Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Hyde Park - Filmy

tomala2301 - 2006-11-08, 22:53
Temat postu: Filmy
Kto jaki ostatnio film oglądał ? W kinie , na kompie , na dvd . Widze , że temat o muzyce jest więc porusze temat związany z filmami . No jeszcze by się przydał temat o książkach .
Polibo - 2006-11-09, 00:27

Plac Zbawiciela - polecam w kinie widzialem!!
Daje do myslenia!!

theority - 2006-11-09, 00:39

Wszyscy jesteśmy Chrystusami - W domowym studio.
Pozdro!

spyro - 2006-11-09, 01:31

Wypisać wszystkie, które ostatnio oglądałem będzie ciężko, bo oglądam ciągle mase filmów z nudów:-) Ale z fajnych filmów ostatnio widziałem na DVD horrorek High Tension, francuski film, który był naprawdę rewelacyjny...

Dzisiaj zaś oglądałem Dublerów, polska komedia, zlewa z Matrixa i wszelkich filmów sensacyjnych, nawet nawet jak na polski film, ale nadal to ni to...

Następny film godny polecenia to Bee Season - daje do myślenia, warty do oglądnięcia całą rodzinką...

Hard Candy zwany w Polsce Pułapką. Zarąbiste kino trzymające w napięciu. Widzałem ten film jakoś w wakacje, teraz wchodzi do naszych kin i jest na prawdę godny polecenia...

Z głupich komedyjek proponuję John Tucker Must Die, zabawana historyjka jakto trzy panienki mszczą się na chłopaku, który skacze z kwiatka na kwiatek, jednocześnie chodzi z nimi 3 i ściemnia je równo. Fajne niektóe momenty jak go robią w ch...

Z nowych bajeczek Open Season, zwany sezonem na misia, nie polecam szczerze, myślałem, że będzie to coś ciekawszego...

Do pośmiania się polecam filmik R.V., dobra obsada (m.in. Robin Williams), fajny filmik na zimny wieczór.

Dalej, horror trzymający w napięciu i to bardzo: Snakes on a plane. POLECAM!

Dla lubiących taniec: Take The Lead, fajne połączenie Banderasa, jako dżentelmena wraz z czarną, hip-hopową muzą i masą tańca... Naprawde fajny filmik.

The Big White, kolejna komedia, tym razem z gatunku czarnych komedii, też z doborową obsadą, Filmik na maxa zakręcony, ale naprawde zabawny i oglądnołem go jednym tchem.

Do popłakania: The Family Stone - dobra obsada, ogólni fajny filmik na tematy rodzinne.


The Devil Wears Prada - beznadzieja do ntej potęgi, NIE polecam!!

Film do przemyśleń - Winter Passing, warty oglądnięcia w wieczór zadumy...

I na koniec mojego dzisieszego wywodu filmowego: You, Me and Dupree, fajna komedyjka niby romantyczna. Spokojnie można oglądnąć z ukochaną przy boku:-)


Jakby Was interesował jakiś film, a dokładniej czy warto oglądnąłć, to walcie śmiało, oglądam naprawde masę filmów w każdej wolnej chwili, więc służę pomocą...

tomala2301 - 2006-11-09, 07:28

Snakes on a plane jakoś nie podszedł mi ten film , ogądałem ostatnio film The.Sentine no mnie się podobał , Butterfly Effect 2 - też dobry chociaż pierwsza częśc lepsza , Crank - OK . Ja jestem zwolennikiem horrorów i ten gatunek lubie ale z filmów narazie żaden horror nie przykuł mnie do fotela . Co do książek to mój ulubiony gatunek - horrory , jest wiele tego i naprawde duzo i można sie wgnieśc w fotel i poczytać dobry horrorek.
spyro - 2006-11-09, 15:12

tomala2301 napisał/a:
żaden horror nie przykuł mnie do fotela

Widać nie oglądałeś jeszcze oryginalnych japońskich horrorów. Moja Madzia jest mega fanką horrorów i katuje mnie ciągle różnymi z tego gatunku. Oglądnęliśmy już wiele japońskich (oryginalnych, nie amerykańskich re-make'i) horrorów i wierz mi, że niektóre wbijają w fotel...

tomala2301 - 2006-11-09, 20:02

spyro faktycznie cos nie kusi mnie do oglądania kina japońskiego a dokładnie horrorów japońskich , cały czas karmiłem się kinem amerykańskim
Polibo - 2006-11-09, 21:43

Ja teraz lubię kazde inne kino tylko nie amerykańskie :luzik: :hura:
spyro - 2006-11-09, 22:28

Polibo napisał/a:
Ja teraz lubię kazde inne kino tylko nie amerykańskie

Popieram w 100%. Mam taki przesyt amerykańskim syfem że po prostu już nim ży... Staram się oglądać europejskie kino, które jest w tej chwili dużo lepsze od USA i trzyma jakiś poziom. Oczywiście bywają filmy z USA, które są warte obejrzenia, ale zapewniam Cię jak zaczniesz oglądać europejskie filmy to się do nich przekonasz. Nawet czeskie filmy, do tej pory wyśmiewane są w tej chwili na prawdę fanje!

Polibo - 2006-11-09, 22:37

spyro napisał/a:
Nawet czeskie filmy, do tej pory wyśmiewane są w tej chwili na prawdę fanje!

:lol:

spyro - 2006-11-09, 23:18

Poważnie, oglądnijcie sobie filmik Czeski sen, po prostu rewelka...
tomala2301 - 2006-11-09, 23:49

Chłopaki co wy chcecie od amerykańskich filmów , ja tam lubie .
spyro - 2006-11-10, 00:41

Jakby to delikatnie powiedzieć... Są niskich lotów niestety w 90% przypadków...
Polibo - 2006-11-10, 15:04

i najczęściej można przewidzieć scenariusz!!
tomala2301 - 2006-11-12, 14:53

No może i macie racje co do filmów amerykańskich ale i tam nmnie wciągają .
spyro - 2006-11-13, 02:55

Dzisiaj oglądaliśmy 3 filmy: Pakt Milczenia, Czerwony kapturek-prawdziwa Historia i Piła 3.

Pierwszy - godny polecenia, drugi śmieszna bajka, na pewno nie dla dzieci, trzeci kiepściutki, pierwsza i druga część był lepsze...

spyro - 2008-08-16, 13:12

Odkopuję stary temat. Wczoraj byliśmy w kinie na rewelacyjnym filmie. Hiszpański horror o tytule REC. Dawno nie widziałem tak dobrze zrobionego filmu. Polecam każdemu fanowi kina grozy. Ci co oglądają europejskie kino zapewne widzą ogromną różnicę w stosunku do amerykańskich filmów gdzie wątroby latają po pokoju. Tutaj, dużo niedopowiedziane uruchamia naszą wyobraźnie a końcówka filmu wali z nóg. Polecam każdemu iść na to do kina, takiego filmu dawno nie widziałem. Większość filmu moja luba albo krzyczała ze strachu albo podskakiwała, a że jest fanką tego gatunku mała potrafi ją ruszyć, także niech to świadczy jak najlepiej o mistrzostwie tego filmu.


sebastian - 2008-08-16, 13:28

spyro, powiedz mi, o co tu chodzi? Bo przeczytałem kilka recenzji, oglądnąłem też kilka trailerów i nie czaję... Pokazują ludzi w kinach, jak się straszą, jakąś reporterkę na innym... i nic nie rozumiem... To jest normalny jakby film, czy coś innego, jakiś dokument, w stylu horroru?
spyro - 2008-08-16, 15:26

nic nie powiem bo spalę film ;) Warto iść na to do kina, gwarantuje, że wyjdziesz z kina przerażony i zadowolony.
sebastian napisał/a:
Pokazują ludzi w kinach, jak się straszą
to tylko zachęta pewnie bo tam nie nic w fabule o ludziach w kinie ;) Ogólnie jest reporterka, jest noc, jest pewna kamienica... I więcej nie powiem, na prawdę warto iść do kina na ten film, w domu nie będzie tak dobry, kino to jednak inny efekt zupełnie.
sebastian - 2008-08-16, 15:33

spyro napisał/a:
nic nie powiem bo spalę film

Ja to właśnie pierw wolę przeczytać całą recenzję, opinie widzów itp., a dopiero później jakiś film obejrzeć - mi to nie przeszkadza, że mi ktoś opowie ze szczegółami pól filmu, bo i tak go obejżę :) Ale oglądająć trailery to jakoś tak... ni jak mi się to widzi... Ale jak mówisz, że trzeba obejżec najpierw... Ja to bym w domu wolał, bo w kinie to nic nie widziałem po ogłoszeniach, by coś się o takiej nazwie rzuciło w oczy, a i marne kino u nas jest, że chyba lepszy efekt będzie w domy przy głośnikach 5.1 z dobrym basikiem w nocy, że chałupka będzie dudnić :D

spyro - 2008-08-16, 15:35

Filmik jest z 2007 roku, ale dopiero teraz u nas w kinach. Bez problemu zassasz go na torrencie, nie będę Ci opowiadać bo bezsens, trzeba go po prostu oglądnąć, skoro chcesz w domu oglądać to przynajmniej nastaw głośność porządnie :D

Tu masz dobry trailer:

lesny1982 - 2008-08-16, 15:41

a ja takie ogladalem Kroniki mutantów / The Mutant Chronicles , The Objective , Hellboy II The Golden Army , The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor , The Scorpion King 2 , Batman: Dark Knight tyle styka :P
sebastian - 2008-08-16, 15:42

a to tego trailera widziałem, jak szperałem co nieco o tym filmie właśnie. I w sumie to nic się nie dowiedziałem, bo nie wiedziałem, czy to jest jakby "od kulis" powstawanie filmu, czy taka akcja... No teraz, to już wiem, że to normalny film. Eee, z torrentami... nie używam w sumie żadnych P2P itp. jakoś nigdy mi to nie chodziło i nie ściągało... Będę czekać, aż ktoś na płytce to będzie miał :)
Karu6 - 2008-08-16, 15:51

Ostatnio oglądałem film One Missed Call 2008. I to sam :P Ja tam się horrorów nie boje ale lubie je oglądać
lesny1982 - 2008-08-16, 15:53

a tu macie film do sciagniecia od Spyra http://peb.pl/horror-thri...007-dvdrip.html
spyro - 2008-08-16, 16:02

lesny1982, widze jesteś fanem SF?

lesny1982 napisał/a:
a tu macie film do sciagniecia od Spyra http://peb.pl/horror-thri...007-dvdrip.html
Jezunie nie o de mnie bo zaraz będzie że filmy w necie udostępniam... ;)
spyro - 2008-08-16, 16:04

lesny1982, i jak ten nowy Batman, znośny> Jak nie lubie SF to spidermana oglądnąłem w kinie oczywiście bo to szkoda w domu oglądać i batmany tez zawsze, tylko ta nowa część średnie ma recenzje.

Wracając do filmu REC, to zobaczcie na filmwebie, że ma 8/10 pkt. TO bardzo dużo, bo większość kinowych hitów ma 3-5/10

sebastian - 2008-08-16, 16:11

To bede miał romans do znajomego, co ma konto na rapidszare, to mi ściągnie :)
lesny1982 - 2008-08-16, 16:23

ja mam konto premium :D ja tam wszystko oglądam może być batmanik :faja:
sebastian - 2008-08-16, 16:31

lesny1982 napisał/a:
ja mam konto premium

fajnie :D
mi tam się nie opłaca, bo raz na ruski rok coś ściągnę, to się do znajomego pofatyguję, to mi ściągnie, bo też ma konto pemium :D

lesny1982 - 2008-08-16, 16:56

no ja zasysam ile wejdzie :P
Paweł J. - 2008-08-16, 17:48

spyro napisał/a:
Widać nie oglądałeś jeszcze oryginalnych japońskich horrorów

O tak niezłe są....kiedyś oglądałem takie co jak Shutter przy niezłym kinie domowym...zryło psychikę na maxa i chyba mi jeszcze do dziś zostało...

Tu jest zwiastun tego filmu...z tym że to nowa część ale jest strasznie wiele nawiązań do poprzedniej części.
http://pl.youtube.com/watch?v=Nwy8QSQliGk

Karu6 - 2008-08-16, 17:53

Ja niedługo będe oglądał Piłe IV podobno w ameryce z kin karetka wywoziła. Musze skołować napisy :P
sebastian - 2008-08-16, 17:59

Dobre to :)
Coś w stylu, jak Klątwa, które to obydwie części przerobiłem po kilka razy oglądając i doszedłem do wniosku, że były conajmniej dwie wersje...

lesny1982 - 2008-08-16, 18:01

no ogladalem Shutter dobry a co do piły to jest z lektorem :D
sebastian - 2008-08-16, 18:07

Powiem, ze jak na razie, to Teksańska masakra, ale nie wiem która część mnie troszkę przeraziła. Tak, jak nigdy dotychczas, wszystkie horrory mnie bawiły, śmieszyły, tak w tym były momenty, że nie było mi do śmiechu. Szczególnie moment mycinania twarzy temu kolesiowi co na stole leżał, pod stołem jego dziewczyna wsytraszona schowana, co go piłą przeciachał itd. No to trochę siadło na psychę, przez dwa dni dochodziłem do siebie... :D
Realistycznie wszystko pokazane było, może dlatego. I tak całego filmu nie oglądałem, bo to kiedyś tam w TV leciało, i to późno w nocy, a za paręnaście minut prądu nie było, to się ciemno zrobiło i może dlatego tak jakoś... nijakoś :D

cinek82 - 2008-08-16, 20:23

Mnie z horrorów najbardziej Klątwa "zrobiła", a najbardziej ten moment kiedy kobita oglądała w stróżówce podgląd z kamer i szło to straszydło i nagle w monitorze się e oczy pokazały, no wtedy to mi się miękko zrobiło :stres: :palacz: :stres: :palacz:
sebastian - 2008-08-16, 20:30

No mnie klątwa ani troszeczkę nie zmiękczyła, za to podobało mi się, to - nie wiem nawet, jak to nazwać - to jeńczenie tych potworów, to yeyeyeyeyeyeyye - jak dałem na fuul volume, to aż reszta prszyszła, pytajac, czy coś się dzieje, czy aby wszystko ze mną wporządku :D
cinek82 - 2008-08-16, 20:40

Chodzi ci o to ?? http://pl.youtube.com/wat...feature=related
sebastian - 2008-08-16, 20:43

No, dokładnie :D
Jaklbym miał telefon z dzwonkami mp3 itd. to bym ustawił jako dzwonek na połączenie :D

cinek82 - 2008-08-16, 20:47

Jak ja bym miał taki dzwonek to jakbyś do mnie zdzwonił to bym zaczął śmierdzieć, nie cierpię tego nie wiem dlaczego. A tak w ogóle to horrorów nie oglądam. Jak już oglądam coś to staram się żeby to była komedia :hahaha:
sebastian - 2008-08-16, 20:48

cinek82 napisał/a:
jakbyś do mnie zdzwonił to bym zaczął śmierdzieć,

a dlaczego?

cinek82 - 2008-08-16, 21:04

No jak dlaczego, obs.ał bym się ze strachu. :stres: :stres: :stres: :stres: :stres: :boisię: :boisię: :boisię: :boisię: :boisię: :boisię: :boisię:
sebastian - 2008-08-16, 21:20

aaaa
Ale to tylko dzwonek :pies:

lesny1982 - 2008-08-16, 21:45

no to sciagac i ustawiac na dzwonki :D
sebastian - 2008-08-16, 21:47

Ja, choćbym mial się ze...rać, to nie załaduję do N6610, a szkoda :P
Karu6 - 2008-08-16, 22:28

I już obejżałem Piłe. NMic strasznego. Tylko dużo krwi.
spyro - 2008-08-16, 23:56

cinek82, a propos dzwonków na komórki to oglądnij sobie one missed call... To jst filmik.

http://nieodebrane.polaczenie.filmweb.pl/

tylko koniecznie oryginał japoński bo amerykańska wersja jest do bani...

lesny1982 - 2008-08-17, 08:34

dobry tez filmik :brawa: w oryginale !!
Karu6 - 2008-08-17, 09:30

spyro napisał/a:
oglądnij sobie one missed call
Oglądałem. Suuuuuuuuper film. Polecam. I mam dzwonek. Ale nie wiem z jakiej wersji.
spyro - 2008-08-17, 19:36

Zauważyłem, że amerykańskie horrory są za bardzo przesadzone, te latające wątroby kiedyś były spox, teraz o wiele lepsze kino robią Azjaci i europejczycy.
sebastian - 2008-08-17, 19:41

spyro napisał/a:
amerykańskie horrory są za bardzo przesadzone

no co Ty, Spyro
Najlepszym horrorem, jaki kiedykolwiek amerykanie wyprodukowali, i produkuja do dnia dzisiejszego od klikunastu lat jest... moda na sukces :D
Ten 4 tysięczny czy który tam odcinek przyciąga widzów do ekranu jak lep na muchy :P
Isaury, Mariny itp brazylijskie chowają się przed tym horrorem :D

spyro - 2008-08-17, 19:44

sebastian napisał/a:
ajlepszym horrorem, jaki kiedykolwiek amerykanie wyprodukowali, i produkuja do dnia dzisiejszego od klikunastu lat jest... moda na sukces
hehe dobre ;) TO już mega horror.
Karu6 - 2008-08-17, 22:03

Wy się śmiejcie. Ale jak u babci na kilka dni bylem to ogladalem :P A wcześniej, jak u dziadka to mój brat cioteczny chciał się zdżemnąć i kazał włączyć mode na sukces bo się dobrze na niej śpi :P
sebastian - 2008-08-17, 22:13

ale to w ogoe tak popieprzone to jest... najpierw Eryk z Bruk, później Ridż z Bruk, później córka Eryka i Bruk z Ridżem - masakra :D A teraz Eryk wrócił do Stefani i okazuje się, ze Ridż to nie jego syn - :P
spyro - 2008-08-17, 22:22

Seba ty obeznany jesteś widzę :D Ja to nawet nie wiem o czym ten tasiemiec jest ;) Zawsze jak leci szybko zmieniam kanał.
sebastian - 2008-08-17, 22:24

spyro napisał/a:
Seba ty obeznany jesteś widzę

czasami jestem zmuszony słuchać, albo oglądać przy obiedzie, to piąte przez dziesiąte wleci :D

spyro - 2008-08-17, 22:36

hehe rozumiem, czasem rodzinka zmusza, co? Z telenowelami jest jeden plus, nie oglądasz rok nagle włączysz i i tak wiesz o co chodzi :D
sebastian - 2008-08-17, 22:38

dokladnie :D :P
Szpiker - 2008-08-18, 17:39

dobry film to np: mgła i zakończenie było ciekawe w tym filmie
sebastian - 2008-08-18, 17:47

Szpiker napisał/a:
dobry film to np: mgła

za dużo SC w tym filmie...
Szpiker napisał/a:
i zakończenie było ciekawe

Ano, do czego ojciec może się posunąć, ja bym chyba samobójstwo wtedy popełnił, ale skończyły mu się już naboje. wszystkich a auta zabił, syna zabił, dla siebie zabrakło naboi a tu mgła opadła... i z science sfiction zrobił się niezły dramat...

martinez2006 - 2008-08-18, 22:00

Mnie się ogólnie podobała ta "Mgła". Ogólnie to uwielbiam horrory. Ale tylko te z lat 80.... coś ala Jason z 13th Friday, Michael Myers z Halloween. Te filmy to mogę oglądać po kilka razy. Filmy te mają swój klimat. Freddy Kruger też jest jak najbardziej OK.
cinek82 - 2008-08-19, 00:35

Co do tego filmu co spyro mówił to ten jest? http://torrenty.org/torrent/224450
spyro - 2008-08-19, 08:11

Tak, to jest właśnie to z telefonem.
sebastian - 2008-11-22, 21:01

spyro, W kinach pojawia się tereaz Kwarantanna. To coś na wzór Rec'a. Taki mam zamiar, że chyba się wybiorę na ten filmik do Multikina. Polecałeś Rec'a, a co powiesz o Kwarantannie? Warto - nie warto? :>
szwagier - 2008-11-22, 21:06

sebastian napisał/a:
W kinach pojawia się tereaz Kwarantanna. To coś na wzór Rec'a. Taki mam zamiar, że chyba się wybiorę na ten filmik do Multikina. Polecałeś Rec'a, a co powiesz o Kwarantannie? Warto - nie warto?

z tego co widziałem to jedno i ro samo tylko jak zwykle Polacy zmieniają tytuły na bardziej swojskie
no i różnica chyba w tym że rec jest wersji hiszpańskiej czy jakoś tak a kwarantanna to wersja amerykańska
coś jak z kręgiem 2 wersje a ten sam film

szwagier - 2008-11-22, 21:19

a tak co do filmów to j zamiast horrorów to zdecydowanie wole thrillery lepiej walą w łeb
piła pierwsza część, oszukać przeznaczenie 1 i 2, czy też red rouse.
zdarzają się i ciekawe horrory jak zły zakręt.
Chociaż w mojej kolekcji ulubionych filmów i te na pewno polecam to Blade cała trylogia (tu niestety ubolewam że już nie ma kolejnych filmów z tej serii) i oczywiście mój idol z dzieciństwa (miałem wszystkie komiksy :D ) Transformers i tu już się nie moge doczekać 2 części która będzie w czerwcu :D :D :D

spyro - 2008-11-23, 14:56

sebastian napisał/a:
spyro, W kinach pojawia się tereaz Kwarantanna. To coś na wzór Rec'a. Taki mam zamiar, że chyba się wybiorę na ten filmik do Multikina. Polecałeś Rec'a, a co powiesz o Kwarantannie? Warto - nie warto?
jeszcze nie widziałem.

Za to ostatnio byliśmy w kinie na szwedzkim filmie Pozwól mi wejść - rewelka. Taki niby horror, bo lasia jest wampirzycą, ale nie ma co się zniechęcać, filmik psychologiczny, daje do myślenia. Polecam bo warto.

http://www.filmweb.pl/f46...5%9B%C4%87,2008

tomala2301 - 2008-12-13, 17:14

Coś widze , że temat się troche zakurzył tak jak moja obecność na forum ale już jestem . Wracając do filmów ostatnio oglądałem Piłę V i jak dla mnie to chyba najlepszy film z tej serii.
siergiejjg - 2008-12-16, 12:07

ja uwielbaim takie filmy jak efekt motyla,przeczucie....trzymaja w napieciu i zmuszaja widza do przemyslen....bardzo przypadl mi do gustu hostel,oszukac przeznaczenie1,2,3 itp....ostatnio ogladnietym filmem byl redbelt....o jiujitsu.polecam...aha fajnie zrobiona jeszcze byla klatwa:P
tomala2301 - 2008-12-16, 18:14

siergiejjg to oglądnij sobie film Mirrors , w końcu jakiś horrorek kasy A
Szpiker - 2008-12-16, 18:22

co do horrorów to dawno nie widziałem dobrego , jeśli chodzi o piłe to jak na razie jedynka mi sie podobała najbardziej ale jeszcze nie widziałem 3,4,5 , ja jestem miłośnikeim wszystkich filmów byle wciągały a nie ze po 10 minutach chce sie spać ;/
sebastian - 2008-12-16, 21:25

siergiejjg napisał/a:
fajnie zrobiona jeszcze byla klatwa
popieram :]
Tygrysisko pisał kiedyś tez o jakimś japońcu na bazie klątwy... nie pamiętam teraz tytułu, może mi napisze? :> Rozmawialiśmy trochę na ten temat, nawet mi trailera wysłał i nie pamiętam... pomożesz? :D

spyro - 2008-12-16, 22:23

Fajną komedię ostatnio oglądaliśmy: BigStan z moim ulubionym Robem Schneiderem. Fajna i lekka komedyjka na wieczorek ;) Polecam dla rozluźneinia
Paweł J. - 2008-12-17, 14:47

sebastian napisał/a:
pomożesz? :D





a tu cały film w 10 częściach:



















sebastian - 2008-12-17, 21:49

Noooo, obejżałem, ale muszę powiedzieć, że jednak Klątwa lepsza, o wiele lepsza. To jest jakby klon klątwy, kopia - momentami te same sceny, ale... Spodziewałem się czegoś lepszego... :) Cóż, przynajmniej sobie filma obejżałem. Co prawda nie po polskiemu, ale piąte przez dziesiąte było wiadomo :] Dzięki, tygrysie :)
KAISER - 2009-02-09, 21:42

Dzisiaj byłem w kinie z żonką...
Premiera: "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"

http://www.filmweb.pl/f12...na+Buttona,2008

Polecam! 2,5 h oglądania.

Pozdr :)

zlotykamil - 2009-02-10, 21:26
Temat postu: Polecam! 2,5 h oglądania.
i to wcale nie długo - film wciaga!!
ja wam polecam tarantino! jego filmy nigdy sie nie nudza - hostel 1 i 2.
- Grindhouse Death Proof, - Mokra Robota - filmy nie nowości - ale jak nie widział ktoś to naprawde polecam, tu nigdy nie wiesz co sie może zdarzyc za chwile!! a poza tym szyderczy humor kupa krwi i narkotyków :)
ciekawsze pozycje to jeszcze - Felon (Skazaniec) - :stop: - 1 klasowe mocne kino!!
- Untraceable (Nieuchwytny) , - Osiem części prawdy,
moze to nie nowości - ale gwarantuje że tych filmów sie po obejrzeniu nie zapomina!
polecam też rosyjskie kino - naprawde wznosi sie na wyżyny - Powrót, - Ładunek 200 - ja po ich obejżeniu nie mogłem dojść do siebie przez ładnych kilkadziesiat minut

bradley - 2009-02-10, 23:27

Hostel 1 - pierwsza polowa filmu - zenada. A druga - przedstawienie Slowacji niczym z eurotripa, ktorego nota bene uwazam za dobra komedie.
Gruz 200 - dobry film. Z rosyjskiego kina polecam: Stalker, Brat 1, Brat 2, Bumer 1 i 2.
Z nowych filmow film Clinta Eastwooda : Gran Torino
Przypadek Benjamina ogladalem miesiac temu :P
z dreszczowcow to polecam koreanski film Choogyeogja
Z koreanskiego kina polecam rowniez wzruszjaca IMO historie: Taegukgi hwinalrimyeo

Ogladalem ostatnio Zywot Briana. Sporo sie usmialem. Choc wg mnie "sens zycia wg monty pythona" nie byl juz taki dobry.

zlotykamil - 2009-02-11, 20:10

co kto lubi mi tam obie cześci Hostelu sie podobały - szczególnie ze ogladałem je całkiem niedawno i to jedna po drugiej :P
bradley - a Stalker - to jakiś nowy film? czy masz na myśli ten z lat 70? ( apropo bardzo dobry )

bradley - 2009-02-11, 20:34

Ten starszy ;) Cos a`la rosyjski czas apokalipsy.
zlotykamil - 2009-02-11, 21:59

tam apokalipsa to cały czas sie spełnia... :diabełek:
sebastian - 2009-02-11, 22:27

Zobaczcie to: http://www.youtube.com/wa...feature=related
:D

zlotykamil - 2009-02-12, 18:36

oj to juz gruba przesada!!! kiszka jak nic
szwagier - 2009-03-21, 20:46

no jeszcze 3 miechy i chyba na 100% wybiorę się do kina :D
Transformers 2: Revenge of the Fallen w końcu ukazują się pierwsze trailery :) i zapowiada się naprawde zajebiocha :D :D :D
http://www.youtube.com/wa...L&v=dmgbbGJW6ZE :peace: :peace: :peace: :peace:

przemolas4 - 2009-03-21, 21:16

tak samo jak szybcy i wsciekli 4 czy x-men To miski lubia najbardziej .
:pies: :pies: :pies:

Wąski 2 - 2009-03-21, 23:48

szwagier napisał/a:
chyba na 100% wybiorę się do kina :D


Ja to na milion procent się wybiorę jak byłem na jedynce to jak wsiadłem do ventki to normalnie się bałem. :D :D

spyro - 2009-03-22, 13:55

My ostatnio byliśmy w kinie na Ciekawym przypadku Beniamina Buttona - fajny filmik, trwa prawie 3 godziny ale ogląda sie cały jednym tchem. Naprawde polecam.

A teraz byliśmy na lektorze - coś w kanwie dramatu do tego sporo scen łóżkowych z Kate Winslet ;) Polecam.

szwagier - 2009-04-12, 21:20

trzeba trochę odświeżyć temacik :D
no to ja zaczne :D
w maju odbędzie się premiera X-Men Geneza_ Wolverine
filmik zapowiada się nieźle, obejrzałem właśnie wersje roboczą, jest to opowieść o Wolverine naszym ostrzastym przyjacielu :D , o tym jak to się stało że został tym kim został.
Muszę przyznać że nie wiedziałem że Wolverine miał te ostrza od urodzenia z tym że były one ala kości ala pazury, dopiero po przeszczepie z adamantu stały się szponami:)
to jedna z ciekawostek :D

sebastian - 2009-04-12, 21:56

Edward nożycoręki? :)
czarnysauber - 2009-05-13, 01:09

co do horrorów to polecam Nienarodzony fajny film :oklaski:
a tu mały link dla tych co nie mają czasu na kino
http://www.freefilms.pl/start.html
polecam codziennie oglądam nowości

zlotykamil - 2009-05-13, 11:04

Cytat:
polecam codziennie oglądam nowości

czyli te filmy można oglądać on-line? bo widziałem ze wykupuje sie tam jakis abonament ale do konca nie wytłumaczone jest to dokładnie?
na neo 512 - bedą chodziły?

czarnysauber - 2009-05-13, 11:15

zlotykamil napisał/a:
Cytat:
polecam codziennie oglądam nowości

czyli te filmy można oglądać on-line? bo widziałem ze wykupuje sie tam jakis abonament ale do konca nie wytłumaczone jest to dokładnie?
na neo 512 - bedą chodziły?

Na aktywację wysyłasz sms za 10 zł z groszami i jest jednorazowa opłata. Limit dzienny filmu to jest 70 min ale przed uplywem tego czasu odłączam kabel tel. od sieci na 3 min i ogladam dalej. Mozna póżniej zwiekszyc limit minut za opłata ale to nie ma sensu. TYLKO MUSISZ MIEC SZYBKI INTERNET bo kumpel na 256mb/s to musi odłączać kabel 3 - 4 razy podczas filmu.

silverek - 2009-05-13, 11:20

a jaka to strona
czarnysauber - 2009-05-13, 11:34

silverek napisał/a:
a jaka to strona

http://www.freefilms.pl/

Paweł J. - 2009-05-13, 11:38

A ja taką stronkę kiedyś znalazłem.....
tutaj na przykładzie "Piły"
http://4a7e8plibriq.az.pl...line&Itemid=274

Karu6 - 2009-05-14, 18:46

Znacie może jakieś takie głupie komedie jak Disaster Movie, Meet the Spartans oraz Epic Movie ?
czarnysauber - 2009-05-14, 19:43

Karu6 napisał/a:
Znacie może jakieś takie głupie komedie jak Disaster Movie, Meet the Spartans oraz Epic Movie ?

polecam Superhero ;)

cinek82 - 2009-05-14, 22:54

Noo Superhero wypas :oklaski: Też mi się bardzo podobała, ja właśnie lubię takie głupkowate filmy (oczywiście jak sa do przesady głupie to nie oglądam).
Lwomati - 2009-05-15, 08:19

Oglądaliście już Andrenalinę 2 wysokie napięcie?

O rany co to za film. Polecam

spyro - 2009-05-15, 21:57

no to muszę to oglądnąć bo jedynka była świetna.
Lwomati - 2009-05-16, 01:35

jedynka była świetna. Ale dwójka..... zdziwisz się. Ale musisz to obejrzeć ;)
Morfeusz142 - 2009-05-16, 08:44

Ja wczoraj spałem w kinie leciało "Lato Muminków" .Moja córka była zadowolona. :tazz:
silverek - 2009-05-16, 09:01

lwomati napisał/a:
Oglądaliście już Andrenalinę 2 wysokie napięcie


taki sobie ten film dobre to tylko bylo i do smiechu na torze wyscigowym

silverek - 2009-05-16, 14:12

TERMINATOR SALVATION a to juz mozna gdzies pobrac
piotrek_inf - 2009-05-16, 14:25

raczej wątpię zobacz data premiery: 2009-06-05 (Polska) , 2009-05-21 (Świat) , więc pod koniec maja może już będzie
piotrek_inf - 2009-05-16, 14:29

a z filmów które niedawno oglądałem mogę polecić:
- komedie: Marley And Me, Yes Man
- nie wiem jaki gatunek ale fajne filmy: Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Slumdog Millionaire

spyro - 2009-05-16, 21:53

piotrek_inf napisał/a:
Marley And Me
końcówka wzruszająca. Poważnie ciśnie po serduchu ;)

piotrek_inf napisał/a:
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
za długi początek ale film świetny.

piotrek_inf napisał/a:
Slumdog Millionaire
warty oglądnięcia. Choć podchodziłem do filmu z dużą rezerwą i w sumie to zmusiła mnie do oglądnięcia moja M. to film naprawdę dobry.
cinek82 - 2009-05-16, 23:09

Ja właśnie wróciłem z kina z "17again". Film nawet fajny, komedyjka do obejrzenia i pośmiania się. Jak ktoś się nudzi i nic innego dla siebie w repertuarze nie znajdzie to może śmiało iść na to. No chyba, że się nie lubi komedii. :faja:
bradley - 2009-05-16, 23:17

Nie wiem co jest w kinach ale co polecam z calkiem nowych to:
gran torino
slumdog milionaire
ciekawy przypadek benjamina buttona
changelling (oszukana - chyba tak to przetlumaczyli)

silverek - 2009-05-25, 17:20

koledzy nie wiecie gdzie mozna znaleść film WOJNA POLSKO RUSKA
Lwomati - 2009-05-25, 17:31

w kinie :hahaha:

jak chcesz pirata to poszukaj na www.torrenty.org ja zawsze stamtąd pobieram.

silverek - 2009-05-25, 18:01

to ja juz tam szukalem szukalem na chomiku na rapidzie i nic
Lwomati - 2009-05-25, 18:29

w takim razie trzeba troszkę poczekać jak ktoś zrobi wstawkę. Mieliśmy na to iść w niedzielę z Wąskim ale nie chciało nam się czekać 2 h.
silverek - 2009-05-25, 20:35

mogles isc bym chociaz wiedzial czy warto sciagac po krotkich filmikach niby dobre ale jak prawda jest to tylko bedzie sie wiedziec jak sie zobaczy
cinek82 - 2009-05-25, 22:42

Z tego co ja słyszałem to lipa straszna :drib Kolega z pracy był i mówił że dwie akcje może śmieszne są, a tak to ludzie w połowie filmu z sali wychodzili. :dupa:
spyro - 2009-05-27, 10:23

no bo to nie jest komedia Pany a dramat... To jest groteska z rzeczywistości. Sam wybieram się na to, ale ciągle czau brak.
silverek - 2009-06-04, 18:52

gdzie mozna znalesc filmy Wojna polsko ruska
spyro - 2009-06-04, 23:24

silverek napisał/a:
gdzie mozna znalesc filmy Wojna polsko ruska
w kinie ;)
Lwomati - 2009-06-05, 04:57

to już wiemy :P a na torrentach nadal nic nie ma. Kumpel z eMule ściągał jakąś kiepską wersję. Jutro zobaczę co to jest. A w sobotę może do kina skoczę.
silverek - 2009-06-05, 15:32

spyro napisał/a:
w kinie
dobre jak tam ktory pojdzie to wescie kamere ze soba i mi nagrac jak potem zobacze :D
Rafik - 2009-06-05, 19:21

silverek napisał/a:
gdzie mozna znalesc filmy Wojna polsko ruska


Kumpel z klasy ostatnio mówil ze juz to ogladal i ma na kompie jak chcesz moge zapytac skad sciagnął albo sam pozycze od niego i wrzuce na jakis serwer ;)

Lwomati - 2009-06-05, 19:25

jak ma w dobrej jakości t dawaj go na serwer i zasysamy :D
Rafik - 2009-06-05, 19:34

lwomati, spoko bede wiedzial cos na ten temat jutro i jak bedzie mial dobra jakosc to bedzie w przyszlym tygodniu gdzies we wtorek ;)
cinek82 - 2009-06-11, 02:43

Właśnie skończyłem oglądać "Benjamina...." . Łeee, jak dla mnie porażka ten film. Koncepcja ciekawa, ale za bardzo to rozciągnęli. :dół: Ciekawy jest dopiero od 30 min przed końcem
Sorki, że tu takimi zabytkami zaśmiecam ale musiałem się wyżalić.... :(

silverek - 2009-06-11, 18:27

Rafik, i co z tym filmem
szwagier - 2009-06-16, 22:02

widziałem fragmenty z japońskiej premiery TRANSFORMERS 2
ludziska efekty wymiatają :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Rafik - 2009-06-16, 22:07

silverek napisał/a:
Rafik, i co z tym filmem


kumpel nawalil wylecial do angli na truskawki czy hugo wie co i lipa ale zaraz cos wykombinuje :)

sebastian - 2009-06-17, 15:09

Ja nie dalej, jak wczoraj oglądałem Droga bez powrotu. Filmik ponoć już stary, ale mi się spodobał. ;)
szwagier - 2009-06-28, 17:12

No miałem okazje obejrzeć T.2.zemsta.upadłych
efekty dosłownie wymiatają :D :D :D :D :D :D

sebastian - 2009-06-28, 18:37

ja wczoraj byłem w kinie u pana boga za miedzą :D
spyro - 2009-06-28, 21:59

Dzisiaj oglądaliśmy świetny thriller: Ostatni dom po lewej stronie. Non toper trzyma w napięciu no i zakończenie super. Wogóle to jest remake fimu sprzed lat. Jeszcze nie widziałem oryginału, ale remake robi wrażenie...

Polecam.

http://www.filmweb.pl/f37...m+po+lewej,2009

szwagier - 2009-06-29, 19:55

no oglądałem TRANSFORMERS 2 na kompie ale dzisiaj miałem okazje obejrzeć w kinie :D
filmik naprawdę niezły, i można się trochę pośmiać i naprawde zachwycić się efektami specjalnymi, które zaczynają się już na początku filmu :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:

silverek - 2009-06-29, 20:03

szwagier napisał/a:
no oglądałem TRANSFORMERS 2
skad go pobrales i z napisami czy bez
Lwomati - 2009-06-29, 20:08

silverek a znalazłeś wojna polsko ruska? nigdzie tego nie ma...
silverek - 2009-06-29, 20:09

no nie ma chyba zakazane czy co albo ktos usuwa
Paweł J. - 2009-06-29, 20:18

silverek napisał/a:
skad go pobrales i z napisami czy bez


szwagier napisał/a:
ale dzisiaj miałem okazje obejrzeć w kinie :D

Lwomati - 2009-06-29, 20:19

może i usuwają... zagraniczne filmy to pół roku wstecz już u nas są a rodzime to pół roku później...
szwagier - 2009-06-29, 21:25

silverek napisał/a:
skad go pobrales i z napisami czy bez

bez napisów z PEB, oczywiście kamera made in CCCP

spyro - 2009-06-30, 14:16

Ja w ogóle kinówek nie oglądam, szkoda wzroku, poza tym nie zauważa się połowy szczegółów, które normalnie widać w kinie czy na DVD. Wolę poczekać na dvdripa.
cinek82 - 2009-07-03, 15:50

Przypadkiem trafiłem na ten zwiastun: http://film.wp.pl/zwiastuny.html . Ciekawe co to będzie :D
Lwomati - 2009-07-03, 15:53

wygląda poczciwie. Tylko troszku obsada mi się nie podoba - Brad Pitt :evil: brzydal :D
cinek82 - 2009-07-03, 15:55

On nie ma Ci się podobać... chodzi o scenariusz :D Przecież ja tez dla niego nie będę tego ściągał ;) :gafa: pójdę do kina. A poza tym to film Quentina więc może być ciekawie :mniam:
Lwomati - 2009-07-03, 15:58

ze względu na reżyserię to z pewnością będę zmuszony do obejrzenia tego filmu :P Martyna mi nie przepuści hehe
Rafik - 2009-07-11, 11:20

Chce ktos moze epoke lodowcową 3 ?? bo mam linki na serwa :P
Paweł J. - 2009-07-11, 11:23

Rafik, no to dawaj.....ale z dubbingiem ??
Rafik - 2009-07-11, 11:24

tak jest po polsku jakosc podobno dobra niewiem bo bede ogladal pozniej ale z tego co slyszalem to ta wersja jest jedna z najlepszych krążących w necie :)
http://odsiebie.com/pokaz/4055792---8821.html
http://odsiebie.com/pokaz/4057539---d1dd.html
http://odsiebie.com/pokaz/4058669---eb86.html
http://odsiebie.com/pokaz/4073666---bafc.html
http://odsiebie.com/pokaz/4078136---fe25.html
http://odsiebie.com/pokaz/4058050---85fa.html

Paweł J. - 2009-07-11, 11:25

Podziękował :D
Rafik - 2009-07-11, 11:27

Prosze bardzo ;) Miłego oglądania jak tylko pojawi sie najlepsza jakosc to wrzucam ja tutaj ;) ja sciagam rmvb zobacze jak ona wyglada :P
szwagier - 2009-07-11, 12:33

wersje kinowe są już od dawna, ja tam czekam na DVDrip
Hormon - 2009-07-11, 12:53

Dokładnie, to jest wersja CAM, podobno dość dobra jakościowo. byłem w kinie i polecam bajkę, wymiata!!!
spyro - 2009-07-12, 00:12

kamerówki niestety to nie to samo co dvdrip. Wersje CAM omijam szerokim łukiem lepiej poczekać jakiś czas o oglądnąć w pełnej jakości, szczególnie że kreskówki teraz naprawdę walą na kolana grafiką.
levis521 - 2009-07-12, 05:03

ej nie mam dźwięku w tym filmie
Rafik - 2009-07-12, 12:07

Parametry filmu
Rozmiar: 1.16 GB
Jakość: Video - 704x384, XviD ~1815 kbps; Audio - MP3 VBR ~96 kbps
Język: polski (dubbing PL)

podobno najlepsza jakosc dostepna na tą chwile w necie jakby ktos chcial zaspokoic ciekawosc przed dvdripem
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part01.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part02.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part03.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part04.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part05.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part06.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part07.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part08.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part09.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part10.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part11.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part12.rar
http://rapidshare.com/fil...g_PL.part13.rar

sebastian - 2009-07-12, 12:35

Rafik napisał/a:
Parametry filmu
Rozmiar: 1.16 GB
Jakość: Video - 704x384, XviD ~1815 kbps; Audio - MP3 VBR ~96 kbps
Język: polski (dubbing PL)

podobno najlepsza jakosc dostepna na tą chwile w necie jakby ktos chcial zaspokoic ciekawosc przed dvdripem

eyyy...? a co za film?
epoka?

Karu6 - 2009-07-12, 13:25

Znacie może jakieś filmy więzienne takie? Najlepiej coś podobnego do filmu ,,Skazany na piekło''.
Rafik - 2009-07-12, 16:01

A zapomiałem dodac Ze to Epoka Lodowcowa 3 :) Dzieki Sebek za przypomnienie ;)
Bartek - 2009-07-22, 17:59

Dzisiaj obejrzałem The Hangover (Kac Vegas). Całkiem przyjemny film, można się pośmiać. Oczywiście jak ktoś lubi głupawe amerykańskie komedie ;)
piotrek_inf - 2009-07-22, 18:28

Ja wczoraj oglądałem "Oszukana" , do filmu podchodziłem sceptycznie, zobaczyłem że ma wysoką notę na Filmwebie to pomyślałem że warto, włączyłem i jak zobaczyłem że ponad 2h oglądania (a było już po 22) to myślałem że zaraz zasnę. Na początku filmu było trochę ziewania, ale jak tylko się rozkręcił, od razu odechciało mi się spania. Polecam film, bo na prawdę bardzo dobry.
silverek - 2009-07-24, 05:35

i chyba nadal nie ma filmu wojna polsko ruska

i jeszcze jakby ktoś wiedział gdzie można znaleść film U PANA BOGA ZA MIEDZĄ

sebastian - 2009-07-24, 10:21

silverek napisał/a:
film U PANA BOGA ZA MIEDZĄ

też tego filmu szukam, a nie ma nigdzie... Byłem na nim w kinie, ale mimo wszystko, potrzebuję go w domowej filmotece :]

silverek - 2009-07-24, 12:46

nawet na tej demonoid stronie nie ma
Lwomati - 2009-07-24, 12:52

Przecież mówiłem jak to jest z polskimi filmami. Trzeba czekać pół roku po premierze, żeby złowić coś z sieci...
spyro - 2009-07-24, 15:31

Polskie filmy pojawiają się w sieci jak wyjdą na DVD i ktoś je zrzuci - innej opcji nie ma.

Odnośnie fajnych filmów to byliśmy ostatnio z moją lubą w IMAX'ie na Epoce Lodowcowej 3D - zarąbisty filmik a oglądany w 3D jest jeszcze fajniejszy.

cinek82 - 2009-07-24, 16:35

http://torrenty.org/torrent/387272
Ktoś to oglądał ?? Kolega był na tym w kinie i mówi że dobre tak jak za czasów "Chłopaki nie płaczą" A z reszta dzisiaj napiszę jaki był :D

Lwomati - 2009-07-24, 16:43

A jaki to tytuł ?? , bo mi w pracy nie wyświetla torrentów...
cinek82 - 2009-07-24, 17:03

"Złoty środek", polski film z tego roku.
Lwomati - 2009-07-24, 17:21

a to nie oglądałem :P
Bartek - 2009-07-24, 17:54

Opinie na filmwebie ma nieciekawe ale skoro jak na poziomie takiego filmu jak "chłopaki nie płaczą" to też zasysam :P
cinek82 - 2009-07-25, 02:01

Łee kicha :dół: , coś ten mój funfel ma skopane poczucie humoru, przez cały film uśmiechnąłem się z 3 razy i głównie dzięki Wilczakowi.
Bartek - 2009-07-25, 08:06

Hehe, też straciłem prawie dwie godziny na tym filmie. Pomysł na film może i dobry ale Przybylska tak zagrała tego Mirka że szkoda gadać. Nie polecam!
cinek82 - 2009-07-25, 09:27

Jak to w Polsce przeważnie bywa, scenariusz może dobry ale przerasta reżyserów i obsadę. ;)
spyro - 2009-07-25, 19:50

W końcu zebrałem sie i oglądnąłem 4 częśc Fast & Furious. Oczywiście scenariusz bajka, ale efekty wyśmienite, no i te furaczki, te pościgi. Poprostu to co faceci lubią najbardziej ;) Także Panowie, kobitki wysłać na miasto, albo do koleżanki co by nie truły co 5 minut, że nudne i samemu przed telewizor i oglądać. Jednym tchem tak fajnie się ogląda.
Hormon - 2009-07-25, 21:37

spyro chyba wszyscy to już oglądali dawno dawno temu :P
spyro - 2009-07-26, 14:17

Pewnie tak ;) Ja się zbierałem jak sójka za może do tego filmu, stąd takie mega opóźnienie.

Przy okazji wczoraj w ramach samotnego wieczoru oglądnąłem jeszcze:
Paul Blart: Mall Cop oraz Pink Panther 2 - ten film może być, ale bez rewelacji nie licząc paru śmiesznych scen. Zaś mall cop całkiem fajny - film Adama Sandlera, więc ogląda się przystępnie. Jest z czego sie pośmiać.

cinek82 - 2009-07-27, 11:16

Też tego Blarta już troszkę miałem na dysku, po Twojej opinii Spyro obejrzałem go. Zajefajny film, najlepsza akcja jak podczas ratowania centrum wchodził ślizgiem za słup reklamowy :hahaha:
spyro - 2009-07-27, 12:09

cinek82 napisał/a:
podczas ratowania centrum wchodził ślizgiem za słup reklamowy
dokładnie. W ogóle jest tam sporo takich gagów, że śmiałem się jak dziecko ;)
cinek82 - 2009-07-27, 12:13

W ogóle lubię oglądać "Diabli nadali"... też fajnie gra.
wojtekgtd - 2009-07-27, 22:42

cinek82 napisał/a:
najlepsza akcja jak podczas ratowania centrum wchodził ślizgiem za słup reklamowy :hahaha:

Dla mnie najlepszy motyw jak opatrywał rany plasterkiem "Hello Kitty" :hahaha:

cinek82 - 2009-07-27, 22:50

Hehe, a szedł z tym jakby mu pół ramienia wyrwało :hahaha:
wojtekgtd - 2009-07-28, 00:03

cinek82 napisał/a:
Hehe, a szedł z tym jakby mu pół ramienia wyrwało :hahaha:

Dokładnie :hahaha: Zaraz odpalam "Adrenalinę 2", zobaczymy czy warto :)

sebastian - 2009-07-28, 22:24

Oglądałem dzisiaj ten złoty środek. jak dla mnie film mi się spodobał, ja nie mam sie do czego przyczepić :oklaski:
wojtekgtd - 2009-07-28, 23:20

Adrenalina 2:
hmm, ciężko powiedzieć, ogólnie pierwsza część lepsza. Dwójka trochę za bardzo przekombinowana. Kilka motywów żywcem przeniesiono z jedynki, kilka nowych całkiem udanych. Film dziwny, zakręcony, można obejrzeć ale jaj nie urywa. Powiedzmy 6/10.

Lwomati - 2009-08-04, 22:58

U Pana Boga Za Miedzą
cinek82 - 2009-08-05, 00:21

Ja właśnie obejrzałem "Kac Vegas". Dobry film :OK: Polecam tą komedyję. :]
sebastian - 2009-09-04, 20:30

Obejrzałem dzisiaj Novaya zemlya (Nowa ziemia). Taki rosyjski jakby dramat. Smutne, wstrząsające, ale spoko film. Ruskie też coś czasem potrafią nakręcić.
zeniTh - 2009-09-04, 22:26

nie wiem czy było na wcześniejszych stronach, nie wiem czy kto polecał, ale wiem jedno, WARTO zobaczyć ! SLUMDOG MILIONAIRE - (milioner z ulicy)
Bartek - 2009-09-27, 08:37

Długo oczekiwany na forum film "Wojna Polsko-Ruska" :D

http://www.storage.to/get/1o91rAU1/wpr.p.x-mho.avi

Lwomati - 2009-09-29, 10:24

Właśnie sobie obejrzałem komedię pt. Observe and Report.
Całkiem fajny film :OK:

Ostatnio oglądałem też Dystrykt 9, również polecam.

Andziula - 2009-10-01, 19:04

Ja polecam "Ostatni do po lewej" i "Nienarodzony", lubię się trochę bać więc takie filmy lubię....
bradley - 2009-10-01, 19:23

Cytat:
Ostatnio oglądałem też Dystrykt 9, również polecam.

Przed premiera w Polsce? Oj nie ladnie, nie ladnie.


P.S. Tez ogladalem :P Takie inne spojrzenie na film o kosmitach.

Lwomati - 2009-10-01, 21:42

Andziula napisał/a:
Ja polecam "Ostatni do po lewej" i "Nienarodzony"

też oglądałem jakiś czas temu :OK: dobre filmidła :OK:

Andziula - 2009-10-01, 23:08

Niestety oglądałam z napisami i czekam na wersje z lektorem, bo jednak wole lektora.
Czytać to ja wolę książki ;)
A co mogę jeszcze polecić to Valkiria - zamach na Hitlera - też dobry i trzymający w napięciu film.

Lwomati - 2009-10-02, 07:44

Andziula napisał/a:
Valkiria - zamach na Hitlera

też oglądałem, również polecam :D

Lwomati - 2009-10-02, 10:28

Właśnie skończyłem oglądać nasz polski film - Złoty środek.
Jak na polski film to nie był taki zły ;)

Andziula - 2009-10-02, 11:09

Oglądałam Złoty środek - dobry, dobry - godny polecenia
Lwomati - 2009-10-02, 12:53

Andziula, to musimy się zacząć umawiać na seansy filmowe :P Lubimy te same kino :diabełek: Przemolas nie słuchaj ;)
Andziula - 2009-10-02, 22:17

No, tylko Przemek nie może się dowiedzieć ;)

To możemy sobie podrzucać nowości nie polecam "The echo", nuda... Miał być thriller, może na końcu, ale tak w ogóle to nudny....

Ale do polecenia jest jeszcze jeden film - ciężki - "Mała Moskwa"

Lwomati - 2009-10-02, 22:20

ja jeszcze nie wiem co jest na fali, bo net mam słaby... od jutra zacznę downloading :D
Torrenty trzeba przejrzeć ;)

Andziula - 2009-10-02, 22:29

Ja na torrentach nie ściągam, bo kiedyś próbowałam i za każdym razem był inny film jak chciałam, moja mama bardzo chciała obejrzeć "Kochaj i tańcz", ale ku usiesze mojego męża ściągnęły się same fiku miku.
Więc teraz ściągam tylko z emula - ale pobieram filmy ze stron internetowych.

A "mała Moskwa" chyba nie jest bardzo nowym filmem - nie pamiętam...

Lwomati - 2009-10-02, 22:39

ja mam konto na torrenty.org i stamtąd nigdy nie ściągnąłem fikołów zamiast zaznaczonego filmu. Emule to dla mnie przestarzała metoda... Martyna np. używa do tego chomikuj.pl
Andziula - 2009-10-02, 22:47

Czyli ja miałam szczęście :hejka: :hejka:
Może jakby mi się chciało posiedzieć i popatrzeć dokładnie jak się ściąga z torrentow to może - ale ja troszkę jestem leniwa i mi się nie chce ;)
Z emula umiem i szybko mi ściąga więc tam siedze

szwagier - 2009-10-07, 19:39

http://www.autokrata.pl/a...gin-ludzie-7159
pokaz ludzkiej głupoty i brawury za kierownicą

radobom - 2009-10-11, 18:15

http://www.youtube.com/watch?v=D-O3KJSH9Nc
spyro - 2009-10-11, 18:58

szwagier napisał/a:
http://www.autokrata.pl/a...gin-ludzie-7159
link nie działa... ;(
EDI_DTR - 2009-10-17, 18:21

Ma ktos juz film Fighting ??
lesny1982 - 2009-10-17, 18:32

EDI_DTR napisał/a:
Ma ktos juz film Fighting ??


juz jest w HD DVD itp. z lektorem na sieci
np.

http://www.exsite.pl/film...rip-noname.html

czarnysauber - 2009-10-27, 10:02

a ja wczoraj ogladałem "Anioły i demony" :OK: jak dla mnie lepszy od jedynki
Andziula - 2009-10-27, 20:22

Co do "Anioły i demony", to bardzo mi się podobał, lepszy od jedynki, bo więcej akcji i troszkę krótszy.
Lwomati - 2009-11-11, 16:30

Skrzydlate cienie - 2008r.

Dramat, obyczaj - monotonia i nuda, ale w 49 minucie vw jetta III wiśniowa. Widać też kilka minut wcześniej skrawek dachu i po tym poznałem :diabełek:

cinek82 - 2009-11-11, 16:46

Eee no .... jak była Jettka to na pewno to jest dobry film :diabełek:
Hormon - 2009-11-11, 17:45

A ja polecam film Siedem Dusz, wyleżał mi się ten film na dysku parę miesięcy, wczoraj w końcu go oglądnąłem i jestem w szoku. Bo dawno nie oglądałem filmu który do końca trzyma w niepewności. W roli głównej Will Smith - naprawde polecam.

Polecam też bajkę Pingwiny z Madagaskaru, śmiechu w cholerę :P .

Pare dni temu oglądałem też Home film dokumentalny o ziemi, o tym jak ludzka głupota doprowadza ją do katastrofy. Momentami może trochę nudzi, ale warto obejrzeć.

Kolejny film to Królowie Ulicy, bardzo dobry film akcji - polecam

Stary kocham cie - komedia o przyjaźni między facetami - taka sobie :D

Jak sobie przypomnę tytuły kolejnych filmów to napisze :P .

Lwomati - 2009-11-11, 18:25

Jak już tak się rozpisujemy to ja jeszcze dodam, że Skrzydlate cienie skłania do refleksji nad samym sobą. Nie jest taki zły na jaki wygląda ;)
spyro - 2009-11-11, 19:36

My dzisiaj oglądneliśmy Paranomrmal Activity - strach iść spać po nim...
Rafik - 2009-11-12, 12:12

spyro, a oglądałeś z lektorem czy z napisami bo sie przymierzam dos ciagania tego filmu ale chyba jest tylko z napisami ale i tak go pobiore bo podobno dobry kumpel mowil ze bal sie po nim polozyc do lozka :D
silverek - 2009-11-12, 18:55

a to ktos wie gdzie mozna znalesc
Lwomati - 2009-11-12, 19:10

spyro napisał/a:
Paranomrmal Acti

obejrzałem. Rzeczywiście wciągający filmik :D dobrze, że go w dzień oglądałem, bo bym nie mógł zasnąć.

Lwomati - 2009-11-12, 19:11

silverek napisał/a:
a to ktos wie gdzie mozna znalesc

kumpel ostatnio ściągał z torrenty.org oglądaliśmy nawet nawet.

sebastian - 2009-11-12, 19:21

Hormon napisał/a:
Pare dni temu oglądałem też Home film dokumentalny o ziemi, o tym jak ludzka głupota doprowadza ją do katastrofy. Momentami może trochę nudzi, ale warto obejrzeć.

Dziś go obejrzałem. Stwierdzam, że idę spać po tym filmie. Byłby ciekawszy, gdyby był krótszy. Ale ciągnął się jak flaki z olejem. To dobrze, bo zebrało mnie na spanie :)

silverek - 2009-11-12, 19:33

Lwomati napisał/a:
kumpel ostatnio ściągał z torrenty.org oglądaliśmy nawet nawet.
z napisami czy bez
spyro - 2009-11-12, 19:40

Rafik napisał/a:
spyro, a oglądałeś z lektorem czy z napisami
z napisami, staram się unikac filmów z lektorem bo to mocno zniekształca film, czasem tłumaczenie jest totalnie do du... Wolę napisy + oryginalna wersja co daje pełnię szczęścia ;)

Rafik napisał/a:
podobno dobry kumpel mowil ze bal sie po nim polozyc do lozka :D


Swienty film, naprawdę po nim można narobić w gacie, szczególnie jak oglądasz go po ciemku ;)

Lwomati - 2009-11-14, 00:30

12 Rund - 2009r.

Skończyłem oglądać. Jedyne co jest na plus w tym filmie to ciągła akcja. Wkurzała mnie nadzwyczajna spostrzegawczość głównego bohatera. Przecież policjanci tacy nie są :diabełek: Ogółem dobre kino akcji i efektów specjalnych, oczywiście wszystko parokrotnie przesadzone jak to bywa w produkcjach USA.

cinek82 - 2009-11-14, 09:27

A ja wczoraj w końcu obejrzałem "Dystrykt 9". Zaczyna się nieciekawie ale potem do się to przełknąć. :OK:
Hormon - 2009-11-14, 12:08

spyro napisał/a:
My dzisiaj oglądneliśmy Paranomrmal Activity - strach iść spać po nim...



Jak dla mnie to strasznie nudny film, zero akcji, zero strachu, momentami zacząłem przysypiać. Ale za to miałem ubaw z żony :P , po filmie bała się wyjść nawet do wc hehe. Musiałem wszędzie z nią chodzić :D

sebastian napisał/a:
Hormon napisał/a:
Pare dni temu oglądałem też Home film dokumentalny o ziemi, o tym jak ludzka głupota doprowadza ją do katastrofy. Momentami może trochę nudzi, ale warto obejrzeć.

Dziś go obejrzałem. Stwierdzam, że idę spać po tym filmie. Byłby ciekawszy, gdyby był krótszy. Ale ciągnął się jak flaki z olejem. To dobrze, bo zebrało mnie na spanie :)


Prawda że film nudny, ale polecałem go dlatego, ponieważ można popatrzeć jak my ludzie niszczymy planetę.

cinek82 - 2009-11-30, 18:39

Wczoraj byłem w kinie na "2012". Jak dla mnie petarda film. Efekty niesamowite, fabuła ciekawa.... ogólnie warto oblookać :brawa:
Lwomati - 2009-12-04, 04:38

Wczoraj oglądaliśmy z Martyną polski filmik Galerianki
Całkiem dobry :OK:


spyro - 2009-12-04, 09:55

Hormon napisał/a:
Jak dla mnie to strasznie nudny film, zero akcji,
no bo tam akcji ma nie bbyć ;) Ja tam dobrze go wspominam, ważne żeby kino domowe dobrze rozgłośnić, do tego subwooferek na ziemi i w pewnych momentach można naprawdę zejść na zawał ze strachu ;)

Galerianki zbieram się ciągle żeby oglądnąć i co nie mogę.

Hormon - 2009-12-04, 14:22

spyro napisał/a:
Hormon napisał/a:
Jak dla mnie to strasznie nudny film, zero akcji,
no bo tam akcji ma nie bbyć ;) Ja tam dobrze go wspominam, ważne żeby kino domowe dobrze rozgłośnić, do tego subwooferek na ziemi i w pewnych momentach można naprawdę zejść na zawał ze strachu ;)

Galerianki zbieram się ciągle żeby oglądnąć i co nie mogę.


spyro dokładnie tak miałem głośniki ustawione, może po prostu na mnie ten film nie podziałał :( , a szkoda.

Galerianki też wczoraj oglądałem, film dość ciekawy, w sumie to sama prawda, zresztą wystarczy popatrzeć na ulice ile takich małolat chodzi w takich strojach że czasem zapiera dech w piersiach :P .
Do tego ciąże w wieku 15 lat itd itp.

spyro - 2009-12-04, 14:58

Hormon napisał/a:
spyro dokładnie tak miałem głośniki ustawione, może po prostu na mnie ten film nie podziałał :( , a szkoda.
Poprostu twardziel z Ciebie :D
Lwomati - 2009-12-04, 16:34

Teoria zabijania

polecam - jest szokujący.

sebastian - 2009-12-04, 22:34

Lwomati napisał/a:
Wczoraj oglądaliśmy z Martyną polski filmik Galerianki

galerianki oglądałem w kinie już dobrych pare miechów temu. Szukałem, co by ściągnąć, ale długo nie było na torrentach, dopiero od tygodnia gości ten film u mnie na dysku

zlotykamil - 2010-02-26, 12:26

panowie moze macie jakies fajne kolejne tytuły? ja ostatnio drugiraz ogladałem
NOWA ZIEMIA - majstersztyk kina rosyjskiego - zapewniam ogladanie z jezykiem na brodzie - film z rodzaju tych po ktorych długo dochodzi sie do siebie ;)

http://www.filmweb.pl/f481594/Nowa+Ziemia,2008

czarnysauber - 2010-02-26, 12:36

ja wczoraj ogladałem "Udręczeni" dobry horror na faktach a na dzis czekaja "Egzorcyzmy Emily Rose" ;)
lesny1982 - 2010-02-26, 17:34

a ja ostatnio ogladalem tak :P

Ninja Zabójca

Święci z Bostonu II

As w rękawie 2: Bal zabójców

Ulice we krwi

Prawo zemsty

Pandorum

Zapowiedź

W Chmurach dzis premiera :P

czarnysauber - 2010-02-26, 17:55

lesny1982, a jak Ci sie podobały te filmy ?? Bo ja z tych Twoich to widziałem tylko Zapowiedz ale powiem ze srednio mi sie podobał
Hormon - 2010-02-26, 18:09

Klopsiki i inne zjawiska pogodowe - fajna bajeczka :)

Odlot - moim zdaniem bajka dla troche starszych dzieci, bardzo fajna :)

2012 - moje zdanie jest takie, kiczowate efekty, bez sensu cały film.

Miss marca - taka se komedia, nie taka najgorsza

Janosik prawdziwa historia - po połowie filmu wyłączyłem

Kocham cie Beth Cooper - komedia nie najgorsza.

Californication 3 sezony - spoko serial

Weeds - w końcu zakończyłem 5 sezon, chyba najgorszy z wszystkich sezonów

Planeta 51 - super bajka :P

lesny1982 - 2010-02-27, 09:03

czarnysauber napisał/a:
lesny1982, a jak Ci sie podobały te filmy ?? Bo ja z tych Twoich to widziałem tylko Zapowiedz ale powiem ze srednio mi sie podobał

mi tam sie praktycznie kazdy film podoba jak cos sie dzieje :P

czarnysauber - 2010-03-03, 09:59

a ja ostatnio obejrzałem
Kup teraz spoko komedia polecam

silverek - 2010-03-08, 21:33

a wiecie może skąd zassać ciacho
czarnysauber - 2010-03-22, 23:08

a dzisiaj obejrzałem sobie Zejscie 2 fajny filmik porównywalny do pierwszej części
lukasz17 - 2010-03-22, 23:28

czarnysauber, skad Ty te filmy biezesz?? :D sciagasz czy na plytce posiadasz? :P
czarnysauber - 2010-03-22, 23:59

lukasz17 napisał/a:
czarnysauber, skad Ty te filmy biezesz??

online ogladam na www.freefilms.pl odpalam na noc Błękitną Głębie 2
a jutro jak bedzie czas to sprawdze Wyspe strachu czy coś takiego ten nowy film z Leo

czarnysauber - 2010-03-25, 01:48

a dzisiaj ogladałem film The Girl Next Door z 2007 roku
http://www.ekd.com/images...or-The-free.jpg
dramat oparty na faktach i powiem tyle ze jest wstrzasajacy POLECAM

krótki opis ;
Film opowiada historię okrutnej zbrodni, dokonanej na nastoletniej Sylvii Likens, która wstrząsnęła społeczeństwem amerykańskim w 1965 roku.

Meg i jej niepełnosprawna siostra Susan, po utracie rodziców, trafiają pod opiekę dalekiej ciotki Ruth. Zamieszkują razem z nią i jej synami. Meg zaprzyjaźnia się z chłopcem z sąsiedztwa- Davidem. Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, aż do czasu kiedy na pozór sympatyczna ciotka Ruth pokazuje swoje prawdziwe oblicze i zaczyna wymierzać dziewczynkom niezwykle surowe kary...

Hormon - 2010-03-25, 07:10

Też oglądałem ostatnio Zejście 2, film ok, ale widomo że pierwsza częśc była lepsza.
REC i REC2 - pierwsza część dość dobrze zrobiona, w drugiej jest duzo niedociągnięć. Po krótce to film opowiada o dziennikarce która robi reportaz o strazakach, ci dostaa wezwanie do jakiejś chaty. Jadą tam i zostąją uwięzieni w tym domu.
Efekt motyla 1,2,3 - pierwsza część najlepsza, druga to tragedia, miałem wrażenie jak by na siłę kręcili, trzecia część bdb.

spyro - 2010-03-26, 21:00

czarnysauber napisał/a:
Wyspe strachu czy coś takiego ten nowy film z Leo
Wczoraj byłem na pokazie przedpremierowym - genialny film! Polecam wszystkim. Calutki film oglądnąłem jednym tchem, co rzadko mi się ostatnio zdarza...

Hormon napisał/a:
Efekt motyla 1,2,3 - pierwsza część najlepsza
popieram, pierwsza część jest po prostu genialna, a późniejsze dokrętki takie sobie.
czarnysauber - 2010-03-27, 23:42

dzisiaj obejrzałem film Agora Ciekawy :OK:
levis521 - 2010-03-31, 22:43

Paranormal Activity-horror polecam
na początku lipa ale później jest git i najlepiej oglądać w nocy po ciemku,chyba na faktach ;)

Karu6 - 2010-04-01, 09:33

Może ktoś mi przypomni nazwę filmu? Chodziło tam o to, że główny bohater wiedział co się stanie w przeciągu chyba 2 czy 5 minut nie pamiętam. Chyba też ratował jakąś kobietęczy coś? ledwo jarzę o co tam chodzilo :D
czarnysauber - 2010-04-01, 15:32

Karu6 napisał/a:
Może ktoś mi przypomni nazwę filmu?

NEXT ;)

D_M_C_ - 2010-04-01, 16:36

Polecam polski tytuł "droga bez powrotu" z angielska "Na zakręcie" są tego 3 części (2 już obejrzałem). Horror o kanibalach, kolega mówi że a podstawie raportów policyjnych.

Dokładnie - NEXT świetny film, w pewnym momencie sam się pogubiłem co jest wiają a co realem :mur: :mur: Warto obejrzeć.

Lwomati - 2010-04-01, 16:53

D_M_C_ napisał/a:
Polecam polski tytuł "droga bez powrotu" z angielska "Na zakręcie" są tego 3 części (2 już obejrzałem). Horror o kanibalach, kolega mówi że a podstawie raportów policyjnych.

a ja wszystkie obejrzałem i jeszcze raz bym obejrzał :P a moja Martyna to woli patrzeć w okno jak tego typu filmy oglądamy :D

D_M_C_ - 2010-04-01, 17:41

Ja w zeszłym tygodniu ściągnąłem wszystkie 3 części.

Polecam Patology,

Karu6 - 2010-04-01, 18:10

czarnysauber, Dzięki wielkie ;) Co do Wrong Turn też oglądałem ;) jest to moja ulubione seria horrorów tak jak One Missed Call ;)
Hormon - 2010-04-15, 11:42

Prawo zemsty - fajny film w którym akcja toczy się od pierwszych sekund, polecam obejrzeć. troszkę zakończenie zepsuli ale nie jest źle.

Bękarty wojny - tego filmu chyba nie trzeba reklamować, bardzo dobrze zrobiony film, nawet miejscami można się pośmiać.

czarnysauber - 2010-04-21, 21:19

a ja dzis obejrzałem sobie Fujary na tropie tytuł oryginalny Cop out dobry film z Brucem Willis'em ,cos w stylu Bad boys
http://www.youtube.com/watch?v=17jr2D3mzps

Karu6 - 2010-04-27, 08:25

Ma może ktoś torrenta albo jakiś link do filmu Znaleźne/Money For Nothing ? Nie mogę znaleźć.
Karu6 - 2010-06-21, 14:58

Pilne, wie ktos gdzie obejze lub sciagne serial 8 prostych zasad? najlepiej po Polsku ;)
WAFEL - 2010-06-21, 15:15

program emule moze cos znajdzie
Andziula - 2010-06-29, 20:40

no wlasnie na emule nie ma, przynajmiej ja nie znalazlam.
Karu6 - 2010-06-29, 22:04

Andziula, też to oglądasz :D ?
Andziula - 2010-06-30, 11:07

No, oglądam... Z seriali to ściągam '' chirurdzy" wszystkie sezony - koncze juz szósty
"zaklinacz dusz" no i "8 prostych zasad"'...
A filmy które teraz oglądałam to "robin hood" - fajny zupełnie inny niż pozostałe i '"iron men" gorszy niż pierwsza część.

Karu6 - 2010-06-30, 20:40

to masz linka do 8 prostych zasad?
Andziula - 2010-07-02, 11:42

http://www.osloskop.net/r/36828.html

no ale oczywiscie wersja angielska. ale dobry program do napisow jest napiprojekt

co moge polecic z filmow to wlasnie wczoraj w koncu obejrzalam "furia" z melem gibsonem, moze byc, bo bardzo lubie filmy z tym aktorem.

Karu6 - 2010-07-04, 22:41

Dajcie Andziuli pomógł, pilnie bo bardzo pomogła!!
czarnysauber - 2010-07-04, 22:50

Andziula napisał/a:
"zaklinacz dusz"

a gdzie to mozna obejrzec ??
polecam "Supernatural" ;)

piechu43 - 2010-07-04, 23:03

a ja "Miasto Gniewu" i " Pan życia i śmierci"

dzisiaj oglądałem i są zajebiste :)

czarnysauber - 2010-07-04, 23:12

piechu43 napisał/a:
a ja "Miasto Gniewu"

własnie ogladam poraz n-ty :D

Andziula - 2010-07-05, 16:44

zaklinacz dusz to orginalny tytul to Ghost Whisperer teraz leci na fox life, ale ja nie lubie czekac tydzien na kolejny odcinek wiec sciagam...
lesny1982 - 2010-07-05, 16:53

a ja se w nocy ogladalem

http://www.imdb.com/media/index/rg1270389248

Andziula - 2010-07-05, 21:01

http://www.osloskop.net/s...linacz+dusz&w=0

zalkinacz dusz

lesny1982 - 2010-07-11, 19:18

dzis obejzane predators I Harry.Brown.
Mlody~ - 2010-07-11, 19:34

Polecam : Gamer 2009, Armored 2009, Blood and Bone 2009, Undisputed III Redemption 2010, Felon 2008 (skazaniec).
lesny1982 - 2010-08-23, 15:31

FURIA I STEP UP 3 :poklon: :poklon:
WAFEL - 2010-08-23, 15:35

lesny1982 napisał/a:
STEP UP 3


popieram. naj lepszy film jaki ogladalem w 3D ;)

Mlody~ - 2010-08-27, 00:17

Salt 2010 , Zmierzch - Zaćmienie, Duże dzieci Grown Ups 2010 polecam :)
Hormon - 2010-08-27, 08:11

Serial Flash forward, bardzo wciąga, momentami troszkę się nie klei ale warto obejrzeć, tym bardziej że jest i będzie tylko jeden sezon.
lesny1982 - 2010-08-27, 09:34

Wielki.Mike
WAFEL - 2010-08-27, 15:55

lesny1982 napisał/a:
Wielki.Mike


tez ogladalem zajebiste i polecam "Swieci z Bostonu"

lesny1982 - 2010-08-29, 22:32

NIEZNISZCZALNI
levis521 - 2010-08-29, 22:40

salta ogladalem z tydzien temu,fajny filmik.
Mlody~ - 2010-09-05, 01:20

lesny1982 napisał/a:
NIEZNISZCZALNI
jestem pod zajebis.... wrażeniem :) kozak film !!

http://www.youtube.com/watch?v=n-aIg9ikNw0

twety100 - 2010-09-05, 07:15

Resident Evil
sebastian - 2010-09-06, 21:36

Oglądał ktoś ten film? Ciekawy, warto? Faktycznie ryje psychę? http://www.esplatter.com/news.php?id=670
sebastian - 2010-09-07, 20:56

up ??
zlotykamil - 2010-12-12, 21:26

zawialo tutaj ze ho ho :)
Cytat:
Oglądał ktoś ten film? Ciekawy, warto? Faktycznie ryje psychę? http://www.esplatter.com/news.php?id=670

ja obejrzelem niedawno - faktycznie ryje psyche.... dwa razy chcialem wylaczyc kompa ze strachu (nigdy mi sie to nie zdarzylo ) strasznie brutalne sceny wiec jak ktos ma slaby nerw to nie radze... a kto lubi taki klimat to zachecam ale i przestrzegam :)

sebastian - 2010-12-12, 22:05

zlotykamil, a można to porównać do którejkolwiek części Piły, albo np. do Hostel?
Obejrzałem kilka trailerów i jeden ze zdjęciami z tegoż filmu: http://www.youtube.com/wa...feature=related ... Hm... Maszyna do tortur, obdzieranie ze skóry itp.? masakra jak widzę... Lubię ostre kino, horrory ale chyba za masakryczny jak dla mnie. Ale jeszcze nie wiem, na torrentach każdy go zachwala, że dobry, ale cholernie masakrycznie brutalny

tomek87 - 2010-12-12, 22:10

polecam filmik;) choć nie koniecznie do oglądania z kobieta :diabeł:
zlotykamil - 2010-12-13, 19:21

sebastian, ja bym go raczej nie porownywal z zadnym filmem to takie troszke inne kino nie do konca tylko straszy ale mysle ze ma jakies przeslanie - ja uwarzam ze film jest dobry wtedy gdy siedzi w glowie jeszcze tydzien po obejrzeniu - a ten siedzi! a po obejrzeniu tego skrotu mysle ze juz przyjmiesz go troszke lagodniej - dlatego ja nigdy nie ogladam nawet trailerow :) - napewno polecam ten film i mysle ze po obejrzeniu napewno skomentujesz :]
sebastian - 2011-01-01, 20:56

Oglądałem film "polski horror" - Pora morku.
Kur...a, gniot, jakich mało, do połowy dotrwałem, później przerwałem bo aż flaki mi sie przewracały z nudów. Porażka, nie polecam bo strata tylko czasu. W ogóle bez sensu film, nawet nic nie wiem o co tam chodziło :mur:

sebastian - 2011-01-10, 19:13

Słuchajcie potrzebuję film i nie pamiętam tytułu, a wpisując różne hasła w google nic nie przynosi efektu...
Kiedyś oglądałem urywkami, bo jakoś w TV leciało polska komedia, stara, za czasów misia czy alternatywy 4 (gdzieś te lata)
Że jechał facet taksówką, dużym fiatem, koloru żółtego bodajże, nie wiem skąd, ale do karkowa bynajmniej, najprawdopodobniej na ślub chyba. Chyba jechali ich dwóch, mieli kilka paczek papierosów marlboro i różne dziwne sytuacje zdarzały im się po drodze, do złapali kapcia i do zakładu wulkanizacyjnego poszli pożyczyć koło, to gdzieś stali w korku bo autobus czy jakiś tramwaj się rozkraczył... Inna akcja z tego filmu była taka, że jechał facet ciężarówką, starem, i wypadł mu z paki taki jakby kawał betonowego głazu, mówił, że zgubił i poprosił o pomoc żeby go załadować na pakę, a to było lekkie, takie jakby ze styropianu... Albo inna akcja, że każdy w taką jednokierunkową uliczkę pod prąd się pchał, a zaraz za rogiem milicja stała... Z tego co kojarzę, to tam Kowalewski grał na pewno

Trochę skomplikowane to, ale mówię - piąte przez dziesiąte oglądałem, a komedia mi się spodobała, i chciałbym to w całości obejrzeć, jakby ktoś kojarzył o co mi chodzi i podał mi tytuł, byłbym wdzięczny ;)

MANIEK - 2011-01-10, 19:21

sebastian, cos mi podchodzi to co piszesz na serial ZMIENNICY :D
sebastian - 2011-01-10, 19:31

chyba tak... :D a to aż kilka odcinków było tego
MANIEK - 2011-01-10, 19:32

no troche ich jest ale ciekawe :D
sebastian - 2011-01-10, 19:34

dzięki MANIEK :poklon:
MANIEK - 2011-01-10, 19:38

nie za ma co ;)
czarnysauber - 2011-01-10, 19:45

sebastian, morze "Brunet wieczorowa pora" lub "Kurs na lewo" tylko w tym drugm grał Buczkowski
sebastian - 2011-01-10, 20:05

czarnysauber, nie, teraz juz wiem, ze to na pewno zmiennicy. czytałem, że kanał comedy central go zaczął emitować, a to właśnie na tym programie go oglądałem i to właśnie zmiennicy bo poznaje po tym taksówkarzu i tej charakterystycznej nalepce NGK na kokpicie :D (pamięć wzrokowa) :D
sebastian - 2011-01-10, 20:12

to ten odcinek :D
http://w382.wrzuta.pl/film/4wB6J2C5bjr

czarnysauber - 2011-01-10, 20:26

acha to tylko dopowiem ze było 15 odcinków
http://www.filmweb.pl/Zmiennicy/episodes
sebastian napisał/a:
Że jechał facet taksówką, dużym fiatem, koloru żółtego bodajże,

a to jak obejrzysz to będziesz wiedział ze to kolor "yellow bahama" :D

sebastian - 2011-01-10, 20:29

Wiem wiem, już zasysam całą filmotekę, bo krutsa fiksa, film dobry :D

A znacie jeszcze jakieś inne fajne filmy polskie tego typu z tamtych lat, gdzie na prawdę można się nieźle pośmiać? najlepiej nie odcinkowe, tylko "jednolite" :D

czarnysauber - 2011-01-10, 21:07

sebastian napisał/a:
A znacie jeszcze jakieś inne fajne filmy polskie tego typu z tamtych lat, gdzie na prawdę można się nieźle pośmiać? najlepiej nie odcinkowe, tylko "jednolite"

to te dwa co podałem wcześniej :OK:

Rafik - 2011-01-10, 22:24

Serial wymiata a ja lubie bardzo ten urywek

http://www.youtube.com/watch?v=-qP3SVPMWfk

http://www.youtube.com/wa...feature=related

http://www.youtube.com/wa...feature=related

ale trzeba obejrzec caly aby skumac ;)

czarnysauber - 2011-01-11, 13:42

a i jeszcze "Nie lubie poniedziałku" to jest super kultowa komedia ;)
sebastian - 2011-01-11, 15:52

Rafik napisał/a:
Serial wymiata a ja lubie bardzo ten urywek
a która to część?
Rafik - 2011-01-11, 16:37

czarnysauber napisał/a:
a i jeszcze "Nie lubie poniedziałku" to jest super kultowa komedia ;)


No hehe dokładnie Panie ma pan treblinki :D

Sebek jest to odcinek 4 pod tytułem Typowa Logika Damsko Męska ;) To jest skandal Dozorcy nie ma w tym bloku :D

tomek87 - 2011-01-11, 17:48

Ja polecam "Hydrozagadkę" :faja: :faja: :faja:
sebastian - 2011-01-11, 21:01

http://www.youtube.com/wa...sh+div-1r-35-HM :hahaha:
czarnysauber - 2011-01-11, 21:12

Rafik napisał/a:
No hehe dokładnie Panie ma pan treblinki


he he i prosze
http://www.youtube.com/watch?v=2XyKWYbcTuI :hahaha: :hahaha:

sebastian - 2011-01-14, 20:31

Oglądał ktoś ten film: The Human Centipede? (Ludzka stonoga)
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Warto ściągać?

I jakby ktoś miał Frozen z lektorem, to bym prosił, bo na torrentach tylko napisy...

EDI_DTR - 2011-02-20, 19:38

Ja polecam miasto złodziei (the town ) :]
czarnysauber - 2011-02-20, 19:58

a ja ostatnio ogladalem Polowanie na czarownice również polecam ;)
Ferbus - 2011-02-25, 18:29

Wczoraj oglądałem "Aż po grób" i powiem Wam, że to niby dramat jest, ale całkiem dobry film :)
Polecam również "Zombieland" myślałem że będzie lipa, ale można się uśmiać i wkręca :)

P.S.
Ściągam ten "Martyrs - Skazani na strach" ... Zobaczymy co to :D

Ferbus - 2011-02-26, 11:16

No więc... Obejrzałem wczoraj ten "Martyrs" cały i powiem że faktycznie ostro ryje psychę, można nawet powiedzieć że jest poje... Tylko nie wiem czego tam było się bać ;) :P
pzdr.

Seeken - 2011-02-27, 09:47

Ostatnio oglądałem:
http://www.youtube.com/watch?v=66TuSJo4dZM

oraz klasyki :D http://www.youtube.com/watch?v=wZBfmBvvotE

http://www.youtube.com/watch?v=bf16Vc3iZjE

sebastian - 2011-02-27, 19:42

A ja oglądałem Lissi na lodzie
http://www.youtube.com/watch?v=gL1wExWtBcw
Faaaajny filmik, uśmiałem się co nie miara :)
Polecam ;)

EDI_DTR - 2011-03-25, 22:01

Interesują mnie filmy więzienne co możecie polecić ?
i czy ściągał już ktoś "bad boys cela 425"? jeśli tak to gdzie bo jakoś nie mogę tego znaleźć

sebastian - 2011-03-25, 22:27

skazani na shawshank :poklon:
EDI_DTR - 2011-03-25, 22:29

widziałem i również polecam tak samo jak felon, symetria, charlie bronson...

http://www.filmykino.pl/film/4-bronson2008lektorpl

czarnysauber - 2011-07-15, 22:46

Ostatnio ogladałem Senna
http://www.youtube.com/watch?v=HrbJPsPtTyU
polecam wszystkim którzy interesuja sie F1 i nie tylko

sebastian - 2011-07-24, 13:14

Szukam jakiś dobrych filmów, gdzie akcja dzieje się ma morzu. jakiś sztorm, tsunami, coś typu szczęki, ref, główni bohaterowie utknęli na środku oceanu, statek się rozbił itp. Głównie to jakiś thiller albo horror, bo dramaty to mnie nie interesują :D Może mi ktoś coś polecić? Mile widziane najnowsze produkcje ;)
czarnysauber - 2011-07-24, 14:11

sebastian, a ogladales Patrol
http://www.youtube.com/wa...feature=related

sebastian - 2011-07-24, 14:22

Nie, ale widac, że ciekawy będzie. Zasysam :D
A coś jeszcze polecisz mi? :>

czarnysauber - 2011-07-24, 14:52

sebastian napisał/a:
A coś jeszcze polecisz mi?

był jeszcze film jak kilka osob idzie poplywac ale zapominaja rozwinac drabinke na jacht i nie mloga wrocic ,ale nie pamietam tytułu :bezradny:

sebastian - 2011-07-24, 15:19

czarnysauber napisał/a:
był jeszcze film jak kilka osob idzie poplywac ale zapominaja rozwinac drabinke na jacht i nie mloga wrocic
Kojarzę, i chyba nawet to oglądałem. The Reef też mi się podobał. Jak ktoś coś jeszcze będzie wiedział, to poproszę :)
sebastian - 2011-07-26, 19:24

czarnysauber, obejrzałem tego Patrola - film świetny !!
czarnysauber - 2011-07-28, 20:51

sebastian napisał/a:
czarnysauber, obejrzałem tego Patrola - film świetny

To super :)

hrubek18 - 2011-08-30, 21:11

Znacie jakieś fajne komedie albo filmy akcji nie muszą być nowe :)
sebastian - 2011-08-30, 21:34

komedii nie oglądam, ale jeśli chodzi o filmy akcji to polecić mogę ostatnio oglądniętego: Mechanik. Fajny film - Główny bohater występuje m.in. w Adrenalina, Transporter. No własnie, Transporter mogę polecić też, nawet i wszystkie części, oraz Hitman.

Ostatnio też oglądałem: W odwecie za śmierć, ze Steevenem Segalem, oraz S.W.A.T Miasto W Ogniu 2011, lub też Prześladowca (ten od wściekłych i szybkich :D )

Od dawna próbuję obejrzeć Borderland ale nigdy nie mogę się zebrać, albo brak czasu, albo zapomnę - zawsze coś :D ogólnie to ja gustuję w Thrillerach i Horrorach, filmy akcji muszą mieć na prawdę dobrą akcję, żeby mnie wciągnęło. Ale te w/w są na prawdę the best, więc polecam :]

Ferbus - 2011-09-01, 15:38

sebastian napisał/a:
wściekłych i szybkich


Propos... Oglądaliście Szybkich i Wściekłych 5? Mam z oryginalnym lektorem, ale jakoś znów czasu nie mam obejrzeć... Warto?

Hormon - 2011-09-01, 15:54

Ferbus napisał/a:
sebastian napisał/a:
wściekłych i szybkich


Propos... Oglądaliście Szybkich i Wściekłych 5? Mam z oryginalnym lektorem, ale jakoś znów czasu nie mam obejrzeć... Warto?


Oglądałem i ujdzie. Można obejrzeć z nudów.

sebastian - 2011-09-01, 19:42

Jedynkę obejrzałem, dwójkę też. Ledwo co wymęczyłem tokio drift, a dalej już nie będę oglądał - nie lubię starych odgrzewanych kotletów...
hrubek18 - 2011-09-02, 22:42

sebastian, obejrzałem wszystkie filmy jakie mówiłeś i też polecam :)
sebastian - 2011-09-03, 08:14

Ale sobie seans filmowy zrobiłeś, no nie ma co, hehe :D
hrubek18 - 2011-09-03, 10:17

Transporter i S.W.A.T Miasto W Ogniu 2011 oglądałem wcześniej a teraz te inne :D
hrubek18 - 2011-09-08, 12:30

Jakie jeszcze polecacie filmy?bo jestem chory i szlak mnie trafia siedząc w domu :] wczoraj oglądałem TRANSFORMERS wszystkie części i polecam osobom lubiące takie kino ;)
Ferbus - 2011-09-08, 16:10

Oglądałem wczoraj Szybkich i Wściekłych 5... Ehhh nic ciekawego... Robi się z tego tasiemiec... Za bardzo bajkowa ta część...
Można obejrzeć, ale bez rewelacji...

czarnysauber - 2011-09-09, 08:55

Miasto gniewu świetny film :OK:
hrubek18 - 2011-09-12, 11:43

Ma może ktoś Kac Vegas w Bangkoku z lektorem? :)
Ferbus - 2011-09-12, 17:05

hrubek18 napisał/a:
Ma może ktoś Kac Vegas w Bangkoku z lektorem? :)


Na obecną chwilę jest tylko z IVO... Jak wyjdzie DVD, to powinien być ori lektor, ale nie wiadomo ;)

hrubek18 - 2011-09-12, 17:11

to zostaje mi obejrzeć z napisami :) Dzięki za info Ferbus, ;)
szefuniopaslek - 2011-09-12, 21:47

Co do Szybcy i wściekli 5, fajny film i jest tam nawet ventylek :)

A kac vegas w Bangkoku jeszcze nie widziałem ale musi być dobry :)

Ferbus - 2011-09-12, 22:15

No jest Ventylek w Szybkich i Wściekłych 5 ;)
Kac Vegas - fajny film :P

szefuniopaslek - 2011-09-12, 22:49

Dla tych co nie oglądali.



a tak niestety skończyło :(

hrubek18 - 2011-09-22, 22:20

kiedyś oglądałem w tv film o gościu który czytał dziewczynom w myślach znaczy to co one myślały to on słyszał,chciałem go obejrzeć ale za groma nie mogę przypomnieć sobie tytułu może ktoś kojarzy jak się nazywał? :) z tego co pamiętam to gościa prąd kopną w wannie i pracował z jakimiś dziołchami :]
TomeQTomeQ - 2011-09-23, 01:00

hrubek18 napisał/a:
kiedyś oglądałem w tv film o gościu który czytał dziewczynom w myślach znaczy to co one myślały to on słyszał,chciałem go obejrzeć ale za groma nie mogę przypomnieć sobie tytułu może ktoś kojarzy jak się nazywał? :) z tego co pamiętam to gościa prąd kopną w wannie i pracował z jakimiś dziołchami :]


w tym filmie mel gipson grał

czarnysauber - 2011-09-23, 04:48

hrubek18 napisał/a:
kiedyś oglądałem w tv film o gościu który czytał dziewczynom w myślach znaczy to co one myślały to on słyszał,chciałem go obejrzeć ale za groma nie mogę przypomnieć sobie tytułu może ktoś kojarzy jak się nazywał? z tego co pamiętam to gościa prąd kopną w wannie i pracował z jakimiś dziołchami

Czego pragna kobiety
http://www.filmweb.pl/fil...biety-2000-1488

hrubek18 - 2011-09-23, 11:24

Wielkie Dzięki ;)
pawlunio1987 - 2011-09-29, 17:01

w filmie heca w zoo lub org. tytul zookeeper tez wystepuje vento :] :]





Hormon - 2012-01-06, 20:41

Ostatnio oglądałem pare filmów:

Admirał - warto obejrzeć
Ip Man - warto obejrzeć
Zamiana ciał - fajna komedia
Oszukać przeznaczenie 5 - nic ciekawego
To tylko seks - można obejrzeć
13 Zabójców - warto obejrzeć
Niewolnica - zależy co kto lubi, dobrze pokazany obraz niewolnictwa w naszych czasach
Kret - warto obejrzeć
Mokra robota - taki see
Kac Vegas w Bangkoku - 1 była lepsza ale można obejrzeć
Conan Barbarzyńca - można obejrzeć
Strefa X - można obejrzeć
Czerwony Orzeł - szkoda czasu
Szefowie wrogowie - będzie
Po prostu walcz 2 - warto obejrzeć jak ktoś lubi walki MMA
Pożyczony Narzeczony - typowa komedia amerykańska
Zła kobieta - Cameron Diaz więc co by nie było to trzeba oglądnąć :P
Kod nieśmiertelności - super film
Dziewiąty legion - warto obejrzeć

Seriale

Spartacus - super serial
Gra o tron - to co wyżej

czarnysauber - 2012-01-06, 22:55

ostatnio ogladałem W sieci kłamstw i film godny polecenia
zeniTh - 2012-01-06, 22:59

ja właśnie skończyłem oglądać film "trzynastka" ciekawy film o dorastaniu trzynastoletniej amerykanki
hrubek18 - 2012-01-06, 23:04

trzynastka kiedyś oglądałem i polecam bardzo ciekawy film i można powiedzieć że taki życiowy ;)
czarnysauber - 2012-01-15, 23:53

A ja dzis ogladałem W ciemnosci bardzo dobry film warto pójść do kina ;)
MaxS - 2012-01-20, 20:34

Ja polecam "Carlito's way" z Alem Pachino. Dobry klimat i ciekawa, życiowa tematyka.
Hormon - 2012-01-20, 20:58

"Drive" - nie urzekł mnie ten film, taki sobie
pawel39106 - 2012-01-20, 21:39

Crazy Heart - w skali do 10 - 7 , nawet nie usypia, fajna fabuła.
Burn After Reading - słabe 3/10 , to chyba miała być komedia, tylko jedna scena mnie rozbawiła.

sebastian - 2012-02-25, 19:40

Potrzebowałbym jakiś filmów 3D, ale takich, co to ekran przedzielony jest takim pionowym paskiem na środku i dwa obrazy są wyświetlane. Wszystko jedno jakiej kategorii, ale najlepiej jakieś przyrodnicze np. co lepiej odwzorowuje jakość i naturalność. Ktoś powie, gdzie takich szukać?
szefuniopaslek - 2012-04-12, 11:36

American Pie :)

Witos - 2012-04-13, 15:32

[quote="szefuniopaslek"]American Pie :)
Która to część?

szefuniopaslek - 2012-04-13, 15:40

Witos, Pierwsza część, ta w której jest akcja z szarlotką :)
sebastian - 2012-06-10, 14:43

Polecam obejrzeć ten oto świetny film:
http://www.youtube.com/watch?v=DCaHkZ8MUvo
Trzyma w napięciu do samego końca :]

devill4 - 2012-06-12, 22:06

Seria filmów o Harrym Callahanie z Clintem Eastwoodem i Magnum 44 w roli głównej :faja: klasyk
Seeken - 2012-07-21, 11:20

Ostatnio oglądałem Gran Torino ! Świetny film, Clint był mistrzem w tym filmie :) .
Hormon - 2012-09-21, 21:33

Histeria - fajny film przedstawiający jak doszło do wymyślenia wibratora :P
Hans Kloss - tragedia, szkoda czasu na oglądanie
Faceci w Czerni III - nie zachwycił mnie ten film
Dyktator - dla mnie fajny, wszystko zależy od tego co kogo smieszy
Igrzyska Śmierci - nic specjalnego, ciągnie się strasznie.
John Carter - dość ciekawy
Gniew Tytanów - średniak
Człowiek na krawędzi - dość ciekawy
Safe House - fajny
Green Zone - fajny
Protektor - fajny

TomekPopek21 - 2012-11-05, 12:17

Ostatnio oglądałem film Pamięć Absolutna - nowa wersja z Colinem Farellem całkiem całkiem. Obejrzełem w koństu Jesteś Bogiem i nie zachwycił mnie - strasznie nudnawy. Skyfall - nowy Bond mistrzostwo świata razem z Batmanem film roku.
dikus14 - 2012-11-05, 15:16

TomekPopek21, Popieram SkyFall fajnyy
dikus14 - 2012-11-05, 15:16

Jestem bogiem film który daje refleksje:)
Kruchy69 - 2012-11-05, 15:20

Mówisz o Jestem Bogiem, czy Jesteś Bogiem...?
Seeken - 2012-11-13, 22:58

Ostatnio dość ambitnie męcze dwa seriale:
-Misja Afganistan
- The Walking Dead

Polecam też te filmy:
- http://www.filmweb.pl/film/Liban-2009-537251 Film którego akcja dzieje się w czołgu ( tzn cały film pokazany jest z wnętrza wierzy, przez pryzmat celowników, peryskopów )

http://www.filmweb.pl/Pan.I.Wladca

- http://www.filmweb.pl/fil...%82y-1957-12075 genialny film ! :)

- No i oczywiście seria Back To The Future :)

Wiem, wiem, że nie są to nowości :) wybaczcie :)

ferpo99 - 2012-12-21, 23:39

myśleć jak facet - dobra komedia
pawel39106 - 2012-12-21, 23:46

Nietykalni - bardzo fajny film, warto oglądnąć 8 / 10
oprócz tego polecam
- Gran Torino
- Nad życie , film o Agacie Mróz
- Dom z piasku i mgły, stary film z 2003 roku ale ja go dopiero dzisiaj pierwszy raz widziałem i spodobał mi się. Cały, prawie 2 godzinny film oglada się z zainteresowaniem, nie usypia.

Seeken - 2012-12-29, 11:57

Gnijąca Panna Młoda - nawet przyjemny film :)

Amistad - ciekawy i poruszający film

czarnysauber - 2012-12-29, 12:40

A ja oglądałem "Gangster" godny polecenia film
http://www.filmweb.pl/film/Gangster-2012-607562

Seeken - 2012-12-31, 13:06

czarnysauber, oglądałem i miałeś racje bardzo dobry film
vwjanekvento - 2012-12-31, 13:30

Niezniszczalni 2 - nawet fajny, chuck norris najlepszy :D
Ted - niezla komedia :D

pawel39106 - 2012-12-31, 14:34

5 dni wojny - film dedykowany Lechowi Kaczyńskiemu, przedstawia on wojnę w Gruzji, warto oglądnąć chociaż wyreżyserowanie tego filmu pozostawia wiele do życzenia.
vwjanekvento - 2013-01-02, 21:40

Dyktator- mi sie podobal :D
Roman barbarzynca- bajka ale fajna :D

pawel39106 - 2013-01-03, 17:47

vwjanekvento napisał/a:
Dyktator- mi sie podobal :D

Ogladałem :) pozytywna komedia :) jest kilka zabawnych scen :)

Seeken - 2013-01-04, 20:27

Święci z Bostonu ! :) Bardzo fajny film.

Dyktatora też oglądałem nie najgorszy, ale fajerwerków też nie ma.

A i polecam Król Olch
http://www.filmweb.pl/fil...+Olch-1996-5004

pawel39106 - 2013-02-03, 12:01

The Impossible - film o tsunami. Jak dla mnie bardzo dobry z tym, że ja lubię oglądać filmy katastroficzne. Parę scen trochę przesadzonych bo żołądkiem rusza ale zapewne miało to na celu dodać dramatyzmu.
Misieq69 - 2013-02-12, 00:08

http://www.youtube.com/watch?v=oqTbN5JbJL8
nie wiem, czy lubicie takie filmy, ale mnie ruszył.

vwkrzysio - 2013-02-12, 19:26

ostatnio ogladałem niemożliwe, lot, diango i dobre filmy musze powiedzieć
pawel39106 - 2013-02-12, 19:39

vwkrzysio napisał/a:
diango

Ja się akurat rozczarowałem tym filmem.

vwkrzysio - 2013-02-12, 23:06

pawel39106 napisał/a:
vwkrzysio napisał/a:
diango

Ja się akurat rozczarowałem tym filmem.

gusta :D mi tam się podobał ;)

Kruchy69 - 2013-02-14, 20:23

SĘP-jak na polski fil to jest rewelacja. Fajny zwrot akcji, koniec troche kiepski, ale i tak jak na polski film to 5+.
Hormon - 2013-02-14, 20:36

Yuma - polski, ale fajny film
Taken 2 - dużo akcji, ciekawie się ogląda
Epoko lodowcowa 4 - kolejna zabawna cześć
Madagaskar 3 - trochę się nudziłem
Merida Waleczna - ok
Skyfall - ok, podobała mi się ta część
Spadaj tato - dobra komedia
Paranormal Activity 4 - szkoda czasu na oglądanie
Kochanie poznaj moich kumpli - dobra komedia
Myśl jak facet - dobra komedia
Blitz - ok, fajnie się ogląda

Luqua - 2013-02-17, 22:58

Filmy, które mi się nie nudzą to:

Matrix - tylko pierwsza część. Klasyka gatunku
Incepcja - Jednym słowem - mega
Piękny umysł - Przyjemnie się ogląda
Wehikuł czasu - niedawno był też w TV
Królowie nocy - Nie lubię kryminałów, ale ten film jak najbardziej godny polecenia
Tekken - nie tylko dla fanów gry (choć ja nim jestem hehe)

Ponadto oglądam sporo wykładów. Dla ciekawskich polecam Santosa Bonacciego i w sumie czasem ciekawie gada D. Icke. Na You Tube sporo jest filmików z dziedziny astrologii, okultyzmu, czy ezoteryki.

hrubek18 - 2013-02-21, 00:14

ja właśnie obejrzałem:
Czarnobyl Reaktor Strachu-Bardzo dobry film trzyma w napięciu do samego końca najlepiej oglądać w nocy :D
Niepowstrzymany-Dobry ale miejscami trochę przesadzony :)
Ted-fajna komedia idzie się pośmiać :D
American Pie Zjazd Absolwentow- jak dla nie pierwsza część była najlepsza ale ta też niczego sobie :)
Wyścig śmierci 3 -może być dla osób lubiących takie filmy :) choć pierwsza cześc bardziej przypadła mi do gustu

LidiaBorys87 - 2013-05-18, 23:02

Ostatnio wdziałem polski film Układ Zamknięty bardzo dobry na faktach autentycznych - film pokazuje układziki w Polskich realiach.
czarnysauber - 2013-05-19, 13:22

A ja ostatnio ogladalem Drugie oblicze Dobry film i z niezla obsadą
butcher1989 - 2013-05-19, 14:50

Polecam Drogówkę - film pełen napięcia ukazujący naszą Policję :P
RyszardoNowak - 2013-07-22, 21:21

Raczej główny bohater nie pasuję to naszej Drogówki bardziej podchodził pod Bonda he he Ale firm przedni polecam takze Zakład Zamknięty tam jest pokazana prawdziw aPolska.
czarnysauber - 2013-07-23, 16:50

Ja polecam Dead man down
http://www.youtube.com/watch?v=Srauyvo8Wt4

Kruchy69 - 2013-07-26, 23:21

Ja tez polecam Drgówke, nawet fajna fabula, klei sie kupy, ale jak drugi raz ogladałem to wydawałbyć sie nudny.
Polecam tez film SĘP, tez bardzo przyjemny, fajna łamigłówka no i troche cyca Przybylskiej widać :diabełek:
Ogladalem tez ostatnio FF6. Fabuła spoko, wyścig po londynie tez elegansior, ale pod koniec zaczyna sie robic nudny, szczególnie scena na lotnisku. Ale jesli chodzi o fabułe to jest fajna i przy okazji dowiadujemy sie skad sie wziął Tokio Drift. ;)

Szymonnowak - 2013-08-18, 18:43

Ja polecam Wyścig Śmierci fajną zabawę chłopaki w więzieniu sobie zrobili. Sęp również oglądałm z jakąś gazetą go ostatnio dawali i jak na polskie kino ciekawy film i daje nieco do myślenia !! !
Paweł J. - 2013-08-18, 19:03

Filmów ostatnio dużo nie oglądam, praktycznie wcale, ten obejrzałem zimą i wywarł na mnie duże wrażenie, wiele o nim szukałem i wygląda na to, że faktycznie jest na faktach autentycznych. Główny bohater żyje do dziś. Film szokuje.....wywiera wrażenie.....sam nie wiem czy dobre czy złe.....ciężko określić.....jeśli ktoś chce obejrzeć, polecam każdemu, nie ważne czy jest wierzący czy też nie ...."Rytuał"

http://www.cda.pl/video/5...-2011-Lektor-PL

OliwerSkwar - 2013-08-30, 11:30

JA ostatnio oglądałem film Iluzja i jak na razie w 2013 roku najlepszy dla mnie film. Dziś premiera Jobs o S. jobsie może wyjdzie im coś w stylu Social Network który bardzo mi się podobał :)
vwjanekvento - 2013-10-14, 22:17

world war z - może być bo lubie takie filmy
w oko w oko z teściem - nawet fajny
sto stopni poniżej zera - beznadziejny

szefuniopaslek - 2013-10-14, 22:41

vwjanekvento napisał/a:
world war z - może być bo lubie takie filmy


Fajny filmy :) byłem na tym filmie w kinie z dziewczyną i o dziwo nam obojgu się podobał :)

Ostatnio oglądałem też:
Millerowie - fajny, śmieszny film :)
szybcy i wściekli 6 - może być.. lecz pierwsze części o wiele lepsze, wtedy było więcej samochodów i wyścigów :) a teraz praktycznie tylko akcja ale nie powiem, podobał mi się :)
W tej części też widziałem gdzieś vento ale nie jestem pewien.

czarnysauber - 2013-10-14, 23:06

Ja ostatnio byłem na "Grawitacji" super film :OK: ale trzeba obejrzeć w kinie ;)
Hitchhiker - 2013-10-15, 09:26

czarnysauber napisał/a:
Ja ostatnio byłem na "Grawitacji" super film :OK: ale trzeba obejrzeć w kinie ;)


Potwierdzam. Byłem przedpremierowo w IMAXie na 3d i było fajnie. Niemniej jednak na mniejszym ekranie i bez 3d film nie będzie się niczym wyróżniał

FilipSoczek - 2013-10-28, 13:37

A wie ktoś czy w Warszawie da się obejrzeć Grawitację w 4D. W Cinemacity tylko Avatara puszczają w 4D :(
czarnysauber - 2013-10-28, 13:55

Ja ostatnio oglądałem "Rush=Wyścig" i polecam wszystkim którzy lubia tą tematykę https://www.youtube.com/watch?v=QKAr42gxjhM
czarnysauber - 2014-01-23, 02:20

Z ostatnio oglądanych filmów mogę polecić
Lone survivor
http://www.youtube.com/watch?v=yoLFk4JK_RM
i Agenci
http://www.youtube.com/watch?v=dVNe3RK2fgI jest też cały film ;) http://www.youtube.com/watch?v=vaJgEW02YIM

Hormon - 2014-01-23, 22:26

Bajki:
Jak wytresować smoka - Bardzo fajna bajka, wciąga :) . Jest również seria odcinkowa, jakby kontynuacja pełnometrażowej.
Turbo - hmm, cięzko powiedziec, ale synowi sie podobała. A mnie, to tak oooo :P
Samoloty - nudziłem się, syn na początku zachwycony, a pożniej jak by zachwyt ostygł.
Smerfy 2 - szkoda prądu :D
Prawie jak gladiator - przyjemnie się ogląda, polecam
Uniwersytet potworny - jak wyżej
Minionki rozrabiają - ciężko powiedzieć czy warta :P , w sumie fajna.

FILMY:
2 Guns - fajnie sie ogląda, może nie zachwyca tak bardzo, ale spokojnie można obejrzeć
Kaca Vegas III - nie najlepsza część serii, ale są momenty śmieszne.
Człowiek ze stali - do obejrzenia
Zróbmy sobie orgie - I zrobili orgie :D , oglądajcie :)
Sztanga i Cash - zależy kto co lubi, jak dla mnie ok.
Niepamięć - do obejrzenia
7 psychopatów - tragedia, szkoda czasu

Było jeszcze parę, ale nie pamiętam.

gravi - 2014-01-23, 23:10

ja ostatnio ogladalem wilk z wall street i moge powiedziec ze te trzy godziny szybko zleciały :-) polecam
speedy333 - 2014-01-24, 00:11

Ja na ustnej maturze będę omawiał Szybcy i Wściekli 5, Kac Vegas II (w Bangkoku) i Protektor. :D :D :D Taki temat się wybrało :diabełek:

Protektora polecam obejrzeć, Tak samo jak Babylon A.D, Max Payne, Za linią wroga, o wszystkich częściach Transportera i Szybkich i Wściekłych nie wspomnę :] Ewentualnie Urodzony zwycięzca może się komuś spodobać. A jak lubicie się bać to Paranormal Activiti (wszystkie części) no i oczywiście Piła (chyba z 6 części oglądałem)

Z komedii najlepsza jest Jaja w tropikach... To po prostu trzeba obejrzeć :D Choć stara dobra Zabójcza broń (wszystkie części) zawsze będzie śmieszna, choćby ją oglądać kilkadziesiąt razy :D

A z takich średniaków, przygodówek to Air America, Death Race i Skarb Narodów (1 i 2) :)

buziaczekk123 - 2014-01-24, 09:55

To ja was rozłoże na łopatki.

Ostatnio oglądam tylko serial (brazylijski chyba)

ZBUNTOWANY ANIOŁ

Hehe polecam wciąga :D :D :D

Hormon - 2014-01-24, 10:42

buziaczekk123 napisał/a:


ZBUNTOWANY ANIOŁ



Staree, za moich czasów to się oglądało. Była jeszcze Esmeralda :P .

buziaczekk123 - 2014-01-24, 11:02

tak wiem stare... hehe Esmeralde też oglądałam :D
hrubek18 - 2014-01-24, 11:38

buziaczekk123, a już myślałem że napiszesz " Moda na sukces" :diabełek:
buziaczekk123 - 2014-01-24, 11:53

hrubek18 napisał/a:
buziaczekk123, a już myślałem że napiszesz " Moda na sukces" :diabełek:



hahaha nie żartuj :D

czarnysauber - 2014-01-24, 12:51

buziaczekk123 napisał/a:
Ostatnio oglądam tylko serial (brazylijski chyba)

ZBUNTOWANY ANIOŁ


He he ja obstawiam Wenezuelę ;)
Pamiętam hit "Cambrio dolor" czy jakoś tak :D
Hormon napisał/a:

Staree, za moich czasów to się oglądało. Była jeszcze Esmeralda :P .

I "Maria(n) z przedmieścia" :P

buziaczekk123 - 2014-01-24, 13:25

czarnysauber napisał/a:


He he ja obstawiam Wenezuelę ;)
Pamiętam hit "Cambrio dolor" czy jakoś tak :D

I "Maria(n) z przedmieścia" :P


Natalia Oreiro piekna kobieta.
A tego nie znam "Maria z przedmieścia" :(

tom cio - 2014-01-24, 16:41

Ja ostatnio na religii oglądałem "The call" fajny film, polecam :)
czarnysauber - 2014-03-20, 23:55

Byłem dziś na Need for speed i jestem pozytywnie zaskoczony. Warto wybrać się do kina choćby dla dźwięku silników ;)
sebastian - 2014-04-24, 19:15

Potrzebuję pomocy ze znalezieniem filmu.
Oglądałem go kiedyś na platformie "n", jak były jeszcze takie kanały jak n-premium. Było to dawno temu, może i ze 3 lata nawet wstecz. Film podobny do "7", a chodziło w nim o to, że facet-psychopata jakiś, zabija mężczyzn w specyficznie określonym czasie, w wieku ok. 37 lat (w takim mniej więcej wieku, w jakim żył Jezus), odcinał jakąś kończynę, tj. np. albo lewa noga, albo prawa ręka, ale każdy członek ciała od innego mężczyzny. Następnie potrzebował tors i głowę, żeby uwieńczyć swoje dzieło, jakim była postać Jezusa na krzyżu, z tychże właśnie części ciała. Aby dopiąć swój projekt na ostatni guzik potrzebował tylko serce z nowo narodzonego dziecka. Kojarzę coś tytuł, jakoś "odkupienie" czy coś w tym stylu, ale wpisując w Google to nie o to mi chodzi. Kojarzy to ktoś w ogóle? Bo film moim zdaniem zajebisty, cholernie mi się podobał, a chcę go komuś pokazać.

Ok, znalazłem i nazywa się odkupienie-resurection. A są dwa różne filmy pod tym samym tytułem i dlatego znaleźć wcześniej nie mogłem po wpisaniu tegoż tytułu. A kto nie widział, niech zasysa, bo warto.

Aron - 2014-07-30, 12:24

Kilka tytułów nie amerykańskich: Mechanik, Zło, Wyspa skazańców, Cela 211
ArekMiotlacz - 2015-02-02, 21:24

Z nowych filmów polecam:

Bogowie - jeden z niewielu polskich filmów obok Pokłosia, które mnie zaciekawiły
i firm Snajper .

eNWu - 2015-02-02, 22:08

Polecam; Leningrad, Syberiada polska, Zagubiony na Syberii no i Major. To tak, żeby się oderwać od amerykańskiego chłamu.
maciekkonnik - 2015-08-29, 21:30

Ja polecam Kobieta z Tatuażem - naprawdę robi wrażenie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group