Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

Hyde Park - Wakacje - morze

sebastian - 2011-05-25, 18:51
Temat postu: Wakacje - morze
Tak planuję prysnąć na wakacje nad morze i wstępnie obrałem półwysep helski, a miasto Hel. Chciałbym się dowiedzieć, czy z przejazdem na koniec tego półwyspu nie będzie problemu? Jest tam tylko jedna droga? A jakieś dodatkowe atrakcje są może? A może gdzieś po drodze coś lepszego by się znalazło? Powiedzcie coś, doradźcie :)
Przemek - 2011-05-25, 20:23

sugerowałbym Łebę . ciekawa miejscowość. dużo ośrodków wczasowych czysta plażą co roku wesołe miasteczko można się wybrać do Parku Słowińskiego oraz nowa atrakcja od 2010 roku Park Jurajski tu masz info http://lebapark.pl/
Raziel500 - 2011-05-25, 21:47

jaa bym ci polecił władysławowo. Hel to jest masakra ludzi mnóstwo korki mega a jak desz pada to nudy,we władysławowie jest dużo więcej atrakcji a na (helzawsze możesz sie wybrać)bliżej do trójmiasta i więcej dróg dojazowych, ja osobiście bardziej wolę władysławowo niż hel czy ogólnie połwysep. No i mogę ci załatwić kwaterę w cenie promocyjnej
sebastian - 2011-05-25, 22:10

Raziel500 napisał/a:
jaa bym ci polecił władysławowo
też to brałem pod uwagę, nie głupi pomysł nawet
Raziel500 napisał/a:
na (helzawsze możesz sie wybrać)bliżej do trójmiasta
No to też prawda.
Raziel500 napisał/a:
Hel to jest masakra ludzi mnóstwo korki mega
a aż taka tragedia z tymi korkami jest?
Raziel500 napisał/a:
No i mogę ci załatwić kwaterę w cenie promocyjnej
Już Cię lubię :P
zeniTh - 2011-05-25, 22:14

też polecam władywsławowo
ludzi o wiele mniej, a atrakcji nie brakuje ;D

Hormon - 2011-05-25, 22:24

Na hel dostaniesz się bez problemu, czasem bywają korki :P . Ale też bym polecał znaleźć kwaterę we Władku, a jak coś to wsiadasz do mks-a, bo tak się chyba te pociągi nazywają i pędzisz na hel za parę złotych. Do trójmiasta też blisko i w każdej chwili tym mks-em można podjechać i wrócić.
lukasz_vip - 2011-05-26, 00:57

Ja od lat jeżdżę do Łeby i gorąco polecam ;]
Na Helu mają najgorszy piasek jaki widziałem na plaży... sporo w nim kamieni.

Raziel500 - 2011-05-26, 22:58

sebastian napisał/a:
Raziel500 napisał/a:
Hel to jest masakra ludzi mnóstwo korki mega
a aż taka tragedia z tymi korkami jest?

jak już byś był na helu to w korku tam nie postoisz bo tam to w sezonie nieda sie jeździć a na plaże zewsząd blisko
ale jak byś się chciał z tamtąd wyrwać to wtedy jest problem

Radex - 2015-07-09, 21:50

Odkopię temat :D Ustka w sierpniu. Zna ktoś domki, kwatery itp. Dwa duże jeden mały (12lat).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group