Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: muchomorek165
2013-12-13, 10:17
naciagacze i oszusci!!!!
Autor Wiadomość
marasbilewski 
Niedzielny kierowca



Silnik: 1.9 TD
Wiek: 36
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 96
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-11-05, 22:03   

hyh, powinny być komentrze do transakcji jak na allegro ;p i nie było by problemu ;] Ja np moge napisać dobre słowo o koledze "kawalek" transakcja udana i wszystko OK. Mam nadzieje ze nie odbiegam mocno od tematu.
A co do tej sytuacji to nie wypowiadam się bo nie wiem jak było. Tylko tyle że coś jest nie tak z kolegą "Grubym" 2 osoby na koncie, nie wiadomo z kim jest rozmowa. Ogólnie to jakiś wałek jak dla mnie.
_________________
Pozdrawiam i całuję :*
 
 
Lwomati 
Vento to ja!
GRUPA MAZOWIECKA


Silnik: 2.3t AERO
Pomógł: 46 razy
Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 5238
Skąd: Jabłonna/Warszawa
Wysłany: 2009-11-06, 09:12   

marasbilewski napisał/a:
Mam nadzieje ze nie odbiegam mocno od tematu.

właśnie piszesz nie na temat :diabełek: - również polecam kawalka.

Sytuacja powtarzalna. Zwykle na allegro tak bywa.
Szkoda piotr nowok, że nie dogadaliście się prywatnie. Jak GRUBY wróci ze szpitala to ustalcie sobie finalizację transakcji. EDI_DTR nie musisz być adwokatem kuzyna. Sprawa może wisieć na forum. Tłumaczysz się za niego przez co sam tracisz w oczach innych.
Uważam, że nie można zaraz negować wszystkiego innego co sprzedaje GRUBY.
_________________
GRUPA MAZOWIECKA

Była VRka
Mój Borowik
Passeratti
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-06, 10:59   

Lwomati napisał/a:
Tłumaczysz się za niego przez co sam tracisz w oczach innych.
Dokładnie.

Lwomati napisał/a:
Uważam, że nie można zaraz negować wszystkiego innego co sprzedaje GRUBY.
po tej akcji myślę, że nikt od nas nie zechce kupić czegokolwiek od takiego sprzedawcy...

Dziwnie mi się czyta pierwsze tłumaczenie, ze przecież koła kupił taniutko więc co marudzi a chwile po tym tekst, że zapewne Piotrek jadąc wpadł w dziurę i rozwalił 2 koła. Ehh, żenada ;(
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-07, 20:29   

ja ciagle jestem otwarty na propozycje od grubego nie musialo to sie ta rozwinac

i czekam na odzew grubego
Ostatnio zmieniony przez piotr nowok 2009-11-07, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-09, 21:34   

siema,po pierwsze to dzisiaj wyszedłem ze szpitala i nie miałem jak pisać,po drugie to FRAJERÓW i CWELI znajdzcie sobie w rodzinie,(chce za to przeprosin) po trzecie to nie pisałem że felgi są krzywe tylko że nie biją!Ja je kupiłem razem z autem i jechałem na nich 200km/h(a nie jak piotrek pisze 200km) i nic nie biło,to po co mam sprawdzać felgi na wyważarce jak wszystkojest ok!? Wy jezdzicie do wulkanizatora sprawdzać koła jak jest wszystko w porządku i nic nie bije przy różnych prędkościach??? :połbie: piotrek napisał że ma wszystkie pierscienie centrujące-kłamał bo ja mam w piwnicy 2sz.od tych felg! (kapłem sie dopiero jak przyjechałem tamtego dnia do domu) piotrek jezdził na tych felgach (nie wiem ile) bez pierscieni centrującycvh co mogło spowodować uszkodzenie felg! pieniążki potrzebowałem na gwałt bo ustawiłem sie z kolesiem na klatke bespieczeństwa,gdybym nie potrzebował pilnie kasy to felgi były by przynajmniej 200zł droższe.
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-09, 21:42   

GRUBY, poziom twojej wypowiedzi jest podobny do interesów jakie robisz. Powtórzę - ŻENADA...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-09, 21:46   

stary nie wiem jakim cudem ale ja ma 4 pierscionki wiec nie wiem oco hodzi po pierwsze to nie wiedzialem jak one wygladaja bo pisalem nie wiem czy z toba czy z edi jak one wygladaja wiec jak dostalem odpowiedzi to sprawdzilem jak bly to pojechalem do wulkanizatora i sa krzywe wiec nie wciskaj tu bajeru ze latales na nich 200 b to chyba bylo w twoich snach a jak tak latales to jestes niezlym wariatem i nie powaznym chlopaczkiem a sam wiesz jak te fele wygladaly i gadalem ze tylko to jest wazne bo i tak mam je malowac a ranty polerowac i pprostu czyje sie oszukany z twojwj strony
_________________

 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-09, 21:48   

a czy ja sie z toba targowalwm co czy chcialem jak najniszej ceny chyba problemuw nie stwazalem co sam pomysl logicznie i myslisz ze mi sie chce caly ten cyrk prowadzic
_________________

 
 
Morfeusz142 
Pan i władca oktanów
Morfeusz142



Silnik: 1.6 ABU
Pomógł: 18 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 1027
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2009-11-09, 22:10   

Gruby oddaj kasę, ja też robiłem interesy z Piotrem i wiem, ze nie jest żadnym sciemniaczem. Sprzedałeś mu złom to oddaj kasę. 200km/h to Ty chyba na nich latałeś dopóki ich nie pogiąłeś. Tu nikt nikogo nie kantuje. A propo przeprosin chyba nikt nie ma zamiaru.
_________________
Morfeusz142
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-09, 22:30   

spyro napisał/a:


GRUBY, poziom twojej wypowiedzi jest podobny do interesów jakie robisz. Powtórzę - ŻENADA...


poziom w jaki prowadzisz te forum to dopiero ŻENADA - brak regulaminu,kilkakrotnie zdublowane tematy,ocenianie kogoś po aktywności na forum...

a swoją drogą ciekawe co ty byś zrobił,przykładowo sprzedajesz mi felgi jezdziłeś na nich długo i wszystko było w porządku, a ja do ciebie pisze po miesiącu i mówie że felgi są krzywe,a ty odrazu sobie myslisz jak są krzywe jak ja nich jezdziłem i było wszystko ok.

Jechałem 200km/h i mam na to świadków że wszystko było ok,może ty coś masz z autem nie tak że ci przy 120 kierownice z rąk wyrywa? jaki kolor mają te pierścienie centrujące??
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2009-11-09, 22:52   

piotr nowok napisał/a:
4 pierscionki

GRUBY napisał/a:
przy różnych prędkościach??? :połbie:

GRUBY napisał/a:
piotrek napisał że ma wszystkie pierscienie centrujące-kłamał bo ja mam w piwnicy 2sz

No OK....miałem się nie wtrącać...w sumie nie wiem jak się przez telefon umawialiście...w sumie nie moja sprawa i nic mi do tego....ale czegoś nie kumam....kużwa....o jakich Wy pierścieniach centrujących mówicie ?? Macie poniżej link:
http://www.allegro.pl/ite...lt_rarytas.html
a w aukcji jak byk jest napisane:
otwór centrujacy 57.1 czyli vw
a własnie jakby ktoś nie wiedział vento własnie ma otwór 57.1mm, więc felga powinna pasowac bez żadnych pierscieni i nie powinno byc bicia...no chyba że w aukcji jest kłamstwo/błąd-nie wiem co jest prawdziwe.

Poza tym.....felgi moga mieć małe krzywizny (sam tak mam) ale przy dobrym wyważeniu i osadzeniu na piaście (czyt. pierścień centrujący) nie będzie bycia (testowałem w prędkościach 0-180km/h).....Gruby mógł mieć troszeczkę pokrzywione felgi ale przez wyważenie mógł tego nie czuć.....ale z drugiej strony jeśli ktoś mówi że felgi są proste (o ile tak twierdzi) powinien je sprawdzić na maszynie do wyważania kół-takie jest moje zdanie.

Nikogo tu nie wspieram i nie krytykuję....nie wiem tez jak umawialiście się poza forum....ale po prostu ja tą sprawę tak widzę.
 
 
bradley 
Vento to ja!
klekleklekleklekle

Silnik: 1.9TDI 1Z
Pomógł: 85 razy
Wiek: 38
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 2712
Skąd: Bielsko-Biala/Katowice
Wysłany: 2009-11-09, 22:57   

1.8 jedzie 200km/h? :P
_________________
VW Vento 1.9TDI 1Z++ :)
Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0

 
 
misiek 
Ventomaniak



Silnik: 1.8 ABS +LPG
Pomógł: 18 razy
Wiek: 48
Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 620
Skąd: wielkopolska,okolice Kalisza
Wysłany: 2009-11-09, 23:01   

bradley napisał/a:
1.8 jedzie 200km/h? :P
jedzie jedzie :D :D :D nawet ciut więcej ;) ;)
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-09, 23:02   

GRUBY, daje CI ostrzeżenie, Albo się dogadasz z gościem którego oszukałeś albo więcej tu nic nie napiszesz - nie chcemy tu takich sytuacji.

GRUBY napisał/a:
poziom w jaki prowadzisz te forum to dopiero ŻENADA - brak regulaminu,kilkakrotnie zdublowane tematy,ocenianie kogoś po aktywności na forum...
Proponuję zastanowić się zanim napiszesz oszczerstwa. Regulamin jest, wystarczy poszukać! Zdublowane tematy? Gdzie ty je widzisz? Na bieżąco ja i moderatorzy je usuwają bądź łączą.

Ale co tu się dziwić co innego możesz wymyślić na poczekaniu jak nie wyssane z placa bzdury?

Piotrek, skoro jesteś pewny swojej racji ja bym przeszedł się na Twoim miejscu policję z tym fantem. Oferta była na piśmie - na forum, nie ma tam ani słowa o tym że felgi są krzywe czy że biją. Nie dajmy się oszukiwać i to na własnym forum. To chwila roboty - zgłoszenie na policji o popełnieniu przestępstwa, jakby co pomożemy Ci, to naprawdę żadna robota.

Screenik do aukcji

_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Vento-Łukasz 
Ventka to mój dom!
|V|W| |V|E|N|T|O|



Silnik: od kosiarki
Pomógł: 14 razy
Wiek: 33
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 2254
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-11-09, 23:08   

ja w tym sporze jestem neutralny ale po co sie logujesz na forum jak piszesz takie rzeczy:
GRUBY napisał/a:
poziom w jaki prowadzisz te forum to dopiero ŻENADA - brak regulaminu,kilkakrotnie zdublowane tematy,ocenianie kogoś po aktywności na forum...

jeśli uwarzasz że to forum to "ŻENADA" to sie nie loguj.
_________________
:diabełek: :diabełek: Moja skarbonka: http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=5046 :diabełek: :diabełek:
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-09, 23:09   

spyro, dzięki :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon:
tutaj jestem od niedawna,ale na innych forach( 5) jestem bardzo długo i nikt na mnie nie narzeka.zdublowane tematy choćby o soczewce w orginalnej lampie jest ich chyba z 4...ale to już wasza sprawa,
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-09, 23:11   

to nie te felgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
naws 
Ventomaniak



Silnik: Połykacz Uno
Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 887
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-11-09, 23:12   

GRUBY napisał/a:
po drugie to FRAJERÓW i CWELI znajdzcie sobie w rodzinie,(chce za to przeprosin)


napisał ten co sam przeprosić za nic nie umie, jeszcze w żywe oczy kłamie...

Żenujące teksty o forum, żenujące zachowanie w stosunku do innych forumowiczów o Piotrku nie wspominając...

Kolego wystarczyło mieć jaja i rozwiązać normalnie sprawę a nie się kryć "nagłym zapotrzebowaniem na kasą" i tego typu tekstami - co to kogo obchodzi ? Większości wisi to czy masz kase czy nie - robisz interesy - to rób pożadnie, w przeciwnym razie - widzisz co Cię spotkało.

Że też nawet wstyd Ci nie jest...ja po takim czymś bym ze wstydu spłonął...ale cóż - Twoja sprawa czy Cię ktoś szanuje czy nie.
_________________
Vento by naws :
http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=5261
Ostatnio zmieniony przez naws 2009-11-09, 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2009-11-10, 08:30   

GRUBY napisał/a:
poziom w jaki prowadzisz te forum to dopiero ŻENADA

Chyba raczej to forum ;)

spyro napisał/a:
brak regulaminu

Regulamin jest przyklejony u góry w dziale Giełda....jest napisany czerwonymi literkami i trudno go nie zauważyć.

GRUBY napisał/a:
kilkakrotnie zdublowane tematy

W miarę możliwości staramy się te tematy scalać lub łączyć ze sobą w sensowną całość za pomoca linków....na większości for, zdublowany temat staje się zablokowany lub usuniety a jego autor czesto dostaje ostrzeżenie-a ze u nas ktoś powkleja linki do dubla lub któryś z moderatorów scali te tematy a autor tematu otrzyma odpowiedź na pytanie w postaci linków-to chyba nie jest źle ?? Po prostu jak dla mnie ludzkie podejście do każdego użytkownika forum i nie widzę w tym nic złego.

GRUBY napisał/a:
te forum to dopiero ŻENADA

Jak dla mnie nie ma sensu ten tekst.....Gruby skoro masz zatarg z Piotrkiem a Spyro Cię wkur.....to jak dla mnie bezsensu pisanie o tym żenującym forum....wychodzi na to że wszyscy jesteśmy beeee i żenua.....już jest na tym świecie kilku takich wypiedków, którzy twierdzą ze całe forum org. jest do :dupa: mimo iż mają zatargi tylko z kilkoma osobami....więc proszę Cię, nie zniżaj się do poziomu tych prostaków i nie leć w jakieś bezsensowne, przedszkolne uogólnienia.

GRUBY napisał/a:
to nie te felgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to gdzie te felgi były ogłoszone...były tutaj ogłaszane...czy jakoś źle szukam ??
 
 
GRUBY 
Niedzielny kierowca


Silnik: 1.8 ABS 90
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 56
Skąd: WROCŁAW
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2009-11-10, 09:18   

Paweł J., wyżej sie odnosze do spyra ,że SPOSÓB JEGO PROWADZENIA forum to żenada,a nie że forum to żenada!!! brak regulaminu ogulnego,na innym forum "naws i pablo170"dostali by ostrzerzenia za słowa obrazliwe w stosunku do mnie!!!
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2009-11-10, 10:02   

GRUBY napisał/a:
Paweł J., wyżej sie odnosze do spyra ,że SPOSÓB JEGO PROWADZENIA forum to żenada

A no to przepraszam, źle zrozumiałem Twoją wypowiedź.

GRUBY napisał/a:
brak regulaminu ogulnego

Tutaj przytocze cytat Spyra znaleziony w dziale Sprawy dotyczące forum:
spyro napisał/a:
vedka 93, najważniejsze abyś stosował się do zasad forum, najwazniejsze, zanim napiszesz jaki s post sprawdź czy nie był ju z poruszany podobny temat na forum, dzięki czemu unikniesz skasowania Twojego postu. Jeśli temat był już poruszany a nadal nie pomogła Ci jego lektura wtedy dopisujesz się do już istniejącego tematu... No i ne używamy słów nieparlamentarnych :-)


No ale co ma piernik do wiatraka...to nie temat o zasadach forum tylko o czym innym.

GRUBY napisał/a:
piotrek jezdził na tych felgach (nie wiem ile) bez pierscieni centrującycvh co mogło spowodować uszkodzenie felg!

Wątpię aby brak pierścieni spowodował pokrzywienie felg.

GRUBY, krótko i na temat...czy jest możliwość żebyś zwrocił pieniądza za felgi ??
 
 
naws 
Ventomaniak



Silnik: Połykacz Uno
Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 887
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-11-10, 10:23   

GRUBY napisał/a:
Paweł J. brak regulaminu ogulnego,na innym forum "naws i pablo170"dostali by ostrzerzenia za słowa obrazliwe w stosunku do mnie!!!


No skoro prowadzone forum to żenada to może moderatorzy lub admin Twoje byki zaczną poprawiać?

Przy okazji Ty tez zasługujesz na kilka ostrzeżeń, a jedno już dostałeś...
Poza tym słowo frajer które akurat w moim poście padło - nie jest niecenzuralne. Jest w pewien sposób obraźliwe, fakt, lecz ono miało na celu tylko wywołać Twoje poruszenie sprawą i rozwiązanie jej jak należy. Później moglibyśmy pisać - GRUBY to jednak swój gość, wszystko rozwiązał jak trzeba, byle więcej takich sprzedawców jak on.

Tymczasem sam kierujesz wszystko w drugą stronę...
_________________
Vento by naws :
http://forum.vwvento.org/viewtopic.php?t=5261
Ostatnio zmieniony przez naws 2009-11-10, 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-10, 11:43   

Nie chce mi się reagować na zaczepki tego gostka. Pisaliśmy w tym wątku wielokrotnie, ze jeśli ma chociaż za grosz honoru to rozwiąże tą sprawę jak należy, ten jak widać nie wie co to znaczy, a ten próbuje odwrócić kota ogonem dowalając się do naszego forum i mnie - chociaż co my mamy z tym wspólnego to nie wiem...

Ma czas do końca tygodnia - w przeciwnym razie będzie pierwszy ban na naszym forum... Nie będziemy tolerować oszukiwania siebie na wzajem - nigdy tego tu nie było i nie będzie.

P.S. Skoro tak Ci się tu nie podoba to po grzyba tu jesteś? Czy ktoś Cię trzyma tu na siłę? Rozlicz się honorowo z Piotrkiem i wróć tam skąd przyszedłeś.

P.S. 2: włączyłem się w gadanie o tym, ponieważ dużo wcześniej Piotrek prosił mnie o rade i pomoc. Sam doradzałem mu żeby na początku nic nie pisał na forum, że to pewnie jakąś pomyłka i na pewno gość dogada się z nim, bo przecież nikt z forumowiczy nie oszukałby drugiego - ale ise pomyliłem...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Cybul 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1,9 tdi
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 341
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-11-10, 12:53   

chyba trochę przesadzacie ;/ ja sprzedałem kiedys mój samochód vw polo wszytko było okej jeździł do sprzedania cały czas do roboty a po miesiacu koleś mi dzwoni ze cos mu nie chce palić i pretensje do mnie, nawet jego matka dzwoniła :D chore to było bo ja mu nic na to nei poradze kupił dobry samochód a jak nie umie jeździc i cos zepsuł to juz jego sprawa, nie ma co tak sie sadzić bo może źle myślicie :połbie: nie zachowujcie sie jak ta matka w moim przypadku :) niech se chłopaki radzą co was to obchodzi, kupił nie sprawdził, przyroda go jebneła, w dzisiejszych czasach nikomu sie nie ufa :) pozdro
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-10, 13:02   

Cybul, z takim podejściem to idzie się pochlastać. Tworzymy na tym forum pewną społeczność i do tej pory ja bez sprawdzania kupiłbym tutaj wszystko i wiedziałem że na pewno będzie tak jak w opisie. I tak było do tej pory...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Hormon 
Vento to ja!

Silnik: 1,9 diesel
Pomógł: 41 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 3076
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-11-10, 14:52   

Nie jestem ani za jednym "kolegom", ani za drugim, ale po takim czasie od zakupu, jak by mi ktoś zadzwonił że chce zwrot kasy bo coś tam krzywe albo nie działa. To kazał bym mu sie cmoknąć w pompkę. Rozumie, że auto było w częściach, ale można było sprawdzić te felgi na innym aucie albo pojechać prosto do kolesia który się na tym zna.

Wiem, że niby się kupiło na forum, i niby powinno być wszystko ok. Ale dzisiejsze czasy są jakie są, i trzeba na każdym kroku uważać. Ja w tym roku łącznie zostałem oszukany na 5tys, a to wszystko przez to że ludziom wierzyłem.

Załatwcie to tak jak należy, ale ten temat powinien chyba już zostać zamknięty, bo każdy z was napisał raczej wszystko na ten temat.
_________________

 
 
radobom 
Zapalony Ventkarz
BOMBA



Silnik: 1.9TeDe
Pomógł: 6 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 401
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-11-10, 15:55   

Popieram hormona i cybula jakby mi ktoś po miesiącu od kupna powiedział że z towarem jest coś nie tak no to sory ale to już nie mój problem. Felgi widziałem na własne oczy i widziałem że Gruby na nich jeździ i żadnego problemu z nimi nie było. Nie trzymam za nikim strony ale mówiąc po miesiącu od kupna że coś jest nie tak i żądać zwrotu hajsu to lekka pomyłka jak dla mnie
_________________
Najpierw Bóg stworzył Diesla, a potem świat
 
 
EDI_DTR 
Ventomaniak
EDI_DTR



Silnik: 1,9 TDI 90km
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 562
Skąd: DTR-DWR
Wysłany: 2009-11-10, 17:31   

Cybul, Hormon, radobom, jakby wszyscy sie tak wypowiedzieli jak wy to az miło sie czyta a nie jak "nawias" z jakims frajerem wyskoczył albo "pablo" z cwelem...mnie tez dziwi zachowanie spyra... naskoczyłes na grubego a nie masz nawet 10% pewnosci jakie były fele w czasie kupna, dlaczego wierzysz piotrkowi ze były proste bo sie udziela na forum?? i do tego ta "zenada"... nie potrzebne
_________________
MNÓSTWO WYJAZDÓW, TYLE SAMO POWROTÓW
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-10, 20:41   

EDI_DTR, ja nie naskoczyłem, najpierw wyraźnie pisałem żeby zachował się honorowo i byłoby po sprawie.
Tak jak już napisałem, sam na początku pisałem Piotrkowi, żeby nic nie pisał na forum, bo na bank dogadają się, no bo przecież kupił to od kogoś z forum, to nie będzie lipy - i tutaj niestety ZONK, bo wcale tak nie było.
A dlaczego bronie Piotrka? Bo sam osobiście sprzedawałem mu jakieś rzeczy, zawsze sprawę załatwiał honorowo i wierze że było tak jak mówi...

Pewnie, mogliśmy nic się nie odzywać, ale właśnie dlatego , ze większość pomija cisza przekręty to tyle ich jest. Mnie osobiście parę razy nacięto w podobny sposób i jestem za tym, żeby tępić takie zachowania.

Cały czas proszę aby Twój kuzyn załatwił sprawę jak należy, czyli honorowo.

Chłopki, transakcje miedzy nami powinny być czyste jak łza. Ciekawe jak byście się poczuli na jego miejscu, kasa wydana a koła do wywalenia...

Reasumując, ja w tym wątku więcej się nie wypowiadam, liczę na to że jednak sprawa zostanie załatwiona przez Grubego jak należy, szczególnie że bardzo łatwo jest sprawdzić czy zniszczenie felg zostało dokonane rok temu czy tydzień temu. Kwestia dobrych chęci i wyjścia z sytuacji z twarzą.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-10, 21:25   

moze i macie racje ze po takim czsaie moze i bym ja nie uwiezyl ale niech gruby pomysli logicznie i spokojnie czy ja jakies problemy stwazalem czy cwaniaczylem czy co kolwiek a napoczatku pisalem ze ja nie chce jakiegos zwrotu bog wie czego jeszcze tylko przectawilem sytulacje i nadal chce sie dogadac a nie wyludzic pieniadze jak wy myslicie a z felgami jest jak jest a po drugie czy ja bylem jakos wymagajacy od tych felg gruby tez wie jak wygladaja ale zalezalo mi tylko na tym aby byly proste one i tak mialy byc malowane polerowani i nowe kapcie mialy byc i jeszcze raz podkreslam ze zalezalo mi na prostych felgach i chyba kazdy z nas by nie chcial byc oszukany swiadomie czy nie i jeszcze raz napisze ze nadal chce sie dogadac z grubym
_________________

 
 
Hormon 
Vento to ja!

Silnik: 1,9 diesel
Pomógł: 41 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 3076
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-11-10, 21:26   

spyro napisał/a:


Chłopki, transakcje miedzy nami powinny być czyste jak łza. Ciekawe jak byście się poczuli na jego miejscu, kasa wydana a koła do wywalenia...



Tak jak pisałem, nie jestem ani za jedną stroną, ani za drugą. Ale nie ma co patrzeć na to, że to ktoś z forum, więc zakup jest pewny. Nie każdemu można ufać. Forum rośnie bardzo szybko, codziennie przybywa ludzi, więc ciężko ocenić komu można ufać a komu nie.
_________________

 
 
Cybul 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1,9 tdi
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 341
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-11-11, 09:24   

to tak samo jak koleś co mu sprzedałem polo chciał pieniedzy za napraweze mu nie pali po miesiacu ;/ no sory wysmiał bym go ;/
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-11, 11:43   

cybul nie rozumiem twojego poruwnania i zreszta ja nie chce zwrotu calej kasuy nie iem czy czytacie z zrozumieniem czy tak nie jasno widzicie sprawe altem smigal a ja chyba czaly czas co nie a ja zaledwie pare dni i prubowalem se dogadac a nie kogos udupic nadal chce sie dogadac i dojsc do porozumienia ale nadal mnie cieawi dlaczego gruby nie prubuje sie dogadac??? moze kur.... wiedzial dobze jaki to szmelc ja tez taile sprzedaje i jak wychodzi jakies nieporozumienie do ja chce sie dogadac a nie twardo spie.... wiec z mojego punktu widzenia cos tu nie tak ze ani gruby nie prubuje sie dogadac sam od siebie nawed pw ne napisal tylko twardo cuje sie niewinny moze to zrobil nieswiadom ale nie widze u niego zadnych checi a tej sprawy nie musialo byc jagby troszke sprubowal
_________________

 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-11, 11:48   

a powracajac do pierscieni jaki to edi z grubym sa specialistami a chodzby ich nie bylo to i tak felga nie ma prawa sie pokrzywic jak twierdza ze ja nie mialem ich bo klamie pytalem sie u 2 wulkanizatorow ze nie moga sie pokrzywic jak nie ma pierscien tylko i wylaczne cierpia sruby a nie felga wiec nawed sie nie znacie a prubujecie sie jakos ratowac :połbie: ale to dobrze bo na przyszlosc bede wiedzial wiecej o felgach
_________________

 
 
EDI_DTR 
Ventomaniak
EDI_DTR



Silnik: 1,9 TDI 90km
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 562
Skąd: DTR-DWR
Wysłany: 2009-11-11, 16:34   

piotr nowok, sam czytaj dokladnie ze zrozumieniem, bo ani ja ani gruby nie napisalismy ze felgi sie od tego pokrzywiły ale mogły pokrzywic bo tylko sie na srubach trzyma a nie na otworze tak jak powinno...i nikt z nas sie za zadnego specjaliste nie uwaza...
_________________
MNÓSTWO WYJAZDÓW, TYLE SAMO POWROTÓW
Ostatnio zmieniony przez EDI_DTR 2009-11-11, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 15