Wysłany: 2013-09-27, 14:23 Problem, rozrusznik . Potrzebuje szybkiej odpowiedzi
Siema Panowie.
Wyjąłem rozrusznik 2.0 AGG
po otworzenie rozrusznika wszystko wysypało mi się w rękech. najgorsze że kawałek jednego magnesu się odłamał ok. 1,5 cm. Pytanie czy brak tego kawałka magnesu dyskwalifikuje wymiane tylko wnętrzności rozrusznika i trzeba kupować inny ?
i jeszcze czy do 2.0 AGG pasują rozruszniki od innych pojemności ?>
_________________ Kiedy znajdziemy się na zakręcie ?!
REDUKCJA, BUT I ODCIĘCIE
tak dla info, odłamany kawałek magnesu na stojanie zakrzywia pole magnetyczne wytwarzane przez ten magnes co minimalnie wpływa na działanie wirnika rozrusznik szybciej się kończy a magnes jak już zaczął może odlamywać się dalej. Co do pasowania rozrusznika od innych wersji to pasują one bez problemu różnią się jedynie gabarytami oraz mocą a co za tym idzie prądem rozruchowym.
Włożony rozrusznik od 1.9 tdi działa na dotyk.
_________________ Kiedy znajdziemy się na zakręcie ?!
REDUKCJA, BUT I ODCIĘCIE
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum