Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Sprawy FORUM, WWW, Download, Gadżety klubowe - Aktualizacja.

mihau - 2008-01-10, 13:02
Temat postu: Aktualizacja.
To może tutaj wszelkie zauważone błędy, problemy, zmiany...
spyro - 2008-01-10, 14:47

mihau, na wstępie dziękujemy wszyscy za pomoc, forum chodzi o niebo szybciej no i wreszcie mamy zaktualizowane do najnowszej wersji...
MAPET - 2008-01-10, 17:17

no smiga spox !! ! nadal nei przychodza mi powiadomienia na maila o nowej wypowiedzi w temacie jak wczesniej!

[ Dodano: 2008-01-10, 17:27 ]
oraz ustawiam w profilu ze chce byc niewidoczny np na forum i lipa..

spyro - 2008-01-10, 18:56

Już działa, w ustawieniach forum było to wyłączone, MAPET sprawdź czy teraz dochodzą CI maile z powiadomieniami...

MAPET napisał/a:
chce byc niewidoczny


A przed kim chcesz się tak chowac co?
Pewnie też gdzieś w ustawieniach to jest, poszukam...

MAPET - 2008-01-10, 19:09

na wiekszosci fo pisze jako ukryty...

co do powiadomien to z tego tematu dziala

Cashern - 2008-01-10, 21:10

mihau tak z ciekawosci: zauktualizowales tylko do najnowszej, czy jeszcze jakas optymalizacja? widze, ze ilosc zapytan chyba 5 krotnie spadla..
spyro - 2008-01-10, 21:35

Cashern napisał/a:
zauktualizowales tylko do najnowszej, czy jeszcze jakas optymalizacja? widze, ze ilosc zapytan chyba 5 krotnie spadla..

Tak jak wcześniej Wam pisałem, najważniejszą zmianą jest przeżucenie bazy danych na nowy serwer co zaowocowało zupełnie inną jakością obsługi forum co widać od razu, forum bardzo szybko chodzi...

Gavel - 2008-01-10, 22:56

mihau po pierwsze to browar Ci się należy za pomoc :piwo:

Forum faktycznie śmiga o niebo lepiej :jupi:


Co do błędów...
Pierwsze co od razu rzuciło mi się w oczy to to że żadnych nowych postów :(
Zakładam że to "wina" robionych aktualizacji i od teraz po zalogowaniu będzie wszystko ok.
Drugie co widzę to to, że emoty totalnie pozmieniały swoją kolejność ale to nie problem bo widzę opcje przesuń w górę, w dół itp itd więc jakby co to sobie poustawiamy na nowo ze Spyrem :)
I trzecie co od razu rzuca mi się w oczy przy wchodzeniu do Panelu administracyjnego to wielki komunikat na górze że wersja forum jest nieaktualna - da radę to jeszcze zaktualizować?

marmarmarek - 2008-01-10, 23:00

no i w koncu statystyki sie otwieraja :) <glownie tam podgladalem jakie nowe posty powstaly> pozdrawiam!
spyro - 2008-01-11, 08:16

Gavel napisał/a:
wersja forum jest nieaktualna - da radę to jeszcze zaktualizować?

tez mi się to w oczy rzuciło ale spójrz na ten komunikat:
Jak najszybciej zaktualizuj forum do wersji 1.12.6

A wersja naszego forum w tej chwili to właśnie 1.12.6 (sprawdź sobie w panelu admina na samym dole) , także to chyba tak automatem wyrzuca...

Co do emotikonów musimy poustawiać je sami od nowa, a nieczytane posty też wyświetlają się w tej chwili, przy aktualizacji po prostu od nowa pewne rzeczy się wgrywają.

Gavel - 2008-01-11, 10:26

a faktycznie - tam na dół nie spojrzałem wcześniej :(
w takim razie dziwne to trochę - jakby forum czegoś nie czytało no ale mniejsza o to bo w niczym to nie przeszkadza.

Emotami mogę się zająć ale dopiero jak trochę więcej wolnego czasu będę miał bo na razie go brakuje.

Aaaaaa jeszcze jeden błąd widzę:
Pod avatarem na dole nie wyświetla się grafika że ktoś jest on-line
Albo to wyrzuć żeby nic się nie pokazywało albo dodaj jakąś mini grafikę.

Zrobiłem zrzucik żeby było wiadomo o co chodzi i przy okazji zobaczyłem że 2000 postów mi strzeliło :rotfl:

spyro - 2008-01-11, 10:30

Wywaliłem to no bo po co to wogóle.. No chyba że większość będzie chciała to się jakąś grafikę do tego zrobi...
Gavel - 2008-01-11, 10:42

:OK: mi się też wydaje że to zbędne
marecki2R - 2008-01-11, 10:57

Witam w zupełnosci się z wami zgadzam :oklaski:
spyro - 2008-01-11, 11:12

marecki2R, witaj w końcu na forum :D Nie kręci CI se łezka w oku widząc w swoim avatarze i podpisie Ventkę? Szkoda takiej ładnej furki.

No nic, zrobiłem OT, ale musiałem,
Jak Wam się tak ogólnie podoba nowa jakość forum? Bo mi bardzo, wszystko się tak szybciutko otwiera, aż miło siedzieć i pisać pościki.

marecki2R - 2008-01-11, 11:19

spyro napisał/a:
marecki2R, witaj w końcu na forum :D Nie kręci CI se łezka w oku widząc w swoim avatarze i podpisie Ventkę? Szkoda takiej ładnej furki.

No nic, zrobiłem OT, ale musiałem,
Jak Wam się tak ogólnie podoba nowa jakość forum? Bo mi bardzo, wszystko się tak szybciutko otwiera, aż miło siedzieć i pisać pościki.


A no kreci się kręci ale co zrobić, może kupie sobie nie długo jakąś ventke tak aby hasać tylko na zloty :mniam:

Odnośnie Forum to fakt smiga aż miło po przeglądać stronki, otwiera się okolo 3 razy szybciej niż wczesniej :tazz: Super wymiata

mihau - 2008-01-11, 11:26

Cashern napisał/a:
mihau tak z ciekawosci: zauktualizowales tylko do najnowszej, czy jeszcze jakas optymalizacja? widze, ze ilosc zapytan chyba 5 krotnie spadla..

Przeniosłem bazę na inny serwer. Było 3.23, a teraz jest 5.0.
W związku z tym, że to nowa wersja to i zapytania mogą być bardziej optymalne.
To i tak nie jest szczyt możliwości, bo aktualnie to działa w trybie kompatybilnym z wersją 4.0.

[ Dodano: 2008-01-11, 11:37 ]
Gavel napisał/a:
mihau po pierwsze to browar Ci się należy za pomoc :piwo:

Forum faktycznie śmiga o niebo lepiej :jupi:


Co do błędów...
Pierwsze co od razu rzuciło mi się w oczy to to że żadnych nowych postów :(
Zakładam że to "wina" robionych aktualizacji i od teraz po zalogowaniu będzie wszystko ok.

A to, jak już pisałem, jest zasługa procesu aktualizacji, który czyści tabelę przechowującą informacje o przeczytanych/nieprzeczytanych.
Cytat:
Drugie co widzę to to, że emoty totalnie pozmieniały swoją kolejność ale to nie problem bo widzę opcje przesuń w górę, w dół itp itd więc jakby co to sobie poustawiamy na nowo ze Spyrem :)

A to pewnie dlatego, że są nowsze, więc i układ może się zmienił.
Cytat:
I trzecie co od razu rzuca mi się w oczy przy wchodzeniu do Panelu administracyjnego to wielki komunikat na górze że wersja forum jest nieaktualna - da radę to jeszcze zaktualizować?

O tym komunikacie jest info na forum. Dziwnie trochę, ale "Komunikat w PA po wykonaniu będzie przez jakis czas, aktualizacja jest sprawdzana co 2 dni." Dajcie znać jeśli to nie zniknie. Poczekajmy te dwa dni :-)

spyro - 2008-01-11, 11:38

Cytat:
To i tak nie jest szczyt możliwości, bo aktualnie to działa w trybie kompatybilnym z wersją 4.0.
ale w porównaniu z tym co było wcześniej to normalnie formuła 1 tak śmiga. A żeby osiągnąć ten szczyt możliwości to co trzeba by było zrobić żeby było to 5?
mihau - 2008-01-11, 11:40

marmarmarek napisał/a:
no i w koncu statystyki sie otwieraja :) <glownie tam podgladalem jakie nowe posty powstaly> pozdrawiam!

O, jak miło :-) Jest też coś co było popsute, a teraz jest naprawione :-)

[ Dodano: 2008-01-11, 12:20 ]
spyro napisał/a:
Cytat:
To i tak nie jest szczyt możliwości, bo aktualnie to działa w trybie kompatybilnym z wersją 4.0.
ale w porównaniu z tym co było wcześniej to normalnie formuła 1 tak śmiga. A żeby osiągnąć ten szczyt możliwości to co trzeba by było zrobić żeby było to 5?

To trzeba by zapytania odpowiednio formułować. No ale to już robota programistów phpBB.
Może wersja 3 ma support dla mysql5, ale przemo opiera się na phpBB2.

Gavel - 2008-01-11, 18:26

mihau napisał/a:
Cytat:
Drugie co widzę to to, że emoty totalnie pozmieniały swoją kolejność ale to nie problem bo widzę opcje przesuń w górę, w dół itp itd więc jakby co to sobie poustawiamy na nowo ze Spyrem :)

A to pewnie dlatego, że są nowsze, więc i układ może się zmienił.

na nowsze to mi nie wyglądają bo sam je wcześniej na potrzeby forum przygotowywałem i widzę że to są te same tylko ich kolejność jest jakaś dziwna ;)
ale spoko - w niczym to nie przeszkadza a jak znajdę trochę więcej wolnego czasu to je ładnie uporządkuje


a co do statystyk to wcześniej też działały tylko że strona ze statystykami odpalała się strasznie dłuuuuugo jak nie dłużej hehehe

spyro - 2008-01-11, 18:27

Gavel napisał/a:
tylko że strona ze statystykami odpalała się strasznie dłuuuuugo jak nie dłużej hehehe
hehe, długo to mało powiedziane...

mihau, jeszcze raz dzięki za pomoc, wreszcie to forum żyje :oklaski:

spyro - 2008-01-12, 19:41

Fajna rzecz zauważyłem w nowym forum: samo skraca długie linki...
Gavel - 2008-01-12, 20:01

ano skraca skraca - w końcu nie będzie się forum rozłaziło jak ktoś wrzuci linka z ebaya :D


aaaaa
komunikat w PA zniknął więc wszystko jest ok :OK:

sebastian - 2008-01-13, 20:35

Jak dla mnie to brakuje teraz opcji, której w starym forum się wpisywało ile ma być postów na jednej stronie. Wcześniej otworzyłem np. dział mam problem i cały dział na jednej stronie, a eraz parę postów i trza klikać w następną stronę. Jak dla mnie to z decia troszq upierdliwe jest :)
mihau - 2008-01-14, 12:06

MAPET napisał/a:
na wiekszosci fo pisze jako ukryty...

co do powiadomien to z tego tematu dziala

Zgodnie z tym to powinien administrator :-)

[ Dodano: 2008-01-14, 13:01 ]
sebastian napisał/a:
Jak dla mnie to brakuje teraz opcji, której w starym forum się wpisywało ile ma być postów na jednej stronie. Wcześniej otworzyłem np. dział mam problem i cały dział na jednej stronie, a eraz parę postów i trza klikać w następną stronę. Jak dla mnie to z decia troszq upierdliwe jest :)

A to, jeśli było, to zniknęło. Teraz tylko administrator może to ustawić - globalnie dla wszystkich. Tak to wygląda...
Ale to ma za zadanie pomagać przy dużym obciążeniu. A przynajmniej tak piszą...

spyro - 2008-01-14, 15:07

ukrywanie możliwe, dzięki mihau za wskazówkę.

sebastian napisał/a:
Jak dla mnie to brakuje teraz opcji, której w starym forum się wpisywało ile ma być postów na jednej stronie. Wcześniej otworzyłem np. dział mam problem i cały dział na jednej stronie, a eraz parę postów i trza klikać w następną stronę. Jak dla mnie to z decia troszq upierdliwe jest :)

poszukam w panelu administracyjnym.

kovval - 2008-01-16, 20:43

a ja nie moge wyasowac nieprzeczytanych postow. nawet jak tam klikne, oznacz jako przeczytane... to na nastepny dzien znowu mam okolo 100 nieprzeczytanych. chyba ze cos nie tak robie. jak wchodzilem na dany watek i wychodzilem z niego bez dodawania mojego postu to i tak powinnien on sie ozanczyc jako przeczytany....a tak nie jest
spyro - 2008-01-16, 20:58

kovval, coś nie tak musisz robic bo na bank ta funkcja działa (u mnie działa bez zarzutu). Prawdopodobnie ustawione masz w przeglądarce internetowej żeby automatycznie przy każdym włączeniu kasowała cache, pliki cookie itp itd. Sprawdź to.
kovval - 2008-01-16, 21:25

albo poprostu tyle ludzi pisze :) juz mi chyba dziala wszytko ok, to tylko ja :)
spyro - 2008-01-16, 21:27

No to dobrze, że już jest OK... Ale jakby coś jeszcze było to pisz w tym dziale, możesz znaleźć coś zawsze i będziemy poprawiać...
Gavel - 2008-01-16, 23:27

spyro napisał/a:
Prawdopodobnie ustawione masz w przeglądarce internetowej żeby automatycznie przy każdym włączeniu kasowała cache, pliki cookie itp itd. Sprawdź to.
to akurat nic nie daje - ja mam tak w pracy poustawiane i funkcja nowych postów działa tak jak powinna :)

kovval jak nie masz pewności czy jest przeczytany czy nie to najłatwiej popatrz na daty tych nowych postów to będziesz wiedział czy to nowy czy stary

spyro - 2008-01-16, 23:45

no jasne że tak, przecież posty zlicza forum a nie ciasteczka w przeglądarce, w sumie gdzieś to widziałem w PA nawet, starość nie radość pamięć coraz gorsza...
Dzolo - 2008-01-18, 20:35

Ja bym prosił aby zmienić ustawienie ikonek bo pierwsze są jakieś żaby i inne diabły tasmańskie a te najczesciej używane ( ;) :P :> :mrgreen: :) ) dostepne są w pozostałych.
sebastian - 2008-02-01, 01:26

spyro napisał/a:
ukrywanie możliwe, dzięki mihau za wskazówkę.

sebastian napisał/a:
Jak dla mnie to brakuje teraz opcji, której w starym forum się wpisywało ile ma być postów na jednej stronie. Wcześniej otworzyłem np. dział mam problem i cały dział na jednej stronie, a eraz parę postów i trza klikać w następną stronę. Jak dla mnie to z decia troszq upierdliwe jest :)

poszukam w panelu administracyjnym.

I co, patrzyłes już coś na ten temat? Bo dla mnie tocały czas jest upierdliwe klikanie od 1 strony do nastepnej, jak miałem wcześniej wszystko na jednej :>

spyro - 2008-02-01, 08:25

ano zapomniałem o tym w ogóle, poszukam w PA w wolnej chwili.
sebastian - 2008-02-01, 09:15

Oki, nie ma sprawy.

[ Dodano: 2008-02-01, 18:44 ]
spyro, znalazłem już - na samym dole głównej strony to jest :) Ale dzięki :)

Dzolo - 2008-02-09, 00:13

I jak z tymi ikonami ? :>
spyro - 2008-02-09, 11:16

nie mam kiedy tego zrobić bo to strasznie upiorna robota :-(
mihau - 2008-02-29, 10:30

spyro napisał/a:
mihau, na wstępie dziękujemy wszyscy za pomoc, forum chodzi o niebo szybciej no i wreszcie mamy zaktualizowane do najnowszej wersji...

Najnowsza wersja, niestety nie jest bezbłędna.
Dziś 29-02-2008 od północy do godziny 10:00 forum było niedostępne.
Powodem był błąd w module wyświetlającym urodziny związany z tym, że mamy rok przestępny i w lutym jest 29 a nie 28 dni.
Około 10 błąd został naprawiony i wszystko powinno wrócić do normy.

spyro - 2008-02-29, 10:44

mihau napisał/a:
Około 10 błąd został naprawiony i wszystko powinno wrócić do normy.

Ślicznie dziękujemy :D :brawa: :hura:

Gavel - 2008-03-02, 14:13

mihau napisał/a:
od północy do godziny 10:00 forum było niedostępne

z tą niedostępnością to nie przesadzajmy ;)
forum działało, można było przeglądać tematy, pisać posty itd.
tylko na stronie głównej błąd wywalało co sprawiało wrażenie że całe forum padło a tak nie było

no ale mniejsza z tym - dobrze że już wszystko działa :OK:

spyro - 2008-03-02, 16:08

Detektyw jesteś to żeś znalazł opcje wejścia na około. ja i większość nawet nie szukała takowe.

Najważniejsze, że kolega Michał szybko zadziałał i wszystko wróciło do normy...

sebastian - 2008-03-18, 22:37

Fajną rzeczą byłoby, gdyby pisanie postu (jego odświerzanie) po długim czasie, gdy to ja np. ostatni post napisałem, później pojawiło się kilka nowych tematów w danym dziale, a po jakimś czasie chciałbym dopisac coś nowego w tym moim poście, co ostatnio skończyłem i nie wyświetla się jako widoczny, więc i tak nikt nie przeczyta co napisałem, bo nie wie, że coś napisałem - się nie podświetla. Ty Spyro jak napiszesz swój ostatni post, a później chcesz coś dopisać to pisze Ci jako następny post pod Twoim ostatnim, a nie tak jak w przypadku reszty tekst: "dodano..."

Przykładowo, w poście nasze ventki dopisałem parę nowych zmian w autku (oczywiście fotki dodam), ale temat mój leży na samym spodzie i nikt tego nie zauważył nawet...

Proponuję, że zamiast dopisywania do postu tekstu, niech tworzy nowy post, bo przynajmniej będzie widoczny, ze się coś napisało nowego od ostatniego.

spyro - 2008-03-18, 23:36

sebastian, tego nie zmienimy niestety bo wiele osób wykorzystywałoby to do nabijania sobie postów... Także musi zostać tak jak jest, najprościej poprosić kogokolwiek żeby podbił Ci temat dopisując parę słów od siebie...
marmarmarek - 2008-03-20, 15:08

no to nich robi jako dodano, ale podnosi temat do gory i z postu, ktory byl czytany niech na nowo robi nieczytany :) bo to racja z tym, ze pozniej ciezko takie posty zauwazyc (jak dodalem fotki do Vento vol 2 to dalem linka w poscie vw vento by marmarmarek, bo tam bylo to jako dodane i watpie, zeby ktos tam zajzal :\
Gavel - 2008-03-20, 17:28

chłopaki powiem Wam tak - wszyscy macie trochę racji i kompromis jakiś by się przydał :)

Marek - dodawanie i przenoszenie do góry jako nieprzeczytane na pewno nie przejdzie - to byłoby bez sensu bo miałbyś już raz przeczytanego posta (przynajmniej jego część) oznaczonego jako nieprzeczytany więc mogłoby to wprowadzić sporo zamieszania dla osób mniej wtajemniczonych. A swoją drogą i tak nie ma do tego ustawień.

Wg mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby takie, żeby zostało tak jak jest teraz ale tylko przez jakiś okres czasu (np. 24 godziny).
Czyli widziałbym to tak: ktoś sobie pisze posta, napisał, wysłał i post jest. Ale po paru minutach mu się przypomniało że coś tam zapomniał dodać więc dopisuje pisząc nowego posta, ale forum robi to jako dodane. I to jest moim zdaniem dobre bo nie ma takiej możliwości żeby ktoś w ciągu np. 10 minut napisał 100 postów jeden pod drugim (przykład przesadzony ale tak dla uzmysłowienia piszę o co mi chodzi).
Natomiast po upłynięciu jakiegoś czasu (np. wspomniana przeze mnie doba) napisanie nowego posta już by nie robiło go jako dodany tylko tworzyło nowy, a co za tym idzie pokazywało go jako nieprzeczytany.

Niestety z tego co wiem to problem polega na tym że nie ma do tego ustawień więc aby coś takiego zrobić trzeba by przerobić kod źródłowy forum (czy jak tam to się fachowo nazywa) a to już wyższa szkoła jazdy :(
Na tym moja wątła wiedza się kończy - jak się mylę to poprawcie mnie.

spyro - 2008-03-20, 18:25

Wszystkie racje rozumiem, ale niestety mamy dwie opcje, TYLKO dwie opcje: Tak jak jest teraz bądź każda wypowiedź to nowy post... Można to pewnie jakoś zmienić, ale trzeba by było wziąć kogoś kto ma php w jednym palcu i napisze odpowiedni skrypt do tego.
sebastian - 2008-04-11, 23:11

I co w związku z tym odświerzaniem postów, w/w przeze mnie?

A wczoraj, tj. 10 kwietnia praktycznie przez cały dzień nie można było wejść na stronę forum - po prostu jakby cały adres nieznaleziony...

spyro - 2008-04-12, 20:16

ano od wieczora w czwartek serwerk miał jakieś problemy i nic nie chodziło :-(

sebastian napisał/a:
I co w związku z tym odświerzaniem postów, w/w przeze mnie?

spyro napisał/a:
Wszystkie racje rozumiem, ale niestety mamy dwie opcje, TYLKO dwie opcje: Tak jak jest teraz bądź każda wypowiedź to nowy post... Można to pewnie jakoś zmienić, ale trzeba by było wziąć kogoś kto ma php w jednym palcu i napisze odpowiedni skrypt do tego.

sebastian - 2008-04-14, 21:53

spyro napisał/a:
Wszystkie racje rozumiem, ale niestety mamy dwie opcje, TYLKO dwie opcje: Tak jak jest teraz bądź każda wypowiedź to nowy post... Można to pewnie jakoś zmienić, ale trzeba by było wziąć kogoś kto ma php w jednym palcu i napisze odpowiedni skrypt do tego.
To niech będzie to drugie - każda wypowiedź to nowy post, tak będzie chyba najlepiej :(

Paweł J. - 2008-05-07, 11:58

Jakieś 30 minut temu forum miało problem...
JAk chciałem wysłać wiadomość w shot box to najpierw shoct box dostawał zawiech a potem całe i tak 2 razya teraz wychodzi na to że wiadomość jest wysłana 2 razy i to w innym czasie...wyskakiwał komunikt "przekroczony limin czasu połączenia" ale widze że już jest ok....

Pewnie nic poważnego ale jakby co to zgłaszam...

spyro - 2008-05-07, 19:51

pewnie jakaś chwilowa przerwa pracy serwera. Rano też przez parę minut nie było forum wogóle.
sebastian - 2008-05-22, 22:17

spyro, Fajną opcją byłoby, aby przy każdym profilu była ocpja na wpisanie swojego silnika, albo kodu zilnika
np.:
autostopowicz
silnik: 1.9 TDI
kod silnika: AHU
Pomógł: 2 razy
wiek: 99
dołączył:
posty: 8

itd.

co o tym sądzisz? :)

spyro - 2008-05-22, 22:49

w samej administracji forum nie widzę takiej opcji żeby coś tam dopisać, poszperam w necie czy można taki dodatek zainstalować bo nie byłoby to głupie. Dobry pomysł Sebastian.
Paweł J. - 2008-05-22, 22:57

Przy segregacji forum w którą się troszkę bawiłem takie coś sporo by w tedy pomogło :]
sebastian - 2008-05-22, 23:02

Nietylko wedy nawet, jak ktoś pisze o jakimś problemie, a nie napisze jaki ma silnik, to już sprawę wszystko rozjaśnia :)
Paweł J. - 2008-05-22, 23:07

No własnie problem z segregacją z tego wynikał, że czasami trzeba było sporo postów przeczytać zeby się połapac do jakiego działu rzucić temat.... ;) No cóż, ale poczekajmy i zobaczymy czy z tego coś wyjdzie :hejka:
spyro - 2008-05-22, 23:12

znalazłem ju takiego moda do forum, napisałem maila do firmy w której stoi serwer, zobaczymy co odpiszą. Miejmy nadzieję, że kolega Michał który zrobił nam cała aktualizacje jakiśc zas temu będzie chciał zainstalowac nam tego moda, wtedy będe mógł dodawać do woli rzeczy do naszych profili i widoku pod avatarem.
sebastian - 2008-05-22, 23:21

Co do avataru, to przydałby się troszkę większy limit co do objętości i rozdzielczości obrazka, bo co to jest 20 KB i tak mała rozdzielczość... Ale to taki szczegół :)

Ale póki co, to sami możemy dodać swój opis pod obrazkiem, jak co neiktórzy mają go, i ja też np. To zamiast tego, można wpisać już, póki co :)

[ Dodano: 2008-05-22, 23:44 ]
Zobacz spyro - a cos takiego np.?


samemu co prawda można wpisać

Gavel - 2008-05-23, 22:35

Spyro ale po co moda wygrywać?
Przecież w PA jest coś takiego jak "Pola w profilu" i można tam dodać dodatkowe pola np. pod avatarem.
Można by dodać na przykład pole silnik i zrobić tak, żeby było tylko kilka możliwości do wyboru - tylko trzebaby pospisywać wszystkie możliwe silniki występujące w Ventkach żeby to miało ręce i nogi...

Paweł J. - 2008-05-23, 23:15

Gavel napisał/a:
tylko trzebaby pospisywać wszystkie możliwe silniki występujące w Ventkach żeby to miało ręce i nogi...

Dane o wszystkich silnikach występujących w Venciaczkach mogę dostarczyć jakby co....bo widzę, że na stronie głównej są niekompletne ;)

sebastian - 2008-05-24, 17:01

Kompletne:

Paweł J. - 2008-05-24, 17:41

sebastian napisał/a:
Kompletne:

Ja też niby mam kompletne i jedne i drugie dane troszkę się różnią:


sebastian - 2008-05-24, 17:53

Ale czym Ci się różnią? Tym, chyba, że inaczej może poukładane są, ale poza tym reszta wszysko tak samo.
Paweł J. - 2008-05-24, 18:26

u mnie silników 1.6 jest 6 a u Ciebie 5.
w 2.0 i w VR6 tez są różnce.

sebastian - 2008-05-24, 20:26

1.4 ABD 55KM/40KW
1.4 AEX 55KM/40KW
1.4 ABD 60KM/44KW
1.4 AEX 60KM/44KW
1.6 ABU 75KM/55KW
1.6 AEA 75KM/55KW
1.6 AEE 75KM/55KW
1.6 AKS 101KM/74KW
1.6 AEK 101KM/74KW
1.6 AFT 101KM/74KW
1.8 AAM 75KM/55KW
1.8 ABS 90KM/66KW
1.8 ADZ 90KM/66KW
2.0 AAC 84KM/62KW
2.0 2E 115KM/85KW
2.0 ADY 115KM/85KW
2.0 AGG 115KM/85KW
2.0 AKR 115KM/85KW
2.0 AEP 107KM/79KW
2.0 16V AKS 150KM/110KW
2.8 VR6 AAA 174KM/128KW
2.8 VR6 AAA 163KM/120 KW
1.9 D 1Y 65KM/48KW
1.9 TD AAZ 75KM/55KW
1.9 TDI 1Z 90KM/66KW
1.9 TDI AHU 90KM/66KW
1.9 TDI ALE 90KM/66KW
1.9 TDI AFN 110KM/81KW
1.9 SDI AEY 64KM/47KW

spyro - 2008-05-24, 21:18

Cytat:
Spyro ale po co moda wygrywać?
Przecież w PA jest coś takiego jak "Pola w profilu" i można tam dodać dodatkowe pola np. pod avatarem.

Jest bo właśnie wgrane :D


Już dodałem : jaka wersja silnika.

Także teraz każdy z nas niech doda w swoim profilu jaki ma silnik :D

Co dalej, dodałem, że jest to opcja obowiązkowa przy rejestracji, także każdy będzie musiał to wpisać.


sebastian - 2008-05-24, 21:25

Spyro, daj silnik z dużej litery i jednego dwukropka :D
spyro - 2008-05-24, 21:26

poprawione :D
sebastian - 2008-05-24, 21:39

No! teraz gra i buczy wszystko :D Super !! :)
sebastian - 2008-05-24, 22:11

Ale i tak zanim Ci się odklimatyzują to zdążysz się poparzyć :D






-Spyro, a mozesz zwiększyć troche chociaż wielkość avataru i jego rozdzielczość?

spyro - 2008-05-24, 22:22

sebastian napisał/a:
-Spyro, a mozesz zwiększyć troche chociaż wielkość avataru i jego rozdzielczość?

nie ten temat....

ograniczamy transfery, stąd to ograniczenie.

Jaka wielkość Twoim zdaniem jest OK?

sebastian - 2008-05-24, 22:28

spyro napisał/a:
Jaka wielkość Twoim zdaniem jest OK?

Tak gdzieś około 50 kB w rozdzielczośći np. 130x130
spyro napisał/a:
nie ten temat....

to przenieś w jakis odpowiednie miejsce

spyro - 2008-05-24, 22:55

sebastian napisał/a:
to przenieś w jakis odpowiednie miejsce
przeniesione...

sebastian napisał/a:
Tak gdzieś około 50 kB w rozdzielczości np. 130x130


mówisz i masz: 50 kb i max rozdzielczość: 200 px x200 px

sebastian - 2008-05-24, 23:00

Dalej jest tyle sami, ile było dotychczas...

spyro - 2008-05-25, 09:39

Teraz powinno byc OK. Zwiększyłem rozmiar do 50KB i 100x100 px

A to co wcześniej zmieniłem to zdjęcie w profilu.

sebastian - 2008-05-26, 12:30

A o co chodzi w tym tutaj?

spyro - 2008-05-26, 21:08

A było o tym na forum już, nie szuka się :mysli:

http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=2264

Level: poziom usera jest oparty na ilosci postow przez niego napisanych.

HP: reprezentuje aktywnosc usera. max hp oparte jest na levelu,
obecne ho oparte jest na tym jak czesto user postuje.

MP: pokazuje jak szybko user postuje. Max mp jest oparte na levelu,
kazdy post kosztuje mp, z mp czasem mp regeneruje sie

Exp: pokazuje ile user musi napisac postow aby osiagnac nastepny level.

krzeszak - 2008-06-06, 22:54

spyro, Już dodałem : jaka wersja silnika.

Także teraz każdy z nas niech doda w swoim profilu jaki ma silnik :D

Co dalej, dodałem, że jest to opcja obowiązkowa przy rejestracji, także każdy będzie musiał to wpisać.

no dobra ale widzę ze nie wszyscy maja to powpisywane, nawet ci co ostatnio sie pododawali bo wystarczy wpisać np. TDI i tez będzie a wydaje mi sie ze powinno byc np.tak 1.8 AAM 75KM
a według was jak powinno być coby w miarę możliwości wszyscy podobnie mieli???

sebastian - 2008-06-06, 23:00

Według mnie to powinna być opcja wyboru silnika z gamy ogólnie dostępnych. Czyli po prostu - wpisywaliśmy z Tygrysiskiem kilka postów wyżej typy, oznaczenia i moze wszystkich silników i przy rejestrowaniu np. powinna być opcja takiego wyboru, nie dowolne, tylko takie jakie powinny być. Ujednolicone po porstu, żeby nie było, że jeden wpisze 1.8, drugi AAM, a trzeci 1.8 benzyna. Powinno być tak, jak pisaliśmy, czyli: 1.8 AAM 75KM/55kW. Ewentualnie, jeśli za długi wpis, co by się nei mieścił pod obrazkiem, to samo 1.8 AAM, bądź 1.8 AAM 75KM.
Tak ja to widzę. Ale podejżewam, że może być z tym mase roboty, bądź w ogle nie możliwe. Ale zobaczymy, co szefuńcio na to.

krzeszak - 2008-06-06, 23:04

no właśnie mi o to ujednolicone chodzi ;) coby każdy miał jednakowo a nie każdy co innego
Paweł J. - 2008-06-06, 23:05

Z tym wyborem to juz Spyro musi się wypowiedzieć...ale to chyba takie łatwe nie będzie...

Zresztą to juz sprawa tych co sami sobie w swoim profilu wpisują silnik....im lepiej sprecyzują co mają pod maską tym lepiej bedzie im pomóc w jakis pytaniach/problemach...

spyro - 2008-06-07, 20:09

No niestety. Wybór z kilku opcji to już wyższa szkoła jazdy, to trzeba by przerobić frum a to niestety kosztuje słono :-(

Każdy może wpisać co chce edytując swój profil, nowi muszą to podać pozostali jak chcą to zmienią jak nie to niestety nie mamy na nich wpływu :-(

silverek - 2008-06-07, 20:19

SPYRO dlaczego mi wyswietla sie ze mam 32 lat jak mam 33
sebastian - 2008-06-07, 20:21

A ukończyłeś w pełni 33 lata? Bo jak nawet dzień przed Twoimi urodzinami to będzie pokazywać 32, a później już 33. Wpisałeś datę urodzenia poprawnie?
silverek - 2008-06-07, 20:27

o to do ukączenia jeszcze troche zostało do pazdziernika date dobrze wpisalem wstyt by byl jak bym nie wiedział kiedy to sie wyklułem
sebastian - 2008-06-07, 20:30

No to jak w pełni ukończysz swój wiek, to automatycznie Ci będzie pokazywać Twój wiek taki, ile powinieneś mieć. :]
Szpiker - 2008-06-30, 19:17

Spyro w dziale nasze ventki został poruszony temat aktualizacji temau moze by odblokowac tą opcje dal wszystkich ?? i dzisiaj strasznie opornie od rana forum śmiga czy tylko u mnie tak jest ??
spyro - 2008-06-30, 21:51

niech będzie włączę to na próbę. Tylko muszę to cholerstwo znaleźć w opcjach.
Szpiker - 2008-06-30, 22:17

nicnie szkodzi spróbować :oklaski:
spyro - 2008-06-30, 22:24

no szukam tego cholerstwa i znaleźc i nie mogę. Za to włączyłem opcję, że każdy może edytowac swój post do 10 minut po jego napisaniu. Do tej pory wogóle nie było takiej opcji a przypadkiem ją znalazłem :D Szukam dalej opcji pisania, żeby nie wyrzucało Dodano... tylko robi sie nowy post jak teraz mają moderatorzy i ja...
sebastian - 2008-06-30, 22:34

spyro napisał/a:
Za to włączyłem opcję, że każdy może edytowac swój post do 10 minut po jego napisaniu

dotychczas taka możliwość zawsze była edycji swoich postów

spyro - 2008-06-30, 22:36

sebastian napisał/a:
dotychczas taka możliwość zawsze była edycji swoich postów

a to mnie zaskoczyłeś :D

No wreszcie, znalazłem to cholerstwo.
Niech ktoś teraz napisze pod rząd dwa posty, zobaczymy czy działa

Fable - 2008-06-30, 22:37

jeden
Fable - 2008-06-30, 22:38

dwa
spyro - 2008-06-30, 22:40

To to teraz wiadomo już działa.
Daję na próbę, jak nikt nie bezie nadużywał tej opcji to zostawimy tak jak jest teraz.

Aha i prosze Was, jak Wam sie coś przypomni to poprostu edytujcie swoje posty dopisując to co się przypomniało, bo takto zacznie sie nam natłukiwanie postów...

Fable - 2008-06-30, 22:42

no teraz odrazu niedaje napisac postu pisze zaczekac lub edytowac
marmarmarek - 2008-06-30, 22:55

spyro napisał/a:
Aha i prosze Was, jak Wam sie coś przypomni to poprostu edytujcie swoje posty dopisując to co się przypomniało, bo takto zacznie sie nam natłukiwanie postów...
to dlaczego Admin nigdy nie edytuje tylko trzaska nastepnego ? ;)

oczywiscie zarcik-teraz przynajmniej jak sie cos dopisze do starego tematu latwiej bedzie to zauwazyc :)

spyro - 2008-06-30, 23:00

marmarmarek napisał/a:
o dlaczego Admin nigdy nie edytuje tylko trzaska nastepnego ? ;)

bo chłopina głowy nie ma do tego :D :D :D

A na powaznie pilnujmy tego żebyśmy nie trzaskali milion postów dziennie :D

sebastian - 2008-07-01, 14:49

spyro, włącz jeszcze możliwość usuwania swoich pstów. Jak coś kiedyś komuś się napisze nie w tym temacie np. albo cokolwiek, żeby mógł zaraz usunąć, bo później się denerwujesz, że się forum zaśmieca i tak dalej.
spyro - 2008-07-01, 20:42

Każdy ma 10 minutek na edycję postu a usuwać mogą moderatorzy, ja i junior admin.
silverek - 2008-07-01, 20:58

no a to ze jak autor postu napisze ostatni to bedzie sie podswietlac czy nie
spyro - 2008-07-01, 21:09

silverek napisał/a:
no a to ze jak autor postu napisze ostatni to bedzie sie podswietlac czy nie

nie wiem czy o to ci chodziło, ale teraz każdy ostatni post, niezaleznie kto go napisze bezie pchał temat do góry.

przemolas4 - 2008-07-02, 16:30

sorry ze nie do tematu , ale czy to zbieznosc ?

) Kempes_1985(23) kunta2008(23) kuntek2000(23) kuntek2008(23) nuki_tsw(28)

sebastian - 2008-07-02, 16:37

przemolas4 napisał/a:
sorry ze nie do tematu , ale czy to zbieznosc ?

a o co w ogóle chodzi, co masz na myśli?

spyro - 2008-07-02, 22:31

przemolas4, o co ci chodzi bo nie załapałem...
silverek - 2008-07-03, 22:43

ShoutBox dlaczego trzeba czekac jakies 30 sekund zeby napisac drugi post bo jeden po drugim sie nie da bo zaraz wysyła na sam początek
spyro - 2008-07-03, 23:42

nie mam zielonego pojęcia. Może chwilowe przeciążenie serwera? Albo tak ma być :D
silverek - 2008-07-04, 09:20

Ale Moderator moze jeden po drugim pisać i nie czeka ma inne prawa czy co
spyro - 2008-07-04, 09:22

silverek napisał/a:
ma inne prawa czy co

jakby moderator miał te sama prawa co wszyscy to nie miałoby to sensu w końcu ;)

silverek - 2008-07-04, 10:21

ale dokladniej mi chodzi o szybkosc pisania na ShoutBox
Fable - 2008-07-16, 15:22

co bylo ze forum tyle czasu niedzialal :O juz pomyslalem ze calkkiem dzialac niebedzie :(
sebastian - 2008-07-16, 15:28

No wkońcu nadeszła ta wielkopomna chwila :) ...
Paweł J. - 2008-07-16, 15:28

Alleluja :oklaski:
sebastian - 2008-07-16, 15:34

Alleluja i do przodu :D

.
.
.

...oby więcej nam takich psikusów nasze forum nie zrobiło...

spyro - 2008-07-16, 18:19

No awaria była naprawdę bardzo ale to bardzo poważna... Na szczęście wreszcie forum powróciło bo naprawdę nie miałem co robić. Cały tydzień byłem chory i tak jakoś dziwnie, co siadałem do kompa a tu na poczcie żadnej informacji, że ktoś napisał coś na forum...
sebastian - 2008-07-19, 15:07

Dzisiaj nasze kochane forum znowu przez pół dnia nie było czynne, ale jakoś już działa, a wydaje mi się, jakby teraz tak... szybciej chodziło? Oby na lepsze :)
spyro - 2008-07-19, 17:31

Możliwe, że zrobili aktualizacje i modernizacje...
Bucus - 2008-07-20, 10:02

Przeglądając stronę zauważyłem taki błąd, może było o nim już mowa, ale nie czytałem wszystkiego.
A więc,
Jak przeglądam jakąś poradę i chcę zobaczyć teraz stronkę O klubie, O klubowiczach czy cokolwiek innego to ta strona nie wchodzi, tzn. pokazuje błąd strony
Kod:
Not Found

The requested URL /porady/separator/oklubowiczach.htm was not found on this server.
czyli linki na strony nie mają odpowiednich adresów.

Tak samo jest też dla zdjęć, tzn, jak się ogląda konkretną relacje (np. VW Mania 2006)

spyro - 2008-07-20, 10:56

Dzięki za informację, popracuję nad tym.
Paweł J. - 2008-07-27, 08:47

A mi dziś rano kilka razy takie coś wyskoczyło jak chciałem pościka wysłać :(


spyro - 2008-07-27, 10:31

No cały czas coś się dzieje na serwerku, wczoraj od rana nie było wogóle forum...

Bucus napisał/a:
czyli linki na strony nie mają odpowiednich adresów.

Tak samo jest też dla zdjęć, tzn, jak się ogląda konkretną relacje (np. VW Mania 2006)

Większość już poprawiłem. żmudna robota, ale rzeczywiście większość podstron zawierała błędne podlinki. Dzięki za cynk.

cinek82 - 2008-07-27, 16:06

Szefie takie coś mi wyskoczyło , wydaje mi się że wcześniej można było nawet po 10 minutach zmienić swój post.... :mysli:
spyro - 2008-07-27, 16:07

no jeśli wam to przeszkadza to możemy wydłużyć ten czas...
cinek82 - 2008-07-27, 16:10

No fajnie by było, bo chciałem do wcześniejszego mojego postu dorzucić tapetki własnej roboty co by dalej Sebie OT nie robić :D
Fable - 2008-07-27, 16:14

dlaczego czesto forum bywa niedostepny :( (((
sebastian - 2008-08-06, 15:56

Ja mam małą sugestię... Proponuję, zeby zrobić w działąch, gdzie jest kilka poddziałów, a później tematy - wszystko w jednym dziale. Czyl w dziale Problemy, zeby nie było tak, jak jest teraz, że jeszcze trzeba klikać drugi raz na poddział - zrobić wszystko razem, ale jako podpięty u góry. tak samo z działem nasze ventki, bo zauważyłem, ze coś się zmieniło. Po pdostu podwójnie więcej kilkania jest, by dostać się do danego tematu...
Wszystko w jednym dziale zrobić, ale tak, jak napisałem - podpięte u góry. Przykładowo: dział nasze ventki, no to w tym dziale będą nasze ventki, a u góry podpięte jako - inne autka forumowiczów. Wg mnie chyba lepiej by tak to wyglądało. Tak zamo z resztą działów, gdzie takie coś jest.

martinez2006 - 2008-08-06, 20:42

Fable napisał/a:
dlaczego czesto forum bywa niedostepny :( (((


Kilka dni temu miałem problem też z wejściem na forum. Wyskakiwał jakiś błąd połączenia. Myślałem że to coś u mnie w kompie. Ale z drugiego kompa tak samo było. Dopiero wieczorem mogłem wejść na forum.

sebastian - 2008-08-06, 20:45

Było tak parę razy... Coś ze serwerkiem pewnie się działo, dlatego tak było...
martinez2006 - 2008-08-06, 20:48

Cytat:
Było tak parę razy... Coś ze serwerkiem pewnie się działo, dlatego tak było...


Czasami tak z forami bywa. Przeglądarka wywala błąd na temat braku połączenia z bazą mysql czy coś takiego i klapa :D

sebastian - 2008-08-06, 21:09

Ostatnia najpoważniejsza awaria to kilka tygodni temu była, że forum nie było ponad tydzień... Ty wiesz, co to się działo? Człowiek nie miał gdzie się podziać, nie było co robić, na kompie nic się nie chciało robić - ogólnie nuda taka panowała, że szok. Zawsze, jak tylko włączam kompa od razu klikam na forum - tak tez i było jak go nie było - z przyzwyczajenia już, po prostu, a tu zonk.
martinez2006 - 2008-08-06, 21:12

sebastian napisał/a:
Ostatnia najpoważniejsza awaria to kilka tygodni temu była, że forum nie było ponad tydzień...


No to mnie ta awaria ominęła. Na forum jeszcze mnie nie było i nie było pod domem venciaka ... :) .

Paweł J. - 2008-08-06, 21:17

sebastian napisał/a:
Ty wiesz, co to się działo?

Troszeczkę radziliśmy sobie przez gg.ale to nie to samo co nasze kochane forum.... :oklaski:

spyro - 2008-08-06, 22:12

sebastian napisał/a:
Czyl w dziale Problemy, zeby nie było tak, jak jest teraz, że jeszcze trzeba klikać drugi raz na poddział

przecież dopiero co to zrobilismy, przypomnij sobie ile pracy włozył Tygrysisko temat po temacie grupując w odpowiednie oddziały...

Ano jak forum ponad tydzień nie było to ja nie wiedziałem co ze sobą robić wieczorami w domu...

martinez2006 - 2008-08-06, 22:14

spyro napisał/a:
Ano jak forum ponad tydzień nie było to ja nie wiedziałem co ze sobą robić wieczorami w domu...


Całe szczęście że mnie nie było w tym czasie na forum. Jak kupiłem ventyla to nie ma dnia abym nie wszedł na to forum :)

Paweł J. - 2008-08-06, 22:17

sebastian napisał/a:
zrobić wszystko razem, ale jako podpięty u góry

Ale nie rozumiem...jak Ty to widzisz sebastian, podaj jakiś konkretny przykład...

spyro - 2008-08-06, 22:21

Ogólnie idea zmiesznaia wszystkiego razem mi osobiście sie nie podoba, dzięki temu robi się orządek, np taki dział Mam problem, dzięki podziałom teraz wiadomo od razu o jakis silnik chodzi.

Co do czytania postów to ja osobiście korzystam z opcji Zobacz posty nieprzeczytane i od razu widzę wszystko na raz.

Paweł J. - 2008-08-06, 22:26

Odnośnie działu Mam problem... można by tak zrobić żeby chcąc pisać nowy temat...było tylko do wyboru...PB...PB+LPG...ON....ogólnie...(skrótów użyłem) i żyby beż tego wyboru nie można było zakładać nowych tematów...bo jak widać kilka tematów czeka do przeniesienia....
spyro - 2008-08-06, 22:31

zrobioner, nie da się pisac w Mam problem, tylko w poddziałach. Zobaczcie czy u Was tez tak jest?
Paweł J. - 2008-08-06, 22:32

spyro, właśnie o to mi chodziło :oklaski:
spyro - 2008-08-06, 22:33

miałem to wcześniej zrobić ale nie wiedziałem jak a dopiero teraz wpadłem na to żeby zamknąć ten dział Prościej sie nie da ;)
martinez2006 - 2008-08-06, 22:33

spyro napisał/a:
Zobaczcie czy u Was tez tak jest?


Działa. Wszystko jest ok :)

Paweł J. - 2008-08-06, 22:34

No i super...bo szczególnie nowi użytkownicy szli na łatwiznę i bez podziału pisali...
spyro - 2008-08-06, 22:41

no to teraz będą się głowic czemu nie mogą posta napisać :D
sebastian - 2008-08-07, 17:48

Tygrysisko napisał/a:
jak Ty to widzisz sebastian, podaj jakiś konkretny przykład...

inaczej tego nie umiem już napisać, ja bym musiał to pokazać i powiedzieć, o co mi chodzi, bo brakuje mi słów jak mam to dokładnie sprecyzować, o co mi chodzi, żebyście to zrozumieli :D

spyro - 2008-08-07, 23:26

sebastian, no musisz na Zlot przyjechac, weźmiemy parę piwek, laptopa i na pewno się zrozumiemy :D
sebastian - 2008-08-08, 16:21

spyro napisał/a:
weźmiemy parę piwek

spyro napisał/a:
i na pewno się zrozumiemy

No tak, wtedy to na pewno :D

sebastian - 2008-09-01, 14:48

spyro, czy możesz wyłączyć opcję skracania linków na forum? Bo wielokrotnie, jak zachodzi potrzeba skopiowac jakiś link, to kopiuje się tylko ten skrócony, co efektem jest nie otwieranie się danej strony z tego skopiowanego linku.
spyro - 2008-09-01, 20:48

sebastian napisał/a:
czy możesz wyłączyć opcję skracania linków na forum?
hmmm, popatrze w panelu admina, bo po aktualizacji samo to wskoczyło i do tej pory uważałem to za wyśmienite rozwiązanie ;)
przemolas4 - 2008-09-04, 13:31

spyro napisał/a:
popatrze w panelu admina,

to pamietj zeby jeszcze co nieco tam popatrzec .
- aktualizacja "czlonkow"
- "pokoj zwiezen " "czlonkow" :P :P :P

Gavel - 2008-09-04, 13:36

wydaje mi się że opcja automatycznego skracania linków przez forum jest jak najbardziej OK
nie wszyscy umieją bądź zwracają na to uwagę i forum się nie rozłazi niemiłosiernie jak ktoś jakiegoś tasiemca wrzuci a niezbyt fajnie się wtedy czyta

a co do kopiowania to wystarczy kliknąć na linka i skopiować treść z paska przeglądarki i wszystko działa
ewentualnie przy pełnym cytowaniu posta też forum "rozpoznaje" że link jest skrócony i cytuje poprawnie

ja bym zostawił tak jak jest

spyro - 2008-09-04, 14:38

ano tez uweażam, że to skracanie linków jest OK bo sie forum nie rozłazi...
Andziula - 2008-09-05, 10:55

przemolas4 napisał/a:
"pokoj zwiezen " "czlonkow"


Członów hahahaha

przemolas4 - 2008-09-06, 12:05

Andziula napisał/a:
Członów

no coments

Andziula - 2008-09-06, 13:35

No co?? :boks:
silverek - 2008-10-12, 16:32

zastanawialiście sie kiedy na takim czymś zeby mozna było na czacie forum czatować z kamerka byśmy mogli zobaczyc jak kto wyglada bo moze czasami sie mijamy gdzies idac a nie poznajemy sie
spyro - 2008-10-12, 20:23

hmmm, nie widziałem takiej opcji na forumowych chatach...
silverek - 2008-10-15, 12:58

ale jak by była to fajna sprawa by było no nie
cinek82 - 2008-11-15, 23:36
Temat postu: :zegar:
Spyro, zróbże coś z tym zegarem na forum, bo on coraz bardziej do przodu jest i ja się w związku z tym taki zacofany czuję :hahaha: Teraz jest to ok 15 min
:zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar: :zegar:

spyro - 2008-11-16, 18:49

tto w serwerowni muszą zrobić bo forum synchronizuje czas z serwerem.
Zaraz napisze do nich żeby to poprawili.

misiek - 2008-11-22, 00:01

Tak a ten zegar dziś to już +17 minut do przodu zasuwa :wow: :wow: :wow: :wow: :połbie: :połbie: :połbie: :połbie:
spyro - 2008-11-23, 15:47

A mnie nie powiemc o strzela ;( Pisałem, dzwoniłem, rosiłem i nadal mają nie w du...
tomek87 - 2008-12-30, 00:03

to tylko u mnie czy wszystkim nie tak pokazuje godzine ;)
misiek - 2008-12-30, 00:10

Tomek poczytaj posty to wszystkim tak zasuwa czas :D :D :D :D :D
tomek87 - 2008-12-30, 00:15

:gafa:
misiek - 2008-12-30, 00:33

;) ;)
spyro - 2008-12-30, 22:39

Ano niestety ja proszę i proszę i bez zmian ciągle ;(
Kruchy69 - 2013-02-27, 21:54

siemanko. Koleszka ma problem z zalogowaniem sie na forum. Tzn udało mu sie załozyc konto, lecz pierwsze zaraz po założeniu przestało działać, a z drugiego nie moze dodawać postów. Czy to poprostu zaszły jakieś zmiany na forum, czy co?
Hormon - 2013-02-27, 22:28

Kruchy69 napisał/a:
siemanko. Koleszka ma problem z zalogowaniem sie na forum. Tzn udało mu sie załozyc konto, lecz pierwsze zaraz po założeniu przestało działać, a z drugiego nie moze dodawać postów. Czy to poprostu zaszły jakieś zmiany na forum, czy co?


Proszę spróbować na innej przeglądarce. Jeśli konto jest aktywne, hasło pamięta to powinien się zalogować.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group