Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: muchomorek165
2013-12-13, 10:17
naciagacze i oszusci!!!!
Autor Wiadomość
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
  Wysłany: 2009-11-04, 21:08   naciagacze i oszusci!!!!

witam wszystkich przykro mi to pisać ale znalazł sie na tym forum naciągacz i oszust !! !

a sprawę opisze od początku kolega GRUBY dal ogłoszenie w dziale giełda ze ma na sprzedaż bbs rm i felunki 16calowych felg początkowo tez miało być 800 a ze ja szukałem 16 to zainteresowałem sie felunkami od "kumpla" grubego no pisaliśmy czy felgi o których mowa czyli 16 czy są proste i jaki jest ich stan wizualny felgi miały być proste i opisał ze maja rysę na parapecie i gumy miały być około na jakieś sezon może 2 wszystko pasowało ale wiadomo fundusze zbierane na felgi o których mowa po czasie "kolega" napisał ze go ciśnie z kasa i czy bym wyrobił sie do niedzieli a wysyłka odpadła bo jako ze czasu juz nie było i wiadomo koszta wysokie wiec próbowałem sie dogadać i po połowie trasy mieliśmy sie spotkać i ja miąłem wziąć felgi a "kolega" miał dostać kasę ale "kolega" napisał ze nie bardzo mu to pasuje wiec nie mając furki kombinowałem aby od kogoś załatwić furaka i zajechać 200km w 1 stronę ale to nie ważne wiec udało sie furaka załatwić i z 2 kumplami pojechaliśmy do wrocka aby kupić nowy felunek do mojej furki i doszło do spotkania nie patrzyłem na wygląd furki bo lakier był odparzony ale mnie to nie interesowało bo i tak zamiar był pomalować je a ranty na lustro wypolerować zależało tylko na prostych felgach a gumy co były i tak miałem kupić nowe wiadomo jak jest na starych i felgi kupiłem kasę dałem i jeszcze gadał ze latał na nich 200km pogadałem jeszcze z "kumplem" grubym no i cza był spadać do domu i na myśl mi nie przyszło je sprawdzić bo jak "kumpel" gadał ze latał 200km i jeszcze z forum to nie myślałem ze może być cos nie tak i felunki wylądowały u mojego kumpla w garażu i leżały aż miałem dostać furaka i po czasie jak odebrałem furaka i założyłem felunki to cos mi nie grało bo buda mi trzepało a przy 120 to bym z drogi wypadł i zacząłem sie zastanawiać co jest przyczyna tego zacząłem pisać do właściciela ale do całej historii doszedł EDI TIR i najpierw gadali ze nie mam pierścieni centrujących wiec pisałem jak to wygląda i gdzie to jest bo nigdy nie miałem do czynienia z pierścieniami centrującymi po opisie i wytłumaczeniu GRUBEGO czy EDIEGO TIRA bo juz później nie wiedziałem z kim pisze sprawdziłem i były pierścionki wiec pojechałem po poradę fachowców czyli wulkanizatora i na maszynie sprawdził stan felg bo przyczyn mogło być mnóstwo ale co najgorsze okazało sie ze 2 felgi są krzywe 1 bardziej od 2 no i pytam jaki koszt jest naprawy i mówi mi ze 340zl za 2 z wypolerowaniem parapetów bo po prostowaniu ulęgną zniszczeniu i to tez musi być zrobione bo będzie różnica z reszta felg i wiec zacząłem pisać na pw co jest grane bo NIE CHCIALEM TEGO ROBIC I CHCIALEM SIE DOGADAC ale próbach nie powiodło sie dogadać i zostałem z "gównem" a nie z felgami ale EDI TIR twierdzi ze felgi były w dobrej cenie i ze koszt jaki dałem czyli 700zl za całość bo "kolega" GRUBY był tak dobry ze mi spuścił 100zl na felgach ale jakich

i chce napisać ze zanim cos kupicie od "kolegi" GRUBEGO to dobrze sprawdzić towar co wam bubla nie wciśnie dziękuje ze mogłem sie wyżalić i sory za bledy

od Spyro: poprawiłem większość ortografii, bo nie dało się na to patrzeć ;(
Ostatnio zmieniony przez spyro 2009-11-04, 21:30, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-04, 21:31   

Współczuję z całego serca takiej sytuacji.

Kolego GRUBY, odezwij się, wypadałoby wyjaśnić tą sprawę, jednak między forumowiczami nie powinno być naciągań i ściem...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Morfeusz142 
Pan i władca oktanów
Morfeusz142



Silnik: 1.6 ABU
Pomógł: 18 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 1027
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2009-11-04, 21:48   

Myslałem, że na forum nikt nikogo nie będzie oszukiwał. Widać żle myslałem.
_________________
Morfeusz142
 
 
pablo170 
Zapalony Ventkarz
vento 96


Silnik: z pralki
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 421
Skąd: katowice / brzeszcze
Wysłany: 2009-11-04, 21:56   

ja nigdy nie ufam komus kto dopiero się zalogowal i już by chciał "dilować".
ale tego nigdy sie nie przewidzi. Ja polecialem z tajlami kiedyś do chłopaczka z vwslask.pl i gnoja wogóle nie było. potem jeszcze pretensje miał do mnie zresztą Piotruś na tobie też się naciąłem. Dlatego towar woże tylko do zaufanych klientów reszta przedpłata na konto i wtedy gila mnie to jak ktoś się nie zjawi po swoją paczuszke. Oczywiście wypadki losowe zmieniaja postać rzeczy. No albo odbiór u mnie. pozdro
_________________
Tuning zabawą, moc podstawą. Budowa SWAP'ów VW i FIAT

http://www.youtube.com/us...u/6/qNn-f5l4Emw
Ostatnio zmieniony przez pablo170 2009-11-04, 21:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wąski 2 
Ventka to mój dom!



Silnik: 2.8 VR-6
Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 2400
Skąd: Warszawa-Puszków
Wysłany: 2009-11-04, 22:16   

Kolega Piotr mogę w końcu dostać nr konta bo zaraz o mnie napiszesz niedobre żeczy a pisałem w sobutkę o niego :D :D
_________________
-GRUPA MAZOWIECKA-
http://forum.vwvento.org/viewforum.php?f=56

NOWE GG SŁAĆ NR BO SKASOWAŁA SIĘ LISTA
 
 
TomeQTomeQ 
Zapalony Ventkarz



Silnik: ON
Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 219
Skąd: LBN
Wysłany: 2009-11-04, 23:05   

ja bym mu nie darował pojechał bym do niego oddał mu te felgi i jeszcze bym mu spuscił wpierdziel i bulił by sare za koszty transpotru i starcony czas
_________________
AUTOSZYBY
 
 
naws 
Ventomaniak



Silnik: Połykacz Uno
Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 887
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-11-05, 09:58   

Piotrek zawsze jak sie denerwuje to nie patrzy wogole na bledy :) Taki jest juz nasz pyjter :P
A o felunkach slyszalem, gadaliśmy już z pyjtrem na warsztacie, frajer z GRUBEGO, nawet przeprosić nie potrafi. Tacy ludzie wydawało by sie ze nie na naszym forum, a jednak.
Tak więc koledzy: UWAGA NA FRAJERÓW.
_________________
Vento by naws :
http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=5261
 
 
theority 
Vento 1,9 TDi



Silnik: 1Z
Pomógł: 50 razy
Wiek: 36
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 2750
Skąd: Konin
Wysłany: 2009-11-05, 15:04   

:połbie: i tyle w tej sprawie.
Ale sytuacje się zdarzają, podobnie jak z telefonem na II zlocie Vento.
_________________
Gość, jeśli pomogłem, to kliknij pomógł. Będzie mi miło :)

Vento 2.0

Znajdż mnie na Facebook'u
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-05, 15:09   

watpie ze "kolega" GRUBY bedzie chcial sie dogadac ale dajcie mu czas bo ponoc w szpitalu jest no nie stety przejechalem sie
_________________

 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-05, 15:56   

sprawa jest wyjasniona moim zdaniem (EDI) sa nie dociagniecia z piotrka strony bo po ponad miesiacu obudził sie z felgami taie rzeczy sie sprawdza, z 2 strony masz racje ze nie spodziewał bys sie "przekretu" ale niech sie wypowiedza z grupy dolnoslaskiej bo ktos chciał kupic te fele i co myslicie ze jesli naprawde były krzywe to gruby nie miał by wstydu patrzec temu komus w oczy ?? bez sensu, nikt tu nigoko nie chciał oszukac, skad teraz gruby ma miec pewosc ze ty ich nie pokrzywiłes skoro jemu nic nie biło, piotrek mowisz ze auto stalo u blacharza ale mogłes je do innego auta załozyc? mogłes! kolejna sprawa gruby ci napisał jak wygladaja i gdzie sie znajduja pierscienie centrujace, napisałes ze sprawdziłęs i sa... gowno prawda felgi lezały w piwnicy i 2 pierscienie wyleciały i to tez jest powod trzepania kierownica...
co do frajerow!!!
nie wypowiadam sie bo buractwo własnie pokazuje kto jest frajerem !! !
kazdy ma prawo sie wypowiedziec ale nie w taki sposob...tepic cwaniactwo
Pisał EDI
GRUBY jest w szpitalu jeszcze z tydzien
Ostatnio zmieniony przez GRUBY 2009-11-05, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-05, 16:07   

co mialekm je do malacza zalozyc?? :hahaha: a jesli ktos mi gada ze sa proste i jeszcze z forum to na myslmi nie przyszlo aby je sprawdzic a i skac z tym kpcem z wrocka i jak by mial patrzec w oczy
a jak felgi zostaly na maszynie sprawdzone to chyba nie wina pierscieni pierw pomysl zanim cos napiszesz
_________________

 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-05, 16:14   

a ty sie naucz pisac bo nie mozna rozszyfrowac
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-05, 16:17   

Pablo170 napisał : zresztą Piotruś na tobie też się naciąłem.

z gwintem tez miales jakies jazdy teraz ci fele nie pasuja a zaczeło sie jak zobaczyłes borbety A za tysiaka
Ostatnio zmieniony przez GRUBY 2009-11-05, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-05, 16:22   

to cie nie powinno interesowac a jesli chodzi o cwaniactwo to sam sie zastanow czy bym prubowal sie dogadac a ja ci napisalem ze chce tylko zwrot za naprawe a nie zwrot calej kasy i nawed nie chcialem za polerke tylko za prostowanie wiec kto tu jest cwaniakiem i zanim cos napiszesz to zastanow sie 2 razy bo piszesz od jak poczaskany
_________________

 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-05, 16:35   

zwrot za prostowanie 170 chyba tak?? zaplaciłes 700 to pokaz mi takie fee za 530 zł z oponami fakt ze chyba nie były za bardzo dobre ale na sezon napewno.
tak ostrzegasz przed kupnem u grubego jesli ktos cos bedzie chciał kupic to i tak kupi i dobrze ze ktos bedzie uwazał jeszcze, bedzie zadawał wiecej pytan i uniknie sie ie jasnosci bardziej wszystko sie dowie pod tel zdjecia kierownicy specjalnie sa duze zeby mozna było zobaczyc gdzie widac uszkodzenia...
Kto grubego zna to moze pow czy byłby do takiego czegos zdolny.
Temat zamkniety.
 
 
Bartek 
Pan i władca oktanów
GRUPA MAZOWIECKA



Silnik: M52B25
Pomógł: 8 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 940
Skąd: Płock
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-11-05, 16:53   

Miałem się nie wypowiadać w temacie ale jednak coś napiszę.

GRUBY napisał/a:
zaplaciłes 700 to pokaz mi takie fee za 530 zł z oponami


Co ma piernik do wiatraka ?? Skoro piotr nowok zapłacił za felgi które miały być proste to powinien dostać felgi proste. Sprzedający popełnił błąd, nie ważne czy świadomie czy nie, powinien za niego zapłacić. Dla mnie takie podejście do sprawy jest niepoważne, jak kupisz wódkę w hipermarkecie i okaże się że zamiast 40% ma 20% to powiesz trudno, taniej i tak bym nie kupił czy pójdziesz się kłócić że wcisnęli Ci bubel ?? Dlatego właśnie cena zakupu nie ma nic do rzeczy w przypadku gdy towar odbiega od ustaleń ;)
_________________
([___]======VW======[___]) - Sprzedane :(
Ostatnio zmieniony przez Bartek 2009-11-05, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-05, 16:56   

GRUBY, twoje tłumaczenie jest żenujące. Sam potwierdziłeś to że wcisnąłeś chłopaki gów... Twoim obowiązkiem było poinformowanie go, ze fele są krzywe i biją a tego nie zrobiłeś. Jeśli masz chociaż trochę honoru to powinieneś zwrócić mu pieniądze i zabrać sobie te felgi. Co jak co ale robić w konia kolegów z Klubu to chwyt poniżej pasa.

Nie wspomnę już o prawie - pamiętaj, ze to nie była rozmowa na gębę bo na forum w twoim ogłoszeniu nie ma ani słowa na temat tego że felgi są krzywe i biją...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
naws 
Ventomaniak



Silnik: Połykacz Uno
Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 887
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-11-05, 16:58   

hehe co za porównanie do wódki :) Polska jest piękna :) teraz wszyscy po takim porównaniu wiedzą o co chodzi :)

Popieram zdanie Bartka.

Wystarczylo Wam sprzedawcom - odrobinę prawdziwości - felgi są krzywe, wystarczylo przeprosic i próbować uzyskac jakis kompromis. Obojętnie jaki. A nie gadac *^%#$*&$ ze to jeszcze moze wina piotra, jasne napewno sobie je kupil i sam pokrzywił zeby sie ubiegac u Was o kase na wyprostowanie - nonsens.

Najlepiej zamykać temat, kiedy trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.
_________________
Vento by naws :
http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=5261
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-05, 17:17   

nie pisalem ze prostowanie kosztuje 170 tylko calosc 340 z polerka ale ja sie nie pytalem ile kosztuje polerka napisalem co wulkanizator mi powiedzial co trzeba zrobic a wczesniej pisalem ze nie patrzalem na wyglad felg ze lakier jest odpazony ile razy mam to pisac i tlumaczyc gozej niz dziecku z przeczola stary mialem cie za ruwnego goscia ale sie kur.... pomylilem i kto tu cwaniaczy!!!!
_________________

 
 
pablo170 
Zapalony Ventkarz
vento 96


Silnik: z pralki
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 421
Skąd: katowice / brzeszcze
Wysłany: 2009-11-05, 17:23   

a ja po pierwsze dałbym kolesiowi BANA dodatkowo ograniczył dostep do możliwości wystawiania przedmiotów przez nowych user'ów. ograniczenie powinno polegać na minimalnych postach i okresu zalogowania na forum. Bo prawda jest taka byle cwel może założyć konto i jego pierwszym postem moze być w dziale sprzedam. Dletego Spyro zrób coś z tym by nie było w przyszłości takich tematów.
_________________
Tuning zabawą, moc podstawą. Budowa SWAP'ów VW i FIAT

http://www.youtube.com/us...u/6/qNn-f5l4Emw
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-05, 17:24   

nie cwaniacze poprostu wiem ze były proste i mnie to dziwi. ja sie juz nie odzywam
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-05, 17:37   

a co sprawdzales je przed sprzedaza?? ja tez mialem proste stalowki i bylem pewny za nie a jak okazalo sie ze byly krzywe a ty nie smigales na nich wiec nie wypowiadaj sie ze wiesz ze sa proste jak tak mozesz pisac i wlasnie udowadniasz jaki jestes wiarygodny i twoj kuzyn GRUBY
_________________

 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-05, 19:23   

GRUBY napisał/a:
nie cwaniacze poprostu wiem ze były proste i mnie to dziwi.
Chłopie, przecież parę postów wyżej napisałeś co innego! Więc nie wypieraj się teraz!
Wyjdź z twarzą i oddaj chłopakowi kasę, skoro wcisnąłeś mu gów...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
WAFEL 
Już prawie mieszkam w Ventce



Silnik: 1,6 TDi
Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 1730
Skąd: VW Club Chelmek
Wysłany: 2009-11-05, 19:41   

co jak co ale koledze z klubu taki numer wyciac............. stracilem zaufanie do zakupow na forum
_________________
Nie trąb gdy zwalniam jadę na glebie zaraz wahaczem o coś przyjebie :diabełek:
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-05, 20:19   

[/quote]Chłopie, przecież parę postów wyżej napisałeś co innego! Więc nie wypieraj się teraz![/quote]
co niby pisałes innego?? felgi byly proste bo nie było zadnego bicia tak jak piotrek opisuje
 
 
naws 
Ventomaniak



Silnik: Połykacz Uno
Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 887
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-11-05, 20:43   

widocznie jednak byly, inaczej by nie bylo tematu...
Chyba ze tak jak wczesniej napisalem, myślisz, ze piotrek wziął własne kupione juz fele ktore chcial odrestaurować - pokrzywił i teraz walczy o kase ktorej zreszta pewnie nie dostanie ? Pewnie chcial interes zycia zrobic, a Wy niewinnie jesteście o to oskarżeni i nie wiadomo czemu nagle wszyscy są przeciwko i żądają chociaż odrobiny samokrytycyzmu.

P R Z E D S Z K O L E z Waszej strony niestety Panowie...
_________________
Vento by naws :
http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=5261
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-05, 20:54   

WAFEL napisał/a:
straciłem zaufanie do zakupów na forum
tak to nie pisz, to że jeden oszukął nie znaczy że wszyscy tacy jesteśmy. Nie zdarzyło to się jeszcze, ale liczę, że GRUBY uniesie się honorem i załatwi sprawę jak mężczyzna - honorowo oddając kasę, skoro sprzedał bubel.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-05, 20:55   

ja tu jestem posrednikiem (EDI)bo pisze po raz setny ze gruby jest w szpitalu...
a wypowiadam sie bo mnie dziwi felgi ktore były proste bez zadnego bicia nagle sa do pozadnego prostowania... pierwszy meil piotrka do grubego to cos ze ma bicie na kierownicy odrazu mu gruby napisał ze pewnie ze bedzie bicie bo 2 pierscienie wypadł i spoko piotrek jak sam napisał wyzej srawdził i niby był co juz jest klamstwem bo sa w piwnicy...tu jest haczyk mogł załozyc na auto miało bicie moze wpadł w jakas dziure i mogły sie pokrzywic proste a ze wy hurtem twardo jego strone trzymacie to juz nic nie poradze... temat nie potrzebnie ciagniety.. jak tak bardzo uwazacie grubego za oszusta to nie kupujcie od niego albo nie wiem...
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-05, 20:56   

GRUBY napisał/a:
felgi byly proste bo nie było zadnego bicia tak jak piotrek opisuje
no to tym bardziej przyjmij zwrot, skoro wszystko jest super.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
rolz 
Ventomaniak



Silnik: 1.9 tdi 1z
Pomógł: 14 razy
Wiek: 39
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 799
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-11-05, 20:57   

pablo170 napisał/a:
byle cwel może założyć konto i jego pierwszym postem moze być w dziale sprzedam
Jak najbardziej zgadzam się z pablo170 ale z drugiej strony dokładnie widać ile kto ma postów więc w przypadku takich nowych userów powinno się kierować jakąś zasadą ograniczonego zaufania... zaś nieuczciwość sprzedawcy to zupełnie inna sprawa :bije:
_________________
Ventura rolz on...
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-05, 20:57   

spyro, skad ty masz taka pewnosc ze sprzedał bubel??!!
jak bardzojeses pewny ze piotrek jak jechał wtedy co mu biło nie wpadł w dziure i nie skrzywił ?? biegasz za nim??
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-05, 21:00   

Ja już nic nie kumam, EDI pisze z nicka grubego, co się dzieje? pisz ze swojego nicka proszę.

Skoro wszystko jest OK to bez problemu niech przyjmie zwrot i po sprawie.

O sprawie felg wiem od paru dobrych dni i na początku Piotrek nie chciał nic opisywać na forum licząc, ze gruby dogada się z nim skoro wcisnął krzywe felgi. Opis sytuacji miał być ostatecznością ale jak widać nic innego się nie dało zrobić...

Skoro kolega GRUBY nie ma sobie nic do zarzucenia i twierdzi, ze sprzedał świetne i proste fele niech je w takim razie przyjmie z powrotem i po problemie. no przecież skoro są proste to bez problemu sprzeda je dalej bo jak sam napisał wcześniej to była bardzo niska cena.

Naprawdę na forum, między forumowiczami nie powinno być takich sytuacji i nigdy wcześniej się nie zdarzały...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-05, 21:06   

pisze od niego bo u niego mieszkam (EDI) a nie pamietam nicku do siebie ani na forum a ni na poczte...gruby rozwazał taka opcje zeby spowrotem piotrek zwrocił fele ale... gruby tez jest bez pracy do tego wyladował w szpitalu i jest bez grosza czyli nie miał by za co zaplacic piotrkowi. a 2 sprawa jesli sa naprawd tak krzywe ze przy 120 sie nie da jechac to on takich mu nie sprzedawal bo jemu nawet nie biło
 
 
naws 
Ventomaniak



Silnik: Połykacz Uno
Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 887
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-11-05, 21:06   

...przynajmniej wystarczylo kulturalnie wszystko rozwiązać...
_________________
Vento by naws :
http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=5261
Ostatnio zmieniony przez naws 2009-11-05, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-05, 21:22   

wiec jak byly takie super to dlaczego stwazacie problemy!!! ja tylko chcialem prostych felg nic wiecej
a jak pisales ze taka super cena to dalczego jacys znajomi nie wzieli ich moze wiedzieli co to za szajs
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 16