Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

III Ogólnopolski Zlot VW Vento - III Ogólnopolski Zlot VW Vento

MAPET - 2008-04-07, 08:45
Temat postu: III Ogólnopolski Zlot VW Vento
III Ogólnopolski Zlot VW Vento

29-31.08.2008 - WAWRZKOWIZNA

Rząsawa k/ Bełchatowa




Orgaznizacja: vwVento-Fans.com

Przyjaciele: Volkswagen Vento Klub Polska


info z fotkami: www.vwVento-Fans.com/zlot


Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich posiadaczy i fanów VW Vento na III już ogólnopolski zlot miłośników tego modelu Volkswagena. Zapewniamy niepowtarzalną rodzinną i przyjazna atmosferę oraz masę atrakcji, konkursów, zabaw, nagród i pamiatkowych dyplomów oraz pucharów. Gwarantujemy, że nikt nie bedzie sie nudził i to spotkanie na długo zapadnie w pamięci. Masz możliwość poznania nowych ludzi i nawiazania nowych kontaktów z osobami, które do tej pory znałeś tylko z postów na forum.

W tym roku zlot odbędzie sie w Ośrodku Wczasowym Wawrzkowizna w Rząsawie koło Bełchatowa.
więcej info o ośrodku znajdziecie na:

www.wawrzkowizna.com.pl

Zmieniliśmy miejsce, gdyż poprzednie stało się za małe, a z roku na rok jest nas na zlocie więcej. Do naszej dyspozycji będzie wydzielony parking i miejsce na rozgrywanie konkurencji.
Możliwość wykupienia obiadów, śniadań, kolacji - na co beddziemy zbierać zapisy na forum!

Noclegi będziemy mieć w domkach typu BRDA 6-osobowych.Koszt za cały domek to 180zł za dobę!
Jeśli ktoś oczekuje wyższego standartu jest możliwość wynajęcia domków murowanych po ok 250zł za domek 6-cio osob. lub pokój hotelowy.
W wypadku jeśli ktos będzie chciał wynając coś więcej jak drewniany domek - proszę o kontakt ze mną (kontakt podany niżej).
Domki posiadaja, mini-kuchnię, łazienkę, jadalnię, 2 pokoje 2-osobowe + 2 osobne łózka. Na terenie osrodka znajdują sie miedzy innymi:

>>> www.wawrzkowizna.com.pl/sport.html <<<

!!! UWAGA !! !

W tym roku wjazd na zlot będzie płatny.
To pozwoli nam pokryć częściowo koszty nagród, ośrodka, ogniska i inne koszty organizacyjne.

Opłaty:

Kierowca / Właściel Vento: 15zł

Pozostali (pow 15 lat): 5zł


Nie będzie później potrzeby zbierania na ogniska i inne atrakcje! Płacimy tylko raz przy wjeździe!



PLAN ZLOTU:(może ulec zmianie!)

29.08.2008 - Piątek
- przyjazd na teren ośrodka i wieczorna biesiada

30.08.2008 - Sobota
- 9:00 - 19:00 przebiegać będą konkursy
- 20:00 - Rozdanie nagród
- 21:00 - Ognisko

31.08.2008 - Niedziela
- Sesja zdjęciowa i wyjazdy do domów

KONKURSY, NAGRODY, SPONSORZY:

http://www.vwvento-fans.com/zlot/konkursy.html

i w konkretnych tematach na forum...

CENY NOCLEGÓW:
- Domek drewniany typu BRDA 6-osobowy z kuchnia i łazienką - 180zł doba za domek
- Domek murowany 5 lub 6 osobowy z kuchnia i łazienką - 250zł za domek
- Hotelik - pokój 2-osobowy z łazienką - cena do uzgodnienia
- Hotel - kilka możliwości - cena do uzgodnienia (najwyższa!)


UWAGA!!! Celem rezerwacji zbieram zaliczki wysokości 30zł od osoby. Ventomaniacy, którzy chcą pojawić się tylko w sobotę (tzn bez noclegu) proszę o wpłatę zaliczki zaliczki wysokości 15zł (w tym przypadku od danego samochodu). Proszę się nie martwić , jak ktoś z powodów losowych nie dotrze - zwracam zaliczkę. Proszę też o szybkie wpłaty, bo do końca kwietnia zobowiązany jestem do zapłacenia 2000zł jako zadatek na zarezerwowane miejsce!!! Proszę również o wpisanie się na forum na liste obecności. Zaliczki zbieram do połowy lipca, ale im wcześniej tym lepiej! Będzie wtedy też możliwość domówienia ewentualnie miejsc i uzgodnienia kto z kim mieszka. Więcej info na forum!

REGULAMIN III Ogólnopolskiego Zlotu VW Vento
1. Zachowanie wszystkich przybyłych wobec siebie ma być sympatyczne i nieobraźliwe. Mamy zbudować jedną zgraną społeczność.
2. Wprowadzanie niezdrowej atmosfery na zlocie poprzez jakieś wybryki może wiązać się z wykluczeniem z imprezy.
3. Każdy odpowiada za swoje czyny sumieniem i finansowo!
4. Wszelakie wybryki po spożyciu alkoholu, a szczególnie szaleństwa za kółkiem będą w 100% skutkowały wyrzuceniem osobnika z imprezy!
5. Wjazd jest płatny!! Każdy kierowca VW Vento zobowiązany jest do uiszczenia po przybyciu opłaty wysokości 15zł, a każdy inny uczestnik 5zł.
6. W konkurencjach startować będą tylko właściciele/kierowcy Vento. Jeśli czas pozwoli dla sprawdzenia się mogą startować inni, ale będą poza punktacją.
7. W konkurencji dla Pań mogą startować wszystkie Panie!
8. Uprasza się o zachowanie wszelakiej ostrożności podczas przejazdów na terenie zlotu. Prędkość maksymalna obowiązująca to 30km/h

Dodatkowo jest możliwość, aby w sobotę przyjechała HAMOWNIA PODWOZIOWA, dzięki której w niskiej cenie 50zł będzie można zmierzyć Moment i Moc swojego auta. Chiptuning TDi 900zł. Chiptuning benzyna 700zł. ZAPISY NA FORUM!!! Hamownia przyjedzie przy min. 10 chętnych na zhamowanie!


ZAPISY NA HAMOWNIĘ w osobnym temacie:
http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=2706

ZAPISY I ZALICZKI NA ZLOT - FORUM :
http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=2707

ZAPISY na POSIŁKI:
http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=2709


Kontakt ze mną:
Łukasz "MAPET"
mapi@o2.pl
GG (po 17:00): 1707774

Wpłaty proszę kierować na konto z dopiskiem: "Zlot Vento". W tytule przelewu proszę również podać nick lub ew. imię i nazwisko!
MBank nr konta:
61114020040000330231111221
Łukasz Janecki

to tyle ... zapraszam :D

kovval - 2008-04-13, 16:59

nice :hejka: niezle sie zapowiada. ja juz bookuje holidaysy. moze mi sie uda.
regulaminek....dobra sprawa :brawa:
wplata za wjazd ... :brawa: wszystko bedzie bardziej przejrzyste

Szpiker - 2008-04-13, 17:32

ładnie nie ma mnie cąły weekend a tu już terminek sie pojawił trzeba sie mocno nad pojawieniem zastanowić :D , tylko znowu daleko my z północy to sie najeździć musimy :P
MAPET - 2008-04-13, 18:11

ci z poludnia tez muszą
misiek - 2008-04-13, 18:44

Nareszcie!!!!JA też już rezerwuje sobie czas wolny na te dni!!! :oklaski: :OK: :hura: :jupi:
MAPET - 2008-04-13, 18:45

panowie rezerwujcie czas i .. kaske... prosilbym na dniach o jakeis wplaty bo jak widzicie trzeba troszke wylozyc kasy... a nei ze pozniej na sam koniec wszyscy beda placic... dla kazdej osoby paredziesiat lz to neiwielki koszt w porownaniu jak mam wywalic 2 tys zl sam
przemolas4 - 2008-04-13, 19:09

profesjonalne podejscie do tematu . to sie chwali .
od dawna bylem za wpisowym i dobrze .
w najblizszym czasie sie okresle czy sie pojawimy , bo dalekoo nie jest .
jedyny problem , to ze autko nie bedzie pomalowane , a szkoda .
zapraszam goraco . bedzie mega impra.

CichyEska - 2008-04-13, 20:09

Ja to mam pecha akurat wtedy junior mi sie urodzi......:-) :hejka:
krzeszak - 2008-04-13, 20:26

CichyEska, nie tylko ty masz pecha ja niestety tez urlop zaplanowałem na inny czas, i czuje ze w tym czasie to żadnego spotu nie będzie i urlop zmarnowany :( :( :(
CichyEska - 2008-04-13, 20:56

Ale juniora bede mial za to :-)
MAPET - 2008-04-13, 21:34

krzeszak, a nie mozesz zmienic terminu? poza tym co pracujesz w sobote?
krzeszak - 2008-04-13, 21:52

MAPET, - urlopu nie mogę już zmienić, :( niestety ale dodatkowy problem ze mam ciut daleko ;)
MAPET - 2008-04-13, 21:55

chlopaki jada ze szczecina i jada bo warto!!! bys przyjechal to bys zobaczyl ;)

ludzie logujcie sie :) spyro wez no ustaw forum ze mozan napisac po zalogowaniu :D

spyro - 2008-04-13, 21:59

MAPET napisał/a:
spyro wez no ustaw forum ze mozan napisac po zalogowaniu
fu... założone nowe forum i ograniczeń nie wprowadziłem. Zaraz to zmienię.
spyro - 2008-04-13, 22:05

To robimy listę Panie i Panowie.

1. Spyro i Madzia

misiek - 2008-04-13, 22:12

Ja też ale jutro napiszę czy sam czy z kimś :D Ale mnie na 100% można pisać na listę :OK: :OK: :OK: :OK:
MAPET - 2008-04-13, 22:16

spyro, nie ten temat ;)

wklep liste na odpowiedni temat z zapisami :D

tu:

http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=2707

[ Dodano: 2008-04-13, 22:18 ]
spyro wylaczyles mozliwosc edycji postów !! ! :P

krzeszak - 2008-04-13, 22:19

MAPET, -że warto to ja wiem to na 1000%i to mnie najbardziej denerwuje że mnie nie będzie ale z Finlandii przyjechać to naprawdę koszt :D
misiek - 2008-04-13, 22:21

Tylko tyle danych do przelewu???Nie za mało??? :hmmm: :hmmm: :hmmm:
MAPET - 2008-04-13, 22:49

ja pitole panowei i panie to nie w tym temacie ta lista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



danych nie za malo zaraz dopisze wiecej

[ Dodano: 2008-04-13, 22:50 ]
TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU



http://forum.vwvento.org/...p?p=44198#44198


!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szpiker - 2008-04-14, 07:55

organizacja i zaplanowanie na wielki plus tak trzymać , a są mniejsze domki niż 6 osobowe ?? np 4?? a ludzie z pobliskik wsi i miast jak będą chcieli wpaśc to też płatny wjazd dla nich ??
mckano - 2008-04-14, 08:02

ja pod koniec maja/na początku czerwca wyruszam do Anglii, jesli, w tym terminie będę w PL to na 100% będę, z tym że na 100% wiem że się wyprowadzam z kraju, także ja w tej chwili piszę

kano + kobita sylwia = 50%

MAPET - 2008-04-14, 08:11

Szpiker napisał/a:
a są mniejsze domki niż 6 osobowe ?? np 4??


nie ma jak by byly bym podal :)

Szpiker napisał/a:
a ludzie z pobliskik wsi i miast jak będą chcieli wpaśc to też płatny wjazd dla nich ??


ze w jakim sensie? oczywiscie ze nie tylko ventki i zotowicze przeciez to osrodek ktos moze chciec wjechac...
ogaldajacy tez za free onie nie dostana gadzetów zlotowych i nie beda na ognisku

:D

Cytat:
kano + kobita sylwia = 50%


nie tu!!!!!!!! kurka ilez mam mowic:P

kovval - 2008-04-14, 16:56

kutfa..... po pierwsze moj zmiennik ma urlop do 26 sierpnia, wiec pierwsza zmina wahty po tej dacie nastapi.... a jak statek bedzie w morzu to ch..wieli i babelki.
po 2 - wesele w sobote... takze marne szanse ze wogole sie pojawimy :(

MAPET - 2008-04-14, 18:51

ups no to kicha by byla :(
spyro - 2008-04-14, 20:11

To co wywalić wszystkie te zbędne posty w tym temacie? Sam namieszałem z tego widzę, ale Mapet, aj grzecznie sie posłuchałem i wpisałem się :P , a że w pracy dzisiaj ie miałem nawet chwili wytchnienia to nie patrzyłem gdzie tylko pyk i w temacie o zlocie poszedł post. Reasumując, zostawić to wszystko, czy kasujemy?
MAPET - 2008-08-12, 12:16

dla zachety pokaze 1 z gadżetów zlotowych - smycz II zlotu vento: (Sorki za slabe foto telefonem)



MAPET - 2008-08-25, 12:46

ok mozemy w piatek grillowac na wlasnych grillach!

nie ma opcji spania w namiocie!!! ani w aucie


domki sa w miare cieple ale to domki letniskowe wiec jak co wezcie na noc cos cieplejszeg...

w domkach jest prad! są lodówki i kuchenki!

sa łazienki!

skle to raczej w bełchatowie wiec prosze sie zaopatrzyc w prowait i kielbaski na ognisko i grilla najlepiej przed przyjazdem! sa lodówki wiec mozna trzymac...

jak sa pytania to pisac


moge zalatwic dostep jak co do sali konferencyjnej z tv mozna jakis film obejrzec czy cos...

jest tez duzy namiot ktorego nie zabrali wiec jak co mozemy tam sie wbic ;)

pzdr

spyro - 2008-08-29, 08:23

No i niestety pogoda zapowiada sie strasznie chusteczkowa ;(


Madzia - 2008-08-31, 20:56

Pogoda rzeczywiście dopisała średnio, tzn. w piątek cały dzień lało ( z małymi przerwami). W sobotę przestało padać, ale za to było chłodno i bardzo zmarzłam. Najgorsza jednak była nocka z soboty na niedzielę... Dobrze że miałam ze sobą ciepły śpiworek i mojego Andrzejka :) Chociaż on wolał chyba towarzystwo Przemolasa i Jacy - cały czas z nimi przesiadywał zamiast mnie ogrzewać :D Musiałam się głośno domagać by raczył zauważyć moją osobę :( Andziula i Nelcia są chyba przyzwyczajone, że ich mężom "włącza się" wieczorem chęć na łażenie po ośrodku :P Ja jednak musiałam zaprowadzić w sobotnią nockę porządek i zmusić mojego ledwo już stojącego Andrzejka do położenia się spać. :diabełek: Niestety Przemek głośno wyraził swoje niezadowolenie, że zabrałam mu kolegę do kieliszka i przez dłuższy czas ciszę nocną przerywały głośne westchnienia Przemolasa, który dopiero się rozkręcał... Trzeba mu jednak przyznać, że twardy z niego zawodnik. Dzień wcześniej, a raczej nockę wcześniej, w naszym domku nr 5 odbyła się huczna impreza, na której strumieniami lała się weselna wódka Andzi & Gavla oraz Maximus Kovvala, a potem niektórzy spragnieni wrażeń klubowicze udali się na wycieczkę po terenie ośrodka - w tym właśnie i Przemolas. Wrócił dopiero o 4 nad ranem (jedynie po fajki :D ), ale dzięki interwencji swojej sprytnej żonki poszedł spać. Trzeba dodać, że w tym czasie mój Spyro od 3 godzin smacznie chrapał... :spioch: Kiedy rano (około 12.00) Przemolas otworzył swe przemęczone nocnym zwiedzaniem Wawrzkowizny oczęta, stwierdził, że ma już dosyć imprez jak na jeden zlot. Jednak gdy wieczorem zasiedliśmy do grilowej kolacji i kiedy w celach zdrowotnych chłopcy wypili łyk wody ognistej - w Przemolasa wstąpiły nowe siły. Andrzej z Przemkiem raczyli się tym napojem, aż do 2.00 w nocy, kiedy to właśnie udaremniłam im wycieczkę w nieznane :D Biedny Przemek zmuszony był pozostać w domku i położyć się grzeczniutko koło swojej śpiącej żonki ;) Podsumowując, po tym zlocie nasuwają mi się ważne wnioski, mianowicie, nasi klubowicze mają niesłychane szczęście, że maja takie kobitki jak my, które jeżdżą z nimi na zloty i opiekują się nimi w "trudnych" momentach. Dziewczyny, gdyby nas tam nie było, to nie jeden utopiłby się w tamtejszym stawie albo w kieliszku... :D :P

P.S. Buziaki dla wszystkich klubowiczek i klubowiczy, którzy spędzili z nami pamiętną noc z piątku na sobotę :)

spyro - 2008-08-31, 21:03

Ano przyznać trzeba że imprezka domku nr 5 mocno się rozkręciła i klubowicze hucznie się bawili do rana :D kobitki co prawda marudziły czasem że wypiliśmy parę kielonków mniej czy więcej, ale ogólnie imprezka była udana, miło było z Wami bawić się przez dwie nocki.

Madzia napisał/a:
gdyby nas tam nie było to nie jeden utopiłby się w tamtejszym stawie albo w kieliszku...

Jeden nawet łeb rozwalił, ale nie z naszych...

Niedługo wrzucę foteczki.

Madzia - 2008-08-31, 21:07

spyro napisał/a:
Jeden nawet łeb rozwalił, ale nie z naszych...

To prawda, ale o ile sobie przypominam, to on był z kolegą, a nie dziewczyną :D

spyro - 2008-08-31, 22:05

Wrzuciłem właśnie na mój serwer fotki mojego autorstwa, czekam na fotki od Was, założyłem nawet maila bez ograniczeń: zdjecia@vwvento.pl także wysyłajcie wszystko co macie nie martwiąc się o wielkość plików.

Tutaj link do moich fotek:

http://www.vwvento.org/pics/wawrzkowizna2008/

WOLF1955 - 2008-08-31, 23:47

spyro napisał/a:
Ano przyznać trzeba że imprezka domku nr 5 mocno się rozkręciła i klubowicze hucznie się bawili do rana :D

podziękowania dla ORGANIZATORA z domku nr. 5 za super atmosferę i gościnę z piątku na sobotę i pozostałe dni na zlocie byliście naprawdę gościnni jak zawsze spotykając się w tym samym gronie :oklaski:

Lwomati - 2008-08-31, 23:49

no proszę Cię, tylko nie w tym samym... w powiększającym się gronie :D
misiek - 2008-09-01, 00:44

No właśnie też chciałem to zauważyć że pierwszy raz z wami tak balowałem :pijacy: :pijacy: :pijacy: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :peace: :peace: :peace: :D :D :D :D
Andziula - 2008-09-01, 11:26

Jestem zadowolona bardzo, że znowu mogłam się z Wami spotkać, ze starymi kompanami, no i oczywiście cieszę się, poznałam nowe ventomaniaczki i ventomaniaków.
Co do całej organizacji nie będę się wypowiadać...
Pozdrawiam dziewczyny i chłopaków, który byli naszymi gośćmi w domku nr... (zainteresowani wiedzą ;) ) daliście czadu - grypsiki macie zajebongo...

Madzia - 2008-09-01, 13:03

Andziula napisał/a:
Co do całej organizacji nie będę się wypowiadać...

Niestety... :(

cinek82 - 2008-09-01, 13:13

Ale dziewczyny z tego co wyczytałem to na całe szczęście był domek nr 5 który był dobrze zorganizowany. Za rok będzie lepiej, Spyro wyszykuje zlocik jak ta lala. :rotfl:
kovval - 2008-09-01, 13:30

dalibyscie spokoj. sa plusy i minusy jak zawsze. mi tez sie pewne rzeczy nie podobaly, tak to juz jest. ile ludzi tyle opini. ale wyjechaliscie zadowoleni i ubawieni po pachy sie zaloze :>
Lwomati - 2008-09-01, 13:39

heh trzeba było sobie wziąć pokoik w hotelu to nie mielibyście problemów :P jak przyjechaliśmy to od razu zostałem zameldowany i problem z głowy :D ale ogólnie dobrze było nie ma co narzekać...
Madzia - 2008-09-01, 14:19

kovval napisał/a:
ale wyjechaliscie zadowoleni i ubawieni po pachy sie zaloze :>

Liczą się ludzie, z którymi spędza się czas, a nie organizatorzy i miejsce...

Madzia - 2008-09-01, 15:26

Jak pisałam we wcześniejszych postach, miałam zostawić organizację ostatniego zlotu bez komentarza, ale właśnie jestem świeżo po przeczytaniu tematu związanego ze zlotem na forum Fansów i jestem bardzo zażenowana. Niektórzy tak wychwalają organizację zlotu, że aż się niedobrze robi. Nie dziwię się tym, co byli na zlocie pierwszy raz, bo nie dane im było poczuć rodzinnej atmosfery poprzednich zlotów. Ale reszta?!
Po pierwsze: ludzie nie zostali poinformowani o której zaczyna się doba hotelowa. Niektórzy wyjechali w nocy i byli tam już z samego rana. Zmęczeni długą trasą musieli czekać, aż do 14.00 na swój opłacony wcześniej domek.
Po drugie: nikt nie zadbał o to, by oficjalnie otworzyć zlot i dać szansę na zapoznanie się uczestnikom, co moim zdaniem przy tak licznej grupie było niezbędne. Brak "wieczorku zapoznawczego" spowodował, że tworzyły się podgrupki starych znajomych, a nowi uczestnicy sami musieli się odnajdywać w całej tej sytuacji.
Po trzecie: organizacja obiadu - jak nas poinformowano miało być kilka dań do wyboru - a jak się w końcu okazało na obiad była ryba, której wiele osób nie znosi. W ośrodku była restauracja i tak naprawdę każdy mógł sobie zamówić to co chciał i zostałby osobno obsłużony. Z tego co sobie przypominam w Krzeczowie było wiele dań do wyboru i nikt nie musiał narzekać.
Po czwarte: co do konkursów, to brakowało mi konkurencji na najfajniejszy dźwięk wydechu, czy tez na najwyższe zawieszenie. Ponadto moim zdaniem "najlepiej zachowane auto zlotu", to takie, które wygląda jakby dopiero co wyjechało z salonu (ma fabryczny lakier, zawieszenie itp.), tak przynajmniej jest to oceniane na innych imprezach. Co do losowanego jury, to powinni mieć oni wytyczone jasno kryteria, albo powinni się na nich znać. Ponadto co do konkurencji na najniższe zawieszenie, to przyjazd na lawecie i obniżanie auta na miejscu jest co najmniej śmieszny. Co do ludzi posiadających na wyposażeniu pneumatyczne zawieszenie - to nic do tego nie mam, bo ich auta są wstanie dojechać bez lawety na zlot. Poza tym uważam, że auto wystawione do konkurencji nie powinno mieć pożyczonych elementów, bo następnym razem równie dobrze możemy zacząć wypożyczać całe auta.
Po piąte: zakończenie zlotu i finałowe zdjęcia!!!! Nikt nie informował kiedy się ono odbędzie. Wiele osób zostało odesłanych z kwitkiem. Na szczęście na zlocie była cała masa fajnych ludzi, z którymi zebraliśmy się ponownie i pstryknęliśmy kilka fajnych fotek.

Jeśli zaś chodzi o podział na Klub Vento i Fansów, to powiem tylko jedno. Mapet jestem ZAŻENOWANA!!! Dwa pierwsze zloty organizowaliśmy my, ale nigd Was nie pominęliśmy. Mapet zawsze byłeś proszony o pomoc w konkurencjach, podziale nagród, a co najważniejsze... spójrz na stare dyplomy... byliście tam wymienieni i Wy i my. No comments...
MAPET GRATULACJĘ ZA ORGANIZACJĘ!!! :oklaski: Ne pewno udało Ci się jedno czego nam się nie udało - umocniłeś podział między wielbicielami Ventek...
Pozdrawiam - M.

MAPET - 2008-09-01, 15:42

mialem nic nie komentowac ale cos napisze.... nei bede komentowal calego tego co napisalas nie ma sensu wiekszosc spraw byla jasna od pol roku wiec nie bede sie rozpisywal ze czegos nie bylo czy cos... powiem tylko 1 kto sie chcial integrowac sie integrowal kto nei chcial siedzial w domku i jeszcze jedno...

nikt poza madzia i spyrem nie podchodzil do mnie i nie mowiel ze to nei tak to nie tak nawet tygrysisko z zona powiedzili ze dym niepotrzbnie robicie... mase glosow mi tez mowilo co im to opowiadaliscie o poprzednich zlotach i smeich na sali nei bede mowil co mi mowili nie bede komentowal...
co do podzialu nie zacytuje ilez to razy na zlocie i nawet tu na forum powiedzieliscie ze ktos zrobic cos ale to nie nasi...

powiem krotko to Wy spowodowaliscie najwiekszy podzial na tym zlocie i teraz

nie chce mi sie pisac co o tym wszystkim mysle... szkoda mi tylko ludzi postronnych...

konkursy byly znane dawno a co do obiadu wubrane bylo 1 danie w glosowaniu...

zycze Wam w organizacji za rok... zobaczymy jak zostaniecie ocenieni....

aha co do zlotach na jakich to niby madziu bylas i tak sie ocenia to powiedz mi gdzie wy to tak po zlotach jezdzicie?

reszte spraw co do konkursów i glosowan wyjasnilem u nas na forum i nei bede sie powtarzal... dziekuje wszystkim ktorzy sie dobrze bawili .... i integrowali i nie zabunkrowali sie tylko w domku numer 5.... pzdr

Madzia - 2008-09-01, 15:59

Cieszę się Mapet, że jesteś taki zadowolony ze swojej osoby. A co do osób mówiących ci, że tylko my nie jesteśmy zadowoleni, to powiem ci, że to dziwne... W piątkowy wieczór wielu fansów mówiło nam kilka ciekawych rzeczy na twój temat.
Pozdrawiam serdecznie :]

MAPET - 2008-09-01, 16:00

i wzajemnie ;)
idgray - 2008-09-01, 16:01

Cytat:
Po pierwsze: ludzie nie zostali poinformowani o której zaczyna się doba hotelowa. Niektórzy wyjechali w nocy i byli tam już z samego rana. Zmęczeni długą trasą musieli czekać, aż do 14.00 na swój opłacony wcześniej domek.

to prawda nie było ogłoszone przez MAPETa o której rozpoczyna się doba ale we wszystkich znanych mi ośrodkach jest to 14:00 a kończy się o 12:00
Madzia napisał/a:
nikt nie zadbał o to, by oficjalnie otworzyć zlot i dać szansę na zapoznanie się uczestnikom, co moim zdaniem przy tak licznej grupie było niezbędne. Brak "wieczorku zapoznawczego" spowodował, że tworzyły się podgrupki starych znajomych, a nowi uczestnicy sami musieli się odnajdywać w całej tej sytuacji.

o 19:30 mieliśmy spotkać się pod namiotem Żywca o czym było mówione na salce niestety wy wybraliście Spyrohouse a na dodatek przyszliście później i zabraliście część ludzi która już tam była
Madzia napisał/a:
co do konkursów, to brakowało mi konkurencji na najfajniejszy dźwięk wydechu, czy tez na najwyższe zawieszenie. Ponadto moim zdaniem "najlepiej zachowane auto zlotu", to takie, które wygląda jakby dopiero co wyjechało z salonu (ma fabryczny lakier, zawieszenie itp.), tak przynajmniej jest to oceniane na innych imprezach. Co do losowanego jury, to powinni mieć oni wytyczone jasno kryteria, albo powinni się na nich znać. Ponadto co do konkurencji na najniższe zawieszenie, to przyjazd na lawecie i obniżanie auta na miejscu jest co najmniej śmieszny. Co do ludzi posiadających na wyposażeniu pneumatyczne zawieszenie - to nic do tego nie mam, bo ich auta są wstanie dojechać bez lawety na zlot. Poza tym uważam, że auto wystawione do konkurencji nie powinno mieć pożyczonych elementów, bo następnym razem równie dobrze możemy zacząć wypożyczać całe auta.

jakie konkursy będą było wiadomo od początku. Jeśli nie masz nic przeciwko podczas opuszczania auta podczas pomiaru na pneumacie to dlaczego masz coś przeciwko obniżenia auta za pomocą gwintu ? ja tak samo ja np. koval czy marco przyjechałym na tym zawieszeniu .
Madzia napisał/a:
zakończenie zlotu i finałowe zdjęcia!!!! Nikt nie informował kiedy się ono odbędzie. Wiele osób zostało odesłanych z kwitkiem. Na szczęście na zlocie była cała masa fajnych ludzi, z którymi zebraliśmy się ponownie i pstryknęliśmy kilka fajnych fotek.

no dokładnie nikt mnie nie informował o tym a jakoś się znalazłem na tym zdjęciu tak jak prawie wszyscy oprócz vento w kolorze gruszki

madzik - 2008-09-01, 16:09

MAPET napisał/a:
nawet tygrysisko z zona powiedzili ze dym niepotrzbnie robicie...


Po pierwsze, nie wyrywaj zdan z kontekstu, bo chodzilo o pewna sytuacje o ktorej nie wszyscy wiedza, i kazdy sobie teraz mysli: "jaki dym Spyro i Madzia zrobili".
Po drugie my nie powiedzielismy ze Spyro i Madzia robia dym, tylko ze my ta sprawe juz zalatwilismy i niepotrzebnie robic z tego afere, stalo sie jak sie stalo, wszystko zostalo zalatwione, a wszyscy nie musza o tym wiedziec.

A co do zlotu, to my wyjezdzalismy bardzo zadowoleni, mimo iz pogoda nam nie dopisala, poznalismy wielu fajnych ludzi, poogladalismy autka, a przeciez o to chodzilo zeby sie dobrze bawic, ale musze przyznac ze chyba najbardziej z tego calego zlotu to podobal mi sie kociak Jacy i Neli :D
Moim zdaniem nie ma sensu rozdmuchiwac co bylo zle, tylko zastanowic sie co bylo dobre, i dazyc do tego zeby w nastepnym roku bylo jeszcze lepiej.
MAPET napisał/a:
dziekuje wszystkim ktorzy sie dobrze bawili .... i integrowali i nie zabunkrowali sie tylko w domku numer 5.... pzdr

A co do integracji, to w domku nr 5 integracja rowniez byla, bo bylo tam tez kilka osob z Vento Fans, i mile wspominamy ta impreze.

idgray - 2008-09-01, 16:13

madzik napisał/a:
Moim zdaniem nie ma sensu rozdmuchiwac co bylo zle, tylko zastanowic sie co bylo dobre, i dazyc do tego zeby w nastepnym roku bylo jeszcze lepiej.

popieram
madzik napisał/a:
A co do integracji, to w domku nr 5 integracja rowniez byla, bo bylo tam tez kilka osob z Vento Fans, i mile wspominamy ta impreze.

szkoda tylko że domek nr 5 nie przyszedł pod namiot czy na ognisko wtedy wszyscy mogli by razem się zintegrować bo odwrotnie raczej nie dało by rady

zelu - 2008-09-01, 16:26

jak to czytam to nie wiem czy sie śmiać czy płakac!!

Kobieto - co Ty tu wypisujesz?!!!

mysmy przyjechali o 19 w piątek i od razu było info o integracji w namiocie o 19 30 - a inmtegracja była - każdy z każym i każdy każdemu polewal :D to ze byliście u siebie w domku hmm co ja moge WAm powiedziec..... -Wasz wybór

Co do organizacji byla SUPER!

a to ze na obiad była ryba -zostało przegłosowane ! wiec o co chodzi??

to ze obsługa w recepcji była jaka była to przeciez nie wina Mapeta .....on wynajął osrodek a nie go wybudwał i zatrudnił obsługe


co do konkursów to był zlot fansów a nie Vento.org i tym sie te 2 fora w zasadzie różnią ze tu wychwalacie auta w górze a tam klimat jest na auta na dole ( oczywiście to tylko 1 z kryteriów rózniacych te fora) - rozumiem ze Jesteście rozgoryczeni tym ze nie było konkursu na najwyższe vento zlotu bo wygralibyście coś a tak bez niczego do domu wracac....??

I jest jest 1 rzecz -która mnie osobiście TAK DRAŻNI ŻE .....................GRRR - nie obrabia sie dupy osobie za jego plecami -teksty typu fansi mowili nam nie wiadomo co -masz cos do kogos powiedz mu to wprost - -nie byłas na fotach końcowych - trzebabyło iśc do Mapeta i mu to powiedzieć w niedziele a nie teraz pisac z domu gdzie jestem bezpieczna! po co cała Polska ma to czytac>??? jaki w tym sens?????

Jedziecie po osobie która całym sobą zaangażowała sie w organizacje i zajęlo jej to kupe czasu, i pewno naderwanych nocy


Zastanówcie sie nad swoim zachowaniem ......bo tu cos jest grubo nie wporząku -ja rozumiem ze Jesteśćie prezesami sasiedniego forum ale to nie znaczy ze musiscie robic podziały i jeszcze przypisywac to Mapetowi !!


PODSUMOWUJĄC : jak dzieci o grabki w piaskownicy ...

kovval - 2008-09-01, 17:38

spirala smierci sie nakreca..... :evil:
Zlot raz do roku, a i wtedy nie idzie sie dogadac :( Te trzy dni powinny byc swietem dla uzytkownikow ventyli. 1 i 2 strona powinny sie zachowywac conajmniej godnie. If you don't know how to behave, behave properly. Ale najwidoczniej lepiej powielac "wzorce" z TV i klocic sie kto jest bardziej z Solidarnoscia.

zelu napisał/a:
co do konkursów to był zlot fansów a nie Vento.org
...a to panie kolego Zelu, to jest ......... no wlasnie. jak tak ma byc, to niech nie bedzie tego wogole
piru - 2008-09-01, 17:46

Poziom dyskusji żenujący :( podobnie Madzia jak Twój post odnośnie organizacji i integracji. Skąd tyle w Tobie jadu i niechęci do organizatora - mapeta ? Jestem zaskoczony poziomej Twoich wywodów odnośnie zlotu. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. :(
Paweł J. - 2008-09-01, 17:59

Hmmm...przykro mi, ze tak to się toczy....no ale chciałbym coś wyjaśnić....

MAPET napisał/a:
nawet tygrysisko z zona powiedzili ze dym niepotrzbnie robicie

chodziło mi o niezbyt miła sytuację w naszym domku...i nie chodziło mi o to, że to Spyro i Magda dym zrobili tylko, że to się tak rozdmuchało, a to jest niepotrzebne bo to wstydliwe dla pewnej osoby, a kolega w końcu przeprosił i po sprawie....zainteresowani wiedzą o co chodzi...

idgray napisał/a:
o 19:30 mieliśmy spotkać się pod namiotem Żywca o czym było mówione na salce niestety wy wybraliście Spyrohouse a na dodatek przyszliście później i zabraliście część ludzi która już tam była


idgray napisał/a:
szkoda tylko że domek nr 5 nie przyszedł pod namiot


Yyyy...zdaje się, że obie wypowiedzi sie wzajemnie wykluczają...

A było tak....byliśmy w domku nr 5 na imprezie...było też tam kilku fansów...poszliśmy pod namiot ok 21-ej a tam tylko kilka osób było i brak światła na dodatek więc wróciliśmy bo bez sensu było siedzieć po ciemku....

Madzia napisał/a:
organizacja obiadu

Nie wiem, nie jadłem....wiem tylko, że na naszym forum były propozycje podane czterech zestawów...szkoda tylko, że na naszym forum nie było ankiety...jak dla mnie nie było sensu rezerwacji obiadu gdyż jest tam spora restauracja i bez problemu da sie cos tam zjeść...

zelu napisał/a:
a to ze na obiad była ryba -zostało przegłosowane ! wiec o co chodzi??


No tak...ale ankieta na vento fans...i w dodatku 3 osoby głosowały z czego 2 na wybrany dla całego zlotu zestaw....no comment

Dziwnie wyszedł też konkurs na najniższą zawieszkę....bo jak dla mnie to lekki bezsens...jeśłi już to mierzymy te zawieszki na których śmigamy na co dzień...albo chociaz te na których przyjechaliśmy na zlocik...bo opuszczanie na gwincie tak nisko po to tylko żeby po równej kostce podjechać do punkty pomiarowego mija się z celem...nie mam nic przeciwko takiej procedurze, ale jak już to nie brałbym udziału w konkursach tylko pokazywał swoją furkę....

Bo w sumie to i ja mógłbym wziąć 4 ściągacze do spręzyn, założyć je a potem skręcić...podjechac pod punkt pomiarowy i spuścić powietrze z opon...i na to samo wyjdzie....

zelu napisał/a:
rozumiem ze Jesteście rozgoryczeni tym ze nie było konkursu na najwyższe vento zlotu bo wygralibyście coś a tak bez niczego do domu wracac....??

A co z przeciąganie venta??....sam 2 miejsce zająłem a miesiek pierwsze...więc tak zupełnie bez niczego nie wróciliśmy...

A tak ogólnie zlocik był ok...miłe przywitanie...miłe imprezy...mili ludzie...nie załuję że pojechałem na zlocik bo było warto...a co najważniejsze widziałem kovval-a pssss na żywca i z tego się cieszę.... ;)

Cieszę się także, że mogłem porównać kilka tuningowych autek...i tym jak wyglądają na foto a jak na żywo....

cygul - 2008-09-01, 20:15

mimo ze bylismy tylko pare godzin w sobote to i organizacja i ludzie ktorych poznalismy :oklaski: nastepnego takiego zlotu napewno nie opuszcze pozdrowienia dla wszystkich . Wiem ze nie bylo dostatecznie duzo miejsca ale w przyszlym roku moglibysmy sie gdzies poscigac na 400m
spyro - 2008-09-01, 20:45

zelu napisał/a:
co do konkursów to był zlot fansów a nie Vento.org

dobrze wiedzieć, bo ciągle słyszałem że ma być wspólny Zlot.

Nikt nie pisze z Was o jednej rzeczy: ja organizując Zlot wszędzie pisałem że jest wspólny, ze razem organizowany, choć w pierwszym Zlocie nie zrobiliście kompletnie NIC, ale na plakatach, dyplomach itp wszędzie było że wspólny i podane obydwa Kluby. Na tym Zlocie jak to pięknie napisałeś Zelu to był Zlot Fansów a nie Ventomaniaków i o to jest największe ALE!

MAPET napisał/a:
nawet tygrysisko z zona powiedzieli ze dym niepotrzebnie robicie...
bzdura!!! Mapet, jak nasi politycy przekręcasz aby pokazać jaki jesteś wspaniały. Tygrys z żoną przyjechali po mojej interwencji bo sam wiesz jak ich w chu... zrobiłeś. Szkoda gadać.

MAPET napisał/a:
mase glosow mi tez mowilo co im to opowiadaliscie o poprzednich zlotach i smeich na sali nei bede mowil co mi mowili nie bede komentowal...

no powiedz, bo jak narazie to wyssane z palca bzdety! Ja zawsze mówię to co myślę, w przeciwieństwie do niektórych i od początku mówiłem co mi się nie podoba. To że WY wprowadzacie podział wszędzie wypisując TYLKO i wyłącznie ventofans, i to jest fer, tak? Tak uważasz Mapet? Bo dla mnie to było właśnie śmieszne, my nigdy tego podziału nie robiliśmy, ale jak już napisał Zelu to był Wasz Zlot a nie Ventomaniaków!

zelu napisał/a:
rozumiem ze Jesteście rozgoryczeni tym ze nie było konkursu na najwyższe vento zlotu bo wygralibyście coś a tak bez niczego do domu wracac....??


Dobre... A nie dziwne, ze po raz kolejny te same fury wygrały... Żenada, tyle powiem, wokół Ventki z zegarami z TTki tłumy sie wręcz zbierały, koles nawet 3 miejsca nie dostał, tylko jak zawsze ta sama ekipa, sorry chłopaki ale to jest śmieszne, te same auta non stop choć było na Zlocie wiele fajniejszych fur.

Najbardziej zadbane auto? Ta konkurencje powinen wygrac Cruss moim zdaniem, nikt z Was nie ma tak zadbanej Ventki jak on, on nawet silnik plakiem czyści. Nasze Ventki nie umwyają się zadbaniem to jego auta. No ale w końcu komisja składała sie tylko z fabnsów to kto inny miał wygrać... Dokładnie jak w polityce.

zelu napisał/a:
nie byłas na fotach końcowych - trzeba było iśc do Mapeta i mu to powiedzieć


buahahaha. koleś, Podjechał Wolf i Przemek i któryś z Was machnął mu ręką żeby spadali, nie było nawet miejsca, widzeliście to i wesoło było wam, no nie? nikt jakoś nie zawołał ich z powrotem, dlatego nawet nie podjechałem, bo po co, skoro nawet miejsca dla nas nie było, co? Nie było nawet miejsca do podjechania.

zelu napisał/a:
a nie teraz pisac z domu gdzie jestem bezpieczna!


Chyba Magdy nie znasz, zgniotła by CIe chłopie jednym palcem, ale dziewczyna ma na tyle kultury, że tego nie zrobiła na Zlocie. Właśnie po to nic nie mówiliśmy, zeby nie było faz, ale jak zacząłem czytać te cukierkowo wypowiedzi na Waszym forum to już była kropka nad i. Ludzie zastanówcie się co Wy robicie.

Cytat:
Zastanówcie sie nad swoim zachowaniem ......bo tu cos jest grubo nie wporząku -ja rozumiem ze Jesteśćie prezesami sasiedniego forum ale to nie znaczy ze musiscie robic podziały i jeszcze przypisywac to Mapetowi

przeczytaj jeszcze raz post Magdy skoro nie umiesz wyciągać wniosków z tego co czytasz. Jak wół pisaliśmy o podziale robionym z góry podczas organizatorów tego Zlotu. Brak chociażby adresu Naszego Klubu gdziekolwiek, zeby było malusie logo na plakacie musiałem ufundować nagrody w postaci gadżetów Klubowych, bo jakto Mapet napisał, bez nagród to jak mamny być na plakacie. Nie wspomnę że wcześniej jak wół u góry pisaliśmy że VWVENTO FANS I VWVENTO KLUB POLSKA organizują Zlot itp itd, tu tego nie było WOGÓLE. No i te Wasze nagrody, najniższe Vento Zlotu, czyli jedne laweta przyjechał inny siedział i skręcał gwinty. Śmiech na sali Panowie, może za rok poprostu wypożyczymy sobie furki i będziemy sie chwalić czyimiś autami? Co? Zawieszene powinno być takie na jakim sie jeździ a nie podkręcane na konkurencje, tak samo airride, chociaz Marco i Kovval przynajmniej dali radę przyjechac o własnych siłach. Opowieści Wasze o niskim zawieszeniu są w takim razie śmieszne, zapewne na codzień jeździcie na gwincie na samej górze a na Zlociki piękne przedstawienie niskich aut. Żenada Panowie, naprawdę żenada. Rzeczywiście wtedy żaden krawężnik nie straszny jak się jeździ jak każdy inny.

zelu napisał/a:
a to ze na obiad była ryba -zostało przegłosowane ! wiec o co chodzi??
przegłosowane powiadasz, szkoda ze dwa dni wcześniej rozmawiając z Mapetem byłem zapewniony o zestawie bez ryby... Ważne dla mnie to było bo nienawidzmy ryb, nie wpisałbym sie na obiad wiedząc o rybie.

PODSUMOWUJĄC:

Ludzie, zacznijcie myśleć o innych a nie tylko własnej du... Powtórze po raz enty, bo widzę że Piru, Zelu i reszta fansów nie załapała. My organizując Zlot zawsze Was wpisywaliśmy jako współorganizatorów, chociaż na Pierwszym Zlocie nikt z Was nawet palca nie przyłożył do organizacji.

No ale ten temat się wyjaśnił bo jak to Zelu napisał To był Zlot Fansów. Szkoda że wcześniej nikt z Was tego nie napisał, inaczej byśmy do tego podchodzili od początku. Jechaliśmy bardzo dobrze nastawieni - potwierdzą to osoby które z nami były w domku. Wolne wzięte w pracy, przygotowania dużo wczesniej bo wiadomo było że bezie iprezka za imprezką.

Czar szybko prysł, na szczęście atmosfere uratowała imprezka u nas w domku, spontaniczna na maxa, w której także Fansi brali udział. I było wyśmienicie.


Piszecie jak to chu... było w Krzeczowie, ciekawe czemu nikt wcześniej nie pisał o tym co? Takie zagranie z przedszkola, dokopać wymyślając bzdury zamiast rzeczowe argumenty. W Krzeczowie nie było podziałów, bawiliśmy sie razem,piliśmy razem, ale ile do ku... nędzy ja mam wyciągać rękę do Was i udawać głupa, ile mam wysłuchiwać beznadziejnych przytyków Marco Polo, hamowałem się cały czas, no bo po co robić afery na Zlocie.

Zlot był fajny bo na szczęście dopisali ludzie, nie tylko z naszego Klubu, wiele z Fansów okazało się fajnymi ludźmi, z którymi miło spędzaliśmy czas, nie tylko my zauważyliśmy Towarzystwo Wzajemnej Adoracji w postaci WASZYCH paru osób, jak Wam to odpowiada to spox, mnie takie "zabawy" średnio się podobają.

Madzia - 2008-09-01, 21:06

Daj spokój Andrzej, wreszcie napisali, to co nigdy do końca nie zostało powiedziane przy organizacji tego zlotu. TO BYŁ WASZ ZLOT, a nie nasz i was. W takiej sytuacji rzeczywiście nie mamy co narzekać, bo byliśmy tam tylko gośćmi. Na szczęście umiemy wyciągać wnioski i w przyszłym roku zorganizujemy własny zlot. Oczywiście każdy Vento Fans będzie mile widziany, ale zasady będą ustalane tylko wśród Klubowiczy.
piru - 2008-09-01, 21:20

Oj spyro, spyro co do mojej osoby to chyba się mylisz. Jestem przykładem że wśród fansów jest i miejsce i dla osób o zawieszeniu traktora. Ja nie wiem jak było na wcześniejszych zlotach Vento bo ten był moim pierwszym, zdruzgotało mnie to że jest wśród Ventomaniaków aż taki podział i taka zawiść :( . W przyszłym roku Ty organizujesz wraz z klubem zlot więc unikniesz wszelkich niedociągnięć które na tym zlocie są tak wytykane. Sądzę że znalazło by się kilku Ventomaniaków którzy jako osoby kreatywne na swój sposób by przygotowały zlot i byłby całkowicie inny. Pamiętajmy jednak że : jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził :D
Paweł J. - 2008-09-01, 21:51

No...temat troszkę brzydki się zrobił i nie przynosi chwały żadnej ze stron....może by go tak trochę zredukować ??
spyro - 2008-09-01, 21:55

Myślę, że nie ma sensu, nie róbmy cenzury jak u kolegów na forum., jak napisałem do Piru bo pojechał po mnie to nagle skasowali wszystko co napisałem. Także na tym forum nie będziemy cenzurować...

Pozdrawiam wszystkich Ventomaniaków, nie stąd czy stamtąd, tylko PRAWDZIWYCH Ventomaniaków.

100P - 2008-09-01, 22:03

z mojej strony tylko tyle, że. przyjechałem za wcześnie bo już o 9:30 i czekałem bez sensu do 14 bo nikt nie powiedział na którą mamy być na miejscu, co do spotu pod namiotem to dowiedziałem się w ostatniej chwili mimo że jestem z forum fansów. będąc w środku zobaczyłem ekipe fansów przy stole i krzątających sie wkoło klubowiczy, którzy nie byli zbytnio zachęcani do pozostania w namiocie, mimo iż przybyli. co do sesji- nikt nic nie mówił o której mamy się zebrać, do póty do póki kolega z domku nie wyszedł na plac przed recepcją i sam nie wyczaił, że są zdjęcia robione. o takich rzeczach powinno się informować, w chwili gdy wszyscy albo prawie wszyscy to usłyszą np. gdy był mikrofon pod nosem ;] , a nie jak to było- pocztą pantoflową. jedno chyba najgorsze co mogło być to to, że Wolf został delikatnie wyproszony z sesji tylko dlatego, że nikt go nikt o niej nie powiadomił. na zlocie byłem po raz pierwszy, i jako pierwszy, "przygarnął" nas do siebie domek nr. 5 za co bardzo dziękuje. :D chciałbym jednak podziękować wszystkim którzy organizowali ten zlocik ;) mimo kilku "uchybień" warto było tam jechać. jeśli tylko będe miał możliwość, na pewno się na następnym pojawie.

PS. Ania (Gavela) następnym razem mniej wódki prosimy do tego soku :D

Madzia - 2008-09-01, 22:08

100P napisał/a:
przygarnął" nas do siebie domek nr. 5 za co bardzo dziękuje

Nie ma za co, bo nam również było bardzo miło :)

P.S. Pamietaj, że kolor twojej furki to błękit paryski.... ;)

spyro - 2008-09-01, 22:10

100P, dziękuję CI za napisanie co uważasz bo narazie to wychodziło że tylko ja mam przywidzenia...

Tez mi było miło Cie poznać no i oblukać twoją śliczną Ventkę w kolorze błękit paryski :D Tak mi zapadło to w pamięc że nie moge przestać o tym gadać ;D

100P - 2008-09-01, 22:14

błękit paryski :D dumnie brzmi :D wiem tylko jedno- jest jedyna w swoim rodzaju (jedyna na zlocie), jedyny taki środek ;) tak jak twój ventyl i kolesia co to został źle potraktowany ;) i całej reszty ventyle ;)
spyro - 2008-09-01, 22:19

100P napisał/a:
jest jedyna w swoim rodzaju (jedyna na zlocie)
no własnie i to uważam za wielki atut, jak jest coś co nie ma nikt, cos oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju. Twój kolorek od razu się w oczy rzuca i jest oryginalny a to właśnie lubię w furaczkach :D

Pozdro.

Madzia - 2008-09-01, 22:32

100P, znalazłam coś dla ciebie na Wykopie:

http://www.wykop.pl/ramka...color-converter

Wpisz nazwę koloru, np. błękit paryski, a zobaczysz go na ekranie.

Andzia - 2008-09-01, 22:58

W ramach małego sprostowania:
na forum fansów Mapet napisał, że ktoś przyszedł i wyciągnął klubowiczów z namiotu a to trochę nie prawda... To ja przyszłam do namiotu zobaczyć czy mój mąż Gavel tam jest bo jak się pytałam ludzi to jedni mi mówili że tam jest inni że go tam nie ma. Nikogo stamtąd nie wyciągałam a nawet wypiłam toast za baby kovvala. Zarówno Przemolas jak i kovval czy Gavel opuszczali namiot dobrowolnie, nie zmuszałam ich do tego a tym bardziej nie wyciągałam na siłę.

Mapet, mam nadzieję że to przeczytasz, bo ja nie jestem zalogowana u Ciebie na forum.

100P napisał/a:
Ania (Gavela) następnym razem mniej wódki prosimy do tego soku :D

Postaram się, ale nic nie obiecuję :P

Madzia - 2008-09-01, 23:02

Andzia napisał/a:
Zarówno Przemolas jak i kovval czy Gavel opuszczali namiot dobrowolnie

Ufff!!! Ulżyło mi Aniu, bo już myślałam, że użyłaś siły - tacy jacyś smutni wracali... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :lol2: :lol2: :lol2:

Andziula - 2008-09-01, 23:08

Troche mi przykro, że zlot był vw fansów, czuje się jak nieproszony gość na Waszym zlocie
(i niestety co niektóry też się tak zachowali, że się tak poczułam).
Ja byłam pod namiotem z piątku na sobote i nikt na mnie nie zwrócił uwagi więc długo się nie zastanawiając poszłam do domciu i bardzo się ciesze, że ludzie miło wspominają te noc. Ja wcale się nie zbunkrowałam...
Na ognisko nie poszłam, bo wychodząc z domku ludzie wracający z tamtąd powiedzieli, ze jest mało osób i nie jest za specjalnie więc się wróciliśmy i dobiliśmy się w chałupce. Może to i lepiej, bo przynajmniej szybko się położyłąm spac - jakoś po 24tej.
Bardzo podobało mi się autko z tymi zegarami od tt-tki, 100p`a i Crussa oraz slava no i bym mogła tak wymieniać i wymieniać.
I bym prosiła się nie śmiać z mojego łaciatego ventylka...
Pozdrowienia dla ventomaniaków i maniaczek... Miło mi było bardzo Was poznać...

WOLF1955 - 2008-09-01, 23:11

Madzia napisał/a:
Po pierwsze: ludzie nie zostali poinformowani o której zaczyna się doba hotelowa. Niektórzy wyjechali w nocy i byli tam już z samego rana. Zmęczeni długą trasą musieli czekać, aż do 14.00 na swój opłacony wcześniej domek.

tak to jest prawda a zadałem pytanie na forum co do przyjazdu o wczesnej godzinie to kolega MAPET nawet nie raczył odpowiedzieć tylko zajął się kasą aby wszyscy wpłacili ale ludzi co jadą z daleka miał po prostu za nic tak się kolego nie robi .
zelu napisał/a:
Co do organizacji byla SUPER!

chyba kolego szanowny coś przesadzasz z tą organizacją ale jak tak myślisz to naprawdę masz powody bo ja i całość grupy trójmiejskiej nie widzę powodów co do super organizacji żeby posiłek po długiej i meczącej podróży spożywać u faceta na posesji prywatnej bo nie można było rozpalić grila na ośrodku aby coś zjeść na gorąco także kolego sympatyczny przestań opowiadać że organizacja była SUPER bo to kompletna bzdura .
100P napisał/a:
przyjechałem za wcześnie bo już o 9:30 i czekałem bez sensu do 14 bo nikt nie powiedział na którą mamy być na miejscu,

i tu się zgadzam z 100P bo razem jechaliśmy na zlot i jak widzisz szanowny kolego ZELU prawda jest nasza na temat organizacji życzę Ci takiego potraktowania na innym zlocie kiedykolwiek bedziesz tak potraktowany jak moi koledzy z naszego klubu i przestań być tak zachłannym tego co piszesz na tym forum pod względem SUPER ORGANIZACJI
przy okazji jak jestem na topie pisania to pragnę podziękować wszystkim za super jazdę na zlot i po zlocie jazda była spokojna i dotarliśmy na miejsce wszyscy razem cali i zdrowi .

Andzia - 2008-09-01, 23:13

Madziu, Pawłowi daleko było do smutnego... on już zaczął urządzać sobie konkurencje - slalom między drzewami, ale bez Ventki :diabełek:
WOLF1955 - 2008-09-01, 23:15

Andziula napisał/a:
I bym prosiła się nie śmiać z mojego łaciatego ventylka..

niech by tylko ktoś spróbował......

zelu - 2008-09-01, 23:24

[quote="100P"]błękit paryski :D dumnie brzmi :D wiem tylko jedno- jest jedyna w swoim rodzaju (jedyna na zlocie), jedyny taki środek ;) [quote] ze co ?? ze jasny to jedyny?? a yacy srodek widziałes?? a moj srodek widziałes? ja jeszcze 2 inne nie liczac naszych naliczyle wiec nei wiem czy taki jedyny- wiadomo ze kazdy własciciel swoje autko ma za najlepsze ale nei trzeba tego caly czas podkreslac ..... 100p Twoje wypowowiedzi na 2 forach sa tak jakby to powiedzieć nieme zeby ani tu ani tu czasem nie podpasc -powiedz chłopie co uwazasz raz a dobrze a nie takie pieprzenie 3 po 3
ja mam swoje zdanie , spyro tez - i chociaz są zupełnie inne są jasne i konkretne - i to sie ceni :faja:

Szpiker - 2008-09-01, 23:25

spyro napisał/a:
Najbardziej zadbane auto? Ta konkurencje powinen wygrac Cruss moim zdaniem, nikt z Was nie ma tak zadbanej Ventki jak on, on nawet silnik plakiem czyści. Nasze Ventki nie umwyają się zadbaniem to jego auta. No ale w końcu komisja składała sie tylko z fabnsów to kto inny miał wygrać... Dokładnie jak w polityce.


przeciez to było losowo wybierane ;>

powiem tak : nie chcem sie mieszac ale jest mi troche przykro bo nie jestem i za fansami i za klubowiczami pojechałem bo uważałem ze będą ludzie pasjonujący się vento i ich chciałem poznać a przez te podziały nie poznałem dużo fajnych osób , przyjechałem późno w piątek zachaczyłęm na kilkanaście minut namiot bo o nim zostałęm najpierw powiadomiony ale jak szedłem do domku nr 5 jeśli dobrze pamiętam to już kilka osób odpadło i niedało sie porozmawiac a to wszystko przez głupie podziały , jesteście dorosłymi ludźmi a kłucicie sie o pierdoły i tacy ludzie jak ja i moja dziewczyna sie przez to głupio czuliśmy bo nie wiedzieliśmy gdzie isc a wszedzie sie nie dało :(
tych co poznałem i porozmawiałem to pozdrawiam a z tymi co mi sienie udało to mam nadzieje ze poznam następnym razem bo czytaja cte posty nasuwa sie tlyko to ze w przyszłym roku moga powstać dwa zloty fansów i klubowiczów , pozdro dla kicja i widma i ich dziewczyn ze wytrzymali jakoś z nami w domku i dla tomka87 za pomoc w tym i owym (tomek pozdrów siostre)

co do najniższego auta też uważam zę nie powinno sie skęcac auta na glebie podczas zlotu , a jak już sie chiało pokazac auto na glebie to zainwestowac w pneumatyke albo przywieśc auto na lawecie bo to jeszcze jest do uznania ze ma sie auto do zlotów ale śmieszne jest obniżać auto podczas zlotu i niektórzy jeśli uważają ze gwint jest po to zęby regulowac wysokoś to maja racje ale regulowac zeby na tym jeździc a nie regulowac tylko na zlotach , uważam zę nagroda należała sie marco bo on na glebie jeździ cały czas i wiele przez to wydał na części i to jest zasłużona nagroda .
i uważam zę można było zorganizowac konkurencje na najwyższe vento i wystarczyłby dyplom za pierwsze miejsce bo oni tak samo jak ludzie na glebie włozyli jakiś wysiłek zeby auto było wyzej od innych .

co do sesji to przepraszam kolegów którzy nie mogli wjechać na sesje zdjeciową bo moje vento stało na wjeździe bo sie spóźniłęm jak wielu innych i tam stanołem moja wina i mam nadzieje ze nikt nie bedzie mi miał tego za złe jeszcze raz sorry koledzy

tych co nie pozdrowiłem i nie podziękowałem z apomoc to pozdrawiam i mam nadzieje ze moje wypowiedzi nikogo nie obraziły, i PRZESTAŃCIE SOBIE WYPOMINAĆ bo impreza była udana bo byli ludzie chodźby nie wiem jak dobra była organizacja bez ludzi by nie było dobrej zabawy pozdro dla mapeta bo włożył w to wysiłku był to mój pierwszy i mam nadzieje ze nie ostatni zlot bo nie chcem sie mieszać w tematy poprzednuch zlotów bo mnei na nich nie było

Madzia - 2008-09-01, 23:28

zelu napisał/a:
ja mam swoje zdanie , spyro tez - i chociaz są zupełnie inne są jasne i konkretne - i to sie ceni

No racja ty masz swoje zdanie, tylko szkoda, ze zawsze takie jak Mapet... ;) :P

Andzia - 2008-09-01, 23:31

zelu, ile Ty masz lat że czytać nie umiesz....
wypowiedź 100p jest jasna i sensowna
nie każdy musi "stawać" od razu po stronie jednych albo drugich...

Madzia - 2008-09-01, 23:34

Cytat:
wypowiedź 100p jest jasna i sensowna
nie każdy musi "stawać" od razu po stronie jednych albo drugich...

Tym bardziej, że wszystko co pisał u nas kopiował do was. Zachował sie fair wobec obu stron. Powiedział co mu leży na serduchu, ale nie wdawał sie w polemiki, bo nie był na poprzzednich zlotach.

spyro - 2008-09-01, 23:38

Szpiker napisał/a:
to już kilka osób odpadło i niedało sie porozmawiac a to wszystko przez głupie podziały
na prawdę nikt z nas nie chciał podziałów robić, czego dowodem jest to że współnie piliśmy i bawiliśmy się nie patrząc na to kto jest z którego klubu.


Jak widze z wypowiedzi kolegów nie tylko ja widziałem dziwne rzeczy.
Od początku mogli napisać że to jest Zlot Fansów a my jesteśmy tylko gośćmi, cżłowiek inaczej by sie nastawił od razu.

zelu napisał/a:
powiedz chłopie co uwazasz raz a dobrze a nie takie pieprzenie 3 po 3


Ale 100P cały czas pisze co uważa, to on jak pierwszy napisał na jednym i drugim forum co myśli, tam oczywiście go zjeb... wszyscy bo wiadomo, że jak ktos ma inne zdanie niż mapet to nie jest w fansach mile widziany.

Do tej pory kolega Mapet nie odpisał na mój zarzut o podpisy na dyplomach i pucharach... Czyżby wyszło szydło z worka? Pewnie sie obraził i nie bezie pisał... Hmmm, trudno się mówi...

Podkreślę po raz ostatni nic nie mam do fansów, tzn. członków tej grupy Ventomaniaków, mam do Mapeta i paru jego kolegów - za to jak nas potraktowano na tym zlocie. Co miałem powiedzieć napisałem na początku, ciekawy jestem jak obsmaruje nas Mapet w Trendsie itp. gazetkach w których ma wtyki... Zobaczymy niedługo.

Ciekawe czy będzie gdziekolwiek napisane, że sponsorem niektórych nagród był mój szef, bo niestety nawet na plakacie nie zawisło nasze logo chociaż dali pudło nagród za prawie tysiaka.

zelu - 2008-09-01, 23:38

ja jeszcze od siebie dodam ze wg mnie był to zlot organizowany przez fansów - ale to nie znaczy ze inni nie sa mile widzinani -kazdy właściciel vento jest mile widziany na zlocie i ot o chodzi -to sa zjazdy pasjonatów tego autka ....ale to Mapet i nasi organizatorzy organizowali zlot i to oni mogli wybierac konkurencje i o tym sie nei dyskutuje po - mozna wyrazic swoje zdanie przed ale trzeba sie pogodzic z tym co zostało ustalone- nie bede sie wiecej wypowiadać ale mam nadzieje ze za rok znów wszyscy sie spotkamy i bedzie milutko :)
Szpiker - 2008-09-01, 23:44

spyro napisał/a:
ktoś CIe nie przyjął bo byłeś z fansów? Ej, nie było tak, przecież z nimi siedział 100P i slaw i bawiliśmy się wyśmienicie, co prawda alko było chyba za dużo bo głupoty gadaliśmy, ale nie było takiej sytuacji żebyśmy kogoś wypraszali czy nie chcieli wpuścić bo z fansów... Ja takich podziałów nie robię.


żle mnie zrozumiałes kolego ;) chodziło mi o to ze przez to ze późno przyjechałem nawet sie lepiej nie poznaliśmy bo nie było czasu tu kilkanaście minut pod namiotem i kilka u was w domku co większość już spała bo przyszliśmy późno no ale wczesniej sie nie dało i tak to wszystko wyszło

spyro - 2008-09-01, 23:46

Jeszcze jedno mi się przypomniało, tak apropos tego jak to z Klubem Vento się Mapet jednoczył. Jak wiecie Stowarzyszenie założyliśmy przed pierwszym Zlotem. Sam osobiście dwukrotnie dałem Mapetowi formularz członkowski, Stowarzyszenie maniaków Vento, nie Klub - więc obiekcji być nie powinno. Ja dawno na jego miejscu wypełniłbym wniosek, to byłby ładny gest, ale jak widać nie chciał...

zelu napisał/a:
był to zlot organizowany przez fansów

to wiadomo było od początku, i co z tego? ZElu ja tez organizowałem wcześniejszy Zlot a i tak wszędzie jak wół było napisane że organizujemy wspólnie choć ani Mapet ani Idgray nie dołożyli do organizacji ani minuty swojego czasu. Taka jest właśnie różnica, że na tym Zlocie my byliśmy jako nie wiem kto...

Madzia - 2008-09-01, 23:49

zelu napisał/a:
o Mapet i nasi organizatorzy organizowali zlot i to oni mogli wybierac konkurencje i o tym sie nei dyskutuje po - mozna wyrazic swoje zdanie przed ale trzeba sie pogodzic z tym co zostało ustalone

To czemu Mapet ustalał ze Spyro konkurencje, dyplomy i plakaty na poprzednich zlotach, mimo iż te były organizowane przez nasz klub?! Wiesz dlaczego, bo do głowy nam nie przyszło, ze można zrobić inaczej. Poza tym ciekawa jestem co stało się z koszulkami naszego Klubu, które ufundował Spyro, bo jakoś nie zauważyłam, by trafiły do jakiegoś ventomaniaka...

spyro - 2008-09-01, 23:56

to tak na przypomnienie, pierwszy Zlot zrobiłem sam, zero pomocy Mapeta, ale plakacik był taki:



A tu dyplomik, oczywiście Wy tez jesteście wymienieni:



Czy mam coś więcej jeszcze pisać, to chyba mówi samo za siebie...

Andziula - 2008-09-01, 23:57

Ja bym chciala dostac koszulke albo chociaz kubeczek... pliska...
Gavel - 2008-09-02, 00:01

hmmm widzę że sporo nas ominęło...

Szkoda że dopiero teraz dowiadujemy się że zlot był zlotem fansów - gdyby to było od początku jasno powiedziane to pewnie powyższa dyskusja nie miałaby miejsca. No ale cóż - mądry Polak po szkodzie.

Wyjeżdżaliśmy w sobotę rano więc co było potem to wiem tylko z opowiadań i nie chcę tego komentować bo jak to mówią nieobecni nie mają racji. Co do samej piątkowej imprezy to byłem i w namiocie i w domu nr 5 i nawet pod altanką...
Starałem się przez ten cały czas nie dyskryminować nikogo ze względu na to jakie ma naklejki na swojej Ventce ale fakt faktem że podziały dało się zauważyć gołym okiem. Ale nie ma co się dziwić. Podział był już na pierwszym zlocie, był na drugim więc i na trzecim cudu niestety nie było. I nie mówię tu o żadnych plakatach, konkursach, dyplomach itd, a tylko i wyłącznie o zachowaniu ludzi.

Pozdrawiam wszystkich współtowarzyszy, których napotkałem na tej krętej :pijacy: piątkowo-sobotniej nocnej drodze. Wszystkich nie będę wymieniał coby nikogo nie urazić ale w szczególności dziękuję Miśkowi i Sławkowi - chłopaki dzięki Wam dosłownie popłakałem się ze śmiechu co nawet widać na jednej z fotek ;)

MAPET - 2008-09-02, 00:17

ostanie slowo jakei tu napisze to sprostowanie tego co napisal zelu bo sie przejezyczyl... zlto nie byl zlotem fansów tylko zlotem vento....

byl zlotem organizowanym przeze mnie i fanasów dla wsyztskich.. i prosze o brak uszypliwosci bo tak bylo i sie podpisuje pdo tym jako organizator a zescie teraz zlapali zela za słwoko i cytujecie prosze tego nie robic - ja teraz wyjasnilem sprawe...


2 i ostatnia sprawa to to ze zrobilem Tygrysa w chu.. co napisales spyro.... sam nei wiesz co piszesz

rozmawailem z nim dzis i zalozylem swoje pieniadze za niego do poniedzialku po to zeby mogl dac odpowiedz!!! a ty meni ladnie teraz potraktowales ze go zrobilem w chu... dzieki stary... pozniej tez tak poustawialem ludzi w domku by byl razem ze znajomymi... i to jest sie dowiaduje robieniem czlowieka w chu... wez se to obgadaj z Tygrysiskiem i tyle bo mnei to drazni ze mnei tak nazwales ... ja o tobie takich rzecyz nei wypisuje a tez moglbym wiec wyluzuj i to prosze usun a sprawe se wyjasnij z tygrysem... i mnie nie obrazaj... bo sobie nie zycze ja ci nie ublizam na publicznym forum

tyle ode mnie innych spraw nie komentuje... bo to szkoda słow...

przemolas4 - 2008-09-02, 00:20

czytam te teksty i mi rece opadaja .
pelno tu nieporozumien , i fikcji mijajacych sie z prawda , wiec postaram sie co nie co wyprosttowac dla pelnego obrazu .
(mam nadzieje ze to jednak przeczytasz Mapet)
1.
domek nr 5 to :
spyrowie
przemolasowie
jacowie

fakt jest faktem , ze impra u nas byla . bylismy glodni , a ze do konca z grilem wiadomo nie bylo , wiec pod domkiem wcinalismy zakaszajac browarki do tego i trszke wodeczka .
w namiocie nic sie jeszcze nie dzialo i ludzie kszatajacy sie tu i uwdzie przychodzili do nas stawiajac przy tym krowki ..... takie sa fakty .
na to wszystko wysypal sie Kowal z waliska wodki ( bardzo dobrej ) i dalej wszystko potoczylo sie samo .
zalezalo nam jednak na integracji i zjawilismy sie w namiocie .
swiatla nie bylo , wiec czesc sie wykruszyla .
mysmy jednak czekali .
swiatlo sie zapalillo i sie bawilismy . wodeczka sie lala az milo .
potem mi sie zachcialo do domku i poszedlem . proste . bylem ciekaw co tam sie dzieje .
tam tez wodke pilem ..... i u wolfa w domku tez cos dziablem , bo sami tam siedziei nie swiadom nieczego.
potem dlogo pilismy wodeczke z Maipim i reszta przy altance i tez bylomilo .
ciezko jest przeniesc pelna chate gosci w inne miejsce ( szczegolnie wypitych ) wiec bylem i tu i tu .
2
najbardziej mnie ubodly te zdiecia ..... (mapet - chyba zgodzisz sie ze mna , ze przy rozdaniu nadrod wystarczylo wspomniec slowko ......i po problemie ) nie to jednak , ze mnie na tych zdieciach nie bedzie . ..... mozewyjasnie .
o zdieciach dowiedzialem sie z telefonu do Wolfa od robertaira .
szybko poszlismy , jednak tylko my bo Spyro i jaca nosili akurat toboly , ale kszyczeli ze tez zaraz beda , jak tylko doniosa heheheheheh .
podjechalismy z Wolfem , wyszla lipka mala , bo bylo zastawione ,ale nie winie ciebie Spiker , wolf krzykna ze " jestescie fajni - dzieki " na to ktoras osoba z grupy odmachnela nam bysmy sobie pojechali . na co tu czekac ?? ????
wiem , ze wiekszosc mysli inaczej , bo pewnie bez problemu , bysmy sie zmiescili , ale........
3 .
podobala mi sie jednak mimo znacznych niedociagniec organizacja , bo sprawiala wrazenie bardziej profi . mikrofon ( przerywajacy _ ale zawsze to cos wiecej ) namiot itd .
4 kwestie gleb i psytow pozostawie bez komentaza , bo nie chcialbym na ten temat sie wypowiadac .
ale w przyszlym sezonie poloze auto na ziemi podloga . bo mozna .

przemolas4 - 2008-09-02, 00:33

najwiekszejednak pretesje mam do was dwoch chlopaki .
Jestescie DOROSLI , INTELIGENTNI , OBAJ SIE ANGAZUJECIE , OBAJ MACIE TE SAME PASJE ( VENTO )...... i takich dwoch ludzi sie nie moze dogadac ?? ??????
pragne zauwazyc , ze zarowno w domku numer 5 jak i pod namiotem byli org`gowcy i fans`owcy i bawili sie swietnie .
problem nie lezy na dole , lecz miedzy wami .
wiadomo , ze za swoimi pojda poplecznicy i ....... machina sie nakreca .
jesli o te sprawe chodzi , to nie obrascie sie , ale OBAJ JESTESCIE SMIESZNI .
jak Gawel wspomnial wczesniej to wisi od pierwszego zlotu , a po tym co czytam juz pewnie nic razem nie skombinujemy . dlaczego za to maja placic ludzie , ktorzy dopiero sie do klubow zapisoja ?
to sa jaja . i jeden i drugi powinien sporo nauczyc sie np . od torunskigo mpower tunig , ktory kilkanascie lat smiga , i nic im nie dolega .

spyro - 2008-09-02, 04:26

Spać nie mogę tak mnie ta cała sytuacja wyprowadziła z równowagi...


marco_polo napisał/a:
PO PIERWSZE PRIMO ODPIERDALASZ MANIANE GADKĄ TO CI PRZYTUKAM


Marco, co ty gadasz, przywalałeś mi non stop np gdy podjeżdżałem na wstecznym tu i ówdzie, myślisz że nie słyszę ja mi wali skrzynia na wstecznym? Jest tak od paru lat i nic na to nie poradzę, o innych sytuacjach nie wspomnę. Waliłeś teksty do mnie naprawdę ciężkie.

marco_polo napisał/a:
NA TWOJE WPIERDALANIE SIE W SŁOWO W TRAKCIE PROWADZENIA IMPREZY po co to robiłeś

Chodzi Ci o to pewnie jak powiedziałeś o zapisach o najniższą zawiechę a ja podniosłem ręce, że się zapisuje? Bo innej mojej wtyki nie pamiętam, ale tego nie nazwałbym sie wpierdalaniem. Zresztą riposte walnąłeś ciężką.

Co do nie odmrugnięcia to przecież Wam machnęliśmy już z daleka jak tylko Was zobaczyliśmy - podobni mijając Nele i Jace na trasie.


Ja żadnych podziałów robić nie chciałem i nie chcę. Koledzy z Fansów, to co mi na wątrobie siedziało opisałem na naszym forum, wierzcie mi że zabolało nie tylko mnie, że o nas ani słowa nigdzie, dlatego wrzuciłem i dyplom i plakat co by pokazać o co chodzi, bo narazi to wychodziło bicie piany.

marco_polo napisał/a:
JAK PAMIĘTAM NA 1 I 2 ZLOCIE BAWLISMY SIE RAZEM PRZY GRILLU PILISMY VÓDE CHODZILIŚMY NA ŚNIADANIA A TY NAWET SIE TERAZ NIE PRZYWITAŁEŚ A NA KONIEC JAK MIJALIŚMY SIE NA TRASIE NIE PODNIOSŁEŚ RĘKI
Jej a wiesz czemu tak było Staruy? Bo ja ciągle do Was rękę wyciągałem, chciałem a by nie było waśni, ale w momencie gdy ktoś ciągle na Ciebie leje to każdemu się znudzi.

Co do piaki i picia pod tym dużym namiotem, to byliśmy krótki, jakoś tak markotnie było więc wróciliśmy dalej pić w domku gdzie sie działo że hej.

Co do ogniska to jedyny zarzut który moge przyjąć, ale rzeczywiście najpierw spotkaliśmy parę osób, które powiedziały o tym, że mało ludzi i atmosfera siada a dobiciem było to że kawał drogi jak cholera,a jak człowiek drugi dzień z rzędu wypity to i z chęcią do chodzenia lipton.

MAPET napisał/a:
oprocz tego ze ja zrobilem ten plakat i "nasz" igor zrobil dyplomy

Mapet klrurcze, nadal nie czaisz? To było wyciągnięcie do Was ręki, żebyście nie uważali że coś chcemy osobno. Jestem grafikiem, sam bym to zrobił, ale skoro chciałeś zrobic plakat i dyplom oddałem Ci ten kawałek toru żeby ie było że coś kręcimy, wywyższamy się i to by pewnie tak by to było ocenione.

Mnie zajebiście ubodło, że nas nie było nigdzie wpisanych, tak jakby nas nie było, poza tym po to żebym w ogóle na plakacie był musiałem te nieszczęsne gadżety ufundować, wcześniej tak nie było stary. I to wszystko razem spowodowało gorycz i ()*#^%, pomyśl jak byś się sam poczuł w tej sytuacji.
Na Zlot jechaliśmy w super nastroju, przygotowywaliśmy dużo wcześniej na imprezki któe miały się dziać, spotkanie z ludźmi z którymi od 3 lat się dobrze bawimy ale i nastawieni na nowe znajomości, których się parę zawiązało (także Fans - dzięki 100P i Slaw).



Co do samej organizacji nic nie mam, było profesjonalniej z tym mikrofonem itp, bierzecie to co mówię jako że wszystko bleee, nie o to chodzi, moje żale napisałem wyżej i to bolało jak chu...
MAPET napisał/a:
to to ze zrobilem Tygrysa w chu.. co napisales spyro.... sam nei wiesz co piszesz

Mapet a jak to inaczej mogłem nazwać, mieli nie przyjechać bo im 2 dni przed umówionym terminem uciąłeś szansę przyjechania. Dl amnie to było kichawe, dlatego od razu zagadałem do Ciebie żebys ich wpsał ponownie na liste, im było głupio CIe o to zagadnąć.

Poza tym nadal uważasz, że:
MAPET napisał/a:
nawet tygrysisko z zona powiedzili ze dym niepotrzbnie robicie
bo wyszło, że ja dym na maxa robię, że nawet Tygrys to powteirdza a tak nie jest wcale!!
Madzia - 2008-09-02, 07:34

Powiem na koniec jedno, jak ktoś się lubił z ventomaniaków, to będzie się lubił, a jak nie bardzo - to chyba nic już z tego nie wypali. Co do przyjazdu na zlot, to machaliśmy wszystkim na przywitanie. Wszystko nam było jedno czy fans czy org. Z widoku wielu fansów naprawdę się ucieszyłam, bo nie miałam ich szansy widzieć kupę czasu, np. Edytki Spidera i ich małego synka. Poza tym wisi mi to czy ktoś od nas dostał nagrodę czy nie. To nie o to chodzi. Na pierwszym zlocie przyjechaliśmy całą przerdzewiała furką, na drugim mieliśmy źle położony lakier, więc na trzeci postanowiliśmy ją całą przemalować, choć było to dla nas trudne, bo jesteśmy na etapie remontu mieszkania i całą kaskę pakujemy właśnie w nie. Nie liczyliśmy na nic, bo wiemy że jest masa odpicowanych ventek. Chcieliśmy tylko dobrze się bawić i nie zostać olani. Możecie wszyscy pisać co chcecie, ale my was nigdy nie pominęliśmy przy organizacji zlotu i to nas najbardziej boli... :(
Morfeusz142 - 2008-09-02, 07:57

Widzę, że atmosfera na zlocie była podobna do stosunków PiS i PO. Szkoda. :(
spyro - 2008-09-02, 08:21

Kończąc ta gatkę po tym co napisał Mapet na swoim forum uznaję sprawę za zakończoną, z mojej strony mogę zapewnić że nie bedzie wspólnych zjazdów, z takim ignorantem jak on to ja nie zamierzam nawet gadać a co dopiero się gdziekolwiek spotykać. Koleś intryguje, gada bzdury (przykład z Tygrysiskeim, jak to niby mu powiedzieli że ja robie afery a tak nie było), nie wspomnę o epitetach w moim kierunku. Szkoda gadać.
spyro - 2008-09-02, 08:24

Mapet wreszcie będziesz mógł z czystym sumieniem napisać w trendsie jakto zlot organizowałeś, bo do tej pory podpisywałeś się pod czyjąś pracą.
Andziula - 2008-09-02, 08:44

Przy tych przytykach to niesty ja jez bylam swiadkiem... Na prawde nie było miło słuchać...
piru - 2008-09-02, 09:18

spyro napisał/a:
Myślę, że nie ma sensu, nie róbmy cenzury jak u kolegów na forum., jak napisałem do Piru bo pojechał po mnie to nagle skasowali wszystko co napisałem. Także na tym forum nie będziemy cenzurować...

Pozdrawiam wszystkich Ventomaniaków, nie stąd czy stamtąd, tylko PRAWDZIWYCH Ventomaniaków.


Masakra :( łączy nas jeden samochód VENTO a zorganizowane będą dwa zloty :( może jeszcze w jednym terminie ? Daj spokój Andrzej, wyjaśnijmy sobie na gg bo nie wiem czym Cie uraziłem ?

spyro - 2008-09-02, 09:24

piru, dajmy juz spokój, mnie to doprowadziło do nerwicy normalnie, spać nie mogłem tak mnie trzęsie z nerwów, a jeszcze po tym co Mapet tam napisał to naprawdę sorry, ale ja nie jestem workiem do bicia, żeby taki kolo mi takie teksty pisał, niech koleś się wreszcie zastanowi nad tym co robi... Ja nie wyśmiewam jego zawodu ani tego co robi, bo na szczęście w przeciwieństwie do niego mam klasę i czniam takich jak on, więc dalszej dyskusji z nim nie zamierzam prowadzić.

Pzdr Piru, nic do Ciebie nie mam, opisywałem tylko krótki epizod, pamiętasz - jak mój serwer padł.


Co do Zlotu to z przyjemnością zaprosimy spox ludzi z Fansów, normalnych, bez much w nosie jak co poniektórzy. Tak jak pisałem wcześniej, z wieloma Fansami piliśmy i mile spędziliśmy czas.

idgray - 2008-09-02, 09:28

Cytat:
Co do Zlotu to z przyjemnością zaprosimy spox ludzi z Fansów, normalnych, bez much w nosie jak co poniektórzy. Tak jak pisałem wcześniej, z wieloma Fansami piliśmy i mile spędziliśmy czas.

czyli zlot 2009 dla klubu vento i na zaproszenia ?

spyro - 2008-09-02, 09:42

idgray napisał/a:
na zaproszenia ?
NIE!
Idgray nie łap mnie za słowa, tylko czytaj cały kontekst. Chodzi mi o to że NADAL nie widzę przeszkód przed Wami (prawie wszystkimi) a przyjechać niech przyjeżdża każdy kto chce.

idgray - 2008-09-02, 09:51

Andrzej nie łapie cie za słowa tylko tak zrozumiałem dlatego od razu zapytałem ty wyjaśniłeś i jest jasne :)
spyro - 2008-09-02, 09:55

idgray napisał/a:
Andrzej nie łapie cie za słowa tylko tak zrozumiałem dlatego od razu zapytałem ty wyjaśniłeś i jest jasne :)
OKI, Pozdrawiam.
Madzia - 2008-09-02, 10:08

idgray napisał/a:
czyli zlot 2009 dla klubu vento i na zaproszenia ?

Nie idgray, przyjedzie każdy kto będzie miał na to ochotę. Może sobie należeć do jednego klubu lub obydwu - nam wszystko jedno. Ciebie i kobietę Twojego życia równiez serdecznie zapraszamy. Poza tym jezeli wygrasz u nas którąś z konkurencji, to mozesz być pewien, że na dyplomie przeczytasz jedynie: "Za zajęcie ..... miejsca w konkursie..... podczas IV oficjalnego zlotu VW Vento"...
Pozdrawiam

piru - 2008-09-02, 10:23

spyro napisał/a:
piru,
Pzdr Piru, nic do Ciebie nie mam, opisywałem tylko krótki epizod, pamiętasz - jak mój serwer padł.

Dziękuje :]

lesny1982 - 2008-09-02, 11:02

a mi sie tam ogolnie podobalo caly czas pilem sobie browarki poznawalem nowych ludzi ogladalem furki . bylo pare niedociagniec ale spoko czasami tak wychodzi , tylko mysze mi obudzili w nocy zeby jechala do szpitala :P pozdrawiam wszystkich :piwo:
i dozobaczenia za rok oby w wiekszym gronie :brawa:

Andziula - 2008-09-02, 11:09

Jeszcze chcialam podziekowac ludziskom, ktorzy z nami wracali w orszaku do domu.

Pozdrawiam Was ;)

slaw71 - 2008-09-02, 11:19

witam wszystkich serdecznie miło było Was poznać ,dziękuję Wolfowi,lesnemu,Przemolasowi,100p za spokojną jazdę z i do domu.Wspomnienia pozostaną i liczę na jeszcze lepsze za rok,a żeby nie było gadania że piszę coś innego na tym forum więc wklejam to co napisałem u fansów.Pozdrawiam serdecznie.
czytam,czytam i własnym oczom nie wierzę.Byłem na zlocie pierwszy raz, poznałem wielu fajnych ludzi-żałuję że nie zdążyłem ze wszystkimi się zapoznać,ale to co wypisujecie na swój temat woła o pomstę do nieba.Od chwili przyjazdu nie dało się ukryć że istnieją dwa obozy,a przecież nie oto chodzi,poto się spotkaliśmy,chyba ,żeby tworzyć jedność-wielką rodzinę maniaków vw vento.A tu co widzę bezmała rozgrywki polityczne dwóch dorosłych facetów,kto będzie miał większe poparcie,no i te wieczne żale i wypominania.Nie mam zamiaru oceniać Was panowie ,dopiero się poznaliśmy ale chyba powinniście pójść po rozum do głowy i się pogodzić dla dobra ludzi którzy chcą nadal się spotykać w jak największym gronie,a te wasze wojenki temu nie służą.Tochę miałem niesmak w pierwszy dzień ,z takich czy innych powodów ale w ostatni dzień byłem przekonany że nie przyjechałem na darmo,spędziłem z rodziną naprawde wspaniałe chwile i mam nadzieję że za rok spotkamy się znowu razem jak duża rodzina bez podziałów.A to czy jest ktoś z Vento-Fans czy z Vento org. mi to nie przeszkadza,jak ktoś jest wporządku to może być i z marsa.Jak pewnie wszędzie na imprezach tego typu były niedociągnięcia, ale tylko ten się nie myli co nic nie robi.Pozdawiam wszystkich i z VENTO-FANS i z VENTO ORG jesteście wspaniali

idgray - 2008-09-02, 11:24

Madzia napisał/a:
Poza tym jezeli wygrasz u nas którąś z konkurencji, to mozesz być pewien, że na dyplomie przeczytasz jedynie: "Za zajęcie ..... miejsca w konkursie..... podczas IV oficjalnego zlotu VW Vento"...

tylko, że ja nie miał bym pretensji jeśli było by tam organizator: Klub Vento bo to dla mnie jasna sprawa jest kto będzie go organizował ;)

Dzolo - 2008-09-02, 11:31

Doobra dzieciaki , może lepiej jakieś fotki dacie ?
idgray - 2008-09-02, 12:54

zaraz coś wrzucę
WOLF1955 - 2008-09-02, 13:55

Dzolo napisał/a:
może lepiej jakieś fotki dacie ?
:oklaski:

no wreście słuszna decyzja ale dopiero dam fotki wieczorem bo teraz jestem w pracy a jest ich sporo do oglądania

idgray - 2008-09-02, 14:07

Zlot Vento 2008
zelu - 2008-09-02, 14:27

tu nasze zdjęcia :wink: :















nelcia - 2008-09-02, 15:37

Hej wam wszystkim,nie będę się rozpisywać ,o kwestiach które były już poruszone a co najwyżej mogę się podpisać pod opiniami innych . Mnie natomiast interesuje sytuacja w której to organizator zlotu zachował się no kategorycznie,a mianowicie sprawa dotyczy kolesia który rozbił sobie głowę i trafił do szpitala,a organizator ;prezes ekipy; nie raczył sprawdzić co się stało twierdząc że to za daleko z ogniska na domki .Natomiast w innych kwestiach ma pretensje do tych co nie poszli na ognisko twierdząc że to nie było daleko. Sorry ale czy to ma być ta super organizacja ,bo jak dla mnie to po prostu była totalna olewka. ,a jeśli chodzi o integrację w domku nr 5 to komentarze typu zabunkrowali się itd. uważam za żenujące, gdyż każdy integrował się jak chciał i gdzie najważniejsze że ona była w mniejszym czy większym gronie. To niczyja wina że w naszym domku była zajebista impra i każdy kto chciał się tam znalazł. Wychodzi na to że pod namiotem było tandetnie i ludzie szli tam gdzie coś się działo,dzięki czemu mają co wspominać .Przykro mi że znalazł się nie jeden zazdrośnik i teraz obrabia nam za to dupę ,a wystarczyło przyjść i zobaczyć nie było by tego typu problemu . Dużo by tu jeszcze wymieniać ale nie o to chodzi .Na koniec kwestia zdjęcia,po świńsku zostaliśmy potraktowani i niech nikt nie opowiada ,ze nie chcieliśmy wspólnego zdjęcia to kolejny dowód na to , że nie byliśmy tam mile widziani .Podsumowując :jadąc 1000 km nie sądziłam że jadę do przedszkola gdzie dzieci liżą dupę ,a nauczyciel szczyci się tym jaki on jest wspaniały. Gdybyśmy wiedzieli że tak się pewne sprawy do siebie mają to byśmy nie przyjechali ,bo my jesteśmy już dorośli i nikt nikomu dupy nie liże..Pozdrawiam
Madzia - 2008-09-02, 18:58

nelcia napisał/a:
Gdybyśmy wiedzieli że tak się pewne sprawy do siebie mają to byśmy nie przyjechali

nelcia, najważniejsze że mogła się spotkać stara ekipa i że poznaliśmy nowe grono fajnych ventomaniaków :)
P.S. Mam nadzieję, że dotarliście spokojnie, bez żadnych przygód. Uściski dla Lukiego :kot: :D

madej - 2008-09-02, 20:34

Wy wszyscy jestescie jebniebi robicie z niczego szum

byl fajny zlot a wy piszecie glopoty bo ognisko bylo zaduze lub ze zupa byla zaslona :strzela: :młotek: :połbie:

Madzia - 2008-09-02, 20:46

madej napisał/a:
Wy wszyscy jestescie jebniebi

madej, nie ma jak kulturka osobista i umiejętność pisania po polsku. Gratuluję prostaczku :spadaj:

Andziula - 2008-09-02, 20:55

co do powrotu do domu, to my na całe szczęście i umiejętności mego męża i rozwliliśmy auta 200 metrów od domu...

Nela KOCHAM CIE...

spyro - 2008-09-02, 20:56

madej, zawsze wiedziałem, że prosty z Ciebie chłopak, a teraz widze, że nie dośc że prosty to jeszcze cham. Chłopie trzeba było do szkoły chodzic jak był na to czas bo na tą chwile jak widze to nic nie pomoże.

WOLF1955 napisał/a:
dam fotki wieczorem bo teraz jestem w pracy a jest ich sporo do oglądania

czekamy z niecierpliwościa.

idgray, mogę wrzucić Twoje fotki na stronę Klubową do działu zdjęcia?

nelcia, mamy podobne zdane na ten temat, jak widac nie tylko ja widziałem dziwne akcje na tym zlocie...

Paweł J. - 2008-09-02, 20:56

:stop: skonczmy te klotnie....to nie ma sensu...to zle wplywa na jedno i drugie forum....

sam chcialem sie odniesc do kilku postow gdyz wynika ze to przeze mnie sa jakies niedomowienia itp, ale odpuszczam dla dobra ogolu, wole zebyscie o mnie mysleli nie wiadmomo co, niz bronic sie dalej...przez co brniemy w ta klotnie...a to bezsensu...sa na tym forum osoby ktore nie byly na zlocie i teraz sobie mysla nie zaciekawie o nas wszystkich....

spyro - 2008-09-02, 21:13

Cytat:
Doobra dzieciaki , może lepiej jakieś fotki dacie ?

spyro: http://www.vwvento.org/pi...izna2008/spyro/
idgray: http://picasaweb.google.p...3/ZlotVento2008

a reszta już niedługo jak ludziska zaczną przesyłać swoje foteczki.

WOLF1955 - 2008-09-02, 21:50

spyro napisał/a:
a reszta już niedługo

właśnie jestem już w domku i zaraz wysyłam fotki ;)

przemolas4 - 2008-09-02, 22:29

mieliscie sobie dac na wstrzymanie , a wy jak te dzieciuny .
pisalem na spokojnie , ale szlak mnie trafia jak widze te *^%#$*&$ .
nie ukrywam , ze bylem na zaprzyjaznionym forum i mi rece opadly .
pochodze z tad , wiec tu napisze co mam do powiedzenia .

po pierwsze !! !!!
bardzo mnie cieszy , ze mimo iz jest lipa ciagle do nas zagladasz IDGRAY.
ogromniasty plus .
po drugie !! !!!!
MADEJ pamietam ciebie dzieciaku z pierwszego zlotu i ....... nisko upadles bracie .
tak nisko , jak duzo palca prosto trzymasz w d.......
...... i jeszcze jedno . prosze nie wyzywac mnie i mojej zony od jebnietych , bo sonbie zwyczajnie dzieciaku na to nie zasluzylismy ........ i czytaj posty , zaniimm cos nabazgrolisz bezmyslnie . milego lizania.
po trzecie !! !!!!!!!!
pisze ponownie , zeby nie bylo , ze tylko narzekam .
spot zaliczamy do udanych . ja i moja zona . Mapet sie staral i bylo widac . zaangazowal sie .
byly jednak niedociagniecia , o ktorych pisali inni .
i przede wszystkim nie pisali po to by sie klucic , lecz by nastepne zloty byly lepsze.
zamiast tego widze bezsesowne fluganie .
po czwarte !! !!!!!!!
utozsamiam sie z wypowiedzia Nelci chociazby dlatego , ze dobrze ich znam i wiem ile ich kosztuje zachodu na kazdy zlot przyjechac . organizator tez przeciez wie .
po piate !! !!!!!!!!!
padlo kilka sensownych wypowiedzi , w stosunku co do ktorych organizator sie jednak nie wypowiedzial , tylko klucil sie dalej .
1 kwestia domku mam nadzieje juz jest wczesniej prze ze mnie wyjasniona
2 mimo zapytania , ktore gdzies wczesniej przeczytalem nie dostalismy info , co sie stalo z koszulkami i kubkami org , ktore przeznaczone byly dla wygranych ?? ?
3 kwestia wspolnych zdiec w mojej opini zawalona przez organizatora (niestety ) , bo moim skromnym zdaniem wystarczylo przy rozdaniu nagrod wspomniec gdzie i o ktorej , lub chociazby zadzwonic do spyra co z jego ekipa , lub co kolwiek by bylo inaczej. zamiast tego przeczytale w wypowiedzi mapeta , ze niektorzy nie chcieli sie pojawic na zdieciach !! !!! czy to jest rozsadne i integrujjace posuniecie ?? ?
4 kwestia rozpiepszonego kapucyna prze kolege tez jest moim zdaniem olana przez organizatora ( tez niestety ) . kolezanka, ktora dzwonila do organizatora rozmawiala zemna i powiedziala mi ze Mapet powiedzial , ze jest na ognisku i ma za daleko do domku .
inny kolega przychodzi DO NAS w rekawiczkach hirurgicznych upaprany jak rzeznik do domku pytac sie jakies bandaze , czy jakies recznki . nasowa mi sie jeszcze jedna konkluzja z tego wypadku ..... nie robimy juz iimprez na 15 aut , wiec musimy wybierac organizacyjnie osoby , ktore danego dnia beda trzezwe i beda wiedzialy co w danej sytuacji robic . rano dikens jedzie do szpitala z Mysza , a tu majstra nie ma !! !!! kolejny zonk i brak informacji .
5 . kwestii samych konkursow prosze nie poruszac , poniewaz uwazam , ze byly one na profi poziomie , a takie animozje ze "najlepiej utrzymane" nie znaczy "orginalne " ...... no hmmmm . moim zdaniem literowka i tyle .
konkursy byly udane . karteczki do glosowania wydrukowane , punkty .
pacholki itd . moim zdaniem profi i tyle .
6 . ostatnia kwestia nie dopracowana moim zdaniem przez organizowana , to tanieszczesna godzina 14sta , do ktorej musieli wczesnie przyjezdzajacy czekac .
gdyyby bylo wiadomo wczesniej - wszyscy jechalibysmy rano .
a tak nerwy , brak snu itd . jakies kasanie grila na prywatnej posesji . to byl tylko efekt .
chcialem zauwazyc , ze to sa fakty , nie jakies z nosa wyciagniete baboki .
te fakty chcieli przekazac w mniej lub bardziej ladny sposob (nerwy itd ) moim poprzednicy .
moja opinia jest taka .
zlot bym oglnie udany. brakowalo potracowania niektorych szczegolow. nie watpie jedna , ze i tak Mapet zrobil hektary kilometrow , by bylo jak bylo . sam organizowalem i spoty i nieoficjalne zloty kilku dniowe i mam rozeznanie ile to latania .
z mojej strony szacu Mapet za to latanie , ale nie powinienes sie klucic ze spyrem , psuc wam oby krwi , tylko wyciagnac wnioski by bylo lepiej . - chociazby takie , o ktorych teraz pisalem .

spyro - 2008-09-02, 23:54

No więc Mapet działa jak rządu PRLu - cenzura jest wśród nas, wywalił post Jacy ze swojego forum - pewnie zaraz wywali resztę postów sensownie mówiących jaki z niego człowiek. SZOK!

Tutaj screen jak jeszcze nie był wywalony post JACY (na samym dole):


Teraz juz go nie ma, pewnie zaraz poleci również post Przemolasa. Tylko utwierdziłem się wtym co mówiłem wcześniej.

WOLF1955 - 2008-09-03, 00:00

Te słowa kieruję tylko do szanownego kolegi MAPET i proszę Cię abyś postarał się nie wyręczać kolegami z klubu swojego co do odpowiedzi sam odpowiedz mi i nam .
dlaczego potrafisz zdołować moją organizację spotu w GIERŁOŻY czy Ty miałeś tam uczestniczyć czy koledzy z klubu org , poniżyłeś się swoją opinią na temat mojej organizacji wyśmiewałeś się z tego na naszym forum to było poniżej Twojej kultury , można było po prostu podpowiedzieć jako fachowiec organizacji zlotów co powinno być a czego nie powinno się robić , widzisz sam teraz jakie baty zbierasz za ten zlot -dotyczy małych uchybień ale nikt nie uraził Twojej godności myślę że weżmiesz sobie to do rozmyślenia że obrażać i wyśmiewać to nie pozwolę sobie na to a tym bardziej na forum , mogłeś po prostu zdobyć się na to aby na gg lub pw dać mi znać co robię żle a co powinno być .
Co do mojego pytania przed przyjazdem naszej grupy trójmiejskiej na zlot czy bedzie możliwość już się zakwaterować dałem Ci takie pytanie - olałeś nas z trójmiasta i innych co przyjechali wcześniej , dlaczego tak potraktowałeś ludzi nie odpisująć na moje pytanie - proste pytanie nawet się nie zainteresowałeś po przyjeżdzie swoim na zlot a szkoda kultura na bakier .
Szanowny kolego mam ostatnią uwagę co do organizacji zlotu i pytania , dlaczego nie było przywitania całości uczestników przez organizatora zlotu tylko tych co byli na parkingu obok namiociku ,dlaczego uczestnicy musieli się pytać jeden drugiego co bedzie i gdzie i o której , dlaczego komisja sędziowska była wybrana przez Ciebie a nie przez ogół co pozwoliło by nie dopuścić do tej nawałnicy pretensji co do nagród i koszulek i wielu innych dociekań co do komisji , dlaczego potraktowałeś na zakończenie wielu uczestników jak by to nie byli uczestnicy tego zlotu a wystarczyło by określić jakiś schemat -plan pożegnania wszystkich uczestników zlotu ale wolałeś po swojemu i na swoim postawić .
Proszę o odpowiedż na w/w moje i nasze pytania dlaczego tak potraktowałeś ludzi -uczestników zlotu i mojej osoby też .
Nigdy Cię nie wyśmiałem i nie potrafię tego zrobić bo mnie nauczono szacunku do ludzi , a szacunek to podstawa .

lesny1982 - 2008-09-03, 00:07

no i czekamy na odp. na Wolfa pytania :brawa: :D
madej - 2008-09-03, 05:38

Madzia napisał/a:
madej, nie ma jak kulturka osobista i umiejętność pisania po polsku. Gratuluję prostaczku


nie nazywaj mnie prostakiem locho

Jestescie niepowazni w tamtym roku tez nie bylo wszystko dopiete na ostatni guzik



Pozdro dla papamobile najbardziej mi sie podobal z calego zlotu ;)

spyro - 2008-09-03, 06:50

madej, hamuj się prostaczku, do kobiety w ten sposób? pierwsze ostrzeżenie!
Madzia - 2008-09-03, 06:51

madej, jesteś prostym, chamskim szczylem. Spływaj lizać dupę swojemu prezesowi. To potrafisz robić najlepiej...
spyro - 2008-09-03, 06:52

Madzia, po co się zniżasz do jego poziomu, przecież madej jak wiadomo pochodzi z rynsztoka, to co się spodziewać po takich szczeniaku. Chciałabyś kulturę i elokwencje jak on ledwo po polsku mówi?
piru - 2008-09-03, 07:28

Madzia napisał/a:
madej, jesteś prostym, chamskim szczylem. Spływaj lizać dupę swojemu prezesowi. To potrafisz robić najlepiej...


:buuu: :buuu: :buuu: kobieta tak pisze ?? :buuu: :buuu: :buuu:

Morfeusz142 - 2008-09-03, 07:48

madej napisał/a:
nie nazywaj mnie prostakiem locho


Myslę Spyro, że zamiast ostrzeżeń powinieneś skasować gościa z forum. Takich ludzi nie potrzebujemy.

Andzia - 2008-09-03, 07:50

Wolf nie licz na odpowiedź od Mapeta bo on u siebie na forum napisał że już tu nie zagląda...
spyro - 2008-09-03, 08:19

Cytat:
:buuu: :buuu: :buuu: kobieta tak pisze ?? :buuu: :buuu: :buuu:

a co ma napisać jak koleś ją od lochy wyzywa?

Mnie zawsze uczono szacunku do kobiety, jak nie podoba się jakaś wypowiedź można wyłożyć swoje argumenty, ale pisać:
madej napisał/a:
nie nazywaj mnie prostakiem locho

do kobiety to tylko świadczy o bardzo niskim poziomie intelektualnym tego osobnika co to napisał.

Andzia napisał/a:
Wolf nie licz na odpowiedź od Mapeta bo on u siebie na forum napisał że już tu nie zagląda...
i tak nic tu nie wnosił oprócz łamanej polszczyzny w piśmie i awantur. Poza tym mapet nie odpowiedział na żadne z pytań, jak nasz poprzedni rząd, zadasz pytanie to nie dość że nie odpowie to jeszcze Ci nawrzuca. Tam robi dokładnie to samo. On w kółko powtarza jaki to wspaniały jest. Żałosne jak dla mnie...
spyro - 2008-09-03, 08:21

Morfeusz142 napisał/a:
Myslę Spyro, że zamiast ostrzeżeń powinieneś skasować gościa z forum. Takich ludzi nie potrzebujemy.
dałem mu ostrzeżenie, przy drugim już nic nie napisze na tym forum. Może pójdzie po rozum do głowy i się zastanowi. Nie toleruje obrażania kobiet w żadnej postaci.
Mógłbym usunąć jego posty bo nic nie wnoszą oprócz bluzg, ale ja nie mapet, nie cenzuruje naszego forum z niewygodnych wypowiedzi.

Ale masz Morfeusz rację, że takich zachowań nie potrzebujemy.

idgray - 2008-09-03, 09:00

nelcia napisał/a:
Mnie natomiast interesuje sytuacja w której to organizator zlotu zachował się no kategorycznie

kategorycznie ? chyba karygodnie ?? '

WOLF1955, MAPET już tu nie zagląda więc nie odpowie proponuje GG i porozmawianie z nim

spyro napisał/a:
a co ma napisać jak koleś ją od lochy wyzywa?

zignorować a nie odpowiadać:
Madzia napisał/a:
madej, jesteś prostym, chamskim szczylem. Spływaj lizać dupę swojemu prezesowi. To potrafisz robić najlepiej...

bo w tym momencie
spyro napisał/a:
to tylko świadczy o bardzo niskim poziomie intelektualnym tego osobnika co to napisał

w jednym jak i drugi przypadku nie powinny się takie słowa tu znaleźć forum nie jest od wyzywania się na wzajem
:buuu: :buuu:

spyro napisał/a:
i tak nic tu nie wnosił oprócz łamanej polszczyzny w piśmie i awantur. Poza tym mapet nie odpowiedział na żadne z pytań, jak nasz poprzedni rząd, zadasz pytanie to nie dość że nie odpowie to jeszcze Ci nawrzuca. Tam robi dokładnie to samo. On w kółko powtarza jaki to wspaniały jest. Żałosne jak dla mnie...

skoro go to już nie ma to nie piszmy o nim bo jest to obrabianie d.. za czyimiś plecami
poza tym to temat o zlocie

pzodrawiam

krzeszak - 2008-09-03, 09:01

Drodzy KOLEDZY I KOLEżANKI VENTOMANIACY czytam wasze wypowiedzi w tym temacie od momentu pierwszego postu, można zrozumieć wiele spraw :wasze rozczarowanie ,samym zlotem ,jego przebiegiem i wogule .Ale dlaczego daliście sie sprowokować w ta kłótnie na publicznym forum :( :( :( ,a do tego ubliżanie sobie na wzajem :beczy: .
Możecie powiedzieć co mi do tego przecież nie bylem uczestnikiem zlotu, Tak nie bylem, ale było mi bardzo przykro ze nie mogę być z wami ,bawić sie i integrować...bardzo chciałem Was wszystkich poznać bo uważam Was za wspaniałych ludzi...ale po tym co piszecie moje uczucia są mieszane ,sam nie wiem co na ten temat myśleć i kto tak naprawdę zawinił..
Proszę Was wszystkich zaprzestańcie tej wojny na słowa ,bo brnie to coraz głębiej i pokrzywdzonych i zniesmaczonych ludzi jest coraz więcej...
:stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop:

idgray - 2008-09-03, 09:16

spyro napisał/a:
idgray, mogę wrzucić Twoje fotki na stronę Klubową do działu zdjęcia?

możesz

Madzia - 2008-09-03, 10:44

idgray napisał/a:
skoro go to już nie ma to nie piszmy o nim bo jest to obrabianie d.. za czyimiś plecami

Jednak na forum fansów pisano wiele niemiłych słów na mnie i na Andrzeja, po tym jak on już zadeklarował, że rezygnuje z forum fansów... :(
Nikt się nieustosunkował do naszych zarzutów, tylko chamsko po nas jechali. Nie ma się co dziwić, że mi nerwy puściły, kiedy zaczęto na nas bluźnić!
Niestety podział jest i będzie, jedyne co możemy zrobić, to nie wchodzić sobie z zarządem fansów w drogę. Wszystkich ventomaniaków nieznających sprawy przepraszamy, że musieli uczestniczyć w całym tym kotle. Są jednak rzeczy, których my nie możemy odpuścić. Ja już nie widzę wspólnej drogi z Mapetem, ani też niektórymi fansami (zaznaczam jednak, że jest ich niewielu). Z całą resztą z wielką przyjemnościa spotkam sie na kolejnych zlotach i spotach. :]

nelcia - 2008-09-03, 10:53

moje posty wyżuca pan prezes tak się prawdy pprestraszył
spyro - 2008-09-03, 10:53

A ja powiem tak na koniec tej całej fazy. Mapet nie potrafił ustosunkować się do naszych pytań, nie umiał argumentować czegokolwiek, czyli dwojako podpisał sie pod tym co mu zarzuciliśmy. Do tego usuwa niewygodne wypowiedzi - żenada moi drodzy... Nie ma sensu dalej pisać, gościu się nie zmieni, niech sobie robi co chce, na szczęście już tylko u siebie.

Także zakończmy ten temat, nie piszmy już więcej o tym, szkoda nerwów.

Także zapraszam do wpisywania teraz miłych opowieści co kto z nas robił na Zlocie, może jakaś anegdotka komuś się nasuwa?

Nadal czekam na foteczki od Was, jak narazie dostałem od Gavla, Wolfa, od Ani i Przemka już lecą do mnie pocztą, a co z resztą osób? W końcu sporo nas tam pstrykało fotki, przesyłajcie co macie na klub@vwvento.org to wrzucę na stronę klubową do działu zdjęcia. W końcu nie każdy czyta forum, a tak oglądając nasze zdjęcia może ktoś sam po zazdrości i przyjedzie na kolejny Spot czy ZLOT.

nelcia - 2008-09-03, 10:54

sory przestraszył
idgray - 2008-09-03, 10:54

to już wasza sprawa, zrobiło się nie miło jak chcecie jechać dalej po sobie to to róbcie to tylko wasze świadectwo :(
nelcia - 2008-09-03, 10:57

wiec tak my jak zwykle w czasie powrotu do domu zaraz na samym począdku droge pomyliliśmy zresztą spyro nas widziałeś :P
nelcia - 2008-09-03, 11:00

ale auto sie nie rozsypało i jest git
spyro - 2008-09-03, 11:07

nelcia napisał/a:
zresztą spyro nas widziałeś
Ano mijaliśmy się, próbowałem na radyjku Was wywołać ale urwało się coś w odbiorze bo nic nie słyszałem od Was.
No my tez żeśmy na początku zjechali z trasy, pojechaliśmy zobaczyć wiatraki na Górze Kamieńsk, okazało się że tam jest ogromny tor saneczkowy i stok narciarski, ludzi tłumy, naprawę fajne miejsce. Nie mieliśmy czasu żeby zwiedzić, ale prezentowało się to wyśmienicie, pstryknąłem parę fotek to wrzucę wieczorkiem jak będę w domciu.

A u nas jadąc na ZLot mieliśmy zonka bo wpadłem w dziurę w jezdni i na oponie bąbel wywaliło. Także czeka nas wymiana 2 opon z przodu i załamka jak zobaczyłem ceny w necie.

przemolas4 - 2008-09-03, 11:08

fura wytrzymala bo masz w domu i w lozku dobrego majstra hehehehehehehe.
przemolas4 - 2008-09-03, 11:11

jak wieczorkiem zawitam na forum , to przdstawie pare kwestii godnych zauwazenie (zegary audi tt , czy klatka bezpieczestwa ..... tudziesz , to jak mi neli kot po pijaku morde hehehehe lizal.
idgray - 2008-09-03, 11:20

Madzia napisał/a:
Ja już nie widzę wspólnej drogi z Mapetem, ani też niektórymi fansami (zaznaczam jednak, że jest ich niewielu). Z całą resztą z wielką przyjemnością spotkam się na kolejnych zlotach i spotach. :]

a mogła byś wymienić bo może niektórzy o tym nie wiedzą i np. zechcą przyjechać na zlot organizowany przez was a tu zonk będzie i nie potrzebna kolejna szarpanina

WOLF1955 - 2008-09-03, 11:26

do SPYRO jeszcze dziś doślę fotki bo nie wszystkie wysłałem , dziś doślę pozostałe
Szpiker - 2008-09-03, 12:51

spyro ja zabiegany jestem to tu to tam i tak tylko co chwile wchodze i śledze tylko temat jak bee miał wiecej czasu to na 100%wrzuce fotki


Nam droga do domu przebiegała spokojnie nie śpieszyło sie nam :)

Szpiker - 2008-09-03, 12:53

mam nadzieje zę wszyscy dotarlii bez większych kłopotów do domów
Paweł J. - 2008-09-03, 12:56

My w drodze powrotnej tylko 3 razy zbłądziliśmy, ale to były malutkie zboczenia i sekund pięć i znowu na trasie....gorzej było w drodze na zlot....jedno rondo nie tak przejechane i lota autostradą (chyba to była autostrada) na Łódź...na szczęście szybko znaleźliśmy jakiś zjazd....a tak ogolnie to droga świetnie przebiegała....no i sobie spalanie policzyłem, które wyszło całkiem nieźle....

Foty postaram się dziś zapodac...ale nie obiecuję na 100%

Szpiker - 2008-09-03, 14:06

ja przez remont w poznaniu i korki wjechałem zle na autostradę A2 ale też szybko wróciłem na trase
zelu - 2008-09-03, 14:58

SPyro-nasze fotki sie własnie wysyłają :)
Andziula - 2008-09-03, 22:25

czyli wszystko u nas w normie, bo my też trochę się zagubiliśmy w powrotnej drodze...
Wolf za głośno muzyki słuchał i nie patrzał na znaki :) )
No ale 200 metrów od domu mielibyśmy gonga i takiego pożądnego i niestety z naszej winy... :młotek:
Ale Przemuś spisał się na medal i nadal mamy pieniądze na lakiernika a nie na klepanie fury :diabełek:

Andziula - 2008-09-03, 22:50

nie przesadzaj ......
to tylko 100 km / h bylo . kolo fokusikiem mial o 40 gdzies wiecej .
ale sie udalo hehehehehehehe
Wolfik tak napieral swoja oldschoolowa muza , ze hehehehe Lesny wymiekal .
najbardziej mnie marwi , ze film mi sie zerwal z piatku na sobote .
zona wspomina , ze ja prosilem by mi spodnie sciagnela ....... ostro bylo .
ale podobno ja skonczylem o 4 nad ranem , a Gavvel napieral dalej hahahahaha.
Gavvel . o ktorej zlondowales w domku ?

100P - 2008-09-03, 22:53

ta wypowiedź jest do osób, które po jej przeczytaniu będą wiedziały, że to własnie o nie chodzi.
Otóż co niektórzy na zlocie śmiali sie z zielonego ventyla, którego obecności nie dało się nie zauważyć. nie pomyśleliście jak ten chłopak sie poczuł słysząc różne rzeczy na temat jego modyfikacji i samochodu ?. Może to vento nie było piękne, bo fakt troszke go poniosło, ale widać, że chłopak o nie bardzo dba, czego życzę wszystkim właścicielom samochodów. należał mu sie szacunek a nie obgadywanie. postanowił przez mikrofon opowiedziec o tym aucie, a z ust pewnych osób padały takie słowa, że chłopak po ich usłyszeniu się już pewnie nie pojawi na żadnym ze zlotów. było mi wstyd za tych, którzy tak go potraktowali "głupimi" docinkami. najlepsze jest to, że te osoby uważają się za prawdziwych wielbicieli Ventek. wydaje się to być co najmniej śmieszne.................

Nie mam nic do tych ludzi ale, było mi bardzo głupio patrzyć jak "młody" chłopak musi się słownie bronić, tylko dlatego że miał inny niż wszyscy lakier i zderzaki. Spójrzcie jak zaczynał idgray, i do czego teraz doszedł, a później oceniajcie innych. jest mi za was wstyd...............pozdrawiam

Madzia - 2008-09-03, 23:15

100P napisał/a:
niektórzy na zlocie śmiali sie z zielonego ventyla

100P, o kim mówisz? Kto z nas się śmiał z zielonej ventki? Mnie jakoś ominęła prezentacja auta przez tego chłopaka. Z tego co kojarzę to na forum fansów śmiali się z niego, ale u nas chyba nikt nie komentował. Być może się mylę... Ale nie ma co się przejmować głupimi docinkami. Jedną z klubowych ventek jak przyjechała na zlot też skomentowano jako "wieś tuning", choć to nieprawda :(

spyro - 2008-09-03, 23:16

100P, ale o co chodzi? Czy chodzi o tego Vennaciaka zieloniutkiego z siateksowymi zderzakiem co przyjechał jakoś w trakcie konkursów? Nie byłem przy tym jak on prezentował cokolwiek, tak strasznie go wszyscy pojechali?
Lwomati - 2008-09-03, 23:19

dajcie już spokój... każdy jeździ tym co mu się podaoba. ja w swojej ventce nie mam nic zrobione bo służy mi do dojazdów do pracy, jeżeli będę miał ochotę i czas to coś będę zmieniał. koleś ma jaskrawe zielone vento bo mu się podoba i już. rozmawiałem z nim jak przyjechał i całkiem spoko koleś a jego samochód nie musi się każdemu podobać. lepiej złapać się za język i pomyśleć o swoim aucie że jest ubogie o jakieś gadżety.
100P - 2008-09-03, 23:19

osoby, które to czytały wiedzą, że o nie wlaśnie chodzi. a skoro nie wiecie o co chodzi tzn, że to nie wy :P Nie mam do tych osób absolutnie nic. tylko mi za nie wstyd ;) już nic nie pisze bo jakaś afera będzie hehehe pozdro
przemolas4 - 2008-09-03, 23:19

spyro napisał/a:
strasznie go wszyscy pojechali?

podobno tak .
bardzo duzo bym dal , zeby zalogowal sie u nas .... a uz napewno bym go zaprosil na zlot DO NAS.
naet bym go oplacil .

Paweł J. - 2008-09-03, 23:33

100P napisał/a:
Otóż co niektórzy na zlocie śmiali sie z zielonego ventyla

He he he....wiem o co biega ;)

100P napisał/a:
a skoro nie wiecie o co chodzi tzn, że to nie wy

:OK:

spyro - 2008-09-03, 23:38

Ja już wogóle nie wiem o co biega w tej chwili. ktoś go wyśmiał i koleś się zerwał ze zlotu?
Madzia - 2008-09-03, 23:38

przemolas4 napisał/a:
bardzo duzo bym dal , zeby zalogowal sie u nas .... a uz napewno bym go zaprosil na zlot DO NAS

Popieram w całości. U nas nie ma tak, że jest tylko jeden właściwy sposób tuningowania furki ;) :P

Paweł J. - 2008-09-03, 23:43

spyro napisał/a:
ktoś go wyśmiał

Nie będę się rozpisywał więcej na ten temat na forum, ale miło nie było....


Madzia napisał/a:
U nas nie ma tak, że jest tylko jeden właściwy sposób tuningowania furki ;) :P

Raczej nie inaczej droga koleżanko.... :oklaski:

spyro - 2008-09-03, 23:44

Po za tym style tuningu zmieniają się z czasem, pamiętam że jeszcze 7-8 lat temu to robiły na mnie wrażenie siateksowe zderzaki, wielkie spojlery itp, poprostu Ventki ala 2F2F a teraz niezbyt mi sie to widzi, ale najważniejsze żeby furaczek spełniał marzenia właściciela, a resztę da się przełknąć.
Madzia - 2008-09-03, 23:59

spyro napisał/a:
najważniejsze żeby furaczek spełniał marzenia właściciela

Jak nasz radosny kolorek :rotfl:

przemolas4 - 2008-09-04, 00:39

mamy jakiegos klubowicza z belchatowa ?
moze daloby rade namiezyc tego majstra co go wysmiala ekipa zglebozgryzarek.
ja sie smiac nie bede , chociaz tez mi co ne co nie gralo .
bardzo bylbym zadowolony , gdybym zobaczyl go w naszych szeregach .

spyro - 2008-09-04, 08:20

Idgray, jako współorganizatora tego Zlotu bardzo Cie proszę o wrzucenie tutaj wszystkich wyników z konkurencji, ok?
idgray - 2008-09-04, 09:07

ok zaraz poszukam i wrzucę ale tylko to co podał MAPET reszty nie mam bo on wszystkie papiery ma

a co do Pana z zielonego bolida, to chciał bym przypomnieć że macie na forum taki temat jak wieś tuning i tam wrzucacie właśnie takie auta i się z nich śmiejecie

pozdrawiam

spyro - 2008-09-04, 09:15

idgray napisał/a:
chciał bym przypomnieć że macie na forum taki temat jak wieś tuning i tam wrzucacie właśnie takie auta i się z nich śmiejecie

tak, masz rację, ale nikt przez megafon ich nie opitala :( Poza tym w wieśtuningu to są masakratory uliczne, a ta Ventka gdyby nie ten zderzak chyba nie byłaby taka zła, zresztą nie przyjrzałem się, widziałem tylko jak wjeżdżali na teren ośrodka i ten zderzak mi się w oczy wbił, a i ciemne lampy z tyłu, coś jak te co ja kiedyś miałem. Reszty nie pamiętam co tam było w tej Ventce.

Dobra, nie róbmy OT w temacie o Zlocie.

idgray - 2008-09-04, 09:19

Ventkowanie
1. Ola
2. Ela
3. Agata
4. Justyna
5. Sylwia
6. Kasia
7. Iza
8. Patrycja
9. Edyta
10. Kasia Mapet
11. Edyta
12 Marylka
13 Magda

najniższe Vento zlotu ( zlotu, dla tych co nie doczytali pół roku temu powtórzę - ZLOTU - nie najniższe vento dnia codziennego)
1. Marco_polo 2/3/17 22cm
2. Idgray 4,5/4/17,5 26cm
3. Bzyku 5,5/5,5/20 31cm
4. W1dmo 8/6,5/17 31,5cm
5. Kovval 6/8,5/20 34,5cm
6. Kawalek 9/6/22 37cm
7. Kamil 7,5/5/26 38,5cm
8. Zelu 11/8/22,5 41,5cm
9. Spider 9,5/9/24,5 43cm
10. Majer 11,5/8,5/24 44cm
11. Leśny 11/10/23,5 44,5cm
12.Kic@j 14/9/25 48cm
13. Piru 18,5/18/34 70,5cm

dodam ze Piru na ten konkurs przejechal nad namiotem :)

najlepiej utrzyamane Vento ( nie mylic z najbardziej seryjnym vento - zasady jasne takei same od 3 lat czyli kto ma najczysciej itp)

1. MAPET
2. slaw71
3. Idgray
4. Wąski
5. Spider
6. Kamil
7. Marco_polo
8. nr rej WL 69293 (kto to?)
9. Zybi
9. 100P
10. Długi
10. Tomek87
11. Onimush
12. Cruss
12. Spyro
13. Piru
14. kawalek

Zręcznościówka:
1. Zybi - 14,54
2. Tomek87 - 15,06
3. Mapet - 15,48
4. Mariusz - 15,83
5. Spider - 16,17
6. Piru - 16,46
7. Szpiker - 16,50
8. Onimush - 16,51
9. Diken - 16,55
10. Robert-air - 16,56
11. majer - 16,89
12. Rufik - 16,91
13. Zelu - 17,01
14. Wolf - 17,07
15. Michaś - 17,32
16. Spyro - 17,36
17. W1dmo - 17,64
18. Jaca - 18,05
19. Yaca - 18,14
20. Kic@j - 18,21
21. 100P - 19,75

db Drag
1. Jaca
2. Szpiker
3. Leśny

Sound Off
1. Jaca
2. Szpiker
3. Leśny
4. Wąski
5. Onimush
6. Robert-air
7. Mariusz

S'n'S - vento 2008 (hot 10)
1. Marco_polo 317pkt.
2. mapet 272pkt
3. Idgray 270pkt
4. Długi 235pkt
5. Wąski 215pkt
6. Kamil 182pkt
7. bzyku 169pk
8. spyro 165pkt
9. Cruss 138pkt
10. Slaw71 110pkt

spyro napisał/a:
Idgray, jako współorganizator tego Zlotu bardzo Cie proszę o

:) porawnnie powinno być ..., jako współorganizatorA bo tak wyszło że Ty nim byłeś :D

pozdrawiam

kovval - 2008-09-04, 11:28

100P dobrze gada. mnie juz niebylo, ale sluchy mnie doszly. powinno byc pewne rozgraniczenie miedzy zdrowa szczeroscia..... a maksymlanym wysmiewanianiem.
Lwomati - 2008-09-04, 11:38

Ventkowanie
1. Ola
2. Ela
3. Agata
4. Justyna
5. Sylwia
6. Kasia
7. Iza
8. Patrycja
9. Edyta
10. Kasia Mapet
11. Edyta
12 Marylka
13 Magda

najniższe Vento zlotu ( zlotu, dla tych co nie doczytali pół roku temu powtórzę - ZLOTU - nie najniższe vento dnia codziennego)
1. Marco_polo 2/3/17 22cm
2. Idgray 4,5/4/17,5 26cm
3. Bzyku 5,5/5,5/20 31cm
4. W1dmo 8/6,5/17 31,5cm
5. Kovval 6/8,5/20 34,5cm
6. Kawalek 9/6/22 37cm
7. Kamil 7,5/5/26 38,5cm
8. Zelu 11/8/22,5 41,5cm
9. Spider 9,5/9/24,5 43cm
10. Majer 11,5/8,5/24 44cm
11. Leśny 11/10/23,5 44,5cm
12.Kic@j 14/9/25 48cm
13. Piru 18,5/18/34 70,5cm

dodam ze Piru na ten konkurs przejechal nad namiotem

najlepiej utrzyamane Vento ( nie mylic z najbardziej seryjnym vento - zasady jasne takei same od 3 lat czyli kto ma najczysciej itp)

1. MAPET
2. slaw71
3. Idgray
4. Wąski
5. Spider
6. Kamil
7. Marco_polo
8. nr rej WL 69293 (kto to?) - podawałem paniom koleżankom że to ja ale dobra LwoMati
9. Zybi
9. 100P
10. Długi
10. Tomek87
11. Onimush
12. Cruss
12. Spyro
13. Piru
14. kawalek

Zręcznościówka:
1. Zybi - 14,54
2. Tomek87 - 15,06
3. Mapet - 15,48
4. Mariusz - 15,83
5. Spider - 16,17
6. Piru - 16,46
7. Szpiker - 16,50
8. Onimush - 16,51
9. Diken - 16,55
10. Robert-air - 16,56
11. majer - 16,89
12. Rufik - 16,91
13. Zelu - 17,01
14. Wolf - 17,07
15. Michaś - 17,32
16. Spyro - 17,36
17. W1dmo - 17,64
18. Jaca - 18,05
19. Yaca - 18,14
20. Kic@j - 18,21
21. 100P - 19,75

db Drag
1. Jaca
2. Szpiker
3. Leśny

Sound Off
1. Jaca
2. Szpiker
3. Leśny
4. Wąski
5. Onimush
6. Robert-air
7. Mariusz

S'n'S - vento 2008 (hot 10)
1. Marco_polo 317pkt.
2. mapet 272pkt
3. Idgray 270pkt
4. Długi 235pkt
5. Wąski 215pkt
6. Kamil 182pkt
7. bzyku 169pk
8. spyro 165pkt
9. Cruss 138pkt
10. Slaw71 110pkt

idgray - 2008-09-04, 11:53

kovval napisał/a:
powinno byc pewne rozgraniczenie miedzy zdrowa szczeroscia..... a maksymlanym wysmiewanianiem

ja nie zauważyłem max wyśmiewania się ;)
najgorsza reakcja była na wieść o gumach w sprężynach :)
mnie dobiło wnętrze i opona na tyle :faja:

spyro - 2008-09-04, 11:58

idgray napisał/a:
mnie dobiło wnętrze i opona na tyle :faja:

jakieś fotki może?

przemolas4 - 2008-09-04, 13:04

wlasnie - mile widziane fotki .
i chcialbym go w naszych szeregach , co by moze mmozna bylo nad nim troszke popracowac . ;) ;) jak ma chlopak taki zapal , to moze wyzezbilby cos konkretnego ......

100P - 2008-09-04, 13:23

1 guma wkręcona w sprężyne może być- bo i u siebie tak mam. ale żeby całe sprężyny były wypełnione to już nie bardzo bo auto się robi jak wóz drabiniasty bez żadnej przyczepności. po wsadzeniu tej gumy- nie obciera mi tył, zawias nadal pracuje a co jest na pewno plusem- nie musze już klepać czy obcinać rantów błotników. wolałbym założyć węższe opony- 185 (mam 195) aniżeli kroić czy giąć blache w moim samochodzie. a tak jak teraz jest ok.
przemolas4 - 2008-09-04, 13:26

100P napisał/a:
ale żeby całe sprężyny były wypełnione to już nie bardzo

no to troszke nie powazne .
trzeba chlopakowi wytlumaczyc to i owo .
tylko jak go tu zwabic ?

idgray - 2008-09-04, 13:59

100P napisał/a:
1 guma wkręcona w sprężyne może być- bo i u siebie tak mam

już ci gdzieś pisałem że guma powoduje to że siły rozkładają się nie równomiernie na sprężynie i w jednym miejscu jest ona mocniej przesilona i może pęknąć a wtedy będzie nie wesoło szczególnie ja na zegarze będzie ponad 100km/h

ale jak piszesz że może tak być to twój wybór ja bym wolał zaklepać ranty bo można to zrobić lepiej niż oryginał, który wyjechał z fabryki

pozdrawiam

slaw71 - 2008-09-04, 14:31

przemolas4 napisał/a:
wlasnie - mile widziane fotki .
i chcialbym go w naszych szeregach , co by moze mmozna bylo nad nim troszke popracowac . ;) ;) jak ma chlopak taki zapal , to moze wyzezbilby cos konkretnego ......



proszę bardzo,wedle życzenia ;)










spyro - 2008-09-04, 14:37

100P napisał/a:
1 guma wkręcona w sprężyne może być
niestety nie zgodzę się z Tobą... Żadnej gumy bym nie wkręcił w sprężyny bo tak Idgray mówi, sprężyna pęni CI przy 100 km/h i tragedia murowana. Chcesz wyżej autko - kup odpowiednie sprężyny. Także czy jedna czy 10 to bałbym się mieć gumy w sprężynach choć wiadomo, że guma jest 100 razy tańsza od sprężyn wzmacnianych na tył.
Paweł J. - 2008-09-04, 14:41

spyro napisał/a:
sprężyna pęni CI przy 100 km/h i tragedia murowana

Ten gościu co był ze mną na zlocie ma omege z urwaną sprężyna na tyle....jeździ ok...jest tylko lekko w jedną stronę przechylona i tył ma opadnięty a tak to ok...

kovval - 2008-09-04, 15:46

moim zdaniem nie ma tragedii na tej ventce. moze ciut przegiol... ale da sie naprawic. idgray... moze bardziej niz auto, dobily cie opowiesci tego ziomka :) czasami tak jest , auto ok, a wlascicel palant....jak chocby na vag treffen, ten kolo co wygral golfem 1 cabrio. :młotek:
100P - 2008-09-04, 17:50

na tyle mam -40. wkręcenie w sprężynę gumy nie spowodowało, że auto sie uniosło. poprostu już tak zawias nie dobija nisko i mi koło nie obciera o rant. byc może tak jak ktoś już wspomniał przydały by się twardsze springi -40 i by było ok. ale już jedne- -60 nowe przednie MTS leżą w garażu ;) i nie chce kolejnych. jak pęknie- wymienie ;)
zelu - 2008-09-04, 18:07

100P napisał/a:
na tyle mam -40. wkręcenie w sprężynę gumy nie spowodowało, że auto sie uniosło. poprostu już tak zawias nie dobija nisko i mi koło nie obciera o rant. byc może tak jak ktoś już wspomniał przydały by się twardsze springi -40 i by było ok. ale już jedne- -60 nowe przednie MTS leżą w garażu ;) i nie chce kolejnych. jak pęknie- wymienie ;)


100p nie rozumiesz powagi tej sytuacji - jesli pęknie Ci ta sprężynka pod domek ( co jest malo prawdopodobne bo siły nie działają wtedy takie jak podczas jazdy ) to nic sie nie stanie i spokojnie wymienisz sobie sprężynkę, natomiast jesli będziesz miał jakąś prędkość pęknięcie spręzyny podczas jazdy moze juz Ci nie dac okazji do wymiany tej spręzynki -i nie chodzi mi tu o samochód

wyciągnij te gumy zanim bedzie zapóżno, zklep ranty , albo zmień felgi na takie o innym ET czy węższe , pokombinuj coś z tymi rzeczami, nawet powiem więcej -jeśli nie widzisz innego wyjścia tylko guma wróć do serii bo poważnie jazda na czymś takim jest BARDZO NIEBEZPIECZNA !

przemolas4 - 2008-09-04, 20:39

slaw71 napisał/a:
proszę bardzo,wedle życzenia

dzieki Slaw 71 .
taki griil mial jaca kiedys , lampy "moje ",nie ........... no dramatu nie ma ..... jedynie ten zderzak mnie przeraza .
kolor oczojebny , ale o to chyba chodzi.
no ... ja bym nie pomalowal tylu elementow na ten sam kolor co auto . no moze jedyni obramowki klamek . i tyle .
progow nie widac ...... i zawiechy tez nie , ale nie siedzi.

cygul - 2008-09-04, 21:29

nie macie wiecej tych wynikow pozostalych konkurencji
przemolas4 - 2008-09-04, 21:58

czekamy na zdiecia nadeslane do spyra .
spyro - 2008-09-04, 23:25

Wszystkie fotki jaki edo dzisiaj dostałem zostały wrzucone na serwerek, zapraszam do oglądania:
http://www.vwvento.org/pics/wawrzkowizna2008/


Mam do tego jeszcze trochę filmów, tzn ja kręciłem i właśnie dostałem od Przemka i Ani płytkę DVD z ich filmem, także w wolnej chwili zrobię z tego jedną całość. Gotowa płyta będzie do kupienia a wszystkie środki przekażemy na rzecz radia maryja ;) Oczywiście żart, gotowy filmik wrzucę na YouTube lub coś w tym stylu, co by każdy mógł zassać i pooglądać.

krzeszak - 2008-09-04, 23:44

slaw71, - czy mógłbyś wrzucić te zdjęcia zielonej ventki ,co by sie powiększały i można by ja dokładniej oblukac ,bo na małych zdjęciach wszystko sie zlewa ;)
Lwomati - 2008-09-04, 23:52

kliknij na fotkę to się powiększy, u mnie się duże wyświetlają
krzeszak - 2008-09-05, 00:00

a u mnie nie jak kliknę to strona startowa fotosika sie pojawia :(
Lwomati - 2008-09-05, 00:08

lipa... ale u mnie działa chyba że zaraz je wrzuce na fotosika jeszcze raz...
Lwomati - 2008-09-05, 00:12

masz specjalnie dla Ciebie krzeszak oglądaj i podziwiaj, tylko się nie śmiej, bo to fajna ventka:


krzeszak - 2008-09-05, 00:16

dzięki serdeczne lwomati, ,teraz se mogę polukac ,i żałować co mnie ominęło... :D
przemolas4 - 2008-09-05, 00:38

tak jak mowilem ... duzo pracy wlozone jest ...... troszke zaduzo tych plastykow jak na mnie , ale o gustach sie nie dyskutuje.
natomiast kolor oczojebitny....
:mniam: :mniam:

idgray - 2008-09-05, 08:38

lwomati napisał/a:
tylko się nie śmiej, bo to fajna ventka

nieee :hahaha:

Lwomati - 2008-09-05, 08:54

co Piotruś może masz coś do tego auta? To się wypowiedz.
slaw71 - 2008-09-05, 09:08

no pięknie,obejrzałem sobię fotki na waszej stronie i muszę przyznać że powalają na kolana :wow: :wow: ,szczególnie z imprezki .Miło było Was wszystkich poznać i się "zintegrować" :pijacy: :papa: , jeśli choć przez chwilę byłem dla kogoś niemiły to bardzo przepraszam. :kwiatek:
idgray - 2008-09-05, 09:10

lwomati napisał/a:
co Piotruś może masz coś do tego auta? To się wypowiedz.

nie mam nic oprócz:
lusterek
grilla
zderzaka przedniego
zderzaka tylnego
lamp tylnych
opon
zawiasu
koloru
deski w środku
siatki w zderzakach :hahaha:
dla mnie to ulep straszny i tragedia :faja:

cinek82 - 2008-09-05, 10:50

Chłopakowi się taki podoba i już, taki fan 2F2F. Ale chociaż jest porządnie wykonane, a nie takie jak się widzi ledwo przyklejony zderzak itp.
Andziula - 2008-09-05, 10:51

slaw71 napisał/a:
no pięknie,obejrzałem sobię fotki na waszej stronie i muszę przyznać że powalają na kolana :wow: :wow: ,szczególnie z imprezki .Miło było Was wszystkich poznać i się "zintegrować" :pijacy: :papa: , jeśli choć przez chwilę byłem dla kogoś niemiły to bardzo przepraszam. :kwiatek:


Ty nie miły?? No co Ty opowiadasz?? A pamiętasz jak za mną w piątek biegałeś i chciałeś mnie nosić??
Zajebisty z Ciebie Ziomal...

spyro - 2008-09-05, 10:52

idgray, ludzie się zmieniają, pomyśl jak jeszcze niedawno Twój Ventek wyglądał. Każdy przechodzi przez jakiś etap w życiu, co do tej Ventki na pewno kolorek fajny a reszta - rzecz gustu.
idgray - 2008-09-05, 11:12

no luzik ja nie jadę po chłopaku tylko jego aucie bo mi się nie podoba i nie będę słodził że fajna ventka i tragedii nie ma jak to nie prawda ;)
spyro - 2008-09-05, 11:16

idgray napisał/a:
i nie będę słodził że fajna ventka i tragedii nie ma jak to nie prawda ;)
no wiadomo, nie oto chodzi przecież. Też bym tych "gadżetów " nie pozakładał u siebie.

Dobra skończmy z tym bełchatowskim Ventkiem bo zasypaliśmy tym temat o zlocie.

slaw71 - 2008-09-05, 13:25

Andziula napisał/a:


Ty nie miły?? No co Ty opowiadasz?? A pamiętasz jak za mną w piątek biegałeś i chciałeś mnie nosić??
Zajebisty z Ciebie Ziomal...



:rotfl: :rotfl: podniosłaś mnie trochę na duchu,koleżanko :kwiatek: -powiem szczerze ,już póżniej były lekkie zaniki świadomości,się działo ojojoj :diabełek: :diabełek:

przemolas4 - 2008-09-05, 20:45

slaw71 napisał/a:
się działo

zawsze sie dzieje .
oby tak dalej.

Szpiker - 2008-09-07, 14:56

Spyro mozę sie też umówimy na tego skaypa bo moje zdjecia zajmują 440 mega wiec troche bez sensu wysyłać po 20 mega jednego meila ?? zdjec jest co prawda 133 ale każde ma ponad 3 mega
sebastian - 2008-09-07, 15:13

Szpiker napisał/a:
ale każde ma ponad 3 mega

zmniejsz rozdzielczość do 1280*1024 np. - bo przecież takiej, która ma ponad 3000 w szerokości i tak nie wyświetlisz na monitorze, więc to bez sensu, a taka jest najlepsze, nie zajmuje dużo miejsca, widać wszystko dobrze i ogólnie jest git. I z tych 440 mega zrobi się około 60 MB

spyro - 2008-09-07, 15:14

Szpiker, no jasne, mój nick w skype to AJOTCEHA, wieczorkiem powinienem być dostępny.
spyro - 2008-09-07, 15:19

sebastian napisał/a:
zmniejsz rozdzielczość do 1280*1024 np. - bo przecież takiej, która ma ponad 3000 w szerokości i tak nie wyświetlisz na monitorze

nie nie zmniejszajcie nic, ja wolę w pełnym rozmiarze, i tak wszystkie nasze wspólne fotki ze zlotów itp zgrywam osobno w pełnej rozdzielczości, kiedyś mogą się przydać do jakiś forumowych spraw.

sebastian - 2008-09-07, 15:20

No chyba, że tak. To co innego.
spyro - 2008-09-09, 15:37

Dodałem nowe fotki ze zlotu, nadesłane przez Tygrysisko i Slaw71:

http://www.vwvento.org/pics/wawrzkowizna2008/

spyro - 2008-11-20, 20:53

Miałem już to olać, ale niestety nie moge pozostawić tego bez komentarza.

W ostatnim numerze VW Trends jest opisany ZLOT. Oczywiście nie spodziewałem się cudów i artykuł jest tylko potwierdzeniem tego co p[isałem w tym temacie po samym zlocie, ale pod koniec gdy są wymieniani sponsorzy nie ma ANI słowa na temat nagród ufundowanych przeze mnie (z własnej kieszeni zasponsorowałem koszulki i kubki) ale nie podanie jako sponsora firmy Renomet - od których to załatwiłem wielkie pudło narzędzi jako nagrody + wszystkie siaty, w których były rozdawane nagrody - jest poniżej pasa.

Miło rozdawało się nagrody które przywiozłem, no nie?

Ale to tylko kolejny przykład jakim zakompleksionym i niedowartościowanym człowiekiem jest Mapet.

Żenujące to było dla mnie, że nie wymieniony został sponsor, który wydał najwięcej na nagrody...

jaca - 2008-11-20, 21:01

Tak to jest z Frajerami co myślą o sobie nie wiadomo co :strzela: :strzela:
Madzia - 2008-11-20, 21:07

spyro napisał/a:
Ale to tylko kolejny przykład jakim zakompleksionym i niedowartościowanym człowiekiem jest Mapet.

A co ty Andrzejku myślałeś, że Mapet nagle stanie się honorowym człowiekiem?
Jestes już na tyle duży, żeby nie wierzyć w bajki... :diabełek: :diabełek: :diabełek:

Paweł J. - 2008-11-20, 21:42

jaca napisał/a:
Tak to jest z Frajerami co myślą o sobie nie wiadomo co :strzela: :strzela:

Powiem tak....to bardzo mocne słowa....nie chciałem w nie wierzyć....i to bardzo nie chciałem....ale niestety...sam mapet wybił mnie z błędu...

Sam się nie dawno przekonałem jaki mapet jest naprawdę...czyli fałszywy, zakłamany i godny pożałowania....

rzuca zarzuty bez żadnych ograniczeń....ale niestety brak mu cywilnej odwagi żeby zmierzyć się z osobami, które oskarża....zwykły....i tyle.

Być może ostro napisałem...ale przynajmniej ja nie wstydzę się tego co o kim myślę i nie chowam głowy w piasek tak jak mapet....bo przecie rzucić oskarżenie i uciec jak ostatni frajer jest najprościej...prawda mapet ??

Morfeusz142 - 2008-11-20, 21:58

Czytałem niedawno temat na vento fans, nie pamiętam jego tytułu. W każdym razie Mapet na czele ze swoimi kolesiami obrażali w nim Spyra i Tygrysa. Przeczytałem całośc, wk........y zalogowałem sie na stronie i napisałem co myślę o panu nadredaktorze. Tak dosadnie z grubej rury, ale tak żeby do niego dotarło, że reprezentuje soba bardzo niski poziom. I wiecie co mój post jak i cały temat nagle wyparował z forum. Załozyłem nowy i zapytałem go o cenzurę na vento fans. Również zniknął w niecałą minutę. Jutro kupię vw trends i poczytam co on tam nawypisywał.
Paweł J. - 2008-11-20, 22:07

Morfeusz142 napisał/a:
I wiecie co mój post jak i cały temat nagle wyparował. Załozyłem nowy i zapytałem go o cenzurę na vento fans. Również zniknął w niecałą minutę


Kolego...nie dziw się ...cenzura na tamtym forum robi swoje...

Morfeusz142, wszystkie baty jakie dostaje na tamtym forum dostaję tylko dlatego że jestem tu moderatorem i jestem utożsamiany ze szpiegiem Spyra i jego donosicielem...dla mnie to abstrakcja i szczyt głupoty...przynajmniej tutaj moge pokażac swój samochód i nikt nie zjedzie mnie za mój zawias...to forum jest dla prawdziwych fanatyków vento a nie tylko dla klubu zwajemnej adoracji mapeta...

Widać od mapeta walą kompleksy na kilometr i tylko w ten sposób potrafi się odegrać bo w realu jest za słaby aby móc się postawić.

Morfeusz142 - 2008-11-20, 22:13

Tam jest faktycznie klub adoracji Mapeta i jego dupowłazów, tak wygladały wypowiedzi "dworu" Mapeta. Śmieją się z czyichś aukcji a jego cudne vento, któryś tydzięń tkwi na aukcji......... Może ktos je dokładnie obejrzał............i dlatego tak długo tam wisi. Mapet mam nadzieję,że to czytasz, jesteś małym zakompleksionym człowieczkiem.
Paweł J. - 2008-11-20, 22:20

Morfeusz142 napisał/a:
Może ktos je dokładnie obejrzał............

Ja je dokładnie obejrzałem....i wiem o co biega.

Morfeusz142 napisał/a:
Śmieją się z czyichś aukcji


Wrzucił bym tu link do pewnej strony ale nie będę zniżał się do poziomu intelektualnego pewnej osoby.

Morfeusz142 napisał/a:
mój post jak i cały temat nagle wyparował z forum.

Na szczęście ja mam porobione screen-y ;)

theority - 2008-11-20, 23:06

w sumie może nie powinien się mieszać do tematu ale powiem tak, że tutaj po II zlocie głównie się tylko wygłupiłem, i do tej pory jest mi z tego powodu wstyd, ale przeprosiłem ludzi z forum i jest wszystko, chociaż wątpię żeby Madzia mi tak wybaczyła za te słowa co jej powiedziałem (i to nie ważne że po pijaku). Wiem jedno, tego form nie zamienię na żadne inne :D
WOLF1955 - 2008-11-21, 00:12

theority napisał/a:
tego form nie zamienię na żadne inne :D

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: dokładnie tak jest nie ma innego forum jak nasze :tazz:

szwagier - 2008-11-21, 17:29

Morfeusz142 napisał/a:
Załozyłem nowy i zapytałem go o cenzurę na vento fans. Również zniknął w niecałą minutę. Jutro kupię vw trends i poczytam co on tam nawypisywał.

tak czytając to wszystko to dziwie się że tacy ludzie bez karnie łążą po ziemi
przecież forum jest po to żeby wyrażać swoje poglądy i pomagać innym, czy też sugerować rozwiązywanie problemów, jak i zwykłej koleżeńskiej pogawędki.
A tam u nich jest dosłowna nagonka na was, jeszcze k***a trochę i wywalą za wami list gończy, co za debile.
chciałem tam się zalogować ale teraz widze że szkoda mojego transferu na to forum.

tutaj przynajmniej czuje się jak domu i bez żadnych cenzuralnych łap nade mną niema jak tam
vento fans to banda błaznów z pasterzem na czele co za tragedia :P

przemolas4 - 2008-11-23, 22:04

dajcie spokoj .
szkoda slow .
co to za fanatyk , co najlepsze cudne auto sprzedaje ?? ??
uwiezcie mi .
nie warto bic piany .
poprosilem guru fans o odpowiedz na pare zeczowych pytan , w zamian za to przeczytalem , ze nie ma zamiaru z niczego sie tlumaczyc ....
olac temat .

spyro - 2008-11-24, 23:06

Zupełnie przypadkiem znalazłem ten artykulik w necie...
http://www.sendspace.com/file/wkq2nw

szwagier - 2008-11-24, 23:07

spyro napisał/a:
Zupełnie przypadkiem znalazłem ten artykulik w necie...

przypadkiem powiadasz :D :D :D :D :P

spyro - 2008-11-24, 23:11

naprawdę, tak sobie ktoś wrzucił do netu...
szwagier - 2008-11-24, 23:19

chyba wszyscy już mają dość tego mapeta i jego ulicy sezamkowej :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :głupek2: :głupek2: :głupek2: :głupek2:
cinek82 - 2008-11-25, 17:28

Ja *^%#$*&$, ani słowa o ludziach z vento.org, gdyby nie 4 panów w wynikach konkurencji to można by to uznać nie za zlot ventomaniaków tylko vento-fans :smoczek: Ani słowa o nas. :( Mnie nie było na zlocie ale z tego arta i z tego co z chłopakami rozmawiałem to faktycznie było spotkanie fans a nie wszystkich ventomaniaków. Ale dobrze jest że się Mapet pozbywa samochodu, bynajmniej go nie będzie za rok na zlocie, a w ogóle to najlepiej zrobimy sobie swój zlot .org, bynajmniej nie będzie potem niesmaku po takich osobach jak Mapet
Też nie dziwię się spyrowi że się ()*#^% o ten sponsoring, malutkie podziękowanie się należało, ale przecież pan fans nie będzie dziękował i wspominał o firmach które nie współpracują z jego sklepem lub www :dół:

Morfeusz142 - 2008-11-25, 19:24

Towarzystwo wzajemnej adoracji.............
szwagier - 2008-11-25, 19:29

cinek82 napisał/a:
a w ogóle to najlepiej zrobimy sobie swój zlot .org

a potem do programu OPT
i VWVENTO.ORG kontra vento fans :D

spyro - 2008-11-25, 22:55

cinek82 napisał/a:
ale przecież pan fans nie będzie dziękował i wspominał o firmach które nie współpracują z jego sklepem lub www :dół:
ale z chęcią brał te nagrody i rozdzielał wśród swoich... Żenada panowie, żenada... Ale czego się spodziewać po takim maluczkim człowieczku...
cinek82 - 2008-11-25, 23:16

Tak spyro.... za darmo to i ocet słodki.... ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group