Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
CZARNA LISTA MECHANIKÓW
Autor Wiadomość
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
  Wysłany: 2006-09-26, 20:49   CZARNA LISTA MECHANIKÓW

Idąc za pomysłem tomali stworzyłem nowy temat. Napewno nie raz jakiś mechanior zrobił Cię w konia, napisz jego dane tutaj, przynajmniej innych nie oszuka...

Prosze abyście pogrubaili dane mechaników, że by jasno i wyraźnie było widać.

Ja ze swojej strony moge napisać mechaniora z Łodzi, który zpieprzył już dwa razy - raz moją Ventkę i raz Poldka mojej Mamy.
U mnie źle założył rozrząd, matuli spokojnie pozwolił jechać nad morze z walniętą uszczelką pod głowića (nie musze mówić jaki był tego finał)

Dane mechanika:

Czesław Jaworski
ul. Suwalska 24
93-176 Łódź
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
wojtek 
Ventofan


Pomógł: 8 razy
Wiek: 44
Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 113
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-09-26, 22:02   

Gaz Hurt Patoła
Kraków
ul. Cystersów
(baza poczty polskiej)


Zakałdali mi gaz w ventce tyle że instalacja samoczynnie przełączała się po chwili jazdy z gazu na benzynke,po dwóch dniach nieudolnej próby doprowadzenia jej do użytku(przez warsztat) kazałem wyciągnąć ją z samochodu i zwrócić pieniądze, oddali dopiero jak przyjechałem z obstawą .Ogólnie szef serwisu to zgred spod "Pewexu",jak przyjechałem zaraz po montażu na pierwszą reklamacje to stwierdził żebym przyjechał za dwa dni dopiero jak zastawiłem wjazd to tej żeżni to raczyli podejśc i próbowali coś zrobic.Absolutnie nie polecam tej firmy niemili partacze omijajcie to miejsce szerokim łukiem...
 
 
alicja 
Autostopowicz


Wiek: 61
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 13
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2006-09-26, 22:26   

mój pseudo mechanik to:Mam wizytówke ale nie ma żadnego nazwiska tylko nazwa
Auto Magik
223-225 Gdańsk
ul.Trakt św.Wojciecha
 
 
Gavel 
detektyw forumowy



Silnik: TDI 1Z+
Pomógł: 52 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 3284
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 2006-09-27, 00:13   

alicja napisał/a:
Auto Magik
No to nazwa mówi sama za siebie :mrgreen:
Jak bede jechał do Gdańska to musze sie przyjrzeć numerom żeby jakoś zlokalizować tych magików :)

Ze swojej strony do czarnej list dodam na razie 1 warsztat. Niestety nie pamiętam nazwiska i numeru ale mieści się
w Pruszczu na ulicy Przy Torze

Dałem im jakiś czas temu spojler do wymalowania pod kolor lakieru. Lakier załatwiłem wcześniej sam więc zostało im TYLKO pomalować... Ponad 2 tygodnie na to potzrebowali :[
Ostatnio kumpel tam autko zostawił i szybko zabrał do innego bo dbanie o klienta to w tym miejscu obce pojęcie...
_________________
Gość witaj na forum :hejka:
Mandaryna by Gavel powered by TUNE-UP
Zarabiaj poprzez klikanie razem ze mną !!
 
 
Stopa 
Zapalony Ventkarz


Pomógł: 14 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 270
Skąd: Bory Tucholskie
Wysłany: 2006-09-30, 22:04   

Naprawa oraz wymiana szyb w Chojnicach, dosłownie rogatki miasta od strony Tucholi. Gość przed naprawą dwu pęknięć w szybie czołowej zapewniał o gwarancji polegającej na wymianie naprawianej szyby na nową z odliczeniem kwoty za naprawę, która nie przyniosła skutku. Kiedy szyba pękła mi po trzech dniach próbował mi odliczyć wyłącznie za jedno z dwu naprawianych pęknięć. Powiedziałem mu, że mógł wymienić tylko tę część szyby, w której spie@#$%$% robotę, a nie całą :mrgreen: . Po utarczce odpuścił, jednak nie do końca. Z powodu braku czasu na kłótnie zapłaciłem moim zdaniem 50 PLN za dużo. Strzeżcie się tego złamasa :boisię:
 
 
Michal1997
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 00:24   

Nowakowski & Szymański Bociania 18 Kraków
raz wciskali mi kit że poduszki na silniku sa ok. a silnik to mi prawie do maski dojeżdzał przy ruszaniu a za drugim razem niezauważyli wywalonych poduszek na amorach z przodu(a sprawdzali zawieszenie) o tym że raz z tego serwisu wyjechałem z wyjącym alarmem i zasówałem tak przez pól Kraka do speca od alarmów nawet nie wspomnę zeby sie nie denerwować
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-12-19, 23:03   

No to następny do kolekcji:

Bogdan Męcica
ul. Pabianicka 292
Łódź

Szkoda słów, niezły bajerant i kiciarz, nie ma zielonego pojęcia o robocie przy aucie!!!
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
timon 
Autostopowicz
Blah


Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Skątowni
Wysłany: 2007-05-12, 12:34   Pod latarnią najciemniej

Po 4 miesiącach czekania i dawania mechanikowi kolejnych szans na zrehabilitowanie się, czas najwyższy dodać gościa do listy.

Polecono mi go jako doskonałego mechanika, który specjalizuje się m.in. w Ventkach, z racji tego, że pracuje w warsztacie policyjnym i naprawia radiowozy. Gość już z wyglądu nie wzbudza zaufania - ale wcześniej mnie ostrzeżono, że wyglądem mam się nie sugerować.

Miał mi naprawić m.in. sprzęgło (właściwie wymienić), światła stopu (nie działały prawidłowo) i zrobić przegląd aby upewnić się, że samochód jest w pełni bezpieczny.

Jakie było moje zdziwienie, kiedy 2 tygodnie później, mimo zapewnień że sprawdził samochód od podszewki, wysiadły mi hamulce... Później, montując audio zorientowałem się, że światła stopu naprawił... wtykając przewód między bezpieczniki. I na koniec - najcięższy kaliber: sprzęgło nie zostało wymienione (mimo iż zapłaciłem i za sprzęgło i za wymianę) - zamieniona została wyłącznie linka (wcześniejsza była zepsuta, więc po wymianie sprzęgło pracowało przez pewien czas normalnie).

Mimo wielu prób delikatnego załatwienia sprawy - miły pan mechanik przez 4 miesiące wodził mnie za nos mówiąc, że odda pieniądze lub dokona napraw, za które zapłaciłem - jednak bez skutku.

Dane: Jan G., tel. 515 519 *** napraw dokonywał w warsztacie policyjnym przy ul. 3 Maja w Gdańsku (wjazd między targowiskiem a urzędem pracy).

Jak widać z powyższego - pod latarnią najciemniej. Nie dajcie się nabrać.
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-05-13, 23:36   

timon, nie masz co się bć i podaj pełne dane, aby nikt z nas nie natrafił na tego pseudo mechanika...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
bobi2 
Autostopowicz


Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 2007-12-14, 11:23   omijajcie ten warsztat z daleka

Witam
Warszat Auto-stop mieści sie na ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu.
Omijajcie ich z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam Vento 1,9D, wymieniałem tam w nim rozrząd. Po 9 tys kilometrów auto ledwo co jeździło, okazało się, że źle przykręcili śrubę na wale!!!! Wykręciłem ją palcami!!!!!!! Wiadomo ci by sie stało jakby wał sie przekręcil. Pozatym nie wyminili kółka zębatego które jest w środku koła pasowego i żeby je wyjąc trzeba sie troche natrudziic, bo tam skrecone jest to 4 imbusami, ktore po 170 tys. km latwo nie wychodzą. Owo kółko zebate w D rózeni sie od TD ze nie jest scięte tylko ma maly klinik ktory sie wyrabia i co drugą wymiane rozrzadu nalezy je wymienic, nie mowiac nic o srubie. Porazka!!! i pseudofachowcy, którzy prawie zniszczyli tak dobry silnik, silniki te po milionie robią.
Poazatym załozyli od razu uszczelke pokrywy zaworów, ale nie pomysleli ze trzeba tez gumowe podkladki zmienic, bo bez tego uszczelka nie wiele daje i przepuszcza.
Juz ne wspomne o napinaczu micro paska.
Nie jedzcie tam jezeli chcecie zeby auto dlugo Wam sluzyło.

PS. Koledze w Vectrze 3 tygodnie rozrzad ustawiali :boisię:
 
 
Zuzanna 
Autostopowicz


Dołączyła: 21 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-21, 22:11   czarna lista mechaników

M-SERVICE, Wójcik
ul. Powstańców Śąskich 12, Pyskowice


Horror prawdziwy. Długo, źle-trzeba poprawiać w innym warsztacie i w dodatku właściciele nie mają żadnego szacunku dla klienta. Zero doświadczenia. Omijać![/b]
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-05-06, 10:18   

Autoryzowany Serwis BOSCH Burzykowski
http://www.burzykowski.pl/

Łódź, ul. Telefoniczna 45 b.


Musiałem to opisać, bo sprawa ciągnęła się ponad pól roku i kosztowała mnie sporo pieniędzy i straconego czasu.

Sprawa zaczyna się w listopadzie tamtego (2007) roku. Zajeżdżam do nich z problemem: auto spala 19 litrów paliwa na setkę. Na początek inkasują 200 zł za diagnostykę: podłączenia do kompa i analiza spalin (której notabene wcale nie zrobili, bo ich nieszczęsne urządzenie było ciągle popsute, dopiero wczoraj w papierach to zauważyłem, że za to policzyli, ale ciekawe jak to oceniono, na węch?).

200 zł wydane, efektu brak - auto nadal żłopie jak smok

Do kwietnia 2008 roku wyciągnęli ze mnie prawie tysiąc złotych wymieniając różne rzeczy w silniku, włącznie z parownikiem (według nich mój parownik był zły, chociaż regenerowany miesiąc wcześniej).
Żadna z ich czynności nie dawała efektu, auto ciągle paliło strasznie dużo.Za każdym razem oczywiście ustawiali instalację gazową twierdząc, ze jest OK.
Po tylu miesiącach męczarni za namową chłopaków z forum udałem się w końcu do innej stacji, gdzie podłączono instalkę gazowa pod komputer. Okazuje się, że Rafał Burzykowski, mający się za speca od silników i gazu ustawiał mi ciągle instalację gazową jak na 4 litrowy silnik, silnik krokowy zablokowany, więc i gaz lał sie ciurkiem. Od tej pory spalanie wróciło do normy.

Reasumując, Burzykowscy to naciągacze, wyciągali po kolei ode mnie kasę wymieniając nie potrzebne rzeczy. Nie wierzę, że taki warsztat nie ma pojęcia o ustawianiu instalacji gazowych. Robili to celowo aby naciągać mnie na kolejne wymiany niepotrzebnych rzeczy.

NIE POLECAM! Zamierzam opisać się gdzie da ich poczynania. To CELOWA robota.

Wczoraj, gdy podjechałem do nich pogadać, myślałem, że zaproponują jakiś zwrot skoro złapałem ich za rękę na ich haniebnym procederze. Wiecie co zrobił wielki mechanik Rafał Burzykowski? Roześmiał się w twarz że mogę sobie ich do sądu podać. To chyba mówi samo przez sie...

P.S. Tu wątek na naszym forum, gdzie od początku szukałem pomocy z ogromnym spalaniem, pisałem tez krok po kroku co mi wymieniano łudząc sie debilnie że oni naprawdę uczciwie chcą mi pomóc...

http://forum.vwvento.org/...?t=2200&start=0
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
piru 
Zapalony Ventkarz
Ventka 1,9 D 92 r


Silnik: diesel
Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: cz-wa
Wysłany: 2008-05-06, 12:21   

Spyro ja Ci tylko napisze że się wcale nie dziwie że Ci się roześmiali prosto w twarz :( jeśli po dwóch wizytach w jakimkolwiek warsztacie nawet w ASO nie pomogliby mi to ZMIENIŁBYM WARSZTAT :młotek: Kto kazał Ci do nich jeździć i zostawiać górę kasy ?? Czy Ty zapomniałeś że mieszkasz w ciężko chorym kraju. Gdzie każdy klient w warsztacie jest do wydymania jeśli tylko się pozwoli :D Teraz to co najwyżej możesz wśród znajomych zrobić im reklamę, nic więcej. Myślałem że Ty masz więcej oleju w głowie i skoro tu na forum chcesz i podobno uchodzisz za znawce Vento to nie dasz się wydymać jakiemuś pseudo mechanikowi. Szkoda że nie pisałeś lub też ja nie doczytałem że Ty wszystkie naprawy i regulacje gazu dokonujesz w jednym warsztacie :połbie: bo już bym Ci dawno napisał tego posta :faja:
_________________
Vento wersja silver & black
 
 
miha 
Kierowca eLki


Wiek: 47
Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 18
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-05-06, 12:26   

W Słupsku przy ul Kopernika ( w bramie koło szpitala) jest wymiana opon i naprawa klimy. Nie znaja sie ani na jednym ani na drugim. W dodatku sami złodzieje a szef najwiekszy. Na koła 14 cali chcieli mi wcisnąć 13stke opone , na felge weszla to uznali że może byc. W dodatku za stary używany smelc wolaja prawie jak za nówke. Wyważają na oko bo maszyna nie działa.
Ostatnio zmieniony przez miha 2008-05-06, 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piru 
Zapalony Ventkarz
Ventka 1,9 D 92 r


Silnik: diesel
Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: cz-wa
Wysłany: 2008-05-06, 12:42   

Na koła 14 cali chcieli mi wcisnąć 13stke opone , na felge weszla to uznali że może byc. Wyważają na oko bo maszyna nie działa.[/quote]

Niezłe modele :D pogratulować pojęcia :oklaski:

[ Dodano: 2008-05-06, 13:50 ]
To czas teraz na Częstochowę.

Pierwszy warsztat to : ZIELIŃSKI coś tam .... ul. Wyspiańskiego 56
Potrafią włożyć używane klocki i kasować jak za nówki. Wymiana filtra powietrza to dokładne jego wyczyszczenie, wymiana oleju - dolewka i tego typu zabiegi


Drugi warsztat to Mechanika z Wulkanizacją na ul. Głównej przy komisie samochodowym na przeciwko piekarni ARTO . Wulkanizacja zero pojęcia, najczęściej kończy się włożeniem dętki. Spece wyglądają jak smotruchy spod sklepu z alkoholem. Mechanika pewnie też na tym poziomie.
_________________
Vento wersja silver & black
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-05-06, 13:32   

piru, to jest ASO Boscha, więc ufałem w to co mówią, w końcu auto nie jest młode a to mieli być specjaliści...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
piru 
Zapalony Ventkarz
Ventka 1,9 D 92 r


Silnik: diesel
Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: cz-wa
Wysłany: 2008-05-06, 14:50   

spyro napisał/a:
piru, to jest ASO Boscha, więc ufałem w to co mówią, w końcu auto nie jest młode a to mieli być specjaliści...


Spyro ja tam w żadne ASO już nie wieże :( mógłbym Ci długa litanie napisać jacy ludzie w ASO pracują. :młotek:

Nowy wątek też by się na forum przydał. Warsztaty które można polecić :] lub też mechaników którzy znają się na robocie :]
_________________
Vento wersja silver & black
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-05-06, 22:06   

piru napisał/a:
Nowy wątek też by się na forum przydał. Warsztaty które można polecić
no to zakładaj PIru a ja go podepnę.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Bartek 
Pan i władca oktanów
GRUPA MAZOWIECKA



Silnik: M52B25
Pomógł: 8 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 940
Skąd: Płock
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-15, 18:40   

Serwis instalacji LPG "Pod Kasztanami" Płock, ul. Przemysłowa 6
gorszych partaczy nie widziałem. Sprawa nie dotyczy Ventyla, ale nie zmienia to faktu że pracuje tam banda idiotów z kierownikiem na czele. Dzisiaj wstawiliśmy z ojcem Nissana na diagnozę instalacji. Pierwsza rzecz która mnie zaskoczyła to przerażenie na twarzy pracownika który zajrzał pod maskę samochodu (niby autoryzowany serwis Landi-Renzo a człowiek nie umiał nawet określić jaka instalacje jest w Primerze) ale ojciec nie protestował więc i ja nic nie mówiłem. Po wielkich bólach podpięli się pod komputer. Diagnoza "siedzi emulator proszę wrócić za godzinę i będzie gotowe". Jak powiedzieli tak zrobiliśmy, wracamy za godzinę i słyszymy "przykro nam ale to jednak reduktor, koszt 1000 zł z robocizną, samochód będzie gotowy na 15", no cóż ojciec dużo jeździ to się zgodził na ten zabieg bo i tak sie szybko zwróci. Przychodzimy o godz. 15 i zastajemy widok niesamowity - rozebrane pół samochodu, z pod samochodu leje się płyn chłodniczy, mechanik mówi "no cóż podłączyliśmy 3 reduktory i to jednak nie reduktor, proponujemy panom założyć nową instalację bo nie wiemy co dzieje się z tą". Ja pozostawiałem to bez komentarza, ojciec grzecznie podziękował za taką usługę i kazał fachurom poskładać samochód do kupy...i tu jest najlepsze. Wracamy pod godzinie, samochód jest w rozsypce, płyn jak sie lał tak się leje, człowiek twierdzi że pękł mu przewód i nic na to nie poradzi, do reduktora nie jest podłączony żaden przewód, pogięte krańcówki od alarmu a on zadowolony oddaje kluczyki i wysyła nas do kasy :oklaski: Ojciec sie mówiąc krótko wku...., kazał im doprowadzić samochód do takiego stanu w jakim go oddaliśmy w ich ręce, dał im czas do jutra rana a kierownik tego burdelu z łzami w oczach obrażony odwrócił się poszedł :połbie: Nigdy więcej, szczerze nie polecam wstawiać tam nawet roweru bo pewnie rozłożą i nie będą umieli złożyć.
_________________
([___]======VW======[___]) - Sprzedane :(
 
 
kriss 
Niedzielny kierowca


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-12, 11:34   

Starzyński Dwór 9 woj. pomorskie koło Starzyna
mechanik Bartek + pomagier :"
nazwiska nie znam
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-08-12, 20:17   

napisz coś więcej, co zrąbali itp.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
cinek82 
Vento to ja!

Silnik: 1,8l ABS B+G
Pomógł: 52 razy
Wiek: 41
Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 3837
Skąd: near 3CITY
Wysłany: 2008-08-12, 21:17   

Starzyno, jedną wiochę dalej moja siostra mieszka. :faja:
_________________
>Moja Ventka<
>Grupa Trójmiejska<
 
 
siergiejjg 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1.8 90KM
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 271
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-12-03, 09:13   

auto mechanika naprzeciwko tesco w jeleniej gorze...ul grunwaldzka...kolo auto myjni....

sam z nich nie korzystalem ale rodzice oddali tam renowke bo miala problemy z zapalniem...wymienili prawie nowe przewody zaplonowe,zamienili nowe swiece trzy ogniwowe na jedno ogniwowe,cos poczyscili i wzieli za to kupe siana....auto jak milo problemy t5ak mialo nadal....swiece i przewody w codownych okolicznosciach zaginely...a obslugaklienta w tym zakladzie pozostawia wiele do zyczenia...takich gburow i burakow to ja dawno nie widzialem...
_________________
Grupa Dolnośląska


VENTO....polubisz każdą drogę :D
 
 
50Cent 
Autostopowicz


Silnik: 1.8
Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-05-09, 14:30   

Łódź
Ul. Popiełuszki 21a
Elektryk obok wulkanizacji


Elektryk - Odradzam, byłem u niego już dwa razy raz chciał zedrzeć ze mnie 170 zł za naprawę rzeczy która działa ale nie dałem się nabrać, drugi raz kiedy samochód rozkraczył się akurat niedaleko jego warsztatu, elektryka wariowała w aucie czego przyczyną była o dziwo zabrudzona klema akumulatora. Wyczyszczenie jej zajęło 2 minuty zawołał za to 50 zł!!!!!!!!!! nie chciał słyszeć innej ceny. Jak można tak traktować klientów ?

Zdecydowanie odradzam.
 
 
KAISER 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1Y 47kW 65KM
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 477
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-11-06, 18:57   

WROCŁAW
Mechanika I Diagnostyka Podwozia, Krzysztof i Izabela Duziak
Adres: ul. Trawowa 8
Dzielnica: Muchobór Wielki

Pojechałem zmienić opony na zimowe i ustawic zbieżność.
Wymiana 4 opon trwała ponad godzinę !! !

Koleś próbował mi też wmówic konieczność wymiany tulei i wahaczy.
Miał pecha bo wymieniałem tydzień wcześniej.

Za tą 1 h wymianę 4 opon zaśpiewał 80 PLN.

TRAGEDIA!!!
_________________
KAISER
 
 
Lwomati 
Vento to ja!
GRUPA MAZOWIECKA


Silnik: 2.3t AERO
Pomógł: 46 razy
Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 5238
Skąd: Jabłonna/Warszawa
Wysłany: 2009-11-06, 19:12   

KAISER napisał/a:
wymianę 4 opon zaśpiewał 80 PLN

w moich okolicach normalna cena.
KAISER napisał/a:
Koleś próbował mi też wmówic konieczność wymiany tulei i wahaczy

może kupiłeś bubel i się posypały w tydzień :diabełek:
KAISER napisał/a:
Wymiana 4 opon trwała ponad godzinę

jak w autoryzowanym serwisie :D
_________________
GRUPA MAZOWIECKA

Była VRka
Mój Borowik
Passeratti
 
 
KAISER 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1Y 47kW 65KM
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 477
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-11-06, 19:18   

Lwomati napisał/a:

w moich okolicach normalna cena.

To najmniejszy ból. Normalnie placiłem 50-70 zł więc to nie jakis kosmos.
Ale 1h na wymiane opon to jakaś paranoja. Ostatnio wymienili mi w 15 min.
Dobra - 30 min rozumiem. 45 min - to juz długo. Ale ponad 1h?
No i 200 zł za zbieżność? Przesada...
Lwomati napisał/a:

może kupiłeś bubel i się posypały w tydzień :diabełek:

;)
Lwomati napisał/a:

jak w autoryzowanym serwisie :D

Ku%$a... chciałbym wiedzieć kto ich autoryzował ;)
_________________
KAISER
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2009-11-06, 20:22   

KAISER napisał/a:
No i 200 zł za zbieżność?

Co ?? u mnie zbieznosć kosztuje 30zł....jakiś czas temu płaciłem za kąty i zbieżność 100zł ale wiem że można taniej ;)

KAISER napisał/a:
Za tą 1 h wymianę 4 opon zaśpiewał 80 PLN.

Jak dla mnie bezsens...z tego co widze to płaci się za wymiane koła a nie od ilości czasu pracy :mur: widać ktos lubi łatwy grosz :pała:

Lwomati napisał/a:
w moich okolicach normalna cena.

Tylko zasadnicze pytanie...alu czy stal.... ??
 
 
KAISER 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1Y 47kW 65KM
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 477
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-11-06, 21:14   

Paweł J. napisał/a:

Tylko zasadnicze pytanie...alu czy stal.... ??

no i właśnie - stal
_________________
KAISER
 
 
Paweł J. 
Vento to ja!

Silnik: ...
Pomógł: 302 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 10606
Skąd: ...
Wysłany: 2009-11-06, 21:23   

KAISER napisał/a:
no i właśnie - stal

No to strasznie drogo.....jak już to cena alu...ale zawsze na komplecie jest zniżka....tak dla porównania mi mój majster na wiosnę za przerzucenie gum na alu (z alu na alu) tych co mam z wyważeniem wziął 30zł....oczywiście 4 koła.
 
 
KAISER 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1Y 47kW 65KM
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 477
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-11-06, 21:38   

Paweł J. napisał/a:
KAISER napisał/a:
no i właśnie - stal

No to strasznie drogo.....jak już to cena alu...ale zawsze na komplecie jest zniżka....tak dla porównania mi mój majster na wiosnę za przerzucenie gum na alu (z alu na alu) tych co mam z wyważeniem wziął 30zł....oczywiście 4 koła.

Aaaaa... zły byłem na siebie, że w ogóle tam pojechałem. Miałem ochotę się zabrać z miejsca w chol%$ę
Ale teraz wszyscy zmieniają opony i jak wczoraj jak dzwoniłem to nigdzie się nie mogłem dopchać - teraz już wiem dlaczego u nich było z dnia na dzień wolne miejsce - złamasy...
_________________
KAISER
 
 
Hormon 
Vento to ja!

Silnik: 1,9 diesel
Pomógł: 41 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 3076
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-11-06, 22:23   

Rzeszów i okolice za wymianę opon biorą 40 zł komplet. Zbieżność 50 zł. Za cholery bym nie zapłacił tyle co ty, już samo to ze próbowali ci wmówić inne usterki, dało by mi dużo do myślenia.
_________________

 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-06, 22:40   

Cytat:
Za tą 1 h wymianę 4 opon zaśpiewał 80 PLN.
w Łodzi to normalka, w sezonie dochodzi spokojnie do stówki.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
KAISER 
Zapalony Ventkarz



Silnik: 1Y 47kW 65KM
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 477
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-11-06, 22:42   

Hormon napisał/a:
Rzeszów i okolice za wymianę opon biorą 40 zł komplet. Zbieżność 50 zł. Za cholery bym nie zapłacił tyle co ty, już samo to ze próbowali ci wmówić inne usterki, dało by mi dużo do myślenia.

Ja zrobiłem tylko te opony bo nie udało się nigdzie umówic - a ja już urwalem się z pracy i chciałem to chociaż troche wykorzystać.
spyro napisał/a:
w Łodzi to normalka, w sezonie dochodzi spokojnie do stówki.

Masakra jakaś
_________________
KAISER
Ostatnio zmieniony przez KAISER 2009-11-06, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-06, 22:50   

To naprawdę nie jest jakiś kosmos. Chciałbym mieć w Łodzi możliwość zrobienia zbieżności za 50 zł... Ja na oponki jeżdżę do znajomego i płace dużo mniej ale standardowa cena oscyluje w granicach 100 PLN za komplet.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13