Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusja
Autor Wiadomość
Aezmo 
Ventofan
Towarzysz Patryk



Silnik: 2.0 ABA
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 112
Skąd: GWE
Wysłany: 2020-08-05, 01:07   Dyskusja

Skoro pojawił się dział i jest cisza, to coś naskrobię :D .
Po rozmowach ze wszystkimi uczestnikami tegorocznego zlotu i głównie za ich namową chciałbym zaproponować następny zlot w tym samym miejscu. Myślę, że można nawet zrobić kolejny "łączony" z jettaclubem - bo praktycznie wszyscy uczestnicy się dobrze dogadywali, jeśli wypali to kwestia plakatu i wlep dyskusyjna - osobne/wspólne, zdam się na opinię klubowiczów, ale na pewno konkursy dot. samochodów osobne - tak samo jak w tym roku.
Jako argumenty przekonujące mogę dopisać, że w helikopterze, czołgu, na rakiecie i w bunkrze jeszcze nie piliście.

Ilość miejsca na terenie ośrodka jest ogromna, więc bez problemu zmieści się dużo samochodów, standard ośrodka jest bardzo dobry - co widziały osoby na tegorocznym zlocie.
Cennik myślę że będzie bez zmian, jeśli będzie dużo uczestników to może uda się zjechać z ceny - wstępnie 60zł/os/noc, wiata(+ ławki, stoły + nagłośnienie) 5zł/os/doba, ognisko 10zł/os/3h - ale to jak w obecnym roku byłoby we wjazdówce.

Atrakcji na terenie ośrodka na pewno nie zabraknie nawet dla dzieci, aczkolwiek zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej oraz przejażdżkę pojazdem Bat-M(Rus. бат-м, jakby ktos chciał poszukać w wyszukiwarce jak to wygląda) każdemu bym wrzucił we wjazdówkę bo przy większej ilości osób jest to mały koszt, ale uwierzcie, warto - niezapomniane przeżycie, szczególnie ten drift i wertepy typowe dla off-roadu.
Jako kolejny argument, jeśli Wasza dziewczyna/narzeczona/małżonka, czy ogólnie "kobieta", "druga połówka" będzie marudzić że nie chce jechać na zlot samochodów(w razie potrzeby proszę o pokazanie tej treści) dodam, że jedna z uczestniczek tegorocznego zlotu miała przy sobie zestaw do robienia paznokci - z tego co pamiętam hybrydowych, a inna plotła warkocze.
Z mojej strony mogę zagwarantować mnóstwo konkursów zarówno dla samochodów jak i dla uczestników - w tym kobiet.

Liczę na Waszą wypowiedź oraz opinię.
Jako że kilka osób "zza wschodniej granicy" przegląda forum oraz klubowego fanpage na facebooku pozwolę sobie napisać w "obcym języku" i w razie potrzeby zdeklarować siebie jako przysięgłego tłumacza. Osoby z Polski mogą pominąć treść poniżej.

@kAtS, это также для тебя пацан)))
здарова, давайте на ежегодную встречу польского автоклуба энтузиастов и владельцев фольксвагена венто, который состоится летом 2021 года в польши. Я знаю ваш родной язык, и я буду переводчикем))))

@kAtS to także dla Ciebie :)
Hej, przyjedźcie na coroczne spotkanie Polskiego klubu samochodowego zrzeszającego miłośników i posiadaczy Volkswagena Vento, które odbędzie się latem 2021 roku w Polsce. Znam Wasz język ojczysty i będę tłumaczem
_________________
Aktualnie: [b]1990 Jetta GTD 1.6 JP -> 1.9 1Z+ | 1998 Jetta GLS 2.0 ABA | 2001 LT 35 2.5 ANJ

"Ona by tak chciała,
ze mną w Vento,
kręcić gwintem i wymieniać sprzęgło"...
 
 
BooM 
Ventofan
BooM


Silnik: AAA
Wiek: 44
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 110
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2020-08-05, 17:55   

Aezmo, zapomniałeś napisać, że puchary będą ;P No i konkurs na audio
_________________
By sztywniejsza była furka musi w furce być rozpórka :D
 
 
Aezmo 
Ventofan
Towarzysz Patryk



Silnik: 2.0 ABA
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 112
Skąd: GWE
Wysłany: 2020-08-05, 19:30   

BooM napisał/a:
Aezmo, zapomniałeś napisać, że puchary będą ;P No i konkurs na audio

Jeśli będę robił - a chętnie ponownie zorganizuję, to będą :) . Audio, wydech, dwie konkurencje związane z zawieszeniem - czyli najniższe i najwyższe Vento, wnętrze i kilka innych konkursów.
_________________
Aktualnie: [b]1990 Jetta GTD 1.6 JP -> 1.9 1Z+ | 1998 Jetta GLS 2.0 ABA | 2001 LT 35 2.5 ANJ

"Ona by tak chciała,
ze mną w Vento,
kręcić gwintem i wymieniać sprzęgło"...
 
 
Marek81l 
Zapalony Ventkarz
VW Maniac



Silnik: AGG , 1Z
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 479
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2020-08-06, 09:11   

To ześ Panie naszkrobał wypracowanie.
Ogólnie co tu dużo dodawać? Jak to Agnieszka w mam talent mowi- Jesem na TAK. :D
Termin może poddajmy dyskusji bo im szybciej znany tym lepiej,może w formie ankiety?
22-25.07.2021 taka propozycja padła już na zlocie i większości obecnych pasowało a nawet wszystkim. Jeśli i Tym co ich nie było też spasuje to ankieta zbędna.

Boom nawet jak nie będzie pucharów i tak przyjedziesz żeby się z nami napić. ;)
:P
_________________
GOLF MK3 CABRIO + JETTA 3 + GOLF 3
ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO NIEBA MUSI NACIĄG BYC I GLEBA :-) MOJA JETTA: http://forum.vwvento.org/...=7745&start=245
 
 
BooM 
Ventofan
BooM


Silnik: AAA
Wiek: 44
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 110
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2020-09-26, 20:48   

A nawet jak będę miał esperal wszyty to przyjadę, napić się z Wami to tylko mega bonus! Tylko, żeby te puchary były, bo to najlepsza pamiątka.
_________________
By sztywniejsza była furka musi w furce być rozpórka :D
 
 
Aezmo 
Ventofan
Towarzysz Patryk



Silnik: 2.0 ABA
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 112
Skąd: GWE
Wysłany: 2020-10-12, 11:12   

Jako że jest to temat dyskusji, postanowiłem naskrobać kilka linijek tekstu na temat których chciałbym poznać Waszą(osób chętnych/uczestników) opinię. Niebawem założę temat z "konkretami" oraz listę zapisów - bo termin zaklepany.

Podczas zakończenia sezonu w Karpaczu, które odbyło się w miniony weekend były wstępne rozmowy na temat wyjazdu do oddalonej o 25 kilometrów Elektrowni Jądrowej "Żarnowiec"(miejscowość Nadole, koło Gniewina - gdzie w trakcie Euro 2012 odbywały się mecze i treningi). Uprzedzam za wczasu - jakiegokolwiek promieniowania nie ma, ponieważ budowy nie dokończono. Droga dojazdowa jest dobra, często latam po tej trasie "glebami" z 6cm do sanek i nigdzie nie przytarłem, czas przejazdu samochodem obniżonym to około 40 minut tempem "rodzinnym". Jeśli chodzi o wyjazd na tą atrakcję, myślę że optymalny będzie piątek przed południem.

Kolejny temat do dyskusji, również z rozmów w Karpaczu, to przyjazd "dla chętnych(!)" w środę, głównie w celach turystycznych - większość osób kończy pracę w godzinach 15-17, więc osoby z drugiego końca polski byłyby na miejscu między 22-00:00. Minusem jest zmęczenie, plusem fakt, że w czwartek rano jak wszyscy się obudza, ogarną i zjedzą śniadanie można ruszać w teren - cytując klasyka "nie spać, zwiedzać". Z głodu nikt nie zginie, bo znając nas to w obiegu będzie przynajmniej jeden grill.

Jako że większość osób przyjeżdża z Południowej części kraju, każdy będzie miał "po drodze" na powrocie. Wstępnie poruszyłem na tegorocznym zlocie oraz na zakończeniu sezonu temat wyjazdu do Muzeum VW w Pępowie(okolice Gdańska). Tutaj wybralibyśmy się w niedzielę, opuszczając ośrodek w godzinach 10-11, czas przejazdu samochodem obniżonym 40-45 minut, odległość 36km. Na chwilę obecną koszt biletu grupowego(pow. 8 osób) to 13zł/os, za dzieci raczej będzie taniej.

Oczywiście wszystkie powyższe atrakcje dla chętnych.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
_________________
Aktualnie: [b]1990 Jetta GTD 1.6 JP -> 1.9 1Z+ | 1998 Jetta GLS 2.0 ABA | 2001 LT 35 2.5 ANJ

"Ona by tak chciała,
ze mną w Vento,
kręcić gwintem i wymieniać sprzęgło"...
 
 
BooM 
Ventofan
BooM


Silnik: AAA
Wiek: 44
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 110
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2020-12-02, 20:31   

A o pucharkach znowu cisza...
_________________
By sztywniejsza była furka musi w furce być rozpórka :D
 
 
theority 
Vento 1,9 TDi



Silnik: 1Z
Pomógł: 50 razy
Wiek: 36
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 2750
Skąd: Konin
Wysłany: 2020-12-04, 16:24   

Cytat:
A o pucharkach znowu cisza...

Za rządów PO tego nie było! :oklaski: :D :P
_________________
Gość, jeśli pomogłem, to kliknij pomógł. Będzie mi miło :)

Vento 2.0

Znajdż mnie na Facebook'u
 
 
Aezmo 
Ventofan
Towarzysz Patryk



Silnik: 2.0 ABA
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 112
Skąd: GWE
Wysłany: 2020-12-05, 14:03   

BooM napisał/a:
A o pucharkach znowu cisza...

Na XVI Ogólnopolskim będą, obiecuję :) .
_________________
Aktualnie: [b]1990 Jetta GTD 1.6 JP -> 1.9 1Z+ | 1998 Jetta GLS 2.0 ABA | 2001 LT 35 2.5 ANJ

"Ona by tak chciała,
ze mną w Vento,
kręcić gwintem i wymieniać sprzęgło"...
 
 
Marek81l 
Zapalony Ventkarz
VW Maniac



Silnik: AGG , 1Z
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 479
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-01-27, 10:24   

Moja taka myśl Patryku żeby to jednak obgadać na miejscu.
Oczywiście że info jest jak najbardziej wskazane ale dyskusja o tym to bezsens wiedząc jak do tego tematu podchodzą STARZY a jak MŁODZI (nowi)
Kto przyjedzie do GRYF-a to podejmie decyzje o muzeum VW i tyle. Kasa niewielka jak napisałeś za wstęp więc można do tego podejść na miejscu.
Od dobrych kilku lat niestety zapisuje sie na nasze spotkania 5 nowych userów i przy dobrych wiatrach na OZV przyjeżdza 1.

Co do elektrowni to jak theority będzie przewodnikiem to na 1000% sie pisze :D
_________________
GOLF MK3 CABRIO + JETTA 3 + GOLF 3
ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO NIEBA MUSI NACIĄG BYC I GLEBA :-) MOJA JETTA: http://forum.vwvento.org/...=7745&start=245
 
 
theority 
Vento 1,9 TDi



Silnik: 1Z
Pomógł: 50 razy
Wiek: 36
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 2750
Skąd: Konin
Wysłany: 2021-01-30, 10:59   

Marek81l napisał/a:
Co do elektrowni to jak theority będzie przewodnikiem to na 1000% sie pisze

Tylko tego przewodnika trza dobrze napoić :zabawa: :zabawa: :zabawa:
_________________
Gość, jeśli pomogłem, to kliknij pomógł. Będzie mi miło :)

Vento 2.0

Znajdż mnie na Facebook'u
 
 
Marek81l 
Zapalony Ventkarz
VW Maniac



Silnik: AGG , 1Z
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 479
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-01-30, 11:46   

theority napisał/a:
Marek81l napisał/a:
Co do elektrowni to jak theority będzie przewodnikiem to na 1000% sie pisze

Tylko tego przewodnika trza dobrze napoić :zabawa: :zabawa: :zabawa:


Ja tego inaczej nie widzę nawet :D :D
_________________
GOLF MK3 CABRIO + JETTA 3 + GOLF 3
ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO NIEBA MUSI NACIĄG BYC I GLEBA :-) MOJA JETTA: http://forum.vwvento.org/...=7745&start=245
 
 
theority 
Vento 1,9 TDi



Silnik: 1Z
Pomógł: 50 razy
Wiek: 36
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 2750
Skąd: Konin
Wysłany: 2021-01-30, 12:18   

Marek81l napisał/a:
Ja tego inaczej nie widzę nawet :D

Ja bym dawał na HEL :D

Sporo bunkrów do opicia :D I podobno niezłe piekło tam mają :D
_________________
Gość, jeśli pomogłem, to kliknij pomógł. Będzie mi miło :)

Vento 2.0

Znajdż mnie na Facebook'u
 
 
BooM 
Ventofan
BooM


Silnik: AAA
Wiek: 44
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 110
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2021-02-02, 20:36   

NOOOO! Bunkry się opije, nie ma to tamto, ale... ilu będziemy mieć kierowców żeby wrócić? Są ochotnicy? Można zpisy zrobić hehehe;)

...i ciekawe co zrobią nowi jak padnie hasło "NIEMCY"
_________________
By sztywniejsza była furka musi w furce być rozpórka :D
Ostatnio zmieniony przez theority 2021-02-03, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marek81l 
Zapalony Ventkarz
VW Maniac



Silnik: AGG , 1Z
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 479
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-06-30, 16:07   

Nie ma nowych, a dla tych co nie będą wiedzieli co zrobić będzie specjalne szkolenie na którym poruszymu temat ewakuacji do helikoptera😄😄
_________________
GOLF MK3 CABRIO + JETTA 3 + GOLF 3
ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO NIEBA MUSI NACIĄG BYC I GLEBA :-) MOJA JETTA: http://forum.vwvento.org/...=7745&start=245
 
 
theority 
Vento 1,9 TDi



Silnik: 1Z
Pomógł: 50 razy
Wiek: 36
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 2750
Skąd: Konin
Wysłany: 2021-07-13, 16:30   

Zamiast Żarnowca proponuję wspólne zwiedzanie Helu :) co Wy na to?

Dla pełnej jasności tylko dodam, że jest co zwiedzać i trzeba to robić szybko by jak najwięcej zobaczyć, zatem wyprawa całodniowa np. w piątek. Wyjazd o 10 a powrót myślę gdzieś koło 18-19.

Druga opcja to już wcześniej wspomniana niedokończona budowa elektrowni atomowej w Żarnowcu, temat o tyle ciekawy że miała to być pierwsza tego typu elektrownia w Polsce i to jeszcze za planu Pierestrojki.

Poddaje to pod dyskusje, bo mi i tak moja wewnętrzna natura nie pozwoli odpuścić sobie Żarnowca ale to raczej z Anią wtedy byśmy zrobili na powrocie w niedzielę :)
_________________
Gość, jeśli pomogłem, to kliknij pomógł. Będzie mi miło :)

Vento 2.0

Znajdż mnie na Facebook'u
 
 
Aezmo 
Ventofan
Towarzysz Patryk



Silnik: 2.0 ABA
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 112
Skąd: GWE
Wysłany: 2021-07-13, 16:52   

theority napisał/a:
Zamiast Żarnowca proponuję wspólne zwiedzanie Helu :) co Wy na to?

Moim zdaniem pomysł dobry, nikt nie będzie narzekał że pojechał nad Morze, a wody nie widział :D . Okolica oczywiście fajna, a jeśli chodzi o drogę dojazdu mamy dwie możliwości. Możemy jechać większość drogi wioskami - bardzo droga dobra(dwójką z 5cm do wahacza często tam latam), i nie ma żadnych przeszkód poza kilkoma ostrymi zakrętami, pół drogi jedziemy przez las, czyli w cieniu. Ewentualnie możemy jechać pół drogi dwupasmową DK6(gdzie będziemy cały czas na słońcu), a następnie DW216 do Władysławowa. Do tego zjeżdżając z DK6 na DW216 pogubi się nam kolumna samochodów, ze względu na światła i praktycznie wszechobecny korek w tym miejscu.
Odległość od ośrodka do Helu z tego co pamiętam, równe 80km.

Cytat:
moja wewnętrzna natura nie pozwoli odpuścić sobie Żarnowca ale to raczej z Anią wtedy byśmy zrobili na powrocie w niedzielę :)

No sami jechać nie będziecie :D ja też pojadę, i podejrzewam że i kilka innych osób chętnych się znajdzie na taki niedzielny wypad.
_________________
Aktualnie: [b]1990 Jetta GTD 1.6 JP -> 1.9 1Z+ | 1998 Jetta GLS 2.0 ABA | 2001 LT 35 2.5 ANJ

"Ona by tak chciała,
ze mną w Vento,
kręcić gwintem i wymieniać sprzęgło"...
 
 
BooM 
Ventofan
BooM


Silnik: AAA
Wiek: 44
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 110
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2021-07-25, 17:45   

Jestem z rodzinką, Johnny przesiadł się w bawarkę i ciśnie do siebie. Fajnie było ale krótko.
_________________
By sztywniejsza była furka musi w furce być rozpórka :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 14