[Nie 20:11] cobramas:  Melduje powrót :D puszka + klej pozwoliła mi dotrzeć z powrotem :)
[Nie 23:15] theority:  Cobra, kup sobie zestaw narzędzi tylko by leżały w bagażniku w Vento :D
[Nie 23:17] theority:  Cieszy mnie że dojechałe¶ bo juz miałem Ani dziurę ryć w brzuchu żeby¶my jechali do Was na ratunek :P
[Pon 7:57] cobramas:  Troche daleko do mnie mieli¶cie :D no ale nic nastał czas na zmiane silnika :D
[Pon 9:07] theority:  No troszkę, bo 199km :P Bardziej bym się bał czy dojadę, gdyż przez Waldka ja dopiero doszedłem do siebie :P
[Pon 9:59] cobramas:  :D czyli koniec imprezy nie był o 10? :D
[Pon 20:41] theority:  Ja do tej pory nie dopuszczam do kaca :P zgodnie z zaleceniem zlotowym :D
[Wto 8:15] cobramas:  :D
[Wto 13:21] cobramas:  apropo ustaleń zlotowych 2 dyszki poszły :P
[Wto 22:19] theority:  Dzięki :) już poprawione w nagłówku :)
[Sro 8:07] cobramas:  Pany co wy na to żeby wkleić sierpy na klej do szyb? czy lepiej nie i co jaki¶ czas czy¶cić syf pod nimi?
[Sro 9:47] theority:  chyba lepszy to pomysł niż dziurawić karoserię
[Sro 13:07] theority:  Może kto¶ szuka Ventkę ze zdrow± podłog±?
[Sro 19:31] tom cio:  Theo, ja tylko wszystko zalezy za ile ;P
[Czw 14:51] cobramas:  Theo to oddawaj lusterko :P :D
[Czw 14:52] cobramas:  Pytanie z innej beczki... tunel przedni EU i dołożenie cupholdera... pytanie jaki¶ sposób żeby ładnie wymierzyć dziure? z racji ciężko dostępnego koloru nie chciał bym go zniszczyć :D
[Czw 20:48] theority:  może mam jeszcze jeden tunel to bym Ci go oddał na próby
[Pi± 8:36] cobramas:  spoko też mam tylko my¶lałem że może kto¶ opracował jaki¶ patent na to :)
[Wczoraj 20:05] tom cio:  Yyyy, zmiany na forum czy mi cos sie potentegowalo? :)
[Wczoraj 22:18] theority:  tak tom cio, powoli idzie nowe :) otwieramy sie na bory :)
[Dzisiaj 9:00] cobramas:  panowie kto¶ pode¶le link z t± kulk± przy skrzyni od biegów? bo mi się rozaleciała i nie moge znaleĽć ;/
[Dzisiaj 9:01] cobramas:  bo to
[Dzisiaj 9:01] cobramas:  https://allegro.pl/zestaw-naprawczy-zmiany-biegow-golf-ii-iii-cvw-i5140 027974.html
[Dzisiaj 9:01] cobramas:  jest chyba przy lewarku samym
[Dzisiaj 9:13] cobramas:  oki znalazłem :) WAŁEK ZWROTNY ZMIANY BIEGÓW :)