Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Forum Volkswagen Vento Klub Polska Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Aparat cyfrowy
Autor Wiadomość
Bartek 
Pan i władca oktanów
GRUPA MAZOWIECKA



Silnik: M52B25
Pomógł: 8 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 940
Skąd: Płock
Ostrzeżeń:
 1/3/6
  Wysłany: 2006-07-29, 19:25   Aparat cyfrowy

Zamierzam zakupić sobie aparat cyfrowy, coś w miare taniego i robiącego niezłe zdjęcia. Do wydania mam cos około 600 zł. Wstępnie myślałem nad Nickon Coolpix L4 i PANASONIC DMC-LS2 . Który z nich jest lepszy, a może znacie coś lepszego w tej cenie :roll:
_________________
([___]======VW======[___]) - Sprzedane :(
 
 
kovval 
Już prawie mieszkam w Ventce



Pomógł: 11 razy
Wiek: 42
Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 1539
Skąd: Jabłonna
Wysłany: 2006-07-29, 20:06   

moje zdanie jest takie: teraz to juz nie ma wiekszej roznicy jaki aparat kupisz :) generalnie bardziej licza sie twoje widzimisie. wiadomo ze nie robi sie nimi profesionalnych zdjec, ale dla zwyklego uzytkownika wysatrczy. ja mam canona A75. teraz juz jakis nowszy jest chyba A90. bardzo fajny aparacik + bardzo dobre zdjecia jakosciowo + prostota obslugi. (wszystkie zdj ktore dalem na forum sa z tego aparaciku). ale z doswiadczenia wiem ze duzy ekran LCD jest zaleta, a jak do tego bylaby mozliwosc obracania go w roznych kierunkach to jeszcze lepiej. zdjecia z pilota, filmy (w wiekszosci sa), zdjecia sekwencyjne czy klatkowe czy jak tam sie je nazwywa...klatka po klatce....zeby byla mozliwosc duzej ich ilosci (czyli wiekszej od 3) w malych odtepach czasu (0.5s) ta sa przydatne gadzety. moj akurat moze zrobic tylko 3zdj.....i to mnie wkurzylo bo robilem sobie zdjatka jak na snowboardzie skakalem na dzajantycznej chopce.....i dupa wyszla :( . jedno jest pewne nie warto przeplacac za 4,5,6,7.....13 MLN pixeli. takie rozdzielczosci przydaja sie tylko i wylacznie jak chcesz sobie wydrukowac zdjecia w duuuuzym formacie. A4, A3.... wtedy jak bedziesz mial taki 14MLN to nie bedzie widac wogole pixeli na papierze. w komputerze te zdjecia wygladaja identyko. przyklad....przywiozkem tesciowi Konike Minolte 13MLN pixeli z USA, 1GB karta pamieci, 3 lata temu. koszt 1000$. funkcji od pyty i ciut ciut. efekt ...tesciu nie umie sie nia poslugiwac. nawet jak ja do tego aparatu siade, to musze cala instrukcje przeczytac i i tak kiepsko mi idzie robienie zdjec.
_________________
Get Rich Or Die Tryin'
 
 
jaca 
Pan i władca oktanów
jacawil


Silnik: 2e
Pomógł: 25 razy
Wiek: 44
Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 924
Skąd: Ostróda
Wysłany: 2006-07-29, 21:25   

ja kupilem mniej znana firme rok temu
yakumo
i jak do tej pory sprawuje sie ok
ma 6,3 mpx
optyczny i cyfrowy zoom
kamere i dyktafon
dalem 75euro
_________________
Red bull tańczy

http://pl.youtube.com/watch?v=yC2PNih4aXo
 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-07-30, 09:42   

Ja jestem zwolennikiem cyfróek Sony. Mam SONY DSC-T!, Dałem z aniego w promocji 1500 zł z 2499. W tej chwili Moja sonka jest dużo, dużo tańśza. Aparat jest mały, płaski, metalowy, ma ogromny wyświetlacz, matrycę 5 mln (prawdziwą, nie interpolowaną), zoom optyczny i bco najważniejsze obiektyw Zeiss'a.
Kupując cyfrówkę w pierwszej kolejności zwróć uwagę, na to kto jest producentem obiektywu. Omijaj bardzo tanie aparaty z wielkimi rozdzielczościami (na ALlegro kupisz np za 300 zł aparat, któy ma niby 6 mln. px.) w rzeczywistości taki aparat ma np. 1,2 mlx px, max 2 a reszta to interpolacja. Nie wychodzi z tego nic ciekawego.
Widziałem ostatnio parę fajnych Sonek, kosztujących do 800 zł max, są naprawde niezłe jak za ta cenę.
Aha i od razu proponuję zakup karty pamięci, bo niestety standardowe karty dołączane do aparatów mieszczą parę zdjeć w dobrej jakości.
Jeśli chcesz za gotówkę kupić to na prawdę przejżyj Allegro. Ostatnio Ciotce tak kupowałem cyfrówkę. Najpierw poszliśmy do MediaMarktu, spisaliśmyn ajciekawsze modele, a potem kupiłem przez Allegro (prawie 200 zł taniej). Także warto.
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Bartek 
Pan i władca oktanów
GRUPA MAZOWIECKA



Silnik: M52B25
Pomógł: 8 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 940
Skąd: Płock
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2006-07-30, 14:05   

Karte mam 512mb MMC po starym telefonie mi została, także z tym nie ma problemu, co do miejsca zakupu to w gre wchodzi tylko avans, mamuśka ma tam znajomoście i dostane aparat bez marży sklepu. Chyba wezme Panasonica Lumix DMC-LS2, ma 5 mpix, 3 krotny zoom optyczny i stabilizator obrazu, myśle że będzie dobry.
_________________
([___]======VW======[___]) - Sprzedane :(
 
 
Gavel 
detektyw forumowy



Silnik: TDI 1Z+
Pomógł: 52 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 3284
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 2006-07-30, 14:25   

Powiem Ci że ja na początku byłem strasznie negatywnie nastawiony do Panasoniców i szukałem albo Sony albo Cannona ale że udało się załatwić rabacik na dobry aparat to kupiliśmy Panasonica LZ1. Ma jeden minus - nie ma mikrofonu więc brak możliwości nagrywania filmów z dźwiękiem. Poza tym same plusy więc z czystym sumieniem moge polecić tą marke.
_________________
Gość witaj na forum :hejka:
Mandaryna by Gavel powered by TUNE-UP
Zarabiaj poprzez klikanie razem ze mną !!
 
 
marecki2R 
Ventomaniak
Jetta 2.0 16v



Silnik: ABA
Pomógł: 21 razy
Wiek: 46
Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 505
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2006-07-30, 16:40   

O widze Gavel ze masz taki sam ap co ja Panasonic LZ-1 :D i zgadzam się z twoja opinią - Ma świetny stabilizator obrazu i super zoom 6x Optyka co czyni go w tej klasie aparatów jednym z najlepszych . Szybkie fotki do 7 zdjć na sec i wszystkie wychodzą super :) . Jedna nie długo będ się przymierzał do kupna LZ-3 też fajny i ma sporo dodatkowych funkcji Filmy z dzwiękiem i matryca 6, co s tam mPixela. Polecam
_________________

 
 
spyro 
www.vwvento.org



Silnik: 1,8 90KM B+G
Pomógł: 158 razy
Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 12924
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-07-30, 21:35   

A mi się właśnie marzy jakaś lustrzanka cyfrowa bo ten mi już nie starcza,ale ceny są odstraszajace. Bardzo podoba mi się NIKON D200, ae cena ponad 6 tys zł jest nie na moją kieszeń, ale jakie to musi foty robić...
_________________
VW Vento 1992 r. 1.8 (66 kW)
Gość, zapraszamy do Stowarzyszenia Miłośników VW Vento
Jeśli pomogłem Ci to wciśnij proszę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Części samochodowe do VW w sklepie iParts.pl

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13