Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Gadżety Klubowe - chromowane litery

spyro - 2006-08-08, 00:56
Temat postu: chromowane litery
Przeglądając forum ktośnapisał w poście o spikach tapicerki link do strno pewnej firmy, która to tez robi chromowane litery, myślę, czy nie zrobić sobie takowych na klaipe bagażnika z linkiem do strony Klubu... Co o tym myślicie, czy nie bedzie to wyglądać fajansiarsko?

http://www.romix.pl/litery_chromowane.html

idgray - 2006-08-08, 07:34

z linkiem do strony to jeszcze sie nie spotkalem ale widzialem kilka nikow na klapie np. Mapet bedzie takie cos mial


Pozatym link w nazwie nie jest dlugi wiec moze wygladac ok.

spyro - 2006-08-08, 10:26

Też mi się wydaję że będzie wyglądało fajnie no i oryginlanie...

[ Dodano: 2006-08-08, 10:33 ]
Właśnie dostałem odpowiedź, że koszt jednej litery to 5 złociszy...

idgray - 2006-08-08, 10:59

a kropeczki tez 5 zł ? :D a jaki adres bedziesz robil www.vwvento .org czy .pl ? pl taniej o 5 zl wyjdzie :lol:
MAPET - 2006-08-08, 13:49

idgray napisał/a:
atym link w nazwie nie jest dlugi wiec moze wygladac ok.



tez mi sie wydaje ;) poz atym te literki to takie nieciekawe.. no ffajnei wyglada w nich np 1.8 T

aj mam taki napis:
http://www.mapet-tuning.c...mages/napis.jpg


i robi je kolega tu:
http://www.mapet-tuning.com/index.php?id=napisy

i mozan wyciac cokolwiek dowolna cziconka i symbol ( w granicach mozliwosci urzadzenia) i wg mnei to lepsze niz te literki ;)

idgray - 2006-08-08, 14:33

MAPET napisał/a:
aj mam taki napis:


MAPET juz pokazywalem twoj napis 3 posty wyzej :mrgreen:

idgray - 2006-08-08, 18:49

poprawilem swoj post bo rzeczywiscie w domu nie bylo widac zdjecia a jak pisalem posta w pracy to wszytko bylo ok :roll:

Gavel, pokasuj te nipotrzebne posty bo sie OT zrobilo :P

Gavel - 2006-08-08, 22:52

idgray napisał/a:
Gavel, pokasuj te nipotrzebne posty bo sie OT zrobilo :P
Niestety nie moge :( Tylko admin może skasować, ja moge tylko edytować bądź przenosić.

Najważniejsze że już wszyscy widzą (mam taką nadzieje) napis Mapeta :)

Teraz wróce do tematu:
Sam pomysł nie jest zły. Już jakiś czas temu myślałem żeby sobie z takich literek ksywke strzelić na klapie ale odpuściłem bo nie jestem do końca przekonany czy wogule to chce.
Na daną chwile się na to nie pisze ale może kiedyś jak troche bardziej ztuninguje Ventke to kto wie 8)

spyro - 2006-08-09, 02:27

no ja właśnie ksywki nie chcę zrobić, tylko adres stronki, ale narazie jeszcze pewien tego nie jestem. Myślałem o zrobieniu go i naklejeniu na masce przedniej, na samaym przodzie, fajnie by wyglądało, ale jeszcze musze pomyśleć o tym...

[ Dodano: 2006-08-09, 11:13 ]
pokasowałem:-)

marmarmarek - 2006-08-09, 13:59

ja nie mam kompletnie zadnego napisu z tylu na klapie... literki wygladaja naprawde ciekawie :)
MAPET - 2006-08-09, 17:01

spyro napisał/a:
Myślałem o zrobieniu go i naklejeniu na masce przedniej, na samaym przodzie, fajnie by wyglądało



wedlug mnei to bardzi kiepski pomysl ale Twoje auto ;)

spyro - 2006-08-09, 17:18

Nie iwdziałem tego jeszcze na żywo ,narazie w wyobraźni i wydaje się fajnym pomysłem... Narazie i tak to odległa sprawa bo mam inne wydatki... ALe pomysł z literami jest naprawde fajny...
marecki2R - 2006-08-09, 17:33

Pomysł bardzo fajny ale czy te literki nie bedą traciły farby przy myciu , kiedyś zakupiłem taki komplecik chromówek i okazało się ze po 6 -7 myciu literki bbyły prawie bez fardy .

Spyro napisz do nich e-mail jaką dają gwarancje na tą chromowaną farbę - czy to nie będzie schodziło podczas mycia !

spyro - 2006-08-09, 22:46

nawet na to nie wpadłem, w sumie z opisu wynika ze sądobrze zrobione...

Przemyślałem ten temat i postanwiłem, że poczekam jeszcze i jak wreszcie usunę wszystkie znaczki z tylniej klay wtedy będzie to miało sens, bo takto zrobi się z tego misz masz...

idgray - 2006-08-10, 08:52

ten napis co ma mapet jest chyba caly z blach wiec tam nie ma co zjesc :)
chyba ze sie myle :roll:

MAPET - 2006-08-10, 08:53

tamto to bodajze polerowana kwasówka wiec nie rdzewieje itp...
BANDERAS_RR - 2006-08-13, 16:35

fajna sprawa te napisy troche blachy z kwasowki laser i polerka i masz napis jaki chcesz

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group