Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Gaz/Benzyna - Szarpie po zmianie biegów i nie tylko

ciurmen - 2010-02-03, 18:03
Temat postu: Szarpie po zmianie biegów i nie tylko
Koledzy od wczoraj mam taki maly problem a mianowicie gdy jade ventylkiem i przykladowo przy skrecaniu po wrzucebiu dwujki i daniu gazu zaczyna chwile szarpac musze wtedy zbic do jedynki i wtedy normalnie ciagnie zreszta nie tylko w tym przypadku bo juz dzisiaj coraz gorzej jest nawet w trasie wrzucajac bieg na wyzszy to szarpie lub gdy jade za kims i puszecze gaz nie wybijajac biegu i po ponownym wcisnieciu gazu zaczyna szarpac i nie chce wejsc na obroty tak jakby tracil moc a nawet potrafi zgasnac musze wtedy jak wyzej pisalem obnizyc bieg a nigdy nie musialem tego robic tym bardziej ze predkosc jest odpowiednia do danego biegu prosze o pomoc!
Paweł J. - 2010-02-03, 19:08

Masz gaz ?? jeśli masz to czy to się dzieje na obu paliwach ??
vezet22 - 2010-02-03, 19:23

problem się dzieje i na gazie i na benzynie ??
może przewody, świece,kopułka io palec, zapłon . Jest pare możliwości ;)

ciurmen - 2010-02-03, 19:38

tak mam gaz i wlasnie na gazie tak sie dzieje nie sprawdzalem czy na paliwie tez tak jest ale jak tylko bede jechal to sprawdze
vezet22 - 2010-02-03, 19:55

a filterek gazu wymieniałeś ??
Paweł J. - 2010-02-03, 20:16

ciurmen napisał/a:
tak mam gaz i wlasnie na gazie tak sie dzieje nie sprawdzalem czy na paliwie tez tak jest ale jak tylko bede jechal to sprawdze

Miałem podobnie...z tym że na benzynie było ok....wymieniłem przewody do świec i po problemie....obczaj dobrze jak Ci na benzynce pomyka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group