Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Nasze Ventki - Ghost grey Vento by Aeternus

Aeternus - 2010-10-08, 23:40
Temat postu: Ghost grey Vento by Aeternus
Witam serdecznie po raz 1 w tym dziale :D Moze niektorzy z Was pamietaja mojego starego golfa http://forum.vwgolf.pl/vi...p?f=88&t=254022

Jakis czas temu podjalem decyzje o zmianie auta na cos wiekszego i z kopciuchem pod maska wiec zaczalem poszukiwania. Na poczatku nie sadzilem ze szybko trafie na okazje ale stalo sie :) Nasz forumowy Kolega Zibi sprzedawal swoje Vento ktore spelnialo az nadto moje oczekiwania. Nie zastanawiajac sie zbyt wiele czasu podjalem decyzje ze trzeba pojechac po ta perelke :hmm: Wraz z moja Towazyszka Zycia i Kolega mechanikiem wsiedlismy w Borata i po 450 km dotarlismy na miejsce gdzie zakupilem Ventyla( dokladnie 2 lata od dnia zakupu golfa :P ). Jestem mega zadowolony z transakcji za ktora jeszcze raz Zbyszku serdecznie dziekuje!!! :brawa: :brawa:

A teraz do rzeczy :P Jest to VW VENTO GT z 1996r, kod lakieru LB7Z

Silnik:

-1.9 TDI 1Z z malym + Obecnie auto ma 113 ps i 255 NM

Wyposarzenie:

-jasne skory
-elektryuczne szyby
-elektryczne lusterka
-elektryczny szyberdach
-podgrzewane lusterka, spryskiwacze i siedzenia
-polkubelki i dzielona asymetrycznie kanapa ( podlokietnik w kanapie )
-halogeny
- 2x airbag
- centralny zamek z kluczyka i pilota z opcja domykania szyb i szybru :bajer:
-wspomaganie kiery
-regulacja polozenia kierownicy
-regulacja swiatel
-pirotechniczne napinane pasy
-Aluski Rial 15" 7j
-klimatronik
-kopertowki
-alarm
-przygotowana instalacja pod wzmacniacz i tube ale ja narazie sie zajme glosnikami w kabinie :D
-pewnie o czyms zapomnialem bo jest tego sporo :P

Mody w zakupionym aucie

-chip box V-tech
-zolte halogeny
-alusy rial
-ciemne kierunkowskazy i krotkie blendy
-drewniana kierownica od passata b4
-drewniana galka zmiany biegow od golfa IV 4 motion

Mody planowane

Generalnie zamierzam utrzymac ventylatora w jak najlepszym stanie mechanicznym i wizualnym a zmiany beda bardzo subtelne a z czasem cos sie bardziej zmieni ;) Na dzien dzisiejszy planuje niewiele z racji sporych wydatkow na start:

-smoked lamp ( done )
-postoje w kierunkach
-zadbanie o skore przed zima ( regeneracja i zalatnie 1 dziory na fotelu kierowcy )
-polerka koncowek tlumika/ewentualnie nakladki chromowane oczywiscie tez kraniki :hehe: )
-zmiana podswietlenia wnetrza na czerwono
-wymiana glosnikow w kabinie na cos lepszego

Z czasem czyli dopiero w przyszlym roku moze max za 2 lata chce wrzucic do auta:

-zdjecie chip boxa i zrobienie chipa
-wtryski od AFN lub 216
-wieksze IC
-gewinde
-jakies kolo pokroju bbs-rs lub shmidt ml ( te 2 fele cholernie mi sie podobaja wiec juz teraz zaczynam zbierac kase :goof: Generalnie jakies ladne 15" co by bylo nisko i szeroko )
-troszke dopiescic lakier

I to by bylo chyba na tyle bo wiecej mi do szczescia nie trzeba :) To bedzie raczej dlugi projekt bo zamierzam sie ze 4-5 lat pobojac ventylem :hmm: Zobaczymy co czas przyniesie. A teraz troche fotek co by bylo widac o czym sie tu rozpisuje :afro:

Zewnetrze









Srodek









Mam nadzieje ze tym razem wszystkie plany uda mi sie zrealizowac i moze wyjdzie z tego fajna furka :faja: Pozdrawiam Wszystkich i zabraszam do oceny i konstruktywnej krytyki :]

3.10.2010 Pierwsze wlasne mody-smokd lamp

Nie mam zdjec przed ale chyba kazdy wie jak wygladaja seryjne lampy od vento. Oto jak sie prezentuja po zabiegu ;)





Foty z prac:




:brawa: :brawa: :brawa: :brawa:

Przemek - 2010-10-09, 06:41

Witamy na forum
Super kopciuch. Powodzenia w modach :hejka:

vwkrzysio - 2010-10-09, 06:49

ładny furak :oklaski: no i lakier też niczego sobie :P

Powodzenia w modzeniu i prosimy o ciągłe aktualizacje tematu :]

Vento-Łukasz - 2010-10-09, 07:36

elegancka furka :oklaski: :oklaski:
powodzonka w modach i aktualizuj ciagle temacik nowym fotorelacjami :)

MANIEK - 2010-10-09, 07:41

witam ladny furak :oklaski: :oklaski: :oklaski:
powodzenia w modach :]

WAFEL - 2010-10-09, 09:16

dobry piec :D :hejka:
Rafik - 2010-10-09, 11:30

Czesc :hejka: pogratulowac zakupu ten ventyl jest zajebisty poprostu bardzo mi sie podoba :) SZEROKOSCI KOLEGO :)
arek07 - 2010-10-09, 13:19

extra wyposażenie :D

powodzenia w modach :oklaski:

krzeszak - 2010-10-09, 13:53

ładne vento :D bogaty pakiet... zadki widok pułkubły w skórze i to jasnej do tego ta kiera i wajcha biegów, climatronik... jest bogato ... czuje szykuje sie na prawdę ładny venty, trzymam kciuki za postęp w modach ;)
tomek87 - 2010-10-09, 16:31

Piękny sprzęt :) Tylko to koło średnio pasuje ;) Ale jak plany z kołem i gwintem wejdą w życie będzie super :oklaski:
zlotykamil - 2010-10-09, 20:21

oj lalunia - wyposarzenie ...ten środeczek jest poprostu boski :mniam: i jak ja tego ventka nie zauważylem...
Aeternus - 2010-10-10, 13:48

ventylek86, vwkrzysio, Vento-Łukasz, MANIEK, WAFEL, Rafik, arek07, krzeszak, tomek87, zlotykamil,
Dzieki wielkie Panowie za dobre slowo :] Postaram sie jak najczesciej aktualizowac temat. Wczoraj sie troche dzialo . Auto zostalo pozadnie wymyte, nawoskowane a skorka zostala zaimpregnowana co by nie niszczala za bardzo. Fotki tego jak siwe prezentuje auto beda jutro badz dzis poznym wieczorem. Po malym wypadzie w plener to nie wypada nie pokazywac auta :P

MarkoVr6 - 2010-10-10, 14:00

Aeternus, Aleee zgapiłeś, z Bordowego Mk3 na Vento hehe :P , gratuluje zakupu, poprzednik znany :faja:
vst93 - 2010-10-10, 14:04

Świetna maszyna, wspaniałe wyposażenie :OK:
slaw71 - 2010-10-10, 19:14

gratuluję dobrego zakupu i będę śledził dokładnie zmiany jakie nastąpią,no i wielki plus że GT przybędzie kolejny vento maniak :brawa: . Jedno co mi się nie widzi to ta kierownica drewniana i gałka zmiany biegów,uważam że do vento nie bardzo pasują dodatki drewniane,po prostu nie ten typ samochodu.Jak to zmienisz to środeczek naprawdę będzie :mniam:
krzeszak - 2010-10-10, 19:17

slaw71 napisał/a:
Jedno co mi się nie widzi to ta kierownica drewniana i gałka zmiany biegów,uważam że do vento nie bardzo pasują dodatki drewniane,po prostu nie ten typ samochodu.

no właśnie a czy ta kiera i gałka wychodziły w oryginale czy to dołożone jest z innego auta ??

Aeternus - 2010-10-10, 20:05

MarkoVr6, hehe no faktycznie zmiana auta jak u Ciebie z jedna roznica... Ty masz vr-e :P

vst93, thx wielkie :)

slaw71, mysle ze w temacie bedzie sie dzialo ale powoli wiec bedzie co komentowac ;) A kiera i galka na poczatku mi sie tez nie widzialy ale szczerze mowiac z jasnym srodkiem mi sie podoba jak diabli no i jestem orginalny :twisted: Nie widzialem u nas w pl drugiego takiego ventyla wiec tym bardziej ich niezmienie :) Wiadomo kazdy ma inny gust i podoba sie mu co innego. Lubie konstruktywna krytyke za ktora zreszta dziekuje :) Do zobaczenia na drodze i spotach :hejka:

krzeszak, ani w mk3 ani w vento taka kiera nie wychodzila! Zostala zalozona z passata b4 exklusive. Galka jest z mk4 4 motion wiec mam gratis 6 bieg i naped na 4 buty:P

Aeternus - 2010-10-11, 17:12

W niedziele wybralem sie z Moja Towarzyszka do Lezna w celu zrobienia ostatniej sesyjki na letnim setupie :) Oto pare fotek z bezliku ktore zrobilismy ;)








arek07 - 2010-10-11, 19:26

Aeternus napisał/a:
A kiera i galka na poczatku mi sie tez nie widzialy ale szczerze mowiac z jasnym srodkiem mi sie podoba jak diabli no i jestem orginalny

mi też się podoba :D

ładna sesyjka :oklaski:
następnym razem zrób większą rozdzielczość :P

Rafik - 2010-10-11, 19:52

:oklaski: :oklaski: ładnie :)
Vento-Łukasz - 2010-10-12, 17:59

bardzo ładna sesyjka :oklaski: :oklaski:
Aeternus - 2010-10-12, 20:53

arek07, postaram sie nastepnym razem wziac 2 obiektyw do lustrzanki co by zdjecia byly lepsze i nie wazyly 6 mega kazde ale po 20 :P Wtedy bedzie miazga :faja:

Rafik, Vento-Łukasz, dzieki Panowie za dobre slowo :D

MarkoVr6 - 2010-10-12, 21:13

Od siebie na początek zaproponuje mały detal, znaczek przedni chrom bo się traci całkiem, a stare grille akurat cały swój urok w tym mają że znaczek fajnie błyszczy , przynajmniej w moim uznaniu ;-), pozatym powodzenia w użytkowaniu i żeby się Golf dobrze sprzedał, chodz ludzie wybredni i chcieli by takie auta za 600 zł kupować i żeby jeszcze wszystko porobione było , masakra
Aeternus - 2010-10-12, 21:24

MarkoVr6, wlasnie sie zastanawialem czy nie lepiej wsadzic chrom na przod. Mam 2 znaczek to wloze i zobacze jak tobedzie wygladalo. Szczerze mowiac i 1 i 2 fajnie wyglada wiec moze bede na zmiane jezdzil z 1 i 2 :P

Cytat:
pozatym powodzenia w użytkowaniu i żeby się Golf dobrze sprzedał, chodz ludzie wybredni i chcieli by takie auta za 600 zł kupować i żeby jeszcze wszystko porobione było , masakra


dzieki wielkie :D Niestety cos wiem na ten temat kupcow... Jak ktos mi dzwoni i proponuje 3 tysiace to sie rozlanczam bo brak mi nerwow na takie rozmowy :mur:

Aeternus - 2010-10-16, 16:44

W zwiazku ze wczoraj mialem troche wolnego czasu do dyspozycji w pracy postanowilem sie zajac kolpakami. Wiem ze to zaden mod ale nie pasowaly mi zwykle srebrne plastiki wiec wpadlem na pomysl i z mala pomoca czarnej, matowej farby i srebrnola zmajstrowalem cos takiego 8)

Przed:


Po malowaniu:


Maly detal a cieszy :P


Efekt koncowy:


Na aucie:




Mysle ze wygladaja o wiele lepiej i mam nadzieje ze zime przetrwaja bez problemu!!! W koncu 3 warstwy farby na pozadnie wyszlifowana powierzchnie powinno dac rezultaty ;)

I jeszcze taka wlepa zawitala na tylna szybe :D


Vento-Łukasz - 2010-10-16, 18:02

elegancko wyglądaja kołpaczki oby wszystko z nimi były w porzadku :)
no i fajna wlepa na szybie :oklaski:

Rafik - 2010-10-16, 18:44

lepiej o wiele lepiej w czerni ładna robota :) no i wlepa :OK:
Paweł J. - 2010-10-16, 18:51

Rafik napisał/a:
lepiej o wiele lepiej w czerni

tez tak myslę :OK:

pawelvw - 2010-10-16, 20:21

no bardzo ładny okaz kupiłes od zibi i zadbany i dbaj o niego dalej
TomeQTomeQ - 2010-10-16, 21:24

twoa kierownica jest super bardzo mi sie podoba czy to jest oryginalna vw kierownica ?
Vento-Łukasz - 2010-10-16, 21:40

TomeQTomeQ napisał/a:
twoa kierownica jest super bardzo mi sie podoba czy to jest oryginalna vw kierownica ?


Aeternus napisał/a:
Zostala zalozona z passata b4 exklusive

;)

piotr nowok - 2010-10-17, 10:06

ladne kolpaczki :oklaski: :oklaski:
Fable - 2010-10-17, 10:10

super ventyl i plus jaki wypas :O myslalem ze ventka ze skora to rarytas :O
Aeternus - 2010-10-18, 11:53

Vento-Łukasz, podziekowal za wyjasnienie :oklaski:

piotr nowok, Fable, dzieki wielkie za dobre slowo :poklon: Sam bylem zaskoczony takim polaczeniem w jednym aucie i tym bardziej sie ciesze ze nabylem Ventylatora :faja:

WAFEL - 2010-10-18, 14:39

zazdroszcze ci ventki.... piekna fura
misiekust - 2010-10-18, 20:52

piękne auto powodzenia w modach pozdravwiam
Aeternus - 2010-10-21, 17:46

Wreszcie postoje w kierunkach sa na swoim miejscu :D Troche kiepsko je widac na zdjeciu ale w realu jest o wiele lepiej ;)



pawelvw - 2010-10-21, 17:47

dobrze wyglądaja ale na zywo napewno lepiej sie prezentuja
Paweł J. - 2010-10-21, 18:16

Aeternus, Ty tak na co dzień jeździsz na postojach ??

Niedawno gdy byłem dosyć zmęczony plus noc, przez takie postoje prawie wymusiłem pierwszeństwo :mur:

Aeternus - 2010-10-21, 18:20

pawelvw, lepiej lepiej aczkolwiek mam zamiar wsadzic zamiast zwyklych zarowek te diodowe zlozone z 5 ledow. Mialem takie biale i wygladalo o wiele lepiej ;)

Cytat:
Ty tak na co dzień jeździsz na postojach ??


No ba :D Golfem tak smigalem, toi teraz ventylem :faja:

Cytat:
Niedawno gdy byłem dosyć zmęczony plus noc, przez takie postoje prawie wymusiłem pierwszeństwo :mur:


rozumiem ze pomylilo Ci sie z kierunkiem ;) U mnie jest duza roznica jak sie wlaczy kierunek i wszystko jest dobrze widoczne. Ja czasem glupieje jak widze jakies volvo... One to dopiero maja tych obrysow :P

WAFEL - 2010-10-21, 18:31

moje pomaranczowe postoje to widac elegancko a te ciemne to tak w miare a w dzien to nie rzucaja sie w oczy
Paweł J. - 2010-10-21, 18:33

Aeternus napisał/a:
rozumiem ze pomylilo Ci sie z kierunkiem ;)

dokładnie, wyjeżdżałem z podporządkowanej....ustąpiłem pierwszeństwa autu które jechało na wprost a za nim niby dwa auta z kierunkiem (rzut oka)...oczywiście pierwsze auto miało kierunek i skręcało, a drugie jechało na postojach....pierwsze skręciło a ja miałem z nim lecieć i nagle jakby coś mnie zblokowało abym nie jechał na pewniaka i zerknął jeszcze raz....i wyszło jak wyszło...vento mam całe i nic się nie stało, ale tak jak wyżej pisałem....konkretne zmęczenie, noc, ciąg aut skręcających z uprzywilejowanej i o biedę nie łatwo.

ale gdybym w tedy zrobił dzwona mimo iż teoretycznie wymusiłbym pierszeństwo, nie uznałbym mandatu oraz starałbym się odszkodowania za szkody z polisy owego auta z postojami i to była honda civik i tłumaczyłbym to tak, że tu jest Polska a nie Ameryka i obowiązują inne standardy oświetleniowe, a ze ja prawa nie tworze tylko go przestrzegam to proszę o odszkodowanie.

I to był moment od którego zaczęły mi przeszkadzać postoje ;)

I przeprasza ze akurat tu wylewam swoje żale, ale niestety wcześniej nie byłem świadomy tego co niosą za sobą postoję....gdyby ktoś przywalił we mnie podczas niby mojego wymuszania pierwszeństwa, pół bidy, ale gdyby np w moją dwuletnią córkę która ma fotelik za mna czyli fotelem kierowcy i jest w tym momencie narażona na gonga to w tedy ...sam nie wiem....ale ta osoba ciężko by w życiu miała :pała:

piotr nowok - 2010-10-21, 18:53

ladnie przod wglada :OK:
Vento-Łukasz - 2010-10-21, 19:09

przodzik :OK: :OK:
Aeternus - 2010-10-21, 19:10

Cytat:
w dzien to nie rzucaja sie w oczy


i to jest wlasnie ich zaleta. Bo glownie w ncy jest efekt. Najlepiej maja Ci co zrobili postoje w dymionych depo. Tam jest super jasna czybka mimo ze przydymiona i efekt jest malina ;)

Paweł J., nic sie nie stalo i nie masz za co przepraszac :D Po to mam temat zeby sie mozna bylo wypowiadac na temat auta a tego przeciez Twoja wypowiedz tez dotyczyla. Osobiscie tez uwazam na takie wynalazki ale co do swiatel to wkorza mnie na potege jak widze auto z USA i jeszcze ma czerwone kierunki z tylu :/ Jak wlaczaja je to prawie nie odroznisz ich od pozycji... Za to bym walil mandaty i zabieral dowody. Juz 3 razy bym prawie wjechal komus do bagaja bo w pore zauwazylem ale czasem szczegolnie w sloneczne dni ciezko odroznic. Kto wie moze sam jak znajde sie w takiej sytuacji jak Ty to zmienie swoje zdanie na temat postojow. Narazie jednak zostaje przy tym co mam ;)

piotr nowok, dzieki Kolego :) Froncik nie jest jeszcze ukonczony. Przed zima chce zrobic jeszcze 1 mala podmianke a na wiosne pod zderzak dojdzie cos cekawego co zawsze mi sie podobalo a cholernie ciezko bylo ze zdobyciem tego rarytasu :P Niektorzy sie pewnie domyslaja o co mi chodzi ale na wiosne ( a jak finanse i szczescie pozwoli) to moze i szybciej :diabeł:

Aeternus - 2010-10-21, 19:11

Vento-Łukasz, :faja:
Paweł J. - 2010-10-21, 19:25

Aeternus napisał/a:
Narazie jednak zostaje przy tym co mam ;)

Ok...Twoja sprawa, Twoje sumienie bo niestety róznie to moze być ;) Wiesz co innego gdyby postoje były dozwolone w tedy człowiek inaczej by uważał....ale mamy jak mamy i róznie z tym może być. Od kiedy prawie się rozwaliłem przez takie postoje to postanowiłem ze chociaż na forum bede ludziom to przypominał a Ty jestes pierwszy ;) ale tak czy siak w Polskich realiach postoje będę tępił bo niestety sam się na tym przejechałem :P

Aeternus napisał/a:
ale co do swiatel to wkorza mnie na potege jak widze auto z USA i jeszcze ma czerwone kierunki z tylu :/

Też to miałem...zielone audi a4 z czerwonymi lampami....tez mnie coś za ramię złapało aby nie wyprzedzać...chyba ktoś nade mną czuwa :D

Tak czy siak....czerwone tylne lampy są tworzone na forum, ale ponoć mają migac na pomarańczowo ;)

vezet22 - 2010-10-21, 19:33

Paweł J., czepiasz się :P
ale cię rozumiem :)

Aeternus - 2010-10-21, 19:36

Cytat:
Tak czy siak....czerwone tylne lampy są tworzone na forum, ale ponoć mają migac na pomarańczowo ;)


Kolega z forum golfa robi z lamp od cl-ki takie ala usa i swieca bardzo dobrze na pomaranczowo :) Ale bylo to okupione wielkim wysilkiem i niezliczonymi probami. Ale warto bylo :D

Cytat:
chyba ktoś nade mną czuwa :D


czasem jak widze co ludzie na drogach wypawiaja to sie zastanawiam w jakim czepku sie musialem urodzic ze udaje mi sie nie wdawac z nimi w konfrontacje :P

gryzonvw - 2010-10-22, 11:41

Paweł J. miałem podobna sytuację do tej co opisałeś :(

tez jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania z postojami :boks:

i w sytuacjo dzwona od razu bym niebieskich informował że zmyliła mnie samowolna przeróbka, lamp/kierunków przez poszkodowanego ;)

Aeternus - 2010-10-25, 20:03

w przypadku jakiegos dzwona to wiadomo ze to ja od razu jestem winny ale narazie sie tym nie przejmuje :P I tak narazie musialem wyjac zarowki bo prawa cos sie zjarala szybko i nie wiem czemu. Ale zamowilem juz zarowki ledowe przystosowane do 24V wiec na pewno sie nie przepala a i swiecic beda podobnie. Bede mial jutro 2 komplety bialy i pomaranczowy i nie wiem na ktory sie zdecydowac :D Trzeba bedzie przemyslec sprawe. Z kolejnych rzeczy to na dniach powinienem zalozyc radyjko ze starego golfa i ogarnac temat lepszych glosnikow w dzrzwiach. Potem zbieranie kasy na program i wtryski a w dalszej kolejnosci gewinde :faja:
ALIEN206 - 2010-10-27, 21:37

ładnie lampki wyglądają z tym czarnym grillem :)
Aeternus - 2010-10-28, 16:05

ALIEN206, a dzieki dzieki :D Aczkolwiek zastanawiam sie nad zmiana znaczka na chrom. Moze bedzie lepiej wygladal. Zmienilem zwykle zarowki od postojow w kierunkach na te ledowe i obrysy swieca o wiele lepiej niz poprzednio :)
Arcaj - 2010-10-28, 16:21

Paweł J. napisał/a:
ale gdybym w tedy zrobił dzwona mimo iż teoretycznie wymusiłbym pierszeństwo, nie uznałbym mandatu oraz starałbym się odszkodowania za szkody z polisy owego auta z postojami i to była honda civik i tłumaczyłbym to tak, że tu jest Polska a nie Ameryka i obowiązują inne standardy oświetleniowe, a ze ja prawa nie tworze tylko go przestrzegam to proszę o odszkodowanie.


jeśli były pomarańczowe postoje to owszem możesz się starać, ale gdy były białe mało masz do gadania. Zgodnie z kodeksem ruchu drogowego barwa światła nie może być inna niż biała( postojowe, mijania drogowe) czerwone (stop i pozycyjne) pomarańczowe (kierunkowskazy). Do 31 grudnia 2009 można było mieć inne światła niż białe czyli żółty selektywny. Od 1 stycznia 2010 tylko i wyłącznie barwa bała. Za inny kolor mandat do 500 zł i zabranie dowodu rejestracyjnego.

Aeternus - 2010-10-28, 19:58

Arcaj, dzieki za wyjasnienie sprawy :D Punkcik poleci na Twoje konto :poklon: Jutro zaloze biale ledy i zobacze jak sie beda prezentowaly postoje. Wszyscy przerabiaja je na pomaranczowe to moze bede orginalny i do tego zgodnie z litera prawa :faja:
Arcaj - 2010-10-28, 20:19

tylko pamiętaj, ze niektóre białe ledy przebarwiają się w niebieskie światło. Czymi zwiększasz szanse na ściągniecie Cię z drogi i zabranie dowodu. A nasze auta nie są przystosowane do ledów więc po pewnym czasie będziesz miał efekt stroboskopu, więc to się bardziej rzuci w oczy niż pomarańczowy kolor postoju. Jeżdżę na postojach prawie rok i nikt mnie z tego powodu jeszcze nie zatrzymał. Przy kontroli miałem tylko nadmienione czemu się świeca. Przeglądu nie przeszło z postojami to musiałem odłączyć, ale jak tylko wyjechałem ponownie podłączyłem. Policjanci zbytnio nie są dobrze poinformowani o tych naszych postojach.
Aeternus - 2010-10-28, 20:34

Arcaj, wiem ze instalacje kiepsko znosi ledy ale to nie sa tez takie zwykle. Te biale ledy ktore zaloze daja czyste, biale swiatlo i z niebieskim nie maja nic wspolnego. Nie zmieniaja barwy i nie przepalaja sie za szybko i nie ma tego efekty "stroboskopu". Zreszta jestem pedantyczny i zawsze zwracam uwage na oswietlenie i to co sie z nim dzieje. Gdy tylko zaczna migac to je zmienie na nowki. Z policja juz mialem pare razy doczynienia za czasow golfa i ani razu sie nie polapali o co chodzi. Przegladow sie nie obawiam bo jezdze do zaprzyjaznionego diagnosty wiec temat ogarne ;) Ale dzieki ponownie za slowo wyjasnienia i dobra rade :poklon:
Arcaj - 2010-10-28, 20:36

polecam się na przeszłość ;)
Aeternus - 2010-10-28, 20:57

Arcaj napisał/a:
polecam się na przeszłość ;)


dobrze wiedziec :D Pewnie nie raz skorzystam :diabeł: Pozdro Man :poklon:

Swistakes - 2010-12-02, 19:41

Powiem Ci ze masz piekną tą Ventkę :oklaski:
Aeternus - 2010-12-03, 21:52

Swistakes, dzieki wielkie za dobre slowo :pijacy:

Kurcze nie mam teraz wogule czasu zeby porobic foty b pare rzeczy wpadlo do auta a kilka czeka na montarz :mur: Lotke na klape juz sobie polakierowalem i czekam az auto pojdzie do mechaniora to przy okazji wymiany kola pasowego alternatora i termostatu ja zamontuje. Do bagaja trafila taka mala *^%#$*&$ z ktorej mam beke :P

Ale foty to ja nie wiem kiedy wkleje :(

Vento-Łukasz - 2010-12-03, 22:44

Aeternus napisał/a:
Lotke na klape juz sobie polakierowalem

nie zakładaj tego :( ja mam u siebie ale mi sie to nie podoba vento ma klape tak genialnie zrobiona ze sama w sobie ma malutka loteczke a taka jak w GT psuje :(

Ale to tylko moje zdanie kolego ;)

Przemas - 2010-12-04, 09:49

Tak to będzie wyglądać

aro1120 - 2010-12-04, 11:15

łądna furka :) lotke zakładaj prawie nikt na forum nie ma a po 2 to mi sie tez podoba z lotka :)
vezet22 - 2010-12-04, 16:04

aro1120 napisał/a:
prawie nikt na forum nie ma

bo jest pięknie bez niej ;)

Vento-Łukasz - 2010-12-04, 17:53

aro1120 napisał/a:
prawie nikt na forum nie ma

ja mam i mi sie nie podoba :( :mur:
ale moze w lecie jej nie bedzie :)

Aeternus - 2010-12-06, 13:53

dzieki Przemas, za foto podgladowe :pijacy:

aro1120, zgadzam sie z Toba Kolego :) Mi sie podoba klapa z lotka i taka wlasnie bedzie. Wiem ze klapa sama w sobie juz jest ladna ale ja mam na nia taki a nie inny pomysl. Jak mi sie znudzi to zawsze bede sobie mogl klape wymienic a i tak pewnie za rok-dwa trzeba bedzie to zrobic :P

Vento-Łukasz, kazdy ma inny gust i tego nie neguje :) Wrecz przeciwnie! Cesze sie z konstruktywnej krytyki :D Zobaczycie na fotach jak to u mnie wyglada i wtedy ocenicie ;)

pawelvw - 2010-12-06, 23:14

no napewno zobaczymy i każdy się wypowie
Aeternus - 2010-12-15, 16:47

Kozystajac z chwili wolnego wrzuce pare fotek. Lotka na klape juz jest gotowa i czeka na zamontowanie.

Lotka przed:




Lotka po:





I dodatkowo pare fotek zimowych z wypadu po pstragi do Bolszewa :P





WAFEL - 2010-12-15, 16:53

Aeternus bedzie ladnie z lotka :] a te twoje vento jest piekne normalnie :mniam: bedziesz chcial sprzedac to daj znac :P
vwkrzysio - 2010-12-15, 17:07

ładne... bo srebrne :D
Aeternus - 2010-12-15, 21:11

WAFEL dzieki az milo sie czlowiekowi robi czytajac takie slowa :) Vento u mnie zostaje na dluuuuugie lata i jesli tylko uda mi sie utrzymac 2 auta to zostaje do konca mych dni :P Mam co do niego wielkie plany i jesli tylko finanse pozwola to pare osob w polsce zaskocze ;)

vwkrzysio, 100% TRUE :poklon:

Paweł J. - 2010-12-15, 21:13

Także kiedyś polowałem na ori lotkę.....ale przemyśl sprawę...z lotką autko zrobi się bardziej kanciaste i starsze o kilka lat. ;)
Aeternus - 2010-12-15, 21:24

Paweł J., od zawsze gdy patrzylem na vento to czegos mi brakowalo z tylu. W gdansku jezdzi piekne vento czerwone GT z lotka i zakochalem sie!!! Tego mi tam wlasnie brakowalo :D A to ze zrobi sie starsze czy kanciaste to mnie nie interesuje. Wazne ze mi sie bedzie podobac. Zobaczycie jak sie bedzie prezentowala pupa jak skoncze kilka modow :faja:
tomek87 - 2010-12-15, 21:51

Aeternus, lotka jest zajebiaszcza :D zakładaj na auto i pokazuj :)
MarkoVr6 - 2010-12-15, 22:41

No to wychodzi ze mam stare kanciaste Vento haha :P

dobra lotka nie jest zła :D

karolek_ust - 2010-12-16, 09:56

Najważniejsze , że Tobię sie podobać będzie. A to jest org gorze jakbyś zakładał lotek jak AgroTuning z Calibry robią :P to wtedy lepiej byś się nie pokazywał na spocie , bo każdy by ci ja z głowy wybił :boks:
Uważam, że ładnie będzie się z tą lotką prezentować .

vezet22 - 2010-12-16, 10:12

karolek_ust napisał/a:
A to jest org gorze jakbyś zakładał lotek jak AgroTuning

lotka zdjęta z pewnego bordowego vento, aktualnie zmienił kolor ;)

Paweł J. - 2010-12-16, 10:45

MarkoVr6 napisał/a:
No to wychodzi ze mam stare kanciaste Vento haha :P

czytaj uważnie...użyłem wyrazy bardziej kanciaste :P

Po prostu takie moje zdanie, że vento lepiej bez spojlera wygląda, ale ważne aby się właścicielowi podobało i tyle ode mnie w tym temacie.

Aeternus - 2010-12-16, 17:27

Cytat:
A to jest org gorze jakbyś zakładał lotek jak AgroTuning z Calibry robią


Boze bron!!!!!!! Ori i tylko ori miala trafic w moje rece i tak sie stalo dzieki pewnej osobie :faja:

Cytat:
lotka zdjęta z pewnego bordowego vento, aktualnie zmienił kolor ;)


no wlasnie ;)

Paweł J., :pijacy: wlasnie po to jest to forum i temat zeby sie w nim wypowiadac i wyrazac swoje opinie za ktore serdecznie dziekuje :piwo:

karolek_ust - 2010-12-16, 17:43

Czyli na kolejnego spota już będziesz z lotka ?
Aeternus - 2010-12-16, 17:46

karolek_ust, na bank tak :D Chyba ze bede w robocie to auto bedzie sie samotnie pocilo na parkingu :P
Vento-Łukasz - 2010-12-16, 19:14

Bardzo ładnie sie Ventyl prezentuje :poklon: :poklon: :poklon:
Aeternus - 2010-12-16, 19:56

Cytat:
Bardzo ładnie sie Ventyl prezentuje :poklon: :poklon: :poklon:


oj tam nie ma na co patrzec ;) Za pare miesiecy moze sie to zmieni :P A tak btw, dzisiaj umylem ventyla + zrobilem wszystko by po nim nie zamarzly mi drzwi :P Wreszcie nie wstydze sie jezdzic po ulicy :diabeł:

Przemek - 2010-12-19, 07:30

Aeternus napisał/a:
Wreszcie nie wstydze sie jezdzic po ulicy :diabeł:



nawet jak vento brudne to nie ma sie czego wstydzic

afn88 - 2010-12-31, 03:42

przeczytałęm temat, zazdroszcze skórek, kozacko- półkubełki :D :D :D :D :D
Przemek - 2011-01-01, 21:25

Przeglądałem sobie temat i ten twój zimowy setup jakiś wysoki. No i kiedy będziesz miał lampy ver. smoked
Aeternus - 2011-01-01, 21:56

ventylek86, hehe juz mialem raze auto na glebie i w zime bylo ciekawie :P Teraz i bez uziemienia tre wszedzie podwoziem bo panowie drogowcy maja nas w dupie... Ale spoko spoko gewinde laduje do auta na wiosne :D Co do lamp to juz ciemniej nie bedzie chyba ze trafie 2 komplet lamp to sie pobawie w hardcore lampy :P Takie smoked jakie mam teraz starczy w zupelnosci :)

A tak BTW ma ktos zbedny lewy odblyslnik lampy na zbyciu za jakies bronksy???

Wvojtek - 2011-01-02, 11:24

vento piękne i mi bardzo się podoba
ale osobiście te halogeny są dla mnie :dół: :dół: :dół:

Przemek - 2011-01-02, 11:29

Wvojtek napisał/a:
ale osobiście te halogeny są dla mnie :dół: :dół: :dół:


ja tam mam ori żółte helenki i jest git.zawsze jest inaczej

karolek_ust - 2011-01-02, 12:32

Każdy robi tak jak mu się podoba , może zrobić różowe takich nikt nie będzie miał :P
Aeternus - 2011-01-02, 14:03

Wvojtek, za to swietnie swieca :P

ventylek86, zgadzam sie z Toba w calej rozciaglosci. Mam pomysl na wlasne halogeny ale to musze dorwac 2 elementy ktore sa mega deficytowe :/

karolek_ust, no rozowe halo to by bylo ciekawe :diabeł: Pomysle :diabełek:

Przemek - 2011-01-02, 14:07

Aeternus napisał/a:
musze dorwac 2 elementy ktore sa mega deficytowe :/



może powiesz co . możliwe ze jest to u mnie w pracy

Aeternus - 2011-01-02, 14:15

ventylek86, iesz ja sobie moge sam zamowic te czesci bo je sprzedaje. Tylko kasy mi szkoda na nowki. Wloty bonrath w zderzak potrzebuje. Ostatnio byly na allegro za 90zl ale ktos mnie w ostatniej chwili przebil ...
Przemek - 2011-01-02, 14:22

Aha. akurat takich rzeczy to nie znajde
Aeternus - 2011-01-02, 14:36

ventylek86, spoko ale dzieki za checi :piwo: A ewentualnie co z czesci mozesz zalatwic? Do innych aut tez?
czarnysauber - 2011-01-02, 15:07

Fajny ventylek Aeternus, :oklaski: :oklaski: ,a środek jak ja nie lubie jasnej tapicerki to u Ciebie wyglada świetnie :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Aeternus - 2011-01-03, 20:46

czarnysauber, dzieki :piwo: Powiem szczerze ze srodek to mnie zaskoczyl ze jest tak skonfigurowany i narzekac na niego nie moge ;)

Dzisiejszego dnia udalo mi sie wreszcie zamontowac lotke na tylna klape :D Jestem zadowolony z efektu choc dokladne wyliczenie polozenia otworow na sroby troche trwalo :P Ciesze sie ze to zrobilem bo pupa ventyla prezentuje sie wedlug mnie swietnie :hmm: Zdjecia beda moze jutro ;)

Przemek - 2011-01-03, 20:48

Cytat:
A ewentualnie co z czesci mozesz zalatwic? Do innych aut tez?
_________________


zależy do czego

Przemek - 2011-01-03, 20:49

Aeternus napisał/a:
dokladne wyliczenie polozenia otworow na sroby troche trwalo :P



jeśli dobrze się przyjżysz to w klapie sa miejsca na lotkę.

Aeternus - 2011-01-03, 21:06

ventylek86, sierra 1.8 1988r ;) Niestety w mojej lapie nie bylo miejsc na otwory. Sprawdzalem z Kolega D_M_C :( Ale wazne ze sie udalo w miare rowno ja osadzic ;)
czarnysauber - 2011-01-04, 10:30

czekamy na :aparat:
Aeternus - 2011-01-04, 21:00

fot dzisiaj nie bedzie :( Brak czasu na robienie fot... Ech deficytowy towar ten czas. Szkoda ze doba nie trwa 40 h :mur:
Aeternus - 2011-01-05, 21:12

Wzucam pare fot na szybkiego z prac nad lotka i juz gotowy produkt :P

W trakcie prac:





A to juz foty jak sie prezetuje lotka na aucie:








MarkoVr6 - 2011-01-05, 21:15

Aeternus, No i elegancko ;)
karolek_ust - 2011-01-05, 21:17

no ładnie się prezentuje
MANIEK - 2011-01-05, 21:23

Dobra robota :oklaski:
czarnysauber - 2011-01-05, 23:26

:oklaski: :oklaski: :oklaski: za prace ,dobry patent z taśmą ;)
vwkrzysio - 2011-01-06, 08:21

osobiscie to mi to nie podchodzi, ale jezeli sie tobie podobuje no to super :oklaski:
Przemek - 2011-01-06, 08:45

No jakoś to wygląda :P . Ale lepsza byłaby różowa :P :P
aro1120 - 2011-01-06, 09:08

super :)
Hormon - 2011-01-06, 10:10

Teraz Ventyl nabrał rasowego wyglądu, jak dla mnie jest elegancko i bardzo podoba mi się z lotką :) .
Aeternus - 2011-01-06, 11:58

Dzieki Pany za dobre slowo :piwo: :piwo: :piwo: Z ta tasma to musialem troche pokombinowac co by znalesc punkt odniesienia a i tak wiekszosc prac bylo robione na oko i o dziwo wyszlo rowno :hahaha: :hahaha: :hahaha:

ventylek86, mialem pomysl co prawda na inny rozowy dodatek ale pomysl umarl :diabeł:

Hormon, zgadzam sie z Toba Kolego w 100%!!! :piwo: Musze teraz przekabacic pewna osobe to moze na wiosne trafia do mnie kompletny zestaw usa i vento moze choc troche bedzie przypominalo to z Twojego podpisu ;)

arek07 - 2011-01-06, 13:19

a mi się podobało bez lotki ;)

ale jak założysz pakiet usa to zobaczymy :P

Z@char - 2011-01-06, 13:34

mi rowniez osobiscie bez lotki sie lepiej widzi no ale coz twoje auto twoje mody podpisuje sie pod tym co napisal arek07 zobaczymy z pakietem :)
WAFEL - 2011-01-06, 16:51

no zaje..biscie wyglada z lotka :D
pawelvw - 2011-01-06, 18:57

:oklaski: za wykonana pracę na 6 ale bez tej lotki tył auta lepiej sie prezentował no ale to twoje auto i robisz co chcesz
Aeternus - 2011-01-06, 19:19

zobaczycie jak bedzie z pakiecikiem usa to pieknie wspolgralo :P Wiedzialem ze zdania beda podzielone ale tak jak pisza Z@char, i pawelvw, moja ventka, moja wizja ;) Ale dzieki za komenty i opinie Panowie :piwo:
tomek87 - 2011-01-06, 20:12

I bez pakietu jest ładnie :oklaski: Swoja drogą ciekawe ile jest rodzai tych lotek, bo moja jest np. szersza niż ta ;) Ma ktoś pojecie ??
Aeternus - 2011-01-06, 20:21

tomek87, :piwo: wiem ze na bank byly 3rodzaje ale czy wiecej to nie mam pojecia
Mati_89 - 2011-01-06, 21:50

Szczerze mówiąc lotki w vento jakoś mi nie podchodzą ale to tylko i wyłącznie tobie ma sie podobać. Brawa za to że cały czas opiekujesz sie autkiem, a na te jasne wnętrze i w dodatku w skórze napatrzeć sie nie mogę ( zazdrosny jestem ) :D :D :D :D
czarnysauber - 2011-01-06, 22:26

Jakby nam panowie wszystko to samo sie podobało to by same klony jezdziły ,a tak każda ventka jest indywidualna ;)
Vento-Łukasz - 2011-01-06, 23:13

Tak jak pusałem wczesniej MI auto osobiscie podobało sie bez lotki ;)
ale twoja bryczka wiec robisz co chcesz ;) chociaż i tak myslałem ze bedzie gorzej ;)
Fajnie ze ciagle cos modzisz przy furaczu :OK: :poklon:

Aeternus - 2011-01-07, 12:21

Mati_89, po zimie nie bylbys zazdrosny :P Juz jest troche brudno ale na wiosne bedzie od razu pranie calej tapicerki ;)

czarnysauber, dokladnie tak! Kazdy robi auto dla siebie i o to codzi w tuningu zeby kazdy z nas mialindywidualne auto i wyroznial sie z tlumu bezplciowych stockow ktore jak wyjechaly z fabryki tak jezdza do dzis ;)

Vento-Łukasz, oj sie bedzie nadal dzialo bo troche gratow lezy juz gotowych do montarzu ale to nie pogoda na modzenie. Jak sie zrobi cieplej to do srodka wpadna nowe diwajsy no i pora zajac sie silnikiem :faja:

Mati_89 - 2011-01-07, 12:24

Aeternus napisał/a:
Juz jest troche brudno ale na wiosne bedzie od razu pranie calej tapicerki ;)

Coś o tym wiem tez mam jasną tapicerke tyle że nie skórkę :)

Aeternus - 2011-01-07, 16:52

Mati_89 napisał/a:
Aeternus napisał/a:
Juz jest troche brudno ale na wiosne bedzie od razu pranie calej tapicerki ;)

Coś o tym wiem tez mam jasną tapicerke tyle że nie skórkę :)


no i wlasnie to jest jedyny minus tej jasnej tapicery ale warto sie pomeczyc :D

Rafik - 2011-01-07, 16:57

lotka ori mi sie podoba :) jest :OK: :oklaski: :oklaski: :oklaski: za auto :)
pawel39106 - 2011-01-07, 18:30

No skórę w aucie faktycznie masz kozacką, chociaż trochę gryzie się z drewnianą kierą i gałką bo to bardziej pasowałoby do czarnego ale mimo to za*ebiście mi się podoba. A co do lotki to ja bym jej nie zakładał ale nie uważam też żeby Ci ona auto oszpeciła.
Aeternus - 2011-01-12, 21:41

pawel39106, no wlasnie do czarnego srodka moim zdaniem wogule drewno nie pasuje a tak z jasnym az tak sie nie gryzie a wrecz pasuje. Jest orginalnie i to mi sie wlasnie podoba :) Choc mam pewien pomysl na srodek i pewien passat mnie zainspirowal:



Z kazdym dniem coraz bardziej mi sie ta lotka podoba :D Nie moge sie doczekac wiosny zeby pomontowac kolejne graty :diabeł:

Rafik - 2011-01-13, 21:58

Środek malina Pełen Luksus :)
Vento-Łukasz - 2011-01-14, 15:24

Środek przepiekny :poklon: :poklon:
chciałbym miec taki w swoim czarnuchu ;)

Aeternus - 2011-01-14, 22:50

ja sie chyba skusze i zrobie wlasnie taki jak w tym pasku. Czarna deska, tunel i gorne plastiki z podsufitka :D
vwkrzysio - 2011-01-15, 09:03

Aeternus, bedzie to wygladać MEGA DOBRZE !!
Aeternus - 2011-01-15, 13:00

vwkrzysio, tylko niestety podsufitke znalesc z cc to graniczy z cudem. Pewnie bede malowal. U kumpla wyszlo to fajnie ale 4 puszki lakieru poszlo :P
tomek87 - 2011-01-15, 14:11

Aeternus, działaj a będzie pięknie, widziałem na żywo takie coś w B4 i było zacnie :poklon:
vwkrzysio - 2011-01-15, 15:05

Aeternus, pogadaj z kolegą wydym ;)
Aeternus - 2011-01-15, 16:19

vwkrzysio, czyzby mial na sell? W sumie to narazie odkladam kase na gwint fk ale jak by sie trafila ta podsufita to chyba bym skozystal :diabeł:
D_M_C_ - 2011-01-15, 17:01

No i lotka na miejscu. Szczerze mówiąc jakoś dziwnie mi wyglądała na tych fotach. Jakby za bardzo do tyłu wysunięta. Dzisiaj się przyjrzałem mojej i jest tak samo. Może ten jasny kolorek tak się ta fotach prezentuje.
Aeternus - 2011-01-15, 17:30

D_M_C_, pamietam jak u Ciebie lukalem na lotke i byla wysunieta tak, ze zostawal niecaly 1 cm do krawedzi klapy. Zreszta w nozkach lotki jest zaglebienie zeby pasowala do krzywizny klapy i o dziwo udalo mi sie to spasowac :P
Przemek - 2011-01-15, 17:56

Aeternus napisał/a:
o dziwo udalo mi sie to spasowac :P



bo miałeś dobrą miarkę :P i dobrą poziomice (czyt 0.7)

Aeternus - 2011-01-15, 18:40

ventylek86, no ba na podwojnym gazie robota idzie 100% lepiej no i rece pewniejsze a oko sokole widzi wszystko :P
D_M_C_ - 2011-01-15, 20:49

Aeternus, wiem, pamiętam. Ale jakoś na fotach na tym kolorku mi dziwnie wygląda. Może trzeba to oblukać na żywca przy żywcu :diabełek: to się oko poprawi. A środeczek przy położonych fotelach świetnie wykląda
Aeternus - 2011-01-15, 21:42

D_M_C_, nie mam nic przeciwko piwkowaniu :D A srodek nie jest niestety moj... Bede dazyl do zegos podobnego. Ale na wiosne jak juz beda mogly plastiki i podsufitka w miare normalnie schnac
Aeternus - 2011-02-02, 12:08

Jak dobrze pojdzie to jutro, ewentualnie w piatek przyjdzie do mnie pewna przesylka :bajer: + reszta gratow ktora czeka na montarz = sporo modzenia na koniec zimy i wiosne :hmm: Ech nie moge sie doczekac!!!
karolek_ust - 2011-02-02, 12:31

Napisz lepiej co a nie taki tajemniczy jestes
Aeternus - 2011-02-02, 13:19

karolek_ust, jak dojdzie przesylka to pokaze :P Trzeba zbudowac odpowiednie napiecie :diabeł:
vst93 - 2011-02-07, 09:13

Doszła już przesyłka? :>
Marek81l - 2011-02-07, 10:38

Tak se przesledziłem temacik i ventka jest mega. Propozycja z mojej strony , spij w tym aucie na tym zlocie na którym ja bede bo wnętrze wmontuje do siebie :D :D :D :D Jest poprostu super. Mody w dobrym kierunku. Nie pisze ze ma byc nizej bo jak gwint w planach to sie nie odzywam.Troszke letnie koła nie po mojemu ale to przeciez Twoja fura. A z lotką oczywiscie jest rewelacja. Jest GT jest lotka.
Jestem zachwycony tym autkiem.

Aeternus - 2011-02-07, 21:27

Marek81l, dzieki wielkie za dobre slowo Kolego :) Srodka nie oddam nikomu a planuje jeszcze kilka zabiegow co by sie lepiej prezentowal :P

vst93, Jak sie spodziewalem dostalem po poludniu telefon od kuriera ze paczuszki doszly. Gdy wrocilem z pracy ujrzalem takie oto dwie beczki :P



A w nic bylo cos takiego ;) BBS RJ 7j15h2, ET 35. Wyprodukowane w 1987 r. :D







Wiem ze nie ma szalu ale te felgi to przejsciowy etap w dazeniu do czegos lepszego ale jak z nimi skoncze to powinnobyc ciekawie. Fele sa w dobrym stanie ale ta ktora fotografowalem jest delikatnie krzywa co widac po ilosci odwaznikow ale 50 zl i po problemie :D Teraz tylko trzeba znalesc troche kasy na doprowadzenie ich do stanu uzywalnosci a o checi sie nie boje bo juz jestem nakrecony jak pozytywka ;)

Vento-Łukasz - 2011-02-07, 22:31

bardzo ładne BBSki :oklaski: :oklaski:
Coś mi sie wydaje ze będa zaje!@#$ wyglądały na furce :poklon: :poklon:

Aeternus - 2011-02-07, 22:33

Vento-Łukasz, :piwo: na aucie wylonduja dopiero po renowacji :diabeł:
Marek81l - 2011-02-07, 22:43

Ale trzeba przyznac ze są i tak w super stanie. Ładne,ładne. Jesli o moje zdanie chodzi to ładniej bedzie to wyglądało niz tamte letnie. Jestem ciekaw Twojej wizji :D :D
Aeternus - 2011-02-07, 22:47

Marek81l, sprzedajacy byl mega uczciwy i wszystko mi o nich opisal od a do z i nie bal sie stwierdzic ze jedna jest lekko krzywawa ale odpowiednio zredukowal cene ;) W sumie tamte letie byly fajne bo czarne i na glebie pewnie by bylo lepiej ale i tak musi byc cos z rantem nawet tak delikatnym jak w tych RJ-tach ;)

A wizja jest taka: rant polerka, srodek na bialo i czerwone kapsle bbs.

Marek81l - 2011-02-07, 22:58

No nie powiem,mysle ze przy kolorze Twojej ventki bedzie megaszał.
A to są takie co miał Markovr6 na niektórych fotkach czy inne??

vwkrzysio - 2011-02-08, 07:43

no będzie fajnie :mniam:
Marek81l napisał/a:
A to są takie co miał Markovr6 na niektórych fotkach czy inne??

Chyba nie

Aeternus - 2011-02-08, 11:28

Marek81l, nie nie Marko mial ori od vr6. One nie maja rantu i jest inna konstrukcja ramion.



vwkrzysio, dziekowac Panie za dobre slowo :piwo:

piotr nowok - 2011-02-08, 17:25

no ladne kola i w pieknym stanie :OK:
arek07 - 2011-02-09, 11:58

dobry stan bbs-ów :D

mi osobiście tamte aluski lepiej leżą ;)

Aeternus - 2011-02-09, 18:24

piotr nowok, arek07, fakt kolka sa w niezlym stanie procz tej jednej na zdjeciu ale po prostowaniu bedzie si :D Juz niebawem biore scansol w dlon i biore sie za renowacje :D

Cytat:
mi osobiście tamte aluski lepiej leżą ;)


W sumie tragiczne nie sa bo czarne ale i tak jak skoncze z bbs-kami to powinno byc ok ;)

Marek81l - 2011-02-10, 00:31

[quote="Aeternus"]Marek81l, nie nie Marko mial ori od vr6. One nie maja rantu i jest inna konstrukcja ramion.

Aaa, teraz widze róznice :D :D
No to te co masz Ty duzo fajniejsze niz ori z vr6 .
No to czekam na zmiane dizajnu ;)

MarkoVr6 - 2011-02-10, 09:42

Aeternus, Przy 5x100 dupa a nie wybór z felgami, kolega moze bardziej zaszaleć i widze fajny model się trafił do Ventki ;)
Aeternus - 2011-02-10, 11:10

Cytat:
No to te co masz Ty duzo fajniejsze niz ori z vr6 .


tez tak mysle ale widzialem niezle w czarnym macie :kosci:

MarkoVr6, fakt na 5x100 jest posucha i trzeba adaptery zakladac co by jakies ciekawsze fele zalozyc ;) A te bbs-ki nie sa czesto zakladane na vw. Jest ich malo i do tej pory widzialem na necie jedna ventke na nich. A w zasadzie jette







Uploaded with ImageShack.us

Swistakes - 2011-02-10, 14:34

ładna
piotr nowok - 2011-02-10, 19:36

ja mialem takowe w swoim czasie ale nie z takimi deklami ;)
Hormon - 2011-02-10, 20:07

Masz większej rozdzielczości fotki tego Ventyla ?
Raziel500 - 2011-02-10, 20:10

MarkoVr6 napisał/a:
Przy 5x100 dupa a nie wybór z felgami,

Aeternus napisał/a:
fakt na 5x100 jest posucha i trzeba adaptery zakladac co by jakies ciekawsze fele zalozyc

zgadzam się z wami w 100% szukam ładnych felg od wrzesnia wzeszłego roku i nic!!! :mur: :mur: :mur:

Vento-Łukasz - 2011-02-10, 20:27

Aeternus, to pochwal ile ci one kosztowały ?? ;)
MarkoVr6 - 2011-02-10, 21:05

Raziel500, Pozatym nie tyle co też posucha, to żeby też nie było za fajnie to przy felgach z większym rantem jak juz znajdziesz przy 5x100 to zacisk przy tarczach 288 mm skutecznie bedzie ocierał o koło :P wtedy min 16 lub 17 cali tylko wchodzi w grę lub dystans
Aeternus - 2011-02-11, 14:44

Hormon, niestety nie mam lepszych fotek :/ Sam chcialem dokladniej sie przyjrzec tej jettce...

Raziel500, w sumie latwiej jest znalesc 5x112 lub 5x120 i zalozyc adapter ale to tez trzeba zabulic ekstra :/

MarkoVr6, to juz predzej trzeba zalozyc 16". W sumie do ventki 16"ladnie pasuje i uwazam ze wiecej jak wlasnie te 16" juz nie pasuje tak dobrze. Choc niektorzy zakladaja rh zw1 czy 3 i przy powypychanych blotnikach czy dobrej, twardej glebie wyglada niezle.

Vento-Łukasz, 460zl z przesylka ;) Ale jeszcze ze 200 zl pojdzie na renowacje wiec zle nie jest ;)

A tak BTW moje stare alusy ( te czarne ) ida pod mlotek :P

Marek81l - 2011-02-11, 16:06

MarkoVr6 napisał/a:
Raziel500, Pozatym nie tyle co też posucha, to żeby też nie było za fajnie to przy felgach z większym rantem jak juz znajdziesz przy 5x100 to zacisk przy tarczach 288 mm skutecznie bedzie ocierał o koło :P wtedy min 16 lub 17 cali tylko wchodzi w grę lub dystans


Odwieczny problem który rozwiązała mi dopiero szeroka stal. Jest 15" i jest rant aczkolwiek alu to alu.
Aeternus jak tak sie bedzie Twój furak prezencił na tych felach jak ta czarna Jetta to :poklon: :poklon:

Aeternus - 2011-02-11, 16:38

Marek81l, fele beda biale z rantem w polerce i czerwonym kapslem bbs wiec chyba lepiej niz zwykle srebrne ;) Sami ocenicie czy ventyl lepeij bedzie wygladal czy gorzej od tej jetki :P
Vento-Łukasz - 2011-02-11, 19:37

Aeternus napisał/a:
Vento-Łukasz, 460zl z przesylka Ale jeszcze ze 200 zl pojdzie na renowacje wiec zle nie jest

no to dobra kasa :OK:

Raziel500 - 2011-02-11, 19:40

tak tylko dajcie np. 9" i adapter :mur: bez poszeżenia nadkoli się nie obejdzie
to jest jakaś masakra przecież z tymi felami :beczy:

Aeternus - 2011-02-14, 23:00

Raziel500, no 9j i adapter co najmniej 20mm = masakra... Dowod od razu zabrany za wystajace kola po za obrys :mur: W sumie z adapterem to max 7.5j. Ale i tak najlepsze rozwiazanie to wyciaganie blotnika co nie kazdemu pasuje :/

W sumie w temacie sie nic nie dzieje to napisze ze ciagle mi zamarzaja dzrzwi kierowcy i na wiosne musze w koncu rozebrac zamek i pozadnie przeczyscic i nasmarowac bo juz mnie wkurza ta gimnastyka korekcyjna :mur: Dodam ze na oslode tych problemow czeka tez komplet nowych ori nakladek aluminiowych na pedaly oraz schowek drewniany od audi a8ktory bedzie wkomponowany w srodku w Ventyla. Fotki moze uda mi sie zrobic jutro jak wroce po uczelni.

Aeternus - 2011-02-18, 12:07

Foty gratow ktore czekaja od dawna na wiosne i na montarz.

Nakladki na pedaly ( Jeden mi gdzies wcielo do zdjec :P )



Podswietlany schowek od Audi A8:





MANIEK - 2011-02-18, 13:11

gratki dobre :D tylko wiosny cos nie widac :(
Rafik - 2011-02-18, 16:01

a ten schowek podpasi ?? :P no i kolejne graty do ventla :oklaski: :oklaski:
Aeternus - 2011-02-18, 16:11

Cytat:
tylko wiosny cos nie widac :(


no wlasnie u mnie gdansk zasypalo znowu :mur: Kiedy to sie wreszcie skonczy???

Cytat:
a ten schowek podpasi ?? :P


pasuje pasuje w pewne miejsce po bardzo niewielkiej modfikacji ;)

Aeternus - 2011-02-23, 09:13

wczoraj walczylem z felgami najlepszym preparatem do usowania farby i powiem szczerze ze mam dosc!!! Nie dosc ze zuzylem 1.5 puszki na jedna fele to i tak wiele to nie dalo :mur: 60 zl poszlo sie chrzanic... Ale dzisiaj oddaje kumel fele do szkielkowania za oszalamiajaca kwote 80 zl za komplet. Gdybym wczesniej o tym wiedzial to w te chemie bym sie nie bawil :evil: Czlowiek uczy sie na wlasnych bledach :P

Ale za to idzie do mnie paczuszka z czyms do wnetrza ;) Brakowac mi bedzie tylko jednego elementu do rozpoczecia akcji "srodek" ale bez niego i tak podzialam :diabeł:

Wydym - 2011-02-23, 09:20

Może daszków z cabrio ?? :P Mam takowe jak coś... ;)
hmm Używałeś scansolu ??Może długo stał i dlatego nie łapał lakieru....Puszka powinna ci na 4szt starczyć i zostać....

vwkrzysio - 2011-02-23, 13:58

Wydym napisał/a:
hmm Używałeś scansolu ??Może długo stał i dlatego nie łapał lakieru....Puszka powinna ci na 4szt starczyć i zostać....

no mi puszka starczyła na komplet felg i prawie pół puszki zostalo

Aeternus - 2011-02-23, 21:36

Wydym, dokladnie szukam slonecznikow :P Ale i tak na razie nie mam juz kasy :mur: Musze troche poczekac :(

Cytat:
Używałeś scansolu ??Może długo stał i dlatego nie łapał lakieru....Puszka powinna ci na 4szt starczyć i zostać....


uzywalem preparatu takiego jak Boll ale silniejszego i nic. Potem scansol i nic :mur: O ie wierzchnia warstwa proszku zeszla o tyle reszta ni hu hu... Ale dostalem cynk ze po jutrze fele sa do odbioru ;)

Cytat:
Wydym napisał/a:
hmm Używałeś scansolu ??Może długo stał i dlatego nie łapał lakieru....Puszka powinna ci na 4szt starczyć i zostać....

no mi puszka starczyła na komplet felg i prawie pół puszki zostalo


mialem taka nadzieje ze tak bedzie... Ale wyszlo inaczej. W sumie to warstwa proszku miala chyba z 3mm grubosci to moze dla tego tak opornie szlo?

tomek87 - 2011-02-23, 21:39

Aeternus, szkoda ze dopiero teraz się dowiedziałeś ze tak tanio masz możliwość pozbyć sie lakieru :D bo bym Ci swoje podrzucił :D
Aeternus - 2011-02-23, 23:21

tomek87, w razie czego bedzie na przyszlosc :P
tomek87 - 2011-02-23, 23:27

Aeternus, no drugi raz nie podejme sie sam polerki :P
vwkrzysio - 2011-02-24, 07:25

tomek87 napisał/a:
Aeternus, no drugi raz nie podejme sie sam polerki :P

he he, no ja na tamten sezon polerowałem a na ten dałem znajomemu z vaglublin który się tym trudni. teraz palce bedę miał przynajmniej całe :D

Aeternus - 2011-02-24, 14:44

Cytat:
Aeternus, no drugi raz nie podejme sie sam polerki :P

he he, no ja na tamten sezon polerowałem a na ten dałem znajomemu z vaglublin który się tym trudni. teraz palce bedę miał przynajmniej całe :D


a ja chetnie bym wypolerowal swoje bbs-ki ale wszzystkie juz takie widzialem wiec zrobie je po swojemu :P Juz mala praktyka jest wiec jak cos sluze palcami :P

Aeternus - 2011-02-25, 16:41

Pewna paczka wlasnie doszla :) A w niej :hmm:



vwkrzysio - 2011-02-25, 18:18

czarny środek :diabeł:
karolek_ust - 2011-02-25, 18:29

no no robi się coraz więcej przyjdzie Wiosna i Vencia nie po poznania będzie.
Rafik - 2011-02-25, 19:41

no no ciekawie bedzie :)
Przemek - 2011-02-25, 19:57

Aeternus, czy mi się wydaje czy to klamki z passata b4. jeśli tak to bedziesz miał trochę zabawy bo za bardzo nie pasują :P
Aeternus - 2011-02-25, 20:28

Cytat:
no no robi się coraz więcej przyjdzie Wiosna i Vencia nie po poznania będzie.


taki jest plan ;)

Cytat:
czarny środek :diabeł:


czarno kremowy :P :diabeł:

ventylek86, zgadza sie sa z b4. Ale... Juz mamy z kolega patent bo u niego robilismy to samo i jest git :faja:

Przemek - 2011-02-26, 06:41

Aeternus, trzeba było mówić ze potrzebujesz ja swoje będe wyrzucał i z powrotem jasne zakładał . oddał bym ci za 4opak te czarne
Aeternus - 2011-02-26, 11:20

ventylek86, a no widzisz kuchnia... W sumie to nie bylaby niespodzianka gdybym napisal ze je kupuje :P Ale jesli oferta bedzie nadal aktualna to 2 komplet przytule z checia;) Jakos sie dogadamy ;)
Przemek - 2011-02-26, 12:23

oprócz ciebie jest już 2 potencjalnych kupców na te rączki :P
vwkrzysio - 2011-02-26, 13:21

ja tez bym kupiłe :D
Przemek - 2011-02-26, 16:43

Krzyś miałem 2 kpl i obydwa po niedzieli będą miały nowych właścicieli
vwkrzysio - 2011-02-26, 17:19

życie :( ale kiedyś się coś trafi ;)
Aeternus - 2011-02-26, 18:39

ventylek86, niech biora te 2 komplety ja juz swoj mam i mi starczy od biedy :D Jak kiedys sie trafi to moze skozystam ;)

vwkrzysio, co sie odwlecze to nie uciecze ;)

karolek_ust - 2011-02-26, 18:42

No drugi komplecik będzie jeździł w mojej Venci ;P , potem jeszcze parę detali w czarno się zrobi i będzie malina , Aeternus ale do wiosny musimy pogadać co z felami hehe , myślę że będzie ładnie w moim kolorku ;P
Aeternus - 2011-02-28, 14:16

karolek_ust, jakos sie dogadamy :) Moze jak spot dojdzie do skutku w tym miechu ;)
Aeternus - 2011-03-20, 10:17

Mała zajawka tego co sie aktualnie dzieje przy aucie



WAFEL - 2011-03-20, 10:22

bibiesy sie robia :D
Aeternus - 2011-03-20, 10:55

Cytat:
bibiesy sie robia :D


ale bardzo powoli :( Mam niezle przeboje z fela co potraktowalem ja sprayem do usowania farby... Mam nauczke i reszta fel powinna pojsc sprawnie. Dzisiaj wykanczam tego nieszczesnika i postaram sie rzucic podklad i kolor. Ranty beda dokladnie polerowane po calej akcji malowania.

Przemek - 2011-03-20, 10:56

nawet zacieków nie zrobiłeś tym pędzlem :P
Aeternus - 2011-03-20, 11:09

Cytat:
nawet zacieków nie zrobiłeś tym pędzlem :P


hehe sa sa :P Na jednym kapselku niestety jest. Ale to szczegol :D Wazne zeby na rotorze dobrze wyszlo... Cholernie niewdzieczne fele do restaurowania!

karolek_ust - 2011-03-20, 13:07

No proszę robi się elegancko . Czekamy na efekt końcowy całej felgi .
Vento-Łukasz - 2011-03-20, 22:45

no no juz nie moge sie doczekac fotek z efektu koncowego felg :poklon: :poklon: :oklaski: :oklaski:
Aeternus - 2011-03-28, 22:35

Niestety musze zakomunikowac ze fele nie zostana ukonczone w taki sposob jak zakladalem :( Pojawily sie zbyt wielkie przeszkody zeby zrobic polerke rantow... Okazalo sie po zdjeciu proszku ( zajelo mi to prawie tydzien :grrr: ) ze sa takie mega wielkie wrzery w aluminium, ze musialbym je toczyc na tokarce i z rantow odeszloby z 1/3 ich grubosci :( Masakra. Poszlo na renowacje w pi**e czasu i kasy a efektu ni ma. Musze oddac fele do konkretnego piaskowania i malowania proszkowego. Beda cale biale bez udziwnien!!! Kolejna kasa poszla sie chrzanic i kolejne wydatki uniemozliwiaja mi zalozenie w obecnej chwili gleby. Wole odlozyc na konkretny gwint niz stosowac polsrodki. Zycie toczy sie dalej i tzreba zakasac rekawy do dalszych prac.
Aeternus - 2011-04-09, 11:57

Fele na aucie:






Efektu nie ma bo jeszcze felga nie jest skonczona. Mam do zrobienia jeden maly detal ale bedzie sie gryzl z bialym kapslem. I teraz pytanie do Was... Zostawic tak jak jest czy zrobic jak tutaj na fotce?



Bardziej mi sie podoba 2 opcja. Co Wy na to?

piechu43 - 2011-04-09, 12:00

Aeternus napisał/a:
Zostawic tak jak jest czy zrobic jak tutaj na fotce?

jak dla mnie, to na 1000000% zrobiłbym bez dekla białego i z czerwonym rantem
:poklon: :poklon: :poklon:
zajebiaszczo to wygląda w tym macie :oklaski: :oklaski: :oklaski:

arek07 - 2011-04-09, 12:08

maluj ten dekiel i to jak najszybciej :P :P :P
vwkrzysio - 2011-04-09, 13:06

maluj dekielek na czarno i czerwony rancik albo zostaw jak jest i daj biały rancik ;)
Przemas - 2011-04-09, 13:12

Maluj kapsel na czarno i czerwony rancik będzie miodzio :mniam:
Swistakes - 2011-04-09, 15:13

Szyko na czerwono a kapsel na czarno i bedzie Miodzio !! !
slaw71 - 2011-04-09, 15:27

ja bym to widział tak- rant czerwony nie tak cienko, tylko cały rancik czerwony i ta pseudo nakrętka ze znaczkiem też na czerwono,nie cały kapsel tylko nakrętka i powinno być malina :P
Wąski 2 - 2011-04-09, 16:42

dołączam się do wypowiedzi Sławka ,tylko do pełnego efektu dał bym koło w mat a nie w połysk :(
Hormon - 2011-04-09, 17:11

Wąski 2 napisał/a:
dołączam się do wypowiedzi Sławka ,tylko do pełnego efektu dał bym koło w mat a nie w połysk :(


To samo miałem zaproponować, czarny mat i kapsel na czerwono, wtedy będzie wyglądało zajefajnie :)

MarkoVr6 - 2011-04-09, 17:35

Bez solidnej gleby obojętnie jakbyś nie zrobił tych kółek to efektu nie uzyskasz :P :P tak cie troche sprowadzić na ziemie chciałem hihi :D działaj kolego działaj :]
pawelvw - 2011-04-09, 18:48

jestem za opcją ta co wszyscy
Aeternus - 2011-04-09, 19:43

Dzieki Panowie za wypowiedzi :) Decyzje juz w sumie podjalem ze bedzie czerwony asek na ten waski kawalek rantu bo mialem juz vt jak by caly na czerwono z kapslem wygladal i powiem szczerze ze kupa byla!!! Ale dekiel walne na czarno i pasek tez niebawem zawita na kolko. Lakier jest polmatowy bo typowego matu w lakierni nie mieli wiec moze po prostu dodatkowo wszystko matem prysne jak mi sie bedzie chcialo :P

Cytat:
Bez solidnej gleby obojętnie jakbyś nie zrobił tych kółek to efektu nie uzyskasz :P :P tak cie troche sprowadzić na ziemie chciałem hihi :D


wiem o tym doskonale i zrobie wszystko by gleba trafila na poklad jak najszybcie ;) Ale z funduszami jest mega krucho...
Cytat:

nie cały kapsel tylko nakrętka i powinno być malina :P


W sumie tam gdzie jest napiss bbs chcialem zrobic na czerwono ale dorwac teraz kapselki czerwone to najmniej 200zl trzeba rzucic :/ Na razie machne dekielket ten co jest na bialo i walne go w czern. Potem pasek ;)

slaw71 - 2011-04-10, 12:05

Aeternus napisał/a:
dorwac teraz kapselki czerwone to najmniej 200zl trzeba rzucic


http://moto.allegro.pl/bb...1533325615.html
http://moto.allegro.pl/de...1533940079.html
proszę bardzo ;)

rolz - 2011-04-10, 12:20

Krzysiek, całość w czarny mat, bez żadnych pasków, powaga :)
vst93 - 2011-04-10, 12:41

Zostaw jak jest, biały rant- będzie pasowało do srebrnego bez wprowadzania 3 koloru :D
Aeternus - 2011-04-11, 08:04

slaw71, w sumie to naklejek nie chce a dekielki o dziwo sa nawet w przystepnej cenie ale i tak nie mam teraz 140 zl :P Za to odkladam na gewinde bo gleba do tej feli musi byc koniecznie!!! Na razie pojda cale w czarny mat i zastanowie sie nad kolorem paska. Albo bedzie czerwony albo srebrny co by do auta nawiazac jak pisze Kolezanka vst93,
Vento-Łukasz - 2011-04-11, 19:14

Ta druga opcji jest mega sztos :poklon: :poklon: :poklon: :poklon:
ale pozostaje pytanie czy bedzie pasował do twojej furki ;)

Aeternus - 2011-04-12, 17:53

Cytat:
ale pozostaje pytanie czy bedzie pasował do twojej furki ;)


dlatego zamowilem 2 paski. srebrny i czerwony i sie okaze ktory lepszy ;) Farba matowa czeka na cieplejsze dni i dzien wolny co by zrobic felunie :faja:

Aeternus - 2011-04-19, 18:23

Duzo sie nie dzieje w temacie. Kola na razie zostana po prostu czarne i nie malowalem ich calkowitym matem bo jak ogarnalem dekielki to powiem szczerze ze zadnej roznicy nie bylo. A tymczasem naplywaja do mnie jakies tam graty. Na przod wpadna wentylowane heble 256mm, niebawem zabieram sie za czarny srodek, dziorka w boczku fotela zostanie usunieta, klima zostanie odgrzybiona i nabita. Musze rozkleic lewy reflektor i poprawic klejenie bo mi paruje. Generalnie na poczatku maja jak bede mial troche wiecej czasu usune zalazki rdzy ktore sie pojawiaja na rantach i poszukuje wciaz blotnikow na przod w idealnym stanie i tym samym klakierze. Do manii chcialbym ogarnac z zewnatrz wszystkie wkurzajace mnie *^%#$*&$ i bedzie si :D A na nowy sezon juz na bank wpadnie gewinde i nowe kolo ktore juz sobie upatrzylem i pozostaje je tylko dorwac w dobrej kasie.

Pare fotek jak sie siwy szczur prezentuje na dzien dzisiejszy:













piechu43 - 2011-04-19, 18:30

Miło popatrzeć :brawa: :brawa: :brawa:
Przemek - 2011-04-19, 19:05

ale wysoko stoi . nie możesz go niżej posadzić ??
Aeternus - 2011-04-19, 19:11

Cytat:
ale wysoko stoi . nie możesz go niżej posadzić


moge :P Jak mi pozyczysz 1000zl :D

Przemek - 2011-04-19, 19:20

Aeternus napisał/a:
moge :P Jak mi pozyczysz 1000zl :D


dzisiaj nie mam. ale mogę pożyczyć ci szlifierkę to tańsze rozwiązanie :P

Wąski 2 - 2011-04-19, 20:27

ventylek86 napisał/a:
szlifierkę to tańsze rozwiązanie


nie ma to jak agro tiuning :P :P

co do autak to jak się uda już posadzić autko to będzie bardzo mniamuśno :mniam: :mniam:

Gavel - 2011-04-19, 20:31

a mi się bardziej Twoja Ventka podobała na rialach...
lesny1982 - 2011-04-19, 20:37

Aeternus ciemno cos sie zrobilo :P
Aeternus - 2011-04-19, 21:25

Cytat:
dzisiaj nie mam. ale mogę pożyczyć ci szlifierkę to tańsze rozwiązanie


nie, to sobie daruje. Wezme diamentowke i sam podzialam :D

Wąski 2, licze na to ze na glebie nabierze troche smaku bo na razie kolo ginie bez gleby...

Gavel, nie jestes jedyny ;) Mi osobiscie jakos te riale nie podchodzily ale nie zaluje zmiany. Beda na przyszly sezon ladne z nich zimowki :P

lesny1982, ciemno wszedzie, glucho wszedzie, co to bedzie :P Bedzie niebawem ciemniej ;)

Arcaj - 2011-04-24, 13:50

felga zlewa się z oponą i dla mnie wygląda to na mega balon :połbie: jakieś odróżnienie by się zdało no i najważniejsza gleba
Aeternus - 2011-05-13, 07:42

Arcaj, ma byc docelowo srebrny pasek na fele ale cos mi nie doszedl jeszcze. N i gewinde do manii powinno zawitac ;) Z nowosci to na przod zawitaly wentylowane heble 256mm, nowe tarcze, klocki, wszystkie gumki itp, plyn i hamuje pieknie :D A wszystko dzieki Gavelowi ktory zalatwil mi jazma :piwo: Procz tego wypolerowalem sobie z nudow wydech. Pora sie zabierac powoli za rude, klime i oliwe z filterkami.

Zdjecia beda pozniej.

Aeternus - 2011-05-16, 17:09




pawelvw - 2011-05-16, 17:45

no ładnie tłumiczek wygląda
vezet22 - 2011-05-16, 17:54

Froncik ładny :oklaski: a co do tyłu auta to bym lotkę wyrzucił ;)
Przemek - 2011-06-05, 11:22

jak tam autko ?? kupiłeś już gwint ?? felgi skończone ??
pawelvw - 2011-06-05, 14:11

czy tu się coś wogóle dzieje
Aeternus - 2011-06-06, 17:26

ventylek86, pawelvw, dziac sie dzieje i efekty beda dopiero widoczne na manii. Projekt jest scisle tajny :P Na razie koncze kompletowanie gratow. Gewinde bedzie, kolo jest skonczone, srodek bedzie ogarniety wiec wszystko bedzie gotowe w jednym momencie ;)
Rafik - 2011-08-11, 12:12

Wszystkiego Najlepszego !!

:pijacy: :piwo: :zabawa: :fala:

Sto Lat !!


Aeternus napisał/a:
beda dopiero widoczne na manii.


juz po mani wiec prosze o jakies spy foto :P

vst93 - 2011-08-11, 12:29

100 lat! :piwo: :piwo:
:fala: :fala: :fala:

Swistakes - 2011-08-11, 14:21

STÓWKA!!!!!!!!! :fala:
:fala:

Wąski 2 - 2011-08-11, 15:40

stówka kolego :fala: :fala: :fala:
Przemas - 2011-08-11, 18:48

Wszystkiego Najlepszego !! !!!! ;) :fala: :piwo: :piwo: :fala:
Aeternus - 2011-08-11, 21:12

Dzięki Wszystkim za pamięć :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: Jesteście THE BEST!!! :oklaski:

Nie pisałem dawno co się działo z autem węc teraz nadrobie zaległości. Do auta doszły:

-gwint
-nowe poduszki mcpersona + łożyska
-nowe drążki kierownicze
-czarna podsufitka oklejona alcantarą + boczne plastiki
-czarne lampki hand made ;)
-czarne słoneczniki + ich uchwyty
-czarne rączki
-nowe radio alpine CDE120RR
-nowy olej motul 15w40 + wszystkie pozostałe płyny i filtry
-przegląd klimy
-dach oklejony czarnym winylem
-bra na maskę
-alu nakładki na pedały
-polerka ręczna całego auta środkami car-plan ( POLECAM !! ! )

Zdjęć środka nie robiłem jeszcze ale to nadrobię z czasem ;) A na razie dodaje foty z małej i niezbyt profesjonalnej sesji :P







W planie na najbliższą przyszłość zmiana podświetlenia przełączników na czerwone, nowa dokładka zderzaka i poprawienie reszty drobiazgów które mnie denerwują. A niebawem mam nadzieje zakupić wymarzone koło na przyszły sezon i ogarnąć je przez zimę ;)

Swistakes - 2011-08-12, 06:37

Srebrne jest śliczne !! !
Wielkie brawa za robote :oklaski: :oklaski:

piratvento - 2011-08-12, 07:19

a gdzie zdjęcia środka auta ? :( :( :(
Rafik - 2011-08-12, 07:39

jest dobrze :)

ładnie wszystko wygląda :oklaski: :oklaski:

piotr nowok - 2011-08-12, 10:06

no fajne graty ladnie furak wyglada :oklaski:
Aeternus - 2011-08-12, 13:26

piratvento, zdjęcia zrobię jak będę miał chwile wolnego w ciągu dnia bo na razie ciągle w pracy siedzę. Myślę że jutro ogarnę ;)
Aeternus - 2011-09-02, 22:00

Długo obiecywane fotki wnętrza po małych modach. Jakość kiepska bo aparat do d**y:






pawelvw - 2011-09-02, 22:15

dobrze wyszło
karolek_ust - 2011-09-03, 07:27

No to teraz tak samo jak w mojej Ventce masz :P
Nie no elegancko , od razu lepiej to wyglada.

Maksio - 2011-09-03, 08:18

Obszywałeś/malowałeś? Napisz proszę czym to robiłeś i jak wygląda mniej więcej kosztorys takiej operacji ;) ?
Swistakes - 2011-09-03, 10:06

No towieli PLUS dla Ventyla !! ! :oklaski:
piotr nowok - 2011-09-03, 20:04

maksio obszycie od polowy w gore okolo 1000zl ;)
Wydym - 2011-09-03, 20:10

Materiał na sufit 40zł klej 30zł....na słupki lakiery z podkładem około 50zł cały srodek własnymi siłami 100zł
Co do obklejania słupków i reszty plastików to materiał wyniesie w sumie maksymalnie 100zł z sufitem...

Aeternus - 2011-09-03, 23:29

dzięki Pany za dobre słowo :)

Już wnętrze było gotowe dawno temu ale nie miałem jakoś okazji zrobić fot...Podsufitkę oklejałem alcantarą a plastiki są malowane strukturą. Co do cen to nie jest to droga zabawa ale trzeba trochę czasu i cierpliwości. Alcantara na sufit 50zł, klej za free od znajomego tapicera :P Struktura do plastików 2x20 zł, papier ścierny za free, podkład do plastików 16zł, rączki od passata b4 4x9zł, ori czarne uchwyty słoneczników 2x11zł i to tyle. Mam jeszcze jeden pomysł na posufitkę ale to dopiero na przyszły sezon i jak znajdę konkretną maszynę do szycia :P

pawlunio1987 - 2011-09-04, 13:10

piekna, czarna gora :oklaski: powoli przymierzam sie do tego u siebie...
MANIEK - 2011-09-04, 18:10

elegancko :oklaski:
arek07 - 2011-09-04, 18:54

wyszło fajnie ale jak dla mnie poprzednio całość była bardziej zgrana ;)
musze oblukać na żywca :P

Aeternus - 2011-09-04, 20:46

arek07, oj tak wygląda bo to nie koniec :P Jeszcze parę czarnych akcentów wpadnie do środka + czerwone podświetlenie i będzie jak w moim wymarzonym środku z passka b4 usa :D A na żywca zaręczam że wygląda lepiej ;)
Aeternus - 2011-09-29, 14:59

nic się na razie nie dzieje w temacie prócz kompletowania gratów więc wklejam parę fot z wakacji na Kaszubach:






Przemek - 2011-09-29, 19:38

czemu żeś nie mówił że będziesz w dolinie . byśmy się spotkali
Aeternus - 2011-09-29, 21:10

ventylek86, bo to spontan był i nawet nie miałem Twojego numeru wpisanego w komure :P Ale spoko niebawem znowu się tam wybieram ale na weekend to się jakoś zgadamy ;)
vwkrzysio - 2011-09-30, 07:25

ładny ten twój furak :oklaski:
Swistakes - 2011-09-30, 09:46

Aeternus napisał/a:
ładny ten twój furak :oklaski:

Ładny bo srebrny hehe
A froncik prawie jak u mnie , mi brakuje stargo rusztu :)

Aeternus - 2011-10-18, 22:13

Aktualnie sporo się dzieje przy kompletowaniu części i mimo że poszło mi 600zł na warunek na uczelni to do domu przypływa paczek :) Będzie na 100% nowe koło i to może na dniach, buda przejdzie metamorfozę i już brakuje mi tylko 2 elementów żeby ją skończyć, zmieniam podświetlenie wnętrza i trafił też tunel usa i cup holder. Koła i opony są na sprzedaż a to ostatnie foty na letnim setupie bo śmigam już na zimówkach.Fotki wnętrza jak skończę prztyczki :P








I taka fota jak się wspinam co by zrobić lepsze foty :P Blisko było do krawężnika :diabeł:


Wvojtek - 2011-10-18, 22:16

Aeternus, kibicuje temu projektowi więc mam nadzieję że koło będzie kładło na cyce :P
Swistakes - 2011-10-19, 03:58

Dobra sesyjka Vento tez dobre, To teraz czekamy az wszystko sie skompletuje :)
vwkrzysio - 2011-10-19, 06:24

czekamy na koło i tak jak Wvojtek, podziwiam projekt. Po twoim golfie widać że smykałkę masz więc ciekawy jestem jak to wszystko będzie wyglądało na koniec :)
Aeternus - 2011-10-19, 07:44

Wvojtek, Swistakes, vwkrzysio, dzięki Pany :piwo: Co do projektu to ten ma u mnie dożywocie w porównaniu do golfa ale mam nadzieje że wyrobie się do wiosny z lwią częścią prac. Co do koła to na vento jeszcze go nie widziałem więc będzie oryginalnie ;) Będą całkowicie inne od bbs-ków :faja:
Aeternus - 2011-10-26, 12:33

spy foto felg:




Prócz tego podświetlenie auta zakończone i pora na dalsze kompletowanie gratów ;)

karolek_ust - 2011-10-26, 14:16

całą felgę byś pokazał .
vwkrzysio - 2011-10-26, 14:49

karolek_ust napisał/a:
całą felgę byś pokazał

chce potrzymać nas w napięciu :diabełek:

Vento-Łukasz - 2011-10-26, 18:03

merce ??
Rafik - 2011-10-26, 19:09

prosiaki ?? :>
vwkrzysio - 2011-10-26, 19:14

Vento-Łukasz napisał/a:
merce ??

chyba nie

pawelvw - 2011-10-26, 19:14

borbet A może
Aeternus - 2011-10-26, 22:26

Vento-Łukasz, nie ale blisko :P

vwkrzysio, dobrze Gadasz ;)

pawelvw, też pudło :diabeł:

Vento-Łukasz - 2011-10-26, 22:42

AMG :P hhihi poka całość
Aeternus - 2011-10-27, 10:53

Vento-Łukasz, też nie :P a przynajmniej nie kojaże żeby ten model był z amg :P Zrobie foty jakoś w przyszłym tygodniu bo teraz mam mało czasu i na święta jade na południe do rodziny
Rafik - 2011-10-27, 20:19

to czekamy na focisze ;)

Cytat:
na święta jade na południe do rodziny


o to kolego moze sie gdzies spotkamy na trasie ja tez lece na południe w tych dniach

Hormon - 2011-10-27, 20:28

Południe czyli gdzie ? Podkarpacie ?
Aeternus - 2011-10-28, 05:20

Rafik, niewykluczone ;)

Hormon, konkretnie to do Parczewa. Na północny wschód od Lublina (jakieś 40 km)

vwkrzysio - 2011-10-28, 08:48

Aeternus, podjedz do lbn to się spota zrobi :P
Vento-Łukasz - 2011-10-28, 21:31

o prosze nom to bliziutko :)
Aeternus napisał/a:
na święta jade na południe do rodziny

Na wschód. dziki wschod

Aeternus - 2011-11-08, 20:51

Kolejne graty napływają :)

-osłona silnika od AFN-a
-oświetlenie climatronic, włącznika świateł
-nowe zegary
-soczewki bi halogenowe
-jakieś tam drobiazgi do dokończenia wnętrza

W tym miesiącu chce ogarnąć środek a potem trza się brać za front na sezon 2012 co by na euro było się czym pochwalić :P

vwkrzysio - 2011-11-09, 13:16

Aeternus napisał/a:
-osłona silnika od AFN-a

ile dałeś ??

Przemek - 2011-11-09, 18:50

Aeternus napisał/a:
-osłona silnika od AFN-a

na silnik czy pod silnik czy na miskę ??

Aeternus - 2011-11-09, 20:57

vwkrzysio, 75 zł od kolegi z forum golfa ;)

ventylek86, osłona na silnik ;) Pod silnik już mam zamówioną aluminiowa :P

Vento-Łukasz - 2011-11-09, 23:30

kupiłes od kolegi z Rejowca ?? co i szeroka stal ma na handel ??
Aeternus - 2011-11-10, 09:42

Vento-Łukasz, nie nie Chodzi mi o Kolege GeGe co ma 20 jahre ;) Jest z Poznania
Aeternus - 2012-01-25, 22:50

Coś tam się dzieje powoli. Składam belkę od GTI ze stabilizatorem na tarcze. Na nią wpadły tarcze i klocki TRW, tuleje Lemforder, nowe przewody hamulcowe, nowe reparaturki zacisków, nowe czopy, osłony tarcz w czarnym macie, belka w czarnym proszku, zaciski i jarzma czerwone..... Blech. Foto jak będę zakładał będzie. Prócz tego nowy licznik z dodatkowymi kontrolkami z ibi trochę zmodzony. A świeci to tak:





Jak wróci z małych poprawek to dam fotkę razem z gotowym podświetleniem wnętrza. Jadą jeszcze do mnie soczewki bi-halogenowe + dodatkowe lampy do przeróbki. Jakieś tam jeszcze graty wpadły typu olej, filtry i inne duperele. A i jeszcze jakiś czas temu z nudów takie cuś zrobiłem bo miałem stary scyzoryk na zbyciu :




Jeszcze muszę jakoś wpasować płytkę od alarmu ale będzie ciężko :mur:

wally44 - 2012-01-25, 23:10

Zegary super wygladaja :oklaski: Pasowaly by do mojego pod kolor :P
Swistakes - 2012-01-26, 02:51

Zegary malina;p
pawel39106 - 2012-01-26, 08:49

Ta zielona kontrolka jest od świateł mijania? Strasznie dużo czerwonego ale świeci fajnie.
vwkrzysio - 2012-01-26, 11:22

pawel39106 napisał/a:
Strasznie dużo czerwonego ale świeci fajnie.

a miało byc kolorowo jak na choince ??

no i mi sie podoba :brawa:

hrubek18 - 2012-01-26, 11:31

super to wygąda :oklaski: :mniam:
KamyczeQ - 2012-01-26, 15:40

Zegary biją moje na głowę :) Ale dziękuje za podpowiedź.. ;d chyba coś z moimi rozkminie ;p
pawel39106 - 2012-01-26, 16:33

vwkrzysio napisał/a:
pawel39106 napisał/a:
Strasznie dużo czerwonego ale świeci fajnie.

a miało byc kolorowo jak na choince ??

Nie choinka od razu tylko np. wskazówki na inny kolor. Ale i tak jest ładnie i wyraźnie.

vw-maly - 2012-01-26, 16:38

no zegary miodzio... fajne sa...
pawelvw - 2012-01-26, 19:01

zegarki fajne i poświetlenie też dobre i chyba negatyw na wyświetlaczach jest czy się mylę
Przemek - 2012-01-26, 23:59

pawel39106 napisał/a:
Ta zielona kontrolka jest od świateł mijania?

ona jest od świateł pozycyjnych .
Aeternus, a żyda tesh masz w tym liczniku

Aeternus - 2012-01-27, 06:34

Dzięki Chłopaki :poklon:

Generalnie pomysł był taki żeby ogarnąć licznik cały na czerwono i wpasować go do podświetlenia wnętrza. Nie chciałem choinki bo to nie święta i w sumie do czerwonego mało co dobrze pasuje.

Licznik od ibi z dodatkowymi kontrolkami: włączonych świateł pozycyjnych i mijania (bo palą się obie żarówki na raz więc i mijania wiem że mam włączone ;) ), kontrolka zapiętych pasów, kontrolka ABS przód i tył ( nie wiem czy w starym miałem :P ), kontrolka rezerwy, zapiętych pasów, zużytych klocków i reszta co w zwykłym liczniku. Chyba to wsio.

Negatyw na wyświetlaczach jest. To tylko chwila żeby je ogarnąć a myślę że warto. Wcześniej wyświetlacze zrobiłem na biało ale raziły i jakoś nie wyglądały :strzela:

Przemek - 2012-01-27, 21:27

a miałes juz go w aucie ?? bo te liczniki maja to do siebie ze oszukuja z paliwem
Aeternus - 2012-01-28, 15:23

ventylek86, tak miałem i faktycznie delikatnie przekłamuje. Pokazuje że mam niby ok 3 l wachy więcej niż mam w rzeczywistości. Ale zostaje zawsze kilometraż z mfa i zużycie paliwa. Dam rade. Zobaczymy jak zaleje na full bo wtedy też pływak inaczej popracuje ;)
Przemek - 2012-01-28, 18:20

nic ci to nie da :P . trzeba prawdopodobnie pływak z seaciny założyć żeby dobrze pokazywał
Kruchy69 - 2012-01-28, 19:42

Aeternus napisał/a:
Prócz tego nowy licznik z dodatkowymi kontrolkami z ibi trochę zmodzony.

Z jakich zegarów to zrobiłes? Bo ja chciałem zmieniac diody i malowac farmabami fluores... cos tam cos tam, ale jak zobaczyłem twoje to postanowiłem zmienic palny... Tak wiec???

ociu - 2012-01-28, 19:43

Aeternus,
Zdanie o aucie znasz
Jest mega :brawa:
Będziesz zakłądał kontrolke zapiętych pasów?
Dorwałeś zapinke pasów US ?

Aeternus - 2012-01-28, 22:26

ventylek86 dobry pomysł dzięki :poklon: Rozumiem że najlepiej do mnie będzie pasował z ibi 1z? Pasować to będzie?

Kruchy69 Generalnie licznik jest oryginalny z ibizy i kontrolki nie były ruszane. Po prostu taki typ ;) A tak dołożyłem tarcze od momana, podświetlane skazówki z golfa IV i zrobiłem negatyw wyświetlacza. Usunięte zostały blaszki zasilające górnych żarówek podświetlenia bo i tak w nocy mają świecić same tarcze. I to chyba tyle

ociu, dzięki Panie :piwo: Tak mam zamiar założyć zapinki usa ale nie pali mi się z tym ;) Jak będzie więcej kasy to to ogarnę. Na razie inne rzeczy są ważniejsze!

Przemek - 2012-01-29, 07:39

Aeternus, z sdi też powinno podejść . generalnie nr musi być 6K
Aeternus - 2012-01-29, 14:21

ventylek86, to jest pełno tych 6N0919673A na allegro. Powinno pasować od polo bo to samo chyba wkładali. Ewentualnie taki:

http://allegro.pl/ibiza-9...2065440331.html
http://allegro.pl/vw-polo...2083921353.html
Ale to razem z pompą zakupić czy sam pływak podejdzie bo nie chce 2 razy bawić się w podmianki...

ociu - 2012-01-29, 15:42

Aeternus,
A nie lepiej i taniej będzie Ci dogiąć swój pływak
Albo rozgiąć, albo zgiąć cięgno w zależności od tego jak przekłamuje wskaźnik
Chwila zabawy i masz to samo a kasiora w kielni np. na spinke US :P

Aeternus - 2012-01-29, 17:59

Cytat:
A nie lepiej i taniej będzie Ci dogiąć swój pływak
Albo rozgiąć, albo zgiąć cięgno w zależności od tego jak przekłamuje wskaźnik
Chwila zabawy i masz to samo a kasiora w kielni np. na spinke US :P


W sumie łatwiej tylko pytanie czy da efekt taki jak zmiana pływaka? No skoro mi pokazuje więcej paliwa niż w rzeczywistości to w którą stronę muszę podgiąć to i owo?

arek07 - 2012-01-29, 18:40

fajnie wyszedł licznik :oklaski:
ociu - 2012-01-29, 19:01

Aeternus,
Muszisz go dogiąć :)
Mówie Ci troche zabawy a kasa zoastanie w kieszeni
Odrazu wyczyść całą pompke itp ze szlamu:)

Wvojtek - 2012-01-29, 20:48

auto jest mega. Mmody przemyslane, robi sie kolejny grubas :oklaski:
Kruchy69 - 2012-01-30, 17:04

Cytat:
Kruchy69 Generalnie licznik jest oryginalny z ibizy i kontrolki nie były ruszane. Po prostu taki typ ;) A tak dołożyłem tarcze od momana, podświetlane skazówki z golfa IV i zrobiłem negatyw wyświetlacza. Usunięte zostały blaszki zasilające górnych żarówek podświetlenia bo i tak w nocy mają świecić same tarcze. I to chyba tyle


Własnie mi chodziło o te tarcze i myślałem ze tak ori swiecą. Dzieki za odp. ;)

Aeternus - 2012-02-26, 10:54

Witam po krótkiej nieobecności ;) Ostatnio trochę się działo i kilka punktów z listy na sezon 2012 można wykreślić. Po kolei:

1. Belka ze stabilizatorem od GTI z zaciskami i tarczami. Wszystko poszło w proszek, nowe tarcze i klocki TRW, łożyska SKF, tuleje LEMFORDER, przewody gumowe i miedziane, nowe gumki i tłoczki zacisków. Generalnie kompletna renowacja. Foto:






2. Rozpórki przód i tył TA technics. Foto:





Przy okazji 3 fotki widać kolejny punkt :D

3. Jakaś lepsza muza na pokład. Skrzynia + wzmak. Docelowo w środku ma być zmiana głośników i delikatna zabudowa bagaja. Na razie jest coś takiego. Foto:




4. Kolejna rzecz to wreszcie licznik trafił na swoje miejsce. Foto:




5. Denerwował mnie zbyt długi lewarek biegów to się go skróciło o 5 cm i założyło nową gałkę od touarega + mieszek. Pozostając przy tym w temacie drewna :twisted: Myślę że ciekawsza opcja ;) Foto:





6. Dorwałem też w śmiesznych pieniądzach ori tunel made in canada pod cup holder i zamieniłem z moim docinanym. Efekt na zdjęciu powyżej.

7. Wymieniłem też olej z mineralki na półsyntetyk Motula 6100 i komplet filtrów manna. Różnica jest odczuwalna a dodatkowo shell Vpower Diesel też daje rade i jestem zadowolony z tego jak auto śmiga :)

8. Na koniec coś takiego dorwałem i stworzyłem :diabeł:





Muszę jeszcze jakimś cudem zmieścić w scyzoryku moją płytkę od pilota ale to będzie trudne. Pierwsza próba się nie powiodła ale dam rade ;)

Na dniach założę wreszcie osłonę na silnik od AFN-a tylko na razie muszę ją dopieścić. To chyba tyle. Następne graty wkrótce.

karolek_ust - 2012-02-26, 11:05

No widzę dobrze się dzieje u Ciebie oby tak dalej.
pawelvw - 2012-02-26, 11:22

działasz i to konkretnie a na kluczyku to folia carbon ta elastyczna do formowania
Swistakes - 2012-02-26, 12:33

Normalnie na nowo sie zakochuje w Twojej Vetce ;p
Aeternus - 2012-02-26, 13:56

Cytat:
a na kluczyku to folia carbon ta elastyczna do formowania


dokładnie tak :) Folia 3m carbon. Rewelacyjnie się kształtuje na ciepło i ma pamięć kształtu. Jak ktoś ma scyzoryk to polecam bo teraz się nie ślizga w rekach.

Swistakes, powiem szczerze że ostatnio straciłem trochę ochotę do grzebania i chciałem kupić jette A1 Coupe ale doszedłem do wniosku że nie ma sensu. Ruszyłem z robotą i też na nowo uczucie do ventki rośnie :diabeł:

vwkrzysio - 2012-02-26, 14:32

no robi wrażenie furak a z nowymi gratami będzie jeszcze lepiej :oklaski:
arek07 - 2012-02-26, 18:24

elegancko działasz :oklaski: :oklaski:
fajne gratki :oklaski:
czy czuć jakąś różnice przy zmianie belki na tą ze stabilizatorem?

Aeternus - 2012-02-26, 19:17

vwkrzysio,taki jest plan że ma być znacznie lepiej :D

arek07, ciężko mi teraz wyczuć czy sam stabilizator dużo daje bo mam rozpórki które już sporo usztywniły i z nich jestem mega zadowolony! Jeden dzień chyba śmigałem bez rozpórek na tej belce i coś jakby mniej dupa się gięła i latała ale to tylko moje subiektywne odczucia. Na pewno warto bo belka będzie sztywniejsza i nie będzie się tak szybko giąć.

Swistakes - 2012-02-27, 11:20

Aeternus napisał/a:
chciałem kupić jette A1 Coupe

Kocham tą jette, razem kiedys sobie takie kupimy i bedziemy modzic :p

zB3ig - 2012-02-27, 15:26

Aeternus po prostu wypas :poklon: :poklon: :poklon: fajne tarcze, spoko gałka i mieszek, a propos wajchę masz skracaną czy tylko tak wygląda z tym mieszkiem ?? i powiedz mi mistrzu jak rozpórki zakładałeś na opuszczonym, czy podniesionym aucie??
Kruchy69 - 2012-02-27, 18:14

Swistakes napisał/a:
Aeternus napisał/a:
chciałem kupić jette A1 Coupe

Kocham tą jette, razem kiedys sobie takie kupimy i bedziemy modzic :p


Mojego brejdaka pierwszy samochód... Taką samą miał, no ale niestety dzwon... :/

karolek_ust - 2012-02-27, 18:37

zB3ig, Ty czytasz czy tylko zdjęcia oglądasz ? ;D

Cytat:
5. Denerwował mnie zbyt długi lewarek biegów to się go skróciło o 5 cm i założyło nową gałkę od touarega + mieszek. Pozostając przy tym w temacie drewna :twisted: Myślę że ciekawsza opcja ;) Foto:

Aeternus - 2012-02-27, 23:01

Swistakes, taki jest plan ;)

zB3ig, generalnie zasada jest taka że rozpórki żeby spełniły swoje zadanie to musi być auto podniesione podczas montarzu. Ale jak się ma rozpórkę z regulacją tak jak ja to nie trzeba podnosić fury. Ale ja i tak miałem auto na kobyłkach więc na podniesionym robiłem rozpórki ;)

karolek_ust, thx za riposte ;)

vw-maly - 2012-02-28, 16:02

ładniutkie wnetrze :P przy kupnie szukałem sobie ventki z drewiankiem :D :oklaski: :oklaski: za ekskluzywne wnetrze...
Aeternus - 2012-02-28, 19:21

vw-maly, od razu z drewnem nie znajdziesz bo takowych nie było :P Trzeba dokładać ;) Kiere dodał poprzedni właściciel z paska b4 ale 2 takiej nie widziałem ani na aucie ani w sprzedaży więc mam swego rodzaju rarytas :P A gałek w drewnie jest sporo. Ta bardziej mi się widzi od tej z golfa IV a że udało mi się ją załatwić w śmiesznych pieniądzach to taka wpadła ;)
vw-maly - 2012-02-28, 21:14

wyglada swietnie! widziałem tylko okleine na kokpit w drewno ale na zywo to nie wiem jak sie prezenci! podejrzewam ze nie najlepiej...
Aeternus - 2012-02-28, 22:15

Cytat:
widziałem tylko okleine na kokpit w drewno ale na zywo to nie wiem jak sie prezenci! podejrzewam ze nie najlepiej...


takim wynalazkom mówimy NIE!!! Drewniana deska tylko w rolsie albo bentleyu :P

vw-maly - 2012-02-29, 17:59

widziałem ori w omedze i lanci to fajnie wyglada dlatego mogli by zrobic specjalny wypust vento z drewnem :) ale juz nie zrobia :P chyba ze te nowe vento,bedzie wersja kilku sztuk z drewnem ;)
Aeternus - 2012-02-29, 19:19

vw-maly, mam na warsztacie taką omegę A z tym drewnopodobnym wykończeniem i moim zdaniem trochę tandetnie to wygląda... Ale wiadomo że każdy ma inny gust a o nich się nie dyskutuje :P
vw-maly - 2012-02-29, 20:06

no tak :P
Danielos - 2012-03-01, 21:39

Aeternus, takie zegary od dziś to moje marzenie :D powiec skąd, jak, ile? :mniam:
Aeternus - 2012-03-01, 21:58

Danielos, licznik od ibizy z dodatkowymi kontrolkami 150 zł, tarcze od momana 129zł + przesyłka, spalił mi się inwerter stary więc 68zł dodatkowe, wskazówki 40zł, podświetlenie wskazówek 30 zł i robota Rydza bo on musiał podświetlić wskazówki. Wyświetlacze zrobiłem sam i w sumie to wyszło ponad 500zł bo po drodze 2 tarcze miałem do wymiany więc tyle wyszło. A tak to tylko koszt podzespołów i można mieć coś takiego ;)
Danielos - 2012-03-02, 21:54

Dzięki Aeternus, wiem od czego zacząć :OK:
slaw71 - 2012-03-03, 20:34

profi robota Krzysiu,naprawdę podoba mi się każda zmiana w Twojej ventce,choć za drewnem nie przepadam ;) PozdróVWki
Aeternus - 2012-03-03, 22:43

slaw71, to zobaczysz co niebawe trafi na auto :-P Dzieki za dobre slowo :-)

Danielos, nie ma za co. Tak jak pisalem uwazaj u siebie na te wyswietlacze co by plytki nie zjarac!

Aeternus - 2012-03-22, 23:12

Kolka wypolerowane, wyważone i założone dzisiaj. Przy okazji gwint poszedł w pozycję pierwotną w stosunku do zeszłego roku. I tak szoruję wjeżdżając do garażu :P Prócz tego naklejki forumowe zniknęły a w ich miejsce są inne. Foto niebawem ;)
Swistakes - 2012-03-23, 11:19

NIe moge sie doczekac na foty
karolek_ust - 2012-03-23, 15:52

Ty rób zdjęcia i a nie marudzisz ze potem , mam nadzieję będzie robić gnój ;P
Aeternus - 2012-03-23, 18:14

Będzie szambo jak zrobię lepsze foty niż kalkulatorem :P



Sory za zawroty głowy :mur:

karolek_ust - 2012-03-23, 19:59

No i jest elegancko :oklaski: , na spocie obluka się na żywo tą Twoją polerkę :P
vw-maly - 2012-03-23, 20:03

bardzo ładniutko... ale fotki z kapem w powietrzu jeszcze nie ogladałem :P hi hi hi
vwkrzysio - 2012-03-24, 08:04

fele AMG ??
karolek_ust - 2012-03-24, 09:25

jak AMG skoro maja rostaw 4x100 Merce miały 5x112
vwkrzysio - 2012-03-24, 12:33

karolek_ust napisał/a:
jak AMG skoro maja rostaw 4x100 Merce miały 5x112

heh, nawet nie zwróciłem uwagi na rozstaw :mur:

Swistakes - 2012-03-24, 14:47

Wypass !
Przemek - 2012-03-24, 17:52

a nie są to czasem RH
Aeternus - 2012-03-24, 23:31

rh topline :) Jedyne vento na tych kolach w eu :P
vw-maly - 2012-03-25, 08:02

n to powod do dumy :oklaski: :D
karolek_ust - 2012-03-25, 08:16

Porób więcej zdjęć i będziemy wszystko widzieli :P
rolz - 2012-03-25, 09:19

Krzysiek nie pitol tylko wrzucaj foty :D
czarnysauber - 2012-03-25, 17:45

Jest fajnie :oklaski: :oklaski: :oklaski:
arek07 - 2012-03-25, 19:14

zmiana kół na duży plus :oklaski: :oklaski:
pokaż lepsze fotki :P

Aeternus - 2012-03-25, 20:31

Dzięki Pany za miłe słowa :piwo:

Foty może jakieś machnę jutro ale nie obiecuję bo jestem w pracy. Na razie i tak nie ma końcowego efektu bo karoseria się jeszcze trochę zmieni ale to później. Gwint skręcony na razie do jazdy na co dzień. Może jak ogarnę wjazd do garażu to pójdzie przód i tył z 50mm niżej a na zloty hardcore :P A i muszę gdzieś dorwać 1 dekielek bo ktoś się nie bał i zaje**ł :mur:

Aeternus - 2012-03-27, 18:44

Lepsze foty ale i tak nie ma to jak efekt na żywca ;) Do rantu jest jeszcze sporo miejsca więc zawsze można troszku niżej zejść.







pawelvw - 2012-03-27, 18:48

ładne alumy a jakie tam gumy na nich siedzą i jaka to szerokość
zB3ig - 2012-03-27, 18:50

świetne te kółka :D Twoja szara gadzina wymiata :poklon:
Paweł J. - 2012-03-27, 18:54

Chyba jedna z nielicznych, kultowych felg jakie mi się podobają...pieknie... :poklon:
Hormon - 2012-03-27, 18:59

Bardzo ładne aluski, super wybór :oklaski:
arek07 - 2012-03-27, 20:49

wygląda fajnie :oklaski: muszę oblukać na żywo :D
Aeternus - 2012-03-27, 21:00

pawelvw, 16" na 7,5j

gumy 2x toyo 195/40/16
2x marangoni zeta 195/40/16

Toyo fajnie się naciągnęły. Marangoni trochę mniej ale wystarczy by zejść po centymetrze w dół. Z tym że na raziey robić :strzela: muszę ogarnąć łagodny wjazd do garażu bo dokładkę urywam i jedna połówka mi pękła :mur:

Paweł J., w sumie to koło głównie na bmw e30 lata ale mi pasują :P

arek07, nie ma co oglądać :P Sama ruda wychodzi i trza blachy robić :strzela:

pawlunio1987 - 2012-03-27, 22:08

No szacunio :poklon: efekt wyśmienity... Im niżej tym lepiej szkoda, że mało gdzie u nas to jest praktyczne, z racji pokonywania róznych dróg...
Aeternus - 2012-03-27, 22:39

Cytat:
z racji pokonywania róznych dróg...


drogi to na zachodzie maja. U nas to są przeszkody :P

Swistakes - 2012-03-28, 06:20

Dobrze sie prezentuje na nowych kółeczkach, podobają mi sie :oklaski:
KondziorR - 2012-03-28, 06:29

Wygląda zacnie, polecam und pozdrawiam :D
karolek_ust - 2012-03-28, 08:03

No i jest dobrze , trzeba to na spocie oblukać ;d
vwkrzysio - 2012-03-28, 09:07

:poklon: :poklon: :poklon: :poklon:
co masz w noskach od bry że tak ładnie stoją ??

Aeternus - 2012-03-28, 14:27

vwkrzysio, nic :P Bra ma parę miechów i tyle ;) Mam tylko magnesy neodymowe wsadzone co by nie powiewała skórka na wietrze :D
vw-maly - 2012-03-28, 16:10

:oklaski: :oklaski: :oklaski: czasem brak komentarza jest najlepszym komentarzem.... :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: pieknie ku**a pieknie!!! :D :D :D :D
cinek82 - 2012-04-02, 21:35

W sobotę widziałem na żywo na parkingu podziemnym na matarni........ mega wrażenie :wow: :wow: :wow:
Aeternus - 2012-04-03, 15:52

Cytat:
mega wrażenie :wow: :wow: :wow:


oj tam oj tam. nic szczególnego na razie ;) Będzie tylko lepiej :P Ventka już tak nie wygląda bo na słowackiego jakąś wiewiórę ubiłem i blendę zniszczyłem :P

karolek_ust - 2012-04-03, 15:57

Wiesz co jak mogłeś Kaskaderze :P
Aeternus - 2012-04-03, 18:39

karolek_ust, ślisko było,śnieg padał więc nie udało mi się go minąć :P
slaw71 - 2012-04-03, 19:26

cinek82 napisał/a:
W sobotę widziałem na żywo na parkingu podziemnym na matarni........ mega wrażenie :wow: :wow: :wow:

no chyba czas najwyższy Cinuś abyś się z nami kiedyś spotkał :pała: ,już zapomniałem jak Twoja buźka wygląda :diabełek: .
Krzysiu, jest mega na tych felach,aż szkoda jeździć na co dzień ,żeby nie poniszczyć :D , ja to chyba nigdy nie będę tak nisko,bo lubię sobie polatać :diabełek:

Aeternus - 2012-04-03, 21:14

Cytat:
aż szkoda jeździć na co dzień ,żeby nie poniszczyć :D


nie jest tak źle ;) Po dziurach staram się nie jeździć a fele są mega wytrzymałe. Są tak pioruńsko ciężkie jak mojego wujasa 17" od land rovera :P


Cytat:
ja to chyba nigdy nie będę tak nisko,bo lubię sobie polatać :diabełek:


ja nie mam czym latać to chociaż poszybuję nisko :diabeł:

Aeternus - 2012-04-17, 13:03

Razem z kumplem wymieniliśmy w sobotę końcówki drążków, sworznie i ogarnęliśmy gewinde troszku ;) W poniedziałek opuściłem tył o 1 cm a przód o parę milimetrów i wyrównałem co by auto stało trochę w klin. No i oczywiście została zrobiona zbieżność i ustawiono mi negatyw 2 stopnie z przodu co by wykorzystać sztywność gwintu i rozpórek. Polecam wszystkim
Aeternus - 2012-05-11, 21:13

Parę fot z Nowego Stawu:



















Na dniach będą reanimowane błotniki i wszystkie ranty a potem dalsze zmiany wizualne które zakończą modzenie na ten sezon ;)

Hormon - 2012-05-11, 21:26

Te felgi są zajefajne :) . Na zlocie obejrzę dokładnie.
karolek_ust - 2012-05-12, 09:20

Nie no ładnie się prezentuje , a co Ty zrobiłeś z lampami co ? Org ciemne Hellenki przyciemniłeś całe ?
Aeternus - 2012-05-12, 10:07

karolek_ust, przyciemnione są folią. Pewnie ją ściągnę bo troszkę czarnego wpadnie do auta i pewnie nie będzie pasować
karolek_ust - 2012-05-12, 10:14

To opowiadaj co wpadnie a nie tylko piszesz :P
Swistakes - 2012-05-12, 12:45

Podoba mi sie te Twoje sreberko teraz calkowicie ;p
Aeternus - 2012-05-12, 21:06

Cytat:
To opowiadaj co wpadnie a nie tylko piszesz :P


kończę składać soczewy na front tylko została mi polerka kloszy, niebawem dojdzie hokey od VR-y, no i parę dupereli o których nie warto pisać tylko zobaczyć.

vw-maly - 2012-05-13, 12:24

jest ładnie a bedzie jeszcze ładniej...
vwkrzysio - 2012-05-13, 14:25

no furak naprawdę trzyma poziom. Wielkie brawa za to że nie ustajesz z modzeniem. Chciał bym kiedyś auto oblukać na żywo :]
Aeternus - 2012-05-13, 15:17

vwkrzysio, na wakacje jadę do Kazimierza Dolnego i mam zamiar śmignąć do rodzinki w Parczewie więc można się gdzieś zgadać ;)
pawelvw - 2012-05-13, 15:43

to kawałek drogi masz i do Parczewa i do Kazimierza Dolnego z Gdańska
vwkrzysio - 2012-05-13, 21:20

Aeternus, sto procentowy spocik się szykuje jakoś w wakcje :D
arabian - 2012-05-13, 22:04

Co Ty kolego zrobiłeś z tymi lampami z tyłu?
Tak skaleczyć tak piękne światełka :mur: :mur: :mur:

Aeternus - 2012-05-14, 11:39

pawelvw, no niestety mojej matce się zachciało nad morzem osiedlić i teraz trzeba dymać na 2 koniec polski :P

vwkrzysio, damy radę ;)

arabian, staram się być oryginalny i eksperymentować co by nie być jak wszyscy ;) Kto nie ryzykuje nic nie zyskuje ;P

Aeternus - 2012-06-08, 22:05

Dawno mnie tu nie było co nie oznacza że przy aucie się nic nie dzieje. Z nowości to złożyłem lampy na soczewce bi halogenowej, dołożyłem szeroką dokładkę od vento vr6, halogeny zrobiły się czarne, plastiki w środku zostały pomalowane na nowo na czarno i wreszcie mam welurowe jasne dywaniki ;) Zakupiłem też tempomat i niebawem montaż. Potem trzeba się wreszcie zabrać za blachy i moc ;)

Parę fotek z wczorajszej sesji:

Zaczęło się tak:




A skończyło tak:








wojtas83 - 2012-06-08, 22:12

:oklaski: :oklaski: :oklaski: piękna ventka, a foty na tle rafinerii powalają :brawa:
karolek_ust - 2012-06-09, 07:25

Piękna sprawa , mordka wygląda teraz sympatycznie , tylko zdejmij tą folie z tych lamp tylnych i będzie idealnie , to takie moje zdanie może Ci się podobać to ją zostaw :P
vwjanekvento - 2012-06-09, 08:04

Furka wymiata podoba mi sie w 100% :oklaski:
hose - 2012-06-09, 08:29

Fotki świetne! :mniam: Nadawałyby się na tapetkę ;) Ventka też fajowa :D
Rafik - 2012-06-09, 08:31

zdjecia powalają :poklon:
Aeternus - 2012-06-09, 09:07

karolek_ust, folia i tak spękała w paru miejscach więc ja zdejmę i wymyślę coś innego ;)

hose, mam wreszcie foty do kalendarza :P Ale jeszcze trzeba pousuwać pare pierdułek i foty w lepszej jakości też wrzucę ;)

rolz - 2012-06-09, 11:21

Super felunek i foty przednie :)
Kiedy jedziesz na południe bo ja się wybieram 27.06 pod Rzeszów :D

Aeternus - 2012-06-09, 12:07

rolz, :piwo: jadę 14.07 więc troszku później ;)
vw-maly - 2012-06-09, 12:42

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: ... zdjecia fenomenalne! ventka tez
Aeternus - 2012-06-09, 19:51

vw-maly, podziękował :) Teraz pora ogarnąć wszelkie niedociągnięcia i zrobić 2 komplet lamp wypaśniejszych i jedynych w PL ;) Więc te niebawem będą na sell
Wvojtek - 2012-06-09, 20:06

Aeternus, jakaś cena orientacyjna?
karolek_ust - 2012-06-09, 20:37

Co chcesz robić skrętny bi-xenon panie kolego ;)
Aeternus - 2012-06-09, 20:57

Wvojtek, myślę że 350 to rozsądna cena za moje pierwsze wypociny. Za same soczewy dałem 250 + inne materiały 100 i tyle. Świecą ok ale przydałoby się dla świętego spokoju wypolerować szkła.

karolek_ust, nie nie będzie skrętnego ksenonu. To już inna bajka. Bardziej chodzi o efekt wizualny który jest petarda i może zamieszać troszku :diabeł:

Aeternus - 2012-08-07, 16:45

Aktualne fotki ale głównie pokazuję fotki moich nowych lamp:

Taka tam jedna z manii:



Foto komory bo nie pokazywałem wcześniej:



A teraz moje demonie oczka. Najpierw w dzień:




I w nocy:




Efekt będzie lepszy z wypolerowanym kloszem ;)

vwkrzysio - 2012-08-07, 20:00

soczewka jest łogromna :D
gdzie polerujesz klosze ??

Kruchy69 - 2012-08-07, 20:47

fura mega, ale ta czerwien zalatuje mi troszke agro-tuningiem... :/
Aeternus - 2012-08-07, 22:25

vwkrzysio nie będę najprawdopodobniej polerował kloszy bo mam inny pomysł i jak wypali to będą całe gładkie szkła ;) A soczewka jest niby największa z tych dostępnych na rynku. Ma 70 mm :P

Kruchy69, na żywca wygląda lepiej a czerwień miała być dodatkiem do ringów i miały powstać demon eye :P Nie każdemu może się podobać ale eksperymentuję i przynajmniej wiem że jestem jedyny w PL z tym modem :P

pawelvw - 2012-08-11, 08:22

100 lat i wszystkiego najlepszego
Aeternus - 2012-08-11, 11:29

pawelvw, dzięki wielkie za pamięć :piwo:

wczoraj miałem chwilę dla siebie co się rzadko zdarza i popstrykałem parę fotek jak aktualnie furka stoi:












piotr nowok - 2012-08-11, 11:50

fajne masz podswietlenie blatow to masz indyglo ??
Andrzej Akier - 2012-08-11, 12:43

WO super furka pięknie stoi ładnie i te podświetlenie w środku
Aeternus - 2012-08-11, 16:03

piotr nowok, jo to są momanowskie indyglo srebrne + ramki chrom i podświetlane wskazówki z octavii rs
wojtas83 - 2012-08-11, 16:58

100 lat Aeternus, i pomysłów na nowe mody w furce
Aeternus - 2012-08-12, 11:03

wojtas83, a podziękował :piwo: Pomysły i koncepcja na skończenie auta jest tylko środków na ich realizację nie ma ;) Alenie od razu Rzym zbudowano :P
hose - 2012-08-12, 11:17

Foty niezłe. Furka na nich jeszcze lepsza ;) Podświetlanie 10/10 :oklaski:
Maksio - 2012-08-12, 20:53

Propsuje podświetlenie i zegary :oklaski:
arek07 - 2012-08-12, 22:20

dobra sesyjka :oklaski:
furak elegancki :oklaski:

tomek87 - 2012-08-14, 18:42

Czerwone oczka sa mega :oklaski: no i furka w całej okazałości robi robotę :)
Aeternus - 2012-11-26, 22:32

sprzedam...

http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=13428

lukasz_vip - 2012-11-27, 18:47

No to żeś mi gwoździa zabił :/ Aktualnie sprzedaję swoje moto, więc jak pójdzie to może kto wie...
Aeternus - 2012-11-27, 20:08

lukasz_vip, kto wie ;)
Aeternus - 2013-01-04, 19:04

Przydałby się mały aktual. Bez fot na razie ale co tam :P

Auto zostaje i na wiosnę będzie się sporo działo. Jestem na etapie sprzedaży RH i jak tylko pójdą wpada ciekawsze kółko w 17" + nowe oponki ;) Prócz tego blaszki i reszta pierdółek żeby było czym się pokazać ;)

Z rzeczy które zrobiłem ostatnio. To rozwiązałem problem poduszek silnika i wszystko ślicznie pracuje ;) Zamontowałem oświetlenie nóg w taki sposób jak działają kopertówki. Wsi nie ma i przydatna rzecz :P Dodatkowo podświetlenie popielniczki bo ciężko czasem znaleść tam drobne. No i wentylator nawiewu został wymieniony co by nie piszczało łożysko.

A tak to wygładziłem lakier pastą potem regenerator i wosk i sól mi nie straszna ;) Jak coś się będzie działo to wrzucę foty.

Pozdro

vwjanekvento - 2013-01-04, 19:32

I bardzo dobrze ze furak zostaje :D czekamy na te twoje zmiany :D
Rafik - 2013-01-04, 19:58

I dobrze sie dzieje :) ventka we właściwych rękach zostaje :)
Swistakes - 2013-01-04, 20:57

Cieszy mnie ta wieść bardzo :tazz: :tazz:
slaw71 - 2013-01-04, 21:05

już myślałem że kolejny dobry ventyl pójdzie do rozbiórki :( ,trzymam kciuki aby służyło Ci jak najdłużej i cieszyło oko innym ;)
Aeternus - 2013-01-04, 21:10

ventka nie chce ode mnie odejść :P Będziem działać :D
czarnysauber - 2013-01-05, 11:20

Aeternus napisał/a:
Auto zostaje i na wiosnę będzie się sporo działo.

Bardzo mnie to cieszy :oklaski: :oklaski:
Aeternus napisał/a:
Zamontowałem oświetlenie nóg w taki sposób jak działają kopertówki. Dodatkowo podświetlenie popielniczki bo ciężko czasem znaleść tam drobne.

Czy brałeś moze to podświetlenie od Pana Andrzeja ??
Aeternus napisał/a:
No i wentylator nawiewu został wymieniony co by nie piszczało łożysko.

Dużo z tym roboty ?? Bo u mnie tez piszczy :(

vwkrzysio - 2013-01-05, 15:11

no i dobrze że się nie sprzedało :D
Raziel500 - 2013-01-05, 17:31

bardzo ładny ventyl, nie wiem jak mógł ci przyjść do głowy głupi pomysł o sprzedaży :mur:
Swistakes - 2013-01-05, 17:32

Poprostu zachorowało sie mu i nie myslal co robi
Aeternus - 2013-01-06, 00:03

Cytat:
Czy brałeś moze to podświetlenie od Pana Andrzeja ??


Si! i polecam bo montaż szybki i daję fajny efekt ;)

Cytat:
Aeternus napisał/a:
No i wentylator nawiewu został wymieniony co by nie piszczało łożysko.

Dużo z tym roboty ?? Bo u mnie tez piszczy :(


15 minut z wypiciem 1 browara :P

vwkrzysio, nie to że się nie sprzedało bo po auto jechał już koleś. Po nie przespanej nocy zadzwoniłem z rana że nieaktualne :P

Raziel500, odpowiedź zna Swistakes, :P

Po prostu szkoda mi auta. Jak ogarnę wszystko to będzie chyba w miarę ;P

wojtas83 - 2013-01-06, 01:15

Aeternus napisał/a:
ventka nie chce ode mnie odejść Będziem działać

:oklaski: :oklaski: :oklaski: i fajnie że jednak nie sprzedajesz szkoda tak zadbane auto puścić w nieznane ręce, bo w 90% przypadków bywa tak że kolejny właściciel doprowadza auto do ruiny :połbie:

czarnysauber - 2013-01-06, 08:08

wojtas83 napisał/a:
i fajnie że jednak nie sprzedajesz szkoda tak zadbane auto puścić w nieznane ręce, bo w 90% przypadków bywa tak że kolejny właściciel doprowadza auto do ruiny

Masz całkowitą racje czego dobrym przkładem są autka spyra i kovvala :(

Aeternus - 2013-01-06, 22:33

Cytat:
wojtas83 napisał/a:
i fajnie że jednak nie sprzedajesz szkoda tak zadbane auto puścić w nieznane ręce, bo w 90% przypadków bywa tak że kolejny właściciel doprowadza auto do ruiny

Masz całkowitą racje czego dobrym przkładem są autka spyra i kovvala :(


No właśnie słyszałem... Mam nadzieję że za jakiś czas będzie mnie stać na 2 furę i Ventka doczeka się innego serducha ;)

Aeternus - 2013-01-13, 13:55

Pany jak myślicie... 8j przód et 25 i 9j et 20 w 16" może być? Chciałem 17 " 7,5jfront i 8,5 j tył wszystkie et35 ale to chyba będzie za wysoko i za wąsko... Mam dylemat :mur: :mur: :mur:
cult84 - 2013-01-13, 15:12

Myślałem, że już to jest jasne :D 16" :oklaski:
wojtas83 - 2013-01-13, 17:04

Aeternus, tu masz foto jak wygląda 7.5x17" ET25 na przodzie, jeśli chcesz nisko to napewno przydało by się poszeżyć błotniki

Ja będe miał u siebie 4x7.5" ET35 i do tego pewnie na tył wpadnie jakiś dystans żeby nie było za wąsko, dlatego myśle że
Aeternus napisał/a:
7,5jfront i 8,5 j tył wszystkie et35
będzie dobrym wyborem :oklaski:
Aeternus - 2013-01-13, 22:07

cult84, im bliżej kupna tym więcej dylematów. Gdybym miał fotę jak wygląda 8j et 25 z sierpem to by był prostrzy wybór

wojtas83, teraz miałem 4x 7,5 i na tył potrzebny był dystans 15mm a z sierpem 20. Na przodzie ten 1 cm też można dodać. niby fela na przodzie ma 8 j et 25 więc z et by było ok ale jeszcze dochodzi dodatkowe 13mm szerszej feli. I to mnie boli...

Wvojtek - 2013-01-15, 11:55

Aeternus, 9x16 ET 25 bez sierpów idealnie pasuje do budy
Aeternus - 2013-01-15, 13:02

Wvojtek, 9j et 20 będzie minimalnie wystawać i to mnie nie martwi. Bardziej boje się o przód. Mam negatyw, będzie naciąg ale i tak będzie wystawać fela ok 1cm...

Teraz doszła jeszcze inna opcja :P

17" 8j et 35 i 9j et 35 :P ( to jest ideał ale będzie furak wysoko stał...

vwjanekvento - 2013-01-15, 15:31

No powiem Ci na 17 raczej nie poszalejesz z gleba :P
Aeternus - 2013-01-18, 20:54

vwjanekvento, poszaleje ale koła muszą być węższe :P Zostane przy 16" ale dalej jestem niezdecydowany bo pojawiają się nowe ciekawe felunie i nie wiem czy pójść w dare czy n schmidt ml retro... :)
vezet22 - 2013-01-19, 07:15

vwjanekvento napisał/a:
No powiem Ci na 17 raczej nie poszalejesz z gleba :P


Po czym to stwierdzasz ? Na 17 też będzie leżał tylko odpowiednie opony i niewielkie mody .

Aeternus - 2013-02-04, 22:22

jutro dostanę paczki 4 z czymś takim ;)

http://allegro.pl/felgi-d...2988338366.html

jutro też zrobię może jakąś przymiarkę ;)

wojtas83 - 2013-02-04, 22:23

ładne są :oklaski: oby były choć w połowie tak trwałe jak BBS ;)
vwjanekvento - 2013-02-04, 22:39

:oklaski: Ladne noi w sumie nie az takie drogie tylko tak jak wojtas83 pisze oby byly chociaz tak samo mocne jak bbs, ale bedzie malina :poklon:
Aeternus - 2013-02-04, 22:50

wojtas83, vwjanekvento, po dziurach nie śmigam a jak wpadnę już w jakąś to i markowa fela padnie :P Się okaże opinie użytkowników są zachęcające ;) Fele drogie nie są ale oponki nowe kupuję więc kolejne 1000 pójdzie...
czarnysauber - 2013-02-04, 23:25

Nie tylko oryginały są mocne ,ja mam fele made in czajna i raz jak przypakowałem w dziure z 6 cm głebokości z 80 na blacie to wysiadając z samochodu byłem pewien ze bedzie lipa. A tam ani śladu.
Także Aeternus, przymierzaj zakładaj i niech Ci służa i cieszą oko jak najdłużej
A oponki jakie będą ?? Najlepiej coś z rantem ochronnym dac ;)

cult84 - 2013-02-05, 07:01

no w końcu się ruszyło :D dawaj kłeło :D
Aeternus - 2013-02-05, 14:16

No i dojechały :D






Przymiarki ani malowania dziś nie będzie bo czuje się do :ass: i zimno na dworze jak diabli...

czarnysauber, oby było jak mówisz ;) A oponki bedą w miarę rozsądne:

przód 194/40/16 na 8j
tył 215/40/16 na 9j

Luqua - 2013-02-05, 15:00

Kółko :poklon:
karolek_ust - 2013-02-05, 16:24

Dare :P ale opony 194/40/16 pierwsze słyszę :P
Aeternus - 2013-02-05, 17:25

karolek_ust, ale się czepiasz :P miało być 195
lavirant - 2013-02-05, 17:31

Jak z kolorystyką ?
Aeternus - 2013-02-05, 17:42

lavirant, tak to będzie wyglądało:



lavirant - 2013-02-05, 17:43

Piękno tkwi w prostocie , poler z dodatkiem czerni , idealnie :D
Aeternus - 2013-02-05, 17:45

Cytat:
Piękno tkwi w prostocie , poler z dodatkiem czerni , idealnie :D


całkowicie się z Tobą zgadzam ;) Co za dużo to niezdrowo! Akurat przy LB7Z czerń jest idealna ;)

Raziel500 - 2013-02-06, 20:42

nonono ładne kółko się kroi :oklaski:
zB3ig - 2013-02-06, 20:45

Luqua napisał/a:
Kółko :poklon:

nic dodać nic ując :D kolorek też odpowiedni ;)

vwjanekvento - 2013-02-06, 21:50

Aeternus 215 na tyl przy 9J chcesz dac? Nie za duzo? juz lepiej daj 205/45 a jakie masz et na tyle?
Aeternus - 2013-02-06, 21:54

vwjanekvento, miałem już wcześniej 215 na 9j i ładnie to wyglądało no i dało się jeździć ;) et 2o tyl a et 25 przód
vwjanekvento - 2013-02-06, 22:03

Masz et 20 czyli bedzie wystawac troche i jeszcze taka oponka to bedzie chyba obcierac cos mi sie wydaje :]
Aeternus - 2013-02-06, 22:07

vwjanekvento, przy gewinde i zaklepanym rancie będzie gites ;)
majkel00230 - 2013-02-06, 22:33

piękne obręcze !
arek07 - 2013-02-06, 23:39

no świetne fele :brawa:
wrzucaj 205/40 na 9 :P

Aeternus - 2013-02-07, 00:43

arek07, co do opon to albo będzie 195/40/16 i 215/40/16 lub 195/45/16 i 205/45/16 ;) Ale to jeszcze jest sprawa do przemyślenia :faja:
Swistakes - 2013-02-07, 04:10

Bedzie kozak, też sie nad tymi felgami zastanawiałem i brałbym gdybym nie wiedział jak to trzeba czesto myć co nie jest za latwe w tej feli ;)
karolek_ust - 2013-02-07, 09:27

Swistakes, mycie BBS to sama przyjemność , a co tam trudnego kupujesz środek z atomizerm piskasz spłukujesz i gitara
vezet22 - 2013-02-07, 10:32

A będziesz je rozkręcał do malowania ? :diabełek:
karolek_ust - 2013-02-07, 11:51

vezet22 napisał/a:
A będziesz je rozkręcał do malowania ? :diabełek:


Hehe ale dowcipniś :P hehe

Swistakes - 2013-02-07, 14:59

hehehehehehhe dobre;p
cult84 - 2013-02-07, 16:33

opona na przód 195/40 tył 205/40 i będzie kozak!
Aeternus - 2013-02-07, 22:01

A w międzyczasie...





Moje stanowisko pracy :P Farelka niezbędna :kwiatek:



Efekt:







Kółka malowałem plast dipem. Fajnie się nim maluje ale ma minus... Maskowanie rozciąga farbę i muszę delikatnie z pędzelkiem pośmigać :P Ale najpierw muszę domówić z 1 puszkę na 2 pozostałe fele ;)

lavirant - 2013-02-07, 22:07

Idealnie , jaki koszt tego specyfiku ? ( to taka jakby folia w sprayu tak ?)
Aeternus - 2013-02-07, 22:16

lavirant, bardziej guma w sprayu. Fajnie się usuwa nadmiar :P W sumie mogłem pomalować nawet ranty i delikatnie skalpelem wyciąć nadmiar i zerwać co niepotrzebne ;)

Koszt... 1 puszka 69 zł. U nas to nowość i to droga ale z kumplami na wiosnę ściągamy z usa zestaw z kompresorem i 15 galonów różnych kolorów :P

czarnysauber - 2013-02-08, 00:59

Aeternus napisał/a:
lavirant, bardziej guma w sprayu. Fajnie się usuwa nadmiar :P W sumie mogłem pomalować nawet ranty i delikatnie skalpelem wyciąć nadmiar i zerwać co niepotrzebne ;)

Koszt... 1 puszka 69 zł. U nas to nowość i to droga ale z kumplami na wiosnę ściągamy z usa zestaw z kompresorem i 15 galonów różnych kolorów :P

Widzialem coś takiego z firmy folia tec ,fajna sprawa miałem nawet okazje pozrywac troche

Swistakes - 2013-02-08, 04:31

Dobry bajer, a jesli chodzi o efekt koncowy to poprostu wymiata masakrycznie:) Jeszcze tylko jakies logo w srodek i bedzie cacuni
Paweł J. - 2013-02-08, 07:45

Dobry patent z tym malowaniem i łatwo potem to wszystko schodzi.

A fura robi się co raz lepsza, i brawa za zapał....chyba co sezon zmieniasz koło ??

TT600 - 2013-02-08, 13:57

Aeternus, zostawiasz mat czy jeszcze coś będzie? Bo z tego co wiem to plastidip ma też coś ala klar w połysk, a nawet metalizer. Sam o tym myślałem na felgi, ale wychodzi trochę drogo. Przy okazji - kozackie fele :OK:
Aeternus - 2013-02-08, 18:47

TT600, metalizera ani klaru nie daję bo mat mi się podoba ;) Co do logo to będę miał loga dare ale musze je przemalować na czarno z czerwonym akcentem ;) No i na ranty trafi coś takiego :P

http://moto.allegro.pl/da...2993801595.html

nawet zakupiono ;)

Aeternus - 2013-02-13, 22:55

2 fele gotowe ;)




Matej29 - 2013-02-13, 23:03

o łał :D fajniuśkie :oklaski: :oklaski:
4sin - 2013-02-13, 23:31

Kozak ;D
szefuniopaslek - 2013-02-13, 23:33

uuuuu :) gruboooo :faja:
v3n70 - 2013-02-13, 23:47

Ty to dopiero masz do tego smykałkę :P
Tobie zawsze wszystko elegancko wychodzi :oklaski:

majkel00230 - 2013-02-14, 08:57

Szacun ! cudowna fela !
karolek_ust - 2013-02-14, 09:16

Jest DARE jest zabawa ;P
nolan22 - 2013-02-14, 11:33

ładne koła ale teraz zapodaj jakieś foto jak to wygląda na aucie
Aeternus - 2013-02-14, 23:22

Dzięki wszystkim :poklon:

nolan22, nie zakładam teraz kół bo po primo gumy dojdą na początku marca a po drugie nie ma sensu w zime grzebać z zawiechą. Pewnie dopiero po lakierce wpadną na furkę

Aeternus - 2013-04-12, 17:23

Stuku puku dzisiaj z rana,
Cztery gumy do śmigania.
Kasy znowu poszło sporo,
By jeździło się komfortowo :D






vwjanekvento - 2013-04-12, 19:10

Kolego Aeternus myslisz ze opony falken sa godne kupienia? Bo widze ze kupiles a Ja sie zastanawiam ktore mam kupic, nankang, nexen, falken, marangoni, yokohama noi mam dylemat ktore najlepsze :]
levis521 - 2013-04-12, 19:15

zakladaj koło i foty dawaj
karolek_ust - 2013-04-12, 20:20

Nowe Dariusze Nowe oponki wesoło ;D zakładaj i to prędko
Aeternus - 2013-04-12, 21:37

vwjanekvento, ztych wszystkich co podałeś najlesze sa yokohamy ale i najdrozsze. Co do nexenów , nankangów i falkenów to jest to ta sama półka z tym że kumpel który siedzi w wulkanizacji poradził mi falkeny. Po primo ładnie się naciągają, mają lepsza przyczepność na mokrym od nankangów, nexenówa tym bardziej maragnoni ( miałem ostatnio i na osi napedowej to była tragedia!!! Zero trakcji :/ ), sa ciche jak yokohamy i tansze od nich ale troszku lepsze jeśli chodzi o scieranie od calej stwaki. Nie mamy drog na smiganie z wielkimi predksciami dlatego wybralem falkeny. Myśle że to rozsądek zwyciężyl. W sumie kasa też bo poszło 1200 zł ;( Ale będzie się jechało przynajmniej bez bicia :D

Co do założenia kół to dopiero w połowie maja wpadną bo pod koniec miecha auto idzie do lakiernika i szkoda mi wkładać na tydzień fele

Kruchy69 - 2013-04-12, 23:20

vwjanekvento, zdecydowanie yokohama. Ja mam prada spec-2 i sa wysmienite. Na drugiej osi mam Firestone i też są bardzo dobre. Ciech, nie hałasuja jadac po dziurach, ładnie sie kleją na mokrym i na suchym. Także te dwie marki polecam. ;)
D_M_C_ - 2013-04-13, 23:26

Tak w ogóle to :oklaski: :oklaski: :oklaski: za profil 40 na piękne gładkie jak stół polskie drogi
Pozdrawiam

Aeternus - 2013-04-14, 17:42

dobrze pisze ;) Kruchy69,

D_M_C_, już jeździłem na 40 profilu i jedyne co mnie pokonalo to lubelskie drogi :P

vezet22 - 2013-04-14, 17:57

Da radę ;)
hrubek18 - 2013-04-14, 20:20

Aeternus napisał/a:
jedyne co mnie pokonalo to lubelskie drogi :P

o z tym to się zgadzam :] to taka nasza wizytówka :diabełek:
ogólnie oponki fajnie i fele :oklaski: trzeba będzie oblekać na żywca jak wpadniesz na nasze rejony ;)

D_M_C_ - 2013-04-14, 20:22

hrubek18 napisał/a:
Aeternus napisał/a:
jedyne co mnie pokonalo to lubelskie drogi :P

o z tym to się zgadzam :] to taka nasza wizytówka :diabełek:
ogólnie oponki fajnie i fele :oklaski: trzeba będzie oblekać na żywca jak wpadniesz na nasze rejony ;)


A drogi macie porobione ?? ? :diabełek: :diabełek: :diabełek:

hrubek18 - 2013-04-14, 20:31

D_M_C_ napisał/a:
A drogi macie porobione ?? ? :diabełek: :diabełek: :diabełek:

jeszcze nie :( narazie jest tak "jadę sobie a tu nagle asfalt" :lol:

Kruchy69 - 2013-04-14, 21:23

U mnie sie juz zaczyna ruszać. Jedt taka jedna groge, ze jak połatali to miejscami mozna dwójke wrzucić, a tak to sie jechało 1 bez gazu a jak wieksze doły to na luzie. :D
hrubek18 - 2013-04-14, 21:32

Kruchy69, i na luzie czasami za szybko :P dobra koniec OT :)
czarnysauber - 2013-04-15, 09:30

Ja też mieszkam w Lubelskim a asfalt mam taki jak na torze :diabełek:
hrubek18 - 2013-04-15, 10:04

czarnysauber, chyba na głównych drogach :P
Aeternus - 2013-04-29, 21:51

Auto miało być u lakiernika od dzisiaj ale nie dało rady. Dopiero 6.05 na 2 tygodnie pozbywam sie auta. A tymczasem gumy założone na felunek. Ładnie się naciągnęły :D Ale na wulkanizacji to myślałem ze mnie chłopaki zabiją :P

- 16/9j i 205/40/16:






- 16/8j i 195/40/16:



muchomorek165 - 2013-04-29, 21:55

Aeternus,

Cytat:
Ale na wulkanizacji to myślałem ze mnie chłopaki zabiją


Ciekawe za co ? :D

Aeternus - 2013-04-29, 21:59

muchomorek165, powiedzmy, że mieli mały problem z ułożeniem opony na swoim miejscu :D :D :D :D
muchomorek165 - 2013-04-29, 22:19

Powiem tak zaj***** felgi. Aż szkoda było je wyważyć pewnie i kleić ciężarków :P

Tez oddaje auto na tydzień dwa, będę tęsknił. Ale podłoga i progi bedą nowe. A jak starczy kasy to się pomaluje złomka :)

Aeternus - 2013-04-29, 22:21

po to są by na nich jeździć ;) Jeszcze troszku i wpadną na auto ;)
muchomorek165 - 2013-04-29, 22:25

Jak byś nie miał co z nimi zrobić zaopiekuje się felgami:)


A tak poważnie to ciekawy jestem jak będą wyglądać na autku :faja:

Aeternus - 2013-04-29, 22:30

ja mniej więcej efekt przewiduje ;) Zobaczymy niebawem :D
Swistakes - 2013-04-30, 03:22

czekam czekam bo wygladaja kozacko
rolz - 2013-04-30, 06:02

Repliki? :] :dostał:
Aeternus - 2013-04-30, 10:49

rolz, tak Jarku repliki :P
czarnysauber - 2013-04-30, 12:43

Pieknie ,tylko czekać na fotki na aucie ;)
muchomorek165 - 2013-05-06, 23:43

Aeternus,

Czekamy na foto feluni na aucie. Ile mozna czekać ?:P :diabełek:

Aeternus - 2013-05-07, 18:09

wyjazd do lakiernika opóźnił się z powodu ilości zleceń... Kolo dobrze ogarnia więc tak jest. 15.05 auto będzie już stało w lakierni. Dopiero chwile przed zlotem Volkstreffen założe koła
Aeternus - 2013-05-15, 21:00

Auto dzisiejszego popołudnia trafiło do lakiernika. Mam je na 2 tygodnie z głowy :(
Misieq69 - 2013-05-15, 21:02

ale za to będzie Ci służyć jeszcze dobrych pare lat :)
Aeternus - 2013-05-23, 21:40

jakieś tam foto od lakiernika. Ventka ma juz spasowane zamienniki błotników które praktycnie idealnie udało sie złożyć :D A tak już lakier zmatowiony i cześć rdzy usunięte ;)






Paweł J. - 2013-05-24, 09:04

Prawy błotnik, aż się prosi aby go dopchnąć na pierwszej śrubie od szyby. ;)

Progów nie ruszasz ??

Nawet nie jest źle z Twoim autem, porównując do tego co jeździ po ulicach (chodzi o rudą) ;)

arek07 - 2013-05-24, 21:09

aby dobrze pomalowali i rdza nie wychodziła :oklaski:

ranty będą zaklepywali?

Swistakes - 2013-05-26, 09:38

Paweł J. napisał/a:
Prawy błotnik, aż się prosi aby go dopchnąć na pierwszej śrubie od szyby. ;)

No troche mu sie spadlo hehe

Raziel500 - 2013-05-26, 14:32

oby dobrze zrobili Ci twoi fachowcy :D
Aeternus - 2013-05-27, 12:13

spokojnie prawy blotnik ledwo co przylozylismy i złapalismy na 3 sroby :P Reka dopychalismy i bylo rewela :D Progi sa zdrowe. Beda zakonserwowane i pomalowane barankiem bo i tak nakładki wchodza.

Fachowcem jest mój sasiad i nigdy bubla spod swojej reki nie wypuscil. Zreszta 3 razy mojego ojc auto składal po wypadkach i zawsze było mocniejsze i wygladało jak z fabryki :D

Swistakes - 2013-05-27, 13:08

to git ze fachura sprawdzona, pewnie tez sie juz nie mozesz doczekac az skonczy
Raziel500 - 2013-05-27, 20:48

oby było tak jak mówisz :oklaski:
Aeternus - 2013-05-27, 21:25

ech doczekac sie nie moge ale i roboty od razu po lakierce sporo, zawiecha, jutro i w srode modze lampy na nowo bo trzeba usprawnic pare rzeczy no i mnóstwo detali :( Ale mam nadzieje ze w 3 dni sie wyrobie!
Aeternus - 2013-06-08, 22:20

No i po 1 edycji Volkstreffen 2013 :) Nie wiem jakim cudem ale sie wyrobiłem. Piątek 22 odebrane auto od lakiernika, 22-24 rozruszanie i regulacja gewinde po zimie no i zalozone kola które pasuja i wyglądają moim zdaniem nie najgorzej :P Sobota przed zlotem trzeba było założyć listwy boczne, progi i sierpy no i wysprzatac wnetrze. Wszystko w 5 h ale sie udało :P Nie obyło sie bez wpadki bo w pip kleju do szyb zaschnęło na błotniku i nie moge go usunac :( Foto za jakiś czas ;)
v3n70 - 2013-06-09, 10:36

na styk, ale całe szczęście, że się wyrobiłeś :D a ja nie mogę się doczekać fotek, jak teraz wygląda Ventylator ^^
Przemas - 2013-06-09, 18:58

i tu cie mam :P


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

ogólnie to hymmm jakoś bardziej podchodził mi cały srebrny i na tamtych felgach był bardziej oryginalny ;)
ps trochę dużą dziurę masz w przednich nadkolach :P

v3n70 - 2013-06-09, 19:02

pinkny, Panie :oklaski: napracował się, ale jest na czym oko zawiesić ;)
pawelvw - 2013-06-09, 19:55

na tej feldze nie wygląda tak dobrze jak na tamtej
Przemek - 2013-06-09, 19:58

vento prawie jak Piotrka :P
Aeternus - 2013-06-09, 22:12

Przemas, ładnie to tak Adama foty wklejać? :P Te dziury w nadkolach to na razie ustawienie na co dzień. Ale fakt przyda sie cent niżej ;D

Przemas, pawelvw, Przemek, tamta felga była fajna bo orginalna ale brakowało jej szerokości i tego czegoś. Najpierw mnie rajcowało a potem jakoś już nie. Dlatego przyszedł czas na zmiane. Jeszcze w aucie jest sporo do poprawy bo lakiernik w paru miejscach zapomnial o robocie ale to ie ogarnie. Priorytet usunąć resztki kleju z błotników bo jak wczoraj rano wklejałem sierpy to zostawiłem z natloku zajec klej do wyschniecia i jest kupa co zreszta na fotach widać :(

Przemek prawie robi Zajefajna różnice :P Ja tu widze tylko kolor i zderzaki te same :P

pawelvw - 2013-06-09, 22:22

ty masz te repliki felg bbs
vwjanekvento - 2013-06-09, 22:43

A blenda us gdzie? :P A ventyl zacny podoba mi sie :oklaski:
Aeternus - 2013-06-09, 22:49

pawelvw, tak mam dare iwbrew temu co ludzie mówią że są z puszek po piwie to musze przyznać że ich nie oszczędzałem i się trzymają ;)

vwjanekvento, blendy chyba nie będzie... Ale kwestia jeszcze nie przemyślana do końca. Sa inne rzeczy do ogarnięcia i poprawy. No i w tym roku chcę jeszcze uzbierać na air

vwjanekvento - 2013-06-09, 22:55

Blenda musi byc :P toz to dupcia lepiej wyglada :P
Przemek - 2013-06-10, 05:44

Aeternus napisał/a:
No i w tym roku chcę jeszcze uzbierać na air


to ja mogę ci sprezentować pompkę elektryczną do materaca :P będziesz miał kompresor

vwkrzysio - 2013-06-10, 08:13

Powiem Ci że myślę że bez sierpów chyba by to lepiej wyglądało na moje oko ;)
Ale nie ma co ukrywać. Dbasz o auto i to się chwali. Dużo czasu, pracy i serca poświęciłeś na ten projekt. Oby auto odwdzięczyło się bezawaryjnością i niskim spalaniem :diabełek:

arek07 - 2013-06-10, 20:44

elegancko wygląda :oklaski:

Aeternus napisał/a:
lakiernik w paru miejscach zapomnial o robocie

standard :P

Aeternus - 2013-06-11, 00:03

Przemek, biere :D

vwkrzysio, ważne że ja jestem zadowolony i wiem że nie każdemu sie takie połączenie podoba :P Ale mi tak :D

arek07, taaa to jest dziwne bo kazde auto które widziałem od tego lakiernika było mega a u mnie troszku zostało do ogarniecia :( Ale to w sumie drobnica. Najważniejsze z głowy :P

vwkrzysio - 2013-06-11, 08:32

Aeternus napisał/a:
vwkrzysio, ważne że ja jestem zadowolony i wiem że nie każdemu sie takie połączenie podoba Ale mi tak

tego nie pisałem bo to jest oczywiste ;) to tylko moje zdanie którego wcale pod uwagę brać nie powinieneś :)

Aeternus - 2013-06-11, 21:11

vwkrzysio, :piwo: :piwo:
Swistakes - 2013-06-12, 02:39

No to kozaczek wyszedł, dokladnie tak samo chcialem zrobic ze swoim byłym srebrnym, tylko inne kola
Aeternus - 2013-06-21, 19:29

Ostatnimi czasy auto nie miało żadnej pożądnej foty to kolega Łukasz pocykał wczoraj pare fotek. Taka na start. Reszta potem:


TT600 - 2013-06-21, 19:46

Czy góry zderzaków i reszta listew bocznych są czymś pomalowane czy to standardowy goły plastik? Bo chyba pierwszy raz widzę US z czarną górą (nie pod kolor auta) :) Ale bardzo fajnie to wygląda od profilu ;)
Aeternus - 2013-06-21, 21:07

TT600, listwy wiadomo ori w strukturze były a zderzaki były całe malowane w kolor a potem nanosiliśmy strukturę na gorę zdesiów
v3n70 - 2013-06-21, 21:31

jest moc :oklaski: no i lepiej moim zdaniem wygląda zderzak US ze strukturą na upie ;)
lavirant - 2013-06-22, 10:11

Zupełnie inaczej teraz wygląda ale zdecydowanie na plus . Gratuluje !
Kruchy69 - 2013-06-22, 11:10

na mój gust brakuje mu teraz spoilera z GT badz VR6. Moim zdaniem jak jest pakiet GT to i musi byc spoiler. Do tego jak jest BBS to musi być spoiler. ;)
PS. Wiem ze to są dare, ale mało kto jest je w stanie odróżnić. :D

Aeternus - 2013-06-22, 22:48

Kruchy69, ja sie z darkami nie kryje :P Logo na dekielku i rancie jest :P A lotki już nie będzie :) Choc mam pewien pomysl na inna klape ale to moze kiedys ;)
Kruchy69 - 2013-06-23, 10:29

no wiesz, ja tylko swoje zdanie wyrazilem, ale sierpy i nakladki na progi dodaja mu charakteru i do pelni barkuje mu tylko tej lotki, mysle, ze nie wygladal by tak grzecznie tak jak teraz, mimo progow i sierpow. ;) ale to jest moje zdanie, kazdy je moze miec i kazdy moze miec je w :dupa: generalnie fura ma sie podobac Tobie, a nie mi. ;)
TT600 - 2013-06-23, 11:27

Nie ma co gadać, jest wypas i tyle :) Spojler to chyba jedyna rzecz, którą można dodać/odjąć wedle uznania ;) Najbardziej podoba mi się to, że z tymi wszystkimi nakładkami ten Ventyl przypomina mi obniżonego Allroad'a :D
Aeternus - 2013-06-23, 12:37

Kruchy69, TT600, dziękuję za Wasze opinie i mimo tego że nie musze sie z nimi zgadzac to są dla mnie ważne ;) Dzięki Pany i tak BTW...

Do zobaczenia na Faktorii

http://www.vwmania.pl/?id...-info2013&i=204

Aeternus - 2013-07-19, 22:28

Aktualne foto:








szefuniopaslek - 2013-07-19, 22:31

ślicznie :oklaski: :oklaski:
sztabson - 2013-07-19, 23:16

Aeternus, myłeś dziś na myjni ręcznej koło hondy, alfy itp? ;>
Jeśli dobrze widziałem to na żywo o wiele lepiej się prezentuje ;) nawet gdy widziałem sam front.

v3n70 - 2013-07-20, 06:29

jest moc :oklaski:
Aeternus - 2013-07-20, 21:48

sztabson, jo to ja ;) Moja ulubiona myjka gdzie proszek zmieszany jest z woskiem :D
sztabson - 2013-07-20, 22:19

Aeternus, osobiście tam nie myłem jeszcze ;) bo mam pod nosem myjnię w pracy na śnieżnej ;) znam właścicieli i sam kiedyś napełniałem środki czyszczące ^_-
No to zaczynam już choć kogoś rozpoznawać powoli!

vwjanekvento - 2013-07-21, 07:49

Przydalaby się blenda us jeszcze ;) i kraniki spoolerowane :P
And1@ - 2013-07-21, 19:21

Tego mi tu brakowało, czyli sesji z górnej półki. :mniam: :mniam:
Aeternus - 2013-07-21, 20:41

vwjanekvento, kraniki sa spolerowane :P Juz z tydzień temu :P A blende juz sobie zalatwilem ale na razie bedzie EU ;)

And1@, to jeszcze nie pelnia mozliwosci fotografa ;) Za jakiś czas coś lepszego się ustrzeli ;) Na razie kombinuje od czego mi pada aku. Czy to wina nie odlaczenia aku przed spawaniem wydechu czy coś iinnego. Sprawdzilem ładowanie i jest 14.2 wiec bez uwag. Pobór prądu na poziomie 0.07 do max skoki 0,29 A wiec norma. Lampki sie nie pala zadne. Zrobiłem test obciazeniowy aku i juz slabo to wyglada. Mozliwe ze spawanie tłumika bez odlaczonego aku go zalatwilo i czeka mnie wymiana :/ Akurat jak nie ma kasy na nic :(

vwjanekvento - 2013-07-21, 21:20

No niestety aku zawsze sie rozlancza ;) niby nic a 400zl trzeba wydac ;)
Aeternus - 2013-07-21, 21:54

Cytat:
400zl trzeba wydac
za ta kase jest blenda usa, polakierowany dach i pare innych detali :( Co zrobić kuffa...
tom cio - 2013-07-22, 06:47

Kupic używkę ze sprawdzonego źródła.
Aeternus - 2013-07-22, 22:23

kupiłem nowke ze sprawdzonego źródła ;) Z częściami eksploatacyjnymi nie ide na kompromisy!!!
tom cio - 2013-07-22, 22:52

Eee tam gadasz :P Ojciec zawsze kupuje aku używki i trzymają 4-5lat czasem zejdzie do 3 ale to rzadko. Trzeba wiedzieć co się bierze i tyle, ale dobrze że dbasz o autko i niech mu służy ten akumulator :)
Aeternus - 2013-07-23, 18:26

tom cio, no oby posłużył. Dzisiaj auto powędrowało maksymalnie w dół ile tylko pozwala mi jazda na co dzień a i tak z lewarkiem trzeba mega kombinowac. Z przodu został mi 1 cm gwintu a z tyłu jak to wiadomo duuużo :P Procz tego zerwalem folie z dachu i wymalowałem go matowym plast dipem ;) Jest znacznie lepiej!!! Ale klej usunać to była katorga...
Wydym - 2013-07-23, 19:44

Te Darki to 16?
karolek_ust - 2013-07-23, 20:00

Wydym, tak jak piszesz Dariusz Szestansty :P
Aeternus - 2013-07-23, 20:13

jo szesnasty sie trafiły
v3n70 - 2013-07-24, 17:18

Aeternus, a ja mam do Ciebie pytanko, ile potrzebowałeś plastidipa na pomalowanie dachu? trzyma się to na tyle, że nie odpadnie po miesiącu? i gdzie go kupiłeś, gdzieś w naszej okolicy, czy z neta zamówiłeś? :)
Aeternus - 2013-07-24, 21:17

v3n70, sklep w ktorym maja plast dipa mam 400m od mojego domu :P Sklep BROCAR. puszka spray 65 zł. Ja dałem go dużo jak na fele i poszly 3 puszki. Mam juz nim fele wymalowane, rill, znaczek i trójkąty od lusterek i daje rade ;) Nic nie odchodzi :D
Aeternus - 2013-08-03, 21:09

jakies tam foto z VW Manii







v3n70 - 2013-08-03, 21:23

co tu dużo mówić.. EKSTRA! :D
krzysio952 - 2013-08-04, 12:28

prześlicznaa :D noc dodać, nic ująć, jest konkret.
vwjanekvento - 2013-08-11, 03:10

Sto lat kolego i powodzenia w dalszych modach, o ile będziesz cos jeszcze zmienial :P
Swistakes - 2013-08-11, 12:24

A no najlepszego Najlepszego !! !
zB3ig - 2013-08-11, 16:34

:fala: 1oo lat :fala:
Przemek - 2013-08-11, 17:17

STÓFKA :fala: :pijacy:
v3n70 - 2013-08-11, 18:03

Wszystkiego najlepsiejszego! :D :fala:
Przemas - 2013-08-11, 19:17

Wszystkiego Najlepszego chłopie i oby ventyl został u ciebie jak najdłużej ;) :piwo: :fala: :piwo:
wojtas83 - 2013-08-11, 20:33

STÓWKA KOLEGO !! :pijacy: :pijacy: :pijacy:
Aeternus - 2013-08-11, 20:50

Dzięki Wszystkim :D Pomysłów na auto jest mnóstwo i ogranicza mnie tylko kasa. Na pewno wpadnie air ale już na 100% nie w tym roku :( Do tego zmiana środka a tak zadbac o aspekty mechaniczne i utrymywać Ventke w nienagannym stanie ;)
Aeternus - 2013-09-20, 23:43

http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=15007
rolz - 2013-09-21, 10:18

Ty znowu z tym pomysłem?? :) Zakamufluj venciaka w jakimś garażu, niech czeka :)
v3n70 - 2013-09-21, 18:15

rolz napisał/a:
Ty znowu z tym pomysłem?? :) Zakamufluj venciaka w jakimś garażu, niech czeka :)

ooo! popieram ten pomysł :OK:

slaw71 - 2013-09-21, 21:31

v3n70 napisał/a:
Zakamufluj venciaka w jakimś garażu, niech czeka :)

:OK: :OK: :OK:
Aeternus napisał/a:
Marzy mi się nowy projekt dlatego postanowiłem zrobić tak a nie inaczej.

Nie ma lepszego projektu niż vento :P

Aeternus - 2013-10-22, 00:37

No i pojechał w siną dal... 3 lata ciężkiej pracy, wspaniałych wspomnień i mega radości z auta... Szerokiej Drogi i do zobaczenia w Żywcu!!!

Temat do zamknięcia :(

Hormon - 2013-10-22, 07:44

Zamykam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group