Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: spyro
2008-04-13, 15:01
III Ogólnopolski Zlot VW Vento
Autor Wiadomość
Dzolo 
Ventomaniak



Silnik: Turbo Bena
Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 747
Skąd: Aleksandrów Kuj
Wysłany: 2008-09-02, 11:31   

Doobra dzieciaki , może lepiej jakieś fotki dacie ?
 
 
idgray 
Pan i władca oktanów
vwVento-Fans.com


Silnik: z przodu
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1419
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2008-09-02, 12:54   

zaraz coś wrzucę
_________________
vwVento-Fans.com
 
 
WOLF1955 
Ventomaniak



Silnik: 1,8 GLX
Pomógł: 9 razy
Wiek: 68
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 695
Skąd: PRUSZCZ GDAŃSKI
Wysłany: 2008-09-02, 13:55   

Dzolo napisał/a:
może lepiej jakieś fotki dacie ?
:oklaski:

no wreście słuszna decyzja ale dopiero dam fotki wieczorem bo teraz jestem w pracy a jest ich sporo do oglądania
_________________
GRUPA TRÓJMIEJSKA
Ostatnio zmieniony przez WOLF1955 2008-09-02, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
idgray 
Pan i władca oktanów
vwVento-Fans.com


Silnik: z przodu
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1419
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2008-09-02, 14:07   

Zlot Vento 2008
_________________
vwVento-Fans.com
 
 
zelu 
Niedzielny kierowca


Silnik: 2,8
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 94
Skąd: sopot
Wysłany: 2008-09-02, 14:27   

tu nasze zdjęcia :wink: :














 
 
nelcia 
Niedzielny kierowca
jaca


Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 47
Skąd: winsen
Wysłany: 2008-09-02, 15:37   

Hej wam wszystkim,nie będę się rozpisywać ,o kwestiach które były już poruszone a co najwyżej mogę się podpisać pod opiniami innych . Mnie natomiast interesuje sytuacja w której to organizator zlotu zachował się no kategorycznie,a mianowicie sprawa dotyczy kolesia który rozbił sobie głowę i trafił do szpitala,a organizator ;prezes ekipy; nie raczył sprawdzić co się stało twierdząc że to za daleko z ogniska na domki .Natomiast w innych kwestiach ma pretensje do tych co nie poszli na ognisko twierdząc że to nie było daleko. Sorry ale czy to ma być ta super organizacja ,bo jak dla mnie to po prostu była totalna olewka. ,a jeśli chodzi o integrację w domku nr 5 to komentarze typu zabunkrowali się itd. uważam za żenujące, gdyż każdy integrował się jak chciał i gdzie najważniejsze że ona była w mniejszym czy większym gronie. To niczyja wina że w naszym domku była zajebista impra i każdy kto chciał się tam znalazł. Wychodzi na to że pod namiotem było tandetnie i ludzie szli tam gdzie coś się działo,dzięki czemu mają co wspominać .Przykro mi że znalazł się nie jeden zazdrośnik i teraz obrabia nam za to dupę ,a wystarczyło przyjść i zobaczyć nie było by tego typu problemu . Dużo by tu jeszcze wymieniać ale nie o to chodzi .Na koniec kwestia zdjęcia,po świńsku zostaliśmy potraktowani i niech nikt nie opowiada ,ze nie chcieliśmy wspólnego zdjęcia to kolejny dowód na to , że nie byliśmy tam mile widziani .Podsumowując :jadąc 1000 km nie sądziłam że jadę do przedszkola gdzie dzieci liżą dupę ,a nauczyciel szczyci się tym jaki on jest wspaniały. Gdybyśmy wiedzieli że tak się pewne sprawy do siebie mają to byśmy nie przyjechali ,bo my jesteśmy już dorośli i nikt nikomu dupy nie liże..Pozdrawiam
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 18:58   

nelcia napisał/a:
Gdybyśmy wiedzieli że tak się pewne sprawy do siebie mają to byśmy nie przyjechali

nelcia, najważniejsze że mogła się spotkać stara ekipa i że poznaliśmy nowe grono fajnych ventomaniaków :)
P.S. Mam nadzieję, że dotarliście spokojnie, bez żadnych przygód. Uściski dla Lukiego :kot: :D
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
madej 
Niedzielny kierowca


Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 70
Skąd: Olesnica
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-09-02, 20:34   

Wy wszyscy jestescie jebniebi robicie z niczego szum

byl fajny zlot a wy piszecie glopoty bo ognisko bylo zaduze lub ze zupa byla zaslona :strzela: :młotek: :połbie:
_________________
to moj ventyl http://forum.vwvento.org/...p?p=23115#23115
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 20:46   

madej napisał/a:
Wy wszyscy jestescie jebniebi

madej, nie ma jak kulturka osobista i umiejętność pisania po polsku. Gratuluję prostaczku :spadaj:
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
Andziula 
Zapalony Ventkarz
przemolas4



Silnik: 2,0 GL
Pomogła: 4 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 328
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-09-02, 20:55   

co do powrotu do domu, to my na całe szczęście i umiejętności mego męża i rozwliliśmy auta 200 metrów od domu...

Nela KOCHAM CIE...
_________________

 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 20:56   

madej, zawsze wiedziałem, że prosty z Ciebie chłopak, a teraz widze, że nie dośc że prosty to jeszcze cham. Chłopie trzeba było do szkoły chodzic jak był na to czas bo na tą chwile jak widze to nic nie pomoże.

WOLF1955 napisał/a:
dam fotki wieczorem bo teraz jestem w pracy a jest ich sporo do oglądania

czekamy z niecierpliwościa.

idgray, mogę wrzucić Twoje fotki na stronę Klubową do działu zdjęcia?

nelcia, mamy podobne zdane na ten temat, jak widac nie tylko ja widziałem dziwne akcje na tym zlocie...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2008-09-02, 20:56   

:stop: skonczmy te klotnie....to nie ma sensu...to zle wplywa na jedno i drugie forum....

sam chcialem sie odniesc do kilku postow gdyz wynika ze to przeze mnie sa jakies niedomowienia itp, ale odpuszczam dla dobra ogolu, wole zebyscie o mnie mysleli nie wiadmomo co, niz bronic sie dalej...przez co brniemy w ta klotnie...a to bezsensu...sa na tym forum osoby ktore nie byly na zlocie i teraz sobie mysla nie zaciekawie o nas wszystkich....
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 21:13   

Cytat:
Doobra dzieciaki , może lepiej jakieś fotki dacie ?

spyro: http://www.vwvento.org/pi...izna2008/spyro/
idgray: http://picasaweb.google.p...3/ZlotVento2008

a reszta już niedługo jak ludziska zaczną przesyłać swoje foteczki.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
WOLF1955 
Ventomaniak



Silnik: 1,8 GLX
Pomógł: 9 razy
Wiek: 68
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 695
Skąd: PRUSZCZ GDAŃSKI
Wysłany: 2008-09-02, 21:50   

spyro napisał/a:
a reszta już niedługo

właśnie jestem już w domku i zaraz wysyłam fotki ;)
_________________
GRUPA TRÓJMIEJSKA
 
 
przemolas4 
Pan i władca oktanów



Silnik: 2,0 GL
Pomógł: 17 razy
Wiek: 43
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1485
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-09-02, 22:29   

mieliscie sobie dac na wstrzymanie , a wy jak te dzieciuny .
pisalem na spokojnie , ale szlak mnie trafia jak widze te *^%#$*&$ .
nie ukrywam , ze bylem na zaprzyjaznionym forum i mi rece opadly .
pochodze z tad , wiec tu napisze co mam do powiedzenia .

po pierwsze !! !!!
bardzo mnie cieszy , ze mimo iz jest lipa ciagle do nas zagladasz IDGRAY.
ogromniasty plus .
po drugie !! !!!!
MADEJ pamietam ciebie dzieciaku z pierwszego zlotu i ....... nisko upadles bracie .
tak nisko , jak duzo palca prosto trzymasz w d.......
...... i jeszcze jedno . prosze nie wyzywac mnie i mojej zony od jebnietych , bo sonbie zwyczajnie dzieciaku na to nie zasluzylismy ........ i czytaj posty , zaniimm cos nabazgrolisz bezmyslnie . milego lizania.
po trzecie !! !!!!!!!!
pisze ponownie , zeby nie bylo , ze tylko narzekam .
spot zaliczamy do udanych . ja i moja zona . Mapet sie staral i bylo widac . zaangazowal sie .
byly jednak niedociagniecia , o ktorych pisali inni .
i przede wszystkim nie pisali po to by sie klucic , lecz by nastepne zloty byly lepsze.
zamiast tego widze bezsesowne fluganie .
po czwarte !! !!!!!!!
utozsamiam sie z wypowiedzia Nelci chociazby dlatego , ze dobrze ich znam i wiem ile ich kosztuje zachodu na kazdy zlot przyjechac . organizator tez przeciez wie .
po piate !! !!!!!!!!!
padlo kilka sensownych wypowiedzi , w stosunku co do ktorych organizator sie jednak nie wypowiedzial , tylko klucil sie dalej .
1 kwestia domku mam nadzieje juz jest wczesniej prze ze mnie wyjasniona
2 mimo zapytania , ktore gdzies wczesniej przeczytalem nie dostalismy info , co sie stalo z koszulkami i kubkami org , ktore przeznaczone byly dla wygranych ?? ?
3 kwestia wspolnych zdiec w mojej opini zawalona przez organizatora (niestety ) , bo moim skromnym zdaniem wystarczylo przy rozdaniu nagrod wspomniec gdzie i o ktorej , lub chociazby zadzwonic do spyra co z jego ekipa , lub co kolwiek by bylo inaczej. zamiast tego przeczytale w wypowiedzi mapeta , ze niektorzy nie chcieli sie pojawic na zdieciach !! !!! czy to jest rozsadne i integrujjace posuniecie ?? ?
4 kwestia rozpiepszonego kapucyna prze kolege tez jest moim zdaniem olana przez organizatora ( tez niestety ) . kolezanka, ktora dzwonila do organizatora rozmawiala zemna i powiedziala mi ze Mapet powiedzial , ze jest na ognisku i ma za daleko do domku .
inny kolega przychodzi DO NAS w rekawiczkach hirurgicznych upaprany jak rzeznik do domku pytac sie jakies bandaze , czy jakies recznki . nasowa mi sie jeszcze jedna konkluzja z tego wypadku ..... nie robimy juz iimprez na 15 aut , wiec musimy wybierac organizacyjnie osoby , ktore danego dnia beda trzezwe i beda wiedzialy co w danej sytuacji robic . rano dikens jedzie do szpitala z Mysza , a tu majstra nie ma !! !!! kolejny zonk i brak informacji .
5 . kwestii samych konkursow prosze nie poruszac , poniewaz uwazam , ze byly one na profi poziomie , a takie animozje ze "najlepiej utrzymane" nie znaczy "orginalne " ...... no hmmmm . moim zdaniem literowka i tyle .
konkursy byly udane . karteczki do glosowania wydrukowane , punkty .
pacholki itd . moim zdaniem profi i tyle .
6 . ostatnia kwestia nie dopracowana moim zdaniem przez organizowana , to tanieszczesna godzina 14sta , do ktorej musieli wczesnie przyjezdzajacy czekac .
gdyyby bylo wiadomo wczesniej - wszyscy jechalibysmy rano .
a tak nerwy , brak snu itd . jakies kasanie grila na prywatnej posesji . to byl tylko efekt .
chcialem zauwazyc , ze to sa fakty , nie jakies z nosa wyciagniete baboki .
te fakty chcieli przekazac w mniej lub bardziej ladny sposob (nerwy itd ) moim poprzednicy .
moja opinia jest taka .
zlot bym oglnie udany. brakowalo potracowania niektorych szczegolow. nie watpie jedna , ze i tak Mapet zrobil hektary kilometrow , by bylo jak bylo . sam organizowalem i spoty i nieoficjalne zloty kilku dniowe i mam rozeznanie ile to latania .
z mojej strony szacu Mapet za to latanie , ale nie powinienes sie klucic ze spyrem , psuc wam oby krwi , tylko wyciagnac wnioski by bylo lepiej . - chociazby takie , o ktorych teraz pisalem .
_________________

 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 23:54   

No więc Mapet działa jak rządu PRLu - cenzura jest wśród nas, wywalił post Jacy ze swojego forum - pewnie zaraz wywali resztę postów sensownie mówiących jaki z niego człowiek. SZOK!

Tutaj screen jak jeszcze nie był wywalony post JACY (na samym dole):


Teraz juz go nie ma, pewnie zaraz poleci również post Przemolasa. Tylko utwierdziłem się wtym co mówiłem wcześniej.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
WOLF1955 
Ventomaniak



Silnik: 1,8 GLX
Pomógł: 9 razy
Wiek: 68
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 695
Skąd: PRUSZCZ GDAŃSKI
Wysłany: 2008-09-03, 00:00   

Te słowa kieruję tylko do szanownego kolegi MAPET i proszę Cię abyś postarał się nie wyręczać kolegami z klubu swojego co do odpowiedzi sam odpowiedz mi i nam .
dlaczego potrafisz zdołować moją organizację spotu w GIERŁOŻY czy Ty miałeś tam uczestniczyć czy koledzy z klubu org , poniżyłeś się swoją opinią na temat mojej organizacji wyśmiewałeś się z tego na naszym forum to było poniżej Twojej kultury , można było po prostu podpowiedzieć jako fachowiec organizacji zlotów co powinno być a czego nie powinno się robić , widzisz sam teraz jakie baty zbierasz za ten zlot -dotyczy małych uchybień ale nikt nie uraził Twojej godności myślę że weżmiesz sobie to do rozmyślenia że obrażać i wyśmiewać to nie pozwolę sobie na to a tym bardziej na forum , mogłeś po prostu zdobyć się na to aby na gg lub pw dać mi znać co robię żle a co powinno być .
Co do mojego pytania przed przyjazdem naszej grupy trójmiejskiej na zlot czy bedzie możliwość już się zakwaterować dałem Ci takie pytanie - olałeś nas z trójmiasta i innych co przyjechali wcześniej , dlaczego tak potraktowałeś ludzi nie odpisująć na moje pytanie - proste pytanie nawet się nie zainteresowałeś po przyjeżdzie swoim na zlot a szkoda kultura na bakier .
Szanowny kolego mam ostatnią uwagę co do organizacji zlotu i pytania , dlaczego nie było przywitania całości uczestników przez organizatora zlotu tylko tych co byli na parkingu obok namiociku ,dlaczego uczestnicy musieli się pytać jeden drugiego co bedzie i gdzie i o której , dlaczego komisja sędziowska była wybrana przez Ciebie a nie przez ogół co pozwoliło by nie dopuścić do tej nawałnicy pretensji co do nagród i koszulek i wielu innych dociekań co do komisji , dlaczego potraktowałeś na zakończenie wielu uczestników jak by to nie byli uczestnicy tego zlotu a wystarczyło by określić jakiś schemat -plan pożegnania wszystkich uczestników zlotu ale wolałeś po swojemu i na swoim postawić .
Proszę o odpowiedż na w/w moje i nasze pytania dlaczego tak potraktowałeś ludzi -uczestników zlotu i mojej osoby też .
Nigdy Cię nie wyśmiałem i nie potrafię tego zrobić bo mnie nauczono szacunku do ludzi , a szacunek to podstawa .
_________________
GRUPA TRÓJMIEJSKA
 
 
lesny1982 
Vento to ja!


Silnik: 1.9 TD
Pomógł: 54 razy
Wiek: 41
Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 3579
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-09-03, 00:07   

no i czekamy na odp. na Wolfa pytania :brawa: :D
_________________

 
 
madej 
Niedzielny kierowca


Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 70
Skąd: Olesnica
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-09-03, 05:38   

Madzia napisał/a:
madej, nie ma jak kulturka osobista i umiejętność pisania po polsku. Gratuluję prostaczku


nie nazywaj mnie prostakiem locho

Jestescie niepowazni w tamtym roku tez nie bylo wszystko dopiete na ostatni guzik



Pozdro dla papamobile najbardziej mi sie podobal z calego zlotu ;)
_________________
to moj ventyl http://forum.vwvento.org/...p?p=23115#23115
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-03, 06:50   

madej, hamuj się prostaczku, do kobiety w ten sposób? pierwsze ostrzeżenie!
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-03, 06:51   

madej, jesteś prostym, chamskim szczylem. Spływaj lizać dupę swojemu prezesowi. To potrafisz robić najlepiej...
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
Ostatnio zmieniony przez Madzia 2008-09-03, 06:54, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-03, 06:52   

Madzia, po co się zniżasz do jego poziomu, przecież madej jak wiadomo pochodzi z rynsztoka, to co się spodziewać po takich szczeniaku. Chciałabyś kulturę i elokwencje jak on ledwo po polsku mówi?
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
piru 
Zapalony Ventkarz
Ventka 1,9 D 92 r


Silnik: diesel
Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: cz-wa
Wysłany: 2008-09-03, 07:28   

Madzia napisał/a:
madej, jesteś prostym, chamskim szczylem. Spływaj lizać dupę swojemu prezesowi. To potrafisz robić najlepiej...


:buuu: :buuu: :buuu: kobieta tak pisze ?? :buuu: :buuu: :buuu:
_________________
Vento wersja silver & black
 
 
Morfeusz142 
Pan i władca oktanów
Morfeusz142



Silnik: 1.6 ABU
Pomógł: 18 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 1027
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2008-09-03, 07:48   

madej napisał/a:
nie nazywaj mnie prostakiem locho


Myslę Spyro, że zamiast ostrzeżeń powinieneś skasować gościa z forum. Takich ludzi nie potrzebujemy.
_________________
Morfeusz142
Ostatnio zmieniony przez Morfeusz142 2008-09-03, 07:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Andzia 
Zapalony Ventkarz
Gavel



Silnik: 1,9 TDI
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 270
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-09-03, 07:50   

Wolf nie licz na odpowiedź od Mapeta bo on u siebie na forum napisał że już tu nie zagląda...
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-03, 08:19   

Cytat:
:buuu: :buuu: :buuu: kobieta tak pisze ?? :buuu: :buuu: :buuu:

a co ma napisać jak koleś ją od lochy wyzywa?

Mnie zawsze uczono szacunku do kobiety, jak nie podoba się jakaś wypowiedź można wyłożyć swoje argumenty, ale pisać:
madej napisał/a:
nie nazywaj mnie prostakiem locho

do kobiety to tylko świadczy o bardzo niskim poziomie intelektualnym tego osobnika co to napisał.

Andzia napisał/a:
Wolf nie licz na odpowiedź od Mapeta bo on u siebie na forum napisał że już tu nie zagląda...
i tak nic tu nie wnosił oprócz łamanej polszczyzny w piśmie i awantur. Poza tym mapet nie odpowiedział na żadne z pytań, jak nasz poprzedni rząd, zadasz pytanie to nie dość że nie odpowie to jeszcze Ci nawrzuca. Tam robi dokładnie to samo. On w kółko powtarza jaki to wspaniały jest. Żałosne jak dla mnie...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-03, 08:21   

Morfeusz142 napisał/a:
Myslę Spyro, że zamiast ostrzeżeń powinieneś skasować gościa z forum. Takich ludzi nie potrzebujemy.
dałem mu ostrzeżenie, przy drugim już nic nie napisze na tym forum. Może pójdzie po rozum do głowy i się zastanowi. Nie toleruje obrażania kobiet w żadnej postaci.
Mógłbym usunąć jego posty bo nic nie wnoszą oprócz bluzg, ale ja nie mapet, nie cenzuruje naszego forum z niewygodnych wypowiedzi.

Ale masz Morfeusz rację, że takich zachowań nie potrzebujemy.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
idgray 
Pan i władca oktanów
vwVento-Fans.com


Silnik: z przodu
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1419
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2008-09-03, 09:00   

nelcia napisał/a:
Mnie natomiast interesuje sytuacja w której to organizator zlotu zachował się no kategorycznie

kategorycznie ? chyba karygodnie ?? '

WOLF1955, MAPET już tu nie zagląda więc nie odpowie proponuje GG i porozmawianie z nim

spyro napisał/a:
a co ma napisać jak koleś ją od lochy wyzywa?

zignorować a nie odpowiadać:
Madzia napisał/a:
madej, jesteś prostym, chamskim szczylem. Spływaj lizać dupę swojemu prezesowi. To potrafisz robić najlepiej...

bo w tym momencie
spyro napisał/a:
to tylko świadczy o bardzo niskim poziomie intelektualnym tego osobnika co to napisał

w jednym jak i drugi przypadku nie powinny się takie słowa tu znaleźć forum nie jest od wyzywania się na wzajem
:buuu: :buuu:

spyro napisał/a:
i tak nic tu nie wnosił oprócz łamanej polszczyzny w piśmie i awantur. Poza tym mapet nie odpowiedział na żadne z pytań, jak nasz poprzedni rząd, zadasz pytanie to nie dość że nie odpowie to jeszcze Ci nawrzuca. Tam robi dokładnie to samo. On w kółko powtarza jaki to wspaniały jest. Żałosne jak dla mnie...

skoro go to już nie ma to nie piszmy o nim bo jest to obrabianie d.. za czyimiś plecami
poza tym to temat o zlocie

pzodrawiam
_________________
vwVento-Fans.com
 
 
krzeszak 
Vento to ja!
GRUPA LUBELSKA


Silnik: 1.8 AAM 75KM
Pomógł: 82 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 3991
Skąd: VTY
Wysłany: 2008-09-03, 09:01   

Drodzy KOLEDZY I KOLEżANKI VENTOMANIACY czytam wasze wypowiedzi w tym temacie od momentu pierwszego postu, można zrozumieć wiele spraw :wasze rozczarowanie ,samym zlotem ,jego przebiegiem i wogule .Ale dlaczego daliście sie sprowokować w ta kłótnie na publicznym forum :( :( :( ,a do tego ubliżanie sobie na wzajem :beczy: .
Możecie powiedzieć co mi do tego przecież nie bylem uczestnikiem zlotu, Tak nie bylem, ale było mi bardzo przykro ze nie mogę być z wami ,bawić sie i integrować...bardzo chciałem Was wszystkich poznać bo uważam Was za wspaniałych ludzi...ale po tym co piszecie moje uczucia są mieszane ,sam nie wiem co na ten temat myśleć i kto tak naprawdę zawinił..
Proszę Was wszystkich zaprzestańcie tej wojny na słowa ,bo brnie to coraz głębiej i pokrzywdzonych i zniesmaczonych ludzi jest coraz więcej...
:stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop:
_________________
Volkswagen Vento Klub Polska nic więcej się nie liczy ...
Ostatnio zmieniony przez krzeszak 2008-09-03, 09:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
idgray 
Pan i władca oktanów
vwVento-Fans.com


Silnik: z przodu
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1419
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2008-09-03, 09:16   

spyro napisał/a:
idgray, mogę wrzucić Twoje fotki na stronę Klubową do działu zdjęcia?

możesz
_________________
vwVento-Fans.com
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-03, 10:44   

idgray napisał/a:
skoro go to już nie ma to nie piszmy o nim bo jest to obrabianie d.. za czyimiś plecami

Jednak na forum fansów pisano wiele niemiłych słów na mnie i na Andrzeja, po tym jak on już zadeklarował, że rezygnuje z forum fansów... :(
Nikt się nieustosunkował do naszych zarzutów, tylko chamsko po nas jechali. Nie ma się co dziwić, że mi nerwy puściły, kiedy zaczęto na nas bluźnić!
Niestety podział jest i będzie, jedyne co możemy zrobić, to nie wchodzić sobie z zarządem fansów w drogę. Wszystkich ventomaniaków nieznających sprawy przepraszamy, że musieli uczestniczyć w całym tym kotle. Są jednak rzeczy, których my nie możemy odpuścić. Ja już nie widzę wspólnej drogi z Mapetem, ani też niektórymi fansami (zaznaczam jednak, że jest ich niewielu). Z całą resztą z wielką przyjemnościa spotkam sie na kolejnych zlotach i spotach. :]
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
Ostatnio zmieniony przez Madzia 2008-09-03, 10:55, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
nelcia 
Niedzielny kierowca
jaca


Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 47
Skąd: winsen
Wysłany: 2008-09-03, 10:53   

moje posty wyżuca pan prezes tak się prawdy pprestraszył
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-03, 10:53   

A ja powiem tak na koniec tej całej fazy. Mapet nie potrafił ustosunkować się do naszych pytań, nie umiał argumentować czegokolwiek, czyli dwojako podpisał sie pod tym co mu zarzuciliśmy. Do tego usuwa niewygodne wypowiedzi - żenada moi drodzy... Nie ma sensu dalej pisać, gościu się nie zmieni, niech sobie robi co chce, na szczęście już tylko u siebie.

Także zakończmy ten temat, nie piszmy już więcej o tym, szkoda nerwów.

Także zapraszam do wpisywania teraz miłych opowieści co kto z nas robił na Zlocie, może jakaś anegdotka komuś się nasuwa?

Nadal czekam na foteczki od Was, jak narazie dostałem od Gavla, Wolfa, od Ani i Przemka już lecą do mnie pocztą, a co z resztą osób? W końcu sporo nas tam pstrykało fotki, przesyłajcie co macie na klub@vwvento.org to wrzucę na stronę klubową do działu zdjęcia. W końcu nie każdy czyta forum, a tak oglądając nasze zdjęcia może ktoś sam po zazdrości i przyjedzie na kolejny Spot czy ZLOT.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
nelcia 
Niedzielny kierowca
jaca


Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 47
Skąd: winsen
Wysłany: 2008-09-03, 10:54   

sory przestraszył
 
 
idgray 
Pan i władca oktanów
vwVento-Fans.com


Silnik: z przodu
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1419
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2008-09-03, 10:54   

to już wasza sprawa, zrobiło się nie miło jak chcecie jechać dalej po sobie to to róbcie to tylko wasze świadectwo :(
_________________
vwVento-Fans.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 14