Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: theority
2018-07-11, 12:13
[KUPIĘ] Element blacharski podłogi bagażnika
Autor Wiadomość
vigo1 
Autostopowicz


Silnik: ADZ
Wiek: 38
Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2017-11-21, 13:53   [KUPIĘ] Element blacharski podłogi bagażnika

Witam. Jeśli ma ktoś budę Vento do pocięcia to pilnie poszukuję element blacharski podłogi bagażnika z prawej strony. Na zdjęciach przedstawiam o jaki element mi chodzi, blacha znajduje się po prawej stronie gdy się zajrzy do bagażnika.

Ten cały element w miejscu gdzie łączy się już z dużą podłogą bagażnika, jest zagięty i schodzi w dół i pod podłogą łączy się z podłużnicą, na końcu której jest hak do holowania. Można to łatwo zobaczyć jak się zajrzy do podłużnicy pod zderzakiem. Ten otwór podłużnicy jest zakryty puszką deformacyjną a jak jest hak przyczepy do chyba trzeba odkręcać hak.

Mogłoby być również z kawałkiem podłużnicy. Ogólnie to chyba nie będę wymieniał tego kawałka podłużnicy ale jest troszeczkę uszkodzona i w sumie to nie mam pojęcia co powie blacharz bo to wyjdzie dopiero w trakcie pracy. W każdym razie najważniejsza jest dla mnie ta blacha podłogi. Najważniejsze jest dla mnie aby to wyciąć w całości, może być z kawałkami elementów przyległych to najwyżej ja sobie już porozwiercam na spawach i powyrzucam jakieś tam pozostałości. Oczywiście poszukuję elementów niezardzewiałych, bo zgnite mi się na nic nie przydadzą.

Poniżej przesyłam też zdjęcia blachy podłogi, jak wygląda ten kompletny element podłużnicy oraz widok jak się zajrzy do środka (u mnie).

Sprawa jest dość pilna. Jeśli ktoś ma nie zgnite te elementy i ma jak wyciąć to obgadamy szczegóły i tniemy.




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14