Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Volkswagen Bora - VW Bora by BooM

BooM - 2019-03-17, 20:49
Temat postu: VW Bora by BooM
Mam takie coś;) AQY motor, ot pojazd na co dzień. Dobre, niezawodne auto, często zapycha się odma majonezem, a poza tym nic się nie chce urwać ani popsuć. Ma jednak dwa minusy! Jeden jest na akumulatorze, a drugi, to że jego poprzednik jest znacznie fajniejszy...
theority - 2019-03-18, 08:55

BooM napisał/a:
często zapycha się odma majonezem

To fakt, skutecznie potrafi nawet unieruchomić auto :P
Kup jedną na zapas i na czas wymycia jednej założysz drugą :D

Wrzuć jakieś fotki Boom :)

BooM - 2019-06-20, 21:38

Awaria klimy! poszły uszczelniacze na kompresorze. Nowe w serwisie 6pln,kolega (mistrz świata od klimy) wymieniłł, nabił, za wszystko wziął 200pln i Chuck Norris znowu robi huu-huu!! bym zapomniał, filtr kabinowy też wymienił (54pln-y) i odgrzybił w tej cenie. VR-ka będzie miała klime zaś-kiedyś(taka ciekawostka).
BooM - 2020-02-02, 19:19

CDik się zesrał :/ no nie widzi płyt pierd***ny! GAD DYMYT!! i juak tu jechać qrwa do roboty??
P.S. Pytanie retoryczne! odp. wstać, jak zwykle za późno, śniadanko, higiena, i PEŁNY CIĄG, tyle że bez muzy hahaha.
Pozdro borowiki.
(VRka bym odpalił ale pada i się pobrudzi, to se Borkiem po cichu pojada)

BooM - 2020-02-04, 22:15

I zaś odma do czyszczenia- qrwa mać wykończy mnie ta Bora tą odmą, ale lepsze to, (bo za 5zł benzyną extrakcyjną przepłukam ), niż np. klekot z Łopla z dwumasą za 3000pln hehe.
theority - 2020-02-05, 16:41

A miałem tak w Borze, zamarzła odma i już nie odpalił :P
Marek81l - 2020-09-15, 11:59

W ventach się jednak taki rzeczy prawie nie zdażają.
Tak samo jak uszczelnienia klimy mi jeszce nigdy nie puściły a czasem skladam na starych.
No i jak dodać jeszcze do tego że vento jest ładniejsze to już sie wogóle dziwie po co żeś se te Bore sprawił. Fotki byś jakieś wrzucił.

BooM - 2020-10-03, 21:57

A sprawł se bo:
1 stać mnie
2 w koninie są takie drogi,ze nawet Bora miską jebła....:/ (ale jak coś się poprawi to zglebię)
3 Vento nie jest na codzień (bo czasami pada deszcz)
4 2-gie auto to podwojony pretekst, by do mechanika pojechać (jak się ożenisz to pochwytasz)(qrde Tyś jest mechanik...) Marek! nie żeń się!!!!
5 trochę mniej rdzewieje
6 mam dwóch synów, a każdy chce swoje auto
7 sprawiłem se po to .... i teraz czytaj uważnie...: żebyś miał się o co na forum zaptyać
8 to całkiem fajne auto, nawet dam Ci się przejechać jak chcesz, a nie będziesz się bał jechać na LPG

.... chłopczyku w TDIku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group