Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: spyro
2008-04-13, 15:01
III Ogólnopolski Zlot VW Vento
Autor Wiadomość
WOLF1955 
Ventomaniak



Silnik: 1,8 GLX
Pomógł: 9 razy
Wiek: 68
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 695
Skąd: PRUSZCZ GDAŃSKI
Wysłany: 2008-09-01, 23:15   

Andziula napisał/a:
I bym prosiła się nie śmiać z mojego łaciatego ventylka..

niech by tylko ktoś spróbował......
_________________
GRUPA TRÓJMIEJSKA
 
 
zelu 
Niedzielny kierowca


Silnik: 2,8
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 94
Skąd: sopot
Wysłany: 2008-09-01, 23:24   

[quote="100P"]błękit paryski :D dumnie brzmi :D wiem tylko jedno- jest jedyna w swoim rodzaju (jedyna na zlocie), jedyny taki środek ;) [quote] ze co ?? ze jasny to jedyny?? a yacy srodek widziałes?? a moj srodek widziałes? ja jeszcze 2 inne nie liczac naszych naliczyle wiec nei wiem czy taki jedyny- wiadomo ze kazdy własciciel swoje autko ma za najlepsze ale nei trzeba tego caly czas podkreslac ..... 100p Twoje wypowowiedzi na 2 forach sa tak jakby to powiedzieć nieme zeby ani tu ani tu czasem nie podpasc -powiedz chłopie co uwazasz raz a dobrze a nie takie pieprzenie 3 po 3
ja mam swoje zdanie , spyro tez - i chociaz są zupełnie inne są jasne i konkretne - i to sie ceni :faja:
 
 
Szpiker 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1.8 benzyna
Wiek: 37
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 470
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2008-09-01, 23:25   

spyro napisał/a:
Najbardziej zadbane auto? Ta konkurencje powinen wygrac Cruss moim zdaniem, nikt z Was nie ma tak zadbanej Ventki jak on, on nawet silnik plakiem czyści. Nasze Ventki nie umwyają się zadbaniem to jego auta. No ale w końcu komisja składała sie tylko z fabnsów to kto inny miał wygrać... Dokładnie jak w polityce.


przeciez to było losowo wybierane ;>

powiem tak : nie chcem sie mieszac ale jest mi troche przykro bo nie jestem i za fansami i za klubowiczami pojechałem bo uważałem ze będą ludzie pasjonujący się vento i ich chciałem poznać a przez te podziały nie poznałem dużo fajnych osób , przyjechałem późno w piątek zachaczyłęm na kilkanaście minut namiot bo o nim zostałęm najpierw powiadomiony ale jak szedłem do domku nr 5 jeśli dobrze pamiętam to już kilka osób odpadło i niedało sie porozmawiac a to wszystko przez głupie podziały , jesteście dorosłymi ludźmi a kłucicie sie o pierdoły i tacy ludzie jak ja i moja dziewczyna sie przez to głupio czuliśmy bo nie wiedzieliśmy gdzie isc a wszedzie sie nie dało :(
tych co poznałem i porozmawiałem to pozdrawiam a z tymi co mi sienie udało to mam nadzieje ze poznam następnym razem bo czytaja cte posty nasuwa sie tlyko to ze w przyszłym roku moga powstać dwa zloty fansów i klubowiczów , pozdro dla kicja i widma i ich dziewczyn ze wytrzymali jakoś z nami w domku i dla tomka87 za pomoc w tym i owym (tomek pozdrów siostre)

co do najniższego auta też uważam zę nie powinno sie skęcac auta na glebie podczas zlotu , a jak już sie chiało pokazac auto na glebie to zainwestowac w pneumatyke albo przywieśc auto na lawecie bo to jeszcze jest do uznania ze ma sie auto do zlotów ale śmieszne jest obniżać auto podczas zlotu i niektórzy jeśli uważają ze gwint jest po to zęby regulowac wysokoś to maja racje ale regulowac zeby na tym jeździc a nie regulowac tylko na zlotach , uważam zę nagroda należała sie marco bo on na glebie jeździ cały czas i wiele przez to wydał na części i to jest zasłużona nagroda .
i uważam zę można było zorganizowac konkurencje na najwyższe vento i wystarczyłby dyplom za pierwsze miejsce bo oni tak samo jak ludzie na glebie włozyli jakiś wysiłek zeby auto było wyzej od innych .

co do sesji to przepraszam kolegów którzy nie mogli wjechać na sesje zdjeciową bo moje vento stało na wjeździe bo sie spóźniłęm jak wielu innych i tam stanołem moja wina i mam nadzieje ze nikt nie bedzie mi miał tego za złe jeszcze raz sorry koledzy

tych co nie pozdrowiłem i nie podziękowałem z apomoc to pozdrawiam i mam nadzieje ze moje wypowiedzi nikogo nie obraziły, i PRZESTAŃCIE SOBIE WYPOMINAĆ bo impreza była udana bo byli ludzie chodźby nie wiem jak dobra była organizacja bez ludzi by nie było dobrej zabawy pozdro dla mapeta bo włożył w to wysiłku był to mój pierwszy i mam nadzieje ze nie ostatni zlot bo nie chcem sie mieszać w tematy poprzednuch zlotów bo mnei na nich nie było
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 23:28   

zelu napisał/a:
ja mam swoje zdanie , spyro tez - i chociaz są zupełnie inne są jasne i konkretne - i to sie ceni

No racja ty masz swoje zdanie, tylko szkoda, ze zawsze takie jak Mapet... ;) :P
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
Andzia 
Zapalony Ventkarz
Gavel



Silnik: 1,9 TDI
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 270
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-09-01, 23:31   

zelu, ile Ty masz lat że czytać nie umiesz....
wypowiedź 100p jest jasna i sensowna
nie każdy musi "stawać" od razu po stronie jednych albo drugich...
Ostatnio zmieniony przez Andzia 2008-09-01, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 23:34   

Cytat:
wypowiedź 100p jest jasna i sensowna
nie każdy musi "stawać" od razu po stronie jednych albo drugich...

Tym bardziej, że wszystko co pisał u nas kopiował do was. Zachował sie fair wobec obu stron. Powiedział co mu leży na serduchu, ale nie wdawał sie w polemiki, bo nie był na poprzzednich zlotach.
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
Ostatnio zmieniony przez Madzia 2008-09-01, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 23:38   

Szpiker napisał/a:
to już kilka osób odpadło i niedało sie porozmawiac a to wszystko przez głupie podziały
na prawdę nikt z nas nie chciał podziałów robić, czego dowodem jest to że współnie piliśmy i bawiliśmy się nie patrząc na to kto jest z którego klubu.


Jak widze z wypowiedzi kolegów nie tylko ja widziałem dziwne rzeczy.
Od początku mogli napisać że to jest Zlot Fansów a my jesteśmy tylko gośćmi, cżłowiek inaczej by sie nastawił od razu.

zelu napisał/a:
powiedz chłopie co uwazasz raz a dobrze a nie takie pieprzenie 3 po 3


Ale 100P cały czas pisze co uważa, to on jak pierwszy napisał na jednym i drugim forum co myśli, tam oczywiście go zjeb... wszyscy bo wiadomo, że jak ktos ma inne zdanie niż mapet to nie jest w fansach mile widziany.

Do tej pory kolega Mapet nie odpisał na mój zarzut o podpisy na dyplomach i pucharach... Czyżby wyszło szydło z worka? Pewnie sie obraził i nie bezie pisał... Hmmm, trudno się mówi...

Podkreślę po raz ostatni nic nie mam do fansów, tzn. członków tej grupy Ventomaniaków, mam do Mapeta i paru jego kolegów - za to jak nas potraktowano na tym zlocie. Co miałem powiedzieć napisałem na początku, ciekawy jestem jak obsmaruje nas Mapet w Trendsie itp. gazetkach w których ma wtyki... Zobaczymy niedługo.

Ciekawe czy będzie gdziekolwiek napisane, że sponsorem niektórych nagród był mój szef, bo niestety nawet na plakacie nie zawisło nasze logo chociaż dali pudło nagród za prawie tysiaka.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
zelu 
Niedzielny kierowca


Silnik: 2,8
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 94
Skąd: sopot
Wysłany: 2008-09-01, 23:38   

ja jeszcze od siebie dodam ze wg mnie był to zlot organizowany przez fansów - ale to nie znaczy ze inni nie sa mile widzinani -kazdy właściciel vento jest mile widziany na zlocie i ot o chodzi -to sa zjazdy pasjonatów tego autka ....ale to Mapet i nasi organizatorzy organizowali zlot i to oni mogli wybierac konkurencje i o tym sie nei dyskutuje po - mozna wyrazic swoje zdanie przed ale trzeba sie pogodzic z tym co zostało ustalone- nie bede sie wiecej wypowiadać ale mam nadzieje ze za rok znów wszyscy sie spotkamy i bedzie milutko :)
 
 
Szpiker 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1.8 benzyna
Wiek: 37
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 470
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2008-09-01, 23:44   

spyro napisał/a:
ktoś CIe nie przyjął bo byłeś z fansów? Ej, nie było tak, przecież z nimi siedział 100P i slaw i bawiliśmy się wyśmienicie, co prawda alko było chyba za dużo bo głupoty gadaliśmy, ale nie było takiej sytuacji żebyśmy kogoś wypraszali czy nie chcieli wpuścić bo z fansów... Ja takich podziałów nie robię.


żle mnie zrozumiałes kolego ;) chodziło mi o to ze przez to ze późno przyjechałem nawet sie lepiej nie poznaliśmy bo nie było czasu tu kilkanaście minut pod namiotem i kilka u was w domku co większość już spała bo przyszliśmy późno no ale wczesniej sie nie dało i tak to wszystko wyszło
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 23:46   

Jeszcze jedno mi się przypomniało, tak apropos tego jak to z Klubem Vento się Mapet jednoczył. Jak wiecie Stowarzyszenie założyliśmy przed pierwszym Zlotem. Sam osobiście dwukrotnie dałem Mapetowi formularz członkowski, Stowarzyszenie maniaków Vento, nie Klub - więc obiekcji być nie powinno. Ja dawno na jego miejscu wypełniłbym wniosek, to byłby ładny gest, ale jak widać nie chciał...

zelu napisał/a:
był to zlot organizowany przez fansów

to wiadomo było od początku, i co z tego? ZElu ja tez organizowałem wcześniejszy Zlot a i tak wszędzie jak wół było napisane że organizujemy wspólnie choć ani Mapet ani Idgray nie dołożyli do organizacji ani minuty swojego czasu. Taka jest właśnie różnica, że na tym Zlocie my byliśmy jako nie wiem kto...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 23:49   

zelu napisał/a:
o Mapet i nasi organizatorzy organizowali zlot i to oni mogli wybierac konkurencje i o tym sie nei dyskutuje po - mozna wyrazic swoje zdanie przed ale trzeba sie pogodzic z tym co zostało ustalone

To czemu Mapet ustalał ze Spyro konkurencje, dyplomy i plakaty na poprzednich zlotach, mimo iż te były organizowane przez nasz klub?! Wiesz dlaczego, bo do głowy nam nie przyszło, ze można zrobić inaczej. Poza tym ciekawa jestem co stało się z koszulkami naszego Klubu, które ufundował Spyro, bo jakoś nie zauważyłam, by trafiły do jakiegoś ventomaniaka...
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-01, 23:56   

to tak na przypomnienie, pierwszy Zlot zrobiłem sam, zero pomocy Mapeta, ale plakacik był taki:



A tu dyplomik, oczywiście Wy tez jesteście wymienieni:



Czy mam coś więcej jeszcze pisać, to chyba mówi samo za siebie...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Andziula 
Zapalony Ventkarz
przemolas4



Silnik: 2,0 GL
Pomogła: 4 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 328
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-09-01, 23:57   

Ja bym chciala dostac koszulke albo chociaz kubeczek... pliska...
_________________

 
 
Gavel 
detektyw forumowy



Silnik: TDI 1Z+
Pomógł: 52 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 3284
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 2008-09-02, 00:01   

hmmm widzę że sporo nas ominęło...

Szkoda że dopiero teraz dowiadujemy się że zlot był zlotem fansów - gdyby to było od początku jasno powiedziane to pewnie powyższa dyskusja nie miałaby miejsca. No ale cóż - mądry Polak po szkodzie.

Wyjeżdżaliśmy w sobotę rano więc co było potem to wiem tylko z opowiadań i nie chcę tego komentować bo jak to mówią nieobecni nie mają racji. Co do samej piątkowej imprezy to byłem i w namiocie i w domu nr 5 i nawet pod altanką...
Starałem się przez ten cały czas nie dyskryminować nikogo ze względu na to jakie ma naklejki na swojej Ventce ale fakt faktem że podziały dało się zauważyć gołym okiem. Ale nie ma co się dziwić. Podział był już na pierwszym zlocie, był na drugim więc i na trzecim cudu niestety nie było. I nie mówię tu o żadnych plakatach, konkursach, dyplomach itd, a tylko i wyłącznie o zachowaniu ludzi.

Pozdrawiam wszystkich współtowarzyszy, których napotkałem na tej krętej :pijacy: piątkowo-sobotniej nocnej drodze. Wszystkich nie będę wymieniał coby nikogo nie urazić ale w szczególności dziękuję Miśkowi i Sławkowi - chłopaki dzięki Wam dosłownie popłakałem się ze śmiechu co nawet widać na jednej z fotek ;)
_________________
Gość witaj na forum :hejka:
Mandaryna by Gavel powered by TUNE-UP
Zarabiaj poprzez klikanie razem ze mną !!
 
 
MAPET 
Vento to ja!


Silnik: VR6
Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 3128
Skąd: Cze-wa
Wysłany: 2008-09-02, 00:17   

ostanie slowo jakei tu napisze to sprostowanie tego co napisal zelu bo sie przejezyczyl... zlto nie byl zlotem fansów tylko zlotem vento....

byl zlotem organizowanym przeze mnie i fanasów dla wsyztskich.. i prosze o brak uszypliwosci bo tak bylo i sie podpisuje pdo tym jako organizator a zescie teraz zlapali zela za słwoko i cytujecie prosze tego nie robic - ja teraz wyjasnilem sprawe...


2 i ostatnia sprawa to to ze zrobilem Tygrysa w chu.. co napisales spyro.... sam nei wiesz co piszesz

rozmawailem z nim dzis i zalozylem swoje pieniadze za niego do poniedzialku po to zeby mogl dac odpowiedz!!! a ty meni ladnie teraz potraktowales ze go zrobilem w chu... dzieki stary... pozniej tez tak poustawialem ludzi w domku by byl razem ze znajomymi... i to jest sie dowiaduje robieniem czlowieka w chu... wez se to obgadaj z Tygrysiskiem i tyle bo mnei to drazni ze mnei tak nazwales ... ja o tobie takich rzecyz nei wypisuje a tez moglbym wiec wyluzuj i to prosze usun a sprawe se wyjasnij z tygrysem... i mnie nie obrazaj... bo sobie nie zycze ja ci nie ublizam na publicznym forum

tyle ode mnie innych spraw nie komentuje... bo to szkoda słow...
_________________
www.vwVento-Fans.com
...najlepsza strona i FORUM miłośników VW Vento!!

www.mapet-TUNING.com
Strona i sklep dla pasjonatów tuningu...
zawieszenia sport, lampy, grille, dystanse, śruby i inne
 
 
przemolas4 
Pan i władca oktanów



Silnik: 2,0 GL
Pomógł: 17 razy
Wiek: 43
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1485
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-09-02, 00:20   

czytam te teksty i mi rece opadaja .
pelno tu nieporozumien , i fikcji mijajacych sie z prawda , wiec postaram sie co nie co wyprosttowac dla pelnego obrazu .
(mam nadzieje ze to jednak przeczytasz Mapet)
1.
domek nr 5 to :
spyrowie
przemolasowie
jacowie

fakt jest faktem , ze impra u nas byla . bylismy glodni , a ze do konca z grilem wiadomo nie bylo , wiec pod domkiem wcinalismy zakaszajac browarki do tego i trszke wodeczka .
w namiocie nic sie jeszcze nie dzialo i ludzie kszatajacy sie tu i uwdzie przychodzili do nas stawiajac przy tym krowki ..... takie sa fakty .
na to wszystko wysypal sie Kowal z waliska wodki ( bardzo dobrej ) i dalej wszystko potoczylo sie samo .
zalezalo nam jednak na integracji i zjawilismy sie w namiocie .
swiatla nie bylo , wiec czesc sie wykruszyla .
mysmy jednak czekali .
swiatlo sie zapalillo i sie bawilismy . wodeczka sie lala az milo .
potem mi sie zachcialo do domku i poszedlem . proste . bylem ciekaw co tam sie dzieje .
tam tez wodke pilem ..... i u wolfa w domku tez cos dziablem , bo sami tam siedziei nie swiadom nieczego.
potem dlogo pilismy wodeczke z Maipim i reszta przy altance i tez bylomilo .
ciezko jest przeniesc pelna chate gosci w inne miejsce ( szczegolnie wypitych ) wiec bylem i tu i tu .
2
najbardziej mnie ubodly te zdiecia ..... (mapet - chyba zgodzisz sie ze mna , ze przy rozdaniu nadrod wystarczylo wspomniec slowko ......i po problemie ) nie to jednak , ze mnie na tych zdieciach nie bedzie . ..... mozewyjasnie .
o zdieciach dowiedzialem sie z telefonu do Wolfa od robertaira .
szybko poszlismy , jednak tylko my bo Spyro i jaca nosili akurat toboly , ale kszyczeli ze tez zaraz beda , jak tylko doniosa heheheheheh .
podjechalismy z Wolfem , wyszla lipka mala , bo bylo zastawione ,ale nie winie ciebie Spiker , wolf krzykna ze " jestescie fajni - dzieki " na to ktoras osoba z grupy odmachnela nam bysmy sobie pojechali . na co tu czekac ?? ????
wiem , ze wiekszosc mysli inaczej , bo pewnie bez problemu , bysmy sie zmiescili , ale........
3 .
podobala mi sie jednak mimo znacznych niedociagniec organizacja , bo sprawiala wrazenie bardziej profi . mikrofon ( przerywajacy _ ale zawsze to cos wiecej ) namiot itd .
4 kwestie gleb i psytow pozostawie bez komentaza , bo nie chcialbym na ten temat sie wypowiadac .
ale w przyszlym sezonie poloze auto na ziemi podloga . bo mozna .
_________________

 
 
przemolas4 
Pan i władca oktanów



Silnik: 2,0 GL
Pomógł: 17 razy
Wiek: 43
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1485
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-09-02, 00:33   

najwiekszejednak pretesje mam do was dwoch chlopaki .
Jestescie DOROSLI , INTELIGENTNI , OBAJ SIE ANGAZUJECIE , OBAJ MACIE TE SAME PASJE ( VENTO )...... i takich dwoch ludzi sie nie moze dogadac ?? ??????
pragne zauwazyc , ze zarowno w domku numer 5 jak i pod namiotem byli org`gowcy i fans`owcy i bawili sie swietnie .
problem nie lezy na dole , lecz miedzy wami .
wiadomo , ze za swoimi pojda poplecznicy i ....... machina sie nakreca .
jesli o te sprawe chodzi , to nie obrascie sie , ale OBAJ JESTESCIE SMIESZNI .
jak Gawel wspomnial wczesniej to wisi od pierwszego zlotu , a po tym co czytam juz pewnie nic razem nie skombinujemy . dlaczego za to maja placic ludzie , ktorzy dopiero sie do klubow zapisoja ?
to sa jaja . i jeden i drugi powinien sporo nauczyc sie np . od torunskigo mpower tunig , ktory kilkanascie lat smiga , i nic im nie dolega .
_________________

 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 04:26   

Spać nie mogę tak mnie ta cała sytuacja wyprowadziła z równowagi...


marco_polo napisał/a:
PO PIERWSZE PRIMO ODPIERDALASZ MANIANE GADKĄ TO CI PRZYTUKAM


Marco, co ty gadasz, przywalałeś mi non stop np gdy podjeżdżałem na wstecznym tu i ówdzie, myślisz że nie słyszę ja mi wali skrzynia na wstecznym? Jest tak od paru lat i nic na to nie poradzę, o innych sytuacjach nie wspomnę. Waliłeś teksty do mnie naprawdę ciężkie.

marco_polo napisał/a:
NA TWOJE WPIERDALANIE SIE W SŁOWO W TRAKCIE PROWADZENIA IMPREZY po co to robiłeś

Chodzi Ci o to pewnie jak powiedziałeś o zapisach o najniższą zawiechę a ja podniosłem ręce, że się zapisuje? Bo innej mojej wtyki nie pamiętam, ale tego nie nazwałbym sie wpierdalaniem. Zresztą riposte walnąłeś ciężką.

Co do nie odmrugnięcia to przecież Wam machnęliśmy już z daleka jak tylko Was zobaczyliśmy - podobni mijając Nele i Jace na trasie.


Ja żadnych podziałów robić nie chciałem i nie chcę. Koledzy z Fansów, to co mi na wątrobie siedziało opisałem na naszym forum, wierzcie mi że zabolało nie tylko mnie, że o nas ani słowa nigdzie, dlatego wrzuciłem i dyplom i plakat co by pokazać o co chodzi, bo narazi to wychodziło bicie piany.

marco_polo napisał/a:
JAK PAMIĘTAM NA 1 I 2 ZLOCIE BAWLISMY SIE RAZEM PRZY GRILLU PILISMY VÓDE CHODZILIŚMY NA ŚNIADANIA A TY NAWET SIE TERAZ NIE PRZYWITAŁEŚ A NA KONIEC JAK MIJALIŚMY SIE NA TRASIE NIE PODNIOSŁEŚ RĘKI
Jej a wiesz czemu tak było Staruy? Bo ja ciągle do Was rękę wyciągałem, chciałem a by nie było waśni, ale w momencie gdy ktoś ciągle na Ciebie leje to każdemu się znudzi.

Co do piaki i picia pod tym dużym namiotem, to byliśmy krótki, jakoś tak markotnie było więc wróciliśmy dalej pić w domku gdzie sie działo że hej.

Co do ogniska to jedyny zarzut który moge przyjąć, ale rzeczywiście najpierw spotkaliśmy parę osób, które powiedziały o tym, że mało ludzi i atmosfera siada a dobiciem było to że kawał drogi jak cholera,a jak człowiek drugi dzień z rzędu wypity to i z chęcią do chodzenia lipton.

MAPET napisał/a:
oprocz tego ze ja zrobilem ten plakat i "nasz" igor zrobil dyplomy

Mapet klrurcze, nadal nie czaisz? To było wyciągnięcie do Was ręki, żebyście nie uważali że coś chcemy osobno. Jestem grafikiem, sam bym to zrobił, ale skoro chciałeś zrobic plakat i dyplom oddałem Ci ten kawałek toru żeby ie było że coś kręcimy, wywyższamy się i to by pewnie tak by to było ocenione.

Mnie zajebiście ubodło, że nas nie było nigdzie wpisanych, tak jakby nas nie było, poza tym po to żebym w ogóle na plakacie był musiałem te nieszczęsne gadżety ufundować, wcześniej tak nie było stary. I to wszystko razem spowodowało gorycz i ()*#^%, pomyśl jak byś się sam poczuł w tej sytuacji.
Na Zlot jechaliśmy w super nastroju, przygotowywaliśmy dużo wcześniej na imprezki któe miały się dziać, spotkanie z ludźmi z którymi od 3 lat się dobrze bawimy ale i nastawieni na nowe znajomości, których się parę zawiązało (także Fans - dzięki 100P i Slaw).



Co do samej organizacji nic nie mam, było profesjonalniej z tym mikrofonem itp, bierzecie to co mówię jako że wszystko bleee, nie o to chodzi, moje żale napisałem wyżej i to bolało jak chu...
MAPET napisał/a:
to to ze zrobilem Tygrysa w chu.. co napisales spyro.... sam nei wiesz co piszesz

Mapet a jak to inaczej mogłem nazwać, mieli nie przyjechać bo im 2 dni przed umówionym terminem uciąłeś szansę przyjechania. Dl amnie to było kichawe, dlatego od razu zagadałem do Ciebie żebys ich wpsał ponownie na liste, im było głupio CIe o to zagadnąć.

Poza tym nadal uważasz, że:
MAPET napisał/a:
nawet tygrysisko z zona powiedzili ze dym niepotrzbnie robicie
bo wyszło, że ja dym na maxa robię, że nawet Tygrys to powteirdza a tak nie jest wcale!!
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 07:34   

Powiem na koniec jedno, jak ktoś się lubił z ventomaniaków, to będzie się lubił, a jak nie bardzo - to chyba nic już z tego nie wypali. Co do przyjazdu na zlot, to machaliśmy wszystkim na przywitanie. Wszystko nam było jedno czy fans czy org. Z widoku wielu fansów naprawdę się ucieszyłam, bo nie miałam ich szansy widzieć kupę czasu, np. Edytki Spidera i ich małego synka. Poza tym wisi mi to czy ktoś od nas dostał nagrodę czy nie. To nie o to chodzi. Na pierwszym zlocie przyjechaliśmy całą przerdzewiała furką, na drugim mieliśmy źle położony lakier, więc na trzeci postanowiliśmy ją całą przemalować, choć było to dla nas trudne, bo jesteśmy na etapie remontu mieszkania i całą kaskę pakujemy właśnie w nie. Nie liczyliśmy na nic, bo wiemy że jest masa odpicowanych ventek. Chcieliśmy tylko dobrze się bawić i nie zostać olani. Możecie wszyscy pisać co chcecie, ale my was nigdy nie pominęliśmy przy organizacji zlotu i to nas najbardziej boli... :(
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
Morfeusz142 
Pan i władca oktanów
Morfeusz142



Silnik: 1.6 ABU
Pomógł: 18 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 1027
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2008-09-02, 07:57   

Widzę, że atmosfera na zlocie była podobna do stosunków PiS i PO. Szkoda. :(
_________________
Morfeusz142
Ostatnio zmieniony przez Morfeusz142 2008-09-02, 07:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 08:21   

Kończąc ta gatkę po tym co napisał Mapet na swoim forum uznaję sprawę za zakończoną, z mojej strony mogę zapewnić że nie bedzie wspólnych zjazdów, z takim ignorantem jak on to ja nie zamierzam nawet gadać a co dopiero się gdziekolwiek spotykać. Koleś intryguje, gada bzdury (przykład z Tygrysiskeim, jak to niby mu powiedzieli że ja robie afery a tak nie było), nie wspomnę o epitetach w moim kierunku. Szkoda gadać.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 08:24   

Mapet wreszcie będziesz mógł z czystym sumieniem napisać w trendsie jakto zlot organizowałeś, bo do tej pory podpisywałeś się pod czyjąś pracą.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Andziula 
Zapalony Ventkarz
przemolas4



Silnik: 2,0 GL
Pomogła: 4 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 328
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-09-02, 08:44   

Przy tych przytykach to niesty ja jez bylam swiadkiem... Na prawde nie było miło słuchać...
_________________

 
 
piru 
Zapalony Ventkarz
Ventka 1,9 D 92 r


Silnik: diesel
Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: cz-wa
Wysłany: 2008-09-02, 09:18   

spyro napisał/a:
Myślę, że nie ma sensu, nie róbmy cenzury jak u kolegów na forum., jak napisałem do Piru bo pojechał po mnie to nagle skasowali wszystko co napisałem. Także na tym forum nie będziemy cenzurować...

Pozdrawiam wszystkich Ventomaniaków, nie stąd czy stamtąd, tylko PRAWDZIWYCH Ventomaniaków.


Masakra :( łączy nas jeden samochód VENTO a zorganizowane będą dwa zloty :( może jeszcze w jednym terminie ? Daj spokój Andrzej, wyjaśnijmy sobie na gg bo nie wiem czym Cie uraziłem ?
_________________
Vento wersja silver & black
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 09:24   

piru, dajmy juz spokój, mnie to doprowadziło do nerwicy normalnie, spać nie mogłem tak mnie trzęsie z nerwów, a jeszcze po tym co Mapet tam napisał to naprawdę sorry, ale ja nie jestem workiem do bicia, żeby taki kolo mi takie teksty pisał, niech koleś się wreszcie zastanowi nad tym co robi... Ja nie wyśmiewam jego zawodu ani tego co robi, bo na szczęście w przeciwieństwie do niego mam klasę i czniam takich jak on, więc dalszej dyskusji z nim nie zamierzam prowadzić.

Pzdr Piru, nic do Ciebie nie mam, opisywałem tylko krótki epizod, pamiętasz - jak mój serwer padł.


Co do Zlotu to z przyjemnością zaprosimy spox ludzi z Fansów, normalnych, bez much w nosie jak co poniektórzy. Tak jak pisałem wcześniej, z wieloma Fansami piliśmy i mile spędziliśmy czas.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
idgray 
Pan i władca oktanów
vwVento-Fans.com


Silnik: z przodu
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1419
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2008-09-02, 09:28   

Cytat:
Co do Zlotu to z przyjemnością zaprosimy spox ludzi z Fansów, normalnych, bez much w nosie jak co poniektórzy. Tak jak pisałem wcześniej, z wieloma Fansami piliśmy i mile spędziliśmy czas.

czyli zlot 2009 dla klubu vento i na zaproszenia ?
_________________
vwVento-Fans.com
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 09:42   

idgray napisał/a:
na zaproszenia ?
NIE!
Idgray nie łap mnie za słowa, tylko czytaj cały kontekst. Chodzi mi o to że NADAL nie widzę przeszkód przed Wami (prawie wszystkimi) a przyjechać niech przyjeżdża każdy kto chce.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
idgray 
Pan i władca oktanów
vwVento-Fans.com


Silnik: z przodu
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1419
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2008-09-02, 09:51   

Andrzej nie łapie cie za słowa tylko tak zrozumiałem dlatego od razu zapytałem ty wyjaśniłeś i jest jasne :)
_________________
vwVento-Fans.com
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 09:55   

idgray napisał/a:
Andrzej nie łapie cie za słowa tylko tak zrozumiałem dlatego od razu zapytałem ty wyjaśniłeś i jest jasne :)
OKI, Pozdrawiam.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Madzia 
Zapalony Ventkarz
Spyro



Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-02, 10:08   

idgray napisał/a:
czyli zlot 2009 dla klubu vento i na zaproszenia ?

Nie idgray, przyjedzie każdy kto będzie miał na to ochotę. Może sobie należeć do jednego klubu lub obydwu - nam wszystko jedno. Ciebie i kobietę Twojego życia równiez serdecznie zapraszamy. Poza tym jezeli wygrasz u nas którąś z konkurencji, to mozesz być pewien, że na dyplomie przeczytasz jedynie: "Za zajęcie ..... miejsca w konkursie..... podczas IV oficjalnego zlotu VW Vento"...
Pozdrawiam
_________________
Gość, zapraszam do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento "Volkswagen Vento Klub Polska"
 
 
piru 
Zapalony Ventkarz
Ventka 1,9 D 92 r


Silnik: diesel
Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: cz-wa
Wysłany: 2008-09-02, 10:23   

spyro napisał/a:
piru,
Pzdr Piru, nic do Ciebie nie mam, opisywałem tylko krótki epizod, pamiętasz - jak mój serwer padł.

Dziękuje :]
_________________
Vento wersja silver & black
 
 
lesny1982 
Vento to ja!


Silnik: 1.9 TD
Pomógł: 54 razy
Wiek: 41
Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 3579
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-09-02, 11:02   

a mi sie tam ogolnie podobalo caly czas pilem sobie browarki poznawalem nowych ludzi ogladalem furki . bylo pare niedociagniec ale spoko czasami tak wychodzi , tylko mysze mi obudzili w nocy zeby jechala do szpitala :P pozdrawiam wszystkich :piwo:
i dozobaczenia za rok oby w wiekszym gronie :brawa:
_________________

Ostatnio zmieniony przez lesny1982 2008-09-02, 11:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Andziula 
Zapalony Ventkarz
przemolas4



Silnik: 2,0 GL
Pomogła: 4 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 328
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-09-02, 11:09   

Jeszcze chcialam podziekowac ludziskom, ktorzy z nami wracali w orszaku do domu.

Pozdrawiam Was ;)
_________________

 
 
slaw71 
Donator
TDI- CZARNA MOC-TDI



Silnik: zajebisty
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 1663
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-09-02, 11:19   

witam wszystkich serdecznie miło było Was poznać ,dziękuję Wolfowi,lesnemu,Przemolasowi,100p za spokojną jazdę z i do domu.Wspomnienia pozostaną i liczę na jeszcze lepsze za rok,a żeby nie było gadania że piszę coś innego na tym forum więc wklejam to co napisałem u fansów.Pozdrawiam serdecznie.
czytam,czytam i własnym oczom nie wierzę.Byłem na zlocie pierwszy raz, poznałem wielu fajnych ludzi-żałuję że nie zdążyłem ze wszystkimi się zapoznać,ale to co wypisujecie na swój temat woła o pomstę do nieba.Od chwili przyjazdu nie dało się ukryć że istnieją dwa obozy,a przecież nie oto chodzi,poto się spotkaliśmy,chyba ,żeby tworzyć jedność-wielką rodzinę maniaków vw vento.A tu co widzę bezmała rozgrywki polityczne dwóch dorosłych facetów,kto będzie miał większe poparcie,no i te wieczne żale i wypominania.Nie mam zamiaru oceniać Was panowie ,dopiero się poznaliśmy ale chyba powinniście pójść po rozum do głowy i się pogodzić dla dobra ludzi którzy chcą nadal się spotykać w jak największym gronie,a te wasze wojenki temu nie służą.Tochę miałem niesmak w pierwszy dzień ,z takich czy innych powodów ale w ostatni dzień byłem przekonany że nie przyjechałem na darmo,spędziłem z rodziną naprawde wspaniałe chwile i mam nadzieję że za rok spotkamy się znowu razem jak duża rodzina bez podziałów.A to czy jest ktoś z Vento-Fans czy z Vento org. mi to nie przeszkadza,jak ktoś jest wporządku to może być i z marsa.Jak pewnie wszędzie na imprezach tego typu były niedociągnięcia, ale tylko ten się nie myli co nic nie robi.Pozdawiam wszystkich i z VENTO-FANS i z VENTO ORG jesteście wspaniali
_________________
http://www.tune-up.pl/chiptuning.pl
http://polskajazda.pl/Sam...gen/Vento/83584
 
 
idgray 
Pan i władca oktanów
vwVento-Fans.com


Silnik: z przodu
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1419
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2008-09-02, 11:24   

Madzia napisał/a:
Poza tym jezeli wygrasz u nas którąś z konkurencji, to mozesz być pewien, że na dyplomie przeczytasz jedynie: "Za zajęcie ..... miejsca w konkursie..... podczas IV oficjalnego zlotu VW Vento"...

tylko, że ja nie miał bym pretensji jeśli było by tam organizator: Klub Vento bo to dla mnie jasna sprawa jest kto będzie go organizował ;)
_________________
vwVento-Fans.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 14