Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: spyro
2008-04-13, 15:01
III Ogólnopolski Zlot VW Vento
Autor Wiadomość
misiek 
Ventomaniak



Silnik: 1.8 ABS +LPG
Pomógł: 18 razy
Wiek: 48
Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 620
Skąd: wielkopolska,okolice Kalisza
Wysłany: 2008-09-01, 00:44   

No właśnie też chciałem to zauważyć że pierwszy raz z wami tak balowałem :pijacy: :pijacy: :pijacy: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :peace: :peace: :peace: :D :D :D :D
 
 
Andziula 
Zapalony Ventkarz
przemolas4



Silnik: 2,0 GL
Pomogła: 4 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 328
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-09-01, 11:26   

Jestem zadowolona bardzo, że znowu mogłam się z Wami spotkać, ze starymi kompanami, no i oczywiście cieszę się, poznałam nowe ventomaniaczki i ventomaniaków.
Co do całej organizacji nie będę się wypowiadać...
Pozdrawiam dziewczyny i chłopaków, który byli naszymi gośćmi w domku nr... (zainteresowani wiedzą ;) ) daliście czadu - grypsiki macie zajebongo...
_________________

 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 13:03   

Andziula napisał/a:
Co do całej organizacji nie będę się wypowiadać...

Niestety... :(
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
cinek82 
Vento to ja!

Silnik: 1,8l ABS B+G
Pomógł: 52 razy
Wiek: 41
Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 3837
Skąd: near 3CITY
Wysłany: 2008-09-01, 13:13   

Ale dziewczyny z tego co wyczytałem to na całe szczęście był domek nr 5 który był dobrze zorganizowany. Za rok będzie lepiej, Spyro wyszykuje zlocik jak ta lala. :rotfl:
_________________
>Moja Ventka<
>Grupa Trójmiejska<
 
 
kovval 
Już prawie mieszkam w Ventce



Pomógł: 11 razy
Wiek: 42
Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 1539
Skąd: Jabłonna
Wysłany: 2008-09-01, 13:30   

dalibyscie spokoj. sa plusy i minusy jak zawsze. mi tez sie pewne rzeczy nie podobaly, tak to juz jest. ile ludzi tyle opini. ale wyjechaliscie zadowoleni i ubawieni po pachy sie zaloze :>
_________________
Get Rich Or Die Tryin'
 
 
Lwomati 
Vento to ja!
GRUPA MAZOWIECKA


Silnik: 2.3t AERO
Pomógł: 46 razy
Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 5238
Skąd: Jabłonna/Warszawa
Wysłany: 2008-09-01, 13:39   

heh trzeba było sobie wziąć pokoik w hotelu to nie mielibyście problemów :P jak przyjechaliśmy to od razu zostałem zameldowany i problem z głowy :D ale ogólnie dobrze było nie ma co narzekać...
_________________
GRUPA MAZOWIECKA

Była VRka
Mój Borowik
Passeratti
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 14:19   

kovval napisał/a:
ale wyjechaliscie zadowoleni i ubawieni po pachy sie zaloze :>

Liczą się ludzie, z którymi spędza się czas, a nie organizatorzy i miejsce...
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
  Wysłany: 2008-09-01, 15:26   

Jak pisałam we wcześniejszych postach, miałam zostawić organizację ostatniego zlotu bez komentarza, ale właśnie jestem świeżo po przeczytaniu tematu związanego ze zlotem na forum Fansów i jestem bardzo zażenowana. Niektórzy tak wychwalają organizację zlotu, że aż się niedobrze robi. Nie dziwię się tym, co byli na zlocie pierwszy raz, bo nie dane im było poczuć rodzinnej atmosfery poprzednich zlotów. Ale reszta?!
Po pierwsze: ludzie nie zostali poinformowani o której zaczyna się doba hotelowa. Niektórzy wyjechali w nocy i byli tam już z samego rana. Zmęczeni długą trasą musieli czekać, aż do 14.00 na swój opłacony wcześniej domek.
Po drugie: nikt nie zadbał o to, by oficjalnie otworzyć zlot i dać szansę na zapoznanie się uczestnikom, co moim zdaniem przy tak licznej grupie było niezbędne. Brak "wieczorku zapoznawczego" spowodował, że tworzyły się podgrupki starych znajomych, a nowi uczestnicy sami musieli się odnajdywać w całej tej sytuacji.
Po trzecie: organizacja obiadu - jak nas poinformowano miało być kilka dań do wyboru - a jak się w końcu okazało na obiad była ryba, której wiele osób nie znosi. W ośrodku była restauracja i tak naprawdę każdy mógł sobie zamówić to co chciał i zostałby osobno obsłużony. Z tego co sobie przypominam w Krzeczowie było wiele dań do wyboru i nikt nie musiał narzekać.
Po czwarte: co do konkursów, to brakowało mi konkurencji na najfajniejszy dźwięk wydechu, czy tez na najwyższe zawieszenie. Ponadto moim zdaniem "najlepiej zachowane auto zlotu", to takie, które wygląda jakby dopiero co wyjechało z salonu (ma fabryczny lakier, zawieszenie itp.), tak przynajmniej jest to oceniane na innych imprezach. Co do losowanego jury, to powinni mieć oni wytyczone jasno kryteria, albo powinni się na nich znać. Ponadto co do konkurencji na najniższe zawieszenie, to przyjazd na lawecie i obniżanie auta na miejscu jest co najmniej śmieszny. Co do ludzi posiadających na wyposażeniu pneumatyczne zawieszenie - to nic do tego nie mam, bo ich auta są wstanie dojechać bez lawety na zlot. Poza tym uważam, że auto wystawione do konkurencji nie powinno mieć pożyczonych elementów, bo następnym razem równie dobrze możemy zacząć wypożyczać całe auta.
Po piąte: zakończenie zlotu i finałowe zdjęcia!!!! Nikt nie informował kiedy się ono odbędzie. Wiele osób zostało odesłanych z kwitkiem. Na szczęście na zlocie była cała masa fajnych ludzi, z którymi zebraliśmy się ponownie i pstryknęliśmy kilka fajnych fotek.

Jeśli zaś chodzi o podział na Klub Vento i Fansów, to powiem tylko jedno. Mapet jestem ZAŻENOWANA!!! Dwa pierwsze zloty organizowaliśmy my, ale nigd Was nie pominęliśmy. Mapet zawsze byłeś proszony o pomoc w konkurencjach, podziale nagród, a co najważniejsze... spójrz na stare dyplomy... byliście tam wymienieni i Wy i my. No comments...
MAPET GRATULACJĘ ZA ORGANIZACJĘ!!! :oklaski: Ne pewno udało Ci się jedno czego nam się nie udało - umocniłeś podział między wielbicielami Ventek...
Pozdrawiam - M.
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
Ostatnio zmieniony przez Madzia 2008-09-01, 15:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MAPET 
Vento to ja!


Silnik: VR6
Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 3128
Skąd: Cze-wa
Wysłany: 2008-09-01, 15:42   

mialem nic nie komentowac ale cos napisze.... nei bede komentowal calego tego co napisalas nie ma sensu wiekszosc spraw byla jasna od pol roku wiec nie bede sie rozpisywal ze czegos nie bylo czy cos... powiem tylko 1 kto sie chcial integrowac sie integrowal kto nei chcial siedzial w domku i jeszcze jedno...

nikt poza madzia i spyrem nie podchodzil do mnie i nie mowiel ze to nei tak to nie tak nawet tygrysisko z zona powiedzili ze dym niepotrzbnie robicie... mase glosow mi tez mowilo co im to opowiadaliscie o poprzednich zlotach i smeich na sali nei bede mowil co mi mowili nie bede komentowal...
co do podzialu nie zacytuje ilez to razy na zlocie i nawet tu na forum powiedzieliscie ze ktos zrobic cos ale to nie nasi...

powiem krotko to Wy spowodowaliscie najwiekszy podzial na tym zlocie i teraz

nie chce mi sie pisac co o tym wszystkim mysle... szkoda mi tylko ludzi postronnych...

konkursy byly znane dawno a co do obiadu wubrane bylo 1 danie w glosowaniu...

zycze Wam w organizacji za rok... zobaczymy jak zostaniecie ocenieni....

aha co do zlotach na jakich to niby madziu bylas i tak sie ocenia to powiedz mi gdzie wy to tak po zlotach jezdzicie?

reszte spraw co do konkursów i glosowan wyjasnilem u nas na forum i nei bede sie powtarzal... dziekuje wszystkim ktorzy sie dobrze bawili .... i integrowali i nie zabunkrowali sie tylko w domku numer 5.... pzdr
_________________
www.vwVento-Fans.com
...najlepsza strona i FORUM miłośników VW Vento!!

www.mapet-TUNING.com
Strona i sklep dla pasjonatów tuningu...
zawieszenia sport, lampy, grille, dystanse, śruby i inne
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 15:59   

Cieszę się Mapet, że jesteś taki zadowolony ze swojej osoby. A co do osób mówiących ci, że tylko my nie jesteśmy zadowoleni, to powiem ci, że to dziwne... W piątkowy wieczór wielu fansów mówiło nam kilka ciekawych rzeczy na twój temat.
Pozdrawiam serdecznie :]
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
MAPET 
Vento to ja!


Silnik: VR6
Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 3128
Skąd: Cze-wa
Wysłany: 2008-09-01, 16:00   

i wzajemnie ;)
_________________
www.vwVento-Fans.com
...najlepsza strona i FORUM miłośników VW Vento!!

www.mapet-TUNING.com
Strona i sklep dla pasjonatów tuningu...
zawieszenia sport, lampy, grille, dystanse, śruby i inne
 
 
idgray 
Pan i władca oktanów
vwVento-Fans.com


Silnik: z przodu
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1419
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2008-09-01, 16:01   

Cytat:
Po pierwsze: ludzie nie zostali poinformowani o której zaczyna się doba hotelowa. Niektórzy wyjechali w nocy i byli tam już z samego rana. Zmęczeni długą trasą musieli czekać, aż do 14.00 na swój opłacony wcześniej domek.

to prawda nie było ogłoszone przez MAPETa o której rozpoczyna się doba ale we wszystkich znanych mi ośrodkach jest to 14:00 a kończy się o 12:00
Madzia napisał/a:
nikt nie zadbał o to, by oficjalnie otworzyć zlot i dać szansę na zapoznanie się uczestnikom, co moim zdaniem przy tak licznej grupie było niezbędne. Brak "wieczorku zapoznawczego" spowodował, że tworzyły się podgrupki starych znajomych, a nowi uczestnicy sami musieli się odnajdywać w całej tej sytuacji.

o 19:30 mieliśmy spotkać się pod namiotem Żywca o czym było mówione na salce niestety wy wybraliście Spyrohouse a na dodatek przyszliście później i zabraliście część ludzi która już tam była
Madzia napisał/a:
co do konkursów, to brakowało mi konkurencji na najfajniejszy dźwięk wydechu, czy tez na najwyższe zawieszenie. Ponadto moim zdaniem "najlepiej zachowane auto zlotu", to takie, które wygląda jakby dopiero co wyjechało z salonu (ma fabryczny lakier, zawieszenie itp.), tak przynajmniej jest to oceniane na innych imprezach. Co do losowanego jury, to powinni mieć oni wytyczone jasno kryteria, albo powinni się na nich znać. Ponadto co do konkurencji na najniższe zawieszenie, to przyjazd na lawecie i obniżanie auta na miejscu jest co najmniej śmieszny. Co do ludzi posiadających na wyposażeniu pneumatyczne zawieszenie - to nic do tego nie mam, bo ich auta są wstanie dojechać bez lawety na zlot. Poza tym uważam, że auto wystawione do konkurencji nie powinno mieć pożyczonych elementów, bo następnym razem równie dobrze możemy zacząć wypożyczać całe auta.

jakie konkursy będą było wiadomo od początku. Jeśli nie masz nic przeciwko podczas opuszczania auta podczas pomiaru na pneumacie to dlaczego masz coś przeciwko obniżenia auta za pomocą gwintu ? ja tak samo ja np. koval czy marco przyjechałym na tym zawieszeniu .
Madzia napisał/a:
zakończenie zlotu i finałowe zdjęcia!!!! Nikt nie informował kiedy się ono odbędzie. Wiele osób zostało odesłanych z kwitkiem. Na szczęście na zlocie była cała masa fajnych ludzi, z którymi zebraliśmy się ponownie i pstryknęliśmy kilka fajnych fotek.

no dokładnie nikt mnie nie informował o tym a jakoś się znalazłem na tym zdjęciu tak jak prawie wszyscy oprócz vento w kolorze gruszki
_________________
vwVento-Fans.com
 
 
madzik 
Niedzielny kierowca
Power by LPG



Silnik: 1.8 ABS 90KM
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Mar 2007
Posty: 55
Skąd: okolice Lublina
Wysłany: 2008-09-01, 16:09   

MAPET napisał/a:
nawet tygrysisko z zona powiedzili ze dym niepotrzbnie robicie...


Po pierwsze, nie wyrywaj zdan z kontekstu, bo chodzilo o pewna sytuacje o ktorej nie wszyscy wiedza, i kazdy sobie teraz mysli: "jaki dym Spyro i Madzia zrobili".
Po drugie my nie powiedzielismy ze Spyro i Madzia robia dym, tylko ze my ta sprawe juz zalatwilismy i niepotrzebnie robic z tego afere, stalo sie jak sie stalo, wszystko zostalo zalatwione, a wszyscy nie musza o tym wiedziec.

A co do zlotu, to my wyjezdzalismy bardzo zadowoleni, mimo iz pogoda nam nie dopisala, poznalismy wielu fajnych ludzi, poogladalismy autka, a przeciez o to chodzilo zeby sie dobrze bawic, ale musze przyznac ze chyba najbardziej z tego calego zlotu to podobal mi sie kociak Jacy i Neli :D
Moim zdaniem nie ma sensu rozdmuchiwac co bylo zle, tylko zastanowic sie co bylo dobre, i dazyc do tego zeby w nastepnym roku bylo jeszcze lepiej.
MAPET napisał/a:
dziekuje wszystkim ktorzy sie dobrze bawili .... i integrowali i nie zabunkrowali sie tylko w domku numer 5.... pzdr

A co do integracji, to w domku nr 5 integracja rowniez byla, bo bylo tam tez kilka osob z Vento Fans, i mile wspominamy ta impreze.
_________________

 
 
idgray 
Pan i władca oktanów
vwVento-Fans.com


Silnik: z przodu
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1419
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2008-09-01, 16:13   

madzik napisał/a:
Moim zdaniem nie ma sensu rozdmuchiwac co bylo zle, tylko zastanowic sie co bylo dobre, i dazyc do tego zeby w nastepnym roku bylo jeszcze lepiej.

popieram
madzik napisał/a:
A co do integracji, to w domku nr 5 integracja rowniez byla, bo bylo tam tez kilka osob z Vento Fans, i mile wspominamy ta impreze.

szkoda tylko że domek nr 5 nie przyszedł pod namiot czy na ognisko wtedy wszyscy mogli by razem się zintegrować bo odwrotnie raczej nie dało by rady
_________________
vwVento-Fans.com
 
 
zelu 
Niedzielny kierowca


Silnik: 2,8
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 94
Skąd: sopot
Wysłany: 2008-09-01, 16:26   

jak to czytam to nie wiem czy sie śmiać czy płakac!!

Kobieto - co Ty tu wypisujesz?!!!

mysmy przyjechali o 19 w piątek i od razu było info o integracji w namiocie o 19 30 - a inmtegracja była - każdy z każym i każdy każdemu polewal :D to ze byliście u siebie w domku hmm co ja moge WAm powiedziec..... -Wasz wybór

Co do organizacji byla SUPER!

a to ze na obiad była ryba -zostało przegłosowane ! wiec o co chodzi??

to ze obsługa w recepcji była jaka była to przeciez nie wina Mapeta .....on wynajął osrodek a nie go wybudwał i zatrudnił obsługe


co do konkursów to był zlot fansów a nie Vento.org i tym sie te 2 fora w zasadzie różnią ze tu wychwalacie auta w górze a tam klimat jest na auta na dole ( oczywiście to tylko 1 z kryteriów rózniacych te fora) - rozumiem ze Jesteście rozgoryczeni tym ze nie było konkursu na najwyższe vento zlotu bo wygralibyście coś a tak bez niczego do domu wracac....??

I jest jest 1 rzecz -która mnie osobiście TAK DRAŻNI ŻE .....................GRRR - nie obrabia sie dupy osobie za jego plecami -teksty typu fansi mowili nam nie wiadomo co -masz cos do kogos powiedz mu to wprost - -nie byłas na fotach końcowych - trzebabyło iśc do Mapeta i mu to powiedzieć w niedziele a nie teraz pisac z domu gdzie jestem bezpieczna! po co cała Polska ma to czytac>??? jaki w tym sens?????

Jedziecie po osobie która całym sobą zaangażowała sie w organizacje i zajęlo jej to kupe czasu, i pewno naderwanych nocy


Zastanówcie sie nad swoim zachowaniem ......bo tu cos jest grubo nie wporząku -ja rozumiem ze Jesteśćie prezesami sasiedniego forum ale to nie znaczy ze musiscie robic podziały i jeszcze przypisywac to Mapetowi !!


PODSUMOWUJĄC : jak dzieci o grabki w piaskownicy ...
 
 
kovval 
Już prawie mieszkam w Ventce



Pomógł: 11 razy
Wiek: 42
Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 1539
Skąd: Jabłonna
Wysłany: 2008-09-01, 17:38   

spirala smierci sie nakreca..... :evil:
Zlot raz do roku, a i wtedy nie idzie sie dogadac :( Te trzy dni powinny byc swietem dla uzytkownikow ventyli. 1 i 2 strona powinny sie zachowywac conajmniej godnie. If you don't know how to behave, behave properly. Ale najwidoczniej lepiej powielac "wzorce" z TV i klocic sie kto jest bardziej z Solidarnoscia.

zelu napisał/a:
co do konkursów to był zlot fansów a nie Vento.org
...a to panie kolego Zelu, to jest ......... no wlasnie. jak tak ma byc, to niech nie bedzie tego wogole
_________________
Get Rich Or Die Tryin'
 
 
piru 
Zapalony Ventkarz
Ventka 1,9 D 92 r


Silnik: diesel
Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: cz-wa
Wysłany: 2008-09-01, 17:46   

Poziom dyskusji żenujący :( podobnie Madzia jak Twój post odnośnie organizacji i integracji. Skąd tyle w Tobie jadu i niechęci do organizatora - mapeta ? Jestem zaskoczony poziomej Twoich wywodów odnośnie zlotu. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. :(
_________________
Vento wersja silver & black
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2008-09-01, 17:59   

Hmmm...przykro mi, ze tak to się toczy....no ale chciałbym coś wyjaśnić....

MAPET napisał/a:
nawet tygrysisko z zona powiedzili ze dym niepotrzbnie robicie

chodziło mi o niezbyt miła sytuację w naszym domku...i nie chodziło mi o to, że to Spyro i Magda dym zrobili tylko, że to się tak rozdmuchało, a to jest niepotrzebne bo to wstydliwe dla pewnej osoby, a kolega w końcu przeprosił i po sprawie....zainteresowani wiedzą o co chodzi...

idgray napisał/a:
o 19:30 mieliśmy spotkać się pod namiotem Żywca o czym było mówione na salce niestety wy wybraliście Spyrohouse a na dodatek przyszliście później i zabraliście część ludzi która już tam była


idgray napisał/a:
szkoda tylko że domek nr 5 nie przyszedł pod namiot


Yyyy...zdaje się, że obie wypowiedzi sie wzajemnie wykluczają...

A było tak....byliśmy w domku nr 5 na imprezie...było też tam kilku fansów...poszliśmy pod namiot ok 21-ej a tam tylko kilka osób było i brak światła na dodatek więc wróciliśmy bo bez sensu było siedzieć po ciemku....

Madzia napisał/a:
organizacja obiadu

Nie wiem, nie jadłem....wiem tylko, że na naszym forum były propozycje podane czterech zestawów...szkoda tylko, że na naszym forum nie było ankiety...jak dla mnie nie było sensu rezerwacji obiadu gdyż jest tam spora restauracja i bez problemu da sie cos tam zjeść...

zelu napisał/a:
a to ze na obiad była ryba -zostało przegłosowane ! wiec o co chodzi??


No tak...ale ankieta na vento fans...i w dodatku 3 osoby głosowały z czego 2 na wybrany dla całego zlotu zestaw....no comment

Dziwnie wyszedł też konkurs na najniższą zawieszkę....bo jak dla mnie to lekki bezsens...jeśłi już to mierzymy te zawieszki na których śmigamy na co dzień...albo chociaz te na których przyjechaliśmy na zlocik...bo opuszczanie na gwincie tak nisko po to tylko żeby po równej kostce podjechać do punkty pomiarowego mija się z celem...nie mam nic przeciwko takiej procedurze, ale jak już to nie brałbym udziału w konkursach tylko pokazywał swoją furkę....

Bo w sumie to i ja mógłbym wziąć 4 ściągacze do spręzyn, założyć je a potem skręcić...podjechac pod punkt pomiarowy i spuścić powietrze z opon...i na to samo wyjdzie....

zelu napisał/a:
rozumiem ze Jesteście rozgoryczeni tym ze nie było konkursu na najwyższe vento zlotu bo wygralibyście coś a tak bez niczego do domu wracac....??

A co z przeciąganie venta??....sam 2 miejsce zająłem a miesiek pierwsze...więc tak zupełnie bez niczego nie wróciliśmy...

A tak ogólnie zlocik był ok...miłe przywitanie...miłe imprezy...mili ludzie...nie załuję że pojechałem na zlocik bo było warto...a co najważniejsze widziałem kovval-a pssss na żywca i z tego się cieszę.... ;)

Cieszę się także, że mogłem porównać kilka tuningowych autek...i tym jak wyglądają na foto a jak na żywo....
Ostatnio zmieniony przez Paweł J. 2008-09-01, 18:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cygul 
Niedzielny kierowca
cygul



Silnik: 1.8 abs
Wiek: 39
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 20:15   

mimo ze bylismy tylko pare godzin w sobote to i organizacja i ludzie ktorych poznalismy :oklaski: nastepnego takiego zlotu napewno nie opuszcze pozdrowienia dla wszystkich . Wiem ze nie bylo dostatecznie duzo miejsca ale w przyszlym roku moglibysmy sie gdzies poscigac na 400m
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=XREG29CuhXw
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 20:45   

zelu napisał/a:
co do konkursów to był zlot fansów a nie Vento.org

dobrze wiedzieć, bo ciągle słyszałem że ma być wspólny Zlot.

Nikt nie pisze z Was o jednej rzeczy: ja organizując Zlot wszędzie pisałem że jest wspólny, ze razem organizowany, choć w pierwszym Zlocie nie zrobiliście kompletnie NIC, ale na plakatach, dyplomach itp wszędzie było że wspólny i podane obydwa Kluby. Na tym Zlocie jak to pięknie napisałeś Zelu to był Zlot Fansów a nie Ventomaniaków i o to jest największe ALE!

MAPET napisał/a:
nawet tygrysisko z zona powiedzieli ze dym niepotrzebnie robicie...
bzdura!!! Mapet, jak nasi politycy przekręcasz aby pokazać jaki jesteś wspaniały. Tygrys z żoną przyjechali po mojej interwencji bo sam wiesz jak ich w chu... zrobiłeś. Szkoda gadać.

MAPET napisał/a:
mase glosow mi tez mowilo co im to opowiadaliscie o poprzednich zlotach i smeich na sali nei bede mowil co mi mowili nie bede komentowal...

no powiedz, bo jak narazie to wyssane z palca bzdety! Ja zawsze mówię to co myślę, w przeciwieństwie do niektórych i od początku mówiłem co mi się nie podoba. To że WY wprowadzacie podział wszędzie wypisując TYLKO i wyłącznie ventofans, i to jest fer, tak? Tak uważasz Mapet? Bo dla mnie to było właśnie śmieszne, my nigdy tego podziału nie robiliśmy, ale jak już napisał Zelu to był Wasz Zlot a nie Ventomaniaków!

zelu napisał/a:
rozumiem ze Jesteście rozgoryczeni tym ze nie było konkursu na najwyższe vento zlotu bo wygralibyście coś a tak bez niczego do domu wracac....??


Dobre... A nie dziwne, ze po raz kolejny te same fury wygrały... Żenada, tyle powiem, wokół Ventki z zegarami z TTki tłumy sie wręcz zbierały, koles nawet 3 miejsca nie dostał, tylko jak zawsze ta sama ekipa, sorry chłopaki ale to jest śmieszne, te same auta non stop choć było na Zlocie wiele fajniejszych fur.

Najbardziej zadbane auto? Ta konkurencje powinen wygrac Cruss moim zdaniem, nikt z Was nie ma tak zadbanej Ventki jak on, on nawet silnik plakiem czyści. Nasze Ventki nie umwyają się zadbaniem to jego auta. No ale w końcu komisja składała sie tylko z fabnsów to kto inny miał wygrać... Dokładnie jak w polityce.

zelu napisał/a:
nie byłas na fotach końcowych - trzeba było iśc do Mapeta i mu to powiedzieć


buahahaha. koleś, Podjechał Wolf i Przemek i któryś z Was machnął mu ręką żeby spadali, nie było nawet miejsca, widzeliście to i wesoło było wam, no nie? nikt jakoś nie zawołał ich z powrotem, dlatego nawet nie podjechałem, bo po co, skoro nawet miejsca dla nas nie było, co? Nie było nawet miejsca do podjechania.

zelu napisał/a:
a nie teraz pisac z domu gdzie jestem bezpieczna!


Chyba Magdy nie znasz, zgniotła by CIe chłopie jednym palcem, ale dziewczyna ma na tyle kultury, że tego nie zrobiła na Zlocie. Właśnie po to nic nie mówiliśmy, zeby nie było faz, ale jak zacząłem czytać te cukierkowo wypowiedzi na Waszym forum to już była kropka nad i. Ludzie zastanówcie się co Wy robicie.

Cytat:
Zastanówcie sie nad swoim zachowaniem ......bo tu cos jest grubo nie wporząku -ja rozumiem ze Jesteśćie prezesami sasiedniego forum ale to nie znaczy ze musiscie robic podziały i jeszcze przypisywac to Mapetowi

przeczytaj jeszcze raz post Magdy skoro nie umiesz wyciągać wniosków z tego co czytasz. Jak wół pisaliśmy o podziale robionym z góry podczas organizatorów tego Zlotu. Brak chociażby adresu Naszego Klubu gdziekolwiek, zeby było malusie logo na plakacie musiałem ufundować nagrody w postaci gadżetów Klubowych, bo jakto Mapet napisał, bez nagród to jak mamny być na plakacie. Nie wspomnę że wcześniej jak wół u góry pisaliśmy że VWVENTO FANS I VWVENTO KLUB POLSKA organizują Zlot itp itd, tu tego nie było WOGÓLE. No i te Wasze nagrody, najniższe Vento Zlotu, czyli jedne laweta przyjechał inny siedział i skręcał gwinty. Śmiech na sali Panowie, może za rok poprostu wypożyczymy sobie furki i będziemy sie chwalić czyimiś autami? Co? Zawieszene powinno być takie na jakim sie jeździ a nie podkręcane na konkurencje, tak samo airride, chociaz Marco i Kovval przynajmniej dali radę przyjechac o własnych siłach. Opowieści Wasze o niskim zawieszeniu są w takim razie śmieszne, zapewne na codzień jeździcie na gwincie na samej górze a na Zlociki piękne przedstawienie niskich aut. Żenada Panowie, naprawdę żenada. Rzeczywiście wtedy żaden krawężnik nie straszny jak się jeździ jak każdy inny.

zelu napisał/a:
a to ze na obiad była ryba -zostało przegłosowane ! wiec o co chodzi??
przegłosowane powiadasz, szkoda ze dwa dni wcześniej rozmawiając z Mapetem byłem zapewniony o zestawie bez ryby... Ważne dla mnie to było bo nienawidzmy ryb, nie wpisałbym sie na obiad wiedząc o rybie.

PODSUMOWUJĄC:

Ludzie, zacznijcie myśleć o innych a nie tylko własnej du... Powtórze po raz enty, bo widzę że Piru, Zelu i reszta fansów nie załapała. My organizując Zlot zawsze Was wpisywaliśmy jako współorganizatorów, chociaż na Pierwszym Zlocie nikt z Was nawet palca nie przyłożył do organizacji.

No ale ten temat się wyjaśnił bo jak to Zelu napisał To był Zlot Fansów. Szkoda że wcześniej nikt z Was tego nie napisał, inaczej byśmy do tego podchodzili od początku. Jechaliśmy bardzo dobrze nastawieni - potwierdzą to osoby które z nami były w domku. Wolne wzięte w pracy, przygotowania dużo wczesniej bo wiadomo było że bezie iprezka za imprezką.

Czar szybko prysł, na szczęście atmosfere uratowała imprezka u nas w domku, spontaniczna na maxa, w której także Fansi brali udział. I było wyśmienicie.


Piszecie jak to chu... było w Krzeczowie, ciekawe czemu nikt wcześniej nie pisał o tym co? Takie zagranie z przedszkola, dokopać wymyślając bzdury zamiast rzeczowe argumenty. W Krzeczowie nie było podziałów, bawiliśmy sie razem,piliśmy razem, ale ile do ku... nędzy ja mam wyciągać rękę do Was i udawać głupa, ile mam wysłuchiwać beznadziejnych przytyków Marco Polo, hamowałem się cały czas, no bo po co robić afery na Zlocie.

Zlot był fajny bo na szczęście dopisali ludzie, nie tylko z naszego Klubu, wiele z Fansów okazało się fajnymi ludźmi, z którymi miło spędzaliśmy czas, nie tylko my zauważyliśmy Towarzystwo Wzajemnej Adoracji w postaci WASZYCH paru osób, jak Wam to odpowiada to spox, mnie takie "zabawy" średnio się podobają.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 21:06   

Daj spokój Andrzej, wreszcie napisali, to co nigdy do końca nie zostało powiedziane przy organizacji tego zlotu. TO BYŁ WASZ ZLOT, a nie nasz i was. W takiej sytuacji rzeczywiście nie mamy co narzekać, bo byliśmy tam tylko gośćmi. Na szczęście umiemy wyciągać wnioski i w przyszłym roku zorganizujemy własny zlot. Oczywiście każdy Vento Fans będzie mile widziany, ale zasady będą ustalane tylko wśród Klubowiczy.
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
piru 
Zapalony Ventkarz
Ventka 1,9 D 92 r


Silnik: diesel
Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: cz-wa
  Wysłany: 2008-09-01, 21:20   

Oj spyro, spyro co do mojej osoby to chyba się mylisz. Jestem przykładem że wśród fansów jest i miejsce i dla osób o zawieszeniu traktora. Ja nie wiem jak było na wcześniejszych zlotach Vento bo ten był moim pierwszym, zdruzgotało mnie to że jest wśród Ventomaniaków aż taki podział i taka zawiść :( . W przyszłym roku Ty organizujesz wraz z klubem zlot więc unikniesz wszelkich niedociągnięć które na tym zlocie są tak wytykane. Sądzę że znalazło by się kilku Ventomaniaków którzy jako osoby kreatywne na swój sposób by przygotowały zlot i byłby całkowicie inny. Pamiętajmy jednak że : jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził :D
_________________
Vento wersja silver & black
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2008-09-01, 21:51   

No...temat troszkę brzydki się zrobił i nie przynosi chwały żadnej ze stron....może by go tak trochę zredukować ??
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 21:55   

Myślę, że nie ma sensu, nie róbmy cenzury jak u kolegów na forum., jak napisałem do Piru bo pojechał po mnie to nagle skasowali wszystko co napisałem. Także na tym forum nie będziemy cenzurować...

Pozdrawiam wszystkich Ventomaniaków, nie stąd czy stamtąd, tylko PRAWDZIWYCH Ventomaniaków.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
100P 
Zapalony Ventkarz


Silnik: 1.8 ADZ
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 250
Skąd: Lipno- Kujawsko Pomorskie
Wysłany: 2008-09-01, 22:03   

z mojej strony tylko tyle, że. przyjechałem za wcześnie bo już o 9:30 i czekałem bez sensu do 14 bo nikt nie powiedział na którą mamy być na miejscu, co do spotu pod namiotem to dowiedziałem się w ostatniej chwili mimo że jestem z forum fansów. będąc w środku zobaczyłem ekipe fansów przy stole i krzątających sie wkoło klubowiczy, którzy nie byli zbytnio zachęcani do pozostania w namiocie, mimo iż przybyli. co do sesji- nikt nic nie mówił o której mamy się zebrać, do póty do póki kolega z domku nie wyszedł na plac przed recepcją i sam nie wyczaił, że są zdjęcia robione. o takich rzeczach powinno się informować, w chwili gdy wszyscy albo prawie wszyscy to usłyszą np. gdy był mikrofon pod nosem ;] , a nie jak to było- pocztą pantoflową. jedno chyba najgorsze co mogło być to to, że Wolf został delikatnie wyproszony z sesji tylko dlatego, że nikt go nikt o niej nie powiadomił. na zlocie byłem po raz pierwszy, i jako pierwszy, "przygarnął" nas do siebie domek nr. 5 za co bardzo dziękuje. :D chciałbym jednak podziękować wszystkim którzy organizowali ten zlocik ;) mimo kilku "uchybień" warto było tam jechać. jeśli tylko będe miał możliwość, na pewno się na następnym pojawie.

PS. Ania (Gavela) następnym razem mniej wódki prosimy do tego soku :D
_________________

 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 22:08   

100P napisał/a:
przygarnął" nas do siebie domek nr. 5 za co bardzo dziękuje

Nie ma za co, bo nam również było bardzo miło :)

P.S. Pamietaj, że kolor twojej furki to błękit paryski.... ;)
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 22:10   

100P, dziękuję CI za napisanie co uważasz bo narazie to wychodziło że tylko ja mam przywidzenia...

Tez mi było miło Cie poznać no i oblukać twoją śliczną Ventkę w kolorze błękit paryski :D Tak mi zapadło to w pamięc że nie moge przestać o tym gadać ;D
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
100P 
Zapalony Ventkarz


Silnik: 1.8 ADZ
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 250
Skąd: Lipno- Kujawsko Pomorskie
Wysłany: 2008-09-01, 22:14   

błękit paryski :D dumnie brzmi :D wiem tylko jedno- jest jedyna w swoim rodzaju (jedyna na zlocie), jedyny taki środek ;) tak jak twój ventyl i kolesia co to został źle potraktowany ;) i całej reszty ventyle ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez 100P 2008-09-01, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 22:19   

100P napisał/a:
jest jedyna w swoim rodzaju (jedyna na zlocie)
no własnie i to uważam za wielki atut, jak jest coś co nie ma nikt, cos oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju. Twój kolorek od razu się w oczy rzuca i jest oryginalny a to właśnie lubię w furaczkach :D

Pozdro.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 22:32   

100P, znalazłam coś dla ciebie na Wykopie:

http://www.wykop.pl/ramka...color-converter

Wpisz nazwę koloru, np. błękit paryski, a zobaczysz go na ekranie.
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
Ostatnio zmieniony przez Madzia 2008-09-01, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Andzia 
Zapalony Ventkarz
Gavel



Silnik: 1,9 TDI
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 270
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-09-01, 22:58   

W ramach małego sprostowania:
na forum fansów Mapet napisał, że ktoś przyszedł i wyciągnął klubowiczów z namiotu a to trochę nie prawda... To ja przyszłam do namiotu zobaczyć czy mój mąż Gavel tam jest bo jak się pytałam ludzi to jedni mi mówili że tam jest inni że go tam nie ma. Nikogo stamtąd nie wyciągałam a nawet wypiłam toast za baby kovvala. Zarówno Przemolas jak i kovval czy Gavel opuszczali namiot dobrowolnie, nie zmuszałam ich do tego a tym bardziej nie wyciągałam na siłę.

Mapet, mam nadzieję że to przeczytasz, bo ja nie jestem zalogowana u Ciebie na forum.

100P napisał/a:
Ania (Gavela) następnym razem mniej wódki prosimy do tego soku :D

Postaram się, ale nic nie obiecuję :P
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 23:02   

Andzia napisał/a:
Zarówno Przemolas jak i kovval czy Gavel opuszczali namiot dobrowolnie

Ufff!!! Ulżyło mi Aniu, bo już myślałam, że użyłaś siły - tacy jacyś smutni wracali... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :lol2: :lol2: :lol2:
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
Andziula 
Zapalony Ventkarz
przemolas4



Silnik: 2,0 GL
Pomogła: 4 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 328
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-09-01, 23:08   

Troche mi przykro, że zlot był vw fansów, czuje się jak nieproszony gość na Waszym zlocie
(i niestety co niektóry też się tak zachowali, że się tak poczułam).
Ja byłam pod namiotem z piątku na sobote i nikt na mnie nie zwrócił uwagi więc długo się nie zastanawiając poszłam do domciu i bardzo się ciesze, że ludzie miło wspominają te noc. Ja wcale się nie zbunkrowałam...
Na ognisko nie poszłam, bo wychodząc z domku ludzie wracający z tamtąd powiedzieli, ze jest mało osób i nie jest za specjalnie więc się wróciliśmy i dobiliśmy się w chałupce. Może to i lepiej, bo przynajmniej szybko się położyłąm spac - jakoś po 24tej.
Bardzo podobało mi się autko z tymi zegarami od tt-tki, 100p`a i Crussa oraz slava no i bym mogła tak wymieniać i wymieniać.
I bym prosiła się nie śmiać z mojego łaciatego ventylka...
Pozdrowienia dla ventomaniaków i maniaczek... Miło mi było bardzo Was poznać...
_________________

 
 
WOLF1955 
Ventomaniak



Silnik: 1,8 GLX
Pomógł: 9 razy
Wiek: 68
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 695
Skąd: PRUSZCZ GDAŃSKI
Wysłany: 2008-09-01, 23:11   

Madzia napisał/a:
Po pierwsze: ludzie nie zostali poinformowani o której zaczyna się doba hotelowa. Niektórzy wyjechali w nocy i byli tam już z samego rana. Zmęczeni długą trasą musieli czekać, aż do 14.00 na swój opłacony wcześniej domek.

tak to jest prawda a zadałem pytanie na forum co do przyjazdu o wczesnej godzinie to kolega MAPET nawet nie raczył odpowiedzieć tylko zajął się kasą aby wszyscy wpłacili ale ludzi co jadą z daleka miał po prostu za nic tak się kolego nie robi .
zelu napisał/a:
Co do organizacji byla SUPER!

chyba kolego szanowny coś przesadzasz z tą organizacją ale jak tak myślisz to naprawdę masz powody bo ja i całość grupy trójmiejskiej nie widzę powodów co do super organizacji żeby posiłek po długiej i meczącej podróży spożywać u faceta na posesji prywatnej bo nie można było rozpalić grila na ośrodku aby coś zjeść na gorąco także kolego sympatyczny przestań opowiadać że organizacja była SUPER bo to kompletna bzdura .
100P napisał/a:
przyjechałem za wcześnie bo już o 9:30 i czekałem bez sensu do 14 bo nikt nie powiedział na którą mamy być na miejscu,

i tu się zgadzam z 100P bo razem jechaliśmy na zlot i jak widzisz szanowny kolego ZELU prawda jest nasza na temat organizacji życzę Ci takiego potraktowania na innym zlocie kiedykolwiek bedziesz tak potraktowany jak moi koledzy z naszego klubu i przestań być tak zachłannym tego co piszesz na tym forum pod względem SUPER ORGANIZACJI
przy okazji jak jestem na topie pisania to pragnę podziękować wszystkim za super jazdę na zlot i po zlocie jazda była spokojna i dotarliśmy na miejsce wszyscy razem cali i zdrowi .
_________________
GRUPA TRÓJMIEJSKA
Ostatnio zmieniony przez WOLF1955 2008-09-01, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Andzia 
Zapalony Ventkarz
Gavel



Silnik: 1,9 TDI
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 270
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-09-01, 23:13   

Madziu, Pawłowi daleko było do smutnego... on już zaczął urządzać sobie konkurencje - slalom między drzewami, ale bez Ventki :diabełek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 14