Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Komputerowe Pytania
Autor Wiadomość
Szpiker 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1.8 benzyna
Wiek: 37
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 470
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2008-08-08, 18:19   Komputerowe Pytania

koledzy może wy mi pomożecie , mam zainstalowanego xp sp2 i nie moge skopiować a ni dodac żadnego pliku do pendrive i mp3 .
W menadżerze urządzeń wykrzyknik wskazuje ze nie ma sterownika przy "VIA bus master IDE drivers " mimo ze mam oryginalną płyte cd do płyty głównej ze sterownikami to się nie aktualizuje i ciagle przy starcie kompa woła o zainstalowanie sterowników może sie ktos spotkał z podobnymi problemmai i coś doradzi , i czy to możliwe że brak tych sterowników ma coś wspólnego z niedziałaniem mp3 i pendriva ??
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2008-08-08, 18:21   

a jak Ci woła o sterowniki to jest opcja ściągnięcia z netu ??
 
 
Szpiker 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1.8 benzyna
Wiek: 37
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 470
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2008-08-08, 18:33   

to szukam i szukam i nic nie ma
 
 
sebastian 
Vento to ja!
Bora


Silnik: 1.9 TDI
Pomógł: 144 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 5840
Skąd: FZA
Wysłany: 2008-08-08, 18:34   

A to się stało po jakimś czasie, ze nie czyta pendrivów, czy od razu po instalacji xp z sp2?
-spróbuj zainstalować sp3 - dostępny ze strony microshiftu upodate...
-zaktualizuj steroniki z płyty od xp, a nie od płyty głównej
-daj wyszukaj nowy sprzęt z panelu sterowania, niech samo wyszuka i użyj płyty xp najpierw do tego, aa jak nie pomoże to wówczas od płyty głownej.

u mnie też się ostatnio takie cyrki dzieją, ale ja trochę nakombinowane mam, bo porty usb mi się wszystkie popaliły, u używam kontroler na pci żeby były usb. i przez to jedno z drugim się gryzie chyba i raz działa a raz nie. największe problemy to mam z drukarką...
_________________
Zielony borowik...
 
 
sebastian 
Vento to ja!
Bora


Silnik: 1.9 TDI
Pomógł: 144 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 5840
Skąd: FZA
Wysłany: 2008-08-08, 18:36   

Tygrysisko napisał/a:
a jak Ci woła o sterowniki to jest opcja ściągnięcia z netu

to jest jeden wielki shit, bo to nic nie działa, nawet nie wiem po co taka opcja jest skoro nigdy ni emozna ściągnąc przez to z neta sterów. lepiej samemu poszukac po stronach, niż korzystac z tych zasranych kreatorów...
_________________
Zielony borowik...
 
 
martinez2006 
Zapalony Ventkarz
Drukarz



Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 209
Skąd: Piła
Wysłany: 2008-08-08, 18:36   

Do takich spraw ze sterownikami (jak mi czegoś brakuje) polecam program :

- Driver Detective - Program który umożliwia sprawdzenie jakich sterowników powinniśmy użyć do danego sprzętu a także skąd je ściągnąć a także czy są najnowsze.
_________________
MaRtInEz PIŁA
 
 
Szpiker 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1.8 benzyna
Wiek: 37
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 470
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2008-08-08, 18:45   

pendrive od poczatku nie działał u mnei na kompie myślałem ze jest walniety ale u innych działa bez problemów a z mp3 dzisiaj zaczęły się dziać takie cyrki
martinez2006, sprawdze ten program , ogółem przejrzałem kilkanaście stronek bo ten problem sie wielokrotnie powtarza i nigdzie nie ma jak to naprawić ;/
 
 
Szpiker 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1.8 benzyna
Wiek: 37
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 470
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2008-08-08, 18:48   

jak chcem coś wrzucić na mp3 czy pena to wyskakuje ze nie może utworzyć katalogu lub pliku
 
 
martinez2006 
Zapalony Ventkarz
Drukarz



Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 209
Skąd: Piła
Wysłany: 2008-08-08, 19:02   

A może zrób tak. Wywal z menadżera urządzeń VIA bus master IDE drivers i uruchom ponownie komputer i ponownie go zainstaluj. Powinno pomóc.
_________________
MaRtInEz PIŁA
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-08-08, 20:25   

Szpiker, a nie podłączysz przypadkiem przez jakiś wewnętrzny rozdzielacz USB? Bo to mi na to właśnie wygląda. Spróbuj przez inne wejście usb podłączyć.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
krzeszak 
Vento to ja!
GRUPA LUBELSKA


Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 82 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 3991
Skąd: VTY
Wysłany: 2008-08-20, 10:36   

Koledzy jako ze temat komputerowy już istnieje wiec sie podłącze ,a mianowicie od niedawna w moim laptopie podczas odpalani drży obraz ,przyciemnia sie i jaśnieje, mimo ze na pulpicie już sie wszystko pojawia obraz drży, dzieje sie tak przez kilka minut następnie wszystko wskakuje i działa już normalnie ,przy tym kasuje mi sie strona startowa ,a także cala historia, zapisane adresy stron ,nie pojawiają sie żadne komunikaty a nic takiego wszystko działa dobrze tylko przy odpaleniu ,i to nie zawsze teraz 2 tyg. był spokój dziś znowu sie to zrobiło,i trwało dłużej jak zwykle, musiałem zresetować ,i sie uspokoiło.
Czy może ktoś sie spotkał z czym takim,albo ma pomysł co to???
_________________
Volkswagen Vento Klub Polska nic więcej się nie liczy ...
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-08-20, 10:43   

przeskanuj kompa jakimś porządnym antywirusem, może jakiegoś robala załapałeś, bo to klasyczny objaw: kasująca się strona startowa przeglądarki (zazwyczaj podmieniana na jakąś inną lub żadną)
Co do kasowania adresów w historii to tez objaw robala lub po prostu ustawień, można w windzie ustawić tak ze przy każdym wyłączeniu kasuje historię, ostatnio otwierane pliki itp itd.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2008-08-20, 12:14   

krzeszak, masz jakiegos dobrego antywirusa ?? bo jakby co to moge podesłać...
 
 
Szpiker 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1.8 benzyna
Wiek: 37
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 470
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2008-08-20, 12:57   

a jakiego mozesz podesłać ?? ja sie z problemem swoim uporałem zainstalowałem brakujace sterowniki ale problem sie dlaej pojawiał i zainstalowałem antywirusa który wykrył kilka wirusów ale nie był w stanie ich usunąć dopiero jak zainstalowałem wersje 30 dniową kasperski anty vir to mi je usunął i wszystko zaczeło działać :] wirus zainfekował wszystkie pliki autorun i wszystko co wsadzałem i włanczałem na kompie sie waliło :evil: skubaniec był ukryty w plikach niewidocznych w documens and settings ale ręcznie sie nie dąło go usunać bo funkcja pokazania ukrytych plików była przez niego blokowana na szczęście ten antywirus go usuna i na razie mam spokój z wirusami tylko przydał by mi sie numer seryjny do tego antywirusa bo za kilkanaście dni przestanie działać
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2008-08-20, 13:06   

Szpiker napisał/a:
a jakiego mozesz podesłać ??

ESET NOD32...nawet fajny...wersja 30-sto dniowa, ale z takim programikiem, który sprawia, że chodzi i chodzi....kiedyś mi wyleczyło kompa....
 
 
martinez2006 
Zapalony Ventkarz
Drukarz



Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 209
Skąd: Piła
Wysłany: 2008-08-20, 14:08   

Tygrysisko napisał/a:
ESET NOD32...nawet fajny...wersja 30-sto dniowa, ale z takim programikiem, który sprawia, że chodzi i chodzi....kiedyś mi wyleczyło kompa....


Tak.. swego czasu w Anglii używałem oryginała. Ale pewnego razu złapałem jakiegoś syfa z którym nie mógł sobie NOD poradzić. Zainstalowałem wersję free AVIRA i ona znalazła tego syfa. I dlatego polecam Ci zainstalować właśnie ten program AVIRA. O tym programie możesz poczytać sobie tutaj http://forum.antivir-polska.info/index.php. Prawie że na każdym większym forum o tematyce komputerowej (np. dobreprogramy.pl) każdy z użytkowników poleci Ci darmową wersję Aviry. Sam jej używam od 3 lat :) . Kompa skanuje także innym antywirami online raz w miesiącu i nic nie mam. A jak się dobrze rozejrzysz na tej stronce co Ci napisałem to znajdziesz za free wersję Premium Aviry z licencją na pół roku. To tyle z mojej strony :)
_________________
MaRtInEz PIŁA
 
 
martinez2006 
Zapalony Ventkarz
Drukarz



Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 209
Skąd: Piła
Wysłany: 2008-08-20, 14:10   

Szpiker napisał/a:
przydał by mi sie numer seryjny do tego antywirusa
. Z kluczami licencyjnymi do Kaspra to nie łatwa sprawa. Dziś działa a jutro już "black list" i klapa....
_________________
MaRtInEz PIŁA
 
 
sebastian 
Vento to ja!
Bora


Silnik: 1.9 TDI
Pomógł: 144 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 5840
Skąd: FZA
Wysłany: 2008-08-20, 15:48   

krzeszak napisał/a:
od niedawna w moim laptopie podczas odpalani drży obraz ,przyciemnia sie i jaśnieje, mimo ze na pulpicie już sie wszystko pojawia obraz drży, dzieje sie tak przez kilka minut następnie wszystko wskakuje i działa już normalnie

Tutaj bym obstawiał na uszkodzoną taśmę przewodzącą.
a co do kasowania się historii - niekoniecznie wirus to musi być. Mi tez się kilkakrotnie skasowała historia ot tak sobie. Ale jak ręcznie pokasowałem wszystką historię, pliki cooke, templorary internet, powywalałem wszystkie dane ze wszystkich katalogów temp, oraz pliki z rozszerzeniem .bak, .tmp, .temp. .$$$ itp. - problem zniknął. Chociaz takie coś mi się zdarzało raz na ruski rok.
_________________
Zielony borowik...
 
 
sebastian 
Vento to ja!
Bora


Silnik: 1.9 TDI
Pomógł: 144 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 5840
Skąd: FZA
Wysłany: 2008-08-20, 15:51   

martinez2006 napisał/a:
Z kluczami licencyjnymi do Kaspra to nie łatwa sprawa

ja kiedyś w googlach wpisałem słowo - kaspersky klucz licencyjny - to w trzecim czy czwartym linku trafiłem na wielką paczkę z różnymi kluczami. Z czego dwa były ważne z nich wszystkich. Jeden przez 3 miesiące chyba jeszcze, a drugi do końća 2009 roku, którego to włąśnie używam teraz :D
_________________
Zielony borowik...
 
 
martinez2006 
Zapalony Ventkarz
Drukarz



Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 209
Skąd: Piła
Wysłany: 2008-08-20, 18:28   

sebastian napisał/a:
a drugi do końća 2009 roku, którego to włąśnie używam teraz
No to tylko pozostaje się cieszyć. Bo jak trafi na black list to będzie po licencji. Aczkolwiek widziałem już takie manewry że są już takie cracki do kaspra które powodują jakoby wymazanie - usunięcie kluczy z czarnej listy. Swego czasu testowałem kaspra i też używałem różnych kluczy. Lecz minęło zaledwie kilka dni użytkowania programu i znajdowały się one na czarnej liście. Ogólnie program Kaspersky jak najbardziej OK
_________________
MaRtInEz PIŁA
 
 
sebastian 
Vento to ja!
Bora


Silnik: 1.9 TDI
Pomógł: 144 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 5840
Skąd: FZA
Wysłany: 2008-08-20, 18:38   

martinez2006 napisał/a:
minęło zaledwie kilka dni użytkowania programu i znajdowały się one na czarnej liście

Ja miałe tak kiedyś z jedną licencją - użytkowałem normalnie, nic się nie działo, a robiłem formata i zainstalowałemkasprowicza od początki, dałem mu ten sam klucz to mi komunikat wyskoczył,ze plik znalazł się na czarnej liście.
_________________
Zielony borowik...
 
 
martinez2006 
Zapalony Ventkarz
Drukarz



Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 209
Skąd: Piła
Wysłany: 2008-08-20, 18:43   

No niestety tak to bywa z oprogramowaniem. W przypadku NOD-a nie ma problemu. Można mieć licencję nawet na 60 lat.... :D a z kasprem to bywa różnie. Ale i tak najlepsza pod tym względem jest Avira w wersji Premium. Co ja się naszukałem w necie różnych kluczy do tej wersji - wszystkie nie działają. Ci dopiero mają sprawny system antypiracki. Jedyny plus to akcje promocyjne na wersję Premium Avira które polegają na darmowe użytkowanie oprogramowania przez pół roku za free w pełni legalnie. Dla tych co Aviry używają to wiedzą o czym pisze :)
_________________
MaRtInEz PIŁA
 
 
sebastian 
Vento to ja!
Bora


Silnik: 1.9 TDI
Pomógł: 144 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 5840
Skąd: FZA
Wysłany: 2008-08-20, 18:54   

Kasprowicz w wersji 5.0 wymiata - nie potrzeba najnowszych - działa, i żadne wiry się nie prześlizgną
ale i tak więcej go mam wyłączonego niż włączonego - bo się szybciej stronki ładują :P
_________________
Zielony borowik...
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-08-20, 19:18   

Tygrysisko napisał/a:
ESET NOD32

od półtora roku go używam to najlepszy antywir na rynku moim zdaniem. Wcześniej miałem kasperskiego przez kupe lat, ale gdy skończyła mi sie 5 letnia licencja i zacząłem szukać czego ś innego w nowej wtedy pracy polecili mi NOD'a. Jest rewelacyjny, w ogóle nie zamula kompa, czego niestety o Kaserskym nie dało się powiedzieć.
Także polecam NODa , ale ta poprzednią wersję, nie najnowszą. Kupisz oryginał za około 120-150 PLN/rok a pirata z crackiem zassiesz z netu.

sebastian napisał/a:
ale i tak więcej go mam wyłączonego niż włączonego - bo się szybciej stronki ładują

no właśnie to nawiększy minus Kasperskiego... Zamula kompa a NOD wogóle. oczywiście sam sie uaktualnia jak Kasperek, działa nonstop a wogóle nie zużywa zasobów provka czy ramu jak Kasperek czy Norton.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2008-08-20, 20:30   

spyro napisał/a:
no właśnie to nawiększy minus Kasperskiego... Zamula kompa a NOD wogóle

i własnie tu było moje największe ździwienie....NOD nic a nic nie zamula...to pierwszy antywirus który tak działa....tzn działa jakby go nie było....
 
 
krzeszak 
Vento to ja!
GRUPA LUBELSKA


Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 82 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 3991
Skąd: VTY
Wysłany: 2008-08-20, 20:50   

ja mam avasta!4.8 Profesional Antivirus, przeskanowałem znalazł jednego robala co sie zwie
sie Reklamiarz ,ale czy ja wiem czy to to ,zarazie dobrze ale co będzie ?nie wiem
a wszystko zaczęło jak pewnego razu ni stad ni z owat komp zaczoł okropnie piszczeć ,zginęło wszystko pojawiła sie niebieski ekran z niewyraźnym tekstem jakby ktoś po pijaku pisał trochę liter troche cyfer znaki procetow i wiele innych znaczków ,tak trochę jakby nie po polsku ale to było ostrzeżenie ze cos zainfekowane i zaleca sie szybko wylaczyc kompa bo mogą ulec zniszczeniu dane ,ale to tak szybko sie działo tu przeraźliwie piszczało ze nie przeczytałem wszystkiego w każdym bodź razie nie mozna było bardzo i kompa wyłączyć ,ale potem odpaliłem i Dylo już w porządku
_________________
Volkswagen Vento Klub Polska nic więcej się nie liczy ...
 
 
sebastian 
Vento to ja!
Bora


Silnik: 1.9 TDI
Pomógł: 144 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 5840
Skąd: FZA
Wysłany: 2008-08-20, 21:02   

krzeszak napisał/a:
pojawiła sie niebieski ekran

tzw. niebieski ekran śmierci - tak, jak bywało np. w Win98 - objaw całkowitego zawieszenia się systemu.
krzeszak napisał/a:
zaczoł okropnie piszczeć ,zginęło wszystko pojawiła sie niebieski ekran z niewyraźnym tekstem jakby ktoś po pijaku pisał trochę liter troche cyfer znaki procetow i wiele innych znaczków ,tak trochę jakby nie po polsku ale to było ostrzeżenie ze cos zainfekowane i zaleca sie szybko wylaczyc kompa bo mogą ulec zniszczeniu dane

wszystko się zgadza.
komp się zawiesił, jakiś błąd powstał, dlatego. ale dlaczego... wiele moze być przyczyn, np. wirus, a może i uszkodzenie koputera. mi się kiedyś dysk odłączył, to też coś takiego wyskoczyło i piszczało - wtyczka była nie do końca wsadzona - dlatego.
może u Ciebie, ze ekran się trzęsie - nie styka Ci matryca z płytą główną i to powoduje błąd?
_________________
Zielony borowik...
 
 
Szpiker 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1.8 benzyna
Wiek: 37
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 470
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2008-08-20, 21:10   

ja też kasperskiego wyłączam bo zamula ogólnie to ja niestosuje antywirów , czasem coś zainstaluje i przeskanuje i tyle
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-08-20, 21:33   

Szpiker napisał/a:
to ja niestosuje antywirów

odważny jesteś... Zaisntaluj NODa i będziesz zadowolony, kaspek strasznie zamulał kompa, NODa nie czuć, tak jakby go wogóle nie było...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
krzeszak 
Vento to ja!
GRUPA LUBELSKA


Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 82 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 3991
Skąd: VTY
Wysłany: 2008-08-20, 21:44   

krzeszak napisał/a:
ja mam avasta!4.8 Profesional Antivirus,

a ten to jakaś kiszka ,nie za bardzo dobry? bo ja to ni kumaty w te klocki :(
_________________
Volkswagen Vento Klub Polska nic więcej się nie liczy ...
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-08-20, 21:58   

Avast to moim zdanem niestety jeden z gorszych do tego darmowy w wielu wersjach, a nic co darmowe nie jest dobre niestety...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
krzeszak 
Vento to ja!
GRUPA LUBELSKA


Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 82 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 3991
Skąd: VTY
Wysłany: 2008-08-20, 22:05   

a czy jak bym zainstalował tego drugiego
spyro napisał/a:
NODa
to tego muszę wywalić czy może być ich dwa?nie beddzie to kolidować?
_________________
Volkswagen Vento Klub Polska nic więcej się nie liczy ...
 
 
Szpiker 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1.8 benzyna
Wiek: 37
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 470
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2008-08-20, 23:15   

będzie będą sie gryzły takie jest moje zdanie kolego
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2008-08-20, 23:16   

krzeszak napisał/a:
a ten to jakaś kiszka ,nie za bardzo dobry?

Miałem go jakieś 2 miesiące temu....komputer szalał a on nic nie znajdywał...od kiedy mam NODA jest ok.....krzeszak, mogę Ci go skype-em przesłać razem z jakby crackiem i bedziesz go miał już dłuuuugo.....

krzeszak, a kiedy system instalowałeś...może czas o tym pomyślec ??
Ostatnio zmieniony przez Paweł J. 2008-08-20, 23:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-08-21, 07:21   

Cytat:
będzie będą sie gryzły takie jest moje zdanie kolego
nie muszą sie gryźć, poza tym po co CI dwa antywiry na raz. Lepiej wybrać jeden, któremu będziesz ufał.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 14