Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: muchomorek165
2013-12-13, 10:17
naciagacze i oszusci!!!!
Autor Wiadomość
Cybul 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1,9 tdi
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 341
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-11-11, 17:08   

koledzy nie jestem po żadnej ze stron ale tak samo z jednej strony nie udowodni nikt po miesiacu ze felgi były proste tak samo nie udowodni ze felgi nie były jeżdzone i nie pokrzywione po kupnie ;/ to jest ewidentny błąd kupującego ;/ jednego dnia lecisz 200km/h drugiego wpadasz w dziure i bije ;/ ja miałem przygode ze miałem mało powietrza w nic nie uderzyłem a felga poszła do prostowania, druga sprawa czy widać to skrzywienie na maszynie w wulkanizacji?? czy poprostu bije?? bo moze da sie to wywarzyc ;/
drugą akcje miałem ze jakiś nowy łepek zmieniał mi koła i źle wpisał w komp dane koła, w czasie jazdy 50km/h telepało jak bym na jajkach jechał ;/ może też tak być ;/ no chyba ze to jakiś sprawdzony warsztat i znajomy. pozdro
 
 
pablo170 
Zapalony Ventkarz
vento 96


Silnik: z pralki
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 421
Skąd: katowice / brzeszcze
Wysłany: 2009-11-11, 17:54   

jak to czytam to glowa boli. 100 interesantów tysiąc teorii, a w temacie jest tyle niejasności że szkoda gadać. pierwsze to pierscienie jedni piszą że niema, drudzy że są mało tego wklejono link z aukcji która niema nic wspólnego z tematem i rozpoczeto kolejną debate po co prerścienie jak felung jest vw. poprostu brak słów. druga sprawa panie EDI pokaz mi wypowiedź bezposrednią do Ciebie czy kuzyna w której kogoś nazywam cwel. Widać problem z odbieraniem przekazu. bo tam jest wypowieć ogółu nie skierowana bezpośrednio do nikogo. Ale to juz twoja sprawa jak sobie to odebrałes mnie to lotto. prawda jest taka że nieważne czy był wałek czy nie ale tu już sprzedaż macie spaloną.
_________________
Tuning zabawą, moc podstawą. Budowa SWAP'ów VW i FIAT

http://www.youtube.com/us...u/6/qNn-f5l4Emw
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2009-11-11, 20:28   

pablo170 napisał/a:
wklejono link z aukcji która niema nic wspólnego z tematem i rozpoczeto kolejną debate po co prerścienie jak felung jest vw. poprostu brak słów

To były jedyne felgi jakie Gruby sprzedawał na forum-jak się okazało to nie te...moja pomyłka....z resztą ktoś już wcześniej napisał że to nie te fele.
 
 
pablo170 
Zapalony Ventkarz
vento 96


Silnik: z pralki
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 421
Skąd: katowice / brzeszcze
Wysłany: 2009-11-11, 20:33   

Paweł J., tu chodzi że w rozmowe wdają się osoby trzecie. tylko po co. niech sami załatwiają my możemy jedynie obserwować, a swoje każdy i tak juz pomyślał
_________________
Tuning zabawą, moc podstawą. Budowa SWAP'ów VW i FIAT

http://www.youtube.com/us...u/6/qNn-f5l4Emw
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2009-11-11, 20:37   

Obserwować....ok....ale w końcu niewiadomo czy były pierścienie centrujące....jeśli były to czy były właściwe....czy były zapewnienia ze felgi są proste/krzywe....po prostu dużo niejasności, ale ok już nie wnikam w ten temat.
 
 
piotr nowok 
Vento to ja!
jetta III


Silnik: 1.8 gt
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 5600
Skąd: ruda sl
Wysłany: 2009-11-11, 21:00   

felgi byly sprawdzanu znajomego wulkanizatora i jest sprawdzony i bylo ewidentnie widac jak lata niemusila byc zaden fachowiec
_________________

 
 
theority 
Vento 1,9 TDi



Silnik: 1Z
Pomógł: 50 razy
Wiek: 36
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 2750
Skąd: Konin
Wysłany: 2017-02-27, 21:47   

Jeśli ktoś nie chce blokować sobie sprzedaży, to NIE polecam dyskusji z Layannah.
Czekałem na przelew półtorej tygodnia i cisza, dopiero jak się zapytałem co jest to napisała że nie bierze :tazz:
Dodam tylko, że w międzyczasie miałem innego kupca ale odmówiłem no bo jak miała wpłacić... :plaskacz:
_________________
Gość, jeśli pomogłem, to kliknij pomógł. Będzie mi miło :)

Vento 2.0

Znajdż mnie na Facebook'u
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15